Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : zavarovanje?

snickers
11.08.2006, 07:27
imam vprasanje pa sem ga dal tudi pod temo gospodarstvo, pa verjetno spada sem....
zanima me kaksno zavarovanje potrebujem npr. ce grem v tujino na morje? ce bi se rad zavaroval npr. proti poskodbam npr. pri sportu, sprehodu itd...
v srednji soli se se spominjam smo se lahko zavarovali ze za 1000 sit. 8eno položnico si placal in to je bilo to).
Kako pa je za studente pa ne vem??videl sem nekaj, naj bi bili mesecni zneski po okoli 5000 sit?! Kar je nekako veliko, spet saj nisem tako storast....
preko studentskih servisov vem da si zavarovan, ce delas pri delodajalcu, pa bi rad bil zavarovan tudi v prostem casu...
kaj predlagate katero zavarovalnico in kaksno zavarovanje??aja tisto ovezno zavarovanje mislim da imam

hvala za odgovore

iri
11.08.2006, 07:55
aja tisto ovezno zavarovanje mislim da imam

kako misliš, da imaš, sej maš očitno status študenta, če delaš prek napotnice.

snickers
11.08.2006, 13:41
ja mam!
ampak sem le zavarovan ce se pri delodajalcu poskodujem...
zanimajo me druga?..

nemehecat
11.08.2006, 14:03
Če si študent, si zavarovan prek svojih staršev, če greš v tujino, moraš par dni prej na terminalu naročit evropsko kartico, lahko se pa pri potovalni agenciji, zavarovalnicah ali na ZZZS zavaruješ še nezgodno, Corris al pa še nekaj je, kar pa stane malo več kot dva jurja, če se ne motim, odvisno kam greš in za kolk cajta.