Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kako vam sede golf? Dolgčas ali the best?

*carpe_diem*
12.08.2006, 18:03
:2thumbs: :2thumbs: Ali vam je golf ušeč šport ali vam je ''krneki''? jaz ga treneram in povem Vam---> SUPER če imate slabo mnenje o njem ga poskušajte probati, in potem šele povejte svoje mnenje!! jas ga treniram 1 leto in vem da ga še bom. čeprov je mal dražji šport, je kul;)

*carpe_diem*
12.08.2006, 18:04
:2thumbs: :2thumbs: Ali vam je golf ušeč šport ali vam je ''krneki''? jaz ga treneram in povem Vam---> SUPER če imate slabo mnenje o njem ga poskušajte probati, in potem šele povejte svoje mnenje!! jas ga treniram 1 leto in vem da ga še bom. čeprov je mal dražji šport, je kul;)
res je

lady_lucifer
12.08.2006, 18:11
jst bi ga tud sama poskusla mal spilat....pa me zanima, kolk drag sport je to zares...tko recimo letno,kolk te znese? :shy:

U462
12.08.2006, 18:33
Tone Vogrinc je rekel, da se z golfom prične, ko se s seksom neha :2thumbs:
Menda je dobil palice za zadnji rojstni dan :D

Citymamba
12.08.2006, 19:18
:2thumbs: :2thumbs: Ali vam je golf ušeč šport ali vam je ''krneki''? jaz ga treneram in povem Vam---> SUPER če imate slabo mnenje o njem ga poskušajte probati, in potem šele povejte svoje mnenje!! jas ga treniram 1 leto in vem da ga še bom. čeprov je mal dražji šport, je kul;)The best. :approve: Sploh, če žogca sede u lukno. :approve:

U462
12.08.2006, 20:22
poleg urejene okolice in dobre kave je na golfu dobro še to, kako bejbe šejkajo z ritkami, ko trenirajo udarce :P

mungo
12.08.2006, 20:59
Koliko imaš par? :veryevil:

mungo
12.08.2006, 21:03
okoli 60 jurjev za izpit da lahko igraš na igrišču + solidna oprema enih 200 jurejev + kiklica:blush: + polo majica + čevlji s čepki :clown: :veryevil:

Potem pa se moraš včlaniti še v kakšen klub v katerem ti vodijo evidenco -> od 200 jurjev na leto navzgor :clown: :rolling:

jst bi ga tud sama poskusla mal spilat....pa me zanima, kolk drag sport je to zares...tko recimo letno,kolk te znese? :shy:

snežko
12.08.2006, 21:13
:) za gledat po tv je na prvem mestu po dolgčasu, sledi pikado in umetnostno jahanje

mungo
12.08.2006, 21:16
Odvisno od okusa, snežko - jaz recimo dam na prvo mesto dolgočasnosti zmeraj FORMULO 1. :veryevil:

:) za gledat po tv je na prvem mestu po dolgčasu, sledi pikado in umetnostno jahanje

Katrin
12.08.2006, 21:26
krneki

snežko
12.08.2006, 21:27
:) no ja - če izvzamemo prejšnjo dirko na hungaroringu je zadnje čase res presenetljivo dokaj visoko na tej lestvici... med top 10 vsekakor

lady_lucifer
12.08.2006, 21:52
okoli 60 jurjev za izpit da lahko igraš na igrišču + solidna oprema enih 200 jurejev + kiklica:blush: + polo majica + čevlji s čepki :clown: :veryevil:

Potem pa se moraš včlaniti še v kakšen klub v katerem ti vodijo evidenco -> od 200 jurjev na leto navzgor :clown: :rolling:

okej, ocitno bom to pol, k bom velka in bogata:D

mattejci
12.08.2006, 22:29
***ačemo strano :D

mattejci
12.08.2006, 22:29
:S razočaran a kdo ve kko znakce

*carpe_diem*
13.08.2006, 08:42

Potem pa se moraš včlaniti še v kakšen klub v katerem ti vodijo evidenco -> od 200 jurjev na leto navzgor :clown: :rolling: ja zelo dobra oprema znamke taylor made katero tudi jas uporablam me je stala €1200 za bolšo opramo je moj prijatel, ki je v sloveniji med bolšimi odštev 600.000 sit. čevlji---> povprečno 30.000 sit tudi oblačila so draga.

Citymamba
13.08.2006, 09:47
No vsekakor biciklizem sodi med najdolgočasnejše športe. Tudi plavanje na dolge proge je živ obup. Je pa res, da je pravzaprav F1 zaradi TV prenosov in kričavih komentatorjev še kar zanimiva. Če sediš kje ob progi je pa živ obup. Vsake toliko časa se mimo pripelje par bolidov, ki delajo tak hrup, da te boli glava. Cele dirke sploh ne vidiš, le uradnega komentatorja poslušaš, da se je nekdo tam nekje na tridesetm ovinku pregrebel za mesto naprej. To je pa tudi vse. :dontknow:

stLARA
13.08.2006, 10:08
Odvisno od okusa, snežko - jaz recimo dam na prvo mesto dolgočasnosti zmeraj FORMULO 1. :veryevil:
:nonono: Bi bil presenečen če bi vedel, kaj vse se dogaja včasih :D

No, golf pri meni definitivno enkrat pride v poštev :approve: ... torej, ko bom velika in bogata:clown:

lady_lucifer
13.08.2006, 10:27

No, golf pri meni definitivno enkrat pride v poštev :approve: ... torej, ko bom velika in bogata:clown:

no, pol bova sli lahk skup:D:D

stLARA
13.08.2006, 10:31
no, pol bova sli lahk skup:D:D

Cool :2thumbs:
Čez nekaj let, ob bleščeči karieri, s poslovnimi partnerji, idila zelenice in neokrnjena narava... :P ... :D :D
Čeprav že vidim, kako bo to pri meni: namesto žogic bodo po zraku letele palice:D

lady_lucifer
13.08.2006, 10:34
Čez nekaj let, ob bleščeči karieri, s poslovnimi partnerji, idila zelenice in neokrnjena narava... :P ... :D :D
Čeprav že vidim, kako bo to pri meni: namesto žogic bodo po zraku letele palice:D

glih zarad tega bo treba prej najet enga ful dobrga sexi instruktorja :shy::blush:
po partiji golfa seveda pride eno vrhunsko gurmansko kosilce...kaj pravs:shy::2thumbs:

mungo
13.08.2006, 10:39
Včasih sem gledal Formulo 1 samo zato da sem se vsak ponedeljek yebal sošolce, ker sem edini navijal za Schumacherja. :cool: :veryfunny:

stLara - ko boš velika in bogata najprej sporoči meni, da te naučim osnovnih prijemov,drže telesa in pravilnega swinganja (tud Roberta lahk pripelješ). :veryevil: :rolling:

stLARA
13.08.2006, 10:40
glih zarad tega bo treba prej najet enga ful dobrga sexi instruktorja :shy::blush:
po partiji golfa seveda pride eno vrhunsko gurmansko kosilce...kaj pravs:shy::2thumbs:

valda :approve:

stLARA
13.08.2006, 10:42
Včasih sem gledal Formulo 1 samo zato da sem se vsak ponedeljek yebal sošolce, ker sem edini navijal za Schumacherja. :cool: :veryfunny:

stLara - ko boš velika in bogata najprej sporoči meni, da te naučim osnovnih prijemov,drže telesa in pravilnega swinganja (tud Roberta lahk pripelješ). :veryevil: :rolling:

saj zato pa hodim na naš faks - da bom enkrat velika in bogata, ter da bom igarala golf:D :veryevil:

Sam kaj ima swinganje z golfom:nonono:

Vidim, da si ti že bolj domač na tem področju... pri golfu, mislim:D

mungo
13.08.2006, 10:43
Neokrnjena narava - pošpricana s 3000 hektolitri sredstva za za zatiranje širokolistne trave. :clown:

lady_lucifer
13.08.2006, 10:45
Neokrnjena narava - pošpricana s 3000 hektolitri sredstva za za zatiranje širokolistne trave. :clown:

to pa res....po moje ti lahk se golf čevlje razžre:nonono:

mungo
13.08.2006, 11:05
Ja, pa tud za dober izgovor ga lahko uporabiš, glede na to da jaz stanujem nasproti 7 luknje našega golf igrišča. :veryevil: :rolling:

saj zato pa hodim na naš faks - da bom enkrat velika in bogata, ter da bom igarala golf:D :veryevil:

stLARA
13.08.2006, 11:19
Ja, pa tud za dober izgovor ga lahko uporabiš, glede na to da jaz stanujem nasproti 7 luknje našega golf igrišča. :veryevil: :rolling:
frajer :cool:

Citymamba
13.08.2006, 12:46
Vedno je dobro imeti kakšno luknjo v bližini. ;) :veryevil:

*carpe_diem*
14.08.2006, 12:21
Čeprav že vidim, kako bo to pri meni: namesto žogic bodo po zraku letele palice:Dtud to je možn, sam ne vrjamm:2thumbs: :rolling: čaw