Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Delo na Domu - Preko Interneta

Skyron
22.07.2006, 15:11
Berem tale forum in sem ves presenečen, da ljudje še vedno verjamejo, da lahko z nič dela mastno zaslužijo. Pošlji mi 300SIT je čista zmaga! Enako velja za razne sheme internetu, kjer vas VABIJO v več plastne sisteme, kjer boste dobivali $0,01 za vse ki se podpišejo pod vas! Sorry Baby NO GO!

Všeč so mi tudi naivni poizkusi srfanja in branja mailov za par centov na akcijo - hehe.. za mesec klikanja in posiljevanja vašega mailboxa dobite koliko - $20? $30? Kakšen pohlepen klik fanatik mogoče celo več.

Še lepše vas bodo zje$@!% ko boste na kakšen e-gold ali kakšen drug račun poslali 10, 20, 30$, nakar boste čakali nekaj mesecev za tistih par bednih dolarjev, če jih boste sploh videli.

Zaslužek na internetu zahteva nekaj znanja, ki ga k sreči lahko pridobi vsak, ki le ima nekaj pameti in je pripravljen za to tudi nekaj nardit!

Nekateri internet uporabljajo, drugi kapitalizirajo! Kje ste vi?

rda
22.07.2006, 17:01
Doma na toplem :)

sJavorshek
22.07.2006, 17:16
Berem tale forum in sem ves presenečen, da ljudje še vedno verjamejo, da lahko z nič dela mastno zaslužijo. Pošlji mi 300SIT je čista zmaga! Enako velja za razne sheme internetu, kjer vas VABIJO v več plastne sisteme, kjer boste dobivali $0,01 za vse ki se podpišejo pod vas! Sorry Baby NO GO!

Všeč so mi tudi naivni poizkusi srfanja in branja mailov za par centov na akcijo - hehe.. za mesec klikanja in posiljevanja vašega mailboxa dobite koliko - $20? $30? Kakšen pohlepen klik fanatik mogoče celo več.

Še lepše vas bodo zje$@!% ko boste na kakšen e-gold ali kakšen drug račun poslali 10, 20, 30$, nakar boste čakali nekaj mesecev za tistih par bednih dolarjev, če jih boste sploh videli.

Zaslužek na internetu zahteva nekaj znanja, ki ga k sreči lahko pridobi vsak, ki le ima nekaj pameti in je pripravljen za to tudi nekaj nardit!

Res je, eni bogatijo na račun drugih. Mal pogledu tele tvoje strani. Mislm, metoda, da je ni boljše, medtem, k drugi zahtevajo po 10,20,30 $, tvoje strani zahtevajo po 60 oz več $, da se lahko začne. Pa tist okn je tut primern na začetku, ime in mail? Maš kakaega težkega spemarja za frenda, k mu vsak let podariš listo mailov za RD?

Pa ne ser po forumu več s takimi. :mad: :mad: :mad: :mad:

Skyron
22.07.2006, 18:54
Res je, eni bogatijo na račun drugih. Mal pogledu tele tvoje strani. Mislm, metoda, da je ni boljše, medtem, k drugi zahtevajo po 10,20,30 $, tvoje strani zahtevajo po 60 oz več $, da se lahko začne. Pa tist okn je tut primern na začetku, ime in mail? Maš kakaega težkega spemarja za frenda, k mu vsak let podariš listo mailov za RD?

Pa ne ser po forumu več s takimi. :mad: :mad: :mad: :mad:

Glede na tvoje razpoloženje predvidevam, da si že padu na kakšno dobro izdelano platformo za pobiranje denarja in imaš še zdej slab filing. Žal mi je za to - dogaja se tudi najboljšim.

Poglej, tu gre za INFO, ki ti pove kako lahko z majhnimi povezavami na Googlu ( Google AdWords - verjetno poznaš) prislužiš nekaj denarja. V osnovi ti ni treba plačati popolnoma NIČ! Prijaviš se v Google AdWords in Clickbank.com in začneš čez 5 minut! - "Čist simpl" Ampak so te informacije ključnega pomena, ker v nasprotnem primeru porabiš veliko časa in denarja, da ugotoviš kaj je profitno in kaj ne.

sJavorsek: "Pa tist okn je tut primern na začetku". Hja "v tist okn" vpišeš mail kamor dobiš nekaj zastonj nasvetov kaj sploh je spletni marketing, kako stvar deluje in kako lahko že v štartu nekaj zaslužiš. Iz liste se lahko takoj odjaviš, saj so to liste ljudi, ki imajo ime in si ne želijo uničevati imena s takšnim nesmislom kot je SPAM!

sJavorsek: "Maš kakaega težkega spemarja za frenda, k mu vsak let podariš listo mailov za RD?" Hehe.. - ne nimam. SPAM v tem poslu nima nobenega smisla.

P.S. Noben nobenga ne udira, če z zadevo nisi ustvaru nič pametnega ti brez vprašanj vrnejo keš. Simpl!

Skyron
22.07.2006, 18:57
Doma na toplem :)

Tako je prav! :2thumbs:

Paganini
22.07.2006, 19:58
:veryevil: to-le-le je ''čisti'' biznis, zato gre na gospodarstvo :veryevil: