Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mystery Science Theater 3000

Smaug
08.08.2006, 21:14
...je najboljsa serija, kar jih je kedaj ugledalo ostro oko Ray Charlesa. In mi se mu moramo pridruziti v tej, na prvi pogled jako hrabri, oceni. Ze neukim pankrtom je na prvi vrg beloocnice kristalno jasno, da imajo opravka s pravim đemom sedme umetnosti. Naslovi kot so "The Amazing Transparent Man", "Secret Agent Super Dragon", "Santa Claus Conquers the Martians" in ultimativni " The Saga of the Viking Women and Their Voyage to the Waters of the Great Sea Serpent", govorijo vec kot molcecnez desetim, najlepsi del vsega pa je, da je to samo pokusina, kaplijca v morje tega, cesar bodete delezni. Jap, vsega skupaj je nepremagljivih 200 in se pravljicnih 9 komadov! Zatorej, nebodi ga len, hajdi v lov!
Ce vas slucajno zamika, da bi imeli doma na polici vec kot 100 DVD-jev ultra bednih filmov, si jih lahko privoscite ze za borih 170 zelembacev; denar, za katerega lahko dobite par cd-jev tako opevane in precenjene Criterionove kolekcije (ki jo lahko posljete meni, da vas odresim brige). Pa pobarajte teto iz Amerike, da vas obskrbi z materialom, ker se zna zgoditi, da boste za paketek placali x10 carine.

Luka2k
08.08.2006, 23:22
Jas ti za pol leta octopim devede, a ti iz njega napraviš večkotsto devedejev iz njega..... Da te ni bilo sram...

Smaug
08.08.2006, 23:25
:D, zahvaljujoc tvojemu velikodusnemu prilogu "to the cause" je prvih 5 sezon ze na poti :cool:

Stari, zdaj mi do terabajta fali samo se 200 GB, oziroma ce racunam se sluzbeni kompjuter sem tam-tam. Geekishly sick :D

Luka2k
08.08.2006, 23:27
srči, za tapraw deepthroath (ne k tist penowrt zadnjič), ti na naslednji LMN donesem prvo sezono. :kisses:

Smaug
08.08.2006, 23:29
:O , a mas fse?

101 - The Crawling Eye
102 - The Robot VS. The Aztec Dummy (w/ short: Commando Cody, Chapter 1)
103 - Mad Monster (w/ short: Commando Cody, Chapter 2)
104 - Women Of Prehistoric Planet
105 - The Corpse Vanishes (w/ short: Commando Cody, Chapter 3)
107 - Robot Monster (w/ short: Commando Cody, Chapter 4,5)
108 - The Slime People (w/ short: Commando Cody, Chapter 6)
109 - Project Moonbase (w/ short: Commander Cody, Chapter 7,8)
110 - Robot Holocaust (w/ short: Commander Cody, Chapter 9)
111 - Moon Zero Two
112 - Untamed Youth
113 - The Black Scorpion

Luka2k
08.08.2006, 23:32
101 - The Crawling Eye
102 - The Robot VS. The Aztec Dummy (w/ short: Commando Cody, Chapter 1)
103 - Mad Monster (w/ short: Commando Cody, Chapter 2)
104 - Women Of Prehistoric Planet
105 - The Corpse Vanishes (w/ short: Commando Cody, Chapter 3)
107 - Robot Monster (w/ short: Commando Cody, Chapter 4,5)

lahko nehaš daunloundat.
a maš ti tadrug devede?

Smaug
17.08.2006, 12:16
Glih kar gledal "The brain that wouldn't die" :D

Fenomenalno! Neumesni komentarji si zasluzijo nobelovo nagrado. Tole je vsekakor a must za vsakega ljubitelja kakovostnega humorja. It rips!

cornholio
17.08.2006, 14:19
Glih kar gledal "The brain that wouldn't die" :D

Fenomenalno! Neumesni komentarji si zasluzijo nobelovo nagrado. Tole je vsekakor a must za vsakega ljubitelja kakovostnega humorja. It rips!

...no a sem reku... ;)

Smaug
22.08.2006, 14:54
Jap, vceraj smo imeli na LMN-u Puma Man-a und It Conquered the world obdelane izpod roke MST3k team-a.
Drugace me je pa serial popolnoma navdusil in je za Twilight Zone definitivno najboljsa nanizanka.

Pogledal
Terror from the year 5000- "terror" se prikaze zadnjih 15 minut filma v obliki radioaktivne ciganke v catwoman herojski obleki
Gamera vs. Barugon- đizs...in potem se sprasujem zakaj so dandanasnji japonci blesavi. Ce bi jazst to gledal v otrostvu bi me morali z opeko premlatiti po dveh filmih.
Teenage Caveman-lol :D, nizkoproracunski Konan(yes, it can get worse), ki se konca z atomsko bombo :D Jako prilici naslovu filma in splosnemu dogajanju.
Time of the Apes-Wow, cookie! Japonska adaptacija Planet of the apes, podkrepljena s fenomenalnimi komentarji. A must!
Santa Clouse conquers the martians- OGH! somebody kill me!
The Castle of Fu-Manchu- Uradno najbolj beden film ever. EVAH! Pol filma je crn ekran, ker niso imeli dukatov za osvetlitev.
The Beast of Yucca Flats- Tor Johnson IS...the beast of Yucca Flats :D Wow, mama!, za vse fane Ed Wood-a je to kultni film. Yap, it can get way cooler in moz zadolzen za to slisi na ime Coleman Francis. Zgodba; je ni. No, Tor fase drobec atomske bombe (D'oh!:approve:) v rit, nakar se mu strga in zacne pobijati ljudi v puscavi. Ja, puscavi. In policaji plezajo po gorah. Ja. In po eni uri ubijejo tri mimoidoce in Tor-a. Awesome!

Luka2k
22.08.2006, 20:51
da te malo narajtzam...

http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/87/83/65m.jpg