Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hokejske rokavice(nabava)

swizc
18.07.2006, 19:55
Ok, nevem ce tale tema spada glih smle notr, ampak useen, ce vm ne pase pa premaknte. Skratka zanima me kje se da kupt kksne hokejske rokavice, tm za kksn primern dnar, rabu bi predvsem za inline hokej na parkiriscih. Tko ke do ene 15k pa da so za kej. Gledu sm ze hervis, kksne pametne firme k pa to prodaja pa ne najdem:approve:. V hervisu so ene 12k, ene pa 20, se mi nezdi vredn dajt tolk kesa za inline hokej, tko kdaj pa kdaj za prosti cas, ne za PRO uporabo...

swizc
22.07.2006, 11:55
Hmm ok, dobr rokavice sm ze nabavu, zdej me pa zanima ce kdo ve za kksno inline drustvo, oz. kksn klub na gorenjskem koncu... Baje da majo en klub v sencurju, kdo ve kej o tem?

Citymamba
22.07.2006, 13:09
Tule je link od Inline zveze pa pobrskaj. http://inline.over.net/

swizc
22.07.2006, 16:24
Sm pobrsku, pa najdu nc pametnga :S. Slucajn tle kdo iz kranja pa da spila inlinehokej tko za prosti cajt str od 15-20?

Citymamba
22.07.2006, 17:14
Bom pogledal še drugje. Sicer pa naj bi ga imel v Ljubljani Kavčič na Vevčah čez poletje. Na Taboru pa Hebar starejši. Imam pa nekaj imen ekip, ki se vrte po gorenjskem koncu. Mojstrana, Blejska dobrava, Hudiči, Iskre, Trim tim, Hrabrih 5, Art rustika, Piranya, Žirovnica, HK Acroni, Medvode itd. Najbolje, da pokličeš na HK Jesenice, ali pa HK Bled. Oni ti bodo gotovo lahko povedali kaj več, ali pa ti vsaj svetovali. Inline sezona je kratka. Zato pohiti. Sicer pa dobiš poceni opremo na klubskih semnih, ki so praviloma v začetku septembra. Tam lahko za drobiž kupiš kakšen kos. Nove zadeve se poleg Hervisa dobe še v Intersportu in pa na Bledu v Terglavovi trgovini, ki je v tamkajšnji dvorani. Ekola. Nekaj bo že za začetek. Moram pa te opozoriti, da je inline oprema skoraj popolnoma enaka kot pri hokeju na ledu. Le drsalke se zamenja z rolerji, hokejske hlače pa z daljšimi inline hlačami, ki so tanjše in bolj zračne. Poletja so vroča. Vendar golmani še vedno trpe. Tam se ne da kaj dosti nadomestiti. V nasprotnem je zadeva zelo boleča, če že ne življensko nevarna.

swizc
22.07.2006, 18:52
Aha, jah jest rabm tko opremo za spilat za med prostim casom, ene rolse dokaj ql, potem rokavice, ostalega ne rabm, mogoce se kksn scitnik za kolena, drugace je pa to to, nerabim za zdej nevem kaj velik. Drugac pa kje so te klubski sejmi ce sm prov zastopu?

Citymamba
23.07.2006, 06:45
Po hokejskih dvoranah. Koncem avgusta malo pokliči po klubih pa ti bodo povedali. Se pa oprema za hoby in prosti čas ne razlikuje kaj dosti od one prave. V obeh primerih te boli, če ga fašeš na neprimerno mesto, ali pa te kdo s krepelcem po šimbasu.:veryevil: V Intersportu vem, da so imeli cenejšo opremo za street hocky. Malce je tanjša in lažja. Občlečeš jo lahko pa kar preko svojih najljubših Najkic. :veryevil: Pa veliko veselja ti želim ob igranju inline hokeja. :2thumbs:

swizc
23.07.2006, 17:19
Ok, bom probal zrihtat. Ja vem da se oprema ne razlikuje. Spilamo z tisto oranzno trdo zogico, pece ko svina, sam se da prezvet. Ene parkrat sm mel ze prov fajn prebite noge od zogice. Neki sm slisu za te rokaivce baje, da bolse rokavice majo baje zascito tudi proti temu da recmo ce spilas na ledu da ce ti z drsalko cez cez prste zapelje da ti jih nemore odbit, nekej bolsi materjali al kaj, al bols narjeno, ker te tasvoh rokavice baje nebi zdrzale tega :S

Citymamba
23.07.2006, 17:34
Res je. Vendar so tudi rolke hudo zoprne, če ti čez rokco kakšna 120 kilska živina zapelje 100 na uro. Rokavice so predvsem dobre za zaščito pred paličarji. Torej onimi nepridipravi, ki s krepelcem radi malo po prstih in zapestju tepejo. Sicer pa imaš še srečo, če špilate z žogico. Mnogo huje bi bilo, če bi špilali s pakom za inline. Ta zna šele počit tam kjer te najbolj boli. :evil:

swizc
23.07.2006, 18:29
Verjamem ja, sam sem gledal tele pake za inline, to je pomoje res fake narjen. Kar sm jest gledou pr ns na parkirplac sam z oranznimi zogicami spilajo, paka se nism vidu. To je un k ma kolescka notr ane. A se tist cez cajt kej s***a al kako to funkcionira. Pol je pa treba u izi se 2 gola sesvasat, mrezo napet in je to to :)

Citymamba
23.07.2006, 18:50
Poznamo več vrst inline pakov. Nekateri imajo kolesca drugi pa keramične "knofke". Slednji so hitri ko hudič. Seveda na pravi podlagi. Mreže so pa kar močne. Ročno delane. Težko jih je raztrgati. Pa tudi če je luknja v njej. Mreža vendar mora imeti luknje.:veryevil:

swizc
23.07.2006, 19:08
Aha, seprav tist je indoor hokej, dvorana pa to, mi mo sam na asfaltu spilal. Mrezo bomo pa ze nek dobl hehe :)

Citymamba
24.07.2006, 08:48
No problem. Za hokej se vedno najde plac. Tudi pod vodo, če še ne veš.:D

swizc
24.07.2006, 15:29
Vem vem, dobr vem, sem jih skor vsak dan ene 2 mesca gledou na bazenu kt so spilal :)

swizc
24.07.2006, 18:26
Aja zdej iscem se rolarje, najprej sem se zanimal za nakup navadnih rolarjev z ALU podvozjem, samo sem si rekel da je brezveze kupovat navadne rolarje in ce ze enkrat kupujem da bi nabavil prav inline hokej rolarje. Zdej bil sem v ASA trgovini v Naklem, majo samo stevilke nad 43 in 44, cene dokaj ql, sam nimajo moje stevilke(41-42). Neki se hval da je baje dobra firma tud bauer, samo spet, stevilke so samo nad 44. Tko da ce kdo ve kksno trgovino k prodaja cifre 40,41,42 nej prosm pove. Baje da je ena trgovina na bledu, iscem naslov trgovine na netu ter pa njihovo stran, samo nic ne najdem :S

Citymamba
25.07.2006, 08:25
Terglav st. jo ima v blejski dvorani. Evo link http://www.hdk-drustvo.si/. Sicer pa sem ti že napisal, da velja pogledati še v Intersport. Večinoma je v Mercatorjevih nakupovalnih središčih. Ena samostojna je tudi v ljubljanskem BTC ter na Šubičevi ulici. Tam kjer je bila včasih LB. Se pa strinjam, da je za inline potrebno kupiti močnejše rolerje saj se rekreativni hitro obrabijo. Predvsem kolesa.

crosby
26.07.2006, 11:52
V Kranju ma en trgovino (garažno) in vso opremo uvaža iz avstrije. Tk da pr nemu lahko dobiš vse kar hočeš in precej cnej kot pa v ASA Naklo al pa v hervisu, Intersportu,... Mam tud n***ovo cifro tko da ga lahko pokličeš pa se zmenš kva rabš pa to. Sam morm poiskat kje mam to cifro in če jo boš rabu ti jo lahk dam. In če hočeš igrat inline hokej greš mal po teh stranek od klubov pogledat če rabjo kakšn ga igralca sicer pa velik ekip igra inline tud sam tko za rekreacijo na igriščih v medvodah in vodicah,... In če bi rad igral sam probi dobit stike s kermu k igra.

swizc
26.07.2006, 17:13
Ja dej prosm ce mi lohk telefonsko stevilko posles na ZS, aja v kermu koncu KR se pa nahaja to?