Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Bil/a sem na koncertu...

Strani : 1 [2] 3

tolstoyed
15.05.2007, 22:45
brecelj bo verjetno gost v struganjih na ršu v soboto se mi zdi..pa verjetno se bo pojavu tud na disciplini kićme (mimogrede, intervju s kojo nej bi prou tko biu u četrtek pred koncertom na ršu), sm slišu da je fen.

massive
16.05.2007, 16:15
bil je v kranju v okviru tedna mladih.

tolstoyed
18.05.2007, 01:53
disciplina kićme

ža ga moo ža ga moo

Jelengar
19.05.2007, 23:12
Prekrasen koncert Hanne Hukkelberg v napol zevajoci (prazni) Linhartovi dvorani Simpaticna Hanne je naklonila hvalezni publiki dva bisa.

bluesy
20.05.2007, 00:41
a zdej te pa ni blo na Laibachih Jelengar, si zamudil epizodo s cepcem ex sobotnim prilogovcem Crnkovičom ki jih mrzlično sovraži in nonstop stalka in dissa kot en otrok :d

Mina je bla tud krasna :)

tolstoyed
20.05.2007, 00:50
slava crnkoviću.

bluesy
20.05.2007, 00:52
in vsem Laibach haterjem...

Jelengar
20.05.2007, 00:55
Spet bljuzis Bluesy. :d Seveda sem bil na fenomenalnem koncertu Laibacha. Pa se ene 2,5 K volka tudi. :d :2thumbs: Res pa je, da nimam pojma kaj je zdaj spet uspicil Crnkovic? Jaz nisem opazil nic. Sem presenecen, da bi tam sploh bil, ce je bil. Jaz bi pricakoval, da se je spametoval od takrat, ko ga je pred skoraj 20 leti Dragan Zivadinov okopal v paradiznikovi mezgi. :rolling:

bluesy
20.05.2007, 01:05
Jst nikoli ne bluzim, preveč na tleh sm :p

Bil je tm kao 5 minut in se hitro spucal, šel v blžnjo gostilno in ugotovil da so bolj ali manj prazne ker so očitno vsi na koncertu :d Take that, Marko!

Na muziko in njeno vrednotenje se pa itak tolk spozna kolkr Mrkaic na Metelkovo in kulturo....kot se marsikateri novinar in publicist v SLO ki je kar naenkrat strokovnjak za glasbo in koncerte ceprav jih nikoli ni resno pokrival...bluesy says kiss my NSK butt and good night :)

tolstoyed
20.05.2007, 01:07
kaj pa porečeš na tiste ki bolj redno obiskujejo koncerte pa vseeno ne stavijo več na laibach? : )

bluesy
20.05.2007, 01:12
Nič ne rečem, sej ni potrebno da vsi stavijo na Laibach ;)

Je pa drugo ko vsa kritika določenih ljudi sloni na osebnih zamerah in stvareh ki nimajo veze z samo glasbo oz nastopom/koncertom ki je lahko celo čisto fajn.. Laibachi so mu pač enkrat javno odzdravili z **** off na njegove nebuloze in on zdej kuha zamero še od takrat. Stvar je jasna :) Več pa škoda zgubljat besed, itak bo vsak šel poslušat tist kar jim paše, ampak da greš nekaj poslušat že z namenom sesut in že po defaultu sovražiš je pa milo rečeno smešno za nekega "resnega" novinarja ali karkoli sedaj on je...;)

Zdej pa res dovolj od mene

Jelengar
20.05.2007, 01:20
Eh, se vedno ni jasno kaksno epizodo naj bi uprizoril Crnkovic v 5 minutah in zakaj bi naj zapaustil koncert se preden se je zacel? :dontknow: Glede Crnkovica se strinjava, medtem ko je Mrkaic precj dobro "zadel" Metekovo.:d

Jelengar
20.05.2007, 01:22
kaj pa porečeš na tiste ki bolj redno obiskujejo koncerte pa vseeno ne stavijo več na laibach? : ) Bog jim daj razsvetljenja, saj ne vedo kaj delajo. :d

mrjerry
20.05.2007, 06:40
Nisva se cisto dobro razumela. Kot "smekerje" sem imel v mislih bolj razmisljanje in obnasanje, spljoh ne oblacenje (tlele sem jazst verjetno se najvecja ***** :blush::d). Sam sem dal ze trop stilov oblacenja cez in moram reci, da niti enkrat v zivljenju nisem imel tezav s tem, kaj drugi nosijo. Razen kritiziranja, ogovarjanja in klevetanja, se razume :d. Jasno classic casual rules :shy::approve:
Druga skrajnost je mrtvo pijana mladez, ki tripa na katastrofalno muziko (with all due respect to different music styles and personal tastes) in bi jim bilo na Metelkovi vsec, ce bi jih s kravjim drekom obmetavali. Ker je to pac Metelkova. Alter scena stariiii!!, stekas!
Seveda se najde tudi veliko jako fajn ljudi, nic ne recem. Vsi ti ljudje dajejo svoj poseben in specificen pecat Metelkovi in takoj naj tudi ostane. Sam pa bom raje zasel v obliznji pub, kjer bom spil 2 Erdingerja, 3 Pilsnerje in nagradni liter po zelji. V druzbi parih pacientov.

preach nigga preach :d

freya
21.05.2007, 06:23
Eh, se vedno ni jasno kaksno epizodo naj bi uprizoril Crnkovic v 5 minutah in zakaj bi naj zapaustil koncert se preden se je zacel? :dontknow: Glede Crnkovica se strinjava, medtem ko je Mrkaic precj dobro "zadel" Metekovo.:d

preberi si na Crnkovičevem blogu - klik (http://crnkovic.blog.siol.net/2007/05/19/laibach/)

Jelengar
21.05.2007, 13:32
Tisto je Crnkovicev bljuv in ne blog. Vidim, da je Crnkovic se vedno isti ******, ki misli, da se spozna na vse in pri tem veselo potvarja dejstva. Na koncertu je bilo cca 2300 ljudi, publika pa je bila starostno zelo mesana. To se vidi celo na fotki, ki jo je ****** prilozil. :dontknow: .

tolstoyed
21.05.2007, 13:49
prezentacijski posnetek hardcore fenov.

Jelengar
22.05.2007, 02:47
Vceraj sem ze zjutraj na vodi zacutil, da bo koncert Gotan Project razprodan. Zato, sem se tik pred pricetkom koncerta odpravil pred Krizanke, na brzaka prodal vstopnico (po isti ceni po kateri sem jo tudi kupil) in se raje podal pred Sax Pub kjer naj bi imeli javno vajo Dirt Music, supergrupa, ki jo sestavljajo Chric Eckman (The Walkabouts), Hugo Race (enkrat igral pri Nick Cave & The Bad Seeds) ter Chris Brokaw (Steve Wynn, Come, Codeine, Willard Grant Conspiracy). Fantje so vadili dobri dve uri, medtem, ko smo ostali uzivali v cudovito toplem spomladanskem veceru pred Sax Pubom. Bolj se je cas odmikal proti polnoci, bolj so se Dirt music vnemali. Za konec pa so nam rasturili Waiting For The Man (Velvet Underground) ter ShadowPlay (Joy Division). Tako lepega vecera ze dolgo ne ..... Na koncu se je oglasil prijatelj z Gotan project koncerta. Povedal je, da je bil v Krizankah tak dren, da se tudi stati ni dalo. Sem prav vesel, da me voda ni izdala. :d

Kahla
27.05.2007, 14:31
Bla sem na koncertu Jana Plestenjaka. No ja, noben presežek, čeprav se je dalo preživet. Edin pri priredbi Caruso, ki jo je odpel z Rudijem Bučarjem, pa sem dol padla.

Smaug
27.05.2007, 15:31
Kaj pa kasne zakasnele posledice; akutna slabost in bruhanje, diareja, izguba zavesti, zelodcni krci...?

šnela
27.05.2007, 15:48
ne glede na diagnozo je lobotomija pravšnja vrsta zdravljenja.

/nesramna sem :(

monster
27.05.2007, 15:55
...sej očitno je kahla tudi dol padla, verjetno od slabosti

Kahla
27.05.2007, 19:21
Ma ne ne od slabosti. Pač fajn je izpadu ta duet, za ostalo pa sem rekla, da ni bil nikakršen presežek.

Kahla
27.05.2007, 19:21
Kaj pa kasne zakasnele posledice; akutna slabost in bruhanje, diareja, izguba zavesti, zelodcni krci...?

To je blo pa od popivanja po koncertu. :angel:

massive
28.05.2007, 01:55
na galu in galeristih sem bil.pravzaprav sem videl samo pol koncerta....odlično.

massive
30.05.2007, 17:09
ok, spet jaz.na dirty three je blo odlično. mal vroče, warren čisto zagret in res razpoložen. priznam da sem bil na koncu kar malo utrujen. tumač je bila najpogostejša beseda iz violinistovih ust in dobro opiše moje počutje na koncu.

Jelengar
30.05.2007, 17:33
V Ortu je zmeraj peklensko vroce. :( Jaz sem D3 sinoci pasiral prav zato. Ah, kje so cajti, ko sem jih sel gledat (na njihovi prvi evropski turneji) na Dunaj , ko tukaj se nihce za njih ni slisal.

massive
31.05.2007, 02:12
***eš, staraš se.

Jelengar
31.05.2007, 02:28
Yeah, right.... a niso eno bejbo ven odnesel, ker je skup padla? :nonono:

Kahla
02.06.2007, 14:51
Toše Proeski včeraj. Fino, fajn.:blush: Precej oprijete hlače, ja, ja. :ups:

Smaug
03.06.2007, 00:11
Na Devicah jako solidna izvedba in gnilo ozvocenje. Skoda, lahko bi naredili odlicen koncert. Poleg tega sem bil preprican, da bo vec folka.

Sicer pa na koncertu pol stare garde forumasev :cool: Definitivno moramo organzirati spet reunion under 2003 :approve:

liskas
03.06.2007, 08:24
ja, v zadnjem delu stadiona bi lahko igrali nogomet na en gol :) jest sm mislu, da je bil v riti zvok samo na tribunah, ampak zgleda da je bil tud v parterju. izvedba je ne samo dobra, ampak odlična, koncert pa ušivo kratek (ura in pol). aja, to da je bil pa najet stadion pa je razlog v tem, da se stari feni nekoliko širimo, pa so organizatorji rezervirali mal več placa za bierbauche :)

Teo
03.06.2007, 09:07
sam je blo zanimivo videt ful folka v maiden majcah:)) ...jst sem se mimo peljal pa je blo že ob 6h ful folka. ob pol enih ponoči pa prazno.

unknown user
03.06.2007, 19:34
ja no razen tega da je biw napow prazn štadjon, in da so mejdni že stari in niso welik igrali, lhk rečm da je blo konc koncu kr wredu, razn tiste poplawe ljudi z edijem na majcah ki so takoj po koncu koncerta silili skozi izhode na cesto zrawn se pa drli 666 namber of d bist:rolling:

Jelengar
04.06.2007, 13:13
jest sm mislu, da je bil v riti zvok samo na tribunah, ampak zgleda da je bil tud v parterju. :dontknow: Men je bil zvok u redu. Jst sem ga poslušu na Bratovževi ploščadi. :veryevil:

freya
04.06.2007, 13:15
Na Devicah jako solidna izvedba in gnilo ozvocenje. Skoda, lahko bi naredili odlicen koncert. Poleg tega sem bil preprican, da bo vec folka.

Sicer pa na koncertu pol stare garde forumasev :cool: Definitivno moramo organzirati spet reunion under 2003 :approve:

;) dva sta se že oglasila
pa se niste nič dogovorili?

kinsley
04.06.2007, 13:32
...hja,res je blo ozvočenje bolj tako,posebno na začetku,tako da sem se moral preriniti bolj v ospredje....drugače pa je blo v redu,čeprav mi izbira komadov ni bla glih po mojem okusu,ampak konec je pa bil...The Evil......:2thumbs:

mrjerry
04.06.2007, 14:55
sam je blo zanimivo videt ful folka v maiden majcah:)) ...jst sem se mimo peljal pa je blo že ob 6h ful folka. ob pol enih ponoči pa prazno.

Okrog pol polnoci je bila se bajna guzva na Miklosicevi pri vseh prodajalcih ulicnih specialitet...

mikel
05.06.2007, 14:02
A je bil kdo v gradcu na finalu newcomerja?

Carsko je blo

Jelengar
05.06.2007, 21:07
Bojda so bili Leningrajski kavboji premeščeni iz Križank v Cvetličarno. Ali kdo ve koliko ljudi jih je sploh prišlo gledat?

kinsley
06.06.2007, 04:33
Bojda so bili Leningrajski kavboji premeščeni iz Križank v Cvetličarno. Ali kdo ve koliko ljudi jih je sploh prišlo gledat?

pravijo,da je bla gužva,torej cca 1000,1500 komadov...

Jelengar
06.06.2007, 07:51
En model na forumu Dela (http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,104,216902) pravi, da je bilo samo 400 ljudi, medtem ko so bile karte po 34 €. Zdaj mi je pa jasno zakaj je bilo tako malo ljudi. :rolling:

Smaug
06.06.2007, 08:23
Vceraj je bil na Petru Brötzmannu totalen mindblowing od***!! Ce bi bil njegov Cikago Tentet film, bi se definitivno imenoval Titicut Follies. Ze ob prvih ritmih smo se spustili v nirvano, ki je minila par minut kasneje; vsaj taksen obcutek sem imel ob koncu koncerta.

Peter, bodi priden kot si bil do sedaj in nas kmalu spet obisci :approve:

dkivi
08.06.2007, 16:39
zabranjeno pušenje,7.6.

koncert je bil noro dober,vibracija zelo pozitivna,folk vseh generacij in subkultur...je bilo pa zanimivo videti TVpink bejbe,punkičke in metalke pod odrom kako skupaj prepevajo http://foto.skatla.net/images/smiles/smeh.gif
začeli so sicer z zamudo ampak vse nadoknadili z skoraj 2,5 ure dolgim koncertom,dr.nele je bil v vrhunski formi prav tako nori violinist....
pripeljali smo se z jugom 45,mislim da smo takrat vsi,vsaj starejši,začeli dobivat flešbacke na 80-ta,seveda ni šlo brez legend pišonje i žuge,obiskal pa nas je direkt iz bajkerskih nebes tudi karabaja,ko pa smo zagledali lijepu almu smo vsi obnemeli in vse tako do kanjona drine,kjer smo srečali lutku sa naslovne strane v družbi malog motača jointa,nato nabasali na drote in končali v zenici odkoder nas je spravil šeki s svojim golfom in odpeljali smo se na stražu pored prizrena,kjer smo srečali splitsko princezo,ki ji je težil guzonjin sin in že je bila nedelja kad je otišo hase in ker je bilo vse zaprto smo odšli v arizono dream in tam zvedeli da kad dernek utihne,se pojavi manijak,ki nam pravi da fikreta pravi možeš imat moje tijelo........
evo tako nekako je bilo in ni nam bilo žal

http://foto.skatla.net/images/smiles/smeh.gif

pa še to,kinsley niti pod razno ni moglo biti na LC 1000-1500 ljudi,sedaj ko so pa podaljšali tribuno in dodali tretji šank,gre v cvetličarno max 700 folka

Smaug
08.06.2007, 16:42
Nele je bil tudi!? Ne me jeebat!!! A ni bilo to ZP broj 2 brez Neleta?

dkivi
08.06.2007, 16:47
Nele je bil tudi!? Ne me jeebat!!! A ni bilo to ZP broj 2 brez Neleta?tisto je bil hrvaški poizkus,ki pa ni živel več kot leto al dve...

Smaug
08.06.2007, 18:58
Jokam ker nisem sel...Fak. A je Nele kaj omenjal, da se vidimo spet kmalu? :shy:

dkivi
08.06.2007, 19:40
Jokam ker nisem sel...Fak. A je Nele kaj omenjal, da se vidimo spet kmalu? :shy:
:nonono::nonono::nonono:
vprašanje kdaj bojo spet:(

Cifra
09.06.2007, 07:46
:dontknow: Men je bil zvok u redu. Jst sem ga poslušu na Bratovževi ploščadi. :veryevil:

Jest pa na glinškovi ploščadi :d

unknown user
14.06.2007, 20:54
wčeri w ortotu na Hotty MkkNotty :d zabawno in seweda 100% glem:rolling:

Njuška Trap
16.06.2007, 13:26
Dva tedna nazaj na Ponijih... Luštno.

(ker je tudi, če te iz bolnice za vikend spustijo, treba iti na koncert - tako, za zdravje)

PoisonIvy
16.06.2007, 19:53
hari mata hari, včeraj

meni je bil odličen koncert, trajal cca 2 uri in 45 min, dobri komadi, lejla po pričakovanjih 2x (čeprav smo mnogi upali da se nas bo hari še enkrat usmilil tudi s Strah me da te volim...ali pa vsaj z Golubicu), komunikacija s publiko res prisrčna, yugo nostalgija cel cajt na višku, na koncertu pa itak sama "zlata":d generacija

kot gostja je priskakljala Anja Rupel, skupaj sta zapela en komad (Ne laži me al kako že), vmes je Harija prišel na oder izljubit tudi Jankovič, ki mora bit itak povsod zdraven heheh

ko so šli dol, jih je folk prižvižgal nazaj, odpeli so še 5 komadov, šli spet dol, potem je prišel gor jankovič in rekel "a čmo še enkrat" in je publika itak spet čist znorela in so prišli še enkrat nazaj, še na dva komada.... mislim da so bli na koncu naravnost ganjeni zaradi bučnih ovacij ki so jih doživljali skozi celoten koncert
medtem se je tako svinjsko uscalo da nas je večina še pol ure po koncu koncerta sedela na tleh v križankah in čakala da se nas nebo usmili

super je blo :2thumbs: čeprav nisem poznala niti polovice njihovih komadov, ampak itak so več al manj vsi narejeni po istem kopitu, tko da so mi bli dobri vsi...

temp64
16.06.2007, 20:01
pa te spljoh nisem vidu.........a une gate velke, ko so letele prot odru so bile potemtakem tvoje?

PoisonIvy
16.06.2007, 20:23
moje moje:d :d :d

Smaug
18.06.2007, 00:18
Isis, Boris, Oxbow

Oxbow so bili cista zmaga... se vedno se ne morem odlociti ali je bil model nadopan to the bone, ali je samo tako fantasticen performer. Mnogo bolj drugo, vendar tudi prvega predvidevanja ni za zanemariti :)
Oxbow so sicer nastopali v "unplugged" izvedenki, ker je bil bobnar na dopustu, pa so se vendar upravicili renome.
Pri Boris sem res uzival; kul nabor komadov, super izvedba, luskani ojacevalci, pa se razdevicil sem se - prvic v lajfu sem namrec rinil penice v bran Eustahijevi tubi :blush: In ni mi zal, niti malo ne :approve:
Komentiranje Isis bom prepustil kakemu fanu, da ne bom lincan; super ozvocenje, thou :approve::p

Neuromancer
18.06.2007, 00:40
35 let Vala202 v Hali Tivoli. Vidu Nino Osenar z enga metra! :blush:

iri
18.06.2007, 07:38
nisi edini :cool:

magnolia
18.06.2007, 09:24
Isis, Boris, Oxbow

Oxbow so bili cista zmaga... se vedno se ne morem odlociti ali je bil model nadopan to the bone, ali je samo tako fantasticen performer. Mnogo bolj drugo, vendar tudi prvega predvidevanja ni za zanemariti :)
Oxbow so sicer nastopali v "unplugged" izvedenki, ker je bil bobnar na dopustu, pa so se vendar upravicili renome.
Pri Boris sem res uzival; kul nabor komadov, super izvedba, luskani ojacevalci, pa se razdevicil sem se - prvic v lajfu sem namrec rinil penice v bran Eustahijevi tubi :blush: In ni mi zal, niti malo ne :approve:
Komentiranje Isis bom prepustil kakemu fanu, da ne bom lincan; super ozvocenje, thou :approve::p

Sem bla tud jaz tam. Jaz sem kot (bolj ali manj) nepoznavalka cist uzivala ob Isis, tud Boris so mi bli kul, Oxbow sta mi bla pa, recmo, mal cudna. Se mi je pa zdel, da je blo mal ljudi...
Ozvocenje je blo pa res ful dobro. Meni dans nic v usesih ne piska. :approve:

Neuromancer
18.06.2007, 10:07
nisi edini :cool:

VIP pass?

Smaug
18.06.2007, 10:29
Sem bla tud jaz tam. Jaz sem kot (bolj ali manj) nepoznavalka cist uzivala ob Isis, tud Boris so mi bli kul, Oxbow sta mi bla pa, recmo, mal cudna. Se mi je pa zdel, da je blo mal ljudi...

Ljudi je bilo res dokaj malo; predvsem zato, ker je bilo tokrat spet ogromno tujcev. Slovenci pac nismo narod alternative in prej ali slej se bomo morali sprijazniti s tem (beri: prej ali slej bo se tisto malo ljudi zgubilo voljo do zajeebavanja z novacenjem neprofitnih bendov, ki se ne pokrijejo samo pri nas).
Oxbow je kar ornk cuden bend, tako kar se nastopa tice, kot glasbe same. Sicer zivijo samo od Eugenove karizme, ampak tip je neverjeten; mesanost obcutkov, ki prezemajo njegov nastop je zadosten razlog, da jih je potrebno videti v zivo. Poleg tega je blues/Led Zeppelin/Melvins stil, ki ga terajo, ena od najzanimivejsih mesanic, ki jih trenutno premore glasbeni svet.
Isis so imeli dober performance, ampak kaj, ko je bend totalno monoton; durh na durh isto stopnjevanje, par sekund fajn zaganja in potem ponovi vajo. Po eni ure me je ze fajn grabil zehalni reflex...

freya
18.06.2007, 11:10

jaz bi tut ;) koncert mislim

magnolia
18.06.2007, 18:31
Ljudi je bilo res dokaj malo; predvsem zato, ker je bilo tokrat spet ogromno tujcev. Slovenci pac nismo narod alternative in prej ali slej se bomo morali sprijazniti s tem (beri: prej ali slej bo se tisto malo ljudi zgubilo voljo do zajeebavanja z novacenjem neprofitnih bendov, ki se ne pokrijejo samo pri nas).
Oxbow je kar ornk cuden bend, tako kar se nastopa tice, kot glasbe same. Sicer zivijo samo od Eugenove karizme, ampak tip je neverjeten; mesanost obcutkov, ki prezemajo njegov nastop je zadosten razlog, da jih je potrebno videti v zivo. Poleg tega je blues/Led Zeppelin/Melvins stil, ki ga terajo, ena od najzanimivejsih mesanic, ki jih trenutno premore glasbeni svet.
Isis so imeli dober performance, ampak kaj, ko je bend totalno monoton; durh na durh isto stopnjevanje, par sekund fajn zaganja in potem ponovi vajo. Po eni ure me je ze fajn grabil zehalni reflex...

Se strinjam, da znajo bit mal monotoni, ampak ko nazigajo, se pa kar dobro slisi. Meni se je sicer njihov nastop zdel precej kratek, uro in pol z bisom. Se mi je pa tud odziv publike zdel precej mlacen, tko da je mogoce to povezano... Hja, sicer pa vidim dost premal koncertov, da bi lahko kej vec konkretnega rekla. :blush:

Smaug
19.06.2007, 00:01
Kot sem rekel, tistega dobrega naziganja je bilo v uri in pol za slabih 5 minut :p
Publika je bila pa kilava zaradi pocasnosti komadov; prakticno nemogoce je ustvariti moosh pit, ce pred vrhuncem pol folka odide na wc, po pivo ali pa zaspijo naslonjeni na ojacevalce :)

Danes sem dobil sponzorirano karto za Vaya-o Con Dios in moram reci, da je bil res prijeten koncert. Zdaj ze gospa premore fantasticen glas, ki je z leti pridobil na raskavosti in malo spominja na omiljene blues in jazz "mamma-e" iz zacetka 30'. Support band soliden, nic posebnega, vendar prijetno nastudiran. Edino ozvocenje je bilo malo presibko (sicer pa so "mojstri" v Krizankah enkrat poskrbeli za sok in dobro napedenali ozvocenje), spljoh za Boris in Isis dan prej :)

bluesy
19.06.2007, 01:03

Čudno različnim ljudem različno pomeni, sploh če je raznovrstnost pri taki muziki zaželjen pojav. Eugene je totalna pojava and i would have his babies if i was of the opposite sex :d :shy:

Mislim da sem celo osebni rekord (vsaj v nekaj zadnjih letih) zaznal pri jakosti ob pričetku Boris (sicer resda čisto ob zvočnikih), in ker ušesa res niso nič piskala ne takrat ne dosti kasneje, pomeni da je nekdo poskrbel za ozvočenje, prav presenetljivo :d

Odlični triplet nastopajočih, Isis so sicer najbolj kompaktni in prepričlivo uigrani, osebne preference so se pa nagibale na predskupini ki sta res upravičili ime, čeprav Oxbow v čisto drugačni obliki kot sem jih vajen (sem pa vedel da bo akustična stvar). Pa stage diving nekoga od nastopajočih (Atsuo, respect!) tudi ni ravno reden pojav

We want....more (takih koncertov) :approve:

tolstoyed
19.06.2007, 01:18
isis manjka cist malo da bi izpadli kot parodija : )

Smaug
19.06.2007, 01:23
S takim odlom ozvocenjem bi mi bil se Mario Galunic fajn :)

tolstoyed
19.06.2007, 01:28
se mi zdi da jest postajam gluh ker meni se ni zdelo nic kaj posebnega..mislim zlo spodobno ampak ne prevec na glas..imam s tem ze slabe izkusnje ko enkrat nisem slisal dva dni ampak vceraj nisem niti vate uporabu. po mojem jest locim samo med ekstremno mocnim in ekstremno slabotnim ozvocenjem.

Smaug
19.06.2007, 01:36
Meni je bilo ravno pravo; odlicna kombinacija med kakovostjo in glasnostjo. Cepke se trajbal pri Boris predvsem iz preventive visokih tonov, ki mi cepajo bobnice; kot se je iskazalo, sicer ni bilo potrebe po tem, je bilo pa na trenutke vseeno lepo imeti McDonaldsovo lepinjo v Eustahiju. Meni gre drugace mocno ozvocenje posteno na falus, ker izgubijo totalno na kakovosti zvoka, ponavadi pa se kaksen glasbeni talent tako nastima vse skupaj, da bi ga poslal na Goli otok kamne prelagat...

EDIT: Sicer so se mi pa v tretju vrsti direkt na sredini sladko jajca tresla :approve: Pa se bobnarja sem metal na oder :d
Se mi zdi, da so Boris edini bend, ki je skupaj lazji od mene :d

tolstoyed
19.06.2007, 01:46
haha, a si ti moj drugi jest?

takrat ko nism slisu so bli krivi visoki toni ki so mi nabijali na desno uho priblizno 5 ur..do zdej najboljse ozvocenje pa sm dozivel pri pan sonicih..povzrocalo take vibracije da smo odskakovali od tal pa ne po lastni volji.

Smaug
19.06.2007, 01:52
Eh, tehnaza ni moj kruh :)
Drugace je pa to povsem normalno, da bobnic drazijo visoki, piskajoci toni; ali smo pa mi gluhi navajeni na nizko-morece tone :)

Zdaj moram pa malo pogledati statisticne podatke za ojacevalce, ki so jih imeli :p

tolstoyed
19.06.2007, 01:55
um, ampak pan sonic ni tak obicajen techno!!

http://www.youtube.com/watch?v=e-J8Rxfk6M8&mode=related&search=

Smaug
19.06.2007, 02:08
Kaj imajo to za ene cheap base? :)

Za na koncert bi se slo mogoce, ampak za sproti pa ne...not my cup of tea, kot receno.

P.S.: Upam da ti je mati fortuna namenila cepke na koncertu.

tolstoyed
19.06.2007, 02:18
mati zdrava pamet : )

mislis take distorzirane base? newst latest bi se reklo..totalno sede v to kar delata..prou v suroveza sta se spremenila and me loves it.

summer
19.06.2007, 06:19
Bila na Aerosmithih.....nepozabno...:)aja...prebila do 3 vrste in enostavno uživala ob nepozabnem Stevenu

Ns_rhRSHM-8

Lorienne
19.06.2007, 15:13
Bila sem na IL DIVO! bilo je super pa še osebno sem jih mela priložnost spoznat.Super!

Student
21.06.2007, 10:35
Pa ne mi rečt, da noben ni bil? :veryevil:

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384315manson005.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384508manson024.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384509manson025.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384510manson027.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384511manson030.jpg (http://www.studentarija.net)

summer
21.06.2007, 10:40
Pa ne mi rečt, da noben ni bil? :veryevil:

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384315manson005.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384508manson024.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384509manson025.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384510manson027.jpg (http://www.studentarija.net)

http://www.studentarija.net/portal/upload/galerija/1182384511manson030.jpg (http://www.studentarija.net)

omg...............ne mi rečt, da sem ga zamudla:o :o :o

tolstoyed
21.06.2007, 10:46
Pa ne mi rečt, da noben ni bil?

bojda je blo razprodano..verjetno se je organizator spet zlagal..si bil sam tam a ne?

iri
21.06.2007, 11:58
jst sem bila tam, pa bi bilo bolje, če bi ostala na prešercu, kjer sem šla mimo fajn godbe na pihala.

kul fotke, btw, se vidi, da so imeli vsi fotiče, ne le mobitelov

tolstoyed
21.06.2007, 12:05
kolk sm jest vesel da na metelkovi mobiji in fotoaparati se niso aktualni..ker mi zlo mal manjka da neham hodit na koncerte..

massive
21.06.2007, 15:26
pa ka te boli k če folk slika.greš na koncert in poslušaš musko.

iri
21.06.2007, 16:00
dej nehi no, nihče ne pride na koncert z zaprtimi očmi (no offense to blind people) ;)
Mene tudi pač motijo slikajoči ljudje, ki povrh vsega to počnejo čisto cel večer in po možnosti še fleša ne znajo ugasniti. To je zame nespoštovanje do izvajalca in ostalih obiskovalcev.

tolstoyed
21.06.2007, 16:22
se strinjam..nardis fotko al pa dve ne pa da molis fotkic po moznosti izvajalcu v nos..to kr se zadnje case dogaja zgleda bolj kot foto session in ne koncert..in bit med takimi primitivci mi ne paše.

Jelengar
21.06.2007, 17:19
Mene pa amaterski "fotografi" ne motijo. Me pa izredno motijo kreteni, ki pridejo na koncert in se ves čas (pogovarjajo) derejo eden na drugega. Pa kaj je tem kretenom? A je cool bit na sceni in bit bolj pomemben od tistih, ki so na odru? Ali kaj? :dontknow: Nazadnje so mi taki kreteni pokvaril koncert Micka Harveya v Orto-tu. :nonono: Matr bi jih nalomu, ampak se nazaj drzim. :( :mad:

iri
21.06.2007, 19:15
Tudi to je bebasto. In ljudje, ki se pogovarjajo po mobitelu. Nikoli mi ne bo jasno, kako sploh kaj slišijo?! jst se niti ne trudim, niti me to ne bi zanimalo, ker sem pač na koncertu.

summer
22.06.2007, 06:02
Bila sem na IL DIVO! bilo je super pa še osebno sem jih mela priložnost spoznat.Super!
who the **** is IL Divo

summer
22.06.2007, 06:03
jst sem bila tam, pa bi bilo bolje, če bi ostala na prešercu, kjer sem šla mimo fajn godbe na pihala.

kul fotke, btw, se vidi, da so imeli vsi fotiče, ne le mobitelov
a ni blo vredu?

freya
22.06.2007, 06:20
Kal v Cvetličarni ( kako prikladno ime skupine za ta ambient (http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=19&c_id=25993)
Vse, kar ste pogrešali na koncertu MM, je bilo dovolj na koncertu Kal....komunikacije s publiko, dve uri čiste dodelane svirke, žur pod odrom, ekrančkarjev samo za vzorec
bez `armonike nema muzike :approve: tukaj moji vtisi (http://siol.net)

iri
22.06.2007, 07:45
a ni blo vredu?
mah, vsi, ki jim je bil koncert super, me že dva dneva prepričujejo, da sem jst hotela šov in ker ga nisem dobila, sem zdej razočarana. Folk ima očitno res nizka merila dandanes ...

summer
22.06.2007, 07:47
mah, vsi, ki jim je bil koncert super, me že dva dneva prepričujejo, da sem jst hotela šov in ker ga nisem dobila, sem zdej razočarana. Folk ima očitno res nizka merila dandanes ...
EH..sej ni važen šov..no vsaj zame ne...men je važno, da se kvalitetno igra na odru in, da pevec spusti dušo med občinstvo.........povej mi kak je slišat v živo Mansona....ker to sem res hotla slišat

iri
22.06.2007, 08:08
EH..sej ni važen šov..no vsaj zame ne...men je važno, da se kvalitetno igra na odru in, da pevec spusti dušo med občinstvo.........povej mi kak je slišat v živo Mansona....ker to sem res hotla slišat
No sej, lih tega je manjkalo. Muska bi bila okej, če ne bi imel tehničnih težav z nedelujočimi mikrofoni na čelu.

Tud jst sem vedno (okej, ene slabih 10 let) hotela slišat Mansona v živo in priznam, da sem bolj seznanjena in mahnjena na prve plate, kot pa na zadnje, ampak nekak nisem skupaj padla, ko je izvajal zadeve v živo. Preveč hladno in rutinirano je bilo servirano vse skupaj. Brez filinga.

summer
22.06.2007, 08:52
No sej, lih tega je manjkalo. Muska bi bila okej, če ne bi imel tehničnih težav z nedelujočimi mikrofoni na čelu.

Tud jst sem vedno (okej, ene slabih 10 let) hotela slišat Mansona v živo in priznam, da sem bolj seznanjena in mahnjena na prve plate, kot pa na zadnje, ampak nekak nisem skupaj padla, ko je izvajal zadeve v živo. Preveč hladno in rutinirano je bilo servirano vse skupaj. Brez filinga.
ja škoda ne...jaz sem tud bolj za prve plate....sam mi je vseen žal, da sem ga zamudila:nonono: mogoče še kdaj:)

iri
22.06.2007, 10:19
Na Dnevniku sem našla fajn kritiko by Igor Bašin (http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/253169/), ki kar dobro povzame tudi moj vtis.

"Prvi nastop Marilyna Mansona pri nas se je zgodil šele v okviru letošnje turneje ob izidu zadnjega albuma Eat Me, Drink Me, ki je daleč od predhodnih izdaj. Javno razglašanje hude depresije, v katero naj bi zapadel v lanskem letu, tudi po nastopu v Križankah, odzvanja kot piarovsko opravičilo za ustvarjalni krah. Kaotično in slabo premišljen set novih skladb s starejšimi hiti je bil pospremljen z začuda zelo minimalistično scenografijo. Neizpiljenost in nedomišljenost scenarija je bila le še stopnjevana s slabo, na trenutke neuigrano izvedbo, kot da je vse skupaj prevelik zalogaj. Še tako visokokvalitetna hi-tech oprema ni pripomogla, da bi spregledali težave osrednje figure zasedbe z brezžičnimi mikrofoni. Ob modni reviji, ki je dodatno zavirala razvoj dogodkov, je bil avditorij Križank od začetka do konca priča objestnemu in jeznemu metanju mikrofonov ob tla in kazanju sredinca tonskemu tehniku. Pričakovani spektakel se je brez zapleta, brez vrhunca, brez konca, brez dramaturškega loka spremenil v debakel razpadajočega zvezdnika. Zasedbe in samega sebe nima več trdo na uzdi. Artistični alter ego Briana Hugha Warnerja je izgubil vso impozantnost. Čeprav ga je slovenska publika pospremila z aplavzi, je bilo očitno, da ni ulovila niti repa njegove groteskne zlate ere."

summer
22.06.2007, 10:26
Na Dnevniku sem našla fajn kritiko by Igor Bašin (http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/253169/), ki kar dobro povzame tudi moj vtis.

"Prvi nastop Marilyna Mansona pri nas se je zgodil šele v okviru letošnje turneje ob izidu zadnjega albuma Eat Me, Drink Me, ki je daleč od predhodnih izdaj. Javno razglašanje hude depresije, v katero naj bi zapadel v lanskem letu, tudi po nastopu v Križankah, odzvanja kot piarovsko opravičilo za ustvarjalni krah. Kaotično in slabo premišljen set novih skladb s starejšimi hiti je bil pospremljen z začuda zelo minimalistično scenografijo. Neizpiljenost in nedomišljenost scenarija je bila le še stopnjevana s slabo, na trenutke neuigrano izvedbo, kot da je vse skupaj prevelik zalogaj. Še tako visokokvalitetna hi-tech oprema ni pripomogla, da bi spregledali težave osrednje figure zasedbe z brezžičnimi mikrofoni. Ob modni reviji, ki je dodatno zavirala razvoj dogodkov, je bil avditorij Križank od začetka do konca priča objestnemu in jeznemu metanju mikrofonov ob tla in kazanju sredinca tonskemu tehniku. Pričakovani spektakel se je brez zapleta, brez vrhunca, brez konca, brez dramaturškega loka spremenil v debakel razpadajočega zvezdnika. Zasedbe in samega sebe nima več trdo na uzdi. Artistični alter ego Briana Hugha Warnerja je izgubil vso impozantnost. Čeprav ga je slovenska publika pospremila z aplavzi, je bilo očitno, da ni ulovila niti repa njegove groteskne zlate ere."

uf....:p ta je pa neizprosen......
pol pa mogoče, da ga še naprej vidim in slišim s temi očmi in ušesi....:approve:

PoisonIvy
22.06.2007, 12:32
who the **** is IL Divo

omg... ne veš kdo so Il Divo? :d :d :d ja kašna predstavnica nežnega spola pa si?:d

http://www.ildivo.com/news/index.html

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,104,219834

Za Mansona pa - dva moja kolega sta bla na koncertu (njegova precej velika fena) in sta bla tudi jako razočarana. Pravta da se je iztrošu. :dontknow: jest ga nisem nikol kej dost poslušala (tolk kolkr mi je zanimiv ker je tko grotesken, več pa ne) tko da neb znala ocent tut če bi bla na koncertu.

iri
22.06.2007, 12:57
iri, si ti urejala siolovo osnovno stran to jutro?
njet, zakaj? :)

tolstoyed
22.06.2007, 13:05
uf.... ta je pa neizprosen....

bigor ga je videl pred dvema letoma na reki, tko da je lahko neke paralele potegnu kako je to včasih zgledalo in kako to zdej zgleda..je reku, da ne bi bil presenečen če bi zvedu da so skenslali to turnejo preden je bo konec..

summer
22.06.2007, 13:05
omg... ne veš kdo so Il Divo? :d :d :d ja kašna predstavnica nežnega spola pa si?:d

http://www.ildivo.com/news/index.html

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,104,219834

Za Mansona pa - dva moja kolega sta bla na koncertu (njegova precej velika fena) in sta bla tudi jako razočarana. Pravta da se je iztrošu. :dontknow: jest ga nisem nikol kej dost poslušala (tolk kolkr mi je zanimiv ker je tko grotesken, več pa ne) tko da neb znala ocent tut če bi bla na koncertu.
Ivy:kisses: :kisses: lubica...that was a sarcastic remark:d

ko sem šla na Aerosmithe so 4 avtobusi šli iz LJ na ILdrevote in to same ženičke, tu pa tam kera je še pa bogega moža zraven šlepala...:d

jah..za Mansona je pa res škoda ne:nonono:

tolstoyed
22.06.2007, 13:08
a na aerosmithe je sou tud ksn dec? sej gre za ista benda sam drugacna pakunga : )

summer
22.06.2007, 13:17
a na aerosmithe je sou tud ksn dec? sej gre za ista benda sam drugacna pakunga : )
ne rabim komentirat:d :rolling:isti bend:d:d:d...boljš kot tule, da gremo na pivo in se pogovorimo o glasbi:d

PoisonIvy
22.06.2007, 13:32
Ivy:kisses: :kisses: lubica...that was a sarcastic remark:d

ko sem šla na Aerosmithe so 4 avtobusi šli iz LJ na ILdrevote in to same ženičke, tu pa tam kera je še pa bogega moža zraven šlepala...:d

jah..za Mansona je pa res škoda ne:nonono:

joj sori :blush: jest pa mislna de res še nisi slišala za štiri osladne pop-operne slavčke :d :d :d

summer
22.06.2007, 14:14
joj sori :blush: jest pa mislna de res še nisi slišala za štiri osladne pop-operne slavčke :d :d :d
eh....ka se meniš:d to je od Simona skupa narejen pop band...in nihče razn unga španca nima posebnega glasu...tak da ne meni...to je samo novodobni boy band za starejše al pa pozno mlade...:d
sam vseen..treba je ljudi spoštovat, ter njihov okus glasbe....
sam skor sem poknila, ko sem vidla folk na tistih avtobusih:d :2thumbs: you go girls

Njuška Trap
22.06.2007, 19:21
bigor ga je videl pred dvema letoma na reki, tko da je lahko neke paralele potegnu kako je to včasih zgledalo in kako to zdej zgleda..je reku, da ne bi bil presenečen če bi zvedu da so skenslali to turnejo preden je bo konec..
Iiii, ko sem poslušala recenzijo, me je pa vseeno presenetilo, kako jih je raztrgal... Mislim, tip je uporabil celo besedo debakel... :o :d S tem, da njegovim recenzijam precej zaupam, tako da ne dvomim, da je za tako recenzijo obstajala realna osnova.

lady_lucifer
25.06.2007, 12:13
the hives, queens of the sotne age in the killers :approve:

iri
25.06.2007, 13:31
bijač! :kisses: In, kakšni so bili moji ljubi ubijalci? :)

lady_lucifer
25.06.2007, 16:09
bijač! :kisses: In, kakšni so bili moji ljubi ubijalci? :)

uf, so bli dobri!!:p :p

Jelengar
25.06.2007, 16:17
A mi lahko kdo pove kaj pomeni beseda "bijač" :dontknow:

tolstoyed
25.06.2007, 16:30
boš pa že moru kšn 'hip hop 101' priročnik prebrat, psijaca.

cliena
25.06.2007, 16:52
A mi lahko kdo pove kaj pomeni beseda "bijač" :dontknow:

:rolling: pomojem ***** :2thumbs: sam da je izgovarjava tega biJač namest biČ :d haha. bad razlaga:sleepy:

iri
25.06.2007, 17:20
uf, so bli dobri!!:p :p
dej bod malo bolj zgovorna, no :shy: koliko cajta je trajalo, a je pevec že nehal furat kavbojske brke? :d

lady_lucifer
25.06.2007, 19:52
dej bod malo bolj zgovorna, no :shy: koliko cajta je trajalo, a je pevec že nehal furat kavbojske brke? :d

ok :d

prvo kot prvo so prisli na oder TOCNO ob uri!!! in se ne hecam...se zdej ne morm verjet. ne vem, ce je mel brke, ker sm dogajanje spremljala bolj od dalec (enostavno ni mi blo, da bi se drenjala tm med srednjesolci:d). spilal so nekje uro in pol. in potem se je ornk vlilo :d:d
aja, pa to, k pevci med komadi kej povejo al pa publiko vprasajo....on je zapel in to totalno lepo! pa se cist spontano je zvenelo :approve::approve:

summer
26.06.2007, 07:00
the hives, queens of the sotne age in the killers :approve:
:o mesoveriđelus.............povej mi kak so bli the killers....

iri
26.06.2007, 07:12
spilal so nekje uro in pol. in potem se je ornk vlilo :d:d
: a tolk dobro je bilo, da so kar dež sprožili? :)
ah, enkrat jih moram videt... samo tudi bolj od daleč, ker bi raje pozabila na srednješolsko večino pri poslušalstvu Killersov ...

Jelengar
26.06.2007, 13:30
ne vem, ce je mel brke, ker sm dogajanje spremljala bolj od dalec (enostavno ni mi blo, da bi se drenjala tm med srednjesolci:d). spilal so nekje uro in pol. En dan prej, na Glastonbury festivalu torej, je imel oboje - brke in brado. :d Špilal so tudi eno uro in pol, na odru pa so imeli rogovje (podobno kot nekoč Laibachi). Imaš kako idejo kaj so hotel povedat s tem rogovjem? :dontknow:

lady_lucifer
26.06.2007, 17:37
En dan prej, na Glastonbury festivalu torej, je imel oboje - brke in brado. :d Špilal so tudi eno uro in pol, na odru pa so imeli rogovje (podobno kot nekoč Laibachi). Imaš kako idejo kaj so hotel povedat s tem rogovjem? :dontknow:

pojma nimam :d

iri
27.06.2007, 07:11
Tori Amos. :approve: Fantastično!

magnolia
27.06.2007, 07:18
^Se popolnoma strinjam!!

Sem sedela za soundboardom, kjer je bil zvok odlicen, vidlo se je pa tud cist dobro. Edin mal nerodno je blo migat na stolu. :shy:

iri
27.06.2007, 07:39
Zvok je bil res fenomenalen, slišala se je ne le vsaka beseda, ampak vsak dih! :)
jaz sem bila najprej dve uri pri soundboardu, potem pa pol urce tik pod odrom :approve:

magnolia
27.06.2007, 08:03
^A to ste cez ograjo poskakali al kaj? Jaz nimam jajc za kej tazga. :d

iri
27.06.2007, 10:10
sej itak se je dalo okoli prit, tam na levo, ko se je šlo do majic, je bila odprta ograja. Jst sem že takoj po prihodu v dvorano tam mirno mimo šetala in se zicnila na tiste tribunice ob soundboardu, ki so bile sicer kao off limits za ljudi s karto za tribune. Potem so pa itak vsi že stali dol, ko sem na koncu pogledala nazaj na tribunah skoraj nikogar ni več bilo :d

DarkBloom
27.06.2007, 10:39
Tori Amos včeraj..fenomenalno - koncert leta in zame najboljši koncert do sedaj. Wow res je bilo noro...Tori je izjemna umetnica. Občudujem jo. 2 uri čistih užitkov in zvok je bil fenomenalen. Folka ni bilo glih veliko ampak za Slovence je znano, da raje hodijo na cigu migu koncerte.

Nepozabno..upam, da bom še kdaj imela priložnost it na koncert Tori Amos

iri
27.06.2007, 10:44
Nepozabno..upam, da bom še kdaj imela priložnost it na koncert Tori Amos ditto :approve:

vsekakor koncert leta in en od najboljših, na katerih sem bila.

massive
27.06.2007, 15:49
zvok je bil odličen tud na sredini tribune. koncert izjemen. škoda ker niso igrali blissa pa tud drugače se mi je zdel izbor pesmi dost nenavaden. northern lada in še mnogih drugih nisem pričakoval. mah še zdej mi gredo dejansko kocine pokonc ko pomislim na koncert. to je pa pravzaprav dost nenavadno. zdele sem tolk not padu da bi šel kar v gradec če mi ne bi blo treba zgodi vstat jutri zjutraj.

pa tud tisti dedec joshua na začetku je bil zlo poslušljiv.

iri
27.06.2007, 16:51
ja, Joshua je bil kul, pa tako simpatično hvaležen za odziv :)

Njuška Trap
28.06.2007, 12:27
Ulan Bator, včeraj. Bolj peklenski in manj sanjavi kot kadar koli prej. Dober začetek in še boljši konec, samo vmes je bil opazen manjši padec. Cambuzat pač zna.

massive
30.06.2007, 23:25
http://img291.imageshack.us/img291/1452/200706263174ya4.th.jpg (http://img291.imageshack.us/my.php?image=200706263174ya4.jpg)

Njuška Trap
03.07.2007, 20:43
Terrakota, včeraj, v Gali Hali. Migajoče.

Knez
05.07.2007, 13:21
Včeraj Riblja Čorba na Lentu, moja najljubša skupina iz ex Yu.Amsterdam, Lutka sa naslovne strane, Srbin je lud, Ostani đubre do kraja...Koliko je tega, super koncert, pravi za ljubitelje njihovih starih pesmi.

Marduk1
06.07.2007, 05:03
Na Metallici je bilo odlično. Res škoda za tiste ki niste šli.

plague
06.07.2007, 08:18
a na koncertu od P!ink pa ni bil noben:o no v glavnem predskupina se mi je zdela kar fajna, p!nk je bla zakoooon mogoče mal prekratka, ampak odpela je dobro

koncerta pa ni opdovedala zato ker je tako hotela klaviaturistka, ki naj bi imela (nisem dobro slišal) starše od tukaj ali kako že:dontknow: :)

zverina
06.07.2007, 08:25

Orion in Hit the Lights so igral?

kodrček
06.07.2007, 14:03
Jaaa Pink je bla super, samo ne vem kako so lahko ljudje ob gledanju\poslušanju pink primiru!!!
A slučajno kdo ve kako se imenuje predskupina???

plague
06.07.2007, 16:11
predskupina je bila Sorgente:2thumbs:

zverina
06.07.2007, 19:44

ja lih zdaj sem slišal, da so igrali samo stare komade.:2thumbs:

trotl
06.07.2007, 21:11
5. julij - Toto v Leipzigu. Perfekcija:2thumbs:

Marduk1
08.07.2007, 18:33
ja lih zdaj sem slišal, da so igrali samo stare komade.:2thumbs:

Ja res je. Samo legendarne komade so špilal. Res noro :veryevil:

zverina
09.07.2007, 20:07
Ja res je. Samo legendarne komade so špilal. Res noro :veryevil:

ja in tud Hetfield se je baje popravu....ne klobasa več toliko med komadi.

Marduk1
10.07.2007, 13:49
ja in tud Hetfield se je baje popravu....ne klobasa več toliko med komadi.

Pač se že stara :d

redfax
11.07.2007, 11:05
bil na Riders on the storm (ex-The Doors) & Jethro Tull & Barclay James Harvest & Ten years after & Uriah Heep in se nekaj bandov...

doorsi se vedno zgejo- svaka cast...Zvok surov in udaren, tudi novi pevec pase zraven. Da o kondiciji Kriegerja in 68-letnega Manzereka sploh ne govorim :approve:
Locomotive breathe od JT pa je bla nesporno naboljsa verzija kar so jih kdaj zaspilal... :2thumbs:

Ne da se mi na dolgo in siroko pisat, upam samo, da bodo Avstrijci ponovili tole zadevo...

zverina
11.07.2007, 19:02
Kdo pa je pevec Doors-ov?

redfax
11.07.2007, 19:55
Brett Scallions od nekdanjih Fuel...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fc/Brett_scallions_wall2.jpg

zverina
14.07.2007, 09:57
Pač se že stara :d

eh ma kaki stara, zdaj je končno po parih letih trezen.:d

3nity
14.07.2007, 16:04
George Michael :approve::p:2thumbs:

iri
14.07.2007, 16:10
dej povej kej več, no :)

3nity
14.07.2007, 16:31
ok, začel je ob 20.30, z drugo pesem kot lani. repertoar je imel malo spremenjen. imel je več živahnih. stala sem v 4 vrsti pod odrom in ga občano malo poslikala. nekatere slike so uspele. če bi imela "trorl" fotoaparat (in ne telefon, pri katerem moram objektiv kar nekaj časa držati pri miru, ko si pritisnil sprožilec), potem bi uspele vse slike.
za mejo pojme je odpel seveda odlično. tip je C A R. se mi pa zdi, da je imel lani v Munchnu ob koncu koncert odpel več kot 2 pesmi.

iri
14.07.2007, 17:20
sej ne more ne odpet odlično :approve:
a boš kej fotke pripopala? :shy:
koliko časa je pa trajalo?

ne vem zakaj, ampak predstavljala sem si, da bo njegov koncert sedeče narave. Mogoče me še vedno preganjajo slabi občutki, ko sem bila v Berlinu na Radiohead, pa je bila dvorana kot cankarjev dom. :sleepy:

3nity
14.07.2007, 17:35
trajalo je približno 2 uri.

sem hotela slikce dati na svoj blog, pa mi noče objave objavt

iri
14.07.2007, 18:48
aja, sej res, danes vse šteka na blogosu :nonono:

monster
15.07.2007, 19:45
Stonesi v Beogradu.

Potem, ko smo se enkrat znašli na Ušču, je bilo vse ok. Ob 18. uri je nadvse pasalo ležati v senci in čakati na presenečenja. Ki so prišla ...in sicer v obliki Električnega orgazma (in ne Time kot v Budvi). Začeli so v stilu: "Igra r'n'r cela Jugoslavija" in potem dobro ogrevali publiko v polurnem nastopu. Spet pavza, da si človek lahko v miru ogledal ogromno konstrukcijo iz pleha, žic in video screenov. Oder naj bi imel 8 ton, cela konstrukcija 1500 ton, osredni screen ima mere 30x20 metrov. No, po pavzi so nastopil severnoirski Answer, ki gojijo maniro kakšnih guns'n'roses ali mogoče celo ac/dc, pevec je imel čudovit irski naglas in falzetno petje, mene ostalo ni ravno podrlo na tla.

Potem pa je padel mrak, preletavalo nas je vojaško letalo in delalo akrobacije, mi pa smo še čakali. Napovedana ura 21:15 je bila mimo, ob pol desetih pa se je začelo. Fascinantna animacija, ognjemet in potem Start me up. Zvok odličen, fantje pa taki rutinerji, da se je za zjokat. Sploh Ron Wood je matral kitaro na vse viže in to tako lahkotno ... Dva komada je odpel Keith Richards, sploh Hold me v skoraj akustični izvedbi je bila vredna vsake sekunde, poklonili so se mojstru soula Jamesu Brownu z I'll Go Crazy, kjer se je Micku pridružila back vokalistka, temnopolta pevka izjemne pevske moči - prav gotovo eden vrhuncev. Sploh je bila zasedba na odru močna: poleg omenjene še dva back vokalista, brass sekcija, klaviaturist in seveda basist. Jagger je med komadi cepal srbske fraze (opasna haljina a, samo so ji užasne sandale ... konačno smo došli med vas ...kako je lepo biti ovako blizu vas ...mi se imamo odlično, a vi? ipd), na katere je publika seveda norela. Na polovici koncerta se je ožji bend na pomičnem odru zapeljal čez publiko in osvetljen z belo lučjo nažgal najbolj žurerske komade: I'll miss you, Satisfaction, Honky Tonk Woman (pri teh komadih svaka čast Charlieju Wattsu za bobnanje), se potem spet odpeljal nazaj, imel pavzo in v močnih rdečih lučeh nakazal Simpathy for the Devil, ki ga je Jagger odpel visoko na mostu na odru. Sploh je Jagger ogromno tekel z enega konca na drugega, spodbujal folk in brez zadihanosti pel. Za bis še Brown Sugar, poklon Rollingov Beogradu, z odra so se sprožili ogromni oranžni trakovi in ognjemet. Konec. Vredno je bilo. :)

summer
19.07.2007, 09:23
George Michael :approve::p:2thumbs:
spet Nitka:d :approve:

3nity
19.07.2007, 09:37
spet Nitka:d :approve:

bat ofkors :p:approve:

rockstar1707
30.07.2007, 09:55
A na Robertu Plantu pa ni bil nihce? Clovek se vedno zna peti. In to zelo dobro. Pozitivno presenecen. Sploh ce primerjam z Deep Purpli, ki so nekako iz "istega casa".

magnolia
30.07.2007, 10:13
Jaz sem bla. :approve:

zverina
30.07.2007, 12:17
A na Robertu Plantu pa ni bil nihce? Clovek se vedno zna peti. In to zelo dobro. Pozitivno presenecen. Sploh ce primerjam z Deep Purpli, ki so nekako iz "istega casa".

Plant je zakon:2thumbs: . Dyer Maker je pel?

rockstar1707
30.07.2007, 21:08
Plant je zakon:2thumbs: . Dyer Maker je pel?

Ne, D'yer Mak'er ni pel. Je pa na rockonnet forumu nekdo objavil "set listo":

1.Intro
2.Tin Pan Valley
3.Seven And Seven Is?
4.Black Dog
5.Slow Dancer
6.Friends
7.Going To California
8.Four Sticks
9.Freedom Fries
10.????????
11.Where Did You Sleep Last Night
12.Gallows Pole
13.Babe I'm Gonna Leave You
---dodatek---
14.29 Palms
15.For What It's Worth
16.Whole Lotta Love

Vse skupaj je trajalo 1:45. Super koncert.

zverina
31.07.2007, 09:18
:o čudno, da ni "rockn roll" pel?

iri
19.08.2007, 17:48
Jimmy Bosch včeraj v klubu Cosmopolitan v Oslu :d :cool:

monster
06.10.2007, 10:10
Siddharta - maraton.

5 ur. 53 komadov. na koncu 27 stopinj Celzija. cca 8000 ljudi. Fantje obvladajo. Svaka čast.

iri
06.10.2007, 11:38
kdaj je bil pa konec koncerta?

monster
06.10.2007, 12:07
ob 1:00 zjutraj ;)... začel se je malo z zamudo, ker očitno ljujdje njiso upoštevali navodil, da morajo priti prej, saj je prehod v parter zelo ozek (običajno, kadar je hokej tam ne hodi horda ljudi) ... tako, da s eje začelo reciva 19:50 :) ... vse skupaj 5 ur 10 minut :p

iri
06.10.2007, 13:16
aja, sem mislila, da bodo začeli šele ob 20h. vedno se mi zdi smešno, kako je cela celovška zaparkirana, ko se kaj dogaja v tivoliju :d

kako je pa folk "zdržal" pet ur? mislim pod odrom, ampak sej lahko tudi o "na odru" kej poveš :)

monster
06.10.2007, 13:23
Z veseljem iri :)

S prvo damo sva bila na zahodni tribuni, kar je bila odlična odločitev, razgled odličen in tudi vmes se je dalo malo posedeti, sam imam danes musklfiber. Kot sem že napisal, pa folk ni upošteval, da so vrata za parter samo ena in ozka in ob pol osmih jih je bilo še veliko pred vrati. Ok. Ne vem, kao je folk spodaj stal 5 ur :o, na odru je imel težave samo Boštjan, ki je imel vmes krče zaradi bobnanja, sicer je vmes bend parkrat za nekaj minut šel za oder. Vrhunci: seveda Male roke/Voda z Dan D zelo zgodaj, ker so šli Dan D na špil v Koper, Na soncu duet s Skočirje,. kvartet Godalika v uvodu Samo edini :p in tudi v vseh komadih ... Najboljši so bili fantje iz Siddharte zame v najbolj žagajočih komadih, ko resnično palijo in žarijo, nekateri so bili navdušeni tudi nad akustičnim vložkom :)
Potem pa seveda Gran finale (po besedah Tomija) in Ring :p, Lunanai (Kreslin) in seveda Od višine s Kreslinom, ko je pela cela dvorana, 8000 ljudi, legendarni poklek parterja in poskok, fotkanje ... res noro!

Zaključek z Orion lady :) in slovo ... naj še omenim, da je bil ves čas koncerta na odru tudi Buco - bobnar Sauseges (kot pri 15 letnici BFM) in skrbel za tolkala in dodaten ritem. B mašina je imela uvod iz remiksa na Silicon delti in potem prešla v klasično verzijo, pri čemer je žice trgal Peter Penko, producent in polovica dueta Coptic Rain, tako, da sem ga 17 letih spet videl na odru s kitaro. Prišel je tudi prejšnji basist benda za en komad.

Organizacija je bila odlična, vse je teklo, roadieji so švicali kt konji ... na odru je bilo ves čas kakih 15-20 kitar in basov, ki so jih menjali ... Tomaž je imel kalsični pianino on še dva seta sintetizatorjev ... ozvočenje BP, Nikolovski je prišel kot poskočni Amorček s pimpekom (kot v videu za Plastiko) in odrapal ... pri "v meni erekcija ..." so se usuli beli baloni izpod stropa, na koncu pa svetleči konfeti :)

Za 20 EURov ... veliko, ogromno :) ...

iri
06.10.2007, 14:29
izčrpno, priden :) edino tistega "legendarnega pokleka parterja in poskoka" ne razumem :blush:

kakšna je bila pa povprečna starost občinstva? :d ;)

monster
06.10.2007, 14:34
aja ... pri Višini parter na koncertu poklekne na poziv Tomija in na refren vsi naenkrat poskočijo, kar je res fascinantno, pa sem bil na mnogih koncertih :)

Ja, 24ur.com narobe poroča, ker je bil njihov fotograf samo v parterju, seveda so bile prve vrste 18-20 let, mogoče še manj. Zraven mene mamica mojih let s sinom 10 letnikom, veliko "starejših" na tribunah, parov okoli 30 let in več ... tako, da je poročilo 24ur napačno ;)

iri
06.10.2007, 16:15
kako pa sploh je plac za klečanje? meni sicer to zveni malo... khm. no, dvomim, da bi se jst spravila na kolena tam pred njimi :d

aja, nisem brala celega poročila na 24urah, a so rekli, da so bile same kričoče najstnice s svojimi starši tam? :d

monster
06.10.2007, 16:18
tudi band poklekne in kreslin ;) ...sej finta je v tem, da greš samo z enim kolenom dol in toliko placa imaš vedno, potem pa lahko skočiš v luft :)

ja sej ... ti povem, da niso bile samo kričeče najstnice :)

iri
06.10.2007, 16:21
it still seems bizarre to me that so many people are willing to do it :shy:

monster
06.10.2007, 16:24
nekaj tisoč iri, nekaj tisoč ;)

Luka2k
06.10.2007, 17:35
pri Višini parter na koncertu poklekne na poziv Tomija in na refren vsi naenkrat poskočijo

pobrana ideja (http://www.youtube.com/watch?v=_uhSSAv3o4M)...

Wanted
06.10.2007, 17:45
pobrana ideja (http://www.youtube.com/watch?v=_uhSSAv3o4M)...

keri psi...

tolstoyed
07.10.2007, 00:31
kere ovce : )

iri
07.10.2007, 00:37
i didn't want to say it out loud :d

iri
10.10.2007, 09:33
Muse, včeraj v Zagrebu :approve:

summer
12.10.2007, 06:42
res......................:)povej mal več....

iri
12.10.2007, 07:09
it was very very very cool and very very very short :)

kratko in sladko. sicer pa fajn zvok, fajn izbor pesmi, mal premal komunikacije z občinstvom, super duper klavir s prozornim pokrovom, super duper oder, super duper hjudž baloni, malček prazna dvorana, zanič hrvaško pivo. :approve:

summer
12.10.2007, 07:10
it was very very very cool and very very very short :)

kratko in sladko. sicer pa fajn zvok, fajn izbor pesmi, mal premal komunikacije z občinstvom, super duper klavir s prozornim pokrovom, super duper oder, super duper hjudž baloni, malček prazna dvorana, zanič hrvaško pivo. :approve:
sam sem hotla tudi iti...sam mi ne diši preveč zagreb....sem gledala koncert, ki so ga imeli v Italiji....fantastičen......

kratek?...kaj pa predskupina?

iri
12.10.2007, 07:24
predskupina je bila neškodljiva :d ko so oni igrali, je bilo notri itak šele ene 500 ljudi, ker naj bi se koncert začel ob 21h (no, 21:01, če smo natančni), Adastra so bili pa na odru ob 20h.

monster
23.12.2007, 11:37
Včeraj Cvječarnica :p

Najprej Metalsteel. Lepo nabriti dečki in deklica na bobnih. Sploh slednja je udarjala po bobnih tako natančno in živahno, da bi se ji lahko poklonil marsikateri starejši bubnjar. Tudi basist zgleden in celotna podoba benda precej uigrana. Vokal še najslabši del, kar je lahko pri tako melodičnem metalu kar težava. Veliko energije in žara, kar je zelo pohvalno.

Potem pa Prospect. Band se je pokazal v še boljši luči, kot jih poznamo. Strašljivo natančni in ušpilani, oster zvok in zapletena kompozicija daje Prospectom status banda, ki je na višini zahodnih idolov. Nekje na polovici presenečnej in prihod starih članov benda in dva stara komada, pri čemer se je pokazalo, da tega niso vežbali, vendar nas je spet začaral čist in močen vokal Simona Jovanoviča. Ko so spet zašpilali novi Prospecti, je postalo jasno, da so v novi podobi instrumentalno močnejši, bolj koncizni in zelo zapleteni. Idealna kombinacija bi bila: star vokal + nova mjuzika. Odigrali so tudi dva instrumentala, ki sta bila zame vrhunec večera.

Koncert se je zaključil s skupnimi nastopom Metalsteel in Prospect (prvi so samo slemali) in komadom Judas Priest - The Ripper :p

monster
23.12.2007, 22:01
Glihkar Manjifik

Prišel je skulioran in se z odličnim bendom sprehodil čet tanovo plato, odšpilal stare komade v novih trubaških aranžmajih in odšel. Car.

summer
27.12.2007, 12:54
big foot mama

všečno:)

Snowblind
27.12.2007, 16:04
Iron Maiden ... legendarno .... sicer Junija ampak nism še omenu :rolling:

Smaug
16.01.2008, 09:15
Sinai so preigravali Zorna...

...in to zgledno solidno :approve: Pravzaprav za naso glasbeno sceno nadpovprecno v vseh pogledih. Fantom se vidi, da so solani glabeniki, da res preigravajo stvari in da glasbo jemljejo resno. Za razliko od gledalcev in statuatorjev :d
Preigravali so pa vecino Radikal đuvis kalcr opus, dva komada Nejked Citija, enega Fridlanderja in se par zidovskih narodnih. Lepo, doterano ampak zaenkrat prevec ozkogledo; fali jim dinamike komadov in raznolikosti, ki zaznamuje Zorna.
Sicer pa res pozitivno presenecenje za nas, ni kaj :approve:

Em...Ja; Na cemu mora biti clovek, da plese na Zorna? I mean, to bi morali videti, da bi zapopadli vso patetiko, ker tega si enostavno ne da predstavljati. It's beyond....

popka
22.01.2008, 19:52
within temptation

band je bil tako usklajen in preveč popoln, zato sem pomislila, da so igrali na playback:blackeye:...a je bil mogoče še kdo tam, po možnosti bolj spredaj?:dontknow:

sTaFF.
29.01.2008, 11:37
Marko Perković - Thompson :)
biu je 25.1. u Rijeki.
Blo je najboooooooooooolš.

**.Thompson iie D'besT.**

Devil_666
17.02.2008, 14:09
Letos Metal camp in Judas priest v Zagrebu bo noro!: :veryevil:

popka
07.03.2008, 14:01
bom na koncertu...

5.4. bijelo dugme- hala tivoli
13.4. kamelot- milano

komi čakam:p

Smaug
20.03.2008, 09:17
INGEBRIGT HAKER FLATEN QUINTET

Sweđani so totalno odlomili sceno :approve:
Fantasticen experimentalno-melodicen( na trenutke) avantgardni đez. Sestava banda pa ze sama pove, da gre za velecenjene glasbenike. We want some more!

GALLON DRUNK
Kul predskupina :d:p
Fajn koncert je bil :approve:

mrjerry
20.03.2008, 09:39
Uf, IHFQ so bili res dobri :p

bluesy
20.03.2008, 19:55
Včeraj Psycho-path ob predstavitvi novega albuma, kitari sta se odlično ujeli (tak kitarsko sonični zid meni zelo dobro dene), pevka Meli je bila vidno razpoložena in posledica tega je bil odličen koncert v nabito polnem Channel Zero na Metelkovi in tako čisto novi kot starejši komadi so zažgali publiko, kar je bilo še posebej fajn videt. Tole je bilo mislim da četrtič da sem videl bend v živo (prvič še v čisto zgodnji fazi tudi v rahlo spremenjeni postavi) in se vidi da so res odrasli v zelo kompakten, uigran bend ki je že zdavnaj prerasel okvirje ne samo Prekmurja ampak tudi Slovenije kot take. In jim želim samo najboljše ker si za razliko od mnogih kvazibendov in kvazimuzike ki pri nas "uspevajo" to tudi preklemano zaslužijo. :approve:

iri
21.03.2008, 00:47
Včeraj .. pevka Meli ..zdej je Melee :d

lihkar prišla z Massima zelo zadovoljena in oglušela na desno uho :approve:

Knez
27.03.2008, 07:35
Kreslin včeraj...SUPEEEER.:)

Prišel je in z Beltinško bando in z Malimi bogovi, pa še nekimi dodatnimi spremljevalci...Igrali in peli so dobri dve uri in pol, malo stare, malo nove, malo etno...nekakšen prerez celotne Kreslinove kariere.

Ta nova Iz Goričkoga v Piran se mi je že lepo usedla v ušeska.

Smaug
03.04.2008, 23:49
Kólo na óro, oró na koló...Ferus Mustafov je Kralj :approve:

iri
04.04.2008, 01:11
Kólo na óro, oró na koló...Ferus Mustafov je Kralj :approve:

potrjujem. :approve:

Tanatie
06.04.2008, 01:21
guns 2 roses...velik so za***al ampak ker je blo razprodan je blo vseen fenomenalno in vzdusje in muska...nisem pricakoval niti pol tok...pa vmes sem mel sanso spoznat sorodno duso, ki je pol zarad hitrga konca nisem mel sanse vprasat za telefonsko ampak c'est la vie...

iri
06.04.2008, 14:47
awwww, was it a girl or a boy? :)

kak so se pa Prospect vklopili v ta stil? :d

Tanatie
06.04.2008, 16:15
prospect so bli glih ta prav bend za predskupino...po tradiciji gn'r koncertov so bli idealni za spluvat:) ko se je na koncu pevc prospectov zadrl ce cmo se en komad, se je prov fajn razlocno slisal NE! sicer pa tko, bli so tut prospect zlo dobri, ce bi bli predskupina kakmu metal bandu bi zazgal...tle so bli pa sami fani od gn'r (folk je dejansko v kiltih okol hodu) tko da je bla vecina samo za rock in pol to ne sede prevec skupi...

it was a girl:blush:

redko spoznam kako ki ve o gn'r vsaj tok kot jst:)

Smaug
08.04.2008, 22:31
Cosa Brava

Nebesko fantasticen koncert in z naskokom nekaj najboljsega, kar je to leto ponudila koncertna sezona. Zame je oder popolnoma pojedla Carla, ki je s svojim glasom in zganjem violine samo nadgradila obcudovanje, ki sem ji ga klanjajoc se do tal dajal po koncertu SGM lansko leto. Povrhu vsega je punca se jako prijazna in zabavna. Wuhu!
Fred Frith je bil pac Fred Frith, ostal dva spremljevalna clana pa sta vec kot potrdila, da sta vredna tako odlicne in cislane druzbe prej omenjenih glasbenikov.

Res, ze dolgo ni bilo tako perfektnega koncerta, da bi porabil vse robce in se se vedno lepil :approve:

Carla come back again soon! :kisses::shy:

mrjerry
09.04.2008, 07:22
Cosa Brava

Nebesko fantasticen koncert in z naskokom nekaj najboljsega, kar je to leto ponudila koncertna sezona. Zame je oder popolnoma pojedla Carla, ki je s svojim glasom in zganjem violine samo nadgradila obcudovanje, ki sem ji ga klanjajoc se do tal dajal po koncertu SGM lansko leto. Povrhu vsega je punca se jako prijazna in zabavna. Wuhu!
Fred Frith je bil pac Fred Frith, ostal dva spremljevalna clana pa sta vec kot potrdila, da sta vredna tako odlicne in cislane druzbe prej omenjenih glasbenikov.

Res, ze dolgo ni bilo tako perfektnega koncerta, da bi porabil vse robce in se se vedno lepil :approve:

Carla come back again soon! :kisses::shy:

Celjust sem pozabil lezati pod mizo...
Cist ultimate fantasticen koncert, benchmark za letos.

BTW Smaug, bobnarja dejansko se nismo videli, mu je pa IHFQ-jev u nulo podoben :d

Smaug
09.04.2008, 10:19
As said, they all look the same :)

Ej btw...se spomnis modela za mesalko, ki sem ga prijazno pobaral za glasbo? It shows up, da mi je model rekel za celotno Etiopsko zbirko popularne glasbe, ki je spljoh izsla :d
Na sreco, kljub beteznim letom, moj vizualni spomin se ni za v smeti, tako da sem si zapomnil "Naslov plate"; Alemayehu Eshete: poba je naredil dve plati v zbirki, No.9 in No. 22. Jazst sem si ze "kupil" No.9 in je odlom :approve:

iri
11.04.2008, 14:46
Melodrom v Ortobaru. Ko bom vlka bom Mina. :approve:

Smaug
11.04.2008, 15:38
Men je zal, da nisem sel; sem imel najboljsi namen, ampak sem bil na koncu v sluzbi do ranih jutranjih ur :(

bluesy
11.04.2008, 23:00
Včeraj (ja glih še tole tahko rečem) hipnotični Melodrom, danes pa ekstra razigrani in uživaški, orgazmični gypsy punkerji Gogol Bordello (dvojna zaporedna koncertna doza se mi že dolgooo ni zgodila, ampak tole res ni bilo za spustit), faking hell tole je bilo pa res preveč (dobro), naj me prosim kdo zbudi da tole niso bile samo sanje. ouu jeeeaa. ohh yeah!

Vikend pa bo po temle prišel prav naročen. :d In da citiram Eugena od GB: Think locally, **** globally! :approve: :approve:

iri
12.04.2008, 01:44
bemti bluzi, dvakrat zapored sva bila na v istem placu ob istem času :d

Gogol Bordello so carji :approve:

Smaug
12.04.2008, 10:16
Meni je malo zal za Skindred-e, da smo jih zamudili vec kot pol (pa da so bili slabe pol ure!?). Plus tega ne vem kaj je z obiskovalci koncertov zadnje case, clovek bi pricakoval vsaj manjsi moshpit, ne pa da ni bilo zive duse okrog banda na 5 metrov.

Gogolji so naredili fajn zur, performance je bil dober, izvedba odlicna in predvsem; direktno na sredini dvorane je bilo ozvocenje super! But I'm just getting to old for this kinda music. Prevec mehki in spevni so zame :shy:
Drugace pa mislim, da so lahko fani vec kot navduseni :approve:

monster
12.04.2008, 10:21
kr malo mi je žal Gogolje ... bi bil še jst tam, samo sem zaspal pa frend mi je obljubil karte:(

Sem jih pa včeri potem ponoči, ko sem bil spet pri sebi, vneto vrtel :p

Kdaj gremo pa res skupi na kak koncert? Iri, smaug, bluesy ... ? Mogoče na Morricconeja?

Smaug
12.04.2008, 10:24
Na Morricconeju bom 108,7%, ampak prej je se toliko koncertov, vrednih ogleda, da se lahko ozenimo do takrat :d:approve:

A gres na Rage Against the Machine z nami? :p

monster
12.04.2008, 10:24
Upoštevaj, da sem že star in plešast ...kje so Ragei? :shy:

Smaug
12.04.2008, 10:28
V Italiyi...Modena.

monster
12.04.2008, 10:32
še povej kdaj in kdo ste to vi, da mi ne bi spet treba spoznavati kakega tvojega manično-depresivnega sorodnika fetišista ali kaj tretjega. nisem več za masovna druženja :)

Smaug
12.04.2008, 10:37
Ne poznas nobenega, ampak najeebu bos 102% :approve::d

monster
12.04.2008, 10:39
khm. ostanem doma :)

Morikone - Križaljke

kokos
12.04.2008, 11:38
včeraj sem bila v Roxy klubu na koncertu francoske rock skupine Nous non plus. po moje pri nas najbolj znane zaradi komada Lawnmower boy, ki je bil v mobitelovi reklami. v živo so res super, pa njihov repertoar je odličen. SUper rock, ki ni le francoski ampak je prov svetski. Je bil še kdo?:2thumbs:

bluesy
12.04.2008, 11:49
kr malo mi je žal Gogolje ... bi bil še jst tam, samo sem zaspal pa frend mi je obljubil karte:(

Sem jih pa včeri potem ponoči, ko sem bil spet pri sebi, vneto vrtel :p

Kdaj gremo pa res skupi na kak koncert? Iri, smaug, bluesy ... ? Mogoče na Morricconeja?

Monster. Massive Attack, 10 julij (ki je sicer še daleč), will you be there? Za Morriconeja še nism zihr (zaradi datuma, drugače načeloma da). Vsi omenjeni za katere si spraševal plus še kar nekaj drugih iz foruma bo tam kolikor vem (po napovedih tule, obljubah, če ne bo koga cena odvrnila), tko da bodo Massive Attack še daleč najbolj združevalen koncert ljudi ki drugače ne hodij(m)o na iste koncerte nujno (tokrat se pa bodo tisti z elektro, rockerskimi in drugimi preferencami vendarle znašli na istem se meni zdi) :d I know i will be there :approve:

iri
12.04.2008, 18:13
jst sem za to da na Massive Attack spoznam bluzija :approve: :)

kaj pa Roisin?

včeraj sem bila v Roxy klubu na koncertu francoske rock skupine Nous non plus. v bistvu je to Roxly, ne Roxy. Glupega imena ne pozabiš nikoli ...

monster
12.04.2008, 18:16
hmm. masivci bi lahko bili združevalni ja :)

Smaug
14.04.2008, 23:47
...in kljub vsemu je splet dogodkov zelel, da se udelezim koncerta Dub Tria. In ni mi zal, ker fantje so naredili odlicen sov, ozvocenje je bilo na visku (just adore small places!), odigrali so prakticno brezhibno in me posteno povedano jako jako pozitivno presenetili. No shit, just good old ****in' taking it out :approve:
Ce pridejo spet, pridem spet. Sahurno.

mrjerry
15.04.2008, 07:16
Kritika blagajnicarkam v CDju, v enen popoldnevu so spravile ob pamet celo gospodinjstvo vkljucno z domacim ljubljenckom, ampak smo si ohladili glavo na Dub Triu, ki so bili simply fantasticni.

kokos
15.04.2008, 09:52
se pardoniram, res je Roxly... l se mi zdi popolnoma odveč... :)

popka
15.04.2008, 12:34
bla v nedeljo v Milanu na Kamelot:approve:

z eno besedo: orgazmično:p

bluesy
18.04.2008, 08:23
Včeraj v Ortu zares odlični Fishbone! Pihalna sekcija je trgala (trobenta, saksofon, trombon..), kitare so nažigale, ritem sekcija udarna in mešanica reggae/ska/hardcore/funka je v živo delovala zares impozantno. Sploh zadnji del koncerta je bil pa čista perfekcija kar se mene tiče. Da pogostih izletov pevca ter klaviaturista med občinstvo in divingov do šanka ne omenjam , bilo je zelo sproščeno in veselo. :d

Skoraj 15 let sem jih čakal in dočakal. Me not worthy :approve: http://izgnaniizraja.mojforum.si/images/smiles/vso_cast.gif

Spoonman
20.04.2008, 14:54
včerej na Obidil, Whisper v Ostrigi (Šk. Loka)

http://www.moja.datoteka.eu/files/2065294975_small_1.JPG (http://www.moja.datoteka.eu/files/20652949751.JPG)

http://www.moja.datoteka.eu/files/334672821_small_2.JPG (http://www.moja.datoteka.eu/files/3346728212.JPG)

http://www.moja.datoteka.eu/files/1506341136_small_3.JPG (http://www.moja.datoteka.eu/files/15063411363.JPG)

http://www.moja.datoteka.eu/files/899734098_small_4.JPG (http://www.moja.datoteka.eu/files/8997340984.JPG)

http://www.moja.datoteka.eu/files/416765398_small_5.JPG (http://www.moja.datoteka.eu/files/4167653985.JPG)

http://www.moja.datoteka.eu/files/1250063571_small_6.JPG (http://www.moja.datoteka.eu/files/12500635716.JPG)

>>> več slik pa tuki >>> http://album.email.si/album/48455
(http://album.email.si/album/48455)

pa še mal posnetkov:

http://www.youtube.com/watch?v=42Zi2ogEDgU

http://www.youtube.com/watch?v=pKqqCPDxP3M

http://www.youtube.com/watch?v=oVnPrkSM5zk

http://www.youtube.com/watch?v=mG_4LDXbUtw

:2thumbs:

mrjerry
23.04.2008, 15:40
Badi Assad

Povedali so nam, da gre za brazilsko kitaristko in pevko, niso pa na povedali, da spusca naravnost neverjetne glasove. Ko je s tapkanjem po grlu zaigrala se Mojstra Jako, je folk pobiral celjusti pod mizo. Sicer pa izredno dobra kitara, matematicno natancen glas. Prijetno, se posebej, ce ti je vsec tovrstna muzika.

Ljubiteljem Cosa Brave iz prve vrsta pa sporocam, da bela srajca pod crnim puloverjem NI kul :clown:

easy96
28.04.2008, 20:44
V SOBOTO 19.04.2008 JE SKUPINA THE MAFF SKORAJ PODRLA GRAD V VIPOLŽAH Z MEGA (500glavo) ŽURKO ZA SVOJO 5.OBLETNICO DELOVANJA, KJER JE TUDI PREDSTAVILA SVOJ 2. CD...TOKRAT V SLOVENSKEM JEZIKU Z NASLOVOM..."PRIVACY - Preveč sočen...skoraj prepovedan mlajšim od 18 let";

PRIHODNJI TEDEN BODO NA RASPOLAGO SLIKE IZ ŽURKE ZA
5.OBLETNICO...POČEKIRAJTE IN PIŠITE JIM!!!!

www.themaffshow.com ...ali... www.myspace.com/themaffshow

mejteselušno.

easy96

iri
28.04.2008, 23:57
zakaj se pa dereš?

bluesy
09.05.2008, 10:04
Včeraj v Gali Hali zares odlični, uigrani in butajoči Shellac plus berlinska solo predvozačica Allroh.

Čvrsta ritem sekcija z zelo poudarjenim basom (to mi nasploh zelo sede pri rock bandih) in neverjetnim bobnarjem plus legendo Stevom Albinijem na vokalih, tole ne bo šlo hitro v pozabo! :approve:

kaj bi Ljubljana brez Metelkove bila...

Smaug
11.05.2008, 22:56
Shellac so bili fajn, ni kaj. Zelo dobra izvedba in komunikacija s publiko, super ozvocenje. Pa se modeli so.

Presnji torek bil na Dafnis Prieto Sextet-u and damn was I blown away!!
Posteno receno se ne spomnim, kdaj sem bil nazadnje na tako perfektnem in orgazmicnem koncertu. Ce je imela Cosa Brava trenutke ciste briliantnosti je bil nastop Dafnisa in njegovih spremljevalce cel en sam konglomerat perfektne izvedbe in genialnih ritmicnih prelivanj. Po prvih treh minutah sem s celjustjo pometal tla, ostali cas koncerta pa se tako ali tako ne spomnim, kaj se je dogajalo z mojo meljno pritiklino, ker sem padel v popolno nirvano. Usklajenost, igrivost, eksperimentalnost, ki samo doda k melodicnosti, semespricajoca izvedba...oh, samo ob podozivljanju spominskih delckov mati narava klice po robcih!

Z eno besedo "nenad***ivo" :approve:

nezchy
13.05.2008, 01:11
ana pupedan, sicer sm delala, ampak je bil žur in je blo fajn...

drgač pa zadn koncert na katerem sm uživala MAROON (ampak je blo že en let nazaj...)

Bulma
13.05.2008, 10:43
Uuuu-na Maroon je bilo dobro,ja :D

easy96
14.05.2008, 12:47
zakaj se pa dereš?

...a je bilo to vprašanje meni namenjeno?:)

nezchy
14.05.2008, 12:48
Uuuu-na Maroon je bilo dobro,ja :D

ja, sploh na Češkem :)

bluesy
15.05.2008, 21:36
Dani Kavaš & Damir Avdić v Gromki na Metelkovi, super je blo :)

Luka2k
16.05.2008, 08:51
We can't sleep at night v Menzi. Indie s primesmi punka in diska. Super!

DarkBloom
21.05.2008, 10:59
Včeraj na Tarji v Gradcu....navdušena :2thumbs:

kinsley
21.05.2008, 16:32
prejšnji ponedeljek so bli na Dunaju KISS...hudooo....koncert dolg skoraj dve uri in pol!!!

summer
22.05.2008, 13:36
a je zapela priredbo Poison od Cooperja...,..?????No ker če jo je pol ne vem zakaj bi lahk bila navdušena.....:d

Smaug
22.05.2008, 16:13
V torek bil na Lo Cor de la Plana - sextet francoskih vokalistov is Marseille-a, oziroma bolje receno iz okoliskih vukojeebin, ki so naredili totalen zur. Cigani kot cigani, kaj naj recem :)
Koncert poln vokalnega eksperimentiranja, energije in mesanja 1856,7 stilov glasbe. Sweet.

DarkBloom
23.05.2008, 18:34
a je zapela priredbo Poison od Cooperja...,..?????No ker če jo je pol ne vem zakaj bi lahk bila navdušena.....:d

Je bil tudi Poison haha no tega sem preslišala :rolling:..je pa zapela tut Phantom of the opera (s svojim bratom), Nemo, Wishmaster, Passion and the opera...in pač dost komadov z njenega albuma..
Ima pa zelo dober spremljevalni band..
Bass & BV: Doug Wimbish (Living Colour, Annie Lennox, Madonna, Jeff Beck)
Guitars: Alex Scholpp (ex-Farmer Boys)
Drums: Mike Terrana (Masterplan, Savage Circus, ex Rage)
Keys & BV: Maria Ilmoniemi
Cello: Max Lilja (Hevein, ex Apocalyptica)
Lead & BV, guitars, and electronic drums: Toni Turunen.

mrjerry
27.05.2008, 18:23
Esbjoern Svensson Trio

Odlom :p

šnela
27.05.2008, 19:29
omg:o

kolk dolg so pa preigraval?

monster
28.05.2008, 00:22
kot feniks iz pepela - Niet.

Foršpan so vrteli idrijski zablujenci, ki so nadkorektno ogrevali prve vrste. Sledil je Žare lepotec s kitaro, čepico in stolčkom ter nam odgodel nekaj ljudskih, da smo se malo zamislili in spomnili ter napovedal, da bo jutri spraševal (za nevedne: filozofijo na bežigrajski gimnaziji).
Potem so pa prišli Nieti in odlomili Križanke. Vokal pevca Marolta je neviđen, ultra prodoren + da ima tip nastop vreden recimo Velvet revolver, ko so še obstajali. Zraven mu je parirala originalna pevka Nietov iz leta 1984 Tanja Ukmar, da sta skupaj naredila šov za gledat in poslušat. Bend pa ... porka motorka, kot, da ni bilo vmes 24 let od Novega rocka 1984. Hja, udarni so še bolj, ušpilani za zjokat. Odlično, čista 10.
Favoriti iz seznama: Ruski vohun, Paranoja, Februar in Izobčeni :p ...stari hardcore v 21. stoletju se sliši bumbastično :p

freya
28.05.2008, 06:28
ušpilani za zjokat? :d

iri
28.05.2008, 08:45
koliko ljudi bilo, križanke polne?

Smaug
28.05.2008, 17:10
First I went to see Lo cor de la Plana, a choral group hailing from the La Plaine neighbourhood of Marseille; they sing traditional sacred and secular songs in the Occitan language – a language, they say, that could have been created for the lively vocal give-and-take and the interlacing of mellow and sonorous styling for which these six singers are known. They accompanied their voices with a few traditional dance drums and made a great show. The crow really loved them, so after they came back for the third time, they couldn't sing anymore because they were so tired, and just chanted while the crowd started to dance around. Cool and relaxing show indeed.

After that i saw Vieux Farka Toure, and they made stellar performance! He has a wonderful supporting band, all young and prosperous musicians. Great African groove beats and quite innovative approach to them. As to that, no one can say, he's just resting on his fathers fame, because Vieux is writing African music history all over again.

He was performing along with Tiken Jah Fakoly, a rising star in African reggae; many people think of him as the new Bob Marley. As I'm not into reggae I left after half of his gig as it was getting cold and I was tired.
And of curse, the next day in needed to see

Gang of Four, living legends of music. After all this years they still make a flawless performance, that they were known by when they started. Can't really say much more about it.

Ojos de Brujo Sound System did thou surprise me; flamenco/house/hip-hop based Spanish band is kinda phenomena if you look at it. They mixed completely different musical styles into a molotov of catchy tunes. They were without their main singer as she just gave birth to her first child, so they sampled her voice, but it was non of the less a good and interesting show.

And after that came the best of the week (and year as for me goes); Esbjorn Svennson Trio...Pure magic is all I can say for now, since I'm still under influence of their show. Just unearthly...

Ne da se mi prevajat, ker sem len.

Vceraj bil se na polovici Frame Quarteta (prisla sta samo Vandermark in Tim Daisy, teh drummer), ki sta naredila en ****in' nepozaben vecer! Bolano, res. Oba sta pripeljala igranje svojega instrumenta do mej cloveske zmogljivosti. Najbolj neverjetno je pak to, da kjub naizgled dobrsnjemu deli improvizacije (katere je bilo sicer jako malo) stvar zveni hrati melodicno in eksperimentalno. Da o kemiji med njima ne govorim; nekaksno ujemajoce soliranje, drugace se ne znam izraziti. Way cool, thou :approve:

monster
28.05.2008, 18:47
koliko ljudi bilo, križanke polne?

prijetno polne, celo krcate, za kakega humanoida bi še bilo mesto ...

iri
30.05.2008, 12:33
Včeraj Elemental & T.B.F., danes Edo Maajka. :approve:

Kot bi rekla opica: odlom. :cool:

iri
31.05.2008, 12:57
Edo Maajka. :approve: Hudo dobro porabljenih 10 evrov!

monster
01.06.2008, 12:37
tbf sem moral spričo utrujenosti spustiti :( ...pa še iri mi je tako ušla :o

v petek Halgato band v Bakovcih :approve: fantje so za žur

iri
01.06.2008, 21:28
ja, res, sram te bodi :nonono: ;)

pa še enkrat moram: Edooooooooooooooooo :kisses:

iri
13.06.2008, 12:02
Roisin v nabitih Križankah :approve: :kisses:

we want moooooooooore

bluesy
13.06.2008, 12:46
Jap, odlično je blo. Roisin (kot odlična vokalistka, uberkul plesalka in še kaj drugega), spremljevalni bend z dvema backvokalistkama, dobro uigrani in vidno dobro razpoloženi. In čeprav mi je Overpowered rahlo bližje je bil material iz Ruby Blue (drugi del koncerta) verjetno višek koncerta, določeni komadi so v živo res prišli do izraza (celo bolj kot na albumu) in če mi je malo žal da Roisin kot Moloko nisem videl v živo, je bilo pa tole več kot le tolažba za zamujeno. Roisin je res nekaj posebnega, v živo se to dobro vidi in sliši :)

Bluesy je navdušen :approve: