Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Atlantidski prstan

soncnica
09.08.2006, 00:14
..z bioenergijo- kdo ve, kje se ga dobi, ...se kaksna podrobnost?

Kahla
09.08.2006, 06:26
Kupiš ga lahko na Čopovi v Ahatu - tam je tud zlo ugoden, drugače pa v skoraj vsaki zlatarni. Cene so zlo različne - tja od 4.500 do 10.000 ali več.
Podrobnosti? Deluje.;)

Teo
09.08.2006, 06:34

uff, zahebano vprašanje si postavla... včasih se je za take podvige najelo Indiana Jonesa in pol je on brez problemov to najdu. Zdej je pa tip že ful star, pa še drag je ratal, tako da nimam pojma kdo je zdej pri volji za po dzungli lazit in iskat staro kramo.

castor
09.08.2006, 08:10
:angel: :rolling:

Kahla
09.08.2006, 08:26
Kolk sta nesramna.

Nodika
09.08.2006, 08:55

Jst v to nič ne verjamem.

soncnica
09.08.2006, 09:16
uff, zahebano vprašanje si postavla... včasih se je za take podvige najelo Indiana Jonesa in pol je on brez problemov to najdu. Zdej je pa tip že ful star, pa še drag je ratal, tako da nimam pojma kdo je zdej pri volji za po dzungli lazit in iskat staro kramo.

teo:nonono:
kahla- hvala za info:approve:

Teo
09.08.2006, 10:22
ah dej majca, sej si prepametna za take neumnosti no:)

lady_lucifer
09.08.2006, 10:46
no, in kako naj bil deloval? kaj sploh dela?

Kahla
09.08.2006, 12:47
no, in kako naj bil deloval? kaj sploh dela?
Zlo rad počrni, včasih clo poči.

TuNina
09.08.2006, 12:55
in to je bistvo? da počrni?

Kahla
09.08.2006, 12:59
Ja, k te hoče na kej opozorit.

TuNina
09.08.2006, 13:03
u, ic a kajnd of međik..

freya
09.08.2006, 13:36
Tudi avtosugestija je a kajnd of magic....in atlantidski prstan deluje na tem principu. Dokler deluje pozitivno - verjameš v njegove učinke- je koristen, sicer je pa le za okras..
zanimiv je tale prispevek izhttp://www.kartomantik.com/samostojnoucenje/clanki/atlantid.htm

To je prstan, ki naj bi imel nadnaravne sposobnosti v smislu še vedno nepojasnjenih učinkih le tega. Internetnih strani v zvezi s prstanom skoreaj da ni. Tiste, ki pa ga omenjajo, so zelo skope z informacijami. Prstan naj bi našli arheologi (glavni je bil Carter) na mumiji nekega velikega svečenika v Egiptu. Carter si ga je potem dal narediti enakega in baje je imel na njega zelo blagodejne učinke in obvaroval naj bi ga pred marsikaterimi težavami. Govorim "naj bi", saj so vplivi tega prstana še dandanes neraziskani do konca. Tako ne ostane drugega, kot da si prstan kupimo, poleg njega dobimo še drobna navodila, potem pa opazujemo učinke in vplive. Prstane dobite v katerikoli specializirani trgovini. lahko si omislite prstan iz nežlahtne kovine, srebra, bakra ali zlata. In če je prstan narejen izrecno za vas je to potem še najbolje.

Spodaj opisano so moji osebni pogledi in izkušnje z njim.
Prstan sem kupil v trgovini Ahat v Ljubljani in ga nosim od 02.09.02. Na začetku nisem začutil nobenih sprememb. Očitno se spreminjajo zadeve počasneje in bolj v skladu z naravo, kot pa mi to počnemo v materialnem svetu. Čez čas se je pojavil občutek stabilnosti, večjega notranjega miru in skladnosti med fizičnim in psihičnim. Najpomembnejše pa se je zgodilo po nekaj mesecih. Ukrivil se mi je čas. Kako? Predstavljajte si polkrog. Pred nošenjem prstana sem porabil od točke A do točke B najkrajšo pot naravnost. Sedaj pa začenjam iti po obodu kroga od točke A do točke B. Po domače: občutek pomanjkanja časa ni več.
In morda prav v tem tiči skrivnost egipčanskega prstana......da daje občutek brezsmrtnosti, občutek obvladovanja časa.

soncnica
09.08.2006, 14:01
ah dej majca, sej si prepametna za take neumnosti no:)

eh...tenks vseen;)
sam...vsec mi je, če pa deluje se mal bioenergetsko in neki positive...why not?
:2thumbs:

soncnica
09.08.2006, 14:03
aja...pa baje pocrni, kadar se v tebi dogaja, kopici neka negativnost...no, neki na ta nacin...

lady_lucifer
09.08.2006, 14:04
okej...ti pocrni...in kaj pol? zacnes mislt na neki lepga, na morje, dorbga tipa...what?:D

Kahla
09.08.2006, 14:07
okej...ti pocrni...in kaj pol? zacnes mislt na neki lepga, na morje, dorbga tipa...what?:D
Neee, mal si pozorn na okoliš oz. dogajanje okrog sebe.
Pol pa nič, očistiš ga pa je. Drgač se ga pa ne sme dotakniti nihče razen tebe, ker se v nasprotnem navzame energije drugega človeka.

lady_lucifer
09.08.2006, 14:09
ocistis ga z vodo?

ta-mala
09.08.2006, 14:20
A to ste neki hudi oboževalci Osenarjeve a kaj da se za take bedarije zanimate? Glih zanč sm brala da ona to nosi non stop. Deluje ja... umaže se!!!!!!!!

lady_lucifer
09.08.2006, 14:21
men je precej mim to, da rabis ne prstan, ki ti pove, da mors bit pozoren na okolico in dogajanje okoli sebe...mislm, a ni to samoumevno?

freya
09.08.2006, 14:25
ocistis ga z vodo?

ne ga biksat!!!!!!
V začetku, ko se te prstan navadi´, seveda Potemni; sproti ga je treba čistiti( navodilo ); jest pa ga čistim tako, da ga dam v porcelanast´´kozarec ali nekaj tako podobnega, sol+al folija, potem pa še vodo in tako pustim čez noč,da se drgneta folija in sol+prstan:)
REZULTAT je viden koj Zjutri (odvisno koliko je bio prejle temen )
NARAVNO Viden rezultan, no ja, je viden ampak šelem po kakem letu al dva smile.gif, vse je Le ( po moje ) odvisno koliko si bio prejle Mordo´ Prečiščen´´. TREBA JE DOBIT TISTI BLEŠČEČ sijaj!
..če se ga nosi na vsaki roki enga; pa koliko jih ti želiš imeti; A NI DOVOL EDEN, A? priporočljivo je met samo enga in ta naj bo tvoj dokler ga ne izgubiš ali se ti zlomi ( navodila! ) .Jest sm ga izgubil ali pozabil točno 6x; pa sem ga Vedno Dobil Nazaj, tudi po čudni´ poti smile.gif, ker sEM zaupal W-energiji prstana, ker Sva po tolikih letih Že Povezana !
Hej, vsak prst je povezan drugače, če ga nosiš; vpliva vsak posebej _
Samo roko moraš upošetvati, to pa je to, da je leva roka sprejemna in desna oddajna ?!

;)

soncnica
09.08.2006, 14:38
A to ste neki hudi oboževalci Osenarjeve a kaj da se za take bedarije zanimate? Glih zanč sm brala da ona to nosi non stop. Deluje ja... umaže se!!!!!!!!

no ja, nikakor nism obozevalka osenarjeve...:nonono: , sam punca ma pac lep prstan- ocitno.

DarkBloom
09.08.2006, 17:08
pa kdo naseda takim bullshitom:O

korenje
09.08.2006, 17:19
ce tolk folka verjame v boga, zakva nebi se v to? :dontknow:

DarkBloom
09.08.2006, 17:22
to je čist neka druga zadeva. Ok sej neki amuleti so čist ql ampak, da pa si res prepričan, da ti bo nek kvazi prstan pomagal ( pa po možnosti še daš kakih 10.000sit zanjga ) pol pa joj me

Iluzija-
11.08.2006, 11:04

Zlatarna Celje... med drugim :approve:

soncnica
11.08.2006, 13:39
ja...sj majo trgovine po Lublani iz zlatarne Celje "robo" :approve:

Kahla
12.08.2006, 09:18
Za Sončnico!

http://www3.shrani.si/files/ahat805159.png

soncnica
12.08.2006, 12:32
tenks Kahla...;)

Kahla
12.08.2006, 12:42
ja...sj majo trgovine po Lublani iz zlatarne Celje "robo" :approve:
Majo, sam ponavad so tisti, ki so narejeni v ZC precej dražji - razlike pa nobene.;)

soncnica
12.08.2006, 16:34
Sm mal precekirala "ponudbo" nekaj dni nazaj, pa je razlike ene 4 preserne - cene.(zlat. Celje al pa ksn drug)

Kahla
12.08.2006, 18:08
Ja, tam nekje. Jest sem dala zanj 4,9k, od ZC je biu pa 11k. Tko da...

nattka
12.08.2006, 18:16
že dejstvo da so cene tako različne , pa materiali drugačni ... pove da gre za nateg ...

vraževernim je najlepš prodajat ...:approve:

znanka že nekaj časa nosi obedsek in skoz kaže okol kako je vroč pa spet mrzu in da se "nekaj dogaja" z njo ...
pa ji ne moremo dopovedat, da se z njo itaq že dolg dogaja, tudi ko še ni imela kamna ...

mladen stropnik
13.08.2006, 07:27

Dobiš ga v Skušek unikatnemu oblikovanju nakita, zraven Emonske kleti.
Mal jih povpraši pa ti bojo pokazali - sem vidu izložbo prav na to temo so jo nardil.
Sem š:2thumbs: eu mimo in je izložba v pesku not pa so te Atlantidski prstani
Ful lepa izložba pejt poglejat

Matiz
05.04.2007, 18:11
a je tole tut za dedce al kako?:)

Aldebaran
01.06.2007, 08:12
ja to je tud za dedce...

Andreea
01.06.2007, 13:33

Ali po domače - je zanič. :rolling:
vsak srebrn prstan potemni in naši čistilki je celo zlat poročni počil, ker maha z merlo nonstop okrog.:nonono:

s@ma_j@ma
24.06.2007, 16:15

Zakaj pa počrni in zakaj bi počil ? :?:

Irina
24.06.2007, 16:31
Zakaj pa počrni in zakaj bi počil ? :?:

Kovina (žlahtna ali nežlahtna) na naši koži reagira z našimi "izločki", ki so v različnih obdobjih stanja našega telesa različni. Solidno narejen nakit-prstan ponavadi ne poči, če pa že, lahko to pomeni, da "zmes" iz katere je bil le-ta narejen ni bila pravilno obdelana ali v pravilnih razmerjih.

Aldebaran
24.06.2007, 16:35
Splošno za srebro: počrni zaradi SOx -ov v zraku, to je čisto kemična reakcija... Srebro ima zelo veliko afiniteto do žvepla in žveplovih spojin v zraku/kremah za roke/in podobno...

Atlantidski pa naj bi počrnil zaradi tega, ker naj bi ''vlekel iz dotične osebe oziroma njene aure negativno energijo''... ... in ko se navzame preveč negativne energije, naj bi zaradi tega počil, ...

s@ma_j@ma
24.06.2007, 17:36
Hvala!
Ampak - malo čudno razlagajo ti kramarji o raznoraznih energijah. Mislim, da vsi ti dobro vedo, da za zdravje, bi vsak dal vse.
Ko slišim o raznih energijah, dobim takoj alergijo.
Naš sosed temu reče: "Če ima bedak solde, je kramar vesel".
Komu in kako pa lahko reklamiraš ? Nič.
Je takšne izdelke (beri) "biznise" znanost že kdaj potrdila? - Nič.
Zaenkrat še ne verjamem v to, bo treba še malo počakat, da bo znano, kaj bolj konkretnega.

soncnica
24.06.2007, 19:54
No- ce oseba verjame, da prstan ucinkuje pozitivno- zakaj ne?sj ni pomembno kaj je res in kaj ne.
meni osebno je všeč- oblika,.. če pa potegne iz mene "bad energy", pa še tok bols;)

cliena
24.06.2007, 19:56
No- ce oseba verjame, da prstan ucinkuje pozitivno- zakaj ne?sj ni pomembno kaj je res in kaj ne.
meni osebno je všeč- oblika,.. če pa potegne iz mene "bad energy", pa še tok bols;)

se pridružujem temu.ga mam tut sama ;) pa tut če ne deluje ga usak pohvali da je lep :rolling: enostavno: men' je d'best :2thumbs:

cliena
24.06.2007, 19:59
http://www4.slikomat.com/07/0624/090620tqj7.gif (http://www.Slikomat.com/slika/1303523.htm)
to je to :p

TuNina
24.06.2007, 20:15
hja no, rahlo grd je.

cliena
24.06.2007, 21:26
hja no, rahlo grd je.

:) tut men ni biu sprva všeč sam sem se zdej navadla da pač je takšen kot je in mi je postal všeč..:p pa verjetno zgleda res odvraten če je 10krat povečan povrhu je pa še model atlantidskega prstana ki je že kar ''v letih'' :rolling: četudi večini ljudi ni všeč, ima svoje energije in posebnosti...če verjameš, verjameš, če ne, pač ne ;) sončnica, tudi meni se zdi njegova oblika nekaj posebnega :kisses:

Kahla
02.07.2007, 17:57
No, jaz ga imam in ga ne nosim zarad kake energije al kaj. Kupila sem ga čisto slučajno, ker mi je pač všeč, in ko sem kupovala nisem mela pojma, kaj kupujem, dokler mi prodajalka ni porinla v roke listka. To je odvisno tud kolk verjameš - jaz na to nič ne dam, ampak sem pa mnenja, če pomaga prov, če ne pa tud prov.