Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zakaj minister Erjavec ne odstopi?

NaceM
12.08.2006, 15:39
Pristojni obrambni minister je svojčas trdil: "Dokler bom jaz obrambni minister, noben slovenski vojak ne bo šel v Irak..." (Ta izjava je dokumentirana.) Sedaj pridejo prvi štirje nazaj in drugi štirje tja in pristojni minister je še vedno pristojni minister...

Tak minister, ki ne drži svoje besede potemtakem ni zaupanja vredna in kredibilna oseba, je pa del vlade, ki vodi državo. (Konec koncev, že dolgo je znana modrost, da se lažnjivcu ne verjame, tudi ko resnico govori.)

(Ob vsem tem pustimo ob strani, ali je prav ali ne, da so Slovenski vojaki v Iraku, ampak je govor o tem, da je minister dal izjavo s figo v žepu.)

yamamoto
12.08.2006, 15:57
Kakšen minister pa bi bil, če se ne bi lagal in delal norca iz slovenskih volilcev. :angel:

človek
12.08.2006, 16:00
Kakršna vlada tak minister! Kakršen minister takšna vlada!
Lepa in svetla prihodnost Slovenije!

yamamoto
12.08.2006, 16:03
Kakršni volilci, taka vlada in ministri. :veryevil:
Mogoče pa je tako zato, ker nobena od desetih zapovedi ne predpisuje: Ne laži. :cool:

NaceM
12.08.2006, 16:06
Točno.. Komunajzarji so krivi ane!? :))) (kar tako.)
In krivi so tudi klerikajzarji! (Ker ne reagirajo na tako eklatantno kršitev božjih zapovedi.)

NaceM
12.08.2006, 16:13
Po eni strani pa je g. obrambnega ministra za razumeti...

Če ti šef (predsednik vlade) postavi pogoj, da ali požri svojo besedo in dostojanstvo in obdrži službo ali bodi mož beseda, mož zaupanja in si išči novo službo... Odvisno kaj pač imaš raje. Ali dobro ime ali dobro službo! :)

bobi
12.08.2006, 16:17
Pristojni obrambni minister je svojčas trdil: "Dokler bom jaz obrambni minister, noben slovenski vojak ne bo šel v Irak..." (Ta izjava je dokumentirana.) Sedaj pridejo prvi štirje nazaj in drugi štirje tja in pristojni minister je še vedno pristojni minister...

Tak minister, ki ne drži svoje besede potemtakem ni zaupanja vredna in kredibilna oseba, je pa del vlade, ki vodi državo. (Konec koncev, že dolgo je znana modrost, da se lažnjivcu ne verjame, tudi ko resnico govori.)

(Ob vsem tem pustimo ob strani, ali je prav ali ne, da so Slovenski vojaki v Iraku, ampak je govor o tem, da je minister dal izjavo s figo v žepu.)

Nace, mislim da se minister še vedno drži kar je izjavil :)
V Iraku ni Slo vojakov, ampak policisti inštruktorji, ki so trenutno dodeljeni vojski. Tako da ni poslal ravno vojakov v Irak.

yamamoto
12.08.2006, 16:18
Točno.. Komunajzarji so krivi ane!? :))) (kar tako.)
In krivi so tudi klerikajzarji! (Ker ne reagirajo na tako eklatantno kršitev božjih zapovedi.)

Krivi so komunajzarji in klerikajzarji. :approve:
Pravih komunistov in kristjanov pa tako ni več. ;)
Večina jih je že pomrla. Od tistih, ki še niso, pa je prve pokvaril denar, druge pa Cerkev, pa denar tudi, seveda. :evil:

NaceM
12.08.2006, 16:18
V Iraku ni Slo vojakov, ampak policisti inštruktorji, ki so trenutno dodeljeni vojski. Tako da ni poslal ravno vojakov v Irak.

Argumentiran odgovor (na čigavi plačilni listi so tisti uslužbenci, ki so v Iraku res ne vem). Vendar... Če so policisti, zakaj o njih odloča minister iz drugega resorja in ne njihov šef?

In nadalje.. Če je temu tako, kot praviš, je potem to samo ena pravna finta za natego "preprostih ljudi" . :)

NaceM
12.08.2006, 16:19
Krivi so komunajzarji in klerikajzarji. :approve:
Pravih komunistov in kristjanov pa tako ni več. ;)
Večina jih je že pomrla. Od tistih, ki še niso, pa je prve pokvaril denar, druge pa Cerkev, pa denar tudi, seveda. :evil:

No točno! Saj cel čas trdim, da so krivi komunajzarji in klerikajzarji!

čudežni
12.08.2006, 16:19
Kakšen minister pa bi bil, če se ne bi lagal in delal norca iz slovenskih volilcev. :angel:

:rolling: :2thumbs:

bobi
12.08.2006, 16:20
Argumentiran odgovor (na čigavi plačilni listi so tisti uslužbenci, ki so v Iraku res ne vem). Vendar... Če so policisti, zakaj o njih odloča minister iz drugega resorja in ne njihov šef?

Zato ker so trenutno dodeljeni obrambnemu ministerstvu. Kdo jih plačuje ne vem :nonono:
Zakaj policisti, verjetno zato ker vojska nima usposobljenega kadra za inštruktorje.

cornholio
12.08.2006, 16:22
...nad ministri samo še bog in Ablast ;)

NaceM
12.08.2006, 16:22
Zato ker so trenutno dodeljeni obrambnemu ministerstvu. Kdo jih plačuje ne vem :nonono:
Zakaj policisti, verjetno zato ker vojska nima usposobljenega kadra za inštruktorje.

Ali pa je samo finta! :)

bobi
12.08.2006, 16:23
Ali pa je samo finta! :)

Tudi možno, vendar je to dajansko akcija Nata in zato so pod komando Erjavca.

buba
12.08.2006, 16:23

(Ob vsem tem pustimo ob strani, ali je prav ali ne, da so Slovenski vojaki v Iraku, ampak je govor o tem, da je minister dal izjavo s figo v žepu.)-- bolj zanimivo bi bilo vedeti, kdo mu stiska kohones, da lahko tako nekredibilno dela, kar pac dela...

NaceM
12.08.2006, 16:24
Tudi možno, vendar je to dajansko akcija Nata in zato so pod komando Erjavca.

:) :rolling: :D

NaceM
12.08.2006, 16:26
-- bolj zanimivo bi bilo vedeti, kdo mu stiska kohones, da lahko tako nekredibilno dela, kar pac dela...

Ja šefe. Kdo pa drug!

V življenju sem imel to (ne)srečo, da sem spoznal človeka, ki je bolezensko bil nagnjen, da je hotel ugajati svojim nadrejenim. No, saj takšne srečaš na res na vsakem koraku, ampak ta je bil resnično cvetka vseh.
Samo priznam pa, da je še meni bilo nerodno, kako je pred očmi nas drugih rit lizal svojim nadrejenim. :)

Je pa vrag ja, če poteptaš še svoje dobro ime samo zato, da bi ugajal nadrejenemu...

buba
12.08.2006, 16:32
Ja šefe. Kdo pa drug!

V življenju sem imel to (ne)srečo, da sem spoznal človeka, ki je bolezensko bil nagnjen, da je hotel ugajati svojim nadrejenim. No, saj takšne srečaš na res na vsakem koraku, ampak ta je bil resnično cvetka vseh.
Samo priznam pa, da je še meni bilo nerodno, kako je pred očmi nas drugih rit lizal svojim nadrejenim. :)

Je pa vrag ja, če poteptaš še svoje dobro ime samo zato, da bi ugajal nadrejenemu...hm - tokrat ne vem, ce se lahko strinjava -- glede na vse ostalo, se zdi Erjavec se najvecji oportunis v vladi --- je pa rokica , ki stiska verjetne "nadstrankarska" -- ali drugace -- sodelovanje v NATO-u, je mnogo preresna zadeva, da bi o njem lahko odlocala samo trenutna vlada...

NaceM
12.08.2006, 16:34
hm - tokrat ne vem, ce se lahko strinjava -- glede na vse ostalo, se zdi Erjavec se najvecji oportunis v vladi --- je pa rokica , ki stiska verjetne "nadstrankarska" -- ali drugace -- sodelovanje v NATO-u, je mnogo preresna zadeva, da bi o njem lahko odlocala samo trenutna vlada...

No, tukaj pa se jaz strinjam! (Samo glede oportunizma ne ravno preveč.)

buba
12.08.2006, 16:38
No, tukaj pa se jaz strinjam! (Samo glede oportunizma ne ravno preveč.)-- no ja oportunizma v strogo politicnem smislu -- :rolling:

NaceM
12.08.2006, 16:38
-- no ja oportunizma v strogo politicnem smislu -- :rolling:

:rolling: :D :D :rolling: :rolling: :D

Mad Gandhi
12.08.2006, 16:40

Pa daj no, kakšni policisti dodeljeni SV neki? Od kod ti to? To so častniki in podčastniki, ki so že ves čas v vojski.

Citymamba
12.08.2006, 16:45

(Ob vsem tem pustimo ob strani, ali je prav ali ne, da so Slovenski vojaki v Iraku, ampak je govor o tem, da je minister dal izjavo s figo v žepu.)Nekoč so združenolistniki obljubljali 100000 novih delovnijh mest. Pa je bil njihov član minister za delo in ostale traparije. Koliko jih je zaposlil? :clown:

buba
12.08.2006, 16:49
Nekoč so združenolistniki obljubljali 100000 novih delovnijh mest. Pa je bil njihov član minister za delo in ostale traparije. Koliko jih je zaposlil? :clown:eh ti plazilec ti -- mislim, da smo vsi seznanjeni z nebulozami tako, prejsnjih , kot sedanje vlade -- tako, da je popolnoma nepotrebno ispostavljati naprimer, da je ze prejsnja vlada pocela enake traparije, kot sedanja --- edina resna teme, ki bi prisla v postev pri tej tematiki je --- koliko nas NATO stane -- pa ne govorim samo o denarju...

Kajtimar
12.08.2006, 16:50
Pa daj no, kakšni policisti dodeljeni SV neki? Od kod ti to? To so častniki in podčastniki, ki so že ves čas v vojski.

Točno tako. Edino kar je Kahlek zrihtal je ravno obratno, saj je slovensko policijo "obogatil" z nekaj soldati, ki so bili bojda višek v SV. Mater kakšni bizgeci! Bog vam pomagaj, če jim skučajno pridete v roke... :D

Lep dan vsem skupaj... :)

yamamoto
12.08.2006, 16:53
Nekoč so združenolistniki obljubljali 100000 novih delovnijh mest. Pa je bil njihov član minister za delo in ostale traparije. Koliko jih je zaposlil? :clown:

Kar precej, le, da vse v državni upravi. :veryevil:

Citymamba
12.08.2006, 16:53
eh ti plazilec ti -- mislim, da smo vsi seznanjeni z nebulozami tako, prejsnjih , kot sedanje vlade -- tako, da je popolnoma nepotrebno ispostavljati naprimer, da je ze prejsnja vlada pocela enake traparije, kot sedanja --- edina resna teme, ki bi prisla v postev pri tej tematiki je --- koliko nas NATO stane -- pa ne govorim samo o denarju...Moram omenjati prejšnje. Ti so po polletnim administriranju Bajukove vlade trdili, da morajo ustanoviti posebno komisijo za popravo škode, ki jo naj bi ta napravila. :dontknow: No takrat jih omenjanje bivših ni motilo.:evil:

cornholio
12.08.2006, 16:54
...mini Virant jih potemtakem zagotovo vodi pod "zmanjšanje zaposlenih" v državni upravi ;)
bohve kam jih je vtaknil Drobnić :clown: bručanovi majo zavarvane pod "ekstremni šport"....

buba
12.08.2006, 16:55
Moram omenjati prejšnje. Ti so po polletnim administriranju Bajukove vlade trdili, da morajo ustanoviti posebno komisijo za popravo škode, ki jo naj bi ta napravila. :dontknow: No takrat jih omenjanje bivših ni motilo.:evil:--sem ti ze povedal, da me to ne zanima -- ali, pa morda mislis, da ima minister v katerikoli vladi, kaksno izvrsno moc -- se posebej v sedanji...

Citymamba
12.08.2006, 17:00
V nobeni.

buba
12.08.2006, 17:06
V nobeni.:approve:

NaceM
12.08.2006, 22:09
No, a nisem rekel, da so krivi komunajzarji in klerikajzarji?

Citymamba
13.08.2006, 08:58
Komunajzarji so vsega krivi. To je že v slovenskih genih. :evil:

cornholio
13.08.2006, 09:30
Komunajzarji so vsega krivi. To je že v slovenskih genih. :evil:
...ker so jih zaplodili klerikajzarji ? ;) le kdo je zopet naplodil klerikajzarje, mam občutek da slovensko prebivalstvo narašča z eksponentnim faktorjem 17 letnega plana....:clown:

Citymamba
13.08.2006, 09:36
Klerikajzarje so zaplodili komunajzarji. Te pa bodo čez čas klerikajzarji. In krog je sklenjen. Sovražnika moraš narest, drugače se zadeva ne odvija. Torej ne moreš folka vleči za nos. Vedno mora biti mobilizoiran. Enkra pred rdečo, drugič pred črno nevarnostjo. :dontknow:

vik
13.08.2006, 10:53
Verjamite mi, da bi, pa ne štiri ampak tudi 400 vojakov, brez hrupa lahko potovalo v Čečenijo, če bi šli pomagat mami Rusiji. Sam Aurelio Juri Sw. bi jih spremljal in ženska kvota SD bi jih pri odhodu zasipala z rožicami.
:drunk: :boobs: :tenx: :tenx: :tenx:

BMX
13.08.2006, 10:56
:2thumbs: :2thumbs:

BMX
13.08.2006, 10:56
Verjamite mi, da bi, pa ne štiri ampak tudi 400 vojakov, brez hrupa lahko potovalo v Čečenijo, če bi šli pomagat mami Rusiji. Sam Aurelio Juri Sw. bi jih spremljal in ženska kvota SD bi jih pri odhodu zasipala z rožicami.
:drunk: :boobs: :tenx: :tenx: :tenx:
:rolling: :rolling:

Citymamba
13.08.2006, 12:27
Juri bi jim celo spial pesem, če bi odšli na Hrvaško pomagat delat red na južno mejo. :evil:

NaceM
13.08.2006, 12:36
Juri bi jim celo spial pesem, če bi odšli na Hrvaško pomagat delat red na južno mejo. :evil:

Ne bo potrebno, ker se to ne bo zgodilo. :)
Sicer pa taborniška organizacija imenovana SV je še samo za posredovanje v raznih oddaljeno-eksotičnih državah.

Citymamba
13.08.2006, 12:40
Torej se splača v vojsko. Greš na državne stroške gledat kako se drugi pobijajo in jih med odmori poučiješ kako se to dela. :evil:

NaceM
13.08.2006, 12:43
Torej se splača v vojsko. Greš na državne stroške gledat kako se drugi pobijajo in jih med odmori poučiješ kako se to dela. :evil:

Seveda. Ko pa kaj zapoka, pa "mama mia" in bežiš stran!

Citymamba
13.08.2006, 12:47
Še noben naš soldat ni pobegnil domov. :approve:

NaceM
13.08.2006, 12:55
Še noben naš soldat ni pobegnil domov. :approve:

Ne domov, ker je plača preveč mikavna :). Stran od "pokalnega" območja.

NaceM
13.08.2006, 12:56
Poleg tega v Iraqu in Afganistanu stojijo na braniku Svobode vseh nas v Evropski Uniji.:2thumbs:

Spakirani v bazah. :)

zverina
13.08.2006, 13:02
imam prijatelje v SV enklrat je debata nanesla tudi na te misije, najbolj me je zabavala izjava, da obstajajo med slovenskimi vojaki priljubljene in nepriljubljene misije(destinacije).

med priljubljene spada oz. je spadala Bosna(mir, 600000sit plače)
med nepriljubljene(Irak.)
Ko sem jih povprašal po kakem kriteriju izbirajo vojake za ta letovanja so me vsi začudeno pogledali, češ po kakih kriterijih-važne so same veze(prijatelj Tonček se je takoj pohvalil, da ima teto na obrambnem ministrstvu, ki mu je že 3x zaporedoma omogočila dopustovanje v Bosni.), glede Iraka pa baje ni potrebno poznati koga na višjih položajih.

cornholio
13.08.2006, 13:08
:clown:
...za mejo s hrvaško bi lahko v daj-dam misijo vključil tud američane pa angleže... mi v irak, oni k nam :D

"če se obnese v prlekiji lahko tud na dragonji.."

bobi
13.08.2006, 13:12
...za mejo s hrvaško bi lahko v daj-dam misijo vključil tud američane pa angleže... mi v irak, oni k nam :D

"če se obnese v prlekiji lahko tud na dragonji.."

Se strinjam, pa magari če bi imeli samo kakšne manevre ob Dragonji parkrat na leto :veryevil:

NaceM
13.08.2006, 13:16
imam prijatelje v SV enklrat je debata nanesla tudi na te misije, najbolj me je zabavala izjava, da obstajajo med slovenskimi vojaki priljubljene in nepriljubljene misije(destinacije).

med priljubljene spada oz. je spadala Bosna(mir, 600000sit plače)
med nepriljubljene(Irak.)
Ko sem jih povprašal po kakem kriteriju izbirajo vojake za ta letovanja so me vsi začudeno pogledali, češ po kakih kriterijih-važne so same veze(prijatelj Tonček se je takoj pohvalil, da ima teto na obrambnem ministrstvu, ki mu je že 3x zaporedoma omogočila dopustovanje v Bosni.), glede Iraka pa baje ni potrebno poznati koga na višjih položajih.

Samo 600 jurjev? :)

kartako
13.08.2006, 13:21
Za dela , ki jih opravljajo je to vsaj 2x preveč.

NaceM
13.08.2006, 13:22
Za dela , ki jih opravljajo je to vsaj 2x preveč.

Spet en, ki ne razume sarkazma. :rolling:

Del
13.08.2006, 13:28
Mene pa zanima kdo financira te vojaške odprave na tuje,NATO in OZN ali vsaka udeleženka sama?

Vsemogočni
13.08.2006, 15:31

Si pa ljukec. Kaj misliš, da se bo misiter Erjavec zaradi nekaj besed v zgodovi odpovedal svojemu položaju in vsem osebnim koristim, ki mu pripadajo po rangu ministrovanja. Eno so predvolilne obljube, drugo je potem delovanje na položaju. Obljube, kaj pa je to v politiki :dontknow: :dontknow:

Kar pomeni, politiki, v tem tvojem vprašanju dobesedno pomeni, g. Erjavec se poserje na obljube davkoplačevalcev oz. Slovencev, važno je da sedi na stolčku in uživa vse bonitete, ki mu kot misnistru pripadajo glede na položaj. Enako, kot vsem ostalim politikom, ki pozabijo na vse, ko se enkrat dokopljejo do tako željenega položaja, kateri jim omogoča: nikakršno odgovornost, ogromno bonitet v lastni koristi, delanju po lastni želji, obnašanju brez kakršnega koli kodeksa itd.... kar je g. Erjavec že davno dokazal, enako pa ostali politiki.

Če že druzga ne, kažejo pravi odnos do svojega ljudstva, ki ga potrebujejo le za volitve, pozneje ko sprejemajo določene zakone, ki v finančnem delu vedno bolj bremenijo delovne ljudi, medtem, ko sami z evropskimi plačam plus ostalimi ogromnimi dodadki sploh ne čutijo kakršne koli podražitve.

Pa povej kateri politik je še plagal račune občanom (volilcem) :dontknow: :dontknow: Vsak jih polaga le politikom druge stranke, ljudstvu pa nikoli in tudi nikoli ne bo. V tem je vsa tragika blesovega ljudstva, da tega nikakor ne želi in noče razumeti. Vsakega politika lahko zruši ali odstavi le interpelacija znotraj DZ, nikakor pa s strani ljudstva. Kot bi poslance in ostale volili poslanci sami, ne pa državljani SLO.

kapara
13.08.2006, 17:36

Ne samo on, vsi so enaki. Obljublajo vse mogoče in nemogoče samo da pridejo na dobro plačan stolček, potem pa ko j€be volilce.
Volilci pa tako pametni kot so, tega ne pogruntajo, da jih vsi lepo peljejo žejne preko vode.:rolling:

Citymamba
13.08.2006, 18:46

"če se obnese v prlekiji lahko tud na dragonji..":2thumbs: Odlična ideja kornli.;) :veryevil:

kartako
13.08.2006, 18:52
Spet en, ki ne razume sarkazma. :rolling:

__________________________________________________ _____________________________________
Ne bat, obe strani, pa še kakšno zraven razumem.
Problem je v tem da na takšen sarkazem špila večina politikov in ostalih pri koritu
ki se napajajo iz davkoplačevalskega denarja,če spremljaš in toliko časa ponavljajo, da še raja verjame
in nazadnje še podpre, ne da bi pomislili, da bomo morali vse povišice mi plačati.:veryevil:

kartako
13.08.2006, 19:04
Objavil-a NaceM

__________________________________________________ _____________________________________
Vprašanje je sedaj še: Ali so to slovenski vojaki, ali plačanci , ki se imenujejo slovenska vojska?:dontknow:

NaceM
13.08.2006, 19:12
Objavil-a NaceM

Vprašanje je sedaj še: Ali so to slovenski vojaki, ali plačanci , ki se imenujejo slovenska vojska?:dontknow:

Tujske legije še (zaenkrat) nimamo.

kartako
13.08.2006, 19:17
Saj je to skoraj isto, kakor hitro, je to služba, ne služi več narodu,ampak delodajalcu?:rolling:

kapara
13.08.2006, 21:14
Kapara, una fora z znakom za EURO je pa precej izvirna!:clapping: Pa še prav bo prišla, volitve se bližajo.:evil:
:2thumbs:

kapara
13.08.2006, 21:17
Tujske legije še (zaenkrat) nimamo.
Kako pa ne? Če pošiljamo plačance v druge države v bojne vrste, to je že tujska legija.

cornholio
14.08.2006, 07:04
Kako pa ne? Če pošiljamo plačance v druge države v bojne vrste, to je že tujska legija.

...pri tujski legiji ma nekaj od tega tud država. pri naših pa teh koristi nekako ne vidim...

cornholio
14.08.2006, 07:10
Naš prispevek k borbi proti terorizmu je sicer precej majhen, ampak saj smo tudi majhna država.:dontknow:

...to je tud vatikan ;)

Citymamba
14.08.2006, 08:14
V današnjem Delu piše, da se bo Sistemska tehnika znašla v hudih težavah zardi izgubljenega posla z oklepniki. Zanima me tudi kako bo z njenim glavnim lastnikom V&V iz Ljubljane? Vemo, da ga obvladujeta SD in LDS. Podobno kot zagorsko Ultro, ki je očitno postala odlagališče odpadlih, ali samoodstopljenih LDS-arjev (Golobič, Kopač itd. ) Ti so kar na lepem postali veliki strokovnjaki za satelitsko navigacijo in avtomatske sklope. :clown:

cornholio
14.08.2006, 08:25
Ja, ampak oni niso v NATO paktu.;)

ASSOCIATED PRESS, June 8, 2004

BELGRADE, Serbia-Montenegro (AP) - The Serbian Orthodox Church in Kosovo accused a French military priest Tuesday of stealing the remains of two Serbian saints....

http://www.kosovo.net/news/archive/2004/June_09/4.html

Vsemogočni
09.09.2006, 12:03
Zanimiva ponudba za našga Korla in vlado:

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=3&article_id=1306090809450962&cid=101&pgn=1 :2thumbs: :veryevil: :rolling:

ElQurc
09.09.2006, 13:02
...... Če je temu tako, kot praviš, je potem to samo ena pravna finta za natego "preprostih ljudi" . :) napačno :D to je nateg za ''pametne štajerce'' :2thumbs:

ElQurc
09.09.2006, 13:04
Ja šefe. Kdo pa drug!

Je pa vrag ja, če poteptaš še svoje dobro ime samo zato, da bi ugajal nadrejenemu...nacem se je zagledal v špeglu :2thumbs:

kartako
09.09.2006, 13:17
Saj se ni zlagal. To niso slovenski vojaki. To so poklicni vojaki v službi slovenske vojske :rolling: :D

človek
09.09.2006, 13:44
Saj se ni zlagal. To niso slovenski vojaki. To so poklicni vojaki v službi slovenske vojske :rolling: :D

Aja kdo jih pa plačuje?

SLOVENCI ali SJJ d.o.o.

bobi
09.09.2006, 13:50
A to se še zmeraj jahate okoli Iraka :rolling:, beda, a bo kdo tudi kaj pokritiziral čez posredovanje v Libanonu :)

Verjetno ne, to je pa ok, zahvala gre verjetno bwani, muslimanski skupnosti, pa Vajglu vsekakor :clown:
Predlagam še posredovanje v Sudanu :angel:, +nar vam lahko poda natančne podatke o arestih, pa kdo tala čevlje če si bos :veryevil:

cornholio
09.09.2006, 15:41
...pa bron naj začnejo spet talat, da jim nau koj nabreknu ko bo pred finko stal ;)

cornholio
09.09.2006, 18:16
A dovoliš: bromid. Po bronu bi še bolj stali, le oglej si bronaste kipe.

absalutno, moja napaka ;)