Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nogometne kvalifikacije za EP 2008

Strani : 1 [2]

Nincha II.
17.11.2006, 10:08
http://onsport.t-online.de/c/96/34/10/9634104.html

Ballack pa postal najjači nemški vezist med strelci vseh časov.
Naj mu go, če že na SP med domačimi gledalci ni dal gola.

Eeeeh. Nic ne bom rekla glede te izbire. No, sej je dober.
No, na SP je igral pomaknjen nazaj, zdej pod Löwom se spet bolj ofenzivno obnasa in veliko strelja z glavo...

BMX
17.11.2006, 10:17
Ballack pa postal najjači nemški vezist med strelci vseh časov.
Dobil je mesto, ki si ga je zaslužil!

Nincha II.
17.11.2006, 10:22
Dobil je mesto, ki si ga je zaslužil!

O, Ballackfan :D
Si gledal tekmo proti Cipru? :blush:

BMX
17.11.2006, 10:38
O, Ballackfan :D
Si gledal tekmo proti Cipru? :blush:
Ne, žal ne. Gledal sem tekmi Makedonija-Rusija in Nizozemska-Anglija.

Sicer pa spremljam tekme Chelseaja, kjer igra Ballack........

Nincha II.
17.11.2006, 10:42
Ne, žal ne. Gledal sem tekmi Makedonija-Rusija in Nizozemska-Anglija.

Sicer pa spremljam tekme Chelseaja, kjer igra Ballack........

Ni ti treba bit zal, da si jo zamudil, v glavnem :D

Kaksna je bla kaj tekma NIZ vs. ANG, vem samo izid, da je blo 1:1? :dontknow:

BMX
17.11.2006, 10:52
Ni ti treba bit zal, da si jo zamudil, v glavnem :D

Kaksna je bla kaj tekma NIZ vs. ANG, vem samo izid, da je blo 1:1? :dontknow:
Kolikor vem so Ciprčani kar dolgo držali Nemce v šahu....... Tekma Nizozemska-Anglija? Dolgčas.:censored: :censored: McClaren bi moral že zdavnaj odleteti.........

Verbal
17.11.2006, 10:54
Pa naj pride Bekcham za selektorja. Itak se mu pogodba poleti z Realom izteče.

Nincha II.
17.11.2006, 10:55
Kolikor vem so Ciprčani kar dolgo držali Nemce v šahu....... Tekma Nizozemska-Anglija? Dolgčas.:censored: :censored: McClaren bi moral že zdavnaj odleteti.........

Ja, Ciper bi lahko doma obdrzal 3 tocke, pa se Nemci kljub temu ne bi smel protozevat, ker so Cipru en veljavni gol razveljavli... :dontknow: Da sploh ne omenjano, da je bla igra Elfa tazadnji poden, za katero je se ta tocka prevec :blush:

Kako, McClaren bi moral odletet, sej je sele komaj dobro priletel na klopco? :)

BMX
17.11.2006, 11:12
Kako, McClaren bi moral odletet, sej je sele komaj dobro priletel na klopco? :)
Prišel-spušil-odšel...........

BMX
17.11.2006, 11:12
Pa naj pride Bekcham za selektorja. Itak se mu pogodba poleti z Realom izteče.
Kar seveda ne pomeni, da bo zaključil kariero.......

Verbal
17.11.2006, 11:13
Kaj pa naj pri 32-ih?

Pride v kateri klub iz 1. divizije?

BMX
17.11.2006, 11:15
Pa pa naj pri 32-ih?

Vrnitev na Otok je ena izmed možnosti..... In ne odpiši ga še.....

grofa
17.11.2006, 14:44
Kaj pa naj pri 32-ih?

DEFINITIVNO, DA JA...TAM MU JE TUT MESTO....IGRA ANGLEŠKE REPREZENTANCE JE BREZ NJEGA DOLGOČASNA, BREZ AKCIJ, BREZ PODAJ, BREZ DOBRIH "FRAJŠTOSOU"...PA REČTE KAR ČTE...

BMX
17.11.2006, 16:57
DEFINITIVNO, DA JA...TAM MU JE TUT MESTO....IGRA ANGLEŠKE REPREZENTANCE JE BREZ NJEGA DOLGOČASNA, BREZ AKCIJ, BREZ PODAJ, BREZ DOBRIH "FRAJŠTOSOU"...PA REČTE KAR ČTE...
Kaj ti naj rečem drugega kot: bingo. To trdim že ves čas........... Pa pazi da ne bo kakšna banana padla.:veryevil: :veryevil:

panko
24.03.2007, 15:32
Alo jaz bi vprašu če kje na radiu prenšajo tekmo slovenija:albanija? panko

snežko
24.03.2007, 17:03
:) albanci nas bodo še nabili...

massive
24.03.2007, 17:23
eden albancev ima zanimiv priimek ki najlepše opiše moje počutje ob gledanju tekme z albanci. MUKA.

stLARA
24.03.2007, 17:36
Ma ja ... Včasih je naša reprezentanca odšla praktično skoraj na vsako gostovanje po 3 točke, zdaj pa v eno Albanijo "z upanjem na točko". :nonono:

fantasysnake
24.03.2007, 17:44
eden albancev ima zanimiv priimek ki najlepše opiše moje počutje ob gledanju tekme z albanci. MUKA.

ja majo zanimiva imena... Bushi buši našo obrambo...:D

SuperPig
24.03.2007, 18:03
ajoj:nonono:
pa ta Kek-ec nima pojma..v prvi postavi mu na sredini igrajo Komac, Žlogar in Koren ki ne znajo niti ene upoabne žoge podati...sredina na danšnji tekme katastrofa, on pa najprej zamenja Birso za Rakoviča:clown:
pa ni mi jasno, zakaj hudiča mi igramo 4-4-2, če nimamo igralcev za to:nonono:

snežko
24.03.2007, 18:09
:) dobr smo jo odnesli....

Marduk1
24.03.2007, 18:16
Albance ne moremo premagat. Slovenski nogomet samo še tone in počasi prihajamo v čase pred pravljico.

rikec
24.03.2007, 20:24
Mi smo že zdavnaj v času pred pravljico... Danes bo Srečko (saj veste kateri, tisti, kateremu so nekateri odvzeli kompetence, da upravičeno nažene Zahoviča ven) "nažgal" naše sosede sredi Zagreba. Četudi bo mogoče samo remiziral...
Bravo Srečko...

rikec
24.03.2007, 21:14
Hja, glede zmage ali neodločenega rezultata sem se malo uštel... Sorry, ni pa veliko manjkalo!

king16
25.03.2007, 06:07
2 : 1 v Zagrebu je kot remi, sploh z igralcem manj. So pa do isključitve imeli Makedonci igro, tu pa se vidi Srečkovo delo. Kapo dol pred njim in njegovim znanjem.

TTT
25.03.2007, 14:46
do izkljucitve so meli makedocni igro? LOL
V prvem polcasu lahko recemo, da je makedonska izbrana vrsta bila zelo dobro postavljena, zelo dobro so zapirali bocne igralce, in njihova kombinatorika me je navdusila. Prave priloznosti niso imeli, in tudi prosti strel Sedloskega, ki je koncal v mrezi, je individualna napaka Pletikose .. tako da lahko recemo, da je prvi polcas bil izenacen, mogoce bi dal mal prednosti Makedoncem.
Drugi polcas: mislim halo, od prve minute naprej so Hrvati mocno pritiskali, in tako tudi zasluzeni izenacili v 58. minuti z mojstrovino Srne. Sele 10 minut kasneje je izkljucen Sedloski. Potem so makedonci spet mal boljse zaigrali, uspavali tekmeca, ki je dalje napadal, ni pa mogel poentirati. Potem sledi pritisk v zadnjih petih minutah, in na sreco, al pa nesreco drugih, je Hrvaska po izjemnem prodoru Srne na desni strani zasluzeno povedla in zapisala nove tri tocke.

Rezime: Dobra Makedoniija, na segmente celo boljsa v prvem polcasu kot Rvati. V drugem polcasu pa hud pritisk Hrvatov, Makedocni so prvih dvajsetih minutah stali prevec globoko in so se le branili, in ko je ze izgledalo, da bo remi, je prisel na sceno se enkrat Srna in ubojiti Dudu.

:2thumbs:

youri18
25.03.2007, 19:29
zanima me zakaj proti albancem igramo bunker !!!
to bi mogl igrat proti nizozemcem
kje si še vidu da boš pred srečanjem reku da boš vesew za remi

Verbal
26.03.2007, 07:17
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010703242026330

A prepoznate nekoga na prvi fotki utrinkov s tekme? :)

Falcao
26.03.2007, 07:40
Ne morem verjet da je lahko ena tekma tako dolgočasna.
Čeprav sem gledal samo drugi polčas, je bila tekma dolgočasna za ubit.

Da pa niti ena reprezentanca niti enkrat ne strelja proti golu je pa že neverjetno.
Zgleda da si je Kek tako zamislil taktiko.:dontknow: Vsaka čast...

partibrejker
27.03.2007, 08:10
ta kek je isti k.... k oblak.sanja o remiju proti albaniji:hammer:

ervin34
27.03.2007, 09:02
Kdaj bodo naši pristali na realnih tleh? :dontknow:

snežko
27.03.2007, 20:22
:) a navijači in ljubitelji fuzbala?? a novinarji?? a kdo že??

siolblows
28.03.2007, 21:42
nezaslužen poraz :(

Smaug
28.03.2007, 22:24
No ja, ravno nezasluzen ni, je pa definitivno pozitivno presenecenje sama igra, ki je bila na tem nivoju, da sem spet (po doooolgem casu) lahko gledal cel fuzbal. Ceprav se mi zdi, da nas bodo Romuni spet nascali in nam spakirali lepo borsco golov na naslednji tekmi...

Knez
29.03.2007, 08:14
Težko je trditi, da so Nizozemci zmagali nezasluženo.Če imaš v strelih na gol 10:4 in v posesti žoge 61:39, pol si zmagal zasluženo.

Našim je v odločilnih trenutkih zanjkalo poguma, kar je davek neizkušenosti.

Sem pa zadovoljen s samim pristopom, ki je tokrat za razliko od tekme z Albanijo bil na primerni ravni.

snežko
29.03.2007, 14:12
:) igral kar nekej so, samo zaključka nobenga...lavrič ne se gre solit - 3 x sam na golmana pa nič...sodnik vse male favle našim sodil oranžnim spregledal, res pa da ni dosodil 2 čistih rumenih našim (lavrič, ilič)...v glavnem ni imel ravno dneva.

če ne bi bili flatlenderji tko štorasti bi nam z lahkoto 3 nasul...

še enkrat - marš lavrič nekam...

monster
29.03.2007, 15:34
Naši so res mal smešni ...

Proti realno slabši ekipi ne zanjo zbrat tolk koncentracije, da bi rutinirano zmagal (beri Republique Shiptare), proti realno boljši ekipi se mečejo kt levi in po dobri igri zasluženo zgubijo ...jejhata :O

se strinjam s cenjenimi kolegi zgoraj ... statistika in stanje na igrišču je govorilo v prid tulpam, seveda bi pa lahko bilo tud zero:zero, ali pa 3:0 ali pa, vendar ... kar v redu. Igra spodobna in gledljiva, rezultat realen.

Lavrič ... se strinjam go home, sta me pa presenetla Koren in Ilič v pozitivo, pa seveda Handa, ki je res talentiran golman. Tokrat je celo Čeh tekel celo tekmo :O, mogoče Birsa tudi kdaj od začetka? Ali pa Milivoje? Tko mal ... ;)

snežko
29.03.2007, 16:48
:) meni je dobro igral rakovič in tudi gnal druge soigralce naj mu pomagajo v napadu z zgodnjim pokrivanjem. veliko je tekel, se odkrival in povsod iskal žogo. in bi mogoče celo dal gol, če ne bi bil tesno pokrit ob podaji v prazen prostor pred gol... je pa dobil zelo malo žog ker so vse letele na lavriča...taktika verjetno pač...

Knez
29.03.2007, 17:00
Se vprašam, kerotekmo ste eni gledali, če pravite naj gre Lavrič nekam.Kam pa naj gre pol Ilič, ki ga je Roben vozil, ko malega otroka? In ta Ilič kao igra za Betis? Kje je Ilič pozitivno presenetil, če pa v 20 poskusih Robbenu ni vzel ene žoge?

Lavrič je laufal več ko Mile in Čeh skupaj, s evračal v obrambo, skakal..Vi pa pol samo vidite, da je zgrešil dve šansi in že je kao zanič...

Ko bomo mi dejanskoimeli SREDINo in BOKE, pol bo Lavrič tudi lahko stal pred golom, kot Raul pri Realu in špilal frajerja..

snežko
29.03.2007, 17:16
:) robben voz lahko vsakega ker je enostavno prehiter... še za koga drugega kot Iliča...lavrič je pa kot špic prepočasen in sam ravsov bi se nekej skoz...brezveze. ze***ov je 2 stoposto šanse, tretjo je pa favl naredu namesto, da bi odlaufov naprej. ampak zgleda, da trenutno pač nimamo igralcev, ki bi bli boljši in tko pač je slovenska realnost fuzbala. na dnu evrope.

aja - pa ilič ni kriv za noben gol (čeprav bi ga iz enga napada skorej lahko dal, saj se mu je odprla čista pot do gola in je bil po moje tko presenečen v tej poziiciji, da je kr miletu podal, namesto potegnil na gol)- lavrič pa je kriv za 2 pa pol, ki jih ni dal!

Knez
29.03.2007, 18:38
Ilič je član Betisa, kluba iz elitne španske lige (no, ne bo več dolgo, če bo tako nadaljeval) in ti praviš, da je čist normalno, če Robbenu iz 20 poskusov ni ukradel ene žoge?

In kakšne argumente boš našel v prid Nastji, poleg katerega je Snajder delal, kar semu je zdelo?

Ti vidiš samo to, da Lavriči z 3 šans ni dal gola? Oprosti, ampak, kako dolgi ti gledaš nogomet, 3 leta mogoče?

Če bi bolje pogledal, bividel, da sredine sploh nimamo, bekov tudi ne in da nabijamo žogo od golmana in obrambe direkt na napadalca..

In tu s etebi zdi najbolj zaskrbljujoč Lavrič, ker iz 3 šans ni dal gola?

snežko
29.03.2007, 19:54
:) ja - ker če bi ga dal bi zmagal...tko pa nismo... in vedno je zmaga tist kar šteje...in samo lavrič je kriv da nismo zmagal včerej...noben ilič, pa koren, pa čeh, pa kdorkol drug...samo luzer lavrič

Smaug
29.03.2007, 19:56
Hm, ce smo gledali isto tekmo, bi pricakoval, da bo kdo pohvalil Jokica....

snežko
29.03.2007, 20:02
:) bravo jokica...

sicer pa je zmagovalec včerajšnjih kvali norveški golman - zihr je bil podkupljen...

pistoljero
30.03.2007, 22:09
ej fantje glede na rezultat in prikazano igro mormo pohvalt reprezentanco res je da je lavric za***ov v 1. polcasu 100% sanso sam poglej si vse visoke skoke k jih je dobu pa odkrivanja tko da je lavric po moje kr dobr odigrov, mene pa najbolj zanima kaj je z naso vezno linijo ej nobenga ne morm pohvalt k je tko zgledal k da je nimamo.predlagov bi pa tut da nej fantje trenirajo strele na gol izven kazenskega prostora ker po domac povedan mal prevec drkajo pred kazenskim al nej udari ali pa nej poda not.

dadod
13.10.2007, 10:10
Danee bo 15. igralni dan kvalifikacij za nogometno evropsko prvenstvo 2008. Slovenijo vs. Albanija ... Pomoje remi.

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010710111445320

monster
13.10.2007, 12:38
zmaga 1:0 za slo

snežko
13.10.2007, 21:49
:) žal ne monsti....spet lavrič luzer..ni mi jasn kako lahk da tolk golov v nemčiji...a je res ta 2 liga tko zanič...od 3 skokov ene žoge ni zadel čisto..ena na ena ne odigra...res smo u qrcu s temu fuzbalam...

pohvale edin kirmu, pa tko mal brečku...

pa še mal o navijačih - drug polčas jih sploh ni blo slišat...ko da so obupal, tko k naši fuzbalerji...sicer je bil pa štadion na pol prazen. in potem mi kao rabmo nov štadion'? za kerga le??

vizitor
14.10.2007, 09:17
mene je najbolj razočarala igra naših na sredini in v napadu...idej kako pripravit napad ni bilo in posledična neuigranost je rezultirala v počasni in previdljivi igri.

Kn0x
14.10.2007, 14:45
pa še mal o navijačih - drug polčas jih sploh ni blo slišat...ko da so obupal, tko k naši fuzbalerji...sicer je bil pa štadion na pol prazen. in potem mi kao rabmo nov štadion'? za kerga le??

Ko so bile tekme za bežigradom je biu štadiom skos nabit in navijalo se je...

kinsley
14.10.2007, 15:17
mislim da igralci niso toliko krivi za blede igre...stvari se bo treba lotit na drugem koncu...pri nogometni zvezi!potrebno bo narediti čistko od Zavrla naprej....pa tudi Kek ni primeren za vodenje reprezentance,ne vem zakaj nočejo vzeti tujega selektorja...ampak ne iz balkana.....

pa še mal o navijačih - drug polčas jih sploh ni blo slišat...ko da so obupal, tko k naši fuzbalerji...sicer je bil pa štadion na pol prazen. in potem mi kao rabmo nov štadion'? za kerga le??[/quote]

...ko smo še hodili za Bežigrad in se je dogajala slovenska pravljica....smo govorili,da ko bomo pa imeli moderen stadion,pa ne ne bo reprezentance....

snežko
18.10.2007, 15:17
:) itak , da igralci niso krivi - sicer ne znajo štopat žoge, dat gola in natančno podajat ampak to nima veze. laufajo in borbajo tud ne. ampak to tud ni pomembn. V glavnm mamo super reprezentanco...sam sreče nimajo, ti povem...

vizitor
18.10.2007, 21:33
čas bi bil, da se Katanec vrne, res je tudi da bi Zveza potrebovala novega kadra (menjav ja, je bolje rečeno)

Đoni
19.10.2007, 05:24
Slovenski fuzbal je v K....., mislm da pa ALBANIJE nemorš pramagat lohk pa res igraš sam z Luksmburgom pa še s temi ne:dontknow: :dontknow:

Škoda ulagat tok denarja v nogomet k so naši PODN k bi lohk v kšne druge športe npr. ATLETIKO,KOŠARKO,VESLANJE,..

kinsley
19.10.2007, 08:54
ne vem za koga bom navijal na EP....naših ne bo in kot vse kaže tam ne tudi angležev...

snežko
19.10.2007, 18:36
:) hehe - sej če tko gledaš pa nismo slabi...ko angleži smo...

ticajr
31.10.2007, 00:15
ah dej no, če misliš da se u fuzbal vlaga veliko dnarja se motiš. Daleč največ se ga vlaga u tisto smučanje, pa vidiš kk klavrno smučajo vsi po vrsti, nobene dobre uvrstitve ni blo že kr lep cajt,pol ti pa osvoji 26 mesto pa govorijo o napredku pa neke bedarije. Pa zdej ni več outsiderjev u fuzbalu, skor nobenga ne morš nabit kar tako. ka ne morš igrat z vsem lahko igraš, isto so oni ljudje in majo noge ko naši,dej dej

mikkeni
21.11.2007, 20:53
Adijo Kek....

Smaug
21.11.2007, 22:26
GO Matjuska Rosija!

**** England!!!!!

snežko
22.11.2007, 16:43
:) a si vidu motivacijo k se ji reče mercedes....mrbit bi blo treba še našim oblubt kakšnega, da bi kej fajtal....in vsaj albanijo premagal...

henry_
22.11.2007, 19:31
Ama Kek je res dober trener :rolling: :rolling: :rolling:

snežko
22.11.2007, 21:06
:) za šah mogoče...

aragorn797
22.11.2007, 23:44
http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/071121/pob-7.jpg

SVAKA ČAST MOMCI, ZA DOM! :drop::drop::drop::drop::drop::drop::drop::drop::d rop::drop:

Kot je nekdo rekel,Ova pobjeda nije bila samo za Hrvatsku, ova pobjeda nije bila samo za Rusiju, ova pobjeda je bila za Irsku, Škotsku, Indiju, Kanadu i sve bivše kolonije te bijedne arogantne nacije pljačkaša i zločinaca. Ovo je bila pobjeda i za sve engleske neprijatelje, za Francuze, Njemce ,Španjolce,sve narode ex-države, pa i Portugalce, Poljake, pa i za Srbe i za sve Arape... Ukratko ova pobjeda je posvećena svima koji mrze Englesku...

aragorn797
22.11.2007, 23:52
Pa tisti, ki pravijo da so igrali za mercedese :rolling: :rolling: :rolling: :p čista fovšija nič drugega

mal si slikce poglejte

http://www.vecernji.hr/newsroom/sports/football/2958025/showPhotoSerie.do

http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/071121/pob-15.jpg

grofica
23.11.2007, 19:55
:) a si vidu motivacijo k se ji reče mercedes....mrbit bi blo treba še našim oblubt kakšnega, da bi kej fajtal....in vsaj albanijo premagal...

kt že mnogokrat, si se spet mau za.hebu...sj so se hrvati javno in osebno prou lepo vljudno zahvalli in odpovedali marcedesom...

tisti pa, k spet neki politizirate, da je to zmaga za francoze pa nevemkere vse kolonije, pa nevemzakoga še...to je v prvi vrsti slabo za fuzbal...prvenstvo brez anglije sploh ne bo pravo prvenstvo...brez navijaèou, angleške igre, ki je paè še zmer najbolj kakovostna in lepa na oko...

tko, da jst kr žalostna..upam, da se bo res zaèelo tist kar so napovedal..torej liga anglije, irske, welsa, škotske...bom pa tist gledla polet, namest ep-ja...

eni
25.11.2007, 16:07
čestitke hrvatom

kinsley
25.11.2007, 20:02
...jst tudi pravim,da bo brez angležev dolgcas....

Smaug
25.11.2007, 20:18
...angleške igre, ki je paè še zmer najbolj kakovostna in lepa na oko...

Rofl :d:d:d

Ceprav moram reci, da so se v zadnjih dveh letih ful popravili in ne izgledajo vec kot Norvezani...in da ja res zalostno, da se najbolj kakovostna ekipa ne uvrsti na prvenstvo :(

Hallenbeck
25.11.2007, 21:23
Če bi bili Angleži res tako dobri, kot jih tule gor nekateri hvalijo, potem bi bili zmagovalci skupine, ne pa da so tretji a ne?
Ena sramota je že za njimi, drugo si pa naj prihranijo z NEogranizacijo "otoškega" prvenstva.

eni
27.11.2007, 16:46
Rofl :d:d:d

Ceprav moram reci, da so se v zadnjih dveh letih ful popravili in ne izgledajo vec kot Norvezani...in da ja res zalostno, da se najbolj kakovostna ekipa ne uvrsti na prvenstvo :(

kje j tle logika .:nonono:

eni
27.11.2007, 16:56
kakovost se po mojem meri po doseženih uspehih in angleži so če se ne motim pristali na tretjem mestu v skupini.to je merilo njihove kakovosti moj smaug

Smaug
28.11.2007, 00:09
Saj mi je jasno, da ljubitelji sporta niso ravno najbolj bistri, ampak kar je prevec je pa prevec...

Zberi pogum in klikni (http://en.wikipedia.org/wiki/Sarcasm)

grofica
28.11.2007, 14:51
Če bi bili Angleži res tako dobri, kot jih tule gor nekateri hvalijo, potem bi bili zmagovalci skupine, ne pa da so tretji a ne?
Ena sramota je že za njimi, drugo si pa naj prihranijo z NEogranizacijo "otoškega" prvenstva.

kej dost oèitn ne veš o fuzbalu, ane...bajdvavej..ni ti treba met šport kluba, kakšno tekmo angleške lige si lohk že par mescou pogledaš tut na slo2 , da si nauš pol tle sramote delu...dejstvo je, da se tm igra najlepši nogomet, èe maš seveda rad akcije, hitro igro, napadanje...èe pa ne, ti pa predlagam, da gledaš...kwapavem...tut italjanska se zboljšuje..u bistvu najbolš, da še naprej lepo psa vodš na sprehod in ne gledaš fuzbala spljoh...

glede angležou....fuzbal je paè zato tok dabest, ker nkol ne morš stoposto vedet, kdo bo zmagu, kdo bo šu naprej in bla, bla, bla...sploh pa pr angležih, kne znajo brant rezultata ampak napadajo..pol ga pa fašejo...no, ne glede na to, da je anglija igrala brez osmih poškodovanih iz prve ekipe, tega ti tut ni noben še povedu ane....

upam, da bo otoško prvenstvo...da bom usaj lohk gledala kvalitetn fuzbal...:p:p

hrvatom bojo pa itak, upam, vrnil v kvalifikacijah za sp...:veryevil:

snežko
28.11.2007, 16:08
kt že mnogokrat, si se spet mau za.hebu...sj so se hrvati javno in osebno prou lepo vljudno zahvalli in odpovedali marcedesom...

...

:) ja poj k so zmagal....motivacija je pa bla...in če ga pletikosa nau dobu tm u rusiji ali pa kej drucga namest mečke, sem jest banananjam... rusi če rečejo dajo in nisem še srečal balkanca, ki ne bi vzel....

grofica
28.11.2007, 19:09
:) ja poj k so zmagal....motivacija je pa bla...in če ga pletikosa nau dobu tm u rusiji ali pa kej drucga namest mečke, sem jest banananjam... rusi če rečejo dajo in nisem še srečal balkanca, ki ne bi vzel....

lubèek..pletikosa in ostala hrvaška kompanja na mesc zasluži tolk, da si lohk ene par marcedesou kupjo...tko, da se jim prou hebe za ticga ruskega...

a mislš, da špilajo za tak drobiž kt naši kekci...(no, beri: sedijo na klopi..za naše velja seveda)....

snežko
28.11.2007, 19:26
:) to ti misliš grofa, jaz pa mislim, da lahko še toliko zaslužiš, če dobiš darilo ga vzameš - drugače osramotiš tistega ki ti darilo daje......sicer pa se naši velezvezdniki nogometa tudi ne vozijo ravno v fičotih...

Hallenbeck
28.11.2007, 21:09
kej dost oèitn ne veš o fuzbalu, ane...bajdvavej..ni ti treba met šport kluba, kakšno tekmo angleške lige si lohk že par mescou pogledaš tut na slo2 , da si nauš pol tle sramote delu...dejstvo je, da se tm igra najlepši nogomet, èe maš seveda rad akcije, hitro igro, napadanje...èe pa ne, ti pa predlagam, da gledaš...kwapavem...tut italjanska se zboljšuje..u bistvu najbolš, da še naprej lepo psa vodš na sprehod in ne gledaš fuzbala spljoh...

glede angležou....fuzbal je paè zato tok dabest, ker nkol ne morš stoposto vedet, kdo bo zmagu, kdo bo šu naprej in bla, bla, bla...sploh pa pr angležih, kne znajo brant rezultata ampak napadajo..pol ga pa fašejo...no, ne glede na to, da je anglija igrala brez osmih poškodovanih iz prve ekipe, tega ti tut ni noben še povedu ane....

upam, da bo otoško prvenstvo...da bom usaj lohk gledala kvalitetn fuzbal...:p:p

hrvatom bojo pa itak, upam, vrnil v kvalifikacijah za sp...:veryevil:

Angleški ligi dajejo pečat številni tujci in pika. Najboljši primer je Arsenal. Nihče ni rekel, da ne igrajo lepo na oko, ampak važen je pa rezultat, če se ne motim. Sicer pa, če so res tako superiorni, kot jih ti tule gor hvališ, se jim pa res ne bi smelo poznat, če jih fali enih par iz prve postave.
PS: Psa nimam, pa tud ena (ne bom reku kaj) mi ne bo pametovala, kaj naj gledam po tv. Če ti pa kaj ni jasno si pa še enkrat poglej vse udeležence EP08.

grof-92
28.11.2007, 23:28
Angleži bodo zopet dobili svoje...njihova liga jih je pojedla, bilić boys so pa lahko samo še boljši, poglej njihove letnice rojstva ( razen pari izjem, seveda).
Grofa ne se jezit...tak je...hi hi hi.

Gonzo
02.12.2007, 12:05
Pravkar so bile izžrebane skupine za EP. Najboljše se bodo imeli v skupini C. :d

KLIK (http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010712021158030)

Skupine evropskega prvenstva 2008:

Skupina A:
Švica
Češka
Portugalska
Turčija

Skupina B:
Avstrija
Hrvaška
Nemčija
Poljska

Skupina C: