Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ....ena drugačna.....katere so značajske lastnosti partnerja

spartan
15.08.2006, 12:13
ki ne uničujejo samo partnerske zveze, ampak uničujejo tudi vas kot človeka?

lady_lucifer
15.08.2006, 12:16
uhm, ce ma tip/punca take znacajske lastosti, ki te "unicujejo", kot ti temu reces, pol ga/jo pustis in to ni vec tvoj pratner....al kaj je kle fora :dontknow:

spartan
15.08.2006, 12:34
če je že sejdi ofnala temo o spodobnosti....pa kolk vidim je folk kr odkrito komentiral:shy:

al pa sem mogoče dregnil v osje gnezdo.....in je to tabu tema

TuNina
15.08.2006, 12:43
lahko bi recimo ti prvi odgovoril na svoje vprašanje, da vidimo, kaj sploh imaš v mislih.

stLARA
15.08.2006, 13:06

Če te prav razumem... :dontknow: :blush:

Menim, da je ta lastnost predvsem pretirano ljubosumje.

nattka
15.08.2006, 13:20
Če te prav razumem... :dontknow: :blush:

Menim, da je ta lastnost predvsem pretirano ljubosumje.

pa posesivnost ... ko te pokliče 10x v dopoldnevu, potem pa zvečer pregleda tvoj gsm če je kakšno sporočilo gor ...

tega je zadnje čase čedalje več ...

TuNina
15.08.2006, 14:05
vse to te lahko "uničuje" le, če to dopustiš.

mobi-tel
15.08.2006, 15:22
Značajske lastnosti partnerja so, da ti stoji ob strani , da ti pomaga pri tvoji življenski misiji, odpravljanju težav in te zraven tega še kdaj pa kdaj nategne :)

spartan
15.08.2006, 15:24
lahko bi recimo ti prvi odgovoril na svoje vprašanje, da vidimo, kaj sploh imaš v mislih.

po domače rečeno.....svinjarije sem imel v mislih....tiste katerih se ženske sramujejo in bojijo povedati v javnosti, kako njihovi moški ravnajo z njimi....in pa seveda obratno..

Tisto, kar mogoče tudi sami ne priznamo sebi....ker se bojimo pogledati realnosti oz. resnici v oči in se tolažimo da bo bolje in da se bo partner sčasoma spremenil.

Bom pa refraziral vprašanje; katere značajske lastnosti partnerja, njegovi oz. njeni trenutki in (konkretna) dejanja so to, kar vas kot človeka ponižuje...posledično uničuje. Pa pustimo ob strani večne reke kot...."vsak si je sam kriv za svoje življenje"....in takšne cvetke kot "življenje je sivo"...itd....itd...

vsak je (najverjetneje) bil s strani svojega partnerja že ponižan....eni večkrat....eni manjkrat....ampak o tem pa ljudje neradi govorimo.
Kakšen je vaš primer?

TuNina
15.08.2006, 16:09
ne vem al sem čudna, ampak jaz se nisem nikol pustila nikomur poniževat.

lady_lucifer
15.08.2006, 16:10
ja, tud jst tega sploh ne stekam....kako ponizevanje neki...takih ljudi nimas za partnerje, ne za prijatelje ne za nic...

TuNina
15.08.2006, 16:20
spartan, ti maš v mislih očitno samo "trpinčene" ženske, ki jih tipi pretepajo, one pa jih branijo, da to počnejo iz ljubezni.

U462
15.08.2006, 17:31
ne vem al sem čudna, ampak jaz se nisem nikol pustila nikomur poniževat.
ti se pustiš samo tlačiti, anede, pa še to vrneš z jahanjem ;)

spartan
15.08.2006, 18:35
spartan, ti maš v mislih očitno samo "trpinčene" ženske, ki jih tipi pretepajo, one pa jih branijo, da to počnejo iz ljubezni.

ne samo ženske...tudi moške.

Konkreten primer; ko moški po domače povedano "pika" svojo ljubezen v družbi frendov z izjavami. To kar si ti navedla je hard.

TuNina
15.08.2006, 18:37
no, ženska iz tvojega primera je pa smotana.

spartan
15.08.2006, 18:40
...če pogledaš sejdijevo temo o spodobnosti je bolj enostranska; vsi opisujejo samo kako so bili "poredni do drugih".

Ker mislim da obstaja poleg sonca še luna, poleg dneva še noč, in poleg moškega še ženska, ima folk verjetno še kaj za povedati o "drugi strani" porednosti. Tista je pa zamolčana.

Se pravi....kakšna je ravno kontra zgodba
:shy:

še link da se ne pozabi
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=17933

TuNina
15.08.2006, 18:46
sejdijina tema.

in ne trdim, da ne obstajajo ljudje, ki si pustijo srat po glavi.. pravim samo, da jaz tega ne pustim.

U462
15.08.2006, 18:51
ne samo ženske...tudi moške.

Konkreten primer; ko moški po domače povedano "pika" svojo ljubezen v družbi frendov z izjavami. To kar si ti navedla je hard.
eh, kwa use smo že vidl, slišal, dožvel ;)

ampak taki so prouzaprou še najbl stabilni pari :dontknow:

Nodika
16.08.2006, 08:51

Ne vem če čist razumem tole vprašanje.

Za vsako razmerje je nekaj drugega dobrega in slabega.

Ne moreš pri takih stvareh posploševat.

Jelengar
16.08.2006, 10:27
po domače rečeno.....svinjarije sem imel v mislih....tiste katerih se ženske sramujejo in bojijo povedati v javnosti, kako njihovi moški ravnajo z njimi....in pa seveda obratno..

Tisto, kar mogoče tudi sami ne priznamo sebi....ker se bojimo pogledati realnosti oz. resnici v oči in se tolažimo da bo bolje in da se bo partner sčasoma spremenil.

Bom pa refraziral vprašanje; katere značajske lastnosti partnerja, njegovi oz. njeni trenutki in (konkretna) dejanja so to, kar vas kot človeka ponižuje...posledično uničuje. Pa pustimo ob strani večne reke kot...."vsak si je sam kriv za svoje življenje"....in takšne cvetke kot "življenje je sivo"...itd....itd...

vsak je (najverjetneje) bil s strani svojega partnerja že ponižan....eni večkrat....eni manjkrat....ampak o tem pa ljudje neradi govorimo.
Kakšen je vaš primer?
Hajci, ponizevanje partnerja pred "frendi" je bedno. V bistvu je izdaja partnerstva. Noz v hrbet pred publiko. Kaj je vec: partner ali frendi? :nonono: Takih stvari zreli in preudarni ljudje ne pocno, niti ne prenasajo.

Soleil
16.08.2006, 10:29

To, da se stalno zanaša nate, da nekaj narediš namesto njega. Da ni samostojna oseba.

spartan
16.08.2006, 12:55
Ne vem če čist razumem tole vprašanje.

Za vsako razmerje je nekaj drugega dobrega in slabega.

Ne moreš pri takih stvareh posploševat.

ni posploševanje;).......kot sem zapisal; nekaj konkretnega..;)

Njuška Trap
16.08.2006, 16:33
Ajde, grem hipotetično...
To, da mu dol visi za tvoje želje, čeprav jih pozna.
Primerjanje sedanje punce z bivšo ali celo bivšimi.
Posesivnost, ljubosumje.
Nesamostojnost.
Neskončno smiljenje samemu sebi, ne da bi se aktiviral.
Eh ... varanje.
Nezmožnost izkazovanja čustev.
Ignoriranje higienskega minimuma.
Dolgočasnost, nerazgledanost.
Nedružabnost in obenem pričakovanje, da bo punca neprestano visela ob njem.
Pretirana zakompleksanost.
Agresivnost. Tudi pasivna.
Predvidljivost.
Vodljivost, pretirana ponižnost.
Nesposobnost komuniciranja, podajanja in zagovarjanja lastnega mnenja.
...

(in no order)

korenje
16.08.2006, 16:56
znacajske lastnosti?

hmm butasto vedenje, pasivizem, ...

roxa
22.08.2006, 12:32
sem ti rekla, da ne bo šlo....vsak ti bo to prekril....

men gre na živce, če se dere na mene, če me zmerja....če se grdo obaša v družbi ki mi kaj pomeni...če spljuva kakšno moje delo....če je nesramen in tečen..če je posesiven in ljubosumen....itd

roxa
22.08.2006, 12:36
Sprenevedanje in hinavščina.
uhhh...to mi tud kri pije

spartan
22.08.2006, 12:40

men gre na živce, če se dere na mene, če me zmerja....če se grdo obaša v družbi ki mi kaj pomeni...če spljuva kakšno moje delo....če je nesramen in tečen..če je posesiven in ljubosumen....itd

sem ti rekel.....folk nerad vidi, da je razgaljen in nemočen pred svetom.

roxa
22.08.2006, 12:42
sem ti rekel.....folk nerad vidi, da je razgaljen in nemočen pred svetom.
no..jaz bom rekla tko....FOLK NE RAD POKAŽE RANE IN SLABOSTI

mrjerry
22.08.2006, 12:45
stvari, ki jih (na splosno) ne prenesem:

neumnosti
blebetanja v tri krasne
padanja na poceni finte, se posebej tiste, ki stanejo
pretirane obsedenosti z materialnimi dobrinami
pretirane obsedenosti z duhovnostjo
nerazgledanosti
pomanjkanje lastnega obcutka za estetiko in njegovo nadomescanje z modernimi trendi
pretirane navezanosti na druzinske clane, prijatelje/prijateljice ali domace zivali
stalnega menjavanja `hobijev' oziroma stvari, ki `jo zanimajo' - v resnici pa nima hobija in jo prav nic ne zanima
nezaupanja vase v smislu `jaz pa tega ne zmorem'
pomanjkanja domisljije pri seksu, hrani, pijaci in nacinu prezivljanja prostega casa
nerealnega pogleda na svet
obremenjevanja z okolico, preteklostjo ali drugimi stvarmi, na katere nima (vec) neposrednega vpliva, jaz pa se manj
neradovednosti
miselnosti, da v razmerje vlozis samo toliko (nic vec in nic manj), kot lahko iz njega potegnes
miselnosti, da mora tip vedno placat (ona je tok oh in sploh super, da se mors podelat v hlace ze samo zato, ker je s tabo)
proletarske mentalitete

na kratko...

roxa
22.08.2006, 12:59
in tvoja vse to ni?
in, če boš rekel, da ne-potem se lahko še sama zlažem, da mi moj ni nikoli rekel PRASICA POLN KUFER TE MAM!"

mislim, da hoče avtor teme izvedeti nekaj drugega...uglavnem jaz sem mu povedala, kaj mi najeda pri mojem tipu...

Sharkica
22.08.2006, 13:00
Nekaj bom prekopirala od drugih, nekaj pa na novo napisala. Torej ne bi imela partnerja z naslednjimi značajskimi in vedenjskimi lastnostmi:
1. nerazgledanost in to, da se ne moreš z njim nič pogovarjati (razen recimo o zadnjem modelu Corvetta). Butastost skratka.
2. nepripravljenost na delitev obveznosti v skupnem gospodinjstvu.
3. lenoba
4. nadutost, ošabnost, pretirana samozavest in želja po izstopanju v družbi
5. to, da tip nima posluha za šport in gibanje, je zame absolutni back-off
6. Nesamostojnost
7. Neizvirnost
8. Brezhrbteničarji ... al kako se temu reče ... da nima lastne hrbtenice, da se ne zna postaviti zase
9. vodljivost
10. agresivnost
11. pretirana navezanost na mamico in primerjanje z njo
12. pretirano poduhovljeni tipi

Če mal poenostavim ... dec mora biti dec, tko po izgledu (ena od prejšnjih tem ... "kaj vam na tipih ni seksi") kot po karakterju, ne pa nek pussy, za katerega od zadaj ne veš, a je bejba al tip, ko pa usta odpre, bi se najraje zjokal.

roxa
22.08.2006, 13:02
še enkrat

mrjerry
22.08.2006, 13:12
in tvoja vse to ni?
in, če boš rekel, da ne-potem se lahko še sama zlažem, da mi moj ni nikoli rekel PRASICA POLN KUFER TE MAM!"

mislim, da hoče avtor teme izvedeti nekaj drugega...uglavnem jaz sem mu povedala, kaj mi najeda pri mojem tipu...

ni cloveka, ki ne bi bil tak... vprasanje pa je, katere lastnosti prevladajo.
In ce moji kdaj uzge kaksna izmed njih na plano, nimam milosti in znorim. So pa zenske, iz katerih cel kup taksnih lastnosti dobesedno vre. Manj, kot ima zenska te lastnosti izrazite, bolj mi je privlacna.

p.s.: mene te lastnosti unicujejo kot cloveka. Najmanj kar je, se mi ob takih ljudeh ustavijo mozgani, povisa pritisk, zrastejo mozolji in zeleni kremplji ter sem in tja uidejo pripombe, ki pac ne morejo pripomoci k dobremu vzdusju.

roxa
22.08.2006, 13:13
In ce moji kdaj uzge kaksna izmed njih na plano, nimam milosti in znorim. So pa zenske, iz katerih cel kup taksnih lastnosti dobesedno vre. Manj, kot ima zenska te lastnosti izrazite, bolj mi je privlacna.
kot bi svojga poslušala......

spartan
22.08.2006, 13:22

neumnosti
blebetanja v tri krasne
nerazgledanosti
pomanjkanje lastnega obcutka za estetiko in njegovo nadomescanje z modernimi trendi
pretirane navezanosti na druzinske clane, prijatelje/prijateljice ali domace zivali
stalnega menjavanja `hobijev' oziroma stvari, ki `jo zanimajo' - v resnici pa nima hobija in jo prav nic ne zanima
pomanjkanja domisljije pri seksu, hrani, pijaci in nacinu prezivljanja prostega casa
obremenjevanja z okolico, preteklostjo ali drugimi stvarmi, na katere nima (vec) neposrednega vpliva, jaz pa se manj
neradovednosti
miselnosti, da v razmerje vlozis samo toliko (nic vec in nic manj), kot lahko iz njega potegnes
miselnosti, da mora tip vedno placat (ona je tok oh in sploh super, da se mors podelat v hlace ze samo zato, ker je s tabo)
proletarske mentalitete

na kratko...

to bi bila bolj nrav; ampak konkretno.......ti je kdaj rekla da si lenuh, ki ni za nič sposoben in zanič v postelji.

Recimo....to bi bila takšne vrste poniževanje za moškega....

Soleil
22.08.2006, 13:22

neumnosti
blebetanja v tri krasne
nerazgledanosti
neradovednosti
proletarske mentalitete???

na kratko...

Kaj pa je to? proletarske mentalitete?

Sicer pa vsaka ženska kdaj v življenju prekrši tvoj seznam ;) .

mrjerry
22.08.2006, 13:24
to bi bila bolj nrav; ampak konkretno.......ti je kdaj rekla da si lenuh, ki ni za nič sposoben in zanič v postelji.

Recimo....to bi bila takšne vrste poniževanje za moškega....

Nikoli. Vedno, ko so z njene strani prisle obtozbe, so bile utemeljene in so se nanasale na konkretno stvar. To je kvaliteta, ki je prakticno neprecenljive vrednosti.

Pa mogoce bi bilo smiselno omeniti, da zame taksne izjave ne bi bile ponizanje. Razen morda v smislu, da sem tak bedak, da se zaljubim v zensko, ki ni sposobna drugega kot dajati splosnih obtozb, brez da bi jih znala lokalizirati v kraju in casu. Ker ce jih zna, ima morda prav in potemtakem dejansko sem lenuh. To ni ponizanje pac pa cas za alarm in moznost za izboljsanje. Saj si menda ne zelim biti lenuh ali zanic v postelji, ne?

mrjerry
22.08.2006, 13:34
Napisal sem `na splosno' ;)
Jasno je, da ga. Vprasanje pa je, kako pogosto ga krsi.

Proletarska mentaliteta je miselnost malega cloveka. Miselnost, da je treba v zivljenju delati tako, da se udinjas v sluzbah od osmih-do-stirih. Krajse danes ze tezko najdes, ce pa so daljsi, pa zacnes jamrati, da si preobremenjen, kako je sef zoprn in podobne hlapcevske izjave. Seveda imajo stvari svojo mejo, za proletarsko mentaliteto pa je znacilno to, da jih prav nic ne zanima, kaksno je stanje v firmi - on je tam od do in pika.

Nadalje je za taksne ljudi znacilno, da si ne upajo v nicemer tvegati. Oni so polni vseh mogocih idej, kaj vse bi poceli, ce bi imeli toliko denarja, kot ga ima sosed. Jake biznise bi ustanavljali, samo se `cisto majckeno jim manjka', da se osamosvojijo. Pravzaprav bi se ze davno, ce ne bi bilo treba vmes prekriti strehe, menjati avta, vzgojiti otroka, pokopati tasce... Ko proti koncu zivljenja potegnejo crto, ugotovijo, da jim je ostal samo blebet. Jasno je potem preostanek kriva drzava, ker daje nizke penzije, ceprav so `vse zivljenje placevali' in ne tako, kot Trobeljnov Marjan, ki je bil stalno totalna nebodigatreba in nekaj smiral, zdaj pa vlece rento iz kitajskih (al kaj so ze) obveznic.

Taksni ljudje so omejeni na doloceno geografsko obmocje, na doloceno literaturo, hrano, kulturo in sploh vse. S tem so popolnoma zadovoljni in s tem ni nic narobe, dokler ne zacnejo svoje omejenosti prenasati na svoje otroke. Vse to zato, ker si nimajo jajc, da bi poskusili nekaj novega, strahopetnost pred neuspehom in se rajsi `za zihr' oklepajo vsaj tistega, kar imajo. Brez da bi se kdaj realno zavedali, kaj dejansko imajo in kaj dejansko jim to omogoca.

Tko. To je tisto, cemur pravim proletarska mentaliteta.

spartan
22.08.2006, 13:35

proletarska mentaliteta....če insinuiramo, da je ženska iz proletarske družine

mrjerry
22.08.2006, 13:40
proletarska mentaliteta....če insinuiramo, da je ženska iz proletarske družine
mentaliteta odraslega cloveka nima nikakrsne zveze z druzinsko pripadnostjo

konec koncev nas vecina izhaja iz poletarskih druzin, saj smo tak sistem furali svojih 50 let.

nattka
22.08.2006, 13:47

konec koncev nas vecina izhaja iz poletarskih druzin, saj smo tak sistem furali svojih 50 let.

včasih je kakšna reč tudi joke đeri ...;)

spartan

kaj je sploh odraslost?
zakaj ne bi imelo veze z družinsko pripadnostjo.....tako kot Solei sem tudi jaz pomislil na pripadnost delavski družini.

Pred očmi se mi je pojavila slika s plakata, katerega so oglaševali kolikor lani...vglavnem na plakatu je uprizorjena mlado dekle in poleg nje zapisan stavek; "Ljudje me imajo radi. Dokler ne ugotovijo, da sem revna".

Soleil

To je pa res. Saj moja mat je tud od direktorja hči pa ne bi mogla reči, da so bili kaj višjega sloja od sosedovih, ki so delali za trkom ...

mrjerry
22.08.2006, 13:51
kaj je sploh odraslost?
zakaj ne bi imelo veze z družinsko pripadnostjo.....tako kot Solei sem tudi jaz pomislil na pripadnost delavski družini.

Pred očmi se mi je pojavila slika s plakata, katerega so oglaševali kolikor lani...vglavnem na plakatu je uprizorjena mlado dekle in poleg nje zapisan stavek; "Ljudje me imajo radi. Dokler ne ugotovijo, da sem revna".

porkamadona, napisal sem MENTALITETA in ne korenine al ne vem kaj...

mrjerry
22.08.2006, 13:51
včasih je kakšna reč tudi joke đeri ...;)
but then again, vcasih ni ;)

Soleil
22.08.2006, 13:52
kaj je sploh odraslost?

Saj je jerry kar lepo razložil, kaj si on pod tem izrazom predstavlja. Sam jaz menim, da tiste lastnosti še daleč niso rezervirane le za delavski razred.

nattka
22.08.2006, 13:53
but then again, vcasih ni ;)

bolj varno za srce je vzeti včasih kako reč za joke ...;)

mrjerry
22.08.2006, 13:55
To je pa res. Saj moja mat je tud od direktorja hči pa ne bi mogla reči, da so bili kaj višjega sloja od sosedovih, ki so delali za trkom ...

sloj ni pomemben. Proletarsko mentaliteto ima lahko kdorkoli. U bistvu starsi pogosto nezavedno vzgajajo otroke na ta nacin. Zakaj? Ker je to v bistvu varno. Bodi priden, hodi v solo, izuci se za poklic. Potem pojdi v sluzbo. In nenadoma se pojavijo prvi problemi, ko ne dobis taksne, kot je treba. Ampak hej, stisnimo zobe, treba je biti priden, nasa pridnost bo prej ali slej opazena in zanjo bomo nagrajeni.
Taki ljudje ne opazijo, kako jim `nadrejeni' (in nadrejeni vedno obstajajo, pa naj bo sluzba ali drugo) izkoriscajo in jim mecejo ze trikrat oglodane kosti. Dokler se to dogaja v sluzbi, se v redu, ampak to se prenasa navzven.

Soleil
22.08.2006, 13:57
sloj ni pomemben. Proletarsko mentaliteto ima lahko kdorkoli. U bistvu starsi pogosto nezavedno vzgajajo otroke na ta nacin. Zakaj? Ker je to v bistvu varno. Bodi priden, hodi v solo, izuci se za poklic. Potem pojdi v sluzbo. In nenadoma se pojavijo prvi problemi, ko ne dobis taksne, kot je treba. Ampak hej, stisnimo zobe, treba je biti priden, nasa pridnost bo prej ali slej opazena in zanjo bomo nagrajeni.
Taki ljudje ne opazijo, kako jim `nadrejeni' (in nadrejeni vedno obstajajo, pa naj bo sluzba ali drugo) izkoriscajo in jim mecejo ze trikrat oglodane kosti. Dokler se to dogaja v sluzbi, se v redu, ampak to se prenasa navzven.

Ja, ja ... sem se samo strinjala, da smo pač vsi iz proletarskih družin kot posledica prejšnjega sistema.

spartan
22.08.2006, 14:06
Saj je jerry kar lepo razložil, kaj si on pod tem izrazom predstavlja. Sam jaz menim, da tiste lastnosti še daleč niso rezervirane le za delavski razred.
seveda ne....tisto smo butci kot jaz in ti iz proletarskih družin z upanjem na boljše življenje.

Pravilen izraz tvojega posta bi bila malomeščanska sodba povprečnemu slovenskemu človeku.........sploh pa je od ljudi samih odvisno, kdaj in kje bodo začutili svoj klic in svoje poslanstvo.

...za ostale ne vem....ampak jaz ne tako pameten in ne tako profet, da bi napovedoval ljudem prihodnost

veska
22.08.2006, 14:33
prezaposlenost

Sharkica
22.08.2006, 14:35
prezaposlenost

To ni značajska lastnost ... ampak, kaj vem, splet okoliščin?

spartan
23.08.2006, 08:10
...nezaupanje.....da partner ne zna zaupati in posledično išče stvari, katere v bistvu ne obstajajo. In četudi storiš vse potrebno, in nisi tip človeka, ki "vara", "laže", "zavaja"...itd...itd....si za takšnega stigmatiziran. Seveda ti partner niti ne da priložnosti, da bi lahko sploh kaj pojasnil.....ker je tako "splošno" znano, kakšen si....ker je "sosedova Pepca" z zlobnim jezikom nekaj namignila.

Ljudje smo pa narejeni tako, da vidimo, kar želimo....in tudi če stvar ne obstaja, jo bomo prej ali slej našli. Potem pa gre vse v maloro.

roxa
23.08.2006, 08:34
Tko. To je tisto, cemur pravim proletarska mentaliteta.
Mi je jasno.
meni gre to tudi na sesanje krvi like.

roxa
23.08.2006, 08:37
...nezaupanje.....da partner ne zna zaupati in posledično išče stvari, katere v bistvu ne obstajajo. In četudi storiš vse potrebno, in nisi tip človeka, ki "vara", "laže", "zavaja"...itd...itd....si za takšnega stigmatiziran. Seveda ti partner niti ne da priložnosti, da bi lahko sploh kaj pojasnil.....ker je tako "splošno" znano, kakšen si....ker je "sosedova Pepca" z zlobnim jezikom nekaj namignila.

Ljudje smo pa narejeni tako, da vidimo, kar želimo....in tudi če stvar ne obstaja, jo bomo prej ali slej našli. Potem pa gre vse v maloro.
in če gre tja, gre pač tja....:dontknow:

Jelengar
23.08.2006, 08:54

Ampak, saj taksen bi ze zdavnaj moral biti "bivsi", tako kot je to pravilno povedala ze Lady Lucifer.

roxa
23.08.2006, 08:56
Ampak, saj taksen bi ze zdavnaj moral biti "bivsi", tako kot je to pravilno povedala ze Lady Lucifer.
In zakaj?
A ti pa samo pohvale in lepe stvari slišiš od svoje partnerice?

lady_lucifer
23.08.2006, 09:06
In zakaj?

ne, ampak se da slabe stvari na veliko bolj civiliziran nacin povedat brez zaljenja, zmerjanja, dretja...
da se pa grdo obnasa v druzbi, ki je pa tebi vsec, je pa zame totalno otrocje...

roxa
23.08.2006, 09:14
ne, ampak se da slabe stvari na veliko bolj civiliziran nacin povedat brez zaljenja, zmerjanja, dretja...
da se pa grdo obnasa v druzbi, ki je pa tebi vsec, je pa zame totalno otrocje...
a res?
ne mi rečt:O
veš, jaz to vem-pač takšen je.
Ne vedno-zna pa bit in mene ni sram to priznat...

Kar se tiče moje družbe.
nikoli mu ni pasalo biti v družbi 30 desetih fotografov, ki razpravljajo o filmih...takrat se odmakne in meni je to nesramno....ampak sem se sprijaznila s tem, da on ima motor jaz pa aparat:dontknow:

in še neki.
Končno nekdo napiše neki iskrenega in že ga začnejo moralizirati in se daleti, da se njim dogaja samo oh in sploh....

IDEALNEGA PARTNERJA NI

lady_lucifer
23.08.2006, 09:16
đizs zenska, pa kdo ti kaj hoce :nonono:

roxa
23.08.2006, 09:21
đizs zenska, pa kdo ti kaj hoce :nonono:
ne vem....
ni blo tko mišljeno..gre mi pa na živce sprenevadanje folka...

kot da nimajo tihih dnevov in grdih besed in brez sexa dneve.....pitje kave in tišina....različne interese, neskladanja...itd

Jelengar
23.08.2006, 09:24
In zakaj?
:dontknow: Kako ne vidis?

Tvoj lasten men gre na živce, če se dere na mene, če me zmerja....če se grdo obaša v družbi ki mi kaj pomeni...če spljuva kakšno moje delo....če je nesramen in tečen..če je posesiven in ljubosumen....itd
Lej, moja partnerica se ne dere name in me ne zmerja. Pac, taksno partnerko sem si izbral. Moja partnerka se v druzbi, ki mi kaj pomeni (in tudi v vsaki drugi) ne obnasa grdo. Imam pac partnerko, ki se vedno lepo obnasa. Taksno partnerko sem si pac izbral. itd. itd...... Ce pa se bo to sprememnilo, potem ne bo vec dolgo moja partnerka. Vsaj tako dolgo ne, da bi me to pricelo ubijati, a ne? Saj mazohist pa nisem a ne? A zdaj razumes? ;)

Sicer pa se mi zdi, da nas Hajci v tej temi pravzaprav sprasuje o fatalnem (usodnem) partnerju. Taksni imajo nekaksno moc, prevlado, nadvlado, ki se ji ne mores zoperstavit. :dontknow: Priznam, da si fatalnega partnerja ne znam predstavljat. :dontknow:

roxa
23.08.2006, 09:28
:
Lej, moja partnerica se ne dere name in me ne zmerja. Pac, taksno partnerko sem si izbral. Moja partnerka se v druzbi, ki mi kaj pomeni (in tudi v vsaki drugi) ne obnasa grdo. Imam pac partnerko, ki se vedno lepo obnasa. Taksno partnerko sem si pac izbral. itd. itd...... Ce pa se bo to sprememnilo, potem ne bo vec dolgo moja partnerka. Vsaj tako dolgo ne, da bi me to pricelo ubijati, a ne? Saj mazohist pa nisem a ne? A zdaj razumes? ;)

Sicer pa se mi zdi, da nas Hajci v tej temi pravzaprav sprasuje o fatalnem (usodnem) partnerju. Taksni imajo nekaksno moc, prevlado, nadvlado, ki se ji ne mores zoperstavit. :dontknow: Priznam, da si fatalnega partnerja ne znam predstavljat. :dontknow:
moj pa....vse to dela, če je slabe volje in prav je tko....jaz pa tudi...

hajci ni mislil tega....

Njuška Trap
16.09.2006, 19:35
Nekaterim res ne gre v glavo, da ni nujno, da gre za kakršno koli prikrivanje, ali za strah pred razgaljenjem samega sebe, odnosa s partnerjem, lastnega življenja...
Nekateri imamo drugačne izkušnje - midva recimo ne poznava tihih dnevov, ker se nama po eni strani zdi brezveze, po drugi pa niti ne zdrživa... Seveda se kdaj skregava, včasih kdo od naju povzdigne glas, ampak še zdaleč ne bi rekla, da gre za značajsko lastnost (še zlasti ne pri njem), pa tudi drugače nimava navade, da lastno slabo razpoloženje prenašava na drugega.
In medtem ko se jaz v "njegovi" družbi izvrstno počutim, imam jaz prijateljico, s katero si nista najbolj pri srcu, vendar mu to ni nikakršen povod, da bi se do nje grdo obnašal. Med njima je sicer neka distanca, ampak gre še vedno za korekten odnos, tako iz njene kot iz njegove strani.
Če gre za razliko v interesu, ni panike, saj se zavedava, da nama ni treba non-stop viseti skupaj: "ti imaš svoje, jaz svoje, uživaj, se vidiva".

nattka
16.09.2006, 21:40
:dontknow: Imam pac partnerko, ki se vedno lepo obnasa. Taksno partnerko sem si pac izbral. itd. itd...... Ce pa se bo to sprememnilo, potem ne bo vec dolgo moja partnerka.

a nikoli ne prdne ... nikoli se ji ne spahne po drinku ... nikoli ne reče kake take, zaradi katere bi folk za mizo utihnil in se pomenljivo pogledal ...:dontknow:

pri nas se vse to dogaja ...

Jelengar
17.09.2006, 23:25
a nikoli ne prdne ... nikoli se ji ne spahne po drinku ... nikoli ne reče kake take, zaradi katere bi folk za mizo utihnil in se pomenljivo pogledal ...:dontknow:

Ne. Nikoli ne prdne v druzbi, niti se ji ne spahuje po pitju, niti nikoli ne blekne nobene oslarije zaradi katere bi folk za mizo utihnil in se pomenljivo pogledal. :approve: Pa tudi ce bi, vse to se vedno ne spada pod temo " katere so značajske lastnosti partnerja, ki ne uničujejo samo partnerske zveze, ampak uničujejo tudi vas kot človeka? Tudi, ce bi vse to pocela, me ne bi unicevalo kot cloveka. ;) Nattka, tokrat si popolnoma brcnila v temo, oziroma mimo nje. ;) Sem pa jaz tisti, ki se mu kdaj pa kdaj spahuje po prekomernem pitju. Vcasih pa bleknem kako kozlarijo, al pa dve. Pa prezivim. ;) Mislim, da nas Spartan sprasuje po necem drugem. :dontknow:
"

roxa
19.09.2006, 09:21

pogumna si ni kaj....ne upa vsak to napisat in priznat...drugi imajo očitno popolna življenja:dontknow:

nattka
19.09.2006, 11:25
pogumna si ni kaj....ne upa vsak to napisat in priznat...drugi imajo očitno popolna življenja:dontknow:

sploh če bereš jelengarja ...

mrjerry
19.09.2006, 11:27
Ne bodite mu fovs pa bo vse okej. :)

nattka
19.09.2006, 11:29
đeri ... še za resnične zadeve sem redko fouš ...;)

mrjerry
19.09.2006, 11:29
No, potem je pa vse okej :cool:

Nodika
19.09.2006, 11:52
a res?
ne mi rečt:O
veš, jaz to vem-pač takšen je.
Ne vedno-zna pa bit in mene ni sram to priznat...

Kar se tiče moje družbe.
nikoli mu ni pasalo biti v družbi 30 desetih fotografov, ki razpravljajo o filmih...takrat se odmakne in meni je to nesramno....ampak sem se sprijaznila s tem, da on ima motor jaz pa aparat:dontknow:

in še neki.
Končno nekdo napiše neki iskrenega in že ga začnejo moralizirati in se daleti, da se njim dogaja samo oh in sploh....

IDEALNEGA PARTNERJA NI

Ko, da si iz mojega gnezda padla. :nonono: :D :D

:2thumbs: :kisses:

Nodika
19.09.2006, 11:57
Sam jaz res ne upam več preveč izstopat.

Zgleda, da se res najbolj obnese nasmešek in... "pri nas je skos tooook lepo", pol so ti vsi vsaj fouš, če nič drugega.

:D

Jelengar
19.09.2006, 13:46
In ce moji kdaj uzge kaksna izmed njih na plano, nimam milosti in znorim. So pa zenske, iz katerih cel kup taksnih lastnosti dobesedno vre. Manj, kot ima zenska te lastnosti izrazite, bolj mi je privlacna. Ampak to je ze prvi in glavni kriterij, na osnovi katerega se odlocis, kdo sploh bo tvoj partner. :approve:

p.s.: mene te lastnosti unicujejo kot cloveka. Najmanj kar je, se mi ob takih ljudeh ustavijo mozgani, povisa pritisk, zrastejo mozolji in zeleni kremplji ter sem in tja uidejo pripombe, ki pac ne morejo pripomoci k dobremu vzdusju. Ali tukaj govorimo nasplosno o "ljudeh" ali o svojem partnerju? ;) Sicer pa, a pete te pa nikoli ne zasrbe, da bi se od taksnega osebka distanciral? Raje stoicno trpis? ;)

Njuška Trap
19.09.2006, 15:25
Ne, pri stvareh, ki jih je naštela nattka, gre za take obrobnosti, da bi jih človek težko (no, vsaj jaz, pa moj dragi večkrat prdne naglas, tudi rigne kot prava svinja, po drugi strani sem pa jaz tista, ki blebečem traparije, česar mi - vsaj do sedaj - ni zameril) dojemal kot nekaj tako drastičnega, da uničuje človeka in odnos. :dontknow:

mrjerry
19.09.2006, 15:47
Ali tukaj govorimo nasplosno o "ljudeh" ali o svojem partnerju? ;) Sicer pa, a pete te pa nikoli ne zasrbe, da bi se od taksnega osebka distanciral? Raje stoicno trpis? ;)

O obojem, ker imamo omenjene lastnosti vsi (tud jaz, vem). Zato pa mogoce iz starta malo pocasneje navezujem stike in grem bolj step by step. Ravno zato, da vidim, koliko tega je v cloveku. In sele nato se lahko zacnejo stvari odvijati. In nenazadnje me prav zato nikoli ne srbijo pete, ker se od ljudi, ki so pretirani taksni, distanciram ze iz starta. In zelo malokrat se zmotim.

Stoicno trpim? Nevah. Vcasih poskusim, pa ravno takrat oddajam od sebe toliko subtilnih informacij, da ljudje znorijo se bolj, kot bi, ce bi jih lepo verbalno in direktno poslal, kamor pasejo. Ne bom trdil, da mi to ne predstavlja posebenga uzitka...

mrjerry
19.09.2006, 15:48
Ne, pri stvareh, ki jih je naštela nattka, gre za take obrobnosti, da bi jih človek težko (no, vsaj jaz, pa moj dragi večkrat prdne naglas, tudi rigne kot prava svinja, po drugi strani sem pa jaz tista, ki blebečem traparije, česar mi - vsaj do sedaj - ni zameril) dojemal kot nekaj tako drastičnega, da uničuje človeka in odnos. :dontknow:

Po drugi strani bi lahko kaksno rekli o mlatenju s prazno plastenko :clown:

Njuška Trap
19.09.2006, 15:58
Po drugi strani bi lahko kaksno rekli o mlatenju s prazno plastenko :clown:
Eh, tu je šlo pa samo za preverjanje reakcije... :angel: Ne bom več, I promise. :kisses:

nattka
20.09.2006, 12:07

šlo je za posmehljiv odgovor pravljici o idealni ženski ...

jasno da gre za nerodnosti, ki se zgodijo vsakemu od nas ... razen ...

Jelengar
20.09.2006, 15:43
šlo je za posmehljiv odgovor pravljici o idealni ženski ...

jasno da gre za nerodnosti, ki se zgodijo vsakemu od nas ... razen ...
Pravljico si pa skonstruirala sama, da se lahko potem posmehjes drugim zaradi lastne inferiornosti in fousije. Kupi si bonton in nehaj ze prdet v druzbi in na forumu. :approve:

roxa
20.09.2006, 15:47
zanimivo...:shy:

jalengar spomi se kaj si pisal v moji temi NASILNI MOŠKI..le od kje ti takšno mnenje?

Jelengar
20.09.2006, 16:03
:dontknow: Povej, Roxa.

roxa
20.09.2006, 16:04
:dontknow: Povej, Roxa.
spomni se kaj si pisal..o obnašanju žensk itd...

Njuška Trap
20.09.2006, 16:05
Daj povej, daj povej... :D

Jelengar
20.09.2006, 16:06
Daj nehaj spamat. Poslji mi OS z vsemi insinuacijami. (Mislil sem na Roxo)

roxa
20.09.2006, 16:06
Daj povej, daj povej... :D
ti povej kolikor se spomnim sta se z Jelengarjem fejst dajala...;)

Jelengar
20.09.2006, 16:09
Pa kaj vam je danes vsem? Spomni se ....... :nonono: Pa kaj jaz vem kaj je v tvoji glavi. Ti povej!

Jelengar
20.09.2006, 16:10
Res je. :rolling:

roxa
20.09.2006, 16:12
Pa kaj vam je danes vsem? Spomni se ....... :nonono: Pa kaj jaz vem kaj je v tvoji glavi. Ti povej!
ne morem se mi ne ljubi...mislim pa da si zagovarjal da je ene treba mal pritisnit okrog ušeš...(se spomniš) verjetno pa ne brezveze, torej si zagovarjal nasilje z razlogom (govorim o tvojem mnenju)...in zdaj trdiš da tvoja se vedno lepo obnaša...sory sam to ti pa ne verjamem....enostavno zato, ker to ni mogoče, da se nekdo lepo vede 24 ur na dan 365 dni v letu...

moje mnenje pač...

Njuška Trap
20.09.2006, 16:21
Pa bomo spet lončke pa pokrovčke mešal... :nonono:

Njuška Trap
20.09.2006, 16:22
For me - it was like, ages ago... Se moram že kar malo po glavi popraskat, ker sem (očitno) prelena, da bi šla za nazaj brat. :think:

roxa
20.09.2006, 16:23
Pa bomo spet lončke pa pokrovčke mešal... :nonono:
ne bomo ne skrbi...

Njuška Trap
20.09.2006, 16:28
Kakšno zvezo ima pa Jelengarjev odnos do nasilnih moških oz. do nasilja s tem, da se ga. Jelengar lepo obnaša?

U462
20.09.2006, 16:32
če si neb babe poleg tega kar si zapomnijo kaj kdaj in kje je dec kaj reku dodale še, kako so izjavo občutile, bi bil živlenje 99% lažji in znosnejši :veryevil:

roxa
20.09.2006, 16:32
Kakšno zvezo ima pa Jelengarjev odnos do nasilnih moških oz. do nasilja s tem, da se ga. Jelengar lepo obnaša?
beri malo nazaj...

Njuška Trap
20.09.2006, 16:34
beri malo nazaj...
9 strani?! :O

A-a, lenoba je moj zaščitni znak.

Njuška Trap
20.09.2006, 16:34
če si neb babe poleg tega kar si zapomnijo kaj kdaj in kje je dec kaj reku dodale še, kako so izjavo občutile, bi bil živlenje 99% lažji in znosnejši :veryevil:
Nč več ne štekam. :nonono:

Jelengar
20.09.2006, 16:35
ne morem se mi ne ljubi...mislim pa da si zagovarjal da je ene treba mal pritisnit okrog ušeš...(se spomniš) verjetno pa ne brezveze, torej si zagovarjal nasilje z razlogom (govorim o tvojem mnenju)...in zdaj trdiš da tvoja se vedno lepo obnaša...sory sam to ti pa ne verjamem....enostavno zato, ker to ni mogoče, da se nekdo lepo vede 24 ur na dan 365 dni v letu...

moje mnenje pač...
Nekako tako priblizno, je tudi bilo. Nasilja sicer nikoli ne reklamiram, ga pa kdaj pa kdaj uporabim v samoobrambi kor reakcijo na druge vrste nasilje. Nekateri osebki so pac brezkompromisni ali pa patoloski primeri in jih lahko ustavi samo nasilje.Z lepo besedo se jih ne da. V tistem primeru mi je se danes zal, da ji nisem polomil vseh zob, rok in nog. Imel sem obilico razlogov. :approve:

In zdaj se prispevek k tej temi. Ja, ze precej dolgo imam zdaj partnerko, ki ji ne morem ocitat nic kaj takega kar pocne Nattka. :rolling: Amak, po slabi izkusnji sem naslednjo izbral malo bolje, a ne? Res, skoraj, da je svetnica. Dobra je kot kruh. :approve: In kaj je zdaj tukaj tako spornega? V tej temi mi je se najblizje razmisljane Tunine in Lady Lucifer. Ko bos se enkrat prebrala kaj sta na zacetku napisali Tunina in Lady Lucifer bos videla, da sem konsistenten.

Poslji mi kako razvpito sex bombo (iz Dzerijevega arsenala) in zagotovo te bom razocaral, ker jo bom gladko zavrnil. Upam, da razumes zakaj. :approve:

Njuška Trap
20.09.2006, 16:37

moje mnenje pač...
Mogoče pa samo ta tihe spušča, potiho rigne in je v družbi bolj ali manj tiho. To pa res ni tako težko*. :approve:

*če le to nisem jaz, jaz sem včasih (eee, večinoma) težko tiho. :blush:

roxa
20.09.2006, 16:42
V tistem primeru mi je se danes zal, da ji nisem polomil vseh zob, rok in nog. Imel sem obilico razlogov. :approve:

:
kakšne?

Njuška Trap
20.09.2006, 16:44
kakšne?
Firbec babji. :D

U462
20.09.2006, 16:48
... Res, skoraj, da je svetnica. Dobra je kot kruh. :approve: ...:
požri jo, dokler ne splesne :D
k čez par let, ko boš ugotovu, da si jo mel tko rad, da bi jo najrajš požrl, ti bo pa žal :mad:

roxa
20.09.2006, 16:51
Firbec babji. :D
ti je zdaj bolj jasno kam pes taco moli?

Njuška Trap
20.09.2006, 17:02
ti je zdaj bolj jasno kam pes taco moli?
Za psa že, ampak še vedno ne vidim povezave med odnosom do nasilja in tem, kakšno punco ima Jelengar zdaj.

Jelengar
20.09.2006, 17:54
Za psa že, ampak še vedno ne vidim povezave med odnosom do nasilja in tem, kakšno punco ima Jelengar zdaj.
Saj nisi edina.;)

roxa
20.09.2006, 17:56
ni važno....;)

Jelengar
20.09.2006, 17:56
požri jo, dokler ne splesne :D
k čez par let, ko boš ugotovu, da si jo mel tko rad, da bi jo najrajš požrl, ti bo pa žal :mad:
Ni sans. Prej bom splesnil jaz. :D

Njuška Trap
20.09.2006, 17:57
ni važno....;)
Zakaj pa si potem tako izpostavljala, če ni važno? :dontknow:

roxa
20.09.2006, 18:00
Zakaj pa si potem tako izpostavljala, če ni važno? :dontknow:
poglej kaj je zgoraj napisal...odgovora mi še ni dal, da lahko potem nadaljujem...
očitno ni vse rožnato, kot se zdi...

roxa
20.09.2006, 18:01
Z lepo besedo se jih ne da. V tistem primeru mi je se danes zal, da ji nisem polomil vseh zob, rok in nog. Imel sem obilico razlogov. :approve:
KAKŠNE?

Jelengar
20.09.2006, 18:11
kakšne?
Firbec! Ne povem! Ni vse roznato, a ne? Si ze zacela delat konstrukte? :nonono: Zadrzi jih zase.

Njuška Trap
20.09.2006, 18:23
poglej kaj je zgoraj napisal...odgovora mi še ni dal, da lahko potem nadaljujem...
očitno ni bilo vse rožnato, kot se zdi...

Sploh pa, če pelješ neko debato, jo pelji, ne pa da jo pelješ tako, da sproti podatke nabiraš. Malo brezveze izpade, če na nekaj namiguješ, izjasni se že, no, ali pa uopče ne začenjaj.

Jelengar
20.09.2006, 19:52
Sploh pa, če pelješ neko debato, jo pelji, ne pa da jo pelješ tako, da sproti podatke nabiraš. Malo brezveze izpade, če na nekaj namiguješ, izjasni se že, no, ali pa uopče ne začenjaj. Samo malce naj te popravim. ;) Mnogo brezveze izpade. :D

nattka
20.09.2006, 20:18

ponavadi je tako, da tipi, ki so nasilni ali žaljivi ... ali imajo punco, ki je praktično nevidna ali pa je nimajo ...
to je tista povezava ...
govorim na splošno ... samo o povezavi nasilja in partnerjem ...