Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : najslabši dopust

potovalka
20.07.2006, 18:21
Na ne ravno potovalnem forumu sem zasledila to temo, pa bi rada od vas več potujočih rada izvedela katerega vaših dopustov bi označili kot - to pa ne in seveda zakaj.

Bom kar sama povedala kot prvega - dopust na Rabu, kjer so nam domačini ( mladeniči, ki še vedeli niso zakaj, oz.so slišali od starejših ) metali paradižnike v okno.

Čateške toplice - termalna "riviera " umazana in totalno OFF. Sobe kot ribje konzerve in kljub pisno izraženi želji glede sobe z pogledom na park - smo dobili sobo s pogledom na parkirišče, poleg glavnega dvigala in stopnišča. Rezervirali smo pa tri mesece prej..........Naslednji dan smo odšli, čeprav smo že plačali počitnice in se šli hladit na Pohorje.

Pariz - Totalno hotel na nivoju beguncev ( Ne spomnim se imena ) V tisto ubogo sobico nas niso spustili, dokler te malodane niso telesno pregledali. Z potnim listom si moral malodane tudi na zajtrk, ki tega imena ni vreden in ostala hrana tudi ne.:nonono:

Pa vi?

Katrin
20.07.2006, 18:24
Umag - neka depandansa, zaprašena in smrdljiva. Ampak takrat, 10 let nazaj, je bil to moj budget. Kolikor denarja, toliko muzike. :)

melci
20.07.2006, 18:26
Lani, Murter hotel Colentum. Jedilnica totalno v razsulu. Ni bilo obroka,da ni česa zmanjkalo. Ni bilo bišteka, na krompir si čakal 30 minut, zmanjlalo krožnilžkov, natakarjev in osebja nikjer, klime niso delale, hladilnik ni delal (tega so pol zamenal) gužva na plaži, da si moral narest načrt kako boš prišel do vode. NIKOLI VEČ.:nonono: :nonono: :nonono:

Katrin
20.07.2006, 18:33
Smešno, jaz sem se pa na Murterju v kampu imela hudo dobro :)

melci
20.07.2006, 18:36
Saj ti čist verjamem sem slišala od dostih pohvale o Murterju zato sem poskusila.:dontknow: :dontknow:

lady_lucifer
20.07.2006, 18:45
enkrat smo bli u fiesi u nekem hotelu...groza. smo predcasno odsli.

zverina
20.07.2006, 20:13
Mareda-slaba plaža, nočno življenje na psu, gostinska ponudba zero, v desetih dneh vedno enaka veselica z enakimi muskontari(večinoma so peli v polomljeni španščini). No baje, da se je zdaj spremenilo na bolje.

btw. luci prejšnji avatar je bil boljši.

ain
20.07.2006, 21:43
morem rečt da res nimam slabih izkušen... pa nism nezahtevna. se mam za kr zahtevno. no morda dopust u umagu v času vojne k so letala preletovala hotel.. mal scarry

Matilda
26.07.2006, 13:28
Saj ti čist verjamem sem slišala od dostih pohvale o Murterju zato sem poskusila.:dontknow: :dontknow:

Uhhh, na Murterju sem se imela fantastično...papica in morje (zabava je bočj švoh, ampak ono dvoje odtehta vse). Bili v privat apartmaju, če koga zanima naj mi piše.

Matilda
26.07.2006, 13:29
enkrat smo bli u fiesi u nekem hotelu...groza. smo predcasno odsli.
Pa ne v Fijeso na morje !!!!!

zverina
26.07.2006, 20:08
zakaj pa ne?

Čestitke za Lucijin patriotski turizem.:approve: :2thumbs: Mislim, da bi vsak slovenec lahko žrtvoval dva dni našim turističnim delavcem( planiine, Pomurje).

mal sem zamotal saj veste kaj sem mislu povedat(da je tud Slovenija lepa:) )

nattka
26.07.2006, 20:12
Mareda-slaba plaža, nočno življenje na psu, gostinska ponudba zero, v desetih dneh vedno enaka veselica z enakimi muskontari(večinoma so peli v polomljeni španščini). No baje, da se je zdaj spremenilo na bolje.

btw. luci prejšnji avatar je bil boljši.

4 leta nazaj enako kot zgoraj opisano ...
po 2 dneh sem imela porezane noge na skalovju , plavati ni bilo mogoče zaradi čolnov ... zvečer pa en lokal z drago pijačo in cvilečo bejbo ...

Kahla
26.07.2006, 20:18
Umag - neka depandansa, zaprašena in smrdljiva. Ampak takrat, 10 let nazaj, je bil to moj budget. Kolikor denarja, toliko muzike. :)
Umag-Katoro - depandansa l. 2003. KATASTROFA. V kopalnici (kao) je na tleh stala scavnca, pa smo rekl snažilki, naj počisti sobo, in je rekla, da jo je že zdavnej. Soba pa taka, da si skoz vrata not stopu, pa čez balkon ven padu. Direkt na glavno cesto - pritlična sobica. Jupi!!! Smo šli domov.

zverina
26.07.2006, 20:30
4 leta nazaj enako kot zgoraj opisano ...
po 2 dneh sem imela porezane noge na skalovju , plavati ni bilo mogoče zaradi čolnov ... zvečer pa en lokal z drago pijačo in cvilečo bejbo ...

no dobro nattka ne bomo šli v podrobnosti.:rolling:

moram pa priznat, da se je men enako zgodlo.:blush: ...:2thumbs: ...o bog ne morm pozabit bednega Portoroža:evil: , z monaškimi cenami piva.:nonono:

ain
26.07.2006, 21:21
zakaj pa ne?

Čestitke za Lucijin patriotski turizem.:approve: :2thumbs: Mislim, da bi vsak slovenec lahko žrtvoval dva dni našim turističnim delavcem( planiine, Pomurje).

mal sem zamotal saj veste kaj sem mislu povedat(da je tud Slovenija lepa:) )
se mi zdi da to ni problem, večina ljudi k jih poznam gredo za vikend, morda teden mal v hribe, al pa sam mal poležavat v bohinj.. tko da se pred/po dopustu mal odklopiš iz vsakdanjika

D' Andre
27.07.2006, 08:14
Pula 2002: rezervirali apartma za 10 dni, od tega je 7-8 dni scalo, razbil sem si glavo ko sem skočil v morje, nekdo mi je odrgnil avto na parkirišču, spoznal neko bejbo, ki se je po seksu zjokala, ker je varala svojega tipa, pa še s frendi smo se spičili, tko da sm šel 2 dni prej domov. Best holiday ever.......:(

spela26
27.07.2006, 08:16
v bistvu nikol ne more bit tolk slabo,ker je najpomembnejse kako si sam naredis, in da si skupaj s tistimi,ki jih imas najraje....glede nastanitve in (ne)prijaznosti ter slabih plaž je blo pa na Hvaru(Sučuraj lani)

TuNina
27.07.2006, 09:26
glede nastanitve in (ne)prijaznosti ter slabih plaž je blo pa na Hvaru(Sučuraj lani)

ojej, kaj so ti pa nardili?
sem se včeraj vrnila od tam (pa tudi lani sem že bla) in bi koj šla nazaj.

spela26
27.07.2006, 09:40
ojej, kaj so ti pa nardili?
sem se včeraj vrnila od tam (pa tudi lani sem že bla) in bi koj šla nazaj.
jah,vidis,razlicno lahko najagas...sej domacini nasplosno so bli prijazni,samo ta lastnik teh apartmajev je bil pa pravi hinavec..delal se je uludnega,smo ga pa potem en dan stirje slovenci slisal kako je udrihal cez slovence ipd:D ....,plaze pa povsod samo smeti in skale(smo iskal s colnom primerno plazo lih dve uri)...ne vem no,men ni blo vsec

TuNina
27.07.2006, 09:44
ja no, vsakemu svoje :D
jaz bi komot celo poletje preživela tam. :approve:

Sacha
27.07.2006, 09:46
Ne spomnim se je blo kr enih 10 let nazaj, sam je bla družba za en drek kar je vrglo slabo luč na vse.

spela26
27.07.2006, 09:46
ja no, vsakemu svoje :D
jaz bi komot celo poletje preživela tam. :approve:
sej pravm...cist odvisn,lahko da bi blo v naslednem apartmaju pa 1a:D :dontknow:...sam plaze bi ble pa enak šmorn

ain
28.07.2006, 12:59
oh jaz tud bla na hvaru kr celo poletje...:approve:
čeprav ne vem za sučuraj, vem bolj za mesto hvar...

Vsemogočni
31.07.2006, 17:51
Na ne ravno potovalnem forumu sem zasledila to temo, pa bi rada od vas več potujočih rada izvedela katerega vaših dopustov bi označili kot - to pa ne in seveda zakaj.

Bom kar sama povedala kot prvega - dopust na Rabu, kjer so nam domačini ( mladeniči, ki še vedeli niso zakaj, oz.so slišali od starejših ) metali paradižnike v okno.

Čateške toplice - termalna "riviera " umazana in totalno OFF. Sobe kot ribje konzerve in kljub pisno izraženi želji glede sobe z pogledom na park - smo dobili sobo s pogledom na parkirišče, poleg glavnega dvigala in stopnišča. Rezervirali smo pa tri mesece prej..........Naslednji dan smo odšli, čeprav smo že plačali počitnice in se šli hladit na Pohorje.

Pariz - Totalno hotel na nivoju beguncev ( Ne spomnim se imena ) V tisto ubogo sobico nas niso spustili, dokler te malodane niso telesno pregledali. Z potnim listom si moral malodane tudi na zajtrk, ki tega imena ni vreden in ostala hrana tudi ne.:nonono:

Pa vi?

Glede Čateža, ste bli pa sila neprevidni. Ko ste rezervirali sobo za besedo park niste postavili pike, pa so si razlagali po svoje: rabi bi gledali na parkirišče, ker bodo celo noč pazili na svoj avto. Kako naj bi vam še bolj ugodno rešili namestitev??:dontknow:

Hja vidiš, na pol zastonj pa dobr se met ne gre nikjer.:nonono:

zverina
10.08.2006, 18:51
Slovaška in Madžarska letos....ampak krivdo za totalen polom nosi vreme, drugač, pa poceni, lepo posebaj Slovaška.

striglav
19.02.2007, 17:59
Jaz pa sem bil v Tuniziji- Port el kantoui - sol club selima .Totalno slabo -ŠČURKI V SOBAH IN V JEDILNICI UMAZANO. POTOVAL SEM Z AGENCIJO SONČEK, IZ KATALOGA GULLET - TUI.

Z GULETOM NIKOLI VEČ......:mad: :mad: :mad: :mad:

snežko
19.02.2007, 19:37
Pa ne v Fijeso na morje !!!!!

:) sej v fiesi ni morja....

drgač smo bli pa z guletom na kosu lan....vodič je bil čudn, animatorki pa kul....luštni in sposobni.

clea
19.02.2007, 19:53
Blo je kr neki cajta nazaj, na Kolpi, v Adlešičih. Smo klical en teden preden smo šli in nam je en model reku, da nej rajš čez kakšen teden pridemo, ko se bo Kolpa mal unesla zarad dežja. Sej smo bli mal tud sami krivi, ker nismo pol še enkrat poklical in rezerviral, ker smo hotl v prikolco. Pol k smo pršli pa niso mel več nobene prikolce frej, sam je un tipo pol reku, da je eno najdu in da naj kr počakamo, da jo njegova žena spuca. In pol nas je dal v eno prikolco čist na vrhu hriba(peš sigurn pol ure do reke, če ne več), na en pašnik z ovcam. Nobenga skreta, vode, umival nej bi se kr u enmu vedru, muh je blo k dreka, pa še vse smo mele menstruacijo(sestra, mami in jaz). Kolpa je bla totalno usrana, dol je bil kao en lokal, sam niso nič mel... Uglavnem, po dveh dneh smo se pobral domov.

Lencka
19.02.2007, 20:33
Blo je kr neki cajta nazaj, na Kolpi, v Adlešičih. Smo klical en teden preden smo šli in nam je en model reku, da nej rajš čez kakšen teden pridemo, ko se bo Kolpa mal unesla zarad dežja. Sej smo bli mal tud sami krivi, ker nismo pol še enkrat poklical in rezerviral, ker smo hotl v prikolco. Pol k smo pršli pa niso mel več nobene prikolce frej, sam je un tipo pol reku, da je eno najdu in da naj kr počakamo, da jo njegova žena spuca. In pol nas je dal v eno prikolco čist na vrhu hriba(peš sigurn pol ure do reke, če ne več), na en pašnik z ovcam. Nobenga skreta, vode, umival nej bi se kr u enmu vedru, muh je blo k dreka, pa še vse smo mele menstruacijo(sestra, mami in jaz). Kolpa je bla totalno usrana, dol je bil kao en lokal, sam niso nič mel... Uglavnem, po dveh dneh smo se pobral domov.
Kolpa predlani poleti, en teden dežja, ampak... Kolpa je pač Kolpa, takoj še. Clea, gremo skup, pa boš vidla, da zna bit kul! Čeprav se moraš umit kr v reki :rolling:

clea
19.02.2007, 20:39
Kolpa predlani poleti, en teden dežja, ampak... Kolpa je pač Kolpa, takoj še. Clea, gremo skup, pa boš vidla, da zna bit kul! Čeprav se moraš umit kr v reki :rolling:
Ja pa ne če maš menstruacijo:rolling: :rolling:

Nodika
20.02.2007, 09:40

Pa vi?

Ti dve besedi ne gresta skupi... najslabše pa dopust.

Matilda
22.02.2007, 17:13
Marsikatero potovanje, kjer je bila agencija posrednik.
Ponavadi ****... 2 dni, pol pa si naredim svojo štorjo, ki mi je nihče ne more pokvarit. Nikoli se ne zanašaj na druge. Ko te cel avtobus čaka 15 minut več, kot je bilo dogovorjeno...so what...tu sem morda zadnjič in če mi paše bom pojedla tisti kebab do konca pa makar crkla. Vedno bo ovodič počakal. In če mi karkoli reče, ga ignoriram 1., 2. 3. 4. si faše vse propuste, ki jih je naredila agencija. Ko pa godrnjajo sopotniki, se lepo nasmejem in rečem, dajmo uživajmo, smo na dopustu...kaj pa je 15 minut prej v hotelu v primerjavi s tem pogledom. Seveda pa ne moreš ignorirat prav vse dogovore. Ampak ne mi težit za vsako stvar.
Pred dvema letoma nas je "zanan" SLO agenicija na potovanju po Maroku prodala maroški agenciji (brez naše vednosti), kar je pomenilo, da naš vodič ni imel nobene besede. Ajme, tistemu Mohamedu ni bilo lahko z nami. Predvsem zato, kjer se mu je zeloooo mudilo vsak večer priti v hotel čim prej. Ne glede, na prekrasne spote, kjer smo želeli fotografirati, ne glede na muzeje, ki so bili v prpgramu pa so bili (glej, glej) prav tisti dan zaprti. Najboljše od vsega pa je bil trenutek, ko je na letališču besen strgal kuverto prispevkov. Kolikor je vložil, toliko je dobičl. Bili smo mu tako odveč, da se je kar kadilo. Za razliko od sosednjega avtobusa, kjer so imeli strička, ki jjim je dal vse in še več.

PoisonIvy
23.02.2007, 08:07
zarad takihle prigod sovražm agencije in hodim vedno na dopust v lastni režiji...

ne morem rečt da sem kdajkoli mela res slab dopust, še najslabš mi je ostala v spominu Grand canaria, pa ne da je blo karkol narobe z apartmajem, itd , ampak takrat sem ugotovila, da men izumetničen turizem ne sede..... odkar sem začela hodit izključno v exotiko, seveda na lastno pest, se mam pa itak d best!

striglav
02.03.2007, 17:16
Lani smo letovali v Port el Kantaoui hotel club selima v Tuniziji preko Gulleta.Prvi šok smo doživeli ob prihodu v hotel , saj ni bil isti kot je bila slika v katalogu.Pozneje se je izkazalo ,da je slika hotela,ki je bil oddaljen 500m od našega hotela.Po razmestitvi v bungalovih smo ugotovili ,da je v njih polno ščurkov-po pritožbi so vse sobe dezinficirali ,kar pa niso naredili v hotelu kjer smo imeli ščurke do konca letovanja-tudi v jedilnici.Tudi bungalovi niso bili tako blizu hotela kot je bilo označeno v katalogu.Umazanija v jedilnici,prepiri z osebjem-umazan pribor itd..Tudi po posredovanju z vodičko ni bilo nič bolje.
Ko smo prišli domov smo se pritožili agenciji kjer smo bukirali -SONČEK in GULLET. Odgovor je bil,da v teh krajih je polno insektov in je to normalno.
Ko pa sem zasledil tudi v letošnjem katalogu isti hotel se mi je obrnil želodec in nisem si mogel kaj kot opozoriti vse ,ki nameravajo letovati v tem hotelu.

Pišete mi lahko na: striglav@gmail.com

Budboy
08.03.2007, 11:20
:D Najslabša destinacija kjer sem doslej letoval.
In zmagala je HRVAŠKA...
Itak pa že kar nekaj let ne hodim več dol....
Škoda je bilo vsakega tolarja ki sem ga zamenjal v kuno.....
Edino moj pes Rufus (shitzu) je hrvaškega porekla in je car lazar....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :

MIHAZUPAN
18.03.2007, 16:02
NAJSLABŠI DOPUST Z ILIRIKO ALL INCLUSIVE 4 * ALL INCLUSIVE

podrobno se pozanimajte o tem dopustu da ne boste razočarani.Nobene pohvalne besede, dobre stvari samo slabo.Pozor cena odlična vendar ponudba zavajajoča

Trobentica*
19.03.2007, 12:50
Najslabe je bilo v lastni režiji, ampak samo zaradi vremena.

solsikke
19.03.2007, 16:21
NAJSLABŠI DOPUST Z ILIRIKO ALL INCLUSIVE 4 * ALL INCLUSIVE

podrobno se pozanimajte o tem dopustu da ne boste razočarani.Nobene pohvalne besede, dobre stvari samo slabo.Pozor cena odlična vendar ponudba zavajajoča

Sicer ne vem kam si šel, ampak ravno sem slišala same pohvale (res izjemne) na račun takšnega paketa, ki ga prodaja Ilirika v imenu neke avstrijske turistične agencije (Antalya).
Tako da boš moral najbrž povedati kaj več, kam in predvsem s kom si šel (Ilirika povečini samo trži druge agencije).

P.S. Vidim še v drugi temi, za kateri paket gre. MOja prijateljica se je s tega potovanja ravno vrnila (šla je 10.3.) in je izjemno navdušena, tako da že razmišlja tudi o naslednjem letu.
Prav tako sem točno za ta program slišala še nekaj drugih izjemno dobrih kritik.
Očitno ste imeli ravno vi smolo.

anejka
23.08.2007, 08:37
no, letos sn bila na djerbi preko soncka in seveda guleta. no, do letališča na slovenski strani je bilo vse ok. ko pa sma prišla tja pa se je začelo, tam čakaš da te sčekirajo tut podve uri če je treba nobenmu se čist nič ampak res čist nič ne mudi, pol si mogu vsepovsod neke liske izpolnjevat. no pol nisma najdla naše skupine pa sma nemškega predstavnika gulllet vprsšala kje se zbira slovenija, žalostno še za svoje ne vejo!! rekli so tu okol neki, bli so pa vsi tam okol, še ostali: pol pa se znajdi. no, ko pa pridema v hotel pa se je začel žur. klučo od sobre pol ure nisn dobla, pol pa le povejo kaj je narobbe. hotel je bil poln in so dve rezervačiji naredili na eno sobo in sma ostala brez sobena recepciji se jim tudi nikamor ne mudi, prev ***e se jim, če jih čaka deset al pa en.pol pa mi to pove niti čut o tem nisn hotla, ko pa rečem naj še tretjič razloži pa me nahruli do you speak english? yes or no!! mislim totalno brezobrazni!! ampak smo pol dobili drug hotel ob pol petih! prišli pa smo ob enih!!! v tistih drzavah mors resničn met potrpljenje kr vsepovsod čakaš ko butll!!!!

tomby
25.08.2007, 10:49
anejka:

NE IŠČI SLOVENIJE V TUNIZIJI!

anejka
27.08.2007, 08:36
ja, to res ni smiselno če bi slovenijo iskala tam! sej ni blo tko slabo , ščurkov ni blo, brisače so tud ble, kopalnica je bla čista, je pač agencija za***ala z rezervacijo. drgač pa si tk morš sam pr seb razčistit kam greš in kaj lah od tistega kraja prićakuješ! bolš met nizka pričakovanja kot visoka. ker te previsoka pričakovanja konc koncu vedno lah izdajo

anejka
27.08.2007, 08:58
tomby:

kam se pa se drgač splača it kaj pogledat?? npr. se za kako novo leto, al pa prvi maj, pa npr. pozimi? lah pa daš kako idejo tut za nasledja poletja:)

hvala

Irina
27.08.2007, 09:08
Murter, neprijazni ljudje.

tomby
28.08.2007, 08:17
tomby:

kam se pa se drgač splača it kaj pogledat?? npr. se za kako novo leto, al pa prvi maj, pa npr. pozimi? lah pa daš kako idejo tut za nasledja poletja:)

hvala

Anejka..ka mislis da delam v turistični agenciji?:):):)

anejka
28.08.2007, 13:05
tomby:

jeh, nevem no:dontknow: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

potem pa povej kje pa niso prijazni? če je že tema taka!!

bo šlo?? če ne pa poklič na agencijo pa jih vpraši, kje ni fajn!! pa povej:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: