Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : moški in spodnjice

Mazaya
04.08.2006, 17:37
Že nekaj časa se sprašujem, zakaj imajo moški probleme pri nakupu spodnjega perila (zase seveda:)) :dontknow: ?
Torej ne gre za to, da nebi radi nakupovali v splošnem, ampak samo kadar je potrebno kupiti spodnjice....zakaj pričakujejo, da bo za to poskrbela mama, punca, žena...:nonono: ?

pinky
04.08.2006, 17:40
moj sin si jih že nekje od 13 leta kupuje sam :dontknow:

Teo
04.08.2006, 18:08
mnja, meni to mama kupuje ja. V življenju si jih še nisem sam kupil. nogavic niti:)

J.J.
05.08.2006, 09:24
mojmu bratu kupujemo mama in jaz, in mu ni treba skrbet za to, zdej ena varjanta bi bla, da mu nehava kupovat, in bo pol zgulu tiste k ma do onemoglosti in pol hodu brez gat,al si bo pa primoran sam kupit...
to je razvada;)
pomoje naš tamau sploh ne ve kje se gate kupijo, on bi šel po une v špar 3za 900sit ;)

Mazaya
05.08.2006, 11:59
in bo pol zgulu tiste k ma do onemoglosti in pol hodu brez gat,al si bo pa primoran sam kupit...
to je razvada;)

....problem znan...še večja finta pa je, da kjub temu, da mu zgulene zmečeš v koš ne kupi novih....pol pa nanstane problem, ko jih zmanjka...in pričakujejo, da boš non stop samo njihove gate pral:nonono:

saj ne morem verjet...očitno jih je res treba za roko peljat v trgovino in jim pokazat kje na polici so:mad:

pinky
05.08.2006, 13:27
probej mu kupit take ki jih ne bo maral nosit :dontknow:

Mazaya
05.08.2006, 16:13
To je sicer možnost...v primeru, da nima nobenih starih več:) Drugače pa je moje vprašanje bolj po razlogih, zakaj je moškim težko kupit...ne pa kako jih pripravit, da kupijo...

Tako da gospodje in gospodiči...prosim še vas za kako pojasnilo:)

d3vil_b4b3
05.08.2006, 16:18
Eh...to je sam en dokaz več kak nesposobni so moški:D:...........sama sreča da nimajo menstruacije....kr pol bi blo pa res hudo :D

sJavorshek
05.08.2006, 16:23
Niti ni problem, vsaj zame. :dontknow:

Je pa res, da je to že skor ceramonialen nakup. :blush: :angel:

korenje
05.08.2006, 16:28
jz ze lep cajt vse sam kupujem... razn za drugo obleko, kjer vzamem strokovnjaka s sabo, da mi svetuje :P

sJavorshek
05.08.2006, 16:31
Aja, k je ena omenila štunfe, to pa nikakor noben drug, k mi jih noben ne zna kupt.
To je pa nuja in ne obred ;) :D

čudežni
05.08.2006, 18:08
To je sicer možnost...v primeru, da nima nobenih starih več:) Drugače pa je moje vprašanje bolj po razlogih, zakaj je moškim težko kupit...ne pa kako jih pripravit, da kupijo...

Tako da gospodje in gospodiči...prosim še vas za kako pojasnilo:)

Po mojem gre tukaj za neko "kao" intimno sfero", kjer lahko preveč popustljive ali dominantne matere posegajo v to sfero in dajo sinovom vedeti, da jim pač ni potrebno tega kupovati oz.lahko se sinovi počutij ob nakupih zelo nelagodno. Se pravi gre bodisi za razvado bodisi mogoče za sramežljivost.

ne vem, če ta misel velja tudi v praksi, saj nisem psiholog in se s tem ne ukvarjam.Mogoče bi pa morala to vporašati kakšnega strokovnjaka s tega področja.

Jaz osebno, kadar grem kaj nakupovat, pogledam, če najdem še kaj zame, pa kupim 3, 4,5 pare naekrat.
Velikorat dobim tudi bodisi za darilo ravno spodnje perilo, tako ,da s tem nimam problemov.:approve:

P.s. : Zdi se mi, če se ženske potrudijo ,da so za nas moške zapeljive, da se lahko tudi moški malce potrudi.;)

Kahla
05.08.2006, 18:15
A je to res problem, al ka?

spartan
05.08.2006, 19:06
Že nekaj časa se sprašujem, zakaj imajo moški probleme pri nakupu spodnjega perila (zase seveda:)) :dontknow: ?
Torej ne gre za to, da nebi radi nakupovali v splošnem, ampak samo kadar je potrebno kupiti spodnjice....zakaj pričakujejo, da bo za to poskrbela mama, punca, žena...:nonono: ?

.....bom poskušal razjasniti to misterijo na enih simpl primerih:clown:

1. Moški vodi dvojno življenje; prvo kot povprečen deloven človek, drugo kot superjunak tipa Batman ali Superman itd....ker rešuje svet, lovi zlokovce po vsem svetu in enostavno nima časa, da bi kupoval spodnjic.

2. Skrivoma se oblači v žensko, zahaja v gey bare, krade ženski tangice in ne rabi moških spodnjic.

3. Ves denar zapravi za alkohol, kocko in prostitutke.

4. Je škrtica.....(velja samo za področje Gorenjske).

5. Ne pozna številke svojega spodnjega perila in kot "glavni strateg" prihodnosti familije se boji izpasti "glup" če bi vprašal trgovko ter s tem razkril svojo nesposobnost.

6. Nikoli mu ni bilo potrebno skrbeti zase, ker je bila mama zmeraj tu, pri svojem fanteku.

7. Mu je pod nivojem, da bi opravljal "nizkotna" ženska opravila tipa nakup spodnjic.

8. Enostavno je prelen, da bi se vstal s kavča.

9. Se boji nakupa gat, ker "nikoli ne veš".....mogoče bo ženska potem še želela, da jih bo potrebno oprati. Pralni stroj...kaj je že to:think:

10. Ne gre na pregled k zdravniku vsaj še 3 leta.

11. Je čunka, ki se je navajena valjati v lastnem dreku.

12. Ni še stanje "rdečega alarma"....se pravi; 14 dni nosi zadnje raztrgane gate in presenečen ugotovi, da v omari ni nobenih več. V trenutkih krize si skrivoma obleže ženske spodnjice in natiho odpravi po nakupih.

13. Je britanski princ Charles:veryevil:

14. Od psihiatra ima potrdilo, da nakup spodnjic škodi moški samovšečnosti; potrebna so leta terapije.

:angel:

ozayrus
06.08.2006, 08:37

1. Moški vodi dvojno življenje; prvo kot povprečen deloven človek, drugo kot superjunak tipa Batman ali Superman itd....ker rešuje svet, lovi zlokovce po vsem svetu in enostavno nima časa, da bi kupoval spodnjic.

2. Skrivoma se oblači v žensko, zahaja v gey bare, krade ženski tangice in ne rabi moških spodnjic.

5. Ne pozna številke svojega spodnjega perila in kot "glavni strateg" prihodnosti familije se boji izpasti "glup" če bi vprašal trgovko ter s tem razkril svojo nesposobnost.

6. Nikoli mu ni bilo potrebno skrbeti zase, ker je bila mama zmeraj tu, pri svojem fanteku.

7. Mu je pod nivojem, da bi opravljal "nizkotna" ženska opravila tipa nakup spodnjic.

9. Se boji nakupa gat, ker "nikoli ne veš".....mogoče bo ženska potem še želela, da jih bo potrebno oprati. Pralni stroj...kaj je že to:think:

10. Ne gre na pregled k zdravniku vsaj še 3 leta

12. Ni še stanje "rdečega alarma"....se pravi; 14 dni nosi zadnje raztrgane gate in presenečen ugotovi, da v omari ni nobenih več. V trenutkih krize si skrivoma obleže ženske spodnjice in natiho odpravi po nakupih.

14. Od psihiatra ima potrdilo, da nakup spodnjic škodi moški samovšečnosti; potrebna so leta terapije.

:rolling:

Mazaya
06.08.2006, 15:10
P.s. : Zdi se mi, če se ženske potrudijo ,da so za nas moške zapeljive, da se lahko tudi moški malce potrudi.;)

exactly :D

P.S: Trudit se je seveda potrebno zmeraj...ne samo do poroke:)

Mazaya
06.08.2006, 15:12

10. Ne gre na pregled k zdravniku vsaj še 3 leta.

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Mi je že bolj jasno:)

Smaug
06.08.2006, 16:43
Boksarice in nogavice so edine stvari, ki jih z veseljem kupujem, kar se tice oblacil. Spodnje perilo je tako ali tako najbolj pomemben del razvade oblacenja - vazno da se otroci dobro in udobno pocutijo :)

el_juero
06.08.2006, 22:26
.....bom poskušal razjasniti to misterijo na enih simpl primerih:clown: ...

Dobro si povzel ni kaj. Mogoče je pa ena izmed fint, da si moški noče kupovati sam spodnjic, ker ne ve katere najbolj poženejo partnerko. S tem ko mu jih kupi ona, ne more zgrešiti :rolling:, no ja, rezen če jih dosti menjava, ženske mislim, ne gate :P

maestro II.
06.08.2006, 22:27
V življenju sem si kupu ene spodnje gate.

el_juero
06.08.2006, 22:30
Pohvale vredno

U462
07.08.2006, 05:20
a pipo popravit znaš pa ti sama :dontknow:

Mazaya
07.08.2006, 07:43
a pipo popravit znaš pa ti sama :dontknow:

Seveda...še odtoke ti sčistim, če hočeš;)

roxa
07.08.2006, 08:32
mojmu bratu kupujemo mama in jaz, in mu ni treba skrbet za to, zdej ena varjanta bi bla, da mu nehava kupovat, in bo pol zgulu tiste k ma do onemoglosti in pol hodu brez gat,al si bo pa primoran sam kupit...
to je razvada;)
pomoje naš tamau sploh ne ve kje se gate kupijo, on bi šel po une v špar 3za 900sit ;)
isti je moj brat....:D

jah..moški se preveč opirate na druge...recimo moj je tko izbirčen, da komaj pri gate št 5 zadanem:evil:

lump muc
07.08.2006, 11:32
ma ni problema, ravno pred dvema dnevoma smo v Intersparu kupovali bokserce, take lepe pisane imajo
z vzorčki, to bi morali videti kako so punce gledale ko smo jih pomerjali:2thumbs: včasih pa tudi poštna prodaja kot Nekerman in kuele pride v poštev.

Knez
08.08.2006, 13:48
Jaz pri gatah ne kompliciram sploh.

Grem v H&M ali kakšno podobno cheap štacuno, kupim dva paketa, kjer so dvojne ali trojne skupaj in to je to.Vsake toliko časa kakšne vržem stran.gate so potrošni material, nogavice isto.

lump muc
08.08.2006, 20:56
zato ni potrebno zapravit celega premoženja zanje...

el_juero
09.08.2006, 07:07
Še dobro, da ni pri spodnjicah ista finta kot pri ostlih oblačilih. Nakupiš si puno novega, potem pa še kar nekaj časa rajši nosiš staro, recimo, da je bolj udobno (beri: iz navade). No ja, saj pri meni je tak, zakaj pa niti sam ne vem. Se pač boljše počutim.

Mazaya
09.08.2006, 08:22
Še dobro, da ni pri spodnjicah ista finta kot pri ostlih oblačilih. Nakupiš si puno novega, potem pa še kar nekaj časa rajši nosiš staro, recimo, da je bolj udobno (beri: iz navade). No ja, saj pri meni je tak, zakaj pa niti sam ne vem. Se pač boljše počutim.

To je verjetno zaradi tega, ker stare spodnjice vstran vržeš (ali pa ti jih kdo drug:D)

Morena
09.08.2006, 12:49
Meni se ne zdi, da bi nakup gat keremu tipu predstavljal problem - vsaj ne tem, katere jaz poznam.

U462
09.08.2006, 14:28
al je s tabo kej močno narobe al pa same čudne tipe privlačiš :veryevil:

U462
09.08.2006, 14:30
Meni se ne zdi, da bi nakup gat keremu tipu predstavljal problem - vsaj ne tem, katere jaz poznam.
da o tem, da jih v tvoji družbi itak ne potrebujejo ne izgubljamo črk ;)

el_juero
09.08.2006, 21:40
Ej, samo če pomislite, da si kupiš 10 parov dokaj kvalitetnih moških gat (to mislim ne tistih ko jih je 5 v paketu za 3 jurje, ampak neko normalno ceno), daš cirka 20 jurjev (vem, vem, lahko tudi dosti več). Za gate! Da si pa še na trgi in iščeš zvezo (tako ali onako) pa gre verjetno še več dnara. Sicer je važno kaj je v gatah pa vendarle.

No ja, ženske pa morate še bolj za to zapravit.Se mi kar smilite. Pa še košarice nimajo (več) nikoli prave :rolling:

TuNina
09.08.2006, 21:42
kaj?

el_juero
09.08.2006, 22:52
kaj?

Hja, še sam moram razmislit kaj sem želel povedati :) Da poenostavim. Spodnje perilo je (pre)drago, pripadnice ženskega spola pa morate kupovati še modrce, za katere pa še fantje vemo, da se velikokrat zgodi, da ni ravno tiste številke košarice.... skratka nekaj v tem smislu.;)

ain
09.08.2006, 23:01
ma ženske smo po moj boge po svoji krivdi... sej nu nujno da maš neko oh in sploh perilo sam mamo pa vse rade lepo perilo ki pa je td drago.
pri moških je drgač.. k si še gat ne kupijo tk d jh nit najmanj kvaliteta pa barva ne zanimata

korenje
09.08.2006, 23:05
zdej po novem hodm z razcufanimi majcami okrog :D

el_juero
10.08.2006, 06:47
zdej po novem hodm z razcufanimi majcami okrog :D

A da bo potem stilsko z gatami :veryevil:

sadie_007
10.08.2006, 08:06
moj jih vsake tolk cajta naroči pr Nekermanu, k je najdu en model in cifro, k mu paše ... mam rajš, da so čip, pa da večkrat kupi nove, kt pa, da so Šiserke za 5 jurjev, pol se pa ne more ločit od njih :veryevil:

U462
10.08.2006, 08:15
moj jih vsake tolk cajta naroči pr Nekermanu, k je najdu en model in cifro, k mu paše ... mam rajš, da so čip, pa da večkrat kupi nove, kt pa, da so Šiserke za 5 jurjev, pol se pa ne more ločit od njih :veryevil:
pa še ni velke škode, kadar te popade, pa da mu jih kar strgaš dol :2thumbs:

sadie_007
10.08.2006, 08:24
pa še ni velke škode, kadar te popade, pa da mu jih kar strgaš dol :2thumbs:

no ... po desetih letih pa mende že lohk tolk počakam, da jih sleče ... :veryevil:

mdg
10.08.2006, 10:15
ma kupujem sam.

se mi je zgodilo, da mi je ena kupla ful široke boksarce in
je bil pol willy free tumač, ko sva recimo sedla za mizo.

ko tak pomislim...mogoče je blo to namerno ?:shy:

Njuška Trap
12.08.2006, 17:08
Moj si jih kupuje sam - v H&M-u je našel model, ki je :P :P :P, pa še lepih barv so. :approve:

lump muc
12.08.2006, 17:29
http://styling.over.net/tekstilni_materiali/slike/spodnjice_1.jpg

Njuška Trap
12.08.2006, 17:31
Dolgčas. :sleepy:

U462
12.08.2006, 20:26
no ... po desetih letih pa mende že lohk tolk počakam, da jih sleče ... :veryevil:
a sta lonček medu in strasti že ves polizala in sedaj štancata na normo :nonono:

U462
12.08.2006, 20:27
ma kupujem sam.

se mi je zgodilo, da mi je ena kupla ful široke boksarce in
je bil pol willy free tumač, ko sva recimo sedla za mizo.

ko tak pomislim...mogoče je blo to namerno ?:shy:
ah, ne. sej veš koliko je tisto, kar ženske mislijo, da je 20 cm ;)

U462
12.08.2006, 20:27
Moj si jih kupuje sam - v H&M-u je našel model, ki je :P :P :P, pa še lepih barv so. :approve:
tole je pa čista pedofilija :nonono:

U462
12.08.2006, 20:35
ampak bele z rumeno črto so še vedno zakon :2thumbs:

snežko
12.08.2006, 21:34
:) v paru z rjavo črto...

ozayrus
13.08.2006, 09:56

Ta ma pa kocke postran

spartan
13.08.2006, 16:08
Hugo Boss Orange, seveda :clown:

http://img221.imageshack.us/img221/845/2022xlmr0.jpg

mdg
13.08.2006, 18:52
kaj si se polulal...
(oranžna na hlačkah)

spartan
13.08.2006, 19:43
mdg.....kaj ti naj rečem:think:

pejd enkrat pogledat.....saj si iz MB in imaš v Europarku trgovino.......saj veš, to je tista, kjer turistične obiskovalce ne spuščajo noter in se je eni moški čudno izogibajo :D :D

Ker Sportina zastopa Hugota na slovenskem, imaš desno zraven še plebejsko varianto.......tam si lahko vzameš zase kakšne espritke.......čeprav je to linija za mlajše:clown:

lady_lucifer
13.08.2006, 19:45
Hugo Boss Orange, seveda :clown:

http://img221.imageshack.us/img221/845/2022xlmr0.jpg

zelo vsecne:approve: