Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Fitnes

biker
29.07.2006, 22:24
Pozdravljeni!
Zanima me, kolk vas obiskuje fitnes, kolk ste zadovoljni z napredovanjem, oblikovanjem svojega telesa z vajami katere vam predpiše trener- lastnik fitnesa? :-)
Kolk pazite na prehrano in kolk se poglabljate na dodatke k prehrani?
Kakšne dodatke uživate pred - po treningu?
Prosim za resne odgovore.
Hvala! :)

Katrin
30.07.2006, 22:22
Zelo zadovoljna, ampak sem si vaje kar sama predpisala :)
Na prehrano pazim že zaradi sebe, dodatke pa jem na ravni rekreativca - BCAA in karoten pred treningom, potem beljakovine.

Teo
30.07.2006, 22:49
jst grem vsake pol leta za en mesec. lih za se mal pretegnit.:)

silence
31.07.2006, 04:47
Zame je pa fitnes ko ena huda kazen.:blush: Ne vem no, samo rabm ful ful motivacije, da zdržim na primer na kolesu v zaprtmu prostoru več kot deset minut.:dontknow:

sJavorshek
31.07.2006, 07:41
Dobra si, da sploh zdržiš. :nonono:

Vadbe mi niti niso tolk mučne, bi mel kazga zasebnga, javni se mi pa upirajo. :(

lady_lucifer
31.07.2006, 08:43
u fitnes me ne dobite zivo....ker tud ko se mi pozimi zazdi, da bi pa jst mogoce sla u fitnes, me mine v naslednjih nekaj minutah...

ozayrus
31.07.2006, 09:09
Pozdravljeni!
Zanima me, kolk vas obiskuje fitnes, kolk ste zadovoljni z napredovanjem, oblikovanjem svojega telesa z vajami katere vam predpiše trener- lastnik fitnesa? :-)

Dokler sm bil še v srednji šoli, sem bil ene 2-3 na teden (brez trenerja). Sedaj skrbim samo za kondicijo oz. aorobno vzdržljivost. Ne takrat ne sedaj nism veliko posvečal prehrani (pazil sem le, da sem pojedel dovolj ogljikovih hidratov in beljakovin za mišicem bret dodatkov). Sedaj za oblikovanje telesa "skrbijo" rekreativni treningi raznih športov.

ain
31.07.2006, 09:41
tud jaz za neki bolj zasebnega, intimnega morda :) se mi zdi da si v vseh teh fitnes centrih kt razstavni eksponat, ljudje so hodjo tja dejansko gledat in ne trenirat

korenje
31.07.2006, 11:07
eh ceb ker vame gledu mu sam nos razbijem pa nau vec :)

za bejbe sm pa avaliable na vpogled :D

U462
31.07.2006, 11:11
jz se pa pustim biti osvajan povsod ;) :D
jest jim tud pijačko častit pustim ;)

U462
31.07.2006, 11:18
sam tuki sam moški podajate mnenja... me zanima kaj pravi kakšna "opazovana" z vaše strani;)
glede na to, kako se razstavljajo in razkazujejo, jim ni treba nič rečt :2thumbs:
k bi sicer izpadle kot, da se nastavljajo :rolling:

ain
31.07.2006, 11:20
tebi se zdi da če gre bejba v fitnes da se že razkazuje? morda pa je pršla sam z namenom izpilt telo k njen zaročenc tko želi in nima nobene "višje" potrebe;)

U462
31.07.2006, 11:24
tebi se zdi da če gre bejba v fitnes da se že razkazuje? morda pa je pršla sam z namenom izpilt telo k njen zaročenc tko želi in nima nobene "višje" potrebe;)
zaradi mene je lahko tisto kar jaz vidim koleteralna škoda njenih želja, potreb ... :2thumbs:
ampak videti je pa dobro :P

ain
31.07.2006, 11:25
res ste moški skromna bitja... zadovoljni že z majhnim;)

U462
31.07.2006, 11:28
res ste moški skromna bitja... zadovoljni že z majhnim;)
:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
neverjetno, ampak moški gledamo vsaj 1/2 ženskega telesa, pa smo kao skromni :rolling:
ženske se zadovoljijo z nekaj cm s krvjo napihnjene kože :rolling:

logika za poscat se :veryevil:

U462
31.07.2006, 11:35
veš da. js nism do zdej še spoznala nobene k bi vse to nardila v enem dnevu... a so pr teb tud tipi taki? to bi me znalo zanimat:rolling:
sej se lohk zmenva ;)

korenje
31.07.2006, 11:39
če ...;)

na zalost dobrim bejbam njihovi ljubosumni tipi ne pustijo gledat vame... :(

ain
31.07.2006, 12:03
:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
neverjetno, ampak moški gledamo vsaj 1/2 ženskega telesa, pa smo kao skromni :rolling:
ženske se zadovoljijo z nekaj cm s krvjo napihnjene kože :rolling:

logika za poscat se :veryevil:
pol pa res slabo poznaš ženske... teb se sanje ne kaj vse gledamo, še zdalč ne tistih par centimov pol pasom, konc koncev težko opaziš to na prvi pogled;)
verjemi da vse od konic las na glavi do nohtov na nogi...
pozanimaj se pri kiri bejbi;)

U462
31.07.2006, 12:07
verjemi da vse od konic las na glavi do nohtov na nogi...
pozanimaj se pri kiri bejbi;)
a daješ tud privat inštrukcije :P

ain
31.07.2006, 15:37
dajem, sam se zavedaš kakšne so danes cene inštrukcij:veryevil:

Katrin
31.07.2006, 21:28
tud jaz za neki bolj zasebnega, intimnega morda :) se mi zdi da si v vseh teh fitnes centrih kt razstavni eksponat, ljudje so hodjo tja dejansko gledat in ne trenirat

Potem pa nisi v pravem fintesu ;)

Katrin
31.07.2006, 21:31
ja no sto ljudi sto čudi...:rolling:
ti tm vsa prešvican pol pa še dva tipa k bulijo vate:nonono:

Mene noben ne gleda. Čeprav nisem čisto prepričana, da je to ravno dobra stvar ;) :D

silence
31.07.2006, 21:45
Dobra si, da sploh zdržiš. :nonono:

Vadbe mi niti niso tolk mučne, bi mel kazga zasebnga, javni se mi pa upirajo. :(sej ne ;)

Pa zrak tud manjka.:shy::shy:

silence
31.07.2006, 21:46
kaksnga dobrga moskega za gledat? ;)jaaaa:clapping::evil::evil:..... viš, viš motivacijo , če bi si kdaj želela kakega nabitga pozerja spoznat, se ziher v fitnes spravm :dead:

Ej korenje...mogoče bo tole zate vroča voda...sam če se baba rekreira še ne pomeni, da se zarad tipa (za vse prpadnice upam:shy:) ali pa -bohpomagi-, da koga spozna:rolling:

korenje
31.07.2006, 21:58
jaaaa:clapping::evil::evil:..... viš, viš motivacijo , če bi si kdaj želela kakega nabitga pozerja spoznat, se ziher v fitnes spravm :dead:

Ej korenje...mogoče bo tole zate vroča voda...sam če se baba rekreira še ne pomeni, da se zarad tipa (za vse prpadnice upam:shy:) ali pa -bohpomagi-, da koga spozna:rolling:

vem... jz se npr rekreiram zarad sebe.

biker
02.08.2006, 18:10

SPRAŠEVAL SEM RESNO GLEDE TRENINGA, PREHRANE IN ITD...

NAMEN TE TEME NI DA DEBATIRAMO KDO SE HODI GLEDAT... PAČ NAJ SE GLEDA ČE SI JE TAKO VŠEČ! .-)
NO, ŠE KAKŠEN KORISTEN ODGOVOR...

ozayrus
02.08.2006, 18:21
SPRAŠEVAL SEM RESNO GLEDE TRENINGA, PREHRANE IN ITD...

NAMEN TE TEME NI DA DEBATIRAMO KDO SE HODI GLEDAT... PAČ NAJ SE GLEDA ČE SI JE TAKO VŠEČ! .-)
NO, ŠE KAKŠEN KORISTEN ODGOVOR...

poglej na: http://www.maxximum-portal.com/

Teo
02.08.2006, 20:32
http://maxximum-portal.com/index.php

Lurtz
17.08.2006, 21:25
Jaz mam doma fitnes, vse vrste naprav, uteži,...

Namreč doma nimam trenerja tako da me zanima, kje lahko najdem kak program vadbe?
Predvsem me zanima program za povečanje oziroma za bolj okrepljene trebušne mišice, ker mi nikakor ne rata da bi bile bolj izrazite, z vsemi drugimi mišičnimi skupinami pa ni problemov.

Hvala za pomoč.

The_beast
20.09.2006, 19:51
Pozdravljeni!

fitnes obiskujem 6 dni v tednu, treniram doma tako da si vaje oz. jedilnik pisem sam...Na prehrano pazim srednje-nisem kot nekaksen bodybuilder fanatic,pac izogibam se fast foodu in pretiranim sladicam.
Dodatkov k prehrani ne uzivam.
Z obliko telesa na lestvici od 1-5 bi ocenil s 4...

castor
22.09.2006, 10:29
Pozdravljeni!

Mah... nisem več za fitnes. Včasih sem ga redno obiskoval, lepo delal, se lepo izklesal. :blush: Ampak kondicije pa nisem imel niti za na Jošta. :clown: No... zdj pa nisem več izklesan, kondicije pa nimam niti za na Šmarjetno goro. :( :angel:

sadie_007
22.09.2006, 10:59
jst hodim na fitnes redno dve leti (edino julija naredim 1 mesec pavze) ... z manjšimi in večjimi pavzami pa 5 let

ful mi je všeč ta individualna vadba, k maš mir in delaš po svojmu tempu ... sicer pa v glavnem po kratkem ogrevanju (cca 10 minut steperja) delam večinom z utežmi ... trener mi je odsvetoval preveč kondicijskih vaj, ker mi gre teža takoj dol ... tko da zdej mal gruntam, s čim bi lohk nabirala kondicijo, ne da bi zraven shujšala (k gor pa tud ne morem spravit) ... tko da vaje delam po skupinah kot najbrž večina: 1 dan prsa, rame, triceps, 3 dan:hrbet, bicepsi, noge, 5. dan: noge ... vaje zamenjam na 3-6 mesecev

fitnes je fajn za definicijo mišic :approve:

prehrana: ne kompliciram peveč, jem isto kot prej, po fitnesu pa spijem en tist šejk :)

mrjerry
22.09.2006, 11:03
Sem hodil kar nekaj let (bolj ali manj redno). Zdaj ga imam dost, ker se mi zdi predrag glede na to, kaksna je na njem guzva. Vcasih sem za 6 jurjev treniral v trikrat bolj praznem fitnesu, kot danes za 12 jurjev mesecno. Saj razumem, da navijajo clanarino, ampak zato naj pa omejijo stevilo tistih, ki so tam.

S prehrano sem se igral priblizno eno leto. Kot dodatke sem jedel vitamine, aminokisline, proteine in kreatin. Pazil sem tudi sicer pri prehrani, kalorij pa nisem nikoli stel.

Letos pozimi se mislim rajsi spravit na kaksno plavanje ali kaj podobnega.

castor
22.09.2006, 11:17
ja plavanje je še najboljš. To sem mel tudi že jst v mislih, samo kaj, ko tam plavajo in svoje hrbtne mišice raztegujejo le starejše generacije...

Angie
22.09.2006, 15:41
Fitnes je že ok, seveda so tud takšni, ki se not razkazujejo, a se hitro naveličajo, ker ne vzbujajo dovolj pozornosti, potem pa odnehajo.

Hodim 1x tedensko v jesenskih in zimskih mesecih, vaje morajo biti smisleno sestavljene iz vaj na kardio napravah (te ti dvigajo kondicijo!!!) plus vaje za mišice. Število ponovitev in čas vadbe prilagojen kondiciji in trenutnemu počutju. Po večini vidim, da se mladci takoj zategnejo k utežem, brez ogrevanja, brez kardio predpriprav, ne opravljajo strečinga, itd.itd. kar vodi k POŠKODBAM.
Vaje se sestavijo individualno, odvisno od štartne osnove in ciljne motivacije. Vsekakor priporočam!!!

Prehrana, naj bo zdrava, uravnotežena, tako kot to velja na sploh, ne sam zaradi fitnesa in lepotnega oblikovanja telesa. In ne nasedat na reklamo za razne umetne prehranske dodatke, to so že številne raziskave dokazale, kako je s tem.

mihabaki
27.09.2006, 11:25
poglej na: http://www.thenutrition-shop.com/forum

punce pa na: http://www.cenim.se

mrjerry
27.09.2006, 11:26
ja plavanje je še najboljš. To sem mel tudi že jst v mislih, samo kaj, ko tam plavajo in svoje hrbtne mišice raztegujejo le starejše generacije...

A se hecas? :O

RH-
27.09.2006, 18:27
jp, jerry je pa res, da se na bazenih vecinoma rekreirajo samo stare mame... :D