Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Bolgarija

~Dark Angel~
24.07.2006, 14:44
:) Letos imava namen iti z eno prijateljico za teden dni v avgustu v Bolgarijo. Je že kdo bil, kako je? :) Slišala sem da je ponudba ugodna?

VSE informacije dobrodošle:)

D' Andre
24.07.2006, 14:59
Kul peečke, pocen striptizete, dobra trava (paz da te ne dobijo, za en žint je najmanj kar je da preždiš 24 ur v čuzi), pocen alko (vsaj dve let nazaj je bil), pejta na tržnico (mislm da je vsak četrtek sejem) vodeno seveda, futr je super - jagnjetina :P , kelnarce stare, a hitre, ful prijazne, vse znajo srbsko, itak pa je bolgarščina ful podobna srbščini tko da ni panike.

čudežni
24.07.2006, 16:29
Kul peečke, pocen striptizete, dobra trava (paz da te ne dobijo, za en žint je najmanj kar je da preždiš 24 ur v čuzi), pocen alko (vsaj dve let nazaj je bil), pejta na tržnico (mislm da je vsak četrtek sejem) vodeno seveda, futr je super - jagnjetina :P , kelnarce stare, a hitre, ful prijazne, vse znajo srbsko, itak pa je bolgarščina ful podobna srbščini tko da ni panike.

Za to sem tudi sam slišal iz različnih virov ( Ne vem pa, če drži, ker nisem še bil v Bolgariji ).Predvidevam pa, da tisti, ki gredo tja, želijo še kaj več od parjenja.:shy:

spartan
24.07.2006, 19:12
:) Letos imava namen iti z eno prijateljico za teden dni v avgustu v Bolgarijo. Je že kdo bil, kako je? :) Slišala sem da je ponudba ugodna?

ni panike; letalski prevoz pošlihtan, cene ugodne, hoteli z dobro ponudbo, ljudje prijazni, varnost zagotovljena:2thumbs:

bejba020
24.07.2006, 20:05
sofija je baje kr fajn razvita, kolega bil 1 teden nazaj, drugo nimam pojma

green_
25.07.2006, 07:19
Jaz sem bil 2 leti nazaj na zlati obali. Gre bolj za zaprt kompleks (okol 5 km), kjer je ogromno hotelov, lokalov... Cene so bile nižje kot pri nas, pa ne toliko, da bi rekel, da je vse za đabe. Splačalo se je naročat koktejle (cene od 300 naprej, pa ponavadi si dobil 2). Splačalo se je odpravit v Varno (okoli 15 km). Avtobus skoraj zastonj, marsikaj se da ogledat (cerkve, muzeje, delfinarij...). Cene v sami Varni pa so bile res zelo nizke.

~Dark Angel~
31.07.2006, 09:28
Je bil mogoče kdo v tem čau dol :blush: kakšno je kaj vreme? :shy:

Shogun
16.07.2007, 19:11
Zanima me kakšne so cene, ker sm slišu da se je ful podražil... pa če je se še zmer ful dogaja dol? :dontknow:

nina_nana
19.07.2007, 08:57
no ja...cene se kr dobro držijo..ne vem no ..400 evrov za nočitev in zajtr en tedn je meni veliko...če želiš all inclusiv je 600 evrov...polpenzion okoli 500..
sicer pravijo da se naješ poceni dol...sm slišala da je vse zelo ugodno, vendar pravijo, da za tak denar niso bili zadovolojni s tem...kar je res pa ne vem, ker me tja niti ne vleče...

ŠTRITOF - RETIRED
19.07.2007, 09:57
Nam so ukradli avto izpred hotela v Burgasu.

V Bolgarijo le z agencijo!

tjasa86
08.09.2007, 10:26
Zdravo!

S fantom se opravljava drug tedn 13.sep. z letalom v Bolgarijo na Zlato obalo (hotel Dana Palace ***).
Nekaj stvari sva ze prebrala na internetu glede te drzave in ponudbe, zanimajo naju bolj določene stvari , kakšni nasveti in izkušnje.

1.Glede denarja.. Je dobro imeti njihove "leve" al kar eure? Se dajo kupiti pri nas?
2.Cena hrane.. Se splaca hoditi jest ven na kosila ali je boljse fast food? Kje? Kakšne izkusnje z bojl poceni in dobro hrano?
3.Plaza.. Se da tu kupiti kaj za pod zob, ali kaj za popit? Imajo zvecer stojnice?
4.Hotel.. Je potrebno najeti sef? Je dovoljeno nositi pijaco iz trgovine v sobo? So sobe opremljene z brisacami, milom in podobnim?
5. ..
6. .

P.S.: Ce ima kdo kaksne izkusnje, prosim naj pove ali da kakšen link na to temo!!:dontknow: :dontknow:

potovalka
09.09.2007, 18:25
Tjasa, saj ne greš na konec sveta.
Zlata obala je turistična. Najameš lahko ležalnike, senčnike. Stalno hodijo okoli ljudje , ki ponujajo vse od sadja do hrane, sladkarije, izletov, masaž ( priporočam ) tetovaž, frizerskih uslug............................................. ................................................

Mc Donald je drag, ostala lokalna hrana pa je bila takrat poceni. Leve menjaš v menjalnici.

Dogaja se pa toliko, da vsega ne boš utegnila niti povohat.

Izven turističnega naselja pa kar pazi na denarnico. V hotelu pa te ne bodo okradli.
Uporabljaj taksi.

V hotel pa nikjer na svetu ni dovoljeno nositi pijačo. Pač malo pogoljufaš.

lady_lucifer
09.09.2007, 20:21
prvic slisim, da ne smes nosit pijace v hotel....totalen nesmisel..:d:d

tjasa86
21.09.2007, 10:23
Evo, prišla nazaj po 1 tednu z Bolgarije (13.9 do 20.9) . Bilo je "hubavo" ! :2thumbs:
Če koga kaj bol zanima lahko napisem..
Škoda le, da je konec:)

Ocena 8/10 :2thumbs:

alex2000
01.01.2008, 17:31
Pozdravljeni, sem novinec na tem forumu!Prosil bi za nekaj imformacij o bolgariji, par dni nazaj sem namreč vplačal letovanje v bolgariji za leto 2008 in sicer v hotelu sirius beach, AI, začetek julija!Vsak dober nasvet je zelo dobrodošel. Vsa leta smo namreč letovali na jadranski obali (od slovenske do črnogorske obale)!hvala in lp:dontknow:

mao
19.08.2008, 10:31
Sem slišal da so FUL podražil v <Bolgariji.
Se splača s sabo vzet alko? ga sploh lahko neseš na letalo in koliko?(med prtljago)....
hrana baje je ok?
voda je pitna predvidevam.
taxi, busi??

ma kdo kaj izkušenj z prodajalkami ljubezni?:o vprašam čisto iz firbca....:d

flir
19.08.2008, 11:54
Bili smo pred 2 leti v Bolgariji, v glavnem za mladino in fante željne žuranja , imaš na vsakem vogalu možnost, kot tudi "prodajalke ljubezni", tako da bolje da gre v ta konec moška družba brez žensk.:mad:
Hrana je bila super in pijača tudi, ter tudi izredno poceni.:2thumbs:

Kakšno je pa sedaj stanje okoli vsega ti pa žal ne vem povedat.

Voda v morju je bila pa svinjska.

spartan
19.08.2008, 19:41

urejeno ok
cene ok
storitve ok
voda ok
ljudje ok

zraven še treba vzet mal dobre volje, pa je to to;)

špela marela
26.04.2009, 19:04
živjo!

zanima me, če ima kdo kaj izkušenj s potovanjem po bolgariji in romuniji? predvsem me zanima kako je s kampiranjem (potovalno sredstvo motor) in hostli.

prav mi bo prišel vsak nasvet!

hvala in lp
:)

špela

kinsley
27.04.2009, 09:53
v bolgariji in romuniji ti priporočam hotele...zaradi varnosti;)

špela marela
03.05.2009, 20:44
oj!

kaj pa hostli? na netu se mi je zdelo, da majo kar neki ponudbe (v večjih mestih), tud par kempov je blo dobro ocenjenih....

še to - zaradi motorja sprašujem - kakšne so kaj ceste?

tnx, lp