Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Masaže, Tajska masaža, Tečaji masaže....

mrjerry
19.10.2005, 09:52
Sigurno se pri nas izvajajo tecaji masaze. Vem, da je ena zelo kvalitetna sola na DIFu, ki pa je zelo draga in zato prvenstveno namenjena tistim, ki imajo namen postati profesionalni maserji. Mene zanimajo kaksne bolj izi (in cenejse) variante, ki pa so se vedno kvalitetne. Predstavljam si nekako tako, da ti razlozijo, kako so postavljene misice, katere so najbolj obremenjene, kako zacutis napetost in kako jo sprostis.

Kaksne ideje?

P.S.: Sem dal rajsi sem kot pod "izobrazevanje".

Bedaki imajo vedno prav, ker so v večini. Žarko Petan.

ponga
19.10.2005, 10:42
ZTI (zavod za tehn.izobr.) izvaja priprave za NPK maser-maserka.
Usposabljanje traja 70 ur.
Po usposabljanju si lahko pridobiš certifikat maser-maserka.

-------------------------------
Lepa beseda nikomur ne preseda.

mrjerry
19.10.2005, 11:41
Mah ne, to bi jaz za hobi pocel :shy:

Ne rabim nobenih papirjev, rabim pa en krajsi kurz, tok da nekdo pove tiste najbolj bistvene zadeve.

Zverinica
19.10.2005, 12:01
in če rabiš testne zajčke ... v dobro človeštva me lahko zmasiraš :approve:

http://www.handykult.de/plaudersmilies.de/tiere/catmilk.gif

Svizo
19.10.2005, 12:21
mrjerry jaz sem maser!Lahko prides k meni na hiter tecajcek;)nisem poceni sem pa najboljsi:Dno ce ti je v interesu se da kaj zmenit!Lp:)

ponga
19.10.2005, 12:30
quote:Originalna objava Svizo

mrjerry jaz sem maser!Lahko prides k meni na hiter tecajcek;)nisem poceni sem pa najboljsi:Dno ce ti je v interesu se da kaj zmenit!Lp:)

svizo, ti se res ukvarjaš z maserstvom?

gripson
19.10.2005, 12:37
Aja še to: kakšna je švedska masaža?:blush:

Mal me spominja na mladost in Švedinje v internatu...:blush:

**** Mečem kosti, psi jih glodajo....karavana pa gre dalje...**** Janša je bil čebelar****

Daysleeper
19.10.2005, 13:22
Oglase za krajše tečaje za klasično masažo pogosto vidim na kakšnih drogovih ob avtobusnih postajah po Ljubljani in Kranju... Se mi zdi, da je tega povsod dosti, koliko te dejansko naučijo pa ne vem.
Moja sestra se ravnokar pripravlja na izpite za pridobitev certifikata, pa sploh ni tako na easy, gradiva je ogromno (sploh, kar se anatomije in fiziologije tiče)...
Če hočeš masirat za hobi, rabiš samo malo občutka, za kaj več pa rabiš vsaj nekaj znanja...

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

mrjerry
19.10.2005, 15:00
quote:Originalna objava Filistejka

Oglase za krajše tečaje za klasično masažo pogosto vidim na kakšnih drogovih ob avtobusnih postajah po Ljubljani in Kranju... Se mi zdi, da je tega povsod dosti, koliko te dejansko naučijo pa ne vem.
Moja sestra se ravnokar pripravlja na izpite za pridobitev certifikata, pa sploh ni tako na easy, gradiva je ogromno (sploh, kar se anatomije in fiziologije tiče)...
Če hočeš masirat za hobi, rabiš samo malo občutka, za kaj več pa rabiš vsaj nekaj znanja...

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

Sej to ne vem, ce mam obcutek :blush:

dvojčica
19.10.2005, 15:06
Jerry, jest sem se skozi knjige kar fajn naučila masirat. In za hobi je čist dovolj:)

Nasmeh je edini, ki nič ne stane in ga lahko podarimo vsakomur in kadarkoli

zvezdica zaspanka
19.10.2005, 15:07
quote:Originalna objava mrjerry

Sigurno se pri nas izvajajo tecaji masaze. Vem, da je ena zelo kvalitetna sola na DIFu, ki pa je zelo draga in zato prvenstveno namenjena tistim, ki imajo namen postati profesionalni maserji. Mene zanimajo kaksne bolj izi (in cenejse) variante, ki pa so se vedno kvalitetne. Predstavljam si nekako tako, da ti razlozijo, kako so postavljene misice, katere so najbolj obremenjene, kako zacutis napetost in kako jo sprostis.

Kaksne ideje?

nabaviš si knjigo in jo preštudiraš....rabiš poizkusne zajčke...

js sem se sama naučila masirat, tud brez knjige....greš pač pi filingu:dontknow::dontknow::dontknow:
enkrat me na kafe povab(če bom slučajn kje v lj seveda:clown:) pa ti bom malce razložla:approve::)

http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a025.gif

mrjerry
19.10.2005, 15:11
okej, potem pa kaksno knjigo napiste :shy:

sej doma imam en video o eroticni masazi, ampak tam so vsi nagi, pa mi pade koncentracija :blush::shy:

dvojčica
19.10.2005, 15:12
MASAŽA, ABC MASAŽE, pa najbrž se še kakšna najde. Mal poglej v knjižnici;)

dvojčica
19.10.2005, 15:14

okej, potem pa kaksno knjigo napiste :shy:

sej doma imam en video o eroticni masazi, ampak tam so vsi nagi, pa mi pade koncentracija :blush::shy:

Aha...jest mam PA knjigo TAO-EOTIČNA MASAŽA. Bi blo fajn tud video pogledat ja, ka si pol človk boljš predstavlja:D

zvezdica zaspanka
19.10.2005, 15:16
Cassar, Mario-Paul Preprosta domača masaža

Lacroix, Nitya Masaža

Klemann, Carsten Refleksna masaža

sploh refleksno masažo si sposodi, ker če konkretno zmasiraš refleksne cone....zmasiraš in umiriš kompletno telo:2thumbs: sicer obstaja še knjiga za refleksno masažo dlani je pa ista finta;)

mrjerry
19.10.2005, 15:31
to, punce :tongue:

Daysleeper
19.10.2005, 16:48
Ko boš že malo več znal, nas pa lahko povabiš za poskusne zajčke.

Svizo
19.10.2005, 17:11
ponga re se ukvarjam z masazo!Sem maser mariborskih veslacev in mladinske veslaske reprezentance!:kmet:

Cifra cestitam! si luskana:clapping: :kisses:

zvezdica zaspanka
20.10.2005, 10:39

ponga re se ukvarjam z masazo!Sem maser mariborskih veslacev in mladinske veslaske reprezentance!:kmet:

Cifra cestitam! si luskana:clapping: :kisses:
svizo:2thumbs::approve::angel:

aja ko bota kdaj v mb, nej cifra sporoči da gremo na pir:)

Iluzija-
20.10.2005, 18:26

Kaksne ideje?

ZTI v Ljubljani je imel tečaje klasične masaže, vendar niso najbolj poceni.

Tečaj ima teoretični del, ki mora vsebovati predavanja iz anatomije in fiziologije, pa še kaj drugega... in pa seveda praktični del.

poglej na:
http://www.zti-lj.si/kozmetika/030.htm
http://dam-drustvo.si/

Jaz sem delala tečaj pri eni fletni fizioterapevtki, ki je organizirala tečaj v Domžalah. Kontakt ti lahko posredujem po OS :)

Nic ni tako kot se zdi... bistvo je ocem skrito

mrjerry
21.10.2005, 12:32
OK, hvala. Si bom mal buklce pregledal, ce pa bom hotel se kej vec (glede masaz :shy:), ti pa OS posljem.

Svizo
21.10.2005, 16:43
mrjerry mislim da je samo buklce gledat vec kot pa premalo:DZA zacetek nastudiraj malo anatomijo misic,kosti pa kake koze!zraven pa se malo fiziologije!glede prakse pa je tak da rabis samo vajo vajo vajo in pa nekoga ki ti bo to pokazal!lp:)

Svizo
22.10.2005, 13:44
Ja sef!:kmet: mrjerry se vedno pa velja da te kaj naucim ce zelis:approve:

zvezdica zaspanka
27.10.2005, 09:39

Ja sef!:kmet: mrjerry se vedno pa velja da te kaj naucim ce zelis:approve:
js pa čakam na pir:approve::angel:

ponga
01.11.2005, 19:23
Si kdaj privoščite kako masažo? Kakšno?
Če si jo - izključno zaradi sprostitve in uživanja, ali zaradi zdr.težav?

Morena
01.11.2005, 19:28
Si jo. Tu pa tam. Kakšno? Takšno... hm... z odločnimi prijemi :)
Zaenkrat še zaradi uživanja. :)

I don't believe in love. I belive in ****ing. It's honest. It's efficient.
You get in and out with a maximum of pleasure and a minimum of bullshit.

fancy
01.11.2005, 19:34
Klasično, zaradi užitka:tongue:

Pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni.

Smaug
01.11.2005, 19:51
Glede na to, da se je moj dosedanji maser odpravil v Juznoameriske tropske gozdove, bi rabil kaksnega sadista, da me lomi (z obcutkom, to je). Kaksna priporocila?

__________________________________________________ _________________________
Those who win battle after battle do not have supreme skill.
Those who have supreme skill, use strategy to bend others without coming to conflict.
(Sun Tzu)

311s
01.11.2005, 19:53
Masažo si privoščim večkrat, kakšno in kdo jo izvaja:veryevil: pa je odvisno od razpoloženja...:blush::shy:

:angel:

------------------------
Ne boj se neznanega dovoli, da se zgodi! Prizadelo te je znano!
311s

Pancho
01.11.2005, 19:57
Ne privoščim si je pogosto (če pa že, itak sam masiram (za dobro mišic)... razen hrbta); raje sem maser. :approve:

You have to expect things of yourself before you can do them.
--- Cobra Mind --- (http://galerija.jurerobic.net/albums.php)

bico
02.11.2005, 17:27
Na easy doma.:approve:

------------------------
ROCK'NROLL!

Verbal
07.11.2005, 21:22
quote:Originalna objava Pancho
raje sem maser.

Jaz pa mesar.
Mesne prijeme, pa to.

Psychology rips out your soul, boredom kills your mind.

mrjerry
08.11.2005, 07:22
quote:Originalna objava Smaug

Glede na to, da se je moj dosedanji maser odpravil v Juznoameriske tropske gozdove, bi rabil kaksnega sadista, da me lomi (z obcutkom, to je). Kaksna priporocila?

__________________________________________________ _________________________
Those who win battle after battle do not have supreme skill.
Those who have supreme skill, use strategy to bend others without coming to conflict.
(Sun Tzu)

Kakihara :approve:

Zverinica
08.11.2005, 08:42
hej, mkđeri, že znaš masirat?

zvezdica zaspanka
08.11.2005, 09:44
ne maram masaže:nonono::dontknow:, matr sem čudna:clown:

zlo rada pa masiram in vsak začne prest pod mojimi rokicami:approve:
pa na forumu jih je kar nekaj ki so to sprobal:angel:

ponga
08.11.2005, 10:38
quote:Originalna objava zvezdica zaspanka

ne maram masaže:nonono::dontknow:, matr sem čudna:clown:

Joj, pa si res čudna... :nonono:
:rolling:

freya
08.11.2005, 13:02
maser mora imeti čimbolj tople, mehke in zalite ročice.
:tongue:

Zverinica
08.11.2005, 13:22
... mišičaste roke pa seksi ritko :tongue::tongue::tongue:

(pismo, pa čist zmeri nabašem na ženko maserko) :(

freya
08.11.2005, 13:58
tudi jaz sem že naletela na koščeno žensko (je škrtala kost na kost)....ampak tudi to moraš probat, da veš, kolk je lahk slabo in kolk je lahko dobr

ponga
08.11.2005, 16:46
quote:Originalna objava freya

maser mora imeti čimbolj tople, mehke in zalite ročice.
:tongue:

Joj, jz mam pa enga tazga maserja, k ima tak glas, da mu sploh še ni treba masirat začet, pa je človek že vse sproščen in mehak... :tongue:

ponga
08.11.2005, 16:47
quote:Originalna objava Zverinica

... mišičaste roke pa seksi ritko :tongue::tongue::tongue:

(pismo, pa čist zmeri nabašem na ženko maserko) :(

po mojih izkušnjah je ful razlika med maserji in maserkami. Se mi zdi je masaža dosti bolj konkretna in učinkovita, če jo dedec izvaja.
So sevede tudi dobre maserke, ne rečem da ne!

soncnica
12.11.2005, 11:54
men jo tut vcasih prvosc...-masazo namrec:D[}:)]

Soncnicabee

Maša
26.11.2005, 13:46
Jaz si masaže do zdaj še nisem privoščila, si jo bom pa zdaj morala zaradi ZDRAVSTVENIH TEŽAV HRBTA!Upam da bo pomagala..... :question:Zakaj vi hodite kaj na masažo???? Zaradi zdravja ali kar tako za sprostitev??

Maša Špela

BMX
12.12.2005, 21:27
Mene najbol zanima masaža, ki jo izvaja Saša Lendero.

gia
12.12.2005, 22:15
:approve: jst sm šla pred kratkim prvič, in to na klasično ročno, in bom definitivno še ponovila. aja, je bil pa dedec za maserja in sem preživela celo podplate. :approve:

d_streets
13.12.2005, 10:00
So pa drage te zadeve

sadie_007
13.12.2005, 11:20
:approve: jst sm šla pred kratkim prvič, in to na klasično ročno, in bom definitivno še ponovila. aja, je bil pa dedec za maserja in sem preživela celo podplate. :approve:

blagor ti ... jst sem bla tud zadnjič prvič (darilni bon), ampak tud zadnjič in nikoli več

klasična, ročna, celga telesa, pa tud me je en tip (btw: čist brez energije) masiral ... oziroma, ne vem točno, kva je delal, ker je blo tko bedno in nežno in krneki, da se me moj dečko stokrat boljš loti, pa je strojnik in ne nevemkakšen maser s pildkom :nonono:

tko da ... mam zadost za neki časa

Smarty
13.12.2005, 12:47
Bla na tajski masaži celega telesa.
Sicer nad masažami nisem preveč navdušena, ker ne prenesem tega občutka na svojem telesu. Mogoče bom šla še kdaj na tajsko, ampak sigurno ne na 90 minutno, ampak velik krajšo. Pa glave mi ne bodo nč masiral, ker me je full bolel-po moje zarad las.

freya
13.12.2005, 13:19
Bla na tajski masaži celega telesa.
Sicer nad masažami nisem preveč navdušena, ker ne prenesem tega občutka na svojem telesu. Mogoče bom šla še kdaj na tajsko, ampak sigurno ne na 90 minutno, ampak velik krajšo. Pa glave mi ne bodo nč masiral, ker me je full bolel-po moje zarad las.

men je bila tajska 90 min en sam užitek, kolega, ki si je pa zaželel tršo varianto masaže (gorenjec po duši pač, je hotel imeti čimvečji efekt v eni seansi), pa naslednji dan ni mogel vstati iz postelje, šele proti večeru se je nekako ogrel. ne gre pretiravat
:2thumbs:

Smarty
13.12.2005, 13:22
ne, ne...jst sm mela uno z eteričnimi olji al zelišči...ne vem, kako oni to imenujejo. Sej je blo fajn...una mejhna kitajčica je dvakrat tolk zašvicala notr, ker je vroče za znort:D

d_streets
14.12.2005, 20:45
Malo sem gledal te razne maseže, ki jih ponujajo v enem od slovenskih zdravilišč in me je začudila razlika v ceni med klasično in ayurveda varianto.

Klasična masaža celega telesa stane 4.800 sit/30min. Pri ayurvedi pa 13.000/60 min + 30 min chilanja.
Zakaj taka razlika. Če se katera spozna bi mi lahko napisala v čem je okvirna razlika med obema variantama.

Tnx.

zlatolaska
14.04.2006, 09:06
tole sem brala : Pestra ponudba masaž (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=101&article_id=155101060411145700111&cid=416&pgn=1) in ugotovila, da bi ena zdejle prav pasala :approve:

Masaža sprošča telo v celoti, blagodejno in sproščujoče vpliva tudi na psiho.

.... kdo pa masira vas in katere so vaše najljubše? :shy:

Kate
14.04.2006, 09:17
enkrat sm bla na tajski ... in to na sprostilni tajski masaži hrbta ... že tm not sm mislna da bom umrla, k me je tok bolel, pol sem bla pa še cel teden plava po hrbtu :clown:

tko da prov sprostilno ni blo :D :D :D

Goody
14.04.2006, 09:45
sestrica, sestrica, kaj pa nisi mene prašala, zdej pa maš ... en moj prijatelj masira dobru pa še fajn zgleda :approve: bi blo dvojno sprostilno :D

mrjerry
14.04.2006, 09:58
zlatolaska, lepo te prosim da nehas brat in se vrnes na tisto, kar ti gre najbolje od rok in ust

Kate
14.04.2006, 11:12
sestrica, sestrica, kaj pa nisi mene prašala, zdej pa maš ... en moj prijatelj masira dobru pa še fajn zgleda :approve: bi blo dvojno sprostilno :D

super ... kdaj lahk pridem? :shy: :P

ponga
14.04.2006, 11:20
tole sem brala : Pestra ponudba masaž (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=101&article_id=155101060411145700111&cid=416&pgn=1) in ugotovila, da bi ena zdejle prav pasala :approve:

Masaža sprošča telo v celoti, blagodejno in sproščujoče vpliva tudi na psiho.

.... kdo pa masira vas in katere so vaše najljubše? :shy:

meni ful dobro dene shiatsu - se ful dobr po njej počutim.
drgač si pa redno privoščim masaže hrbta - malo iz užitka, še bolj iz potrebe. :dontknow:

Cifra
14.04.2006, 11:37
Glede na to, da imam tipa maserja in ker vsi vemo, da je kovačeva kobila ponavadi bosa, lahko sklepate, kolk masaže sem bila do zdaj deležna :D Ne, resno... dvakrat sem bila deležna terapevtske masaže hrbta in enkrat nog :approve:

mrjerry
14.04.2006, 12:00
Mogoca ma konkurencno klavzulo, pa ne sme privat delat :shy:

Goody
14.04.2006, 12:05
super ... kdaj lahk pridem? :shy: :P

kadarkoli si zaželiš, še mizo bo nabavu oz jo je že naroču :approve: :rolling:
:clown:

zlatolaska, lepo te prosim da nehas brat in se vrnes na tisto, kar ti gre najbolje od rok in ust

jerry :rolling: :rolling: coool:clapping:

Škrlatka
14.04.2006, 12:24
Glede na to, da imam tipa maserja in ker vsi vemo, da je kovačeva kobila ponavadi bosa, lahko sklepate, kolk masaže sem bila do zdaj deležna :D Ne, resno... dvakrat sem bila deležna terapevtske masaže hrbta in enkrat nog :approve:
cak da ga srecam:nonono: mu bom ze povedala svoje:mad: :censored: :clown: :angel:

mrjerry
14.04.2006, 12:42
povedala al pokazala? :clown:

Škrlatka
14.04.2006, 12:51
al lahk povem in pokazem obenem

raufnk
14.06.2006, 11:48
zanima me kje v ljubljani izvajajo kakovostno tajsko masažo? vem za atlantis ter thai, ne vem pa kje je bolje ... mogoče kje drugje?

hvala za odgovore

Iluzija-
15.06.2006, 09:14
zanima me kje v ljubljani izvajajo kakovostno tajsko masažo? vem za atlantis ter thai, ne vem pa kje je bolje ... mogoče kje drugje?

hvala za odgovore

v Atlantisu vodi masažo podjetje Sabai, drugo podružnico imajo poleg kitajske restavracije Kitajski zid v Šiški. In so ful dobri, jaz imam z njimi pozitivne izkušnje.
Poglej na:
http://www.sabai.info/
http://www.sense-club.com/html/index.php?Jezik=Slo
http://www.tajskamasaza.si/

Drugače pa poznam maserke, ki izvajajo tajsko masažo privat in dela v Kranju. Sicer pa tovrstna masaža blagodejno vpliva na hrbtenico in pomaga odpravit bolečine v vratu, vsaj pri meni je tako :approve:

spartan
15.06.2006, 10:02

hvala za odgovore

Sawadee center v Zrečah;)

najboljša v Sloveniji:approve:

raufnk
15.06.2006, 17:24
hvala za odgovore
pol bo vrjetn kul če grem v atlantis ... mi je najbližje

drugače pa me še za tisto v kranju zanima lokacija (ali mogoče pride na dom)?

Iluzija-
18.06.2006, 20:56
hvala za odgovore
pol bo vrjetn kul če grem v atlantis ... mi je najbližje

drugače pa me še za tisto v kranju zanima lokacija (ali mogoče pride na dom)?

uh ne vem, če pride na dom ... kontakt ti pustim na zasebnih sporočilih ;)