Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : NLP-ji in obiski iz drugih svetov

fele 5.
06.07.2006, 16:05
Jaz sem velik zagovornik teorije da življenje na drugih planetih obstaja.

ozayrus
07.07.2006, 09:26
Dobro zate:2thumbs: samo če nimaš česa konkretnejšega za povedat, da mi "forumaši predebatiramo", ...

TuNina
07.07.2006, 09:38

no, potem pa jo zagovarjaj.

sJavorshek
07.07.2006, 10:53
Sevede hodjo na zemlo, pa na tale forum tut. Vsaj enih par je tolk čudnih gor, da bi lahko zanje trdil, da so iz druzga sveta. :veryevil:

Pa da ne bom off topic. Premejhna možnost je, da se samo na zemlji razvilo življenje.
Je pa res, da je mejhna možnost, da se je drugod razvijalo v tako smer, kot pri nas, ali razvijalo tako daleč, kot pri nas. :dontknow:

mataj
07.07.2006, 12:20
Jaz sem velik zagovornik teorije da življenje na drugih planetih obstaja.Hja, nekje bi skoraj moralo, vesolje je dovolj veliko.

Upamo lahko samo, da ne obstaja v krogu 50 svetlobnih let stran od Zemlje. Do tja so namreč prišli naši televizijski signali in kdorkoli jih je sprejel, zdalje že v bojnih letečih krožnikih drvi proti nam z vsemi vesoljskimi kanoni na gotovs.

Cvetlični deček
07.07.2006, 13:18
Hacker fears 'UFO cover-up' (http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/click_online/4977134.stm)

anarchy
07.07.2006, 13:49

Jaz tudi, upam, da bomo kmalu tudi teoreticno lahko dokazali naso teorijo, aja, pa moram poudariti, da bolj me zanimajo vrste zivljenja z naso ali sse bolj superiorno inteligenco, oziroma znanjem, da bi se lahko mi kaj naucili, ter seveda, da imamo moznost se znjimi pogovarjati, drugace mi res ne pomaga, ce je nekje nek planet, kjer zivijo samo neki einstaini, pa ne moramo komunicirati z njimi, inferiorne oblike zivljenja na drugih planetih pa me prav nic ne ganejo, razen, ce bi bile kaksne lustkene zivalce, da bi jih imel za hisne ljubljencke.:blush:

anarchy
07.07.2006, 13:52
V bistvu je možnost, da so civilizacije, ki zagotovo obstajajo drugje v vesolju, tako nerazvite kot je naša, zelo majhna. Ne smemo pozabit, da so dinozavri zaradi slučaja, da je Zemlja bila na poti velikega kometa, izumrli pred 40 milijoni let.
Človek je star po domnevah znanosti tam nekje milijon let, s tem da moderni človek tam enih 40000 let. Že samo ta razlika v času je ogromna, saj bi imeli inteligentni dinozavri za svojo civilizacijo cca 1000 krat več časa na razpolago za razvoj - če preživi, kakšna bi kaj bila človeška civilizacija čez 40 milijonov let?
Naše osončje je staro cca 5 milijard let, vesolje pa cca 15 milijard let. Kako daleč je civilizacija, ki je nastala npr. na planetu nekje okrog kakšnega sonca pred 6 milijardami let, sploh ni za govorit.:dontknow:

Ma kaj bo sele z naso civilizacijo v prihodnjih 50-100 let? O 1000Let si niti ne moramo predstavljati,ker vsi dvomijo, da bomo preziveli, smo nekam crnogledi, ker smo prevec tehnolosko napredni in morda nismo se zadosti duhovno razviti, za imeti taksno tehnologijo, ker tehnologija ima lahko zelo svetlo ali zelo temno plat, odvisno, kako se jo uporabi.

Boone
07.07.2006, 17:35
Jaz tudi, upam, da bomo kmalu tudi teoreticno lahko dokazali naso teorijo, aja, pa moram poudariti, da bolj me zanimajo vrste zivljenja z naso ali sse bolj superiorno inteligenco, oziroma znanjem...

Teoreticno bi dokazoval teorijo :rolling: :rolling:
Brez zamire anarchy, sam a ti sploh 2x pomisles, preden kej napises?

anarchy
08.07.2006, 14:38
Teoreticno bi dokazoval teorijo :rolling: :rolling:
Brez zamire anarchy, sam a ti sploh 2x pomisles, preden kej napises?

Sem mislu napisati prakticno, pa sem falu, ne vem kako, ocitno sem imel slab dan, ponavadi naredim manj slovnicnih napak, zdaj sem pa kar na veliko falu no, ma dobro, itak se razume, kaj sem hotu povedati, saj ljudje znamo uporabljati inteligenco.

človek
10.07.2006, 18:10
Jaz pa mislim, da zaman čakamo razodetje življenja drugje po vesolju.
To pa mislim zaradi tega, ker sami nismo sposobni niti si ne želimo dojeti resnice vesolja.
Zagotovo je živlenje in dokazovati nam ni potrebno. eno izmed življenj v vesolju smo tudi mi!
zame je vsako živo bitje, ki ni v ali na meni dokaz o življenju v vesolju. Razdalja je relativna! Predsodki o nezmožnosti premagovanja razdalj je naša fikcija, ki je močno zakoreninjena v zavedanju človeka. Vesolje smo mi in vesolje je vse okoli nas!

Ko bomo nekoč (če sploh lahko in smemo), sposobni dojemanja naše eksistence in nadvladi duha nad telesom in spoznanja o nepomembnosti fizičnega obstoja in materializaciji naših želja. - Takrat bi bilo vprašanje tega forumskega predala povsem otročje.

Mogoče pa so nekoč bili sposobni pogledati izven materialističnega sveta.

Bog si ga vedi, saj nam on zakriva pogled na drugo stran.

anarchy
11.07.2006, 22:05
Mene pa zanima, ali kje broadcastajo live posnetke iz vesolja v HD resoluciji ali navadni, ce si pac nasa ne mora privosciti HD resolucije za oddajanje ljudem, ki placujejo davke.

zverina
11.07.2006, 22:16
kateri del " brezmejnih planjav in širjav", te zanima anarchy?

anarchy
13.07.2006, 15:21
kateri del " brezmejnih planjav in širjav", te zanima anarchy?

Hocem, da je na razpolago gledati karkoli, kadarkoli v zivo, realnocasovno iz vesolja, saj to jim ni nek velik strosek, itak kamere in vse instumente imajo ze gor, vse, kar bi mogli narediti bi bilo samo to, da bi njihove informacije delili z celim svetom.

Dandanes imamo polno kamer po celemu svetu, snemajo ponmoci in po dnevi, pravijo, da jih imajo zaradi varnosti, zakaj potem niso pustili kaksne kamere se na luni, ko so ze porabili toliko denarja za priti gor, ce so sploh prisli gor. Ce bi bila kamera gor, bi lahko tudi marsikaj zanimivega posnela, saj ne vemo tocno, kaj se dogaja na povrsju lune, saj ni skoraj nihce se bil gor, ce je sploh bil.

Mogoce pa je gor na luni kaj prevec, kar ne bi smeli videti.

zverina
13.07.2006, 20:40
saj bo anarchy...samo sčasoma, dotlej pa teleskopek.

sarapes
14.07.2006, 14:52
no jaz pa pol verjamem v nezemljane,pol pa ne!!

anarchy
14.07.2006, 21:29
če priznam se ponoč jih bojim
Dej, ne se hecat no, sej se jih nimas kaj bati, vprasanje, ce sploh so obstajajo tle v nasi blizini, mislim, da nas obiskujejo in, ce so, potem nam nocejo nic hudega, cene bi nam to ze storili, je pa mozno, da nas manipulirajo preko vladarjev nasega sveta, politikov, kraljev, seikov, itd..., saj mi smo bili in se bomo suznji, samo majhna elita ljudi je zares svobodnih, ki odlocajo o nasi usodi in ve, kaj se zares dogaja.

fele 5.
18.07.2006, 18:57
Vsi ki ne verjamete v to zadevo si preberte knjigo: Spomini na prihodnost

Neuromancer
18.07.2006, 20:12
Mene pa zanima, ali kje broadcastajo live posnetke iz vesolja v HD resoluciji ali navadni, ce si pac nasa ne mora privosciti HD resolucije za oddajanje ljudem, ki placujejo davke.

Kake live posnetke bi ti gledal? V vesolju se večino časa ne dogaja prav nič pretresljivega. Ulezi se na travo in glej v nebo - vsako noč bodo zvezde na istem mestu. Edino tupatam prileti kak satelit...

Whitezero
19.07.2006, 21:02
tole se je zgodilo .- link
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=17049

Meni se to zdi amatersko narejeno, nekdo si je pač vzel veliko časa in je čez noč naredil te kroge.

Krogi so zgolj deo tistih, ki imajo preveč časa - ljudi kakopak

lp

anarchy
20.07.2006, 08:37
Kake live posnetke bi ti gledal? V vesolju se večino časa ne dogaja prav nič pretresljivega. Ulezi se na travo in glej v nebo - vsako noč bodo zvezde na istem mestu. Edino tupatam prileti kak satelit...

Je lepo gledati vesolje iz razlicnih zornih kotov in v zivo, pa ceprav se ni c ne dogaja, saj nikoli se ne ve, lahko tu pa tam se zgodi kaj zanimivega, tako, pa navadni smrtniki ne bomo nikoli zvedli. Lepo je tudi gledati zemljo v zivo, kako se spreminja vreme na zemlji, ker je razlika med realnimi posnetki vremena in unimi, ki ga kazejo vremenoslovci.

zverina
20.07.2006, 20:30
tole se je zgodilo .- link
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=17049

Meni se to zdi amatersko narejeno, nekdo si je pač vzel veliko časa in je čez noč naredil te kroge.

Krogi so zgolj deo tistih, ki imajo preveč časa - ljudi kakopak

lp

po čem sklepaš, da je amatersko narejeno?

bico
20.07.2006, 22:41
Po temle.....http://www.shareintl.org/magazine/old_issues/images/crop_formation4.jpg

bico
20.07.2006, 22:45
http://www.joecool.it/Joecool/crop_circles/images/crop123.jpg

Jakec
23.07.2006, 17:48
ful hudo :)

drugač pa itak da verjamem da je še kdo kje, ne bit tko sebični...

Parano.ID
24.07.2006, 08:40
Se strinjam drugač z anarchyjem, da je to težko delo narave.
Sem pa vidu, milsm da je blo na break.com, kako se zrna pšenice al kva je biu tist šit, pri različnih frekvencah drugače izoblikujejo na neki podlagi. Wicked shiat vam povem. Oblike so ble zlo zlo podobne telim krogom, al pa recimo gobelinom :D

Sevede se je pa za prašat, kermu voslu se da te kroge umetno izdelovat, sploh pa kako za hudiča jim rata do take natančnosti, in sevede, v tko kratkem času. Pri predpostavki, sevede, da ni nič paranormalnega in da je to človeško delo.

nattka
26.07.2006, 14:10
na discoveryju je bilo nekaj časa nazaj kako naredijo te kroge in neki tipov ( mislim da 5 ali 6) je imelo v 3 urah narejenih nevem koliko teh krogov oz. določen lik ...
palica in vrvica da je krog popoln pa leseni bati za teptanje ... pa vsi v isto smer hodijo ...
zanimivo je pa to, kako mojstrsko so prišli na sredo njive, da se ni poznala sled stopinj ...

tudi v prekmurju so pred časom našli nekaj teh likov na pšenici ...

toliko o misterioznosti ...

anarchy
26.07.2006, 19:23
Mogoce, preden posadijo psenico posujejo v zeljeni obliki drobcen prah dolocene snovi, katerega psenica potem absorbira, potem samo pridejo z mocnimi mikrovalovi in biljke pocijo, ter se samo polezejo na tla.

Drugace sem gledal neki dokumentarcev, samo tudi vprasanje, koliko verjeti dokumentarcem, jaz bi lahko naredu tudi en dokumentarec in se neki izmislil, ter reku, da imam neke dokaze, da sem naredil raziskave, itd...

Trust no one.

nattka
26.07.2006, 21:19
ja no to drži, ampak jest sm gledu dokumentarc kjer so bilke iz žitnega kroga podrobno analiziral. ugotovil so, da so členki vseh biljk tkorekoč explodiral od znotri na vzven in za kej tazga bi blo treba na določeni višini od tal to nardit vsem biljkam za kar bi bilo potrebno ogromno koncentrirane energije na recimo 5 cm od tal po vsej površini kroga. tega pa z današnjo tehnologijo ni moč narest razen, če ma kdo močan maser (to bi blo na nek način tko kot laser vendar namesto s svetlobo gre tuki z mikrovalovi)...

torej se spet pokazalo, da je odvisno kdo je naročnik oddaje ...

sicer pa so bili tudi pri nas v prekmurju takile krogi ... sem prepričana da bi kake čudne tiče z nenavadno tehnologijo kaka naša štefa opazila, če bi se približal njeni pšenici ...

nattka
26.07.2006, 21:29
jah dokler nebo nekdo posnel nastajujoči žitni krog (k'seveda nebo delo človeških rok)... nebomo vedl :D

ti si pa zahteven ...:rolling:

Trillian
27.07.2006, 14:23
eno preprosto vprašanje:

kaj tf bi mel vesolci od tega da bi teptal našo trdo pridelano žito?
torej...MOTIV? Ni ga. Ergo.....mislm kje je smisel prepotovati (predvidevam da kr veliko razdaljo) zato da se potem igras sredi polja?

človek
27.07.2006, 16:19
Radi imajo pokovko vendar so se zmotili, ker so šprical biologijo.

MERLIN
27.07.2006, 20:48
eno preprosto vprašanje:

torej...MOTIV? Ni ga. Ergo.....mislm kje je smisel prepotovati (predvidevam da kr veliko razdaljo) zato da se potem igras sredi polja?

***iga mal so se mečkali v koruzni njivi..
pač nekje so se mogli skriti..da jih ne opazi gianthead

anarchy
27.07.2006, 21:57
eno preprosto vprašanje:

Ma sej tudi mi ljudje nimamo nekih motivov, ko delamo marsikaj. Njim se zdi to zabavno in lepo slikati, kdorkoli pac to pocne.

Drugace pa predvidevam, da clovek to dela in kaksen naj bi bil njegov motiv, da naredi dokaj veliko razdaljo do polja in tam porabi kr neki casaza narediti takseno umetnost in nobenemu ne mora povedati, da je on to storu?

Trillian
28.07.2006, 07:47
a se ti zdi popolnoma nepomembno, če smo edina inteligrntna oblika življenja v vesolju? jest, če bi mel možnost, bi hotu zvedet, če je še kje kdo...
ne pravim da smo edina inteligentna oblika zivljenja v Vesolju...močno upam da ni tako, oz. ne dvomim da ni tako, predvsem ker je vprasanje koliko smo sploh ni zares inteligentni......

sej, nej potem se tko pokazejo konkretno ne pa da delajo neke kroge in potem spi....zdijo....

Trillian
28.07.2006, 10:14
em jest sm tisto navedu kot razlog, da greš pogledat "mal" naokol po vesolju ;)
aja...no ql.:D sam zakaj se pol ne parikrajo pred kajpajestvem, belo hiso in povejo: evo nas.:approve:

anarchy
28.07.2006, 16:12
ker so mal retardirani ali pa pac zato, ker radi vidijo odzive drugih ljudi.....:dontknow:

Torej, kaj od teh dveh moznosti mislis, da velja za nezemljane? Ritardi verjetno niso, ker cene ne bi bili sposobni narediti taksnih vozil za potovanje po vesolju in tudi izpita za voziti taksna vozila ne bi dobili kar tako, torej obstaja samo se druga moznost, zato ne razumem, zakaj sploh pravite, da nimajo nobenega motiva.

Whitezero
29.07.2006, 22:21
Mogoče bo(mo)do našli način za premostitev časa in širnih razdalj. Najsi s FTL, Črno luknjo, višjo energijsko siolo itd...

V glavnem, če bi nas obiskala tuja civilizacija bo morala biti zelo napredna, da nas bo iztrebila v nekaj rundah.
Stiki med primitivno in razvito civilizacijami so bili vedno pogubni za primitivne, le poglejte si dvoboj: Azteki/Inki vs Španci.

Železni vek proti smodniškem veku

MERLIN
30.07.2006, 08:14
kaj pa PHILADELPHIA EXPERIMENT?
američani že 50 let poznajo potovanje skozi čas in prostor...
http://en.wikipedia.org/wiki/Philadelphia_experiment

Parano.ID
31.07.2006, 09:04
eno preprosto vprašanje:

Zakaj ga nebi blo? Če bi že to oni delal, bi verjetno mel nek pomen, najbolj verjetno komunikacijskega...ki ga mi namo skapčal še naslednih milion let.....ker matematika zgleda pač ni univ. jezik :D.

Jest se bolj nagiban h fori, da je to delo človeških "rok", sam mi pa ni jasno kako nardijo tako pravilne oblike, in da pšeničke v bistvu sploh ne poškodujejo...kar je rahlo spooky, ker človek vedno vse z***e...:)

ta-mala
31.07.2006, 21:41
To da naj bi človek potoval skozi čas mene nikol ne boste prepričal. Niti v to, da bomo nekoč, ko bomo bolj razviti in bla bla bla lahko šli nazaj v preteklost ali prihodnost. ker če bi blo to res bi se to vedelo od začetka civilizacije ker bi nekoga iz leta xxxx ko naj bi bila taka "naprava" izumljena šli v preteklost in bi se to vedelo. V glavnem pol ne bi bli izumi l. 1800 ampak takoj ko je nastal človek ker bi jim ljudje iz prihosnosti to prinesli. In podobno...

anarchy
01.08.2006, 22:37
casovno potovanje ni in ne bo mozno, vsaj ne v preteklost, ce pa ze bo bilo mogoce, tega ne bo mozno dokazati, ker ko bos sel nazaj v cas, bos sel v bistvu v drugi paralelni svet in ne bos vec mogu iti nazaj, bos pa lahko morda v unem svetu storil kaj koristnega.

anarchy
02.08.2006, 18:11
ne govor gluposti. to lah sam vrjameš al pa ne. nemoreš rečt ni in nebo možno.
na subatomskem nivoju je... ker seveda ne pomeni, da je direkno lahko tut na materialnem nivoju. ampak...
če je teoretično možno, da to stori en subatomski delec je tako teoretićno možno tut, da to storijo vsi delci nekega fizično materialnega telesa hkrati...
globalno gledano o naravi celotne realnosti praktično nevemo še nič. vse so samo bolj ali manj verjtena predvidevanja začenši z big-bangom.
pa še to, če nisi odprt do vseh možnosti in slepo trdiš eno stvar potem tut slepo gledaš na celoten svet.
blah...

Sem odprt na marsikaj, toda glede na casovno potovanje v preteklost vidim, da ni mozno, zaradi marsikaterega razloga, zaradi paradoxa, itd.... Mogoce pustim moznost za potovanje v cas, toda zelo omejeno, ker vprasanje tudi, kako zelite potovati v preteklost, al v trenutku ali z doloceno hitrostjo. V trenutku zaenkrat sploh ne znamo niti se premikati po prostoru, kaj sele po casu, glede hhitrosti premikanja po casu, pa bomo morda lahko spremenili le potek casa le lokalno, torej v dolocenih napravah in sicer tako, da ne bomo sli mi dobesedno v preteklost, temvec dolocen objekt bomo ali nas same, bomo lahko obrnili proces casa, tako, da se bomo lahko pomladili recimo.

Moram ponoviti to, da dokaza o potovanju v cas ne bomo nikoli dobili, ker clovek, ko gre v cas, bi sel itak v drugo paralelno dimenzijo iz katere ne bi imel vec povratka.

Razmislite se enkrat, zaradi enega nezemljana, ki je oddaljen tisoce svetlobnih let in gre nazaj v preteklost bo sel on sam v preteklost v paralelnem svetu, ne pa, da bo nas vse skupaj potegnil v preteklost, ker cene sploh ne bi obstajalo sedanjosti, razen v neskoncnih paralelnih svetovih, kar pa je mozno, samo nemogoce se dokazati.

galeb
04.08.2006, 09:45
ne govor gluposti. to lah sam vrjameš al pa ne. nemoreš rečt ni in nebo možno.
na subatomskem nivoju je... ker seveda ne pomeni, da je direkno lahko tut na materialnem nivoju. ampak...
če je teoretično možno, da to stori en subatomski delec je tako teoretićno možno tut, da to storijo vsi delci nekega fizično materialnega telesa hkrati...
globalno gledano o naravi celotne realnosti praktično nevemo še nič. vse so samo bolj ali manj verjtena predvidevanja začenši z big-bangom.
pa še to, če nisi odprt do vseh možnosti in slepo trdiš eno stvar potem tut slepo gledaš na celoten svet.
blah...
Nesmiselno je predpostaviti, da obstaja cas kot ga obicajno razumemo, in da je mogoce v njem potovati. Namrec potovati v prihodnost ali preteklost pomeni spremeniti prihodnost ali preteklost, kar bi pomenilo, da ne gre za resnicno prihodnost ali preteklost.

Skozi cas lahko 'potujemo' le, ce dojamemo, da casa ni, kar je pa seveda zopet absurd. Cas, kot ga razume denimo kvantna mehanika je neke vrste poskus, da si necasovnost sveta predstavimo v okviru svoje percepcije, ki je ujeta v 'casu'. Podobno kot si kvantna mehanika predstavi krajevno nedolocenost s pomocjo predstave o krajevni dolocenosti. Ta teorija je torej na nek nacin bergla za ljudi, ki smo obicajno ujeti v casu.

Bolj kot potovanje v casu je zato najbrz smiselno govoriti o preseganju casa, kar pa je vedno izkusnja v zavedanju.

galeb
04.08.2006, 14:35
pa še enkrat... point of view and perception
Ja seveda point of view, saj je tudi cas 'point of view'. In cas je vsaj kar se tice ljudi, ki se ne veliko poglabljajo vanj prav taksen 'point of view' pri katerem je vracanje v preteklost nesmisel. In to velja tudi za tiste, ki fantazirajo o casovnem potovanju. Ljudje, ki razmisljjo o potovanju v casu imajo se vedno taksen point of view - ne dvomijo v sam koncept casa, a so obenem preleni, da bi pomislili, kako je znotraj njihove sheme casovno potovanje nesmisel.

Znotraj istega sistema nekaj obravnavajo dosledno -obstoj casa, nekaj drugega pa zelo povrsno -kaj definira njihov cas. Dve preteklosti, ki se nanasata na numericno isti cas, ne moreta biti isti preteklosti, torej sploh ne bi slo za preteklosti. Razmisljanje o nekaksnih paralelnih preteklostih je osnovana na predstavi o svetu, kjer vlada zakon vzroka in posledice in je na podlagi tega zakonu definiran cas, a ne poskrbi za to, da bi ta zakon veljal tudi za prehajanje med svetovi.

sicer ne štekam v čem je point rečt d'si kvantna mehanika neki predstavi ampak ajd...
v bistvu je predispozicija na poti k dojemanju česar koli to, da moraš dojeti bistvo, ki pa je: vse je in ni (je tukaj in tam - ne tu ne tam itd)

Kvantna mehanika se opira na klasicno in tudi v vseh izracunih se -matematicno- uporablja obicajen metricni prostor, torej prostor v katerem obstaja lega, razdalja. Razlika je samo v tem, da so objekti v tem prostoru opisani kot nekaj prostorsko razmazanega, zato uporablja verjetnostno gostoto.

Res je, vse je in ni, toda ko nekaj opisujemo skusamo prostoru dati nekaj pomen. Tudi nase dojetje, da vse je in ni in da je vse tukaj, je pac obicajno se vedno omejeno, je se vedno nek sistem, nek tukaj in tam.

kajti, dokler o stvareh razmišljaš: so in niso (don't think you are, know you are).
hočem rečt: če ti dojameš ali se zavedaš ali karkoli že, da časa ni, bo ta v bistvu zate še vedno potekal.
"minevanje časa" je tiktakanje biološke ure in ne tvoja percepcija zaporednega "toka" dogodkov. je pač samo način delovanja organizma...

Ja seveda, dokler obstaja percepcija zaporedja toka dogodkov, cas se vedno je ne glede na to kaksne 'skoke dozivljam v svoji percepciji sveta". In nazadnje sem determiniran tudi s skokom v smrt, ki mu ne morem uiti. Tako je tudi percepcija poljubnega zaporedja dogodkov se vedno nekaksna ujetost v casu, se ni konec casa.

taka izkušnja ne šteje nič. prej omenjenmu se bo kljub pozitivni izkušnji, ko je bil prvezan s ketno, še vedno vrtelo. ničesar od tega kar si dejal ne izkusi tvoja bit ampak le tvoj organizem tvoj vseobvladujoči organ - možgani. z njimi zaznavaš in dojemaš... daleč je še do "biti", ko si in nisi.
Morda pa nekaj le steje, je korak na poti, ki ni pot.

fele 5.
26.08.2006, 11:53
In veste zakaj noče ameriška vojska priznat obisk nezemljanov v Arei 51?

Ker če bi to prislo na dan mi ne bi bili več državljani slovenije, in japonci ne bi bili več japonci ampak zemljani
politiki ne bi imeli več take moči politični sistem bi se podru in ne bi več govorili državnih jezikov ampak nov zemljanski jezik.:)

anarchy
26.08.2006, 22:40
Skozi cas lahko 'potujemo' le, ce dojamemo, da casa ni, kar je pa seveda zopet absurd. Cas, kot ga razume denimo kvantna mehanika je neke vrste poskus, da si necasovnost sveta predstavimo v okviru svoje percepcije, ki je ujeta v 'casu'. Podobno kot si kvantna mehanika predstavi krajevno nedolocenost s pomocjo predstave o krajevni dolocenosti. Ta teorija je torej na nek nacin bergla za ljudi, ki smo obicajno ujeti v casu.

Bolj kot potovanje v casu je zato najbrz smiselno govoriti o preseganju casa, kar pa je vedno izkusnja v zavedanju.

Clovek si je izmislu cas, tako, da je lahko racunal premikanje v dolocenem casu. Obstaja rellativni in absolutni cas, no relativni cas se se da obrniti, ali zaustaviti, saj ni vezan na okolico, absolutno pa ne moramo vplivati na cas, oziroma premikanje .

fele 5.
29.10.2006, 11:23
Pravijo da spreminjajo pigment.

Octapus
06.12.2006, 20:43
Pravijo da spreminjajo pigment.

Kdo pa to pravi ?

castor
06.12.2006, 20:51
In veste zakaj noče ameriška vojska priznat obisk nezemljanov v Arei 51?

Ker če bi to prislo na dan mi ne bi bili več državljani slovenije, in japonci ne bi bili več japonci ampak zemljani
politiki ne bi imeli več take moči politični sistem bi se podru in ne bi več govorili državnih jezikov ampak nov zemljanski jezik.:)

jst bi te pa za zunanjega ministra predlagal.

anarchy
09.12.2006, 02:50
Kmalu nas bodo obiskali uni z zgoraj, ker nas bodo mogli resti pred naravno katastrofo, vzeli bodo samo pridne, torej mene, ahha.

temp64
09.12.2006, 08:07
skrajni čas :)

Tanatie
09.12.2006, 17:34
btw, ce bi teoreticno potoval nekdo v preteklost, in bi nekaj spremenil, bi se spremenili vsi dogodki do sedanjosti in s tem bi se skoraj sigurno spremenil vsaj en dogodek, ki je pripeljal do tega da je ta nekdo sel v preteklost in tako bi ta nekdo ali umrl, ali ne bi sel v preteklost, bi sel kdo drug namesto njega, mogoce bi samo za mikrosekundo kasneje ali prej sel v preteklost ali kaj takega, mogoce bi sej naslednji dan, mogoce z drugega mesta itd. kar pomeni da tisti prvi nekdo, ki je sel v preteklost, ne bi prisel v preteklost, kar pomeni da se spet ne bi nic spremenilo itd...preteklost je ful dobra sestavljanka, ki sama poskrbi zase...tudi ce bi kdo prisel v preteklost recimo leta 1666 iz prihodnosti mu ne bi noben verjel niti za sekundo...mogoce bi pol model sicer kej pametnga izumu pa bi o njemu govoril da je bil genij pred svojim casom, al bi pa mogoce kej napovedu pa bi rekl da je bil prerok mogoce bi se mu pa od frustracije od***al pa bi zazgal london...js navijam za zadnje:) ker konc koncev ce bi sou js v preteklost, kaj pa nej bi izumil? pojma nimam o nicemer, se zlice na znam narest al pa volne dobit iz ovce...mogoce bi znal kej napovedat, recimo da bo 11. septembra v wtc kresnu avion...kdo mi bo pa verjel? kaj za vraga sploh je wtc, pa kako za vraga bojo prsli gor eni modeli, sej so dans avioni ja tok mejhni da tocno ves kdo je gor pa kak clovek je...pa zakaj bi neki talibani (kdorkol ze so) napadl eno civilno ful visoko bajto (ja itak, k da bojo res kdaj tok visoke bajte) napadl...in to z avionom, ki bo nekak cudezno spravu vase 200-300 ljudi...fante mogu bos zacet zivet v resnicnem svetu, take stvari se pac ne dogajajo...mislm dej mal se ustimi, lej kako si oblecen, sami neki umetni materiali, same nespodobne zive barve (kje si pa se vidu koga v rumeni jopci??? sej te bojo se zaprl!)...aaaaaaaaaaaaa...grem en mejhn ogenjcek narest v london...

nattka
10.12.2006, 19:23
Kmalu nas bodo obiskali uni z zgoraj, ker nas bodo mogli resti pred naravno katastrofo, vzeli bodo samo pridne, torej mene, ahha.

obljubiš ?

mrjerry
11.12.2006, 11:07
btw, ce bi teoreticno potoval nekdo v preteklost, in bi nekaj spremenil, bi se spremenili vsi dogodki do sedanjosti in s tem bi se skoraj sigurno spremenil vsaj en dogodek, ki je pripeljal do tega da je ta nekdo sel v preteklost in tako bi ta nekdo ali umrl, ali ne bi sel v preteklost, bi sel kdo drug namesto njega, mogoce bi samo za mikrosekundo kasneje ali prej sel v preteklost ali kaj takega, mogoce bi sej naslednji dan, mogoce z drugega mesta itd. kar pomeni da tisti prvi nekdo, ki je sel v preteklost, ne bi prisel v preteklost, kar pomeni da se spet ne bi nic spremenilo itd...preteklost je ful dobra sestavljanka, ki sama poskrbi zase...tudi ce bi kdo prisel v preteklost recimo leta 1666 iz prihodnosti mu ne bi noben verjel niti za sekundo...mogoce bi pol model sicer kej pametnga izumu pa bi o njemu govoril da je bil genij pred svojim casom, al bi pa mogoce kej napovedu pa bi rekl da je bil prerok mogoce bi se mu pa od frustracije od***al pa bi zazgal london...js navijam za zadnje:) ker konc koncev ce bi sou js v preteklost, kaj pa nej bi izumil? pojma nimam o nicemer, se zlice na znam narest al pa volne dobit iz ovce...mogoce bi znal kej napovedat, recimo da bo 11. septembra v wtc kresnu avion...kdo mi bo pa verjel? kaj za vraga sploh je wtc, pa kako za vraga bojo prsli gor eni modeli, sej so dans avioni ja tok mejhni da tocno ves kdo je gor pa kak clovek je...pa zakaj bi neki talibani (kdorkol ze so) napadl eno civilno ful visoko bajto (ja itak, k da bojo res kdaj tok visoke bajte) napadl...in to z avionom, ki bo nekak cudezno spravu vase 200-300 ljudi...fante mogu bos zacet zivet v resnicnem svetu, take stvari se pac ne dogajajo...mislm dej mal se ustimi, lej kako si oblecen, sami neki umetni materiali, same nespodobne zive barve (kje si pa se vidu koga v rumeni jopci??? sej te bojo se zaprl!)...aaaaaaaaaaaaa...grem en mejhn ogenjcek narest v london...

A si kaj razmisljal v tole smer... Recimo, da se preslikas nazaj na (ajde, recimo) 13.4.1980 (datum je totalno nakljucno izbran, res). Pod pogojem, da si takrat ze obstajal, nenadoma obstajata v istem trenutku dve tvoji instanci. Torej je tudi tvoja masa priblizno 2x vecja (v tem trenutku). Kaj, ce isto stvar naredijo se vse tvoje realnosti med 13.4.1980 in danasnjim dnem. Kot prvo, je teh realnosti neskoncno (cas je zvezen), kar pomeni, da masa Zemlje na 13.4.1980 postane neskoncna, oziroma se ze prej sesede v crno luknjo.

Torej... Kaj zdaj? :)

Tanatie
11.12.2006, 23:05
torej se zemlja sesede, kar pomeni da se nisi mogu teleportirat nazaj (kar te ni blo/ker ni blo zemlje) kar pomeni da je vse kul...42

anarchy
12.12.2006, 22:51
obljubiš ? V bistvu se hecam, toda itak jaz bi se vrnu nazaj na zemljo, ko bi se tle vse popravilo, saj vecina ljudi si ne zasluzi ziveti na zemlji, so prevec nesramni.

metal
25.12.2006, 22:30
Podzravljeni ,to kar boste videli ni doben fake, čista resničnost in ne..... nismo sami... človek misli da je ampak se moti.

http://www.youtube.com/watch?v=As-wYmFYb3I

Še enkrat pudarjam, to ni fake, ker enostavno ne more biti.

/Disccus :)

Regards.

Metal

anarchy
28.12.2006, 02:40
sem ze vidu ta posnetek, res dober, samo ki res ne ves, kaj si mislit,

Sej dandanes se da vse ponarediti in, dokler uradno ne bodo potrdili ali je to pristno ali ne, ne vem, kaj si misliti, ceprav se mi zdijo pa res neumni odgovori od NASE, ki ne recejo, da je to fake, ker se jim zdi to normalno, samo ne recejo, da so to UFO, kar seveda so, ker vsi vemo, kaj pomeni kratica UFO, pac pravijo, da so to smeti, itd...., toda tudi, ce smeti tudi ne spreminjajo kr tako hitrosti in smeri gibanja, torej zaradi njihovih tako nepopolnih in meunih izjav, si clovek res zamisli, ali so oni idioti, ali mi.

Ce smo mi idjoti pa je vprasanje, ali zato, ker jim verjamomo, ali, zato, ker jim ne verjamemo, ker pac nismo tako strokovno podkovani, da vemo, kako zgledajo smeti v vesolju, ter fokus kamere in razni fizikalni pojavi, kot so strele, oblaki in meteoroloski baloni.

Andreea
28.12.2006, 04:47
Bah...parameciji pod mikroskopom :veryfunny: :veryfunny:

Ce bi blo to RES, NASA zagotovo ne bi dovolila, da KDORKOLI pride do posnetka... over dead bodyes :veryevil: :veryfunny:

Octapus
28.12.2006, 10:29
Eh ni me prepričalo

žućo
29.12.2006, 08:24
No ja. Ta posnetek, če bi bil NASIN ne bi kar tako prišel na Youtube.

anarchy
01.01.2007, 15:40
Zmeraj vec se govori o tem, da baje se znajo njihova plovila skriti pred vidnimi zarki, pred uv ali infrardeci, pa baje, da se ne morajo, tako, da z ustreznimi kamerami, jih lahko vidimo.

Mehiska vojska je javno dala ven slike nlpjev, ki so jih njihovaletala sledila, toda se zmeraj so spekulacije glede tega, scasoma bomo prsili na dno temu, tudi kanada baje, da je ze ful pozivala ZDA, da dajo vse informacije ven, da je ze cas, mogoce je obiskov res zmeraj vec, da enostavno ne morajo vec kot toliko prekrivati. do leta 2012 bo morda res se zelo zanimivo.

Tanatie
02.01.2007, 13:25
bolj kot nasa tehnologija napreduje, bolj je napredna tehnologija zmisljenih nlpjevcev...zato pa tudi 1000 let nazaj ni nihce videl vesoljskih ladij, zato so recimo 100-50 let nazaj zaceli vsi videvati enake ladje, in zato od takrat do danes te ladje postajajo vedno bolj moderne. folk ma bujno domisljijo, in bolj ko napredujemo mi, bolj fantasticne ideje dobivamo. eni pa verjamejo tok mocno, da pol to dejansko vidijo v vsakem oblaku. tko kot eni pac vidijo jezusa...

kar se pa tistga posnetka tice pa res spominja na kak mikroskop. prvo kot prvo, ne vem sploh kaj si hotel dokazati s tem, drugo, to je tok obupna kvaliteta da bi z mal truda znal jst doma ponaredit, tretje, ce si gledal armageddon, ves da znajo veliko bolj realno kot je ta tvoj posnetek prikazat recimo hojo po asteroidu...tole je pa krneki, ce mene vprasas...wishful thinking...

anarchy
03.01.2007, 05:26
bolj kot nasa tehnologija napreduje, bolj je napredna tehnologija zmisljenih nlpjevcev...zato pa tudi 1000 let nazaj ni nihce videl vesoljskih ladij, zato so recimo 100-50 let nazaj zaceli vsi videvati enake ladje, in zato od takrat do danes te ladje postajajo vedno bolj moderne. folk ma bujno domisljijo, in bolj ko napredujemo mi, bolj fantasticne ideje dobivamo. eni pa verjamejo tok mocno, da pol to dejansko vidijo v vsakem oblaku. tko kot eni pac vidijo jezusa...

kar se pa tistga posnetka tice pa res spominja na kak mikroskop. prvo kot prvo, ne vem sploh kaj si hotel dokazati s tem, drugo, to je tok obupna kvaliteta da bi z mal truda znal jst doma ponaredit, tretje, ce si gledal armageddon, ves da znajo veliko bolj realno kot je ta tvoj posnetek prikazat recimo hojo po asteroidu...tole je pa krneki, ce mene vprasas...wishful thinking...

Glede ponareditve posnetkov se dandanes da dosti lazje kot nekoc, sej zato je ufologija ze skoraj bolj vera kot znanost po mojem, ker res ni neki h trdnih dokazov, vecinoma je pac samo vera, da verjames v pristnost dokazov in pric, drugace pa nlpje so videvali tudi v zgodovini. Marsikje so naslikani in vkeslani v kamen NLPi v zraku, baje da je celo jezus bil kao umetne oploditve iz strani nezemljanov in zvezda na nebu, ki je vodila svete tri kralje v hlev, kjer se je rodil jezus, je bil kao NLP, kar je lahko zelo logicno, vprasanje, samo, ali je res ali ne, saj tekom 20 let, bi sigurno mogli dobiti dokaze,, ker v roku tega casa bomo itak bili ze res na zelo visoki stopnji razvoja.

Tanatie
03.01.2007, 14:24
uf, a zameris ce te citiram v religijskem podforumu? tole more vidt par fanatikov:)

to da so vcasih klesali NLPje v kamen, je bolj tko tko. vecinoma se vedno nimamo pojma kaj kak hieroglif pomeni in se da vecino stvari razlagati na vec nacinov, tko da kar je za nekoga NLP, je lahko za nekoga drugega oblak ali pa celo pticje gnezdo, pomeni pa vse skupaj recimo zahod. cisto kot primer iz kitajscine:

pismenka 西 (upam da jo vidis in da ni samo nek zmazek ali pa kak cuden znak) naj bi predstavljala pticka, ki se je usedel v gnezdo. iz tega sledi, da je sel pticek spat, torej ta pismenka pomeni zahod (ker se sonce spusca, ko gre pticek spat). to je dejanska razlaga znaka, nisem si zmislil. res je sicer v pradobi tole bila slikica, ki je bila veliko bolj podobna pticku, ki se useda v gnezdo, ampak se vedno se da razlagati kot marsikaj, sam pomen pa je potem sploh cisto nekaj tretjega. pa se to: ce to isto pismenko spremenis cisto minimalno (zgornji del vzames stran), dobis pismenko, ki pomeni stevilko 4.

Tanatie
03.01.2007, 14:26
pa se to, glede potovanja skozi cas. pravis da potovanje v preteklost ne bo mogoce, v prihodnost pa mogoce bo. ampak preteklost in prihodnost je relativen pojem odvisen od tocke v casu. torej ce nekdo potuje v prihodnost, po tvoji logiki ne bo mogel nazaj v svoj cas, ker je to z vidika prihodnosti ze preteklost.

anarchy
04.01.2007, 23:40
pa se to, glede potovanja skozi cas. pravis da potovanje v preteklost ne bo mogoce, v prihodnost pa mogoce bo. ampak preteklost in prihodnost je relativen pojem odvisen od tocke v casu. torej ce nekdo potuje v prihodnost, po tvoji logiki ne bo mogel nazaj v svoj cas, ker je to z vidika prihodnosti ze preteklost.

Ja, ker poti nazaj vec ni, isto, kot, ce recimo sezgemo kos papirja, lahko gori pocasi ali mu dodamo kisik in izgori hitreje, torej smo na nek nacin pospesili cas? Lahko plamen tudi ustavimo, kot lahko kaksno stvar zamrznemo in v zamrznjenem stanju na absolutni nicli se po mojem cas ustavi, samo za uno stvar, ker cas je relativen, nam gre normalno naprej, njemu se pa cas ustavi, ko se stvar odtali, ona ne izgubi nic casa, mi smo se pa postarali. Nihce pa ne mora iti nazaj v cas, vsaj zaenkrat ne, ker stvar je prezapletena in mislim, da je mozna samo, ce obstajajo paralelni svetovi in v tem primeru, ko gres v drugo dimenzijo mislim, da prav tako ni vec poti nazaj, tako, da ne bomo mogli vedeti v katero dimenzijo je sel.

V bistvu ko potujes z svetlobno hitrostjo v bistu potujes naprej v cas, ker tebi gre cas pocasi, ostalim pa normalno, to je na zalost stranski ucinek potovanja pri taksni hitrosti, ce je res tako in to je zalostno, ker zmeraj bomo prisli v prihodnost in poti nazaj ne bo vec, ceprav jaz ne verjamem toliko v to teorijo glede svetlobne hitrosti, ker se mi ne zdi prevec postena.

anarchy
04.01.2007, 23:50
uf, a zameris ce te citiram v religijskem podforumu? tole more vidt par fanatikov:)

to da so vcasih klesali NLPje v kamen, je bolj tko tko. vecinoma se vedno nimamo pojma kaj kak hieroglif pomeni in se da vecino stvari razlagati na vec nacinov, tko da kar je za nekoga NLP, je lahko za nekoga drugega oblak ali pa celo pticje gnezdo, pomeni pa vse skupaj recimo zahod. cisto kot primer iz kitajscine:

pismenka 西 (upam da jo vidis in da ni samo nek zmazek ali pa kak cuden znak) naj bi predstavljala pticka, ki se je usedel v gnezdo. iz tega sledi, da je sel pticek spat, torej ta pismenka pomeni zahod (ker se sonce spusca, ko gre pticek spat). to je dejanska razlaga znaka, nisem si zmislil. res je sicer v pradobi tole bila slikica, ki je bila veliko bolj podobna pticku, ki se useda v gnezdo, ampak se vedno se da razlagati kot marsikaj, sam pomen pa je potem sploh cisto nekaj tretjega. pa se to: ce to isto pismenko spremenis cisto minimalno (zgornji del vzames stran), dobis pismenko, ki pomeni stevilko 4.

Ja dejstvo je, da so bili neki cudni leteci predmeti naslikani in tudi vklesani v kamen v preteklosti, kaj naj bi bili teji predmeti pa vprasanje, mogoce asteroidi ali kometi, kot se vsako lepo pojavljajo in ce ne ves, kaj je ta pojav se zdi prav res neki cudovitega in nadnaravnega, se posebej ce vidis kak velik komet par dni v zraku, saj se v danasnji dobi, ko je bil komet hale bop par dni gor, so se eni fanatiki ubili, ki so mislili, da je bil NLP za meteoritom.

Saj NLP je v bistvu samo predmet v zraku, ki je neznan, naj bo to balon, ptic, oblak, okrogle strele, napredna vojaska vozila ali celo nezemeljska vozila.

Mene razocarajo predvsem razlage z strani NASE o teh predmetih in raznih posnetkih, ne recejo, da so ponaredki, temvec, da so ali smeti ali baloni, ceprav je jasno vcasih, da ni nic od tega, kot je jasno, da ni padu balon v Roswellu, saj vojak bi ja prepoznal balon, tudi navaden civilist bi prepoznal NLP, saj ni prav nic nezemeljskega, ce vidis stmoglavljen balon. NASA tudi namerno prekriva razne slike, ker si vzamejo cas, da cenzurirajo, kar je potrebno cenzure, le zakaj, kaj bi lahko videli v vesolju, kar bi bilo vredno cenzure?

Me pa res zanima, ko bomo sli na luno, ali je bilo to prvic ali smo ze bili prej, mogoce bomo koncno zvedeli zec nekaj let, saj ko bomo sli takrat se bo verjetno razkrila vsa resnica ali vsaj delcek.

anarchy
04.01.2007, 23:54
čist možn je, da je na 1000 planetov po vesolju sam po 1 z inteligentnim življenjem.
pa dejte si že enkrat vbit v glavo dejstvo, da nas ne ločjo sam velike razdalje ampak tud čas... miljarde let! nek je bil lajf pred mlljardo let, nek bo čez miljardo, pa če je razlika sam miljon let to pomen, da se verjetno nebomo nikol srečal. sem menja, da po vesolju mrgoli življenja, k'na gnilmu kosu mesa sred polja.

Nekoc bomo tudi mi v velikanskih vesoljskih ladjah, kjer bo zivelo na miljone ali 100 miljonov ljudi potovali po vesolju, ker bomo lahko ziveli avtonomno na teh ladjah, ter sli dalec v vesolje, ter pocasi zgubili stik z zemljo in drugimi velikanskimi ladjami, ucili pa se bomo zgodovino naprej, kdaj in od kod smo prisli, seveda bomo naseljevali tudi druge planete z bakterijami in enostavnimi vrstami zivljenja, saj potem bo evolucija naredila svoje in tam bomo naselili tudi ljudi, za njih bomo itak bogovi.

xti
07.01.2007, 00:46
http://www.youtube.com/watch?v=Jo9XthAkufs

Tanatie
07.01.2007, 22:55
ah takih posnetkov je na milijone, poveja pa nic novega. eden boljsih mi je bil dokumentarec o (ne)pristanku na luni ampak se tudi tistega vzel malo z rezervo...zanimivo je da folk, ki je pripravljen verjet, da so zmontirali pristanek na luni, brtez pomislekov sprejme tak dokumentarec in ne pomisli, da je dokumentarec se lazje zmontirati...

Whitezero
07.01.2007, 23:59
t.i. mockmentarec - lažni dokumentarec, kot je bil Borat, ker naj bi bil dokumentarec o svoji deželi (kazahstanu), resnica je drugačna ipd.

Ja mogoče so taki "mockumentarci" pogosti, samo da zaradi kvalitete jih ne moremo ločit in verjamemo hitro.

No, po moje bo prvi stik s tujo raso nasilen, mogoče celo genocidalen za našo raso, sploh ker bodo obiskovalci višje razviti. Zgodovina nas to uči: Španci premagali Indijance - smodnik proti puščicam - pozni srednji vek proti kameni dobi. In rezultat - kamena doba izumre, zmaga pozni srednji vek

v primeru nlpjev
- nanotehnologija/bio-energetska doba proti post-moderni dobi ali informacijski dobi.
Zmagovalec, višja razvita rasa.
poraženec - nižje razvita rasa

ta predpostavka ne drži vedno:
- predstavljajte si, da nekdo pošlje kolonijo t.i. "Alienov" - monstrunov, ki so kot kombo mravelj in morskih psov. Kakšen bi bil rezultat - uničujoč za našo civilizacijo, ne glede na tehnologijo, saj bi se ta bitja kar naprej množila in ta številčnost bi prej ko slej "overunnala" našo civilizacijo.

Tako zmaga primitivno, vendra številčno bitje proti visokorazviti, a številčno omejeni civilizaciji.

Tanatie
08.01.2007, 00:10
ja no razen ce ne predpostavljamo da so tudi vsa ostala bitja v galaksiji taksna kot ljudje - unicevalna...

Whitezero
08.01.2007, 12:13
vedno obstaja možnost, da so tudi kot ljudje - agresivne civilizacije, hkrati pa so tudi miroljubne civilizacije.

Vprašanje pa je, katera civilizacija se dalj časa obdrži - agresivna ali miroljubna?

nejc
08.01.2007, 15:26
Js bi pa reku, da če je neka civilizacija tako razvita, da lahko hitro in udobno potuje po vesolju, da je najverjetneje podobno kot v tehnološkem smislu, razvita tudi v kulturološkem(nisem siguren če pravi izraz).

Če izhajajmo iz človeške, se skozi zgodovino dokazuje, da gresta razvoj tehnologije in kulturne zavesti(morala, etika...) z roko v roki. Ne vedno enako hitro, vendarle pa oba napredujeta.

Potemtakem bo ena zelo razvita nezemljska civilizacija najverjetneje prej miroljubno usmirjena kot sovražno. Ob predpostavki, da so za lasten obstoj poskrbeli.

p.s.:A je kdo prebral(nisem bral vseh strani) novico izpred eenga tedna na Siolu, ko je v Chicagu na letališču več delavcev opazilo NLP. Kontrolorji leta sicer niso nič zaznali. Seveda je v ZDA mogoče tudi to, da pač ima ameriška vojska "igračke", ki so 10, 20 let pred nami. Kdo bi vedu. Bi blo pa zanimivo vedet.

anarchy
09.01.2007, 13:28
ah takih posnetkov je na milijone, poveja pa nic novega. eden boljsih mi je bil dokumentarec o (ne)pristanku na luni ampak se tudi tistega vzel malo z rezervo...zanimivo je da folk, ki je pripravljen verjet, da so zmontirali pristanek na luni, brtez pomislekov sprejme tak dokumentarec in ne pomisli, da je dokumentarec se lazje zmontirati...

Ja tudi dokumentarec je lahko zmontirat, to pa zato, ker na zalost je premalo uradnih posnetkov iz lune, baje, da so celo izgubili original posnetek pristanka na luni, sem nekje uradno prebral, vsekakor ga nisem mogu nikoli najti na uradni strani NASE, poleg tega, pa ponarejenih slik z lune je prevec, saj so res prevec perfektne in podrobne, kar ni logicno.

Pa se posebej atmosfera masrsa, ko je bila nekoc prikazana kot rdeca, saj so ponaredili barve, zadnje case, pa prikazujejo zemlji podobno atmosfero, se malo, pa bomo vidli se travo na marsu.

Ne morajo trditi, da nekaj ni, ce se niso nasli, ker to ni znanstveno, tako so trdili, da ni ledu, vode, bakterij na marsu luni in nasploh povsod. Zivljenja sploh ni v nasem soncnem sistemu, mislim, kako lahko sploh trdijo kaj takega? Na podlagi cesa, 6.cuta? Nekaj je narobe, ce znanstvenik izjavi kaj takega, zelo mozno je, da so zivljenje ze nasli in iz strahu tako odlocno zanikajo obstoj zivljenja, ker samo tako bi bilo logicno, da lahko znanstvenik tako odlocno zanika in sploh ne daje moznosti za zivljenje v nasem osoncju.

lisica
09.01.2007, 14:20
@anarchy: življenja v našem osončju je veliko! skoraj ga ni, nebesnega telesa, ki ne bi posedoval, takega ali drugačnega življenja. glede tega, "ali so, ali niso", kot si se izrazil, ne bi smel imeti nobenih dvomov. vsak, kolikor toliko inteligenten človek, z tem vprašanjem ne bi smel imeti nikakršnih dvomov.

Tanatie
11.01.2007, 09:41
na kaki podlagi to sklepata?

anarchy
13.01.2007, 01:37
@anarchy: življenja v našem osončju je veliko! skoraj ga ni, nebesnega telesa, ki ne bi posedoval, takega ali drugačnega življenja. glede tega, "ali so, ali niso", kot si se izrazil, ne bi smel imeti nobenih dvomov. vsak, kolikor toliko inteligenten človek, z tem vprašanjem ne bi smel imeti nikakršnih dvomov.

Ne vem, koliko je zivljenja v nasem osoncju, zato smo lahko samo v dvomu, ali zivljenje je ali ni. Vekakor pa ne moramo trditi, da ga ni, ker to je neumno, saj sploh se nismo raziskali niti nasega planeta, kaj sele ostale in lune, itd...

Tanatie
14.01.2007, 03:11
mas point, se mi pa zdi da bi z danasnjo tehnologijo odkrili inteligentno zivljenje v nasem osoncju, ce bi obstajalo...pa ga ze na zemlji primanjkuje...

anarchy
14.01.2007, 17:47
mas point, se mi pa zdi da bi z danasnjo tehnologijo odkrili inteligentno zivljenje v nasem osoncju, ce bi obstajalo...pa ga ze na zemlji primanjkuje...

Ze na zemlji je ogromno kotickov, kjer clovek se ni stopu in zivalskih vrst, katere se ni vidu, na drugih planetih pa je prav tako mozno, da obstajajo razne oblike zivljenja, ki so se prilagodile na okolico. Kaj na luni res ni cisto ni zraka ali drugacnih plinov? Dovolj, da je samo 1 cm zraka okoli in lahko ze dobimo zivljenje in luna ceprav je manjsa v primerjavi z zemljo j ese zmeraj ogromna, vprasanje, kaj vse je gor, ne verjamem, da je res vse zapusceno in mrtvo.

sati
14.01.2007, 18:04
Ze na zemlji je ogromno kotickov, kjer clovek se ni stopu in zivalskih vrst, katere se ni vidu, na drugih planetih pa je prav tako mozno, da obstajajo razne oblike zivljenja, ki so se prilagodile na okolico. Kaj na luni res ni cisto ni zraka ali drugacnih plinov? Dovolj, da je samo 1 cm zraka okoli in lahko ze dobimo zivljenje in luna ceprav je manjsa v primerjavi z zemljo j ese zmeraj ogromna, vprasanje, kaj vse je gor, ne verjamem, da je res vse zapusceno in mrtvo.

Seveda obstaja življenje tudi na drugih planetih. Kot vidimo na tem planetu, da so ribe prilagojene življenju v vodi, ptice letijo itd., tako so življenjske oblike na drugih planetih prilagojene na razmere planeta. Saj tudi nešteto pričevanj ljudi, ki so videli NLP-je dokazuje, da vesoljci obstajajo, pa tudi nemogoče je, da bi tako velik univerzum bil ustvarjen z namenim naselitve enega samega majhnega planeta Zemlja.

zakon5
30.01.2007, 22:31
http://www.liveleak.com/view?i=38d513a0d6

evo enega nad Sarajevom:dontknow:

fele 5.
02.05.2007, 11:44
http://www.liveleak.com/view?i=38d513a0d6

evo enega nad Sarajevom:dontknow:

Ta ni pravi:lol:ampak poglete si tega

http://video.google.com/videoplay?docid=-9074834330658963393&q=UFO+WTC&hl=en

Marduk1
02.05.2007, 13:33
Ta je pa ful taprav ja

Whitezero
03.05.2007, 22:49
Tisto od WTC-a smrdi po montaži. Z današnjo tehnologijo lahko narediš montažo tako perfektno, to velja tudi za fotograferko in potem misliš, da je pravi.
Zdi se mi, da sploh ni bilo tam nobenga ufota.

Prav tako pa tudi oni sarajevski. Poglejte koliko ljudi je, pa ne gledajo ravno v UFO in paničarjo na ves glas, TAM JE NEKAJ TAM JE NEKAJ. Predvsem ona ženska v roza/vijolični obleki gladko ignorira to situacijo. - BUSTED, TO JE MONTAŽA!!!

anarchy
05.05.2007, 23:53
Slabe montaze, ceprav od WTC je pa dobro narejena.

AlienW
07.05.2007, 17:54
Bila bi velika potrata prostora če bi bili sami sredi vesolja:D
Ja menim, da nekje mora obstajati še kako življenje vsaj v oblikah bakterij in enoceličnih bitij. Malo pa dvomim glede raznih obiskov nezemljanov. Vse žitne kroge itak naredijo z desko:approve: Večino slik in posnetkov je zmontiranih na ostalih je pa kaj drugega ki se pač ljudem zazdi kot NLP.

http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3096183
Sam tale mi je pa mal freak, k so pa trije vidl:o :o

Odeen
07.05.2007, 18:14
Zakaj bi morale pa obstajat življenske oblike kot jih poznamo pri nas, na Zemlji?
Kaj pa če so drugačne, na drugi osnovi, z drugimi potrebami, recimo da sploh ne rabijo kisika..., recimo Extremophiles.

http://www.space.com/scienceastronomy/new_life_030731.html

Pa tud tole je zanimivo:
http://www.abc.net.au/science/news/stories/s20156.htm

Če je blo tole že objavljeno, se opravičujem, če ne..., vredno razmislit ;)

sati
07.05.2007, 21:44

Seveda obstaja. :2thumbs:

aragorn797
31.05.2007, 23:12
NLP flota v Peruju 20.05.07 :)

http://www.youtube.com/watch?v=dkNdXncScmY

bico
04.06.2007, 22:36
In našel se bo nekdo, ki bo rekel: ''zagotovo obstaja logična razlaga za ta naravni pojav.'' Verjamem da nismo sami. Aragorn svaka ti čast za to.

aragorn797
04.06.2007, 23:41
In našel se bo nekdo, ki bo rekel: ''zagotovo obstaja logična razlaga za ta naravni pojav.'' Verjamem da nismo sami. Aragorn svaka ti čast za to.

Ja, najbolj smešen komentar, da so to baloni :rolling: .

Ta video je eden redkih, ki ni "fejk" oz. montiran.

aragorn797
04.06.2007, 23:48
Še NLP-ji iz Argentine leta 99; zelo podobni kot prejšni iz Peruja.......

http://www.youtube.com/watch?v=_1LEFNgWKis

Podoben pojav tokrat iz vesolja v sredini druge minute ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bhI8Ktp_B0w&mode=related&search=

LP

Luccka
06.06.2007, 11:23
:dontknow: kaj pa pravite na dogodek, ki se je zgodil prejšni vikend na pomurskem???? odtis kroga premera 100m v žitu....zanimivo:dontknow: :dontknow:

anarchy
06.06.2007, 19:51
http://dark-truth.blogspot.com/2007/06/alien-spacecraft-on-moon-in-nasa-video.html

Ta je zanimiv video, poglejte spodi nekje za predvajat.

aragorn797
06.06.2007, 22:27
http://dark-truth.blogspot.com/2007/06/alien-spacecraft-on-moon-in-nasa-video.html

Ta je zanimiv video, poglejte spodi nekje za predvajat.

Ta video je FEJK in se ga ne splača gledati.99% vsega materiala na netu je neresnično. Tisto kar se vam prej dal je 100% resnično!

partibrejker
07.06.2007, 13:13
hja mal čudno bi blo da bi na luni obstajalo eno plovilo iz nevemkdaj od nevemkoga in nobenga nebi to nč dost brigal oz. nebi probal raziskat kej ane.
sicer mi je pa čudn da ne grejo mal na luno pogledat :dontknow:

Whitezero
07.06.2007, 16:20
partibrejker, če bi bilo to res, potem bi že danes bila postojanka na luni. Tako pa ni nič s tem, ni interesa, da bi preverili nekaj, kar se bo na koncu izkazalo za igro senc in svetlobe.

Sindrom marsovske glave.press

DODATNO: Aragonrn, ne vidim UFO-ja, vidim le neke kroglice, ki bi bile lahko vremenski baloni.

aragorn797
08.06.2007, 09:36
partibrejker, če bi bilo to res, potem bi že danes bila postojanka na luni. Tako pa ni nič s tem, ni interesa, da bi preverili nekaj, kar se bo na koncu izkazalo za igro senc in svetlobe.

Sindrom marsovske glave.press

DODATNO: Aragonrn, ne vidim UFO-ja, vidim le neke kroglice, ki bi bile lahko vremenski baloni.

Glede na višino so to zelo veliki vremenski baloni, veliko število ca. 50 ali več, pa potem lahko rečemo da so namenjeni študiji klimatskih sprememb v južni ameriki. Še bolj zanimivo pa je to da kot sem dal link videa glede na podoben pojav, se ti vremenski baloni vidijo tudi iz vesolja :d

LP

Mizerere
18.06.2007, 23:29
Kot sem že dejal :

Peti žitni krog v Sloveniji je bil odkrit 2. junija 2007. Njegov premer je 80 metrov.

Žito v zunanjem obroču je ležalo v obratni smeri od urinega kazalca. Mojstri potrjujejo, da je delo vesoljcev. Za še bolj srhljivo opazko se je na tleh v krogu našlo ptičje gnezdo z nedotaknjenimi jajci.

Morda pa so vesoljci prišli v jajcih in se bodo izvalili ? Le počakajmo in jih grejmo pod lučko =)

Slike žitnega kroga. Ker ni financerjev za letalo so slike iz Tal

Vir in slikce : http://blog.unikati.eu/index.php/2007/06/19/zitni-krog-v-podbrezju-pri-ptuju/

Irina
19.06.2007, 00:04
Prebrala sem tvoj zapis, pogledala slikice. Taki krogi so se pojavljali tudi drugje. Če nič drugega so lepi. Nekje sem zasledila, da poležano klasje hitreje zori in, da sploh ni poškodovano. Torej nič bati. Nikomur se do sedaj zaradi takih krogov ni nič zgodilo in se tudi Ptujčanom po vsej verjetnosti ne bo. Če tudi nas obiskujejo tuja bitja, očitno nimajo slabih namenov. Tisto kar si ti napisal, da je srhljivo, ptičje gnezdeci z nedotaknjenimi jajci, ni srhljivo, kvečjemu dokaz, da spoštujejo tudi živali, celo one, ki to šele bodo.

Mizerere
19.06.2007, 19:46
Natančneje odkrit pri letališču Aerokluba Prlek v Krapju.

Kaj je to ratal nacionalni šport ? Ali pa vesoljci hočejo slovensko gospodarstvo :D

Zaradi velikih slikc 2052 x 2052 iz letala prilagam povezavo do slik :

http://blog.unikati.eu/index.php/2007/06/19/nov-zitni-krog-v-krapju-pri-ljutomeru/

SuperPig
20.06.2007, 05:38
Mojstri potrjujejo, da je delo vesoljcev
Kdo pa so ti mojstri?:d

temp64
20.06.2007, 05:39
flying pigs

Marduk1
20.06.2007, 08:07
To da nismo sami v Vesolju se že dolgo ve, da pa te žitne kroge delajo kaki nori vesoljci ki so navalili na Slovenijo je pa zelo malo verjetno.

kodrček
22.06.2007, 22:52
Ja tole s krogi je res mal cudn, ceprov mislem da se je to zmislu en zlo pametn kmet, k je hotu obogatet na racun telih marsovckov... Ostali so ga samo posnemal in razvil se novejse tehnike teptanja zita, mal so pa vse skupei napihnil tud mediji. Drugac se mi zdi da si nekateri zlo zelijo sorodnih dus na drugih planetih, kar bi blo tud men kr uredu...odpelal bi nas na svoj planet...glede na to da je vsak koscek Zemlje ze raziskan, bi si lahko najdl nov kraj za pocitnice, mogoce se bolj sanjski kot plaza z mivko in palmami........:p :approve:

Ko smo pa ze pri marsovckih...Zakaj vsi mislite, da so bolj razviti, poznajo vec stvari kot mi.....jaz si jih predstavljam podobno kot ljudi v kameni dobi:d

ampak zeleni so pa obvezno:rolling:

anarchy
23.06.2007, 22:25
Ja tole s krogi je res mal cudn, ceprov mislem da se je to zmislu en zlo pametn kmet, k je hotu obogatet na racun telih marsovckov... Ostali so ga samo posnemal in razvil se novejse tehnike teptanja zita, mal so pa vse skupei napihnil tud mediji. Drugac se mi zdi da si nekateri zlo zelijo sorodnih dus na drugih planetih, kar bi blo tud men kr uredu...odpelal bi nas na svoj planet...glede na to da je vsak koscek Zemlje ze raziskan, bi si lahko najdl nov kraj za pocitnice, mogoce se bolj sanjski kot plaza z mivko in palmami........:p :approve:

Ko smo pa ze pri marsovckih...Zakaj vsi mislite, da so bolj razviti, poznajo vec stvari kot mi.....jaz si jih predstavljam podobno kot ljudi v kameni dobi:d

ampak zeleni so pa obvezno:rolling:

Zato, ker, ce je res, da nas obiskujejo, pomeni, da imajo bolj napredno tehnologijo od nas, ker lahko pridejo do nas, mi pa ne mroamo fdo njih, kaj je to tako tezko za razumeti vsem ljudem? Sej zaenkrat ni tocnih dokazov, sploh pa ne, ce zivijo kje drugje, ker mi do njih vsekakor ne bomo prisli se lep cas, ker nismo zadosti tehnolosko napredni, drugace z napredno tehnologijo pride ogromna odgovornost in ce so preziveli ta krizna obdobja pomeni, da so bolj miroljubna bitja in pametnejsa, drugace bi se ze sama unicila, kar grozi nam.

Poleg tega pa clovestvo rabi nujno alternativni vir energije, ker to ni hec, ker, ko enkrat zmanjka nafte bo umrlo na miljone ljudi od lakote.

kodrček
23.06.2007, 22:48
Zato, ker, ce je res, da nas obiskujejo, pomeni, da imajo bolj napredno tehnologijo od nas, ker lahko pridejo do nas, mi pa ne mroamo fdo njih, kaj je to tako tezko za razumeti vsem ljudem? Sej zaenkrat ni tocnih dokazov, sploh pa ne, ce zivijo kje drugje, ker mi do njih vsekakor ne bomo prisli se lep cas, ker nismo zadosti tehnolosko napredni, drugace z napredno tehnologijo pride ogromna odgovornost in ce so preziveli ta krizna obdobja pomeni, da so bolj miroljubna bitja in pametnejsa, drugace bi se ze sama unicila, kar grozi nam.

Poleg tega pa clovestvo rabi nujno alternativni vir energije, ker to ni hec, ker, ko enkrat zmanjka nafte bo umrlo na miljone ljudi od lakote.

a nisem bla dost jasna, da ne verjamem da so do nas sploh prišli marsovci?

anarchy
25.06.2007, 21:21
Sej ni vazno, kaj verjames in kaj ne, resnica je samo ena, nekoc bomo mogoce zvdeli ali so nas res obiskovali nezemljani ali nas se zmeraj, ali sploh niso.

Irina
25.06.2007, 23:56
Dobro zate:2thumbs: samo če nimaš česa konkretnejšega za povedat, da mi "forumaši predebatiramo", ...

In te prepričamo, da smo mi eni z drugih planetov.

sati
27.06.2007, 17:18
Sej ni vazno, kaj verjames in kaj ne, resnica je samo ena, nekoc bomo mogoce zvdeli ali so nas res obiskovali nezemljani ali nas se zmeraj, ali sploh niso.

Seveda nas nezemljani obiskujejo! Ravno te dni je bil spet članek, kako so iz letala opazovali ogromen leteči predmet, tako potniki, kot pilot. Vsi zatrjujejo, da se ni šlo za zemeljsko plovilo, na njemu so utripale luči, čez čas pa je izginilo z zelo veliko hitrostjo.

anarchy
03.07.2007, 22:22
Ja za ta primer sem slisal, samo zakaj niso pokazali kaksne videoposnetke in slike, neki baje, da je bilo, samo v slabi resoluciji, kot zmeraj, no sej resnica pocasi prihaja ven.

metal
04.07.2007, 19:10
Če gledamo logično in z nogami na tleh. Ni šans da smo sami v vesolji.

Mikron
05.07.2007, 20:50
nevem. ta teorija al alieni obstajajo al ne me mal bega... to, da pridejo na naš planet so tko majhne možnosti, ki pa jih napihujejo raznorazni ZF filmi. nevem... pomoje, da ne obstajajo

Whitezero
05.07.2007, 22:11
Obstajajo, ampak ne taki kvazi alieni - mali sivi in zeleni, reptili, andromedijci, nezemljani v notranjosti Zemlje (bullshit teorija votle Zemlje).

Ti nezemljani so produkt naše domišljije in dokler ne pokažejo ČISTIH težko izpodbitnih dokazov je njihov obstoj močno na kocki. Kaj ti bo 1000 strani opisa in podrobnosti, če pa ni prič, dokazov obliki videomateriala ali fotografij ipd.

No, verjamem, da so tudi planeti, ki bi lahko podpirali življenje bazirano na vodi ali celo drugem elementu, osebno pa dvomim v te ugrabitve, opise nezemljanov itd.

Preveč je mistike in duhovnih stvari. Si predstavljate, hi-tech rasa, ki je sposobna potovati med zvezdami v kratkem času je prišla na Zemljo, da bi izvedla obred kulta nad človekom... dejte no.

anarchy
09.07.2007, 19:47
Si predstavljas ljudi, ki preucujejo primate in jejo kobilice, itd... Tudi obrede z zivalimi in ljudmi delajo, to ljudje, da smo si na jasnem, drugace vprasanje, kdo in iz kod so vesoljci, ce nas res obiskujejo, mogoce so to bivsi prebivalci zemlje ali sami zemljani, samo tehnolosko zelooooo napredni, saj mi se zmeraj nekoliko brenzamo z napredkom tehnologije, ceprav je tempo razvoja nor.

sati
10.07.2007, 19:02
Si predstavljas ljudi, ki preucujejo primate in jejo kobilice, itd... Tudi obrede z zivalimi in ljudmi delajo, to ljudje, da smo si na jasnem, drugace vprasanje, kdo in iz kod so vesoljci, ce nas res obiskujejo, mogoce so to bivsi prebivalci zemlje ali sami zemljani, samo tehnolosko zelooooo napredni, saj mi se zmeraj nekoliko brenzamo z napredkom tehnologije, ceprav je tempo razvoja nor.

Poglej, kako je vesolje ogromno, v njemu je brezštevilno število planetov, tako da logičen odgovor sledi, da prihajajo iz drugih planetov ti obiskovalci nezemljani. Ravno zdaj je spet aktualen Rosweel, nešteto civilistov je takrat videlo trupla nezemljanov, ki so popadala iz plovila, tako da ni dvoma o tem, da je takrat padel res NLP na tem področju in ne meteorološki balon, kot so potem zatrjevali.

zeus82
14.07.2007, 16:45
http://www.myufo.com/stone/
na tem linku je cel posnetek tiskovne konference, ki je bila posneta 9. maja 2001 na kateri naj bi nastopale kredibilne price (to boste presodili sami) pripravljene pricati pred ameriskim kongresom o obstoju NLP-jev in drugih izvenzemeljskih intelegentnih bitjih in na kocko postavit svoj ugled. Poleg tega na tem linku najdete tudi dokumentarec UFO: The Greatest Story Ever Denied.

je pa zanimivo, da o tej konferenci nisem slisal nic vse do danes.. ce ne bi slucajno naletel na prej omenjeni dokumentarec.. bom pa se malo vohljal po netu kako se je razpletlo pricanje pred kongresom, ce je do njega sploh prislo

http://www.youtube.com/watch?v=HAXb4HYUhUc
na tem linku so izrezani deli pric, ki so pripravljene pricati (iz prejsnje konference)

http://www.disclosureproject.org/
tukaj pa imate nekaj stvari o tem zdruzenju, ki bi radi prisli resnici do dna

Odeen
15.07.2007, 11:07
Tukaj spodaj je ena povezava na zanimive linke:
http://www.daniken.com/e/index.html

Sicer sem v preteklosti prebral precej literature Ericha von Dänikena, zanimiv model z zanimivimi idejami. mnogo njegovih idej je res špekulativnih, preprosto zato, ker se ukvarja predvsem s preteklostjo (tudi zelo oddaljeno), to pa je malo težje argumentirat in podkrepiti z dokazi- je pa zato odličena odskočna deska, da si človek odpre možgane (in neha slepo verjeti tistemu kar nam narekuje sistem).

Kakšna je resnica...? kdo bi vedel, zagotovo pa je res to (kot vas je že kar nekaj to povdarilo) da v prostranem vesolju nismo edina inteligentna oblika. Če je bil stik že vspostavljen, oziroma če so bile te tuje oblike kdaj na našem planetu pa bo po mojem mnenju še lep čas ostala skrivnost... Zakaj tako mislim? Ker preprosto nismo pripravljeni na tako soočanje. Si predstavljate kakšne posledice bi to pustilo na ustroju verskih prepričanj; kakšen kolaps sistema bi to bil..., pa ne mislim splošno paniko v smislu holivodskih izdelkov, bolj v smislu osnovne ideje kdo smo, kaj smo, zakaj smo...

Se vam zdi, da je človeštvo pripravljeno na kaj takega? Če upoštevate, zaradi kakšnih stvari na našem planetu prihaja do največjih nesoglasij in vojn?

anarchy
16.07.2007, 21:54
Mah zaenkrat ni se nekih posebnih dokazov in samo neka pricevanja nekih x ljudi ne pomeni nic, ker vsakdo si lahko izmisli taksne zgodbice. Drugace pa NLP ni nujno, da je nezemeljsko plovilo, cas bo dokazal svoje.

Whitezero
16.07.2007, 23:11
Vedno bo in tega ne morete zanikati:

"Government Denies Knowledge".