Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kakšne napake delajo najstnice

mstern1
28.07.2006, 13:42
:dontknow: jaz nevem

Morena
28.07.2006, 13:56
Koga briga?

TuNina
28.07.2006, 14:02
nosijo preveč makeupa?

castor
28.07.2006, 14:53
sprašujejo blesava vprašanja :dontknow:

lady_lucifer
28.07.2006, 15:05
se hihitajo in rezijo ko teleta

nattka
28.07.2006, 15:40
pri slovenščini? ....

ain
28.07.2006, 16:23
a to mislite tiste najstnice iz filmov?
k ne poznam nobene oz. samo ene par takih:dontknow:

iri
28.07.2006, 16:53
to, da dejansko mislijo, da je naslavljanje punc s *****ami kul?

SPAM
28.07.2006, 18:14
največja napaka, k misljo d vse vedo in znajo...

TuNina
28.07.2006, 18:16
medtem ko smo se 20+ letnice vedno pripravljene kaj novega naučit.

galaxy
28.07.2006, 18:24
zadnič mi je ena rekla "gospod", najbrž zarad mojih novih sandal:evil:

Kahla
28.07.2006, 18:32
:rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs:
BTW - si razmišlu o kakem drugem vzroku?

BMX
28.07.2006, 19:30
Ej, stric..............

BMX
28.07.2006, 19:30
:dontknow: jaz nevem
Preveč govorijo........

d3vil_b4b3
28.07.2006, 21:22
kdo ma kej prot najstnicam:(.???????..........a hočte da jokam??

katjusha
29.07.2006, 09:51
twarlock, teb manjka pedofilskih izkušenj. take se praša, če bojo liziko. d0h :p

iri
29.07.2006, 11:06
o madona, meni gre tudi naslavljanje z "gospa" tko na živce, ampak na srečo se to dogaja samo pri desetletnih in manj frocih, zaenkrat. :approve: :shy:

twarlock, tis moj idol. :blush:

Luka2k
29.07.2006, 11:11
jest zaenkrat še nimam takih problemov...

TuNina
29.07.2006, 11:18
ti jih pač nikoli ne boš imel :kisses:

iri
29.07.2006, 11:37
:veryfunny:

:shy: :kisses:

Luka2k
29.07.2006, 11:38
:kisses:

Luka2k
29.07.2006, 11:39
:veryfunny:

:shy: :kisses:
no ma'am, this aint funny...

Luka2k
29.07.2006, 11:39
ja še nisi pršu v tista leta pač - najstniška, tut ti boš pol delala take napake veš :kisses: :veryevil:
:shy:

maestro II.
29.07.2006, 11:40
to, da dejansko mislijo, da je naslavljanje punc s *****ami kul?

no ja, tudi ti si jih nekoč(resda nekoč) imela 16;)

maestro II.
29.07.2006, 11:40
medtem ko smo se 20+ letnice vedno pripravljene kaj novega naučit.

29+ je malo več kot 20+:veryevil: :veryevil: :veryevil:

maestro II.
29.07.2006, 11:42
ja lah je teb k's ženska, te so, če kokr tok zgledajo, vsaj tja do 50 milf :veryevil:
k'šn filf fetiš ni lih pogost :D

:approve: :kisses:

:rolling:

galaxy
29.07.2006, 13:18
:rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs:
BTW - si razmišlu o kakem drugem vzroku?

mogoče bi res moral zamenjat mojga merđota za porša:kisses:

TuNina
29.07.2006, 13:19
29+ je malo več kot 20+:veryevil: :veryevil: :veryevil:

komu ti 29+?

iri
29.07.2006, 13:19
no ja, tudi ti si jih nekoč(resda nekoč) imela 16;)
a vsaka šestnajstlenica avtomatično naslavlja punce s *****ami? vsak dan nekaj novega...

maestro II.
29.07.2006, 14:19
komu ti 29+?

tebi..:blush: :shy: :) :)

maestro II.
29.07.2006, 14:20
a vsaka šestnajstlenica avtomatično naslavlja punce s *****ami? vsak dan nekaj novega...

Kako si pa ti naslavljala svoje sovrstnice?

TuNina
29.07.2006, 14:23
tebi..:blush: :shy: :) :)

ehja, pač zvenim zrelo za svoja leta :cool:

ain
29.07.2006, 15:51
ja men čist dan pokvarjo k'me kakšna ogovori z gospodom :evil:

zanč v trogovini v vrsti:...
- gospod sej lah greste naprej, če se vam mudi (sem očitno mal nestrpen zgledu :D)
sm reku:
- dej še enkrat poglej (me je sam bežno ošvrknla s pogledom)
pa me mula pogleda v oči pa reče čez preklet dolgih 5 sekund (k'jih je vrjetn rabla d'razmisl kaj rečt)...
- ja bejbi fejs maš sam star si pa vseen (smart lil'bič :evil:)
- kolk star? sm reku (lih tolk d'jo ne zagrabm pa dam čez kolena, sm kr moru kej rečt...)
- ja ene 30 pa si
- ok, sm reku, če 30 let stare zmerjaš z gospodi pol se zih pališ na pozerske mulce, stene maš pa polimane z "boy grup"s plakati, pa namest z mulci se še z barbikam igraš (i nou ajm ivl :veryevil:) :evil:
gues what... ni rekla nč več, je s prou piškavim pogledom filala vrečko :veryevil:

tole vse skup je trajal dobrih 10 sekund bat it uaz veri intertejning. :rolling:
priznam pa d'sm bil gobčn zarada preklet dobre blagajničarke :P k'je z velkim trudom zadržvala smeh :D

njej sm pa reku: sej če tamala neb'za slabih deset let falila bi bil skor užaljen... ona pa z nasmehom na obrazu: skor užaljen?...
in pol sm šu iz trgovine šele čez 15 minut :D

jah šele k'te kašna lušna mula z gospodom ogovori se zaveš, da si star ratu :nonono: ampak dokler te ne vse je še ql :D
torej ti nisi pozerski mulc k delaš na ta način vtis na bejbo??? da ne pluvaš sam v svojo skledo?:rolling:

iri
29.07.2006, 16:08
Kako si pa ti naslavljala svoje sovrstnice?
z bejb(ik)ami, tipicami in puncami. :approve: s *****ami pa sigurno ne, ker mi je bilo to od nekdaj grdo.

maestro II.
29.07.2006, 16:56
bejbike se sliši sexy...

Citymamba
29.07.2006, 21:43
Največja najstniška napaka je, da punca meni, da mora prvič bit res nekaj posebnega. Potem pa nabaše na izkušenega petelina, ki jo na hitro nažge in ima predstavo, da mora tako bit. In ko potem, če ima veliko srečo, nabaše na kakšnega uživača, ki se ji tudi posveti je pa dolgcajt. No in smo tam. Zato je pri najstnicah najbolje zaploskat, da gate sme dol padejo in se je lotitim brez čustvene navlake. Tega tako nobena ne razume. Sploh pa ljubezen jeljeo precej druagče kot zrelejši ljudje oz. moški. :dontknow:

nina_nana
30.07.2006, 12:10
kaka tema....k da se res nimate o čem ment...:D

fora je v tem k sploh ne vesta kak v resnic je...sj pa ne govorijo vse pancam ****e...to je zdej tut odvisno od olike in od družbe...:nonono:
ne rečem tipi...itq govorijo do tridesetga ****a to ****a dol...ampak za punce nebi rekla...kor mam js izkušn....

za tist "gospod"..no ja...str si še enkt tok kot ona...in pol nj ti reče "ej ti, dj pejt naprej???"....se ti bi boljš zdel...al je bolj mal olike?...res da bi lahko pač rekla da če želite greste lahko naprej...sam nikakor pa ne...če srečaš enga še enkt starej, ga pač ne morš kr tikat...vsaj mene niso tko učil no...:dontknow: ...sicer pa ti je ona želela sam neki na dobr način, ti pa direkt u nulo zabil...:D

dans svet res ne veš kam se vrti...kr že vsako 14 letnco vidiš tko uštimano da bi ji dal prec 20 let....sam tu je kriva moda, pa te idealizirene ženske k hočjo vsem bit všeč...sam tu majo delno vlogo tut tastari-k jim pač vse to dovoljo nost...iz tega se pol razvije tut tist hinavski smeh...kot je značilno predvsem v lj in mb...k ne veš al joka al se reži...jao...:nonono:

TuNina
30.07.2006, 12:18
hinavski smeh, značilen za mb in lj?

fenomen, vreden podrobnejše analize...

soncnica
30.07.2006, 12:56
zanimivo...nikol si nism misnla, da je moj smeh hinavski...(?!?).:nonono:

TuNina
30.07.2006, 13:05
kakšen je šele moj, če živim v mb IN lj :D

ain
30.07.2006, 15:39
mulc? rajš mulc k'pa gospod , sploh pa pr mojih letih :rolling:
me pa res zanima tvoja definicija "pozerja" :shy:
očitno mava različno predstavo o tem kaj je pozerstvo.. sam obstaja možnost, da ma še kira tako kt js... no seveda velja tud obratno;)

popka
30.07.2006, 16:28

:D :D

nina_nana
30.07.2006, 17:03
zanimivo...nikol si nism misnla, da je moj smeh hinavski...(?!?).:nonono:

jao...pa sj ne govorim za vse...sa, glej...greš po lublanskih lokalih in slišiš tak hinavski smeh...(niso vse take!!!!)...greš pa recimo v grosuplje...je pa tega manj..

U462
30.07.2006, 19:31
prva napaka je to, da najstnice hočejo biti "velike" punce, pa jim še veliko manjka ;)

druga pa to, da se ne igrajo s sebi primernimi "igračkami" ;)

katjusha
30.07.2006, 19:41
hehehe, ja, smeh je definitivno res neki oprijemljivega... in tistega hinavskega smeha je povsod dost, sam mogoče ga v lokalih po lj bolj opaziš. drugač pa večina prihaja od deklic, k hočjo zbudit pozornost in si mal nabit ego. res dober način, congrats. :rolling:

drugač pa... če ne veš kako bi človeka naslovil, gospod ali mulc, preprosto rečeš deček :D je zabavno pa ponavad folk preseneti :P

hehe... pozerji :rolling:

u462... ***at ga, sej jim nič ne moreš, če hočjo pa tko preklet hitro odrast. pa bit zrele, resne, samozavestne in odgovorne. ampak še vedno v žepu skrivajo oblekco od najljubše barbike. kidz.

soncnica
30.07.2006, 21:56
nja...misljo, da so ze odrasle, sam vids da jim se kr neki manjka...ze sam z izjavami in pogovorom..:nonono:

dkivi
31.07.2006, 06:35
hehehe, ja, smeh je definitivno res neki oprijemljivega... in tistega hinavskega smeha je povsod dost, sam mogoče ga v lokalih po lj bolj opaziš. drugač pa večina prihaja od deklic, k hočjo zbudit pozornost in si mal nabit ego. res dober način, congrats. :rolling:

drugač pa... če ne veš kako bi človeka naslovil, gospod ali mulc, preprosto rečeš deček :D je zabavno pa ponavad folk preseneti :P

hehe... pozerji :rolling:

u462... ***at ga, sej jim nič ne moreš, če hočjo pa tko preklet hitro odrast. pa bit zrele, resne, samozavestne in odgovorne. ampak še vedno v žepu skrivajo oblekco od najljubše barbike. kidz.
da ne govorimo o temu da imajo 18letnice sobo nafilano s plišastimi igračkami:nonono: ne znajo pa simpl kosila skuhat:veryevil:

Soleil
31.07.2006, 06:50

- gospod sej lah greste naprej, če se vam mudi (sem očitno mal nestrpen zgledu :D)
sm reku:
pa me mula pogleda v oči pa reče čez preklet dolgih 5 sekund (k'jih je vrjetn rabla d'razmisl kaj rečt)...
- kolk star? sm reku (lih tolk d'jo ne zagrabm pa dam čez kolena, sm kr moru kej rečt...)
- ja ene 30 pa si
- ok, sm reku, če 30 let stare zmerjaš z gospodi pol se zih pališ na pozerske mulce, stene maš pa polimane z "boy grup"s plakati, pa namest z mulci se še z barbikam igraš (i nou ajm ivl :veryevil:) :evil:
gues what... ni rekla nč več, je s prou piškavim pogledom filala vrečko :veryevil:

tole vse skup je trajal dobrih 10 sekund bat it uaz veri intertejning. :rolling:
priznam pa d'sm bil gobčn zarada preklet dobre blagajničarke :P k'je z velkim trudom zadržvala smeh :D

njej sm pa reku: sej če tamala neb'za slabih deset let falila bi bil skor užaljen... ona pa z nasmehom na obrazu: skor užaljen?...

jah šele k'te kašna lušna mula z gospodom ogovori se zaveš, da si star ratu :nonono: ampak dokler te ne vse je še ql :D

Tebe vsaj z gospodom ... Mene vsi obravnavajo kot, da bi imela 16 let. Vse trgovke, taksisti in kelnarji me ogovarjajo na "ti".

el_juero
31.07.2006, 06:54
Tebe vsaj z gospodom ... Mene vsi obravnavajo kot, da bi imela 16 let. Vse trgovke, taksisti in kelnarji me ogovarjajo na "ti".

Čez nekaj desetletij boš pa vesela:rolling:

katjusha
31.07.2006, 08:47
zanimivi fetiši, ni kej. kaj češ bolšga kokr da te med sexom opazuje vojska pliša. pomoje se tip začne počutit k michael jackson v girly roomu v neverlandu.

U462
31.07.2006, 09:09
ampak mame imajo pa najstnice :P :P :P
:blush:

ozayrus
31.07.2006, 09:11
ampak mame imajo pa najstnice :P :P :P
:blush:

MILFi a?:D

U462
31.07.2006, 09:49
MILFi a?:D
kaj je to :dontknow:

ozayrus
31.07.2006, 10:10
kaj je to :dontknow:

Ne veš kaj so MILF?:nonono:

U462
31.07.2006, 10:27
Ne veš kaj so MILF?:nonono:
če bi ti toliko vedel, kot sem jaz pozabil, bi bil cvajštajn :veryevil:

Marduk1
31.07.2006, 10:58
Mother I'd Like to ****

snežko
31.07.2006, 15:51
tut na malce starejšo sm naletu k'dejansko spi v postli s plišastimi igračkami :D

:) a sta velkmu medvedom??? sm vidu slikce ja ... tm okol 25 ..

Knez
08.08.2006, 13:09

sm reku:
- ja ene 30 pa si

Meni se isto dogaja.

"Gospod, imate uro mogoče?"

"Oprostite, gospod.."

Vse, kar je ženskega spola in staro nekje do 20, me ogovarja z gospod..Da po****iš..

In kako naj jo potem recimo povabim k sebi domov? Sej bi me policiji prijavila, češ da jo je nek star cepec pedofilski hotel zapeljati.

Pa sej sem odprl temo o tem.

Knez
08.08.2006, 13:12

Mlada zgledaš, očitno.Kolk let pa šteješ?

Soleil
08.08.2006, 13:38
Mlada zgledaš, očitno.Kolk let pa šteješ?

25 - piše v profilu

Knez
08.08.2006, 13:55
Aja, napake najstnic...

Kaj pa vem.Če sodim po svoji sestrični, opažam, da vedno hitreje posegajo po mlajših od sebe, kar v času mojega najstništva ni bil slučaj.

Mala je stara 18 let, prvega fanta je skenslala, bil je starejši od nje, umirjen tip, športnik, vzoren študent. Skratka fant, kakšnega bi si vsaka mama želela za zeta.No, njen sedanji je nasprotje, mlajši od nje, neresen,z za***antskim odnosom do življenja, nič kaj priden v šoli..

Lepa dekleta ljubijo barabe.Ah.

ain
08.08.2006, 14:14
to tud jaz opažam da se trend spreminja in da kr neki bejb pogleduje za mlajšimi...

Marduk1
08.08.2006, 14:25
To je trenutni trend ka majo otroške face pa so usi eni EMOTI.
Tko ka un od Tokio hotela.
Končn gre svet u *****.

TuNina
08.08.2006, 15:00
to tud jaz opažam da se trend spreminja in da kr neki bejb pogleduje za mlajšimi...

če pa mlajši pogledujejo za nami :shy:

Knez
08.08.2006, 15:20

Ma sej nekatere so vedno zanimali mlajši tipi, samo to je ponavadi veljalo za ženske tam nad 28 recimo, ne pa za najstnice..

Da najstnice zanimajo mlajši me pa res čudi..

ozayrus
08.08.2006, 17:41
Vididš to je problem z najstnicam, k sm bil jest najstnik mi niso hotle dat.

Soleil
09.08.2006, 06:36
Ma sej nekatere so vedno zanimali mlajši tipi, samo to je ponavadi veljalo za ženske tam nad 28 recimo, ne pa za najstnice..

Da najstnice zanimajo mlajši me pa res čudi..

Mogoče je pa to, da se z mlajšimi počutijo bolj varne in da imajo kao več nadzora.

baby
27.08.2006, 16:33
zdej tle usi pišete da se majo najstnice oz. najstniki za neki več, da se sam butasto smejijo, pa da se delajo odrasle pa to...kaj vi nikol niste bli najstniki al kaj? me prow zanima, če ste bli res usi tok pametni takrat in če ste usi use znali in delali prav....

ne vem no..sej mogoče se motim...sam mislim, da ni treba tok posploševat...k poznam dost najstnic in najstnikov k bi po odgovornosti, razmišlanju in dejanjih prekosili marsikaterga odraslega...

to je sam moje mnenje...

ain
27.08.2006, 18:07
ja se popolnoma strinjam z baby... in ni jih malo nasjtnikov ki razmišljajo s trezno glavo, šokirana sm nad tem kolko je odraslih ki razmišljajo in se obnašajo kot najstniki...

U462
27.08.2006, 21:03
če pa mlajši pogledujejo za nami :shy:
drugi pa ne :rolling:
hormone je nekak treba pomirit anede :veryevil:

U462
27.08.2006, 21:06
edini problem z najstnicami je, da jih starši ali ne znajo ali pa zaradi škode, ki jo delajo ne zaposlijo doma :mad:
čeb mele dost dela bi imele samospoštovanje in neb delale traparij :evil:
konec koncev babje riti niso orglice, na katere s fušanjem zayebavaš vso okolico :nonono:

ain
28.08.2006, 09:37
brihten odgovor u462... jih ne zaposlijo doma!!! a tebe so doma zaposlovali k ti teku za bejbami! pa ne verjemem da si lih korist delu, itak so tvoje sošolke pogledovale za starejšimi in bolj izkušenimi....

Nodika
28.08.2006, 10:31

:rolling:

mrjerry
28.08.2006, 12:09
Najstnice delajo napake, da se skusajo obnasati kot odrasle zenske, namesto, da bi se obnasale kot najstnice :approve:

Andreea
29.08.2006, 15:53
:nonono:
A je to sindrom 20+ ljudi, k trpijo za sklerozo? Da se je treba zacet pritozevat nad mladimi?
;) :rolling:

U462
29.08.2006, 15:58
takrat bse mogu pr njihovih mamah inštruirat :2thumbs:
k češpla ne pade delč od drevesa ;)