Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Samobramba v primeru posilstva

Bunny Muffin
28.06.2006, 14:05
http://img236.imageshack.us/img236/6305/rape6tk.png

To je pa res zakon ideja :D

To si pač ženska da not (kot tampon) in v primeru posilstva se tip ušpikne na to iglo. AUČ!!!!
To mora tipa hudo zabolet. To je hujš kot če bi ga kdo premlatil ;)

lila5
28.06.2006, 14:37
Tega pa jaz že ne bi nosila.........:D

Je pa drugače zelo dobro izbrana ideja za kampanjo proti posilstvom.......

anarchy
28.06.2006, 14:51
To bi se ze zenska sam nabodla, drugace pa je smeh ideja ja. Drugace v primeru posilstva itak se lahko zenska brani, kot ve in zna, naj je ne bo strah poskodovati posiljevalca, magari mu odtrgat jajca.

lila5
28.06.2006, 15:21
Tudi ta FemDefence si ne vtikaš noter.....ampak ga moraš vzeti in razumeti kot neko sporočilo......:(

buba
28.06.2006, 16:09
jzs,jzs - otroc, ne se igrat -- večina pravih posiljevalcev je tudi potencialnih morilcev ---:nonono: :mad:

ozayrus
29.06.2006, 08:48
jzs,jzs - otroc, ne se igrat -- večina pravih posiljevalcev je tudi potencialnih morilcev ---:nonono: :mad:

Kakšna pa je rezlika med pravim posiljevalcem in posiljevalcem:nonono:

roxa
29.06.2006, 09:13
to sploh ni res....
eno radi posilijo in uživajo, ko ma ženska posledice...:shy:

Teo
29.06.2006, 09:52
v Lovcu prodajajo solzivec, katerega embalaža zgleda kot svinčnik in se lepo zamaskira v torbici. Svoje bejbe brez tega ne bi pustil ponoči samo po mestu hoditi.

Matjaz26
29.06.2006, 09:58
Jaz sm svoji kar kupu en solzivec ko je sla nekoc na dopust v eno vecje mesto, in prav da ji kr prov pride, ce ne druzga sa baje varno pocut.
Jaz pa tud ...

buba
29.06.2006, 10:39
Kakšna pa je rezlika med pravim posiljevalcem in posiljevalcem:nonono:hja - zelo velika --- hebeš ne pitaš vs hebeš ubijaš ( Plut )....;)

buba
29.06.2006, 10:44
v Lovcu prodajajo solzivec, katerega embalaža zgleda kot svinčnik in se lepo zamaskira v torbici. Svoje bejbe brez tega ne bi pustil ponoči samo po mestu hoditi.velika je razlika med solzilcem in popper-spejem, da o škart robi in tresočih se rokah niti ne govorim...:approve:

ozayrus
29.06.2006, 10:47
hja - zelo velika --- hebeš ne pitaš vs hebeš ubijaš ( Plut )....;)

To je razlika med posiljevalcem in posiljevalcem- morilcem. Ti pa si napisal (a) (sorry ne vem kerga spola si):
večina pravih posiljevalcev je tudi potencialnih morilcev. Kar se sliši da ločiš razliko oz razlikuješ med pravim posiljevalecem in ostalimi vrstami (nepravih) posiljevalcev.:dontknow: nesmiselno. Je razlika med posiljevalci toda po mojem mnenju nemoreš pri tem uporabit besedno zvezo: pravi posiljevalci :nonono:

Nikka06
29.06.2006, 10:55
Veliko vec moskih je nasilnih kot si mi sploh predstavlamo, ponavad si uzamejo kar hocejo, ce se zenska strinja ali ne. Ponavad imajo sicer bolj prefinjen nacin, si najdejo kako pijano tarco ki jim ne bo odklonila.
Ta besedna zveza "pravi posiljevalec" pa mi ni tocno jasna. Nekaj jih je res se psihoticnih sam "pravi" pa so lahk vsi.

Njuška Trap
29.06.2006, 11:15
jzs,jzs - otroc, ne se igrat -- večina pravih posiljevalcev je tudi potencialnih morilcev ---:nonono: :mad:to sploh ni res....
eni radi posilijo in uživajo, ko ma ženska posledice...:shy:
Torej ne vsi...
Torej ne vsi...

mrjerry
29.06.2006, 13:14
Na bruhanje mi gre.

Meni tud, ampak najbrz nam je skoraj vsem jasno, ja je slikca misljena kot stos in da zato med stose tud pase. Niti priblizno pa ne more bit misljena kot resno sredstvo za obrambo pred posiljevalci in zato tud ne vidim smisla o njej resno debatirat.

kot je rekel javorshek... najti nacin, kako cim bolj zanesljivo in natancno zadati smrtonosni sus v jajca. Ko tip lahko odpre oci, si ze dalec.

buba
29.06.2006, 13:23
To je razlika med posiljevalcem in posiljevalcem- morilcem. Ti pa si napisal (a) (sorry ne vem kerga spola si):
večina pravih posiljevalcev je tudi potencialnih morilcev. Kar se sliši da ločiš razliko oz razlikuješ med pravim posiljevalecem in ostalimi vrstami (nepravih) posiljevalcev.:dontknow: nesmiselno. Je razlika med posiljevalci toda po mojem mnenju nemoreš pri tem uporabit besedno zvezo: pravi posiljevalci :nonono:ja pa kaj te krotoviči njofra -- forma ali vsebina -- misel ali retorika --- skrajno dementno je pričakovati, da bodo neke "potrošniške" igračke, dobro orodje za ubraniti se pred PRAVIM posiljevalcem, ki z filanjem tujih "praznin, nadomešča filanje lastne ....:clown:

Njuška Trap
29.06.2006, 13:44
Meni tud, ampak najbrz nam je skoraj vsem jasno, ja je slikca misljena kot stos in da zato med stose tud pase. Niti priblizno pa ne more bit misljena kot resno sredstvo za obrambo pred posiljevalci in zato tud ne vidim smisla o njej resno debatirat.

kot je rekel javorshek... najti nacin, kako cim bolj zanesljivo in natancno zadati smrtonosni sus v jajca. Ko tip lahko odpre oci, si ze dalec.
Vse lahko sprejmem kot hec, ampak ko si predstavljam, kako tip ženski zabije "tampon" noter in za njim še svoj penis... Brrrrr...
Ali kot bi rekel moj prijatelj: ko sem gledal oddajo o operaciji (ali pregledu, ne vem več) prostate (ko ti gredo z nekakšno palčko, ki izgleda kot kuli, skozi penis), mi je od bolečine postalo slabo. :(

silence
29.06.2006, 15:38
Tale je že mal zlajnana, samo preiskušena:approve:

Če pride do situacije, da kličeš na pomoč, pol se je fajn dret POŽAR, POŽAR, ker se vsak za svojo rit takoj pobriga. Na pomoč ima na žalost nasprotne učinke od pričakovanega.:(:shy:

Njuška.....men je slabo že samo ko tole berem, kwa si pa tipom nardila, si pa lohk samo mislm.:shy:

korenje
29.06.2006, 15:57
http://img236.imageshack.us/img236/6305/rape6tk.png

To je pa res zakon ideja :D

To si pač ženska da not (kot tampon) in v primeru posilstva se tip ušpikne na to iglo. AUČ!!!!
To mora tipa hudo zabolet. To je hujš kot če bi ga kdo premlatil ;)

ti moras bit pa zenska...
penis se ze tko al tko bl slabo cut...