Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Piling...

J.J.
14.07.2006, 20:44
bejbe morte probat... sm dobila tester, in dozdej daleč najboljši piling kar sem jih probala

COLISTAR TALASSO-SCRUB REVITALIZING EXOFILATING SALTS WITH ESENTIAL OILS..

mi je kozmetičarka svetovala, nej si ga kar na suho prvo malo utrem, je mal grobo, sam se splača, po tuširanju maš kožo kot dojnček mehko in nahranjeno... res odlično..po moje ni glih pocen..se bom pozanimala kok kej stane, če je pa že kira probala in kupla nej sporoči ;)

J.J.
14.07.2006, 20:50
http://www.collistar.it/linea06/colt0619.gif
Sali esfolianti rivitalizzanti con oli essenziali
Molto più di un semplice esfoliante, Talasso-Scrub costituisce un prezioso trattamento di rivitalizzazione e rinnovamento dell'epidermide del corpo. Suo punto di forza è l'azione sinergica di un'esclusiva miscela di sali marini a granulometria differenziata, sapientemente combinati con un ricco pool di oli vegetali e con purissimi oli essenziali aromatici, che agiscono a livello sia epidermico che olfattivo. Prezzo consigliato al pubblico:
€ 37,50 il Vaso da 700 g

http://www.collistar.it/linea06/CO_Talas.jpghttp://www.collistar.it/linea06/colt0619.gif
Exfoliating revitalizing salts with essential oils
Much more than a simple exfoliating product, Talasso Scrub is a precious treatment that revitalizes and renews the epidermis of the body. Its strong point is thc synergetic, action of anexclusive mixture of different dimensions, skilfully combined with a rich pool of plant oils and highly pure aromatic essential oils, which act on the skin and at the olfactory level.

Iluzija-
15.07.2006, 11:22
pilingi za telo so bili zmeraj dobra zadeva, vsaj tisti ki sem jih jaz sprobal ... včasih imel je Nature Shop eno dobro kolekcijo, z vonjem Apple - Green tea in malo večjimi zrnci ... naredi ful gladko kožo, pa se izboljšaš si cirkulacijo krvi :approve: :2thumbs:

roxa
19.07.2006, 09:25
bejbe morte probat... sm dobila tester, in dozdej daleč najboljši piling kar sem jih probala

COLISTAR TALASSO-SCRUB REVITALIZING EXOFILATING SALTS WITH ESENTIAL OILS..

mi je kozmetičarka svetovala, nej si ga kar na suho prvo malo utrem, je mal grobo, sam se splača, po tuširanju maš kožo kot dojnček mehko in nahranjeno... res odlično..po moje ni glih pocen..se bom pozanimala kok kej stane, če je pa že kira probala in kupla nej sporoči ;)
J.J kakšno kožo pa imaš...jaz mam suho...:shy:

bi pa rabila nekaj fajnega..za ritko predvsem...

J.J.
19.07.2006, 11:16
suho mam tut jest, ta piling ti pol pusti lepo gldko, kot če bi jo z kakim finim oljem namazala... ;)

Goody
19.07.2006, 12:12
najboljši piling: olivno olje + sol :approve:

J.J.
19.07.2006, 23:24
najboljši piling: olivno olje + sol :approve:

moja frendica prisega na polento in navadn jogurt, ma pa tut ona suho kožo in pravi da pomaga.. ;)

Katrin
20.07.2006, 07:43
Poletna se tako fajn napije in lahko zamaši odtok v kadi :)

J.J.
20.07.2006, 10:17
dobr da si povedala, na to sploh nisem pomislila ;)

Katrin
20.07.2006, 18:39
Življenjske izkušnje :)

J.J.
20.07.2006, 20:53
Življenjske izkušnje :)

sem prejle frendici povedala, pa je rekla da je opazla da v banji mal slabše vleče odtok, sam da je mislila, da so spet kake dlake, verjetn kombinacija obeh:rolling:

roxa
21.07.2006, 09:05
suho mam tut jest, ta piling ti pol pusti lepo gldko, kot če bi jo z kakim finim oljem namazala... ;)
eeee...super, pol bom pa probala...

zdej k mava tolk skupnega pa še povej, če imaš bolj grobo kožo na otip....:shy:
jaz jo mam...:blush:

J.J.
21.07.2006, 09:12
ne niti ne.. je kar gladka zaenkrat.. najbolj suha mi je na obrazu in me včasih prov zateguje ;) po telesu pa edin če se popraskam se mi poznajo tiste bele lise, sam to edin če nisem namazana z kako hidratantno kremo...

roxa
21.07.2006, 09:14
ne niti ne.. je kar gladka zaenkrat.. najbolj suha mi je na obrazu in me včasih prov zateguje ;) po telesu pa edin če se popraskam se mi poznajo tiste bele lise, sam to edin če nisem namazana z kako hidratantno kremo...
:nonono: enako...obraz mam tko občutljiv, da ni za nikamor...dober puder zame je iskanje skritega zaklada (zdej, hvalabogu je uredu-sem našla nekaj)...

no, ni tko groba koža...mam pa tud lise, če se praskam...zato jo skos hranim...:shy:

J.J.
21.07.2006, 09:23
jaz sem sprobala tono pudrov in mam dva k sta zame perfektna, pod to perfektnost upoštevam, da redko kdo opazi da mam puder, da mi prjatlce k vejo da mam puder pravijo da se nč ne pozna, da mi ne dela lise in da ne rabim tono podlage preden ga namažem, je dovolj le sloj jutranje kremice, in sicer en je COLISTAR silk effect supermoisturizing foundation in en je pa CD sam ga ne dobim zmeraj pri nas... in pol mam pa še korektor, za tahudedneve (beri zelo poudrjeni podočnjaki) od Elizabeth Arden flawless finish ;)

roxa
21.07.2006, 09:27
jaz sem sprobala tono pudrov in mam dva k sta zame perfektna, pod to perfektnost upoštevam, da redko kdo opazi da mam puder, da mi prjatlce k vejo da mam puder pravijo da se nč ne pozna, da mi ne dela lise in da ne rabim tono podlage preden ga namažem, je dovolj le sloj jutranje kremice, in sicer en je COLISTAR silk effect supermoisturizing foundation in en je pa CD sam ga ne dobim zmeraj pri nas... in pol mam pa še korektor, za tahudedneve (beri zelo poudrjeni podočnjaki) od Elizabeth Arden flawless finish ;)
jaz mam od Elizabeth Arden puder Fawless finish (menda sem prov napisala)...ta mi najbolj paše...JA TKO JE K DA GA NI...ne maram tono make-upa na frisu...

korektorji mi pa pomagajo sam za 15 minut....:clown:

Goody
21.07.2006, 10:20
Za suho kožo:
Suha koža lahko srbi, daje občutek zategovanja in sčasoma postaja vse bolj ohlapna. Zato si pripravite naslednjo medeno masko: vzemite dve žlici medu in rumenjak ter ju dobro premešajte. Nato masko nanesite na obraz in pustite delovati 20 minut. Potem dobro izperite in koža bo nahranjena.
Proti gubam:
Med je zelo učinkovit tudi v boju proti gubam. Potrebujete:
- žlico medu
- žlico puste skute
- žlico olivnega olja
Dobro premešajte in maso nanesite na očiščen obraz ter uživajte ob misli, da se bodo vaše gubice dodobra zgladile v roku 20 minut.

Vlaženje:
Ko je koža žejna, ji lahko priskrbite vodo v obliki maske, ki nudi samozaščito in hitro nadoknadi izgubljeno vlago.
Potrebujemo:
- med
- glicerin
- pšenično moko
Premešajte med z malo glicerina, nato počasi dodajajte še moko. Tako pripravljeno masko nanesite na obraz in pustite 15 minut, da se dodobra vpije. Nato si obraz umijte.

J.J.
21.07.2006, 10:23
uglaunem rabim med... ajvi ma neke veze pri čebelah, tko da jo moram kontaktirat ;)

Morena
21.07.2006, 16:59
Se kaj peni? Koliko stane? Koliko ga je v pakungi?

J.J.
21.07.2006, 18:29
nč se ne peni vsaj na suho ne... k jaz si ga kar na suho dam boljše ščisti odmrle celice, kot če bi sol namočeno v olje drgnila po koži... podatke o pakungi in ceni maš na prvi strani... ;)

J.J.
21.07.2006, 18:30
sej praš za tester, men je dala tester je kr velik sm ga mela za ene trikrat ;)

freya
22.07.2006, 08:35

ti maš itak že tko lepo kožo, da ne rabiš pudra
;)

J.J.
22.07.2006, 08:40
ti maš itak že tko lepo kožo, da ne rabiš pudra
;)

:blush: :blush: :blush:

učasih rabim, k so tisti dnevi v mesecu, al pa če sm malo bl slabo spala, se mi tkoj na podočnjakih pozna, pa nasplošno, vsako slabo počutje se mi tkoj tam pozna.. :dontknow:

Morena
22.07.2006, 20:04
JJ, hvala. :D
Jaz pa še skos prisegam na piling Lipidiose od Vichyja.