Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Tvoja REINKARNACIJA! Kaj si bil/a?

BINGA-BONGA
05.07.2006, 13:30
http://www.jutta-baensch.de/frosch/Fantasy/fantasie9.gif

Cisto enostavno in tocno:

Klikni na tale link in ..... http://enrg.nu/PastLife

PRESENECEN/a?

BINGA-BONGA
05.07.2006, 13:33
PastLife
V svojem prejšnjem življenju si bil.... Preveri!

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Koreja leta 700. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil dramatik, direktor, glasbenik, narodni pevec.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju
Bil si razumna, praktična oseba, materialist brez duhovne zavesti. S svojim preprostim razumom si pomagal šibkejšim in revnim.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Lahko bi razvil svoj talent za ljubezen, srečo in navdušenje in razširiti te občutke med ostale ljudi.

Se sedaj spomniš?

JAAAA, se, je prou tko!!!!
Sam to, d sm bla baba - mal cudn, bi rekla, skor 99 %, d sm bla desc!

Jasno, d mam ene ushodnaske navade, k mi je japonscina/kitajscina tko znana in pa njihovi obredi, so mi kr prirojeni. Res mam cudne navade, gdaj pa gdaj!

BINGA-BONGA
06.07.2006, 11:52
TEEEEEOOO !!!! To je tvoja REINKARNEJSN!

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes Filipinija leta 1150. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil plesalec, pevec, igralec.

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Tvoja naloga - izkoreniniti je treba nasilje in nesoglasje v svetu, a razumeti njihov izvor in korenine. Vsi globalni problemi imajo isti izvor.

Se sedaj spomniš? :2thumbs: :rolling: :nonono: :censored:

Teo
06.07.2006, 15:02
Binga:)
ne mešat "znanosti" z Znanostjo.

btw, Filipinia ne obstaja;)

en lep kraševski pozdrav:)

Kahla
04.08.2006, 20:06
Ammm, jest prov dobr vem, kaj sem bla...

šnela
16.08.2006, 23:07
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Tajska leta 875. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil učitelj, matematik, geolog.

Radoveden, izumiteljski, vedno si hotel priti do dna vsake zadeve in brskal po knjiga. Naravni talent za igralca, še posebej drame.

Obstajajo nevidne povezave med materialnim in duhovnim svetom. Tvoja naloga - iskati in najti ter uporabiti ta most.

Se sedaj spomniš?

Jaaaaaaaaa, sedaj se pa spomnim! :)

Soleil
18.08.2006, 11:59
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Mehika leta 925. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil pisec, dramatik, organizator ritualov.

Imel si možgane znanstvenika, vedno si iskal nove razlage. Ostali te niso vedno razumeli, toda bil si spoštovan.

Čarovnija je vsepovsod okoli tebe, v najbolj navadnih, običajnih pripetljajih. Tvoja naloga - naučiti se magije in drugim odpreti oči do nje. Ti si čarovnik!

:D :D :D :rolling:

BINGA-BONGA
19.09.2006, 14:57
Ja
sem nasla tudi italj. stran, narediti moras isto kot tukaj IN PRIDE CIIIIISTO NEKAJ DRUGEGA!!!!

Torej: STVAR JE TOCNA IN RESNA!!!!
Zato pa je ta rubrikica v resnem oddelku foruma!!!

Cvetlični deček
19.09.2006, 15:02
Bil sem don kihotov osel!

Cvetlični deček
19.09.2006, 15:13
Ves, bingica bongica, to, kaj sem bil v prejsnjem zibljenju sem prebral na neki spletni strani, tako da v to popolnoma verjamem. je popolnoma kredibilno. LP

BINGA-BONGA
20.09.2006, 12:59
Torej zakljucek:
si 100%, da si bil OSU?

Cvetlični deček
20.09.2006, 16:06
veš, tega se sicer ne spomnim.. ampak ene stvari računalniki na drugih kontinentih vedo precej bolje od mene.. tako da sem kar 100% siguren o oslu...

Njuška Trap
20.09.2006, 16:25
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes zahodna Rusija leta 1025. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil rokodelec, mehanik.

Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.

Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.

Se sedaj spomniš?

tisa
20.09.2006, 21:23
menih sem bila :blush: leta 500, nič se ne spomnem :shy:

vedezevalci.com
02.11.2006, 17:59
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes južna Afrika leta 1575. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil pisec, dramatik, organizator ritualov.

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Tvoja naloga - študirati, vaditi in uporabljati razum, se prilagoditi psihološkim in starodavnim učenostim. Z močno vero in trdim delom ti bo uspelo doseči cilj v sedanjem življenju.

Se sedaj spomniš?

Nincha II.
02.11.2006, 18:18
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes srednja Anglija leta 700. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil menih, čebelar, osamljeni bandit.

Taki ljudje so vedno vpleteni v vse novotarije. Vedno si ljubil spremembe, še posebej v umetnosti, glasbi in kuhanju.

Svet je poln bolnih in osamljenih ljudi. Moral bi pomagati tistim, ki imajo manj sreče kot ti.

Se sedaj spomniš?

:)

No, sej je se kar res- zlo me vlece ze kar dolg, da bi sla v Anglijo - zdej vem zakaj :D
Menih? Bolj verjetno se slis osamljeni bandit :veryevil:

Za to, da bom svojo nalogo, ki sem jo prinesla iz prejsnjega zivljenja, boljs opravljala, pa trenutno hodim na faks in se ucim :blush: Tle so pa zadel ... :shy:

tisa
02.11.2006, 19:27
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes Grčija leta 550. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil menih, čebelar, osamljeni bandit.

Taki ljudje so vedno vpleteni v vse novotarije. Vedno si ljubil spremembe, še posebej v umetnosti, glasbi in kuhanju.

Svet je poln bolnih in osamljenih ljudi. Moral bi pomagati tistim, ki imajo manj sreče kot ti.

Se sedaj spomniš?

Še vedno se ne spomnem.

Tanatie
30.11.2006, 04:52
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes severna Afrika leta 1500. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil oblikovalec, tehnik, rokodelec.

Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.

Tvoja naloga - razviti topel odnos do soljudi ter pridobiti sposobnost razumevanja in sočutja.

-------------------
mah nej bo, ampak me ne zanima tok za nazaj...vem pa da sem bil v prejsnjem zivljenju Jim Morrisson...pa pojma nima o rokodelskih stvareh...sem cisti antitalent...

pikec85
02.12.2006, 12:14
Tvoj rojstni datum...
Dan Mesec Leto
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Romunija leta 875. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil filozof, mislec.

Plašen, boječ in tih. Imel si kreativne talente, a nikoli izkoriščene. Včasih te je okolica jemala kot čudaka.

Vedno se ti je zdelo, da je tvoje videnje sveta nekako drugačno. Tvoja naloga - upoštevaj intuicijo kot svoje najboljše vodilo v sedanjem življenju.

------
men se zdi, da sem tudi sedaj tak, sam comp ni nikjer omenjen...