Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Skrito

lady_lucifer
06.07.2006, 07:03
okej, mogla sm novo temo odprt:shy:

torej, vcer sm v kinu gledala tale film...mislm, vse super, ful napeto (ceprav tempo je bil mal pocasen, ampak ok!), zgodba se ful razvija in oh in sploh....in potem je filma kr konc!!:O:O:nonono: mislm, da do popolnega razpleta fali vsaj se ene pol ure filma.

in zdaj mene zanima...kaj je sploh fora? mislm, kdo je vse te kasete posiljam, kdo jim je sploh grozil? sumim, da je tamal pierrot vmes, sam to je vse tako neutemeljeno...

any suggestions?:dontknow::shy:

D' Andre
06.07.2006, 08:26
Ej bejbi - pomojem še Haneke sam ne ve... lahko pa razumeš tisti 5-minutni posnetek šolskega stopnišča na koncu kot namig: Pierrot did it! :rolling:

iri
06.07.2006, 08:41
Mah, Henekeju sploh ni pomembno, kdo je kaj snemal, ampak kdo in zakaj je pobil tiste Alžirce, ki so hoteli samostojnost in so njihova trupla vrgli v reko. Bojda gre za komentar na to dogajanje, ki je sicer potekalo v Georgesovi mladosti, vzporednice s tem in s tistim, kar vidimo na ekranu, lahko pa vlečemo in razglabljamo o njih kaaaaar dolgo, ampak mi film niti ni bil tako hudo dober in zanimiv, da bi se mi dalo.

castor
06.07.2006, 09:28
Hja, meni je bil film všečen. :approve:

Je pa res, da zadnji posnetek pusti veliko vprašanj... po mojem se prekletsvo snemanja ni končalo...

;)

šnela
06.07.2006, 10:30
ja, pomoje je res bolj pomembno to, kakšne grozote so se dogajale alžircem kot pa vse ostalo :/

3nity
12.07.2006, 07:09
ok, če ima Peirot prste vmes, kako pa pozna Majida?

Twin_Peaks
09.09.2006, 17:50
okej, mogla sm novo temo odprt:shy:

torej, vcer sm v kinu gledala tale film...mislm, vse super, ful napeto (ceprav tempo je bil mal pocasen, ampak ok!), zgodba se ful razvija in oh in sploh....in potem je filma kr konc!!:O:O:nonono: mislm, da do popolnega razpleta fali vsaj se ene pol ure filma.

in zdaj mene zanima...kaj je sploh fora? mislm, kdo je vse te kasete posiljam, kdo jim je sploh grozil? sumim, da je tamal pierrot vmes, sam to je vse tako neutemeljeno...

any suggestions?:dontknow::shy:

Film je bil zanalašč tako posnet, da si ga boš za zmerom zapomnila! :approve:

lady_lucifer
09.09.2006, 17:55
Film je bil zanalašč tako posnet, da si ga boš za zmerom zapomnila! :approve:

res je...ce ne druzga pa "pjero, kis kis pas?" "pero, kva dogaja":D:D:D

šnela
09.09.2006, 18:14
ampak tisto pripovedovanje zgodbe o psu je blo pa totalno strašno :O

lady_lucifer
09.09.2006, 18:15
o psu :dontknow:

šnela
09.09.2006, 18:18
a ni bil pes? :(

EDIT: ja, bil je pes, kaj se delaš nevedno, lady :(

lady_lucifer
09.09.2006, 18:19
:dontknow:

si gledala tsotsija? tm je blo sele grozno o tistem psu:nonono:

šnela
09.09.2006, 18:21
nisem gledala ...

kar se tiče pa tega filma "skrito" ... SPOILER :D :D :D a veš, no, tam, k sedijo za mizo pa oni prijatelji so na večerji, pa eden od njih začne govorit, da je srečal neko bakico,ki mu je rekla, da jo ta spominja na njenega psa ... aja, a je to spoiler?

lady_lucifer
09.09.2006, 18:22
aja to...bl bezno se spomnim:D

ma ni to spoiler:D:D:D

šnela
09.09.2006, 18:24
mah, jst se bojim iri :blush: pol pa se raje zavarujem, da ne bo kasnej očitkov :approve:

drugač so pa s psi tud grdo delal v "pasja ljubezen" ... k jst ne maram teh raznih borb (petelinjih, bikovskih, pasjih itd) :( :( :(

lady_lucifer
09.09.2006, 18:26
dokler ma iri svoje indijancke, se je nimas kej bat:D;)

ne, ne, ne, jst takih filmov ne morm gledat, ker mam mrcino doma in jo mam najrajs...