Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Poraščenost

sJavorshek
07.07.2006, 12:16
Torej, kaj uporabljate za depiliranje in odstranjevanje poraščenosti?

Kaj vam je bolj, suho (elektronski brivnik oz epilator) ali morko (britvice) britje in kaj je damicam na tipih boljš?

Kolkrat na teden se brijete in kje?

Uporablate bolj eksotične metode (puljenje posameznih kocin s pinceto :veryevil: ) ?

Sam mam raj mokro britje in sevede samo obrazni del, enkrat na teden. :blush: :approve:

nina_nana
07.07.2006, 12:24
js uporablam ponavadi britvico...kremice pa vosek pa poleti.....samo britvice mi grejo malo na živce...ker je po njih koža fula suha...

ma kake eksotične metode...hehe...no js si obrvi ne pulim, k mam dokaj lepo oblikvane...drgje pa puljenje...ne vem noo....

kje se brijem?...ja predvsem po nogicah...pa pod pazduho...em...več pa na rabte vedit :rolling: :P :angel: ...brijem pa se kar dvakrat na tedn...vosek pa kremice pa itq dle zdržijo...

na tipih pa valda da je boljš da je pobrit...ajde bradica ne rečm..sam drgač p ato pika...ni lih fajno...

urshy24
07.07.2006, 12:27
jaz pa uporabljam britvice.

kremce so en velik neteg k nc ne pomagajo, vosek boli, epilatorji se bl boli...

brijem se pa po potrebi, polet mal vec pozim pa mal manj, da me tolk ne zebe:D

TuNina
07.07.2006, 12:30
np..
jaz mam epilator za noge, drugje pa britvico vihtim. tako.

korenje
07.07.2006, 12:35
britvica za faco, jajcka, noge, pazduho, trebuh, prsi.
brijem pa sam faco.

popka
07.07.2006, 12:49
jest se pa povsod s silkepilom brijem, pa pribl. enkrat na tedn al pa na 10 dni. edin pazduhe si na ene 4 dni brijem.

lump muc
07.07.2006, 13:06
ni bil spam , poraščenosti se držalo. konec:evil:

za britje uporabljam britvice in različne pene

Nincha II.
07.07.2006, 13:57
Uporabljam brivnik za noge, drugje pa britvice ...

gia
07.07.2006, 14:07
pulim si kocine z epilatorjem po nogah, pod pazduhami, na bikini predelu, final touch tam spodej pa je britvica :D
občasno se mi da bikini del s pinceto olepšat.

Morena
07.07.2006, 14:34
Depilator. Za vse. :approve:

ain
07.07.2006, 18:41
najrajš mam britvice- kr je hitro, ne boli
zdej poleti vosek po nogicah da dlje traja, sam mal bol
pinceta na obrveh, sam une k zrastejo "sredi ničega" populim

drugač pa obupojem nad vsemi temi sredstvi, k nobeno ni oh in sploh, vsako ma neke svoje pomankljivosti. nit približka idealnega ni:nonono: