Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nasveti: potovanje za parčke ...

Smith
16.07.2006, 20:15
hej..poletni čas in jaz in moje dekle se sprašujeva kam naj se odpraviva na morje..imate mogoče kakšen predlog,kje je kej primerno za zaljublene pare:) pa da recimo tud ni tok zelo deleč..kakšna ideja mogoče

zverina
16.07.2006, 21:04
ni tko daleč-Cavtat na Hrvaškem:lovers: hormoni ponorijo tam.:2thumbs:

WOLF_AND_RAVEN
17.07.2006, 02:30
predlagam kampiranje...
pa ne na Hrvaško... ker nam vikende podirajo lol :D

Smith
17.07.2006, 13:59
cavtat...hm nikol še slišu..kje pa je to približno.pa a je velik kraj?

kletka
18.07.2006, 08:49
cavtat je pri dubrovniku, kolikor je meni znano :shy: samo tja je kar daleč... najhitrejša varinta bi bila, da dobita kako poceni karto iz zagreba do dubrovnika in gresta z letalom. :approve:

summer
18.07.2006, 08:53
postla.......hladilnik.......tuš................. ....če pa že, je pa fajn...da lahk mal v morje skočiš...ni pa potrebno:approve:

sadie_007
18.07.2006, 09:01
hej..poletni čas in jaz in moje dekle se sprašujeva kam naj se odpraviva na morje..imate mogoče kakšen predlog,kje je kej primerno za zaljublene pare:) pa da recimo tud ni tok zelo deleč..kakšna ideja mogoče

midva sva šla na prve skupne počitnice na Krf, pa se čist nobene stvari ne spomnim ... tko da ... lohk bi bla tud ... ammm ... na Rožniku, če bi mel kakšno fajn izolirano sobco ... :D

drgač pa ... men je Grčija ful všeč ... od hrane, morja, vse ... pa skuter lohk rentata in se zapeljeta kam bolj na samo, ful majo luštnih skritih kotičkov za seksat :approve: