Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Fafanje in partnerstvo

Nodika
28.06.2006, 10:09
Kaj si mislite o tej trditvi?

"Če partnerka ni navdušena nad spermo svojega partnerja in ji predstavlja oralni seks z njim prej napor kot užitek, bi morala razmisliti o svojem razmerju in resničnih čustvih do partnerja!"

Smaug
28.06.2006, 10:12
Spremeni naslov teme v oralno zadovoljevanje, sicer te bom moderatorju zatozil kot netilko nestrpnosti in feministko. Saj ves, emancipacija. Pravice IN dolznosti.

U462
28.06.2006, 10:15
"Če partnerka ni navdušena nad spermo svojega partnerja in ji predstavlja oralni seks z njim prej napor kot užitek, bi morala razmisliti o svojem razmerju in resničnih čustvih do partnerja!"
kdo naj pa razmišlja ali ona ali on :dontknow:
k če ga men nebi dobr pa z veseljam vlekla, ga tudi fasala nebi :blush:

clea
28.06.2006, 10:18
Kaj pa vem. Mislim da okus in vonj sperme nista ravno odraz nekih čustev, čeprav ni izključujoče, podzavest lahko mogoče tud na ta način pride na dan. Jaz mislim da bi se dal tole rešit s pogovorom, ne vem nekje sem slišala, da je dobro piti ananasov sok in ima potem sperma boljši okus(nepreverjeno-ima kdo izkušnje s tem? A to drži?) Čeprav je tud pogovor o tem po mojem težko speljat. Mislim res sranje, če mu moraš rečt : "Ej dragi sory sej te mam rada ampak tvoja sperma smrdi in se mi gnus vsakič k ti ga obdelujem." to je po mojem ena tabu tema, tko kot če ma tip npr. ful majhnega mu tud to zlo težko poveš.

D' Andre
28.06.2006, 10:24
Js mislim, da je to bl s krščansko vzgojo povezano...

mrjerry
28.06.2006, 10:25
Ce se bejbi sperma gravza, noben ananasov sok ne bo pomagal. Ce se ji pa ne, je pa to lahko samo variacija na temo.

Izjava je pa blesava.

Nodika
28.06.2006, 11:44
Ce se bejbi sperma gravza, noben ananasov sok ne bo pomagal. Ce se ji pa ne, je pa to lahko samo variacija na temo.

Izjava je pa blesava.

Tkole bom rekla.

Jst o tem ne vem dost.

Sam če sodim po sebi, vem da mi je tip, ki ga mam res rada sladek. :approve:

roxa
28.06.2006, 12:07
:confused:

kaka tema pa je to...zdaj?

ma ta izjava je blesava totalno...:rac:

roxa
28.06.2006, 12:24
Nej te ne bo sram vprašat, če ti kej ni jasno. ;)
še moj pes ima dovolj v tisti grdi glavi, da ugotovi, da je take izjava beda...
kake veze ima partnerski odnos s fafanjem?

kristus:nonono:

d3vil_b4b3
28.06.2006, 12:42
Tist stavk je brezveze....sej lahko nekomu fafaš tut če ni tvoj partner

roxa
28.06.2006, 12:43
Tist stavk je brezveze....sej lahko nekomu fafaš tut če ni tvoj partner
tako je...
sej zato pa pravim, kaj ma to veze z zvezo?

:nonono:

Soleil
28.06.2006, 13:00

Jst bi rekla, da če ti je res ful do partnerja, mu ga z veseljm potegneš. Okus sperme je pa načeloma tak kakršen je in je podoben pri vseh moških - so odstopanja zaradi meni neznanih razlogov. Ampak sladkega greha pa noben ne strelja ... ni dobra, ampak to pač toleriraš.

nattka
28.06.2006, 13:41

nodika, kaj če bi ti prva kdaj napisala kako besedo pod svoj post ... npr. kaj ti misliš ... pa bi potem lažje kako rekli ... vedno načneš temo, potem pa pljuvaš po odgovorih oz osebah, ki so jih napisale ... daj enkrat svoje mnenje najprej, da vidimo kako dihaš ...

glede tega, kaj mislim o dotični trditvi, bom napisala kasneje, ko slišim tvojo plat ...
sicer ne obljubim da se bom vzdržala cinizma in krohota, lahko pa vendarle poskusim ...

Mowgli
28.06.2006, 14:03
Vse je v glavi! Želja, idealno partnerstvo in odpor.

Če se sam odločim za vezo z nekom, se odločim tudi zato, ker me njeno telo privlači. Brez zadrg in zadreg.

Če ima ona postavljene meje drugod, kot jih imam sam, je moja reakcija lahko le tiho obžalovanje in poskus razumevanja. Kar pa ne pomeni, da ne bom poskušal potrpežljivo njene poglede spremeniti.

Ne glede, če požre ali ne, in kam vse me spusti, :blush: zrel partnerski odnos je itak vedno kompromis. Če gre pa vedno le za stalen vzorec uveljavljanja volje enega (na kateremkoli področju, pa četudi v spolnosti)... :dontknow: Ne želim izgibiti občutka vznemirjenja in želje do partnerice niti po minulih desetletjih, ker začneš potem dvomiti tudi v pravilnost svojega izbora...

Parano.ID
28.06.2006, 14:23
No k ste se že skregal kaj ma fafanje veze s partnerstvom....mi loh še kdo razloži zakaj ima fafanje nujno zvezo s spermo???? Jao jao....pa sej niste resni.

a če ti ga bejba potegne, pol ti nujno tud pogoltne?
Kaj pa če ti ga sam mal potegne?

:D lol.....kaj pa če ti ga sploh ne potegne, pa še zmer pogoutne...

Dileme dileme

Lilly the Bear
28.06.2006, 14:39
Ampak sladkega greha pa noben ne strelja ... ni dobra, ampak to pač toleriraš.

Sej ni treba da ti spusti u usta, če ti ni všeč okus. Tok pa že še on tolerira, če je pred tem vse vrhunsko opravljeno :approve: ;)

lila5
28.06.2006, 14:55

Iz čigavih ust pa je ta veleumna trditev.......?

Mowgli
28.06.2006, 15:05
Iz čigavih ust pa je ta veleumna trditev.......?
Če se postaviš v kožo zaljubljene najstnice, ki ji samozvani glavni frajer na šoli postavi pogoj, da ne bo "njegova", če ne pogoltne... :O

Čisto zastopim, da ima reva travme. Travme se pač rešujejo v različnih starostnih obdobjih različno. Če bi bil jaz bejba (kar je neizsanjana želja U462 :veryevil:), bi na tak ultimat odgovoril le s: "Šetnja, mali... pač drkaj še naprej na Jano Jameson."

lila5
28.06.2006, 15:12
Če se postaviš v kožo zaljubljene najstnice, ki ji samozvani glavni frajer na šoli postavi pogoj, da ne bo "njegova", če ne pogoltne... :O

Čisto zastopim, da ima reva travme. Travme se pač rešujejo v različnih starostnih obdobjih različno. Če bi bil jaz bejba (kar je neizsanjana želja U462 :veryevil:), bi na tak ultimat odgovoril le s: "Šetnja, mali... pač drkaj še naprej na Jano Jameson."

Ja, saj to lahko pove kak samozvani najstniški frajer, ki si ga večinoma le *rka ob gledanju kodiranih programov.....misleč, da imajo vse ženske tudi v resničnem življenju tako blažen izraz na obrazu ob požiranju tistega plazu bele tekočine.....in mu potem ne gre v račun, kako da ženska ne mara oralnega seksa, če je pa vendar sperma dobra kot pinakolada.....

lila5
28.06.2006, 15:24
hja, sej tud kakšna bejba ima smokvico bolj slabega okusa,
ampak, deu je deu, kse pač nardi
;)

:O A ti okušaš smokvico samo zato, da si potem ti deležen oralnega zadovoljstva......;)

U462
28.06.2006, 15:28
:O A ti okušaš smokvico samo zato, da si potem ti deležen oralnega zadovoljstva......;)
ne ;)
zato, ker mi paše :blush:
pa zato k njej paše in se pol nakur kt puran :P

castor
28.06.2006, 17:19
pod naslovom sem pričakoval kej bolj ***iš :(

gia
28.06.2006, 17:34
omg, kakšna izjava! in če ji švic smrdi, ga tut ne mara, a ne?
:sleepy:

nina_nana
29.06.2006, 06:40
kdo naj pa razmišlja ali ona ali on :dontknow:
k če ga men nebi dobr pa z veseljam vlekla, ga tudi fasala nebi :blush:

ubistvu je točno tak...če ti ne morš nudit partnerju neke zadovoljitve oz. potešitve... kaj od njega pričakuješ ti???...sicer pa....kdo je reku da morš spermo dobit v usta in jo pogoltnit???...ne vem no folk...lih tak govorite, k da tega še nebi počel...:nonono: :P

Njuška Trap
29.06.2006, 07:26

Meni se včasih enostavno ne da. V tem smislu bi mi bil napor, če bi fant vztrajal, načeloma pa ... imam občutek, da je ta izjava prišla od:

a) moškega vseznalca (ki ima, se razume, najmanj 20 cm dolgega in doktorat iz ***aških znanosti)
b) od n-tič ločene ženske, ki po raznih portalih in revijah za ženske deli nasvete o tem, kako oh in sploh obnoreti svojega moškega...

Eh. :sleepy:

nina_nana
29.06.2006, 08:12
si me spomnil(a?), da do sedaj še nisem pomislil, ali je sperma mogoče dobra tudi namesto šampona za lase :dontknow:

heh...no pa probaj no :P ...pa pol slikaj lase da vidmo...namest želeja;) ...

em...povej mi zdaj...tale tvoj komentar na moj komentar...kaj ni možno da ti pride kam drugam?...recimo js ne maram sperme, pa vseeno fafam..pač tistih par kapljic ko pride vmes ni nobena katastrofa...pač pa mu ne pride v usta ...ampak ne vem kam...k da to ni možno...lih tko si zj reku...

tko da tiste k govorijo..ja to se mi gravža...kr neki:nonono: ....

nina_nana
29.06.2006, 08:14
Meni se včasih enostavno ne da. V tem smislu bi mi bil napor, če bi fant vztrajal, načeloma pa ... imam občutek, da je ta izjava prišla od:

a) moškega vseznalca (ki ima, se razume, najmanj 20 cm dolgega in doktorat iz ***aških znanosti)
b) od n-tič ločene ženske, ki po raznih portalih in revijah za ženske deli nasvete o tem, kako oh in sploh obnoreti svojega moškega...

Eh. :sleepy:

se ti ne da...užitke pa bi mela???

mrjerry
29.06.2006, 08:20

em...povej mi zdaj...tale tvoj komentar na moj komentar...kaj ni možno da ti pride kam drugam?...recimo js ne maram sperme, pa vseeno fafam..pač tistih par kapljic ko pride vmes ni nobena katastrofa...pač pa mu ne pride v usta ...ampak ne vem kam...k da to ni možno...lih tko si zj reku...

U bistvu je najbols, ce pride po obrazu :blush:

Cifra
29.06.2006, 08:25
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=6&article_id=1606062909021196&cid=108&pgn=1

U462
29.06.2006, 08:25

če so lahko laski tvoji :P

lahko tudi čisto mimo ženske ali pa v robček, cunjico, gatke ...
vsaj meni ni nujno, da zalivam v njo, lahko tudi po nje, mimo nje :2thumbs:
če sta oba obzirna in čutita kdaj bo njemu špricnilo se da vse urediti v obojestransko zadovolstvo ;)

eh, kaj češ so tudi take, ki dajo nogice narazen samo v popolni temi in ležijo kot podrt hlod :dontknow:

Mowgli
29.06.2006, 08:33
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=6&article_id=1606062909021196&cid=108&pgn=1

Pa če ga prej potunka v čokolado? Dietno, seveda. :angel:

nina_nana
29.06.2006, 08:33
U bistvu je najbols, ce pride po obrazu :blush:

no ja...če veš da tega e mara..in da ti že nardi uslugo...mislim...kaj misliš le nase al tut na njo???
oz tak bom rekla...si s punco ker jo maš rd in ti njene prošnje nekaj pomenijo...al si znjo zgolj zrd sexa???

nina_nana
29.06.2006, 08:34

no...js tole takoj probam...:rolling:

Njuška Trap
29.06.2006, 08:47
se ti ne da...užitke pa bi mela???
Dej ne lajej, no... :sleepy:

In ja, včasih se mi pač ne da. Pa se zarad tega ne podre svet, a veš? In očitno mam to srečo, da je moj dragi to sposoben razumet in sprejet... ;) In baj d vej (its a sikret) - tut njemu se včasih ne da. In ne boš verjela :O, v tem ne vidm nobene panike.

mrjerry
29.06.2006, 08:54
no ja...če veš da tega e mara..in da ti že nardi uslugo...mislim...kaj misliš le nase al tut na njo???
oz tak bom rekla...si s punco ker jo maš rd in ti njene prošnje nekaj pomenijo...al si znjo zgolj zrd sexa???

Pase pac. Ne pomeni pa, da mora to VEDNO narest, sicer je seks zanic in beden in bla bla.

Pa mal razmisli, kaj reces. Ce mi je vsec zenska s spermo na obrazu to NE pomeni, da sem z njo samo zaradi seksa.

Mowgli
29.06.2006, 08:55
Neeee :O, najstnike družijo predvsem filozofski pogovori. :veryevil:
(Tipa: "A boš pogoltnla al ne?")

nina_nana
29.06.2006, 08:55
Dej ne lajej, no... :sleepy:

In ja, včasih se mi pač ne da. Pa se zarad tega ne podre svet, a veš? In očitno mam to srečo, da je moj dragi to sposoben razumet in sprejet... ;) In baj d vej (its a sikret) - tut njemu se včasih ne da. In ne boš verjela :O, v tem ne vidm nobene panike.

ja ja...sj vem...sj pa nimam nič proti tem...sam ko si tak rekla...se mi ne da...če si tko negativno razumela pa tut prov...

roxa
29.06.2006, 08:56
jaz- RECIMO uslug ne delam...
al mi to paše ali pa ne...:blush:

nina_nana
29.06.2006, 08:56
Pase pac. Ne pomeni pa, da mora to VEDNO narest, sicer je seks zanic in beden in bla bla.

Pa mal razmisli, kaj reces. Ce mi je vsec zenska s spermo na obrazu to NE pomeni, da sem z njo samo zaradi seksa.

tega nism rekla!...rekla sm le...da če ti nekaj pomeni...da pač sprejmeš njeno željo...

Kahla
29.06.2006, 08:57
:nonono: Mislim - izjava da dol padeš.:nonono:

mrjerry
29.06.2006, 09:04

Zal si tocno to rekla. Moja prosnja je lahko, da mi pride po njej (kjerkoli ze). Njena prosnja je lahko, naj tega ne naredim.

Ne glede na to, kaj se dejansko zgodi, neupostevanje katere izmed s seksom povezanih prosenj ne pomeni, da sem z njo (ali ona z mano) samo zaradi seksa.

Je pa treba nekaj vedeti. Z njo sem TUDI zaradi seksa.

nina_nana
29.06.2006, 09:07
Zal si tocno to rekla. Moja prosnja je lahko, da mi pride po njej (kjerkoli ze). Njena prosnja je lahko, naj tega ne naredim.

Ne glede na to, kaj se dejansko zgodi, neupostevanje katere izmed s seksom povezanih prosenj ne pomeni, da sem z njo (ali ona z mano) samo zaradi seksa.

Je pa treba nekaj vedeti. Z njo sem TUDI zaradi seksa.

Z njo sem TUDI zaradi seksa!...ta izjava mi je všeč:) ...drži kot pribito...

sam vseeno...skup ne bomo prišli glede teh prošenj...hehe...ti lahko pošpricaš kj druzga ne njo pa ti nebo nič...ona pa bo bruhala če ji boš na faca...pa sj nima veze...

mdg
29.06.2006, 09:10
Čisto preprosto je...bejbika mu odgovori:
"Tolko kot je boš ti pogoltnil, je lahko tudi jaz"

:approve:

mdg
29.06.2006, 09:13
si kar predstavljam...
lepo ti svrši v usta, ti lepo pridelek
transportiraš v kozarček, pravično razdeliš,
potem pa sledi zdravica. :P :D

nina_nana
29.06.2006, 09:17
si kar predstavljam...
lepo ti svrši v usta, ti lepo pridelek
transportiraš v kozarček, pravično razdeliš,
potem pa sledi zdravica. :P :D

jaoo....bolj kruto ne morš povedt...:mad: :rolling:

mrjerry
29.06.2006, 09:19
Z njo sem TUDI zaradi seksa!...ta izjava mi je všeč:) ...drži kot pribito...

sam vseeno...skup ne bomo prišli glede teh prošenj...hehe...ti lahko pošpricaš kj druzga ne njo pa ti nebo nič...ona pa bo bruhala če ji boš na faca...pa sj nima veze...

No, ce bo bruhala oziroma ce se ji tolk gabi, potem najbrz tega ne bom naredil, ne. Bi ji pa dal jasno vedet, da je to pac moja zelja in naj razmisli, ali bo trmasto vztrajala pri svojih fobijah, ali pa se vsaj potrudila premagati katerega izmed refleksov. To je popolnoma njena odlocitev in spostovati je treba obe. Ona pa mora razumet, da se cloveku, ki ne dobi, cesar si zeli, scasoma zacnejo kopiciti potrebe, kar lahko privede tudi do kaksne neumnosti. Slaba volja, nezainteresiranost, lahko pa tudi varanje.

Ona mora razumet mene, jaz pa moram razumet njo. In potem morava najti nek balance, ki nama je obema dolgorocno kul. V nasprotnem primeru prej ali slej poci. In to fejst.

mrjerry
29.06.2006, 09:21
Čisto preprosto je...bejbika mu odgovori:
"Tolko kot je boš ti pogoltnil, je lahko tudi jaz"

Zakaj ne bi rajsi rekel: kolikor jo bom pogoltnil jaz, jo bos tudi ti :approve:
Ce se ze mislis it te igrice.

nina_nana
29.06.2006, 09:22
No, ce bo bruhala oziroma ce se ji tolk gabi, potem najbrz tega ne bom naredil, ne. Bi ji pa dal jasno vedet, da je to pac moja zelja in naj razmisli, ali bo trmasto vztrajala pri svojih fobijah, ali pa se vsaj potrudila premagati katerega izmed refleksov. To je popolnoma njena odlocitev in spostovati je treba obe. Ona pa mora razumet, da se cloveku, ki ne dobi, cesar si zeli, scasoma zacnejo kopiciti potrebe, kar lahko privede tudi do kaksne neumnosti. Slaba volja, nezainteresiranost, lahko pa tudi varanje.

Ona mora razumet mene, jaz pa moram razumet njo. In potem morava najti nek balance, ki nama je obema dolgorocno kul. V nasprotnem primeru prej ali slej poci. In to fejst.

no vrei...ti ne razumeš mene...js razumem tebe...uglavnm...pustmo to tu kjer je...in bodi tam kjer si...:)

mrjerry
29.06.2006, 09:24
Lazje te bo razumet, ce pises v celih stavkih in poves kaj bolj konkretnega, kot pa `pustmo to kjer je in bodi tam kjer si'. 9 besed, ki povedo isto, kar bi povedali ze 2.

mdg
29.06.2006, 09:24
jaoo....bolj kruto ne morš povedt...:mad: :rolling:

ja kaj te zdaj moti ?

Nauči se že enkrat delit stvari v življenju !
Ne vsakega s.ranja požret !

:D:D ;)

Matjaz26
29.06.2006, 10:12
Sem mnenja da je ta stvar z oralnim seksom dokaj vzajemne narave, jaz tebi ti meni.
In ni problemov!:rolling: :rolling: :rolling:

mrjerry
29.06.2006, 10:19
Itak je ze v naprej jasno, da je cisto vse, kar je vsec meni, vsec tudi mojemu partnerju in to v popolnoma enaki meri. Nasploh sva si popolnoma enaka. In ta trditev je splosno veljavna ter neodvisna od trenutnega partnerja.

A je tko?

Njuška Trap
29.06.2006, 10:25
Itak je ze v naprej jasno, da je cisto vse, kar je vsec meni, vsec tudi mojemu partnerju in to v popolnoma enaki meri. Nasploh sva si popolnoma enaka. In ta trditev je splosno veljavna ter neodvisna od trenutnega partnerja.

A je tko?
Če pri tebi stvari funkcionirajo tako gladko, potem super - to glede enakosti je super in vse, ampak da bi bilo vnaprej jasno, da vse, kar je všeč meni, je enako všeč tudi mojemu partnerju? :think: Včasih pač ne. In takrat se začne dogovarjanje...

mrjerry
29.06.2006, 10:26
njuska, oprosti... pozabil sem na [/cinizem]

Njuška Trap
29.06.2006, 10:30
njuska, oprosti... pozabil sem na [/cinizem]
Aaaa, od tu naprej pa zgodba čisto v drugo smer zavije... :ja:

korenje
29.06.2006, 11:10

ta trditev je napacna. pri meni.

Soleil
29.06.2006, 11:21
Pa sploh katera dovoli, da ji konča v usta?

Cifra
29.06.2006, 11:22
ta trditev je napacna. pri meni.
Ta trditev je nasploh napačna... jerry se norca dela :D

Njuška Trap
Jaz. Včasih. :D

Cifra
Jp, z lahkoto :approve:

Nodika
29.06.2006, 11:23
Jst, sploh si ne predstavljam drugačnega zaključka. :shy:

Soleil
29.06.2006, 11:26
lol... ne razumem kako lahko to cuzate... men gre na bruhanje ze sam da povoham...

Ja meni tudi, zato se izmuznem. Pač mi ni ... Ampak me non stop sili v to.

U462
29.06.2006, 11:30
Ja meni tudi, zato se izmuznem. Pač mi ni ... Ampak me non stop sili v to.
probaj si zamisliti, da je v njegovem otepaču skoncentrirano vse njegovo bistvo in smisel in da imaš ti njega za požret rada ;)

Njuška Trap
29.06.2006, 11:37
hmm... :D
se nikol nism, bi pa :D
je malo drugace pr zesnki kot pr moskemu bi reku :D
Glej, jaz veliki večini žensk niti v sanjah ne bi polizala *****e, vseeno se pa ne bom zgražala nad tipi, ki to počnejo... Korenček, glej iz perspektive nekoga, ki mu ni treba fafati, bo lažje....

dzuko
29.06.2006, 11:45
hmm... :D
se nikol nism, bi pa :D
je malo drugace pr zesnki kot pr moskemu bi reku :D

A se sploh da, da tip ne liže t.i. *****e? :O

Njuška Trap
29.06.2006, 11:47
govoris kot da je ***** pa kjurcic isto...
Pah ... saj ne vem, ali je smiselno razlagat ... kar se mene tiče, imam do partnerjevega penisa podoben odnos kot on do moje vagine... In pri nama oralni seks poteka nemoteno, brez zadržkov, predsodkov ipd.

Njuška Trap
29.06.2006, 11:48
Da ga vržem s postelj, nato pa še čez vrata. Lastnoročno, se razume.

korenje
29.06.2006, 11:52

da..

mrjerry
29.06.2006, 12:26
V redu je, korenček, vemo, da nisi gay, tako da ti sploh ni treba, da bi "to cuzal"... Kaj pa *****a? :dontknow:

Ce si gej, ni nujno, da zlampas spermo kot da je Budweisser ;)

mrjerry
29.06.2006, 12:35
In se odgovor korenju.

Penis tvori pretezno koza in glava penisa, za katero ne vem tocno, iz katerega tkiva je. Pa ni vazno. Med fafanjem je edina stvar, ki lahko pri penisu nekoliko zmoti puritansko in vecno cisto princesko ta, da ima svoj specificen vonj in da lahko v usta dobi nekaj kapljic urina, ki je v secevodu. Velja seveda za penise, katerim se posveca osnovna higiena. Vse do orgazma je to to.

Pri zenskah je stvar drugacna s tega stalisca, da iz muce ves cas orale tece. To, kar tece ven, se zdalec ni brez vonja in okusa. Stvar posameznika je zdaj, ali mu je to nagravzno ali ne. Meni ni in mi pri seksu ne smrdi in mi nima nagravznega okusa. Kar pa se ne pomeni, da si zelim, da bi zenske na ulici imele vonj po lastni peecki in da bi na svojo najljubso jed polival zenski zmoht brez konzervansov. Point pa je, da tudi tip med oralo zgolta kar lepo kolicino zenski sokov. Zenska pa vse do zadnjega ne dobi prakticno nicesar.

|n koncno je sperma moskega, ki se kolikor toliko normalno prehranjuje, tistih nekaj trenutkov po izlivu prakticno brez vonja in okusa. Se najbolj zoprna stvar je sluzast obcutek, do cesar ima vecina ljudi zavracalen odnos. Ravno zato jih (nas) mnogo ne mara surovih jajc, polzev in podobnih sluzastih zadev.

sadie_007
29.06.2006, 12:36

ne :approve:

Njuška Trap
29.06.2006, 12:47
Ce si gej, ni nujno, da zlampas spermo kot da je Budweisser ;)
Tip je govoril o cuzanju, ne žlampanju. :dontknow:

mrjerry
29.06.2006, 12:48
same applies...

sam pri gejih avtomatsko majckeno prej zmanjka moznosti ;)

Citymamba
02.07.2006, 16:41

"Če partnerka ni navdušena nad spermo svojega partnerja in ji predstavlja oralni seks z njim prej napor kot užitek, bi morala razmisliti o svojem razmerju in resničnih čustvih do partnerja!"A bi že nehal s tem?!:mad: Pa saj to je že abotno. Sperma gor, sperma dol. Tolikokrat ste že odprli to temo, da človek ne ve več, ali ste popolnoma manični, ali pa le malo nedozoreli. :dontknow:

Ošpica
03.07.2006, 08:34
Nodyka, jaz pa mislim, da je to čisto človekova osebna odločitev in nima dobene povezave s čustvi. Nekatere to rade počnejo, nekatere pač ne. :D

Jelengar
04.07.2006, 11:07

1. Partnerka lahko isto trditev obrne: "Jaz ti ga ne mislim vlect. Zdaj pa ti razmisli o svojih resnicnih custvih do mene.." :veryevil:
2. Ta "problem " nima nic s custvi partnerke. :nonono: Tip pogojuje partnerstvo z vlecenjem, kar pomeni, da mu je samo do vlecenja. V bistvu ima problem s custvi tip, ki pa le-tega prelaga na partnerko. :nonono: Tip je v bistvu pisda. :(
3. Trditev, da naj samo partnerka razmisli o svojem razmerju je vsiljevanje oziroma izsiljevanje. :( To je seveda nesprejemljivo. V takem primeru bi morala OBA partnerja (in ne samo eden) razmislit o svoji zelji ostat v takem razmerju (brez fafanja). :dontknow:
4. Taksnemu tipu je treba dati cevelj! :approve:

veska
05.07.2006, 19:42
Jaz nikoli ne pogoltnem in on to ve - valda vidi, ha, ha...sori...pa nima to veze z vero ampak men smrdi...

Kaliopa
06.07.2006, 18:55
Ma, ste pa čudne :nonono: , a ne želite, da bi partner užival? Vsi vedno gledate le nase in to izključno egoistično! Ljubezn in seks sta odnosa dam daš in naj se javi tista, ki ne uživa v tem, da jo dragi liže...:eatyou:

Andreea
30.08.2006, 19:26
In se odgovor korenju.

Penis tvori pretezno koza in glava penisa, za katero ne vem tocno, iz katerega tkiva je. Pa ni vazno. Med fafanjem je edina stvar, ki lahko pri penisu nekoliko zmoti puritansko in vecno cisto princesko ta, da ima svoj specificen vonj in da lahko v usta dobi nekaj kapljic urina, ki je v secevodu. Velja seveda za penise, katerim se posveca osnovna higiena. Vse do orgazma je to to.

Pri zenskah je stvar drugacna s tega stalisca, da iz muce ves cas orale tece. To, kar tece ven, se zdalec ni brez vonja in okusa. Stvar posameznika je zdaj, ali mu je to nagravzno ali ne. Meni ni in mi pri seksu ne smrdi in mi nima nagravznega okusa. Kar pa se ne pomeni, da si zelim, da bi zenske na ulici imele vonj po lastni peecki in da bi na svojo najljubso jed polival zenski zmoht brez konzervansov. Point pa je, da tudi tip med oralo zgolta kar lepo kolicino zenski sokov. Zenska pa vse do zadnjega ne dobi prakticno nicesar.

|n koncno je sperma moskega, ki se kolikor toliko normalno prehranjuje, tistih nekaj trenutkov po izlivu prakticno brez vonja in okusa. Se najbolj zoprna stvar je sluzast obcutek, do cesar ima vecina ljudi zavracalen odnos. Ravno zato jih (nas) mnogo ne mara surovih jajc, polzev in podobnih sluzastih zadev.

Iz tega bom sklepala, da ga se nobenemu nisi povlekel do konca ali pa ti je crknil nos. :D
V bistvu se vonj (in posledicno tudi verjetno okus ----- ?) precej razlikuje od tipa do tipa - vsaj pri mojih je bilo tako. :dontknow: Meni je (sveze!) surovo jajce fino(OK, sem malo cudna... :blush: ) - ampak sperma? Ne hvala. Dalec od tega, da punca nima tipa rada, ce mu ne pozre. Prej bi rekla, da je obratno, ce jo tip sili v to in njej ni do tega.
Oralni meni ni vrhunec odnosa - tudi brez tega mi je super. Da tip nic ne naredi, ce je punci ne polize, mi je pa KRNEKI. ;)

nemehecat
31.08.2006, 10:27
moja partnerka mi ga rada vleče sperme pa noče pogoltnit

Odloči se zdaj, ali hoče ali noče pogoltnit, si se mogu včeraj prav registrirat, da lahko težiš s tem fafanjem. Zgleda te pa res srbi, da si tko sitn. Sej lahko tud sam zase poskrbiš - s kondomom ali brez, ampak domišljija ti pa dela (kar je ful značilno za otroke).

mrjerry
31.08.2006, 10:44
Iz tega bom sklepala, da ga se nobenemu nisi povlekel do konca ali pa ti je crknil nos. :D
V bistvu se vonj (in posledicno tudi verjetno okus ----- ?) precej razlikuje od tipa do tipa - vsaj pri mojih je bilo tako. :dontknow: Meni je (sveze!) surovo jajce fino(OK, sem malo cudna... :blush: ) - ampak sperma? Ne hvala. Dalec od tega, da punca nima tipa rada, ce mu ne pozre. Prej bi rekla, da je obratno, ce jo tip sili v to in njej ni do tega.
Oralni meni ni vrhunec odnosa - tudi brez tega mi je super. Da tip nic ne naredi, ce je punci ne polize, mi je pa KRNEKI. ;)

Bo kar prvo drzalo. Ampak pred tem sem omenjal kolikor toliko normalno prehrano. Kava, ciki, mastna hrana, alkohol, delno tudi pasiven nacin zivljenja vse slabo vpliva. Za druge tipe u bistvu res ne vem, ker se nisem bil v kontaktu s tujo spermo, ampak za mojo definitivno vem, da kaksnega omembe vrednega vonja nima.

Siljenje pa... Uzivat morta OBA. Ce nekdo nekoga sili, potem je vedno eden, ki ne uziva. Ali si to ti (ker ne dobis), ali pa partner (ker dela na silo). Kdo je zdej egoist?

mdg
31.08.2006, 10:52
jst pr sexsu vedno uporabljam kondom kp pa pride na vrsto fafanje pa ne vem al naj dam dol kondom al naj se izogibam fafanju:dontknow: moja punca hoče fafat,zadnje čase hoče goltat spermo:dontknow: če imate kakšen nasvet:O

uporabljaj štrikane kondome...
pa luknco naj majo podobno,
kot jo za glavo na pulovru pustiš. ;) :)

"ej, boš danes goltala ?"
"jp"
"vzami onega levega iz predala...diši po rdečem arielu aromaterapija"

samo jaz
31.08.2006, 11:11
Poznam enga tipa, ki pravi, da ne želi, da ga žena oralno zadovoljuje, ker ne bi prenesel, da z istimi ustnicami poljublja njegove otroke.
Po drugi strani pa se veselo goni naokrog in od vsake druge, ki jo dobi, želi oz. zahteva samo oralo.

Andreea
31.08.2006, 11:11
Bo kar prvo drzalo. Ampak pred tem sem omenjal kolikor toliko normalno prehrano. Kava, ciki, mastna hrana, alkohol, delno tudi pasiven nacin zivljenja vse slabo vpliva. Za druge tipe u bistvu res ne vem, ker se nisem bil v kontaktu s tujo spermo, ampak za mojo definitivno vem, da kaksnega omembe vrednega vonja nima.

Siljenje pa... Uzivat morta OBA. Ce nekdo nekoga sili, potem je vedno eden, ki ne uziva. Ali si to ti (ker ne dobis), ali pa partner (ker dela na silo). Kdo je zdej egoist?

Em..? V bistvu je tisti, ki ni ne kadil, ne pil, zdravo zivel (neki hudi sportnik), bil obupen. Drugi je kadil, se ga nazgal veckrat, kot bi bilo po mojem dobro zanj, in prevec jedel - pa je bil cisto OK (je mejilo ze skoraj ne dobro). Po mojem morajo bit zraven tudi kaki drugi dejavniki. Pa baje je s puncami isto. Ena punca (ki je sicer drugace lezbijka) je rekla, da zdravo zivljenje res pripomore k boljsemu okusu, da je pa bila najboljsa, ki jo je probala, ena, k je prisegala na dober snicel, pivo in marlboro rdece.
:dontknow:
Zdaj pa - ce jaz kaj zastopim, naj me kura brcne, kaj je odlocilno pri okusu. Ce je kdo res ekspeimentiral s tem, se priporocam za nasvete.

Soleil
31.08.2006, 11:25
Em..? V bistvu je tisti, ki ni ne kadil, ne pil, zdravo zivel (neki hudi sportnik), bil obupen. Drugi je kadil, se ga nazgal veckrat, kot bi bilo po mojem dobro zanj, in prevec jedel - pa je bil cisto OK (je mejilo ze skoraj ne dobro). Po mojem morajo bit zraven tudi kaki drugi dejavniki. Pa baje je s puncami isto. Ena punca (ki je sicer drugace lezbijka) je rekla, da zdravo zivljenje res pripomore k boljsemu okusu, da je pa bila najboljsa, ki jo je probala, ena, k je prisegala na dober snicel, pivo in marlboro rdece.
Zdaj pa - ce jaz kaj zastopim, naj me kura brcne, kaj je odlocilno pri okusu. Ce je kdo res ekspeimentiral s tem, se priporocam za nasvete.

Zgleda, da "nezdrav" način življenja daje spermi dober okus. To sem tudi sama porajtala.

Andreea
31.08.2006, 11:26
Ojej... a potem bom morala vsakega (bodocega) tipa nalivat s pivom in mu prizigat cigarete???
:D

Sharkica
31.08.2006, 11:29
Baje da ananasov sok pomaga...

Soleil
31.08.2006, 11:30
Baje da ananasov sok pomaga...

baje :veryevil: ;)

mrjerry
31.08.2006, 11:32

Zanimivo, res. No, jasno je vse, kar nakvasim tule, samo rezultat razlicnih clankov, ki jih clovek pobere tekom zivljenja. Je pa vseeno kul slisat. Morda pa v prihodnje malo manj podpiram Bravo in njihov (sicer skrajno vsecen) ananasov sok in skusam za kak tolar dvigniti delnico lokalnim pivovarjem :clown:

Andreea
31.08.2006, 11:34
On: miska, jaz bi...
Ona: Ne zdaj, dragi, bos najprej spil 5 litrov ananasovega soka!
:veryevil:
:D

mrjerry
31.08.2006, 11:35
... potem bomo pa se kaksen dan pocakali, da se usede, kamor se mora

arancia
31.08.2006, 11:38

Izjava totalno mim....:nonono:

Kar se pa tiče okusa in nevem kaj, je pa tako...kar tvoje telo ima v presnovi...taki bo vsak tvoj izlocek...ce pijes vodo...ko gres na WC...bo tvoj urin skoraj prozoren, odvisno spet kaj si jedel....tako je tudi z spermo...ananasov sok ----> ja to je prislo tako, samo pomaga pa res svež ananas...potem : probajte s punco jest sipo v solati, al pa morske sadeže s pasto...posledica bo nezen okus pri njen in njemu ... zato pa so dagnje afrodizijak ... VSE JE ODVISNO OD PRESNOVE TELESA ... tako da na delo in iskat najbol okus pa sprot zapisovat kaj je kdo jedu pil ;)

mrjerry
31.08.2006, 11:41
dagnje so afrodiziak samo in izkljucno zato, ker zgledajo kot muca
U bistvu prakticno vsa hrana, ki naj bi kao bila afrodiziak, daje falicne asociacije. Bodisi z obliko, bodisi s sestavo (ostrige recimo, so oboje). Obstajajo pa se jedi, od katerih si u bistvu zadet in posledicno bolj dojemljiv za neznosti. Vecje kolicine ingverja recimo, delajo cudeze.

arancia
31.08.2006, 11:45
Medicina ne laze ;)

Njuška Trap
31.08.2006, 11:45
dagnje so afrodiziak samo in izkljucno zato, ker zgledajo kot muca
U bistvu prakticno vsa hrana, ki naj bi kao bila afrodiziak, daje falicne asociacije. Bodisi z obliko, bodisi s sestavo (ostrige recimo, so oboje). Obstajajo pa se jedi, od katerih si u bistvu zadet in posledicno bolj dojemljiv za neznosti. Vecje kolicine ingverja recimo, delajo cudeze.
A zato sem bila na Čadrgu tako ... razpoložena? :O :D
(kuhali so črn čaj s precej cimeta in še več ingverja)

mrjerry
31.08.2006, 11:50
Ce ti je bilo mal vroce pa ce si mela tak filing, da bi se nekam s celim telesom drgnila, potem ja.
Ingver je kr zakon, ja :angel:

Njuška Trap
31.08.2006, 12:10
Ce ti je bilo mal vroce pa ce si mela tak filing, da bi se nekam s celim telesom drgnila, potem ja.
Ingver je kr zakon, ja :angel:
Hm, do sedaj sem ga uživala, ker mi je super kot začimba, odslej pa ... ga bom očitno uživala še toliko pogosteje... :P

mrjerry
31.08.2006, 12:15
Par zlick ribanega ingverja v vroco vodo, kaksno zlicko sladkorja, pocakas da se shladi, spijes (noone said it would be a gourment's delight), potem pa ponavadi kaksna urica zlo zlo hitro mine.

mdg
31.08.2006, 12:27
Poznam enga tipa, ki pravi, da ne želi, da ga žena oralno zadovoljuje, ker ne bi prenesel, da z istimi ustnicami poljublja njegove otroke.
Po drugi strani pa se veselo goni naokrog in od vsake druge, ki jo dobi, želi oz. zahteva samo oralo.

To je finta iz enega mafijskega filma. :D

mrjerry
31.08.2006, 12:33
U bistvu iz Analyze That (al pa this), ki ni glih mafijski film, ceprav igra Robert de Niro :clown:

mdg
31.08.2006, 13:25
To ugotavljava vsakih par mesecev, se mi zdi :D ;)

mrjerry
31.08.2006, 13:29
Mhm... sej bi lahko dal ze v podpis... vsaj link :clown:

Snif
31.08.2006, 22:04

Sj ni panike dokler lahko nategne vse kar leze in gre je še v redu sam pol k so leta je pa ****arija.

korenje
31.08.2006, 22:08
kaj pa pecena sperma? jo je ze kdo probu spect, tko kot jajce na oko? :D
ma kej drugacn okus po tem?

samo jaz
31.08.2006, 22:15
Pohana je super, samo občutek imaš, kot da bi mladiče jedel. .:¨~¨~¨:.

Snif
31.08.2006, 22:17
Jst ne talam več nasvetov k pol temo zaklenejo, če smo preveč gastronomski. :(

meadow sun
31.08.2006, 22:23
kaj pa pecena sperma? jo je ze kdo probu spect, tko kot jajce na oko? :D
ma kej drugacn okus po tem?
korenček :(
jutr si nared za zajtrk,potem pa povej kako je bilo,če boš preživu :rolling:

baby
31.08.2006, 22:51
jst bi rekla tak...partnerju lahko na 1000 in en način pokažeš kako ga maš rad! ni treba tega izkazovat samo prek oralnega sexa. če bi moj tip mislu tko..da ga zarad tega ker nočem pojest sperme, nimam rada, pol bi ga poslala!! :nonono: kr s takim tipom, ki ne ceni romantike in drugih majhnih pozornosti, ki dokazujejo ljubezn nimam kej delat...:dontknow:

zdej pa ne vem...al sam jst mislim tko..al se še kdo strinja?!

meadow sun
31.08.2006, 23:00
jst bi rekla tak...partnerju lahko na 1000 in en način pokažeš kako ga maš rad! ni treba tega izkazovat samo prek oralnega sexa. če bi moj tip mislu tko..da ga zarad tega ker nočem pojest sperme, nimam rada, pol bi ga poslala!! :nonono: kr s takim tipom, ki ne ceni romantike in drugih majhnih pozornosti, ki dokazujejo ljubezn nimam kej delat...:dontknow:

zdej pa ne vem...al sam jst mislim tko..al se še kdo strinja?!
baby :2thumbs:

Andreea
31.08.2006, 23:06
Bravo, baby!

korenje
31.08.2006, 23:06
korenček :(
jutr si nared za zajtrk,potem pa povej kako je bilo,če boš preživu :rolling:

ah kje si se vidla moskega za stedilnikom :clown: :D

Snif
31.08.2006, 23:08
za pohane sirove luknje se splača potrudt ...:D

Soleil
01.09.2006, 06:41
za pohane sirove luknje se splača potrudt ...:D
:lacna:

tejka
08.09.2006, 16:26
:2thumbs: točno, zakva pa glih usta, če mamo pa še druge... možnosti:angel: :tongue:

nishu
10.09.2006, 00:28
Baby, bravo!

Jaz sem slišala, da je treba pit wishky...a to mogoče zaradi sekundarnih posledic hehe...

NOTORIOUS
04.10.2006, 13:06
povezava-
lepo za partnerstvo je ce sta oba zadovolna in zadovoljena, oralni sex je super, pa ni lepsga, ce ti ga lohka oralno sfinisera, fino je tud, ce ji je sperma ok- pol je zakon.:tongue: ko te oralno prpele do konca je :2thumbs:
ja pol ji pa vrnes po vseh moceh:P - oba zadovoljna, partnerstvo cveti!:rolling: :rolling:

loki1234
08.06.2007, 16:33
ali ženske rade pogoltnete spermo ali vam je to nagnusno?

Marduk1
08.06.2007, 17:05
Ja to je tako kot analni sex. Nekaterim je všeč nekaterim pa pač ni.

kekez
08.06.2007, 18:57
Baby, bravo!

Jaz sem slišala, da je treba pit wishky...a to mogoče zaradi sekundarnih posledic hehe...

A to mora ženska piti viski? :blush:

cliena
11.06.2007, 18:33
ali ženske rade pogoltnete spermo ali vam je to nagnusno?

:approve: ti ziher sam od tega živiš...

amaze646
14.06.2007, 09:26

Ce zensi ni, ji pac ni. Se posebej pa cloveka mini do stvari, če ti jih nekdo viljuje. Torej, ce ti ni ti pac ni.

snežko
14.06.2007, 18:25
:) se strinjam...čeprav pogrešam

Smaug
15.06.2007, 08:28
To je ravno tako, kot ce bi dobil novega Aston Martina, vendar ga ne bi smel voziti vec kot 100km/h.
Saj je fajn obcutek, ampak dolgo casa ne bi zdrzal :shy:

Kar se samo telesnih izcedkov tice, pa jasno po zelji; ce ne gre pac ne gre. Kot pri vampih :)

miss173
02.07.2007, 08:33
kakšne veze maste fafanje pa partnerstvo.... :censored: a pol sta ena partnerja skup sam zrd sexa:censored: .......

Sfaljen naslov......

KissMe
05.07.2007, 13:31
Js ne morm rečt da mi je sperma glih sladica, ampak me zaenkrat tud noben ni silu d bi jo pojedla sploh pa... sej nikjer ne piše da morš pol pojest sadove svojega dela :) če bi me pa kdo silu, bi pa rekla da jo nej sam proba... me zanima kaj bi pol reku hihihihi :rolling: u glavnem... men je kr dobr pojest na vsake tolk časa, ampak samo zarad občutka, niti slučajn zarad okusa... je pa najbrž res dobr s kkšnim viskijem poplaknt ;)

mrjerry
05.07.2007, 13:37
In kaj bi nardila ce bi jo sam probal?

KissMe
06.07.2007, 09:29
Če bi mu bla res ušeč, bi jo pač skupi jedla;) ne, sej men je drugač kul, sam na živce mi grejo tipi, k te v kej siljo, to sm hotla povedat.

mrjerry
06.07.2007, 09:30
Dober odgovor :)