Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Celovška

slick
15.06.2006, 17:05
že od nekdaj je ob špicah zabasana, ampak od kar so zminirali vodnikovo in derčevo je pa brutalno... in sedaj me zanima, kje so naši vrli prometniki, ki tako radi pišejo kazni za vsak prdec, zakaj jih ni med četrto in peto v glavnih križiščih celovške? zakaj ne pišejo kazni veselim voznikom šleperjev, ki morajo iz nekega sadističnega razloga po vsaki sili riniti v križišče čez rumeno in ga s prikolico zabasati tako, da gre cel interval zelene u pysdo? ali še bolje, zakaj tega ne preprečujejo?

ah ja...seveda... takrat je zverinsko vroče, komu se pa da, naj se folk yebe po svoje... je pa že precej lažje zvečer ali v senčki loviti na radar ljudi, ki po dvopasovnici (kjer ni nobenega naselja in je ne vem komu na čast tabla 50) vozijo z vratolomno hitrostjo 65:evil:

smrkci, svaka vam čast :yey:

Katrin
15.06.2006, 21:13
Celovška res ni več za nikamor... ko bodo zrihtali Vodnikovo bodo lahko začeli Celovško prenavljat.

mrjerry
16.06.2006, 06:55
potem bo sele fino :clown:

ARMEDhodzic
16.06.2006, 08:11
Po možnosti še preden bo gorenjska AC povezana z obvoznico.

:evil:

Cifra
16.06.2006, 08:22
Kak sem srečna, da se ne vozim po Celovški, huh.
Je pa Dunajska v smeri Črnuč tud ubitačna, sploh če gre še vlak mimo tist cajt :D
A kdo ve, so v Črnučah končno prenehali z deli na cesti, al je še vedno tist blesav semafor za par metrov?

albundy
16.06.2006, 08:46
Kak sem srečna, da se ne vozim po Celovški, huh.
Je pa Dunajska v smeri Črnuč tud ubitačna, sploh če gre še vlak mimo tist cajt :D
A kdo ve, so v Črnučah končno prenehali z deli na cesti, al je še vedno tist blesav semafor za par metrov?
včeraj popoldne ga ni bilo več. po mojem morajo samo še črte narisat.

celovška je pa itak groza . in ne samo celovška ampak vse ceste iz gorenjske. Medvode-LJ, avtocesta pri Šentvidu itd.. sploh se ob špicah več ne da normalno v LJ. pa samo še slabše bo.

je pa res, da je groza kaj nekateri počnejo na cestah. kot da so sami. me prime, da bi vzel včasih šnelfajerco...:mad: :mad: :mad: :veryevil: :veryevil:

mertseger
16.06.2006, 08:58
to bo šele veselo ko bo najvišja turistična sezona zastoji od karavank pa do metlike. Si bom moral helikopter nabavit da bom domov hodil

albundy
16.06.2006, 09:15
to bo šele veselo ko bo najvišja turistična sezona zastoji od karavank pa do metlike. Si bom moral helikopter nabavit da bom domov hodil
predvčerajšnjim sem šel v postojno. okoli 14.30 sem za listek pri Brezovici čakal 30min pa še ni nobene sezone.
nekaj so rili in odprti so bili samo trije vstopi na AC + ABC. Na verdu zaprta polovica viadukta.
če bo tako v sezoni za vikende ne bo za hodit nikamor ( no saj tudi sedaj nisem hodil:veryevil: :veryevil: ) . kdor pa bo ga bo pa nehebal.
tisti tujci ki se samo vozijo čez slo pa kar naj sedijo v avtu cel dan zaradi mene, bomo imeli vsaj turiste en dan pri nas.

D' Andre
16.06.2006, 14:13
Za 200 km Slovenije bojo tujci popisdevali... Si predstavlate Bosance in Hrvate, ki se bodo poleti vračali dol? Js jim prou nč ne zavidam...

Kahla
16.06.2006, 16:33
Zadnje čase tud Tivolska in Tržaška ne zaostajata kaj dosti...

Katrin
16.06.2006, 19:10
Sam bo pa fino, ko se bo kranjska avtocesta povezala s primorsko...

albundy
16.06.2006, 19:31
Sam bo pa fino, ko se bo kranjska avtocesta povezala s primorsko...
to že, samo se bojim, da bo zjutraj tam še vedno kaos saj gre večina v službo v mesto. in glede na to da prihajajo (mo) z gorenjske ne bomo šli v mesto po obvoznici ( predaleč in predrago) ampak v šentvidu spet na celovško ali pa čez vižmarje po nemški cesti in naprej v mesto.
kako bo to speljano in izvedeno v šentvidu pa ne vem. upam, da se načrtovalci zavedajo teh mojih predvidevanj.

Katrin
16.06.2006, 21:12
kako bo to speljano in izvedeno v šentvidu pa ne vem. upam, da se načrtovalci zavedajo teh mojih predvidevanj.

Ti kar upaj... :evil: :evil: