Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Lanos 1.5

PeTe
07.06.2006, 17:08
Lep pozdrav...
bom cist kratki...moj ata je lastnik Lanosa 1.5 in po mojem mnenju mu mal prevec "pije" nekje cirka 9-10 l/100km ...Je to normalno? vcasih le mislim,da mu je manj pil? kaj pravite po vasih izkusnjah kdor ga ima?

LP
Peter

ksimon
07.06.2006, 20:46
Glede na to da je motor 1.5, še mal pije v primerjavi z kolegovim Tico-tom. Motor je 1.0, pa pije 10 litrov.

Ne vem kaj je to, ampak korejci so požrešni kot sam vrag (brez zamere).

Lp!

Jakec
07.06.2006, 21:00
pomoje nebi smel spet toliko pit, je pa mel tudi en kolega pa je reku da mu res malce več popije...

PeTe
07.06.2006, 21:17
ma ne..sj vem da korejci velik pijejo..sam se mi zdi da nam je vcas manj pi..bi reku nekje okol 8l...ne vem no..weird.pa dvomim da bodo novi filtri ipd.odpravil to napako...zjutraj vcas tud mal pocuka rad...ne vem..weird...ce tole na servis peles...ti bodo vse menal..placu bos 30k minimalno..pa ne bo nc bols..ne hvala.

delfin
08.06.2006, 10:39
Lep pozdrav...
bom cist kratki...moj ata je lastnik Lanosa 1.5 in po mojem mnenju mu mal prevec "pije" nekje cirka 9-10 l/100km ...Je to normalno? vcasih le mislim,da mu je manj pil? kaj pravite po vasih izkusnjah kdor ga ima?

LP
Peter

Za starejše Daewo - je je to očitno nomalno :veryevil: Moja gospa je tudi imela takega Lanosa (kratek čas, na srečo) in je bil tudi stalno žejen. Sedaj ima Kalosa, ki je tudi precej žejen (mestna vožnja). Za Lanosa mi je nek mehanik enkrat omenil, da ima starejš kadetov motor ("našponan") in da zato toliko popije. Kaj ima Kalos pod pokrovom ne vem, ampak najbrž nekaj podobnega, ker pije nenormalno za svojo velikost in kubikažo (1,3) :censored:

spaceruner
08.06.2006, 11:48
Lep pozdrav...

LP
Peter
Ta podatek ni presenetljiv. Pač pije več, ker je motor že malo zmatran...bi ga blo treba mal do mehanika odvlečt.
Drži tudi da imajo Daewooji staro motorizacijo, nekdaj v Oplovi lasti...torej že v osnovi ni šparovec.
Pa saj veš kako se je rodila znamka Daewoo;) ...Ameriški keš, (stara) nemša tehnologija od Opla in poceni korejska delovna sila...