Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prigode v štacuni

Luka2k
22.06.2006, 13:33
Zadnjič s kolegom uletiva v štacuno in si dobodeva cca. hektoliter alkoholne pijače. Prideva na blagajno in oba zavzeta v debato čakava na račun. Nakar naju blagajničarka pogleda in reče 'Fantje, a kondomov pa ne boste rabl?' :D

alpa

V naši štacuni je na blagajni en model, ki nonstop priča. Boli ga kürac, al ti sodeluješ v debati, al ne. Če se napleteš v dialog, ga on kar nadaljuje pri naslednji stranki. Skratka, dolgcajt mu ni nikol. :approve:

alpa

Pridem v soboto neki čez sedem zjutraj iz partija in se spomnim, da doma nimam nič za pit (non alko, da se zastopmo). Grem pogledat v našo štacuno, če je že odprta. Kul. Ob sobotah se odpre ob sedmih. Uletim noter in zagledam pred edinodelujočo blagajno 4 upokojence, ki stojijo vsak pred svojim nabito polnim vozičkom in veselo kramljajo, medtem, ko boga blagajničarka čist neprespana komi računa izdelke.... Se obrnem in se sprehodim kakih 300m do pumpe, kupim vodo in se priplazim domov. :censored:

alpa

Vedno, ama VEDNO, ko grem kupit kako malenkost (hleb sira, ali sužnja, dva...), se na blagajni pred mano znajde bakica, ki ji sfali 30 sit do kupona in se potem nadaljnjih 10 minut odloča kire čigumije bi kupila. Al pa mogoče rajš čokoladko. Al pa ne... raj un tistle na konc na polici... nenene tist... un uspod.... ne to... čaki, al pa rajš kej druzga, no... :dismember:

mertseger
22.06.2006, 14:00
V merkatorju pri nas mamo tko lene trgovke da vsakič po****im ko grem v trgovino.Za vsakega na blagajni nuca vsaj pet minut pa če ma en uzdelek al pa celo košaro.Pol so pa 4 pred tabo pa čakaš ko ****** druge pa zraven kavico pijejo namesto da bi še eno blagajno zalaufal.:mad: :mad: :mad:

Hel
22.06.2006, 14:07
Alpa...
Vedno, ama baš čisto vedno, kadar sem zaradi službe ali družbe ali že česa bolj na koncu z živčki, se v trgovini za mano v vrsto postavi neka mamca (včasih tudi dedek), ki me z vozičkom neprestano buta v rit. Kot da bo zaradi tega kaj prej pri blagajni ali pa da bom popustila in rekla naj gre pred mano? Saj vem, da so bogi in stari in slabovidni, al moja rit res ni tiste sorte, da bi se jo dalo zlahka spregledat. :mad:

In čez tisoč let, ko bom tudi jaz stara, se pazte! Vsi!!!

Uff, što baka vozi...:veryevil:

šnela
22.06.2006, 14:24
ja no... :nonono:

meni (neosebno, jasno) gre pa ful na živce, ko ona šiba izdelke, k smo jih kupil, ane, čez un za kode, jst sem pa robot, da takoj vse v rečke zdevam... in pol tiši tiste stvari, da sem pol tolk živčna, da mi vse začne padat, pol so oni za mano živčni, ker sem jst tok nerodna... in pol rata cela štala. pol komi najdem denarnco... :nonono:
najbolj srečna sem, k pridem ven :approve:

(ne maram nakupovanja sploh press)

TuNina
22.06.2006, 14:55
ja no... :nonono:

meni (neosebno, jasno) gre pa ful na živce, ko ona šiba izdelke, k smo jih kupil, ane, čez un za kode, jst sem pa robot, da takoj vse v rečke zdevam... in pol tiši tiste stvari, da sem pol tolk živčna, da mi vse začne padat, pol so oni za mano živčni, ker sem jst tok nerodna... in pol rata cela štala. pol komi najdem denarnco... :nonono:
najbolj srečna sem, k pridem ven :approve:

(ne maram nakupovanja sploh press)

pri tem tud jaz po****im.. zato ponavadi plačujem s kartico, da se ona ukvarja z vlečenjem kartice in imam vsaj malo več časa, da vse skup zbašem v vrečko.

čisto, ampak res čisto mi pa dvigne dekl, ko je kera mamca za mano prepričana, da se bo vrsta hitreje premikala, če se bo z vozičkom ali košarico zaletavala vame.. še dobro, da obvladam strupene poglede :D

sJavorshek
22.06.2006, 17:53
V naši trgovini pa nimam nikol problemov. 4 trgovke delajo že celo večnost in me vedno lepo postrežejo.
Če je vrsta (se prav upokojenci, k vem, da se bojo obiral) zakašlam in k pogleda nazaj se tko lepo sladko nasmejim, da me vedno spustijo naprej.
V primeru, da me kdo kdaj butne z vozičkom, z nogo butnem nazaj, da zadene njega, njo in mam mer.

:angel: :angel: :angel:

Treba znat šopingirat. :approve:

Knez
22.06.2006, 19:32
Jaz mam pa tako srečo..Popoldne, ko grem iz šihta, se ustavim v samopostrežni.In ko pridem do klobas, ma ni varjante, da ni pred mano ene 5 delavcev in potem ona tam vsakemu dela snedvič z drugo klobaso in drugo vrsto sira...Ma zakon.

Če imam še malo manj sreče, je delavec en, ampak nakupuje za vse kolege in potem to pomeni 15 vrst klobas (vsake po nekaj rezin), jaz pa čakam ko budalo.Čisti žur.

Verbal
23.06.2006, 13:52
Pri meni par let nazaj v enem od Mercatorjev:
Možakar pred menoj zloži vso fasungo na pult, blagajničarka odtipka in uslužno vpraša: "Še kaj, gospod?", tip vpraša: "A imate West light cigarete?", blagajničarka: "Imamo, koliko škatlic?", tip hladnokrvno: "Saj ne kadim, samo vprašal sem, če jih imate."
Blagajničarka (jasno da v rahlem smehu): "Gospod, vi se pa ja hecate."
In možakar:"Ja, hec mora bit.....drugače ne bi bilo otrok."

In če mene vprašate, prav je imel.

lady_lucifer
25.06.2006, 14:57
alpa...
k blagajnicarka tok hitr vse izdelke prek citalca posiba, da se stranka pred mano sploh ne more normalno spakirat, pol pa more stvari k na njene mece. to je dejansko zacaran krog. potem ponavadi zatezim, da naj smiri konje in pakiram exxxtra pocas:D

lady_lucifer
25.06.2006, 15:18
alpa...
vidis neko zensko, ki vsaj ene 15 min stoji pred polico in se ne more odlocit, kaj bi vzela. medtem ti z vozickom presibas ze vso trgovino in ti manjkajo stvari sam se iz tiste police. gres tja, se mal prerines in zacnes izdelek nalagat v svoj vozicek....in pol se oglasi baba in rece "zdej pa zame ne bo nic ostalo!"...:nonono:

TuNina
25.06.2006, 15:39
folk ma tud eno grdo navado, da voziček parkira direkt ob police/hladilnike/whatever, medtem ko se ne morejo odločit, kaj bi vzeli. pol pa ni šans, da prek ***enega vozička dosežeš, kar bi rad. pri takih dostkrat tud strupeni pogledi ne palijo :D

nattka
25.06.2006, 16:32
ne mislim prestavljat vozičkov, ker bi se mamce ziher začele usajat.

meni je enkrat ena ki je zastrla cel prehod z desne z vozičkom, z leve pa z ritjo, rekla če sem prišla nakupovat al se kregat ... pa sem samo porinila njen voziček k polici in to brez besed ...

korenje
25.06.2006, 16:35
al pa ce bi rekla "gospa, a bi lahko prosim ukaknili vas vozicek, da pridem mimo".
tezko ne?

šnela
25.06.2006, 16:47
najboljš je, ko ti začnejo, tik reden zaključijo s tvojim računom, razlagat, kaj vse imajo v akciji. ja, to se v majhnih trgovincah dogaja. :D

nattka
25.06.2006, 16:49
al pa ce bi rekla "gospa, a bi lahko prosim ukaknili vas vozicek, da pridem mimo".
tezko ne?

dragi korenček ... ponavadi smo vsi kul in prijazni ... so pa dnevi, ko te nekatere stvari motijo ... če bi jaz zakrivala cel prehod, bi rekla še oprostite ... tako se dela, če si kriv ...

ksimon
25.06.2006, 17:03
Mene pa najbolj razkuri to, ko plačam na blagajni, pa nimam tiste pike kartice al kaj je že (sem redko v merkatorju), pol pa ti začne naštevat vse ugodnosti ki ti prinaša kartica, jaz pa ji ene 10x rečem, da pač nočem met kartice, ker sem pač poredko tu, ona pa še kar naprej lapa in lapa, vsatvit pa je ne moreš:nonono:

Saj lepo to, da ti pove kaj vse lahko prihraniš s kartico, samo zgleda rabjo trgovke input najmanj 100x:mad:

sJavorshek
25.06.2006, 17:21
Probleme z ritjo in vozičkom rešeš tko, da se najprej odkašlaš in k te človk pogleda, ga gledaš naravnost v oči in se smejiš, vsazga je tolk sram zarad sebičnosti, da ga takoj umakne. :veryevil:

Če ne pomaga, da se obrne nazaj, prosš, če ga lahko umakne, kar ponavad zadostuje. V primeru, da ne, primeš voziček, nardiš še kako modrico (jah, te zadeve so težke in neobvladljive :blush: ), pa ga umakneš. :veryevil:

nattka
25.06.2006, 17:29
zdej se bom naučila tko kašlat, da bo zgledal da imam tuberkolozo ...

sicer na blagajni sem čist kul ... mi je jasno da je pač treba počakat ...

3nity
25.06.2006, 17:30
kakšne probleme imate :nonono:

zgleda, da jst znam prov gledat, da jih nimam :D

sJavorshek
25.06.2006, 17:32
zdej se bom naučila tko kašlat, da bo zgledal da imam tuberkolozo ...

sicer na blagajni sem čist kul ... mi je jasno da je pač treba počakat ...

Kr :2thumbs:

Na blagajni nimaš nč za nardit, sam kolneš lahko mamce, k hočjo s kovanci za pol tolarja plačat dva polna vozička. :nonono:

korenje
25.06.2006, 17:36
men se pa dogaja, da so mlade blagajnicarke prov zmedene ob moji prisotnosti...
se mi pogosto dogaja, da se zacne smehljat, da ji racun pada iz roke, da pozabi vrnt denar, da me gleda v oci vec kot 3 sekunde...

nattka
25.06.2006, 17:41
men se pa dogaja, da so mlade blagajnicarke prov zmedene ob moji prisotnosti...
se mi pogosto dogaja, da se zacne smehljat, da ji racun pada iz roke, da pozabi vrnt denar, da me gleda v oci vec kot 3 sekunde...

:D :D
a svizec tud vzame odmor ...

Kahla
25.06.2006, 17:43
Alpa...
Sem šla v trgovinico v naselju po 2 jogurta, ker se mi ni dalo v center zarad gužve in je blo približno tkole: ko sem stopla not, me itak nobena prodajalka ni pozdravila, potem sem čakala v vrsti, ker se blagajničarka ni znala opredelit, kako naj fantu pred mano računa embalažo, potem je druga prodajalka na ves glas nadrla mulčka, k je hotu sam eno baterijo in ne štirih, vmes se je pred mano vrnila ena smrkla, ki je plačevala s kovanci, medtem je blagajničarka naslonjena na blagajno brez roke na ustih zehala na ves glas, ko sem prišla pa navrsto in mi je računala, je na mesto "Na svidenje" zakričala sodelavki: "Melita, pejt me zamenat, jest grem bruhat!":dontknow:
Še dobr, da sem se pritožila in...trgovino je Zoki prodal - upam, da ne zarad tega...:evil:

Da o čigumijih za do jurja in piko ter nabijanju mamc z vozičkom v rit sploh ne govorim!

Kahla
25.06.2006, 18:06
Alpa...
v taisti trgovini kot zgori:
Se mi je ful mudilo in sem rabla 15 dag salame. Pa sem rekla prodajalki, naj mi jo kr kos vrh kosa naloži, da ni treba zlagat na kvadratni meter, pa mi je rekla - ne se sekirat - mam cajta na pretek. Druzga dela itak nimam.

sJavorshek
25.06.2006, 18:51
Kdo pa ne gre raj v trgovino, kjer se prodajalka smeji in je prijazna, kot pa v trgovino, kjer ti dajo vedet, dej zgin, men se te ne ljub prenašat. :dontknow:

Velik laži spregledaš stvari, k te motjo, kukr pa če so zoprne. :approve:

Cifra
28.06.2006, 16:47
Kaj pa primeri, ko stojiš na blagajni za kako starejšo gospo, ki je že naložila na tekoči trak vso robo, potem pa se spomni, da je nekaj pozabla in leti nazaj k policam, po možnosti čisto na drugem koncu trgovine.... jest pa lahko čakam še tristo let...

Še huje pa je, če nabašeš v vrsti na voziček brez lastnika, ker se ta potika nekje po trgovini in išče tisto, kar je še pozabil, v vrsti pa je z vozičkom rezerviral svoje mesto... potem pa čakaš nekaj časa, za tabo se vsi ****ijo, ti ne veš, če bi prehitel voziček... to traja cca. 5 minut, ko ga končno prehitiš, pa pride osebek nazaj in te na****i, da se vrivaš v vrsto. :evil:

pinky
28.06.2006, 16:51
ja ... enkrat je ena celo petletno hčerko postavla za voziček, ona pa nabirala okol
mala je šla po svoje ... pol je pa mati nadrla najprej hčerko in še nato nas v vrsti, ker smo šli naprej, ko je šla mala iz vrste

pa nad unmi sem tud navdušena ki naberejo sadje in zelenjavo pa seveda nič ne stehtajo....

Verbal
29.06.2006, 03:17
Scena iz South Parka (epizoda Toilet paper iz 7. sezone):

[Henry's Supermarket, day. A man watches his son ride in a coin-operated
ride outside the store. Inside, the four boys approach checkout
line 3 with two carts stacked high with packages of Kush Tush
toilet paper.]

STAN
D'you think that's enough?

CARTMAN
Should be fine.

KYLE
Don't you guys think this is a little
suspicious? We should buy something
else so it doesn't look obvious.

CARTMAN
Okay. Here we go, pack of chewing gum.

CASHIER
Hello boys. Find everything you need?

CARTMAN
Yep. All set.

CASHIER
Mokay, let's see here. Toilet paper
Toilet paper Toilet paper Toilet
paper Toilet paper So, what are you
kids up to tonight?

CARTMAN
Oh, we're just gonna watch some TV,
maybe play a board game.

CASHIER
Nice relaxing night at home, huh? Toilet
paper Toilet paper Aaand toilet paper
Eh, hey. Now you kids be careful with
this chewing gum.Don't go sticking it
under tables.

STAN
Okay.

CASHIER
Okay. Toilet paper Toilet paper Tooilet
paper You know, son, I rmember you
comin' in last week and buying this
much toilet paper.

CARTMAN
Heh yeah, that that's right.

CASHIER
... Toilet paper Toilet paper

KYLE
You TP'ed a house last week, Cartman?

CARTMAN
No. Last Thursday night was fajitas
night.

KYLE
Oh. Uuugh.

Morena
07.07.2006, 17:11
Mene tudi najbolj raz****i, ko ti na blagajni tak hitro kasira, pol pa si moraš takoj spakirat, pa takoj plačat in vse to. Te pa še te sitno buli, ko prosiš za vrečko, pa ko nimaš drobiža. Jaz se zadnje čase kar lepo tupo nardim in prav mirno vse zložim v vrečko (saj ponavadi nimam dosti) in ji šele nato dam denar in tak dalje.
Pa ljubim tiste prezirajoče poglede kakšne postarane blagajničarke, ko se pojaviš na blagajni z nekaj litri vina in prosiš za 3 škatle cigaret.

ta-mala
15.07.2006, 13:36
Učeraj sva se s prijateljico odločile da bova spekle biskvit. In tako v eni tuševi trgovini nabereva vse kar potrebujeva, med drugim tudi 2dl ruma. In blagajničarka iz meni neznanega razloga najprej na ves glas našteva vse izdelke ki sva jih kupili, nato dovolj glasno da so slišali vsi v isti pa še v dveh sosednjih kolonah vpraša če bova potico spekle, pa sva rekle da ne, pa nadaljuje (še bolj na glas) da če pol ruma ne bova dale v potico, pa sva rekle da v pecivo, nakar glasno ugotavlja da ga je z v pecivo preveč, da ostalo pa lahko kar tko spijeva, in doda "a ne, punce"?
Verjetno ni potrebno razlagati da tja ne grem več...

Luka2k
17.07.2006, 11:52
alpa

stojim v vrsti na blagajni in pogledujem na sosednjo blagajno, če se bo prej sprostila. To se zgodi in hopla na drugo blagajno, a ni hudič, da me za mikrosekundo prehiti mlada mamica s frocom in samo parimi stvarmi. Rahlo zavzdihnem in se prepričam, da bo vseskup fertik v parih sekundah. Seveda se motim, ker bi tamali rad nindža trtls pek čigumijev. To se sprevrže v hud dvoboj, zato se pomaknem nazaj k prejšnji blagajni, na kateri pa sloni gospod, ki hoče očitno postaviti rekord v netuširanju. Smrad me spet prepodi na prejšnjo blagajno, a ni hudič, da s svojo ponovno rošado zamudim vrsto in naletim na type-o-gimme-those-chewing-gums-oh-no-better-those-or-nah-these chocolades-or-even-better... bakico. Zavzdihnem, se še enkrat prepričam da sem ****in zen master in preštejem do stopetnajst.

nattka
17.07.2006, 13:05
sem se že navadila da stojim vedno v eni vrsti, pa naj gre za trgovino ali pa cestninsko postajo ... čim se premaknem, izgubim dodatnih 20 minut ...

mrjerry
17.07.2006, 14:41
U stacuno grem vedno odprte glave in s poskusom biti dobre volje, ker sem preprican, da bom spet videl nekaj nepredstavljivega, popolnoma odstekanega in filmskega.

Iz trgovine grem dobre volje in pomirjen, ker sem po nekem cudnem spletu okoliscin normalen.

Pa pozabil sem omenit, da ima ena od prodajalk v leclercu FE-NO-ME-NALNE joske :approve:

mrjerry
17.07.2006, 14:43
sem se že navadila da stojim vedno v eni vrsti, pa naj gre za trgovino ali pa cestninsko postajo ... čim se premaknem, izgubim dodatnih 20 minut ...

JAz grem vedno v najdaljso vrsto. Tko so mozna samo pozitivna presenecenja :D

nattka
17.07.2006, 14:54
JAz grem vedno v najdaljso vrsto. Tko so mozna samo pozitivna presenecenja :D

če dolgo stojim pred blagajno si ogledam vse otročiče in njihove očite ...:2thumbs:

castor
17.07.2006, 14:55
Scena iz South Parka (epizoda Toilet paper iz 7. sezone):

[Henry's Supermarket, day. A man watches his son ride in a coin-operated
ride outside the store. Inside, the four boys approach checkout
line 3 with two carts stacked high with packages of Kush Tush
toilet paper.]

STAN
D'you think that's enough?

CARTMAN
Should be fine.

KYLE
Don't you guys think this is a little
suspicious? We should buy something
else so it doesn't look obvious.

CARTMAN
Okay. Here we go, pack of chewing gum.

CASHIER
Hello boys. Find everything you need?

CARTMAN
Yep. All set.

CASHIER
Mokay, let's see here. Toilet paper
Toilet paper Toilet paper Toilet
paper Toilet paper So, what are you
kids up to tonight?

CARTMAN
Oh, we're just gonna watch some TV,
maybe play a board game.

CASHIER
Nice relaxing night at home, huh? Toilet
paper Toilet paper Aaand toilet paper
Eh, hey. Now you kids be careful with
this chewing gum.Don't go sticking it
under tables.

STAN
Okay.

CASHIER
Okay. Toilet paper Toilet paper Tooilet
paper You know, son, I rmember you
comin' in last week and buying this
much toilet paper.

CARTMAN
Heh yeah, that that's right.

CASHIER
... Toilet paper Toilet paper

KYLE
You TP'ed a house last week, Cartman?

CARTMAN
No. Last Thursday night was fajitas
night.

KYLE
Oh. Uuugh.

:D :D :D :D :D :D

freya
17.07.2006, 16:00
alpa.....

Iz meni neznanega razloga so bili kozarčki s prelivom za špagete naloženi en na drugem na najvišji polici, kamor seže z lahkoto samo moj pogled, roka pa s težko muko.Ker običajno s sabo ne nosim pručke, sem se vedno stegovala za njimi, dokler mi nekoč ena Barilla Bolognese ni padla na tla in se lično razmazala po ploščicah. Nekaj časa za tem sem nadlegovala prodajalke, da so mi vlekle kozarčke s polic, zdaj pa so začuda naloženi nižje in ne več en na drugem......

castor
19.07.2006, 13:14
alpa

zakaj mi neka prodajalka v naši trgovinici vedno ponuja sirove štručke? :dontknow:

"3 kajzarice, prosim..."
"... a boste sirove štručke tudi? :shy: "

:dontknow:
tako dobre, ali slabo prodajane...

Njuška Trap
19.07.2006, 13:52
Jaz se pa včasih ne morem načuditi potrpljenju nekaterih prodajalk oz. prodajalcev... Prida včasih stranka (pa ne stereotip starejše gospe, ki sprašuje za "tapocenimoko"), ki je tako zoprna, da bi jo jaz (čeprav sem pred njo in pospravljam stvari v nahrbtnik) najraje utišala... Prodajalka pa mirno odgovarja...

Primer: dežurna bencinska na Tivolski

Greva s fantom tankat, on plačuje s kartico, tista mašina nekam dolgo obdeluje podatke, za nama ena mrga v oprijeti majici takoj, ko pride pred blagajno, vpraša, če imajo še koga, ki bi kasiral na drugi blagajni. Pa mu punca reče, da ne (ura. nekaj čez polnoč oz. nekaj do enih). Pa mu moj dragi (prijazno, kot se le da - upošteva količino steroidnih mišic tega tipa) reče, da ta zadeva za kartice upočasnjuje postopek (češ, pusti jo, ker ni nič kriva). Pa se tip začne buniti, da kako imajo vse dvakrat dražje kot v ostalih trgovinah, potem moramo pa še čakati v vrsti (poleg naju in njega so bili notri še trije, mogoče štirje ljudje) in da je ta počasnost živa katastrofa in blabla. Pa mu punca prijazno razloži, da je ona na svojem delovnem mestu in da je tudi njej v interesu, da smo mi kar najhitreje postreženi... Tip za par sekund utihne, nato pa začne, da bi bilo najbolje, če začnejo prodajati še čevlje, pa nogavice... Pa ga ona (z mirnim glasom) prekine in pove, da o tem pri njih odločajo bolj brihtne glave...
Kaj je bilo naprej, ne vem, ker sva vmes s fantom že plačala, jaz pa sem ji ob "hvala, lahko noč" zaželela še "bolj prijazne stranke". In jo seveda hitro ucvrla ven - prpa, vem. :D

Z750
20.07.2006, 17:56
Do sedaj, kakšnih hudih problemov razen enega še nisem imel mogoče zato ker sem sam prodajalec in gledam tako na kupce kot prodajalce malo drugače ... tako malo bolj na izi:D No nakupovalno popoldne pri najboljšem sosedu mi je enkrat popestrila malo priletna gospa. Seveda fičo s polnim vozkom :veryevil: se je stoenka potrudila in napisala zelo zajeten seznam, .... eto fičo lepo toji v vrsti pred kaso malo babnce ogleduje :P itd, nakar me sune ena kokoš z vozkom v križ, se obrnem malo pisano pogledam češ ej:veryevil: uredu me mine jeza, nakar še enkrat tokrat malo manj, se obrnem in z malenkost višjim tonom lepo rečem: gospa lepo vas prosim, da se ne zaletavate z vozom vame:mad: nakar ona odvrne, da bi lahko tud jest malo naprej porinu, da bi šlo hitrej:clown: mislm :nonono: folk se ji je pa režu:D mine minuta evo ide opet ... tresk voz mojo rit :mad: to mi je pa odprlo kapo, se obrnem ji zeeeeelo naglas rečem, da jo bom z njeno glavo vred pahnu na drug konc trgovine, kjer je zelenjava in tud zeljnate glave, kamor tudi njena sodi:mad: kokoš sevede začne kokodajsat, folk se je :rolling: nakar do mene stopi varnostnik in me pospremi do na novo odprte kase, kjer sem bil takoj na vrst pa še blagajničarka je bla fejst :approve:

korenje
20.07.2006, 18:04
po lepem cajtu sem sel v manjso trgovino od tusa... mislm tm hocm kupt kruh, prodajalka pa tm mirno zlaga sadje in zelenjavo, kot da me nebi blo.

se bom drzu kr leclerka...

Snif
20.07.2006, 18:20
So nablojeni, grem dons po six packa nimajo six packa mogu posebi nabavt, pol pa še komi vejo kaj je six pack pa mi hočjo prodat najdražji pack kar jih je. Sj vem, da ga folk tanka k sonce seka, sam to je za upoštevat in naročit zalogo. :approve:

Arabella
25.07.2006, 18:55
V naši trgovini me najbolj razkači, ko že naložim robo na trak, pa baba reče, a bi šli na drugo blagajno, jaz moram...kaj vem kaj in to v enem mescu kar trikrat, sem popenila, se malo raz... nobenega opravičila :nonono: . Ma ne morem verjet, da ne more še meni pokasirat ali pa vsaj prej kaj zinit, ne pa, ko že vse naložim gor.
Drugo so akcije, ki so minile že prejšnji teden, pa še te dni, sredi drugega tedna še vedno visijo poleg blaga, ki je BILO v akciji. Natega.
Moram reč, da me še nobena mamca ni od zadaj rinila naprej, so pa vse pri blagajni nenormalno počasne, tako, da meni že vse pokasira in moram vedno kar iz trgovkinih rok jemat stavri in zlagat v košaro. Najhuje je, kadar imam otročička zraven, v eni roki on, košara na tleh, jaz pa filam, da je joj, medtem ko una mamca spredaj lepo počasi, pa še neki drobiž šteje, pa bi še imela 10 dek kofeja, pa ene cigarete, pa še eno vrečko....:mad: :nonono:

snežko
02.08.2006, 20:36

:) to je to

lady_lucifer
07.08.2006, 16:58
alpa...

dostkrat se zgodi, da pridem ful zejna u trgovino (nasplosno zelo velik spijem...)...grem ponavad direkt do polic s pijaco, vzamem eno malo flasko, jo odprem in zacnem pit...in me folk gleda, kot da sm prsla u trgovino, da se bom kr notr okrepcala in nic placala...halooooooooo:nonono: ce mi rata vse spit seveda tud prazno flasko nesem na blagajno...