Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ačimovič v Al Ittihad

stLARA
14.08.2006, 09:21
:D :D
To je nekje v Savdiji, mimogrede.
Torej, se je odločil: denar ja, ustvarjanje kariere pa ne :D

še linka: http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=29681

http://www.sportnamreza.com/news.php?id=123484

fancy
14.08.2006, 10:22
In kaj mu preostane drugega :dontknow:

stLARA
14.08.2006, 11:41
In kaj mu preostane drugega :dontknow:
ne vem:dontknow:
Bil je poškodovan, igral tudi po poškodbi ni nič - verjetno se ni ravno kopal v številnih ponudbah... Sam ni vrag, da se zanj ne bi našel kak evropski klub, da je moral it med naftarje, kot kakšen igralec, ki je tik pred upokojitvijo :D Dobro no, vsaj igral bo verjetno tam. Baje pa tudi, da je to eden boljših klubov v Aziji :shy: :blush:

Teo
14.08.2006, 11:52
bumbar... na vrhuncu kariere se odloči za penzijo. ******

BMX
14.08.2006, 12:07
Očitno se je odločil kasirati....;) ;)

*carpe_diem*
14.08.2006, 12:07
??wannabe footballer!? lol:D loh bi šov u slovensko ligo, mapak kaj čš!! sam si je izbrov:angel:

BMX
14.08.2006, 12:08
Bil je poškodovan, igral tudi po poškodbi ni nič - verjetno se ni ravno kopal v številnih ponudbah... Sam ni vrag, da se zanj ne bi našel kak evropski klub, da je moral it med naftarje, kot kakšen igralec, ki je tik pred upokojitvijo :D Dobro no, vsaj igral bo verjetno tam. Baje pa tudi, da je to eden boljših klubov v Aziji :shy: :blush:
Bogatejših..........

Citymamba
14.08.2006, 12:48
Ser mi zdi, da gre po Pavlinovi poti. Veliko je govoril kako je dober in da za take pare in slab odnos ne bo igral (avantura na Cipru). Kje je že danes Pavlin? No podobno se zna zgoditi Akimu. Škoda. Je pa zanj to trenutno najboljša rešitev. Če ne igra ga tudi v reprezentanco ne bodo vabili. Vsi, ki so količkaj s fuzbalom na ti vedo, da ima večne težave s kondicijo. Enostavno ni garač, ki bi dal skozi dobre kondicijke priprave. Zato ga trener v eni optimalni ligi kot je francoska ne more dajati v igro. Nekaj podobnega je bilo z Zahovičem, ki pa je vsaj iz prostih strelov dajal gole in nekako zameglil vse naštete pomanjkljivosti. Ker sem dovolj star vem kako je igral Oblak. Celo tekmo je tekel. Podobno Popivoda in drugi. Danes pa vsi nekaj taktizirajo in se delajo pametne. Seveda ne povsod. V Španiji, Angliji, Nemčiji in še kje nema spavanja. Teči, teči in še enkrat teči. Tudi "veliki" Bekhem je to občutil na lastni koži. Velika zvezda z velikimi zaslugami je dobila reprezentančno košarico. Pri nas je drugače. Mi nimamo tako razkošnega asortimaja vrhunskih igralcev. Pravzaprav jih sploh nimamo. Nekaj talentov, ki nimajo kje nadgraditi svojega znanja. To je pa tudi vse. In tako smo veseli, da je Ačimović končno našel klub kjer bo vsaj igral. Ravno dovolj, da bo sposoben odšpilati en polčas za svojo reprezentanco.:dontknow:

čudežni
14.08.2006, 12:53
Jaz sem bil zelo skeptičen o sami kakovosti teh klubov v S. Arabiji.
Se je pa recimor na " primeru Cipot " izkazalo, da vendarle niso tako slabi, saj je on od tam prišel kar v odlični igralski formi.
Prav tako so tam tudi znana imena, denar nedvomno naredi veliko, ampak verjamem, da je njhivoa liga kvalitetnejša od naše.

fancy
14.08.2006, 12:59
Zbogom in adijo Ačimovič :)
Bo vsaj konec enega precenjenega igralca..........kaj pa je naredil,razen krompirjevskega gola proti Ukrajini :dontknow:

BMX
14.08.2006, 13:01
Zbogom in adijo Ačimovič :)
Bo vsaj konec enega precenjenega igralca..........kaj pa je naredil,razen krompirjevskega gola proti Ukrajini :dontknow:
:nonono: :nonono:

fancy
14.08.2006, 13:05
Primere prosim :)

BMX
14.08.2006, 13:09
Primere prosim :)
No, pri Lillu je na tekmah ko je dobil priložnost igral zelo dobro (gol proti Manchastru (U) v ligi prvakov ipd.). Ima pa Mile probleme s kondicijsko pripravljenostjo in lahko igra v vsakem bolj resnem klubu le eno uro.

fancy
14.08.2006, 13:10
Proti tistemu golu nič ne rečem :)
V resnem klubu ne more igrati 45 minut :nonono:

BMX
14.08.2006, 13:21
Na visokem nivoju lahko igra uro, potem se pa začne vleči po igrišču.:zoga:

fancy
14.08.2006, 13:27
Ne bova našla skupnega imenovalca za Ačimoviča:) :nonono:

dadod
14.08.2006, 13:32
Zgleda, da ga bo v reprezentančni tekmi proti Izraelu zamenjal Matič. Vsekakor pa škoda -iz športnega stališča- da gre Mile iz Evrope, ker še dost bi lahko pokazu, sam ta Lillov trener je malo mim...:evil:

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010608140852170

fancy
14.08.2006, 13:35
Po nekaj mescih bo tudi tam pristal na klopi.....................................kamor pravzaprav tudi sodi :)

ozayrus
14.08.2006, 15:15
Zgleda, da ga bo v reprezentančni tekmi proti Izraelu zamenjal Matič. Vsekakor pa škoda -iz športnega stališča- da gre Mile iz Evrope, ker še dost bi lahko pokazu, sam ta Lillov trener je malo mim...:evil:

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010608140852170

Men se tut ta trener zdi čuden. Mile se je vsakič ko ga je dal igrat, precej dokazal. Če je imel probleme z kondicijo bi mu moral pomagat, sej zato pa so trenerji

castor
14.08.2006, 15:18
:nonono:
Eh... Edini slovenec, ki sem ga zadnja leta imel nekoliko bolj v časti, se odloči za tako nadaljevanje kariere... denar in nič drugega. V evropo se bo težko ponovno prodal, torej je kariera kar se velikih tekem tiče končana.:nonono:

Pa toliko je obetal...:evil:

Kn0x
14.08.2006, 15:56
Ah pomojm ni še konec z Ačimovičem. Gotovo ne bo grel klopce. Ravno nasprotno. Njegov največji poblem so cigareti

Citymamba
14.08.2006, 16:33
Tud to. res je. Se pa ob Akimovi zgodbi nehote vprašam zakaj se tile "zlati" fantje ne angažirajo v domačih klubih. Zaho se valja v denarju pa noče priskočiti na pomoč. Če bi se vsak od teh t.i. odpadlih igralcev angažiral v katerem koli domačem klubu bi zagotovo pripomogel k večjemu ogledu tekem. Pa tudi prvenstvo bi bilo zanimiveje. Za naše razmere seveda. Tako pa raje lutajo kot zavržene cipe in jamrajo, da jih zvodniki (trenerji) ne marajo. Pa temu ni tako. Malce bi bilo potrebno pospraviti v glavi in pogoltniti slino ter se sprijazniti z dejstvom, da v tujini ne pomenijo kaj dosti. Pravzaprav le toliko časa dokler dajejo gole. Potem je pravljice konec. V rsti namreč pri finančno solidnih in še bogatejših klubih čakajo igralci, ki iščejo svojo priložnost. Če že nimajo zadovoljive tehnične ravni pa zagotovo fizično dobro stoje. Vedo namreč, da sta tek in fitnes v prostem času osnova za nadalnje "pogovore" s trenerjem. In take, ki veliko tečejo, se fajtajo za žogo imajo trenerji radi. Če dajo še kašen gol, toliko bolje. Žal mi je za Ačimovića. Toda kaj hočemo. Saj ni star 14let, da ga je potrebno usmerjati. Škoda pa je tudi za našo reprezentanco. Žal nimamo veliko izbire in nam vsak izkušen igralec prav pride. Ali zato, da zna stopiti na žogo, dobro podati,ali pa odigrati kakšen prekršek v šestnajstercu. ;)

BMX
14.08.2006, 16:54
Po nekaj mescih bo tudi tam pristal na klopi.....................................kamor pravzaprav tudi sodi :)

BMX
14.08.2006, 16:57
Se pa ob Akimovi zgodbi nehote vprašam zakaj se tile "zlati" fantje ne angažirajo v domačih klubih.
Zlati fantje so se povečini že poslovili od aktivne kariere (sem ne štejem igranja za NK Bežigrad)......

snežko
14.08.2006, 22:06
Tud to. res je. Se pa ob Akimovi zgodbi nehote vprašam zakaj se tile "zlati" fantje ne angažirajo v domačih klubih. Zaho se valja v denarju pa noče priskočiti na pomoč. Če bi se vsak od teh t.i. odpadlih igralcev angažiral v katerem koli domačem klubu bi zagotovo pripomogel k večjemu ogledu tekem. Pa tudi prvenstvo bi bilo zanimiveje. Za naše razmere seveda. . ;)

:) si nor- da bi jih poj mladinci driblal - vsekakor pa prešprintal... so rajš kje v klubih za katere nikol ne slišiš...

Citymamba
15.08.2006, 12:57
:veryevil: Ja ampak tak as še zmeraj lahko reče, da mu je pustil. :veryevil:

Nincha II.
15.08.2006, 18:37

Dolg casa nazaj sem brala en intervju z njim - se ne spomnim vec kje, ker je ze res dolgo tega... se je ze napovedoval neki takega med vrsticami...

Sej Acimovic je ze doskrat povedal, da bo v naslednjih par letih koncal kariero, ker ga kar namprej mucijo relativno hude poskodbe in ima dosti neprestanega vracanja v ekipo in rehabilitacij. Poleg tega je pa tut dostikrat omenil, da bi rad bil vec casa z druzino, da pa mu trenutno financno stanje tega se ne omogoca. Torej, se mal brcanja, da si zasluzi za "penzijo" in potem konec ...
Zdej vidim, da je to resno mislil...
Tko da mene tale novica ni kej dosti presenetla, se pa kar ne morem sprjaznit z mislijo, da se je eden izmed mojih najljubsih reprezentantov tkole "predal" ... Res je ,da nikol ni imel pljuc maratonca, je imel pa veliko srce in tut talent, ... Skoda no, ceprav ga po eni strani cist razumem.

snežko
15.08.2006, 20:28
:) naslov sem pa prebral ačimovič v al đihad

Knez
15.08.2006, 20:38
Ačimovič je star 29 let, malo zgodaj za neko Arabijo.Tja hodijo fuzbalerji, stari čez 35.

Res pa fanta celo kariero mučijo poškodbe.

lepotec
15.08.2006, 22:06
KEŠ je važen .

Nincha II.
16.08.2006, 17:17
KEŠ je važen .

Ja, in Acimovic za razliko od nekatrih sirokoustnezev tega vsaj nikol ni skrival.

Najbolj mi grejo pa na zivce tipi profesionalnih sportnikov a la Latrell Sprewell (sicer kosarkar v NBA), ki ti po zasluzenih ne vem kolk desetin miljonov dolarjev izjav, da take nove pogodbe ne more podpisat in da more tut on svojo familjo nekak nahranit!

Give me a break ... :dead:

BMX
16.08.2006, 17:22
Najbolj mi grejo pa na zivce tipi profesionalnih sportnikov a la Latrell Sprewell (sicer kosarkar v NBA), ki ti po zasluzenih ne vem kolk desetin miljonov dolarjev izjav, da take nove pogodbe ne more podpisat in da more tut on svojo familjo nekak nahranit!
Ja, in potem ti kakšen komentator reče, da si ta in ta "kruh služi v XY"............

Nincha II.
16.08.2006, 17:28
Ja, in potem ti kakšen komentator reče, da si ta in ta "kruh služi v XY"............

Ja, men take izjave kr mal prtisk dvignejo vcasih :blush:
Kruh zame sluzjo vsi, ki normalno hodjo delat in ne zasluzjo glih 300.000 Evrov na TEDEN.

Sej spostujem sportnike in njihov trud in vse, kar so vlozil, da so postal to kar so, sam tele cene v profesionalnem sportu so ze zdavnej presegla zdravo mero razuma... :dontknow: