Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nogometne kvalifikacije za EP 2008

Strani : [1] 2

dadod
16.08.2006, 21:49
S prvimi tekmami so se zažele kvalifikacije za EP. Katanec štartal z zmago.

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010608142057420

čudežni
16.08.2006, 22:44
Verdeniki, Prašnikarji in Oblaki pa zeleni od zavisti.:2thumbs: :rolleyes:

Go, go Srečko. :disco:

BMX
17.08.2006, 10:38
Obeti pred tekmo z Bolgarijo so slabi........... V konkurenci z Nizozemci, Romuni, že omenjenimi Bolgari, Albanci, Belorusi in Luksemburžani je uvrstitev na EP (po dva iz skupine) z reprezentanco brez koncepta in prave želje po uspehu skoraj znanstvena fantastika.:mad: :mad: Mogoče bi bilo najbolje začeti pripravljati reprezentanco za SP 2010.

ozayrus
17.08.2006, 11:27
Obeti pred tekmo z Bolgarijo so slabi........... V konkurenci z Nizozemci, Romuni, že omenjenimi Bolgari, Albanci, Belorusi in Luksemburžani je uvrstitev na EP (po dva iz skupine) z reprezentanco brez koncepta in prave želje po uspehu skoraj znanstvena fantastika.:mad: :mad: Mogoče bi bilo najbolje začeti pripravljati reprezentanco za SP 2010.

Že tako je to Oblakov izgovor, da se pripravlja na nalsednje EP ali SP. Treba je izbrat 22 igralcev in nardit reprezentanco, ne glede kakšna bo. A se ji bo ratal uvsrtit al ne, važn, da se pojavi ena stalnica in nek vsaj koliko tolikšen koncept igre in postavitve. Ne pa kot zdaj pr Izraelu, polno novih igralcev. Pa en trening pred tekmo. Pa postavitev, mi tut ni bla čist všeč.

BMX
17.08.2006, 12:04
S pripravami na SP2010 sem ciljal na pošteno pomladitev.........

ozayrus
17.08.2006, 12:09
S pripravami na SP2010 sem ciljal na pošteno pomladitev.........

V tem primeru maš pa prav. Če pogledaš kakšni klubi se zanimajo za naše nogometaše iz maladisnke reprezentance in kakšni za našo prvo, vidiš kje je večina talenta.

*carpe_diem*
17.08.2006, 12:14
naši nimajo pojma ej!

castor
17.08.2006, 17:19
Mah... Oblak naj čimprej odstopi.:mad: Počasi mi je dopyzdilo tole početje. Kot selektor me je s svojim jamranjem večkrat razočaral, ekipa v dveh letih ni naredila nobenega koraka naprej. Še cimeta naj vrne, pa bo katastrofa dokončna.

Škoda. Verjetno bo treba v prihodnosti res poiskati nekoga iz tujine. Tile naši kvazi - Katanci niso na mestu.

V tej skupini bodo naši le pred luksemburgom in albanijo, pa še albanci jim bodo delali preglavice.

mikimaus
18.08.2006, 22:28

Sem gledal Bolgare pa Wels, naši nimajo kaj iskat proti njim.

BMX
30.08.2006, 06:52
Teden pred tekmo z Bolgari Novaković podpisal triletno pogodbo za Köln. Link (http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=29934)

galaxy
02.09.2006, 10:59
Današnje tekme...zeh...moji tipi...zeh:D

Northern Ireland v Iceland 0
Scotland v Faroe Islands 1
England v Andorra 1
Georgia v France 2
Belarus v Albania 1
Malta v Bosnia-Herzegovina 2
Hungary v Norway 2
Latvia v Sweden 0
Romania v Bulgaria 0
Czech Republic v Wales 1
Moldova v Greece 2
Serbia v Azerbaijan 1
Slovakia v Cyprus 1
Estonia v Israel 2
Luxembourg v Netherlands 2
Poland v Finland 1
Germany v Ireland 0
Italy v Lithuania 1
Spain v Liechtenstein 1

V sredo pa naši v Bukarešto :D

BMX
02.09.2006, 13:58
Balkanski derbi v Bukarešti......

BMX
03.09.2006, 00:24
Rezultati iz naše kvalifikacijske skupine:
ROMUNIJA - BOLGARIJA 2:2 (1:0)
Rosu 40., Marica 55.; M. Petrov 82., 83. (!!!)
RK: Tamas 90./Romunija

BELORUSIJA - ALBANIJA 2:2 (2:1)
Kalačjov 2., Romaščenko 24.; Skela 7./11-m, Hasi 86.

LUKSEMBURG - NIZOZEMSKA 0:1 (0:1)
Mathijsen 17.

V drugih skupinah brez presenečenj. Razen točka Litve v Neaplju...........

BMX
04.09.2006, 17:28
Brazilija premagala v Londonu Argentino s 3-0. Postavi:

Brazilija: Gomes, Cicinho (Maicon, m.66), Lucio, Juan, Edmilson (Cearense, m.68), Gilberto, Elano (Baptista, m.77), Silva, Fred, Robinho, Daniel Carvalho (Kaka m. 59)
Argentina: Abbondanzieri, Coloccini, Rodriguez (Somoza, m.46), Zabaleta, Mascherano (Samuel, m.46), Riquelme, Bilos (Insua, m.72), Tevez (Sergio Agüero, m.66), Milito, Gonzalez, Messi.

BMX
04.09.2006, 17:29
Bolgari brez Berbatova proti Sloveniji.....

BMX
05.09.2006, 17:24
Predvidena postava naših proti Bolgarom: B. Mavrič, Ilič, Knavs, Cesar, Jokič, Žlogar, Komac, Koren, Ačimovič, Birsa, Novakovič (Lavrič). Točka bi bila uspeh. Še dve tekmi v naši skupini: Albanija - Romunija in NIzozemska - Belorusija.

V skupini B se obeta ponovitev finala SP. Brez Materazzija seveda........

Mladi do U-21 pa danes gostujejo v Franciji. Za napredovanje v dodatne kvalifikacije šteje le zmaga, saj so Francozi premagali Škote z boljšo gol razliko kot mi.

BMX
05.09.2006, 21:33
Pa je šla uvrstitev mladih reprezentantov v dodatne kvalifikacije po gobe..........:shy: :shy:

roxa
06.09.2006, 09:03
Brazilija premagala v Londonu Argentino s 3-0. Postavi:

Brazilija: Gomes, Cicinho (Maicon, m.66), Lucio, Juan, Edmilson (Cearense, m.68), Gilberto, Elano (Baptista, m.77), Silva, Fred, Robinho, Daniel Carvalho (Kaka m. 59)
Argentina: Abbondanzieri, Coloccini, Rodriguez (Somoza, m.46), Zabaleta, Mascherano (Samuel, m.46), Riquelme, Bilos (Insua, m.72), Tevez (Sergio Agüero, m.66), Milito, Gonzalez, Messi.
Bi raje vidla, da bi zmagal argentinci!:(

fuzbalfen
06.09.2006, 10:33
Pa je šla uvrstitev mladih reprezentantov v dodatne kvalifikacije po gobe..........:shy: :shy:

Res škoda, ampak so še mladi in imajo še nekaj priložnosti.
Drugo pa je z našimi reprezentanti. Nekateri so že blizu konca kariere, in res ne bi bilo dobro, da začnejo kvalifikacije s porazom. Morda je negativno mnenje do Oblakovih potez celo pozitivno vplivalo na njih, saj naša pričakovanja niso tako velika. Igralci so zaradi negativnega odziva javnosti še bolj motivirani, da dokažejo, da jim gre zaupati. Odgovornost za poraz pa bi moral absolutno prevzet Oblak, zaradi svojih eksperimentov.
Našim fantom želim veliko športne sreče.:2thumbs: Seveda bomo navijali za njih.

BMX
06.09.2006, 11:16
Bi raje vidla, da bi zmagal argentinci!:(
Jaz pa zvečer zmago naših........:2thumbs:

BMX
06.09.2006, 11:17
Res škoda, ampak so še mladi in imajo še nekaj priložnosti.
Drugo pa je z našimi reprezentanti. Nekateri so že blizu konca kariere, in res ne bi bilo dobro, da začnejo kvalifikacije s porazom. Morda je negativno mnenje do Oblakovih potez celo pozitivno vplivalo na njih, saj naša pričakovanja niso tako velika. Igralci so zaradi negativnega odziva javnosti še bolj motivirani, da dokažejo, da jim gre zaupati. Odgovornost za poraz pa bi moral absolutno prevzet Oblak, zaradi svojih eksperimentov.
Našim fantom želim veliko športne sreče.:2thumbs: Seveda bomo navijali za njih.
Čimprej in čimveč jih je treba vključiti v prvo postavo reprezentance......

Verbal
06.09.2006, 11:56
Jaz pa zvečer zmago naših........:2thumbs:

Tudi remi bo OK (razen če bo okoliščinah sodeč Slovenija bistveno boljši nasprotnik, z več 100-postimi šansami).
Sicer pa igrajo Bolgari tipičen balkanski nogomet, ki našim ustreza bolj, kot severnjaški ali britanski. Prednost je lahko še v občinstvu, ki mimogrede začne žvižgat domačim, namesto da bi jih še bolj vzpodbudilo, ko jim ne gre najbolje. Ampak na to se seveda ni za zanašati.

BMX
06.09.2006, 12:33
Tudi remi bo OK (razen če bo okoliščinah sodeč Slovenija bistveno boljši nasprotnik, z več 100-postimi šansami).
Sicer pa igrajo Bolgari tipičen balkanski nogomet, ki našim ustreza bolj, kot severnjaški ali britanski. Prednost je lahko še v občinstvu, ki mimogrede začne žvižgat domačim, namesto da bi jih še bolj vzpodbudilo, ko jim ne gre najbolje. Ampak na to se seveda ni za zanašati.
Točka bi bila res uspeh. Dvomim da se bodo upali žvižgati Velikemu Hristovu Stojčkovu...

BMX
06.09.2006, 16:55
Že čez nekaj minut............

BMX
06.09.2006, 18:48
Prepih na strani Jokiča........

Knez
06.09.2006, 18:52
Nedosojen penal za Bolgare, neupravičeno razveljavljen gol za Bolgare..

Mater imamo srečo do zdaj..

ježek
06.09.2006, 19:27
carsko zgublamo :D

BMX
06.09.2006, 19:40
*****a ti materna Oblak!:censored: :censored: A ima igra te reprezentance rep in glavo al se bodo Bolgari sprehajali kot na promenadi...:censored: :censored:

SuperPig
06.09.2006, 19:41
e moj oblak, kakšen ****** si ti:nonono: kakšno sramoto nam delaš:nonono: ..ne spremljam več reprezentance, dokler jo vodi Oblak:dead:

modelko
06.09.2006, 19:48
Oblak in Pipan, djta odpoved! to kar počneta je nezaslišano :)

sej bo bolše fantje! Bolgari so le Bolgari, Slovenci pa le Slovenci!!!!

joj ka me ta Oblak s svojimi izjavami fascinira - NOT! tip res ne ve kako zmotivirat igralce in pa tud Zavrl... groza :(

Verbal
06.09.2006, 19:54
To je bilo Oqurcanih 14 z Branetom Oblakom, čez tri ure na kanalu A pa Osumljenih 5 z Kevinom Spaceyjem.

Fantje, pejte zamenjat z vaterpolisti, niso daleč stran! Morda bo bolje za obojne (slabše itak ni možno).

BMX
06.09.2006, 19:55
Oblak in Pipan, djta odpoved! to kar počneta je nezaslišano :)

sej bo bolše fantje! Bolgari so le Bolgari, Slovenci pa le Slovenci!!!!

joj ka me ta Oblak s svojimi izjavami fascinira - NOT! tip res ne ve kako zmotivirat igralce in pa tud Zavrl... groza :(
Bolgari niso vredni pol ****a. Naši pa v tej postavi še to ne.......:nonono: :nonono:

modelko
06.09.2006, 20:08
Bolgari so vsaj igral nogomet! Naši pa so se branil z desetimi.... izjava Oblaka: igral bomo s tremi napadalci? jao jao, potem pa birsa igra v polspici acimovic pa na sredini? ma daj daj, naj gre v nemcijo spilat nogomet!

BMX
06.09.2006, 20:26
Dej Oblak fak of!:censored: :censored:

DeeY
06.09.2006, 20:55
Zavrl more prvi it !

Verbal
06.09.2006, 20:55
Moram pa reči, da me je vsaj v prvem polčasu prijetno presenetil Jokič, tudi Birsa je bil še viden v napadu (kolikor sem pač lahko videl v tem zanič prenosu z čudnimi počasnimi posnetki, brez podnapisov za katerega igralca gre, še tisti semafor na TV o izidu in minuti igre so po vsakem zadetku sneli in popravljali 5 minut....), ostali pa brez idej - Koren, Žlogar, ostala vezna linija....NIČ!
In Oblak pusti vse igralce do 15 minut pred koncem not? Neviđeno...

Citymamba
06.09.2006, 20:57
Naši so odigrali kolikor so lahko. Kar se tega tiče jim ne moremo očitati ničesar. Oblak je sestavil ekipo iz razpoložljivega kadra. Kljub visokemu porazu pa Bolgari gotovo niso blesteli. Torej jih lahko na domačem terenu brez problemov porazimo. Kvalifikacije so šele na začetku. Našim kljub porazu vse čestitke. S selektorjem pa nikoli nihče ne bo zadovoljen. Brez izjeme. Vedno se bo našel kakšen zakaj. :dontknow:

Verbal
06.09.2006, 21:00
Hvala Bogu za Luksemburg, da bodo naši vsaj dosegli kak gol v teh kvalifikacijah in osvojili vsaj 4 točke....

mikimaus
06.09.2006, 21:14
Hvala Bogu za Luksemburg, da bodo naši vsaj dosegli kak gol v teh kvalifikacijah in osvojili vsaj 4 točke....

Pa si res prepričan v to? Jaz močno dvomim.:nonono:

Kam pes taco moli se je videlo že proti Izraelcem, ki bi jih naši mogli zmagat brez blema pa če bi ustali ob 1:00

ponoči s pojstle.

Verbal
06.09.2006, 21:20
Prav imaš Miki Miška, večni optimizem pač.....

http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010609062211230

In Oblak se že izgovarja na sodnika in kartone....lahko je še srečen, da je domačim razveljavil vsaj prvi gol....čeprav bi morda po njem naši v začetku drugega polčasa zaigrali močneje in te katastrofe bilo bi sploh NE!

Nincha II.
06.09.2006, 22:12
ma daj daj, naj gre v nemcijo spilat nogomet!

Kaj naj bi pa to pomenl?
Ne me jezit. :shy:

Nincha II.
06.09.2006, 22:19
Naši so odigrali kolikor so lahko. Kar se tega tiče jim ne moremo očitati ničesar. Oblak je sestavil ekipo iz razpoložljivega kadra. Kljub visokemu porazu pa Bolgari gotovo niso blesteli. Torej jih lahko na domačem terenu brez problemov porazimo. Kvalifikacije so šele na začetku. Našim kljub porazu vse čestitke. S selektorjem pa nikoli nihče ne bo zadovoljen. Brez izjeme. Vedno se bo našel kakšen zakaj. :dontknow:

A ti to resno?

No ja, sej v bistvu imas prov, sam vseeno so pa nekatere poteze mal dvoumne...

Sej jaz tekme nisem vidla (kot vse temke SLO reprez. v zadnjem letu), tko da komentirat ne morem, kaj se je dogajal na igriscu. Samo izjave Oblaka pa ze kazejo, kam pes taco moli...

Ne vem, zakaj si pa tako preprican, da lahko Bolgare doma komot porazimo?
Bolgari imajo dobro ekipo, so motivirani in nekaj dobrih posameznikov, ki dvignejo tempo kadar hocejo in s tem potegnejo ekipo naprej. Tega pa Slovenija ocitno nima trenutno. Tako da vseeno kje igramo, zgodba je ista oz. zelo podobna - igra kar neki, rezultati temu podobni.

Ne vem, zakaj se Katanec ne pritozuje nad kvaliteto Makedoncev, pa ne mi rect, da so tolk boljsi od kadra, ki ga ma trenutno Oblak na razpolago ... :dontknow:

Citymamba
07.09.2006, 08:20
Samo razmišljam. Rezultat reprezentance je odraz kvalitete ligaškega nogometa. Vsi naši igralci, ki igrajo na tujem pa sodijo kvečjemu v srednji evropski razred. Mnogi niti to ne. Pravzaprav so le hvaležen materijal za managerske zaslužke. Njim je vseeno kaj se bo potem zgodilo z igralcem. Ko pobaše tiste eure je njegova zgodba zaključena. Velikokrat tudi igralčeva. :dontknow: Sicer pa sem včeraj opazoval pompozno TV oddajo pred, med in pom tekmi. Obnašali so se kot bi šlo za ne vem kakšen športni dogodek in v sam svetovni vrhu uvrščeno reprezentanco. Tudi to je odraz klaverne podobe slovenskega nogometa. Na vsak način gledalstvu vsiliti vtis oz. ga prepričati, da gre za izjemen športni dogopdek, izjemnega športa z izjemno popularnostjo in kvaliteto pri nas. Tudi to je odraz slovenske nogometne bede in seveda novinarske plehkosti ter topoumnosti. In kdo je na koncu žrtev? Nogometaši ter selektor. Zato, ker niso izpolnili prepotentnih novinarskih pa tudi navijaških pričakovanj. Je v košarki, rokometu in še kje kaj drugače?

partibrejker
07.09.2006, 08:34
A ti to resno?

No ja, sej v bistvu imas prov, sam vseeno so pa nekatere poteze mal dvoumne...

Sej jaz tekme nisem vidla (kot vse temke SLO reprez. v zadnjem letu), tko da komentirat ne morem, kaj se je dogajal na igriscu. Samo izjave Oblaka pa ze kazejo, kam pes taco moli...

Ne vem, zakaj si pa tako preprican, da lahko Bolgare doma komot porazimo?
Bolgari imajo dobro ekipo, so motivirani in nekaj dobrih posameznikov, ki dvignejo tempo kadar hocejo in s tem potegnejo ekipo naprej. Tega pa Slovenija ocitno nima trenutno. Tako da vseeno kje igramo, zgodba je ista oz. zelo podobna - igra kar neki, rezultati temu podobni.

Ne vem, zakaj se Katanec ne pritozuje nad kvaliteto Makedoncev, pa ne mi rect, da so tolk boljsi od kadra, ki ga ma trenutno Oblak na razpolago ... :dontknow:

jep:approve:
oblak se itak sam izgovarja ceu cajt in se napol vdaja v usodo kao nimamo kadra pa take. na tak način že ne bo motiviral igralcev.polek tega cilja na remi in podobno :nonono: bolš bi blo da bi se mal po katančku zgledoval da bi ga zanimala predvsem igra ne pa da preračunava kdaj bo remi kdaj bojo zmagal...

ozayrus
07.09.2006, 08:42
Ko sm gledal prvi polčas, sem bil dejansko zadovoljen z igro naših. V tako kratkem času, ki so ga imel na voljo, so dobro spremnili igro. Čeprav mi postava ni bila preveč všeč. Obramba ok sam premal v igrana. Zvezna vrsta, enkat je levi del delal ok, drugič desno, toda kot celota ni blestel. Konica preprosto premal žog. Ko so pršli do kazenskega prostora so se zgubli, sploh niso strelal samo rinli so naprej in se zapletal. Pa a sm samo jaz tko vidu al so nenadoma postali navdušenci podaje na prvo. Ob koncu polčasa neupravičeno razveljavlen gol in možna enajstmetrovka.
Drug polčas katastrofa. Skoraj vse itsto, ke da selektro nebi opazu napak. Zamenat igalce v zadnjih 15 minutah, ko resno zgubljaš -ne gre. Ko smo začel zgubljat, se je igra samo poslabšala, discipline ni blo več.

Če smo zgubl z 3 0, pa so imeli naši nasprtniki poškodovanega najbolšega strelca ever, in vratarja ter še nekaj ostalih zelo dobrih. Kolk bi zgubli, če bi bli vsi gor.

Oblak je katastrofa, treba je motivirat igralce. Na koncu bodo tako zdepresirani, da bo treba jih k smiljan moriju pelat da jih bo sprav nazaj gor.

Citymamba
07.09.2006, 08:47
Edini resni slovenski potencial na včerajšnji tekmi so bili Birsa, Jokić, Ilič.

ozayrus
07.09.2006, 08:54
jep:approve:
oblak se itak sam izgovarja ceu cajt in se napol vdaja v usodo kao nimamo kadra pa take. na tak način že ne bo motiviral igralcev.polek tega cilja na remi in podobno :nonono: bolš bi blo da bi se mal po katančku zgledoval da bi ga zanimala predvsem igra ne pa da preračunava kdaj bo remi kdaj bojo zmagal...

Točno tako, v vsak dvoboj bi moral it na 3 točke. Pa tut če bi šlo za brazilijo

mikimaus
07.09.2006, 09:04
Samo razmišljam. Rezultat reprezentance je odraz kvalitete ligaškega nogometa. Vsi naši igralci, ki igrajo na tujem pa sodijo kvečjemu v srednji evropski razred. Mnogi niti to ne. Pravzaprav so le hvaležen materijal za managerske zaslužke. Njim je vseeno kaj se bo potem zgodilo z igralcem. Ko pobaše tiste eure je njegova zgodba zaključena. Velikokrat tudi igralčeva. :dontknow: Sicer pa sem včeraj opazoval pompozno TV oddajo pred, med in pom tekmi. Obnašali so se kot bi šlo za ne vem kakšen športni dogodek in v sam svetovni vrhu uvrščeno reprezentanco. Tudi to je odraz klaverne podobe slovenskega nogometa. Na vsak način gledalstvu vsiliti vtis oz. ga prepričati, da gre za izjemen športni dogopdek, izjemnega športa z izjemno popularnostjo in kvaliteto pri nas. Tudi to je odraz slovenske nogometne bede in seveda novinarske plehkosti ter topoumnosti. In kdo je na koncu žrtev? Nogometaši ter selektor. Zato, ker niso izpolnili prepotentnih novinarskih pa tudi navijaških pričakovanj. Je v košarki, rokometu in še kje kaj drugače?

Ma pusti novinarje, smešno je da ima že sam Oblak varovance za amaterje to je nazorno pokazal z

uvrstitvijo Semlerja (važno da je "Nemc"). Ne zna jih nalest ali pa nafilat, kakor pač hočeš s samozavestjo.

Nikoli ne bomo imeli zares vrhunske reprezentance po imenih, kot denimo v košarki, vendar pa sta Katanec

in Tiselj pokazala pot kako se lahko v ekipnih športih uspe. Selektor, trener mora psihološko dvignit ekipo in jo

prepričat, da lahko premikajo gore. Po drugi strani pa kaj nam pomaga kvaliteta v košarki če fantje tega ne

znajo izrazit na terenu. Sam si v tem fohu zato nisem tisti, ki bi ti solil pamet ampak okarakterizirati selektorja

kot žrtev:nono: drugačna stvar je z igralci. To imamo kar imamo to je že Katanc rekel, fantje rabijo ob sebi

človeka, ki jih bo v slačilnici dvigoval ne pa nekoga, ki sam jamra glede kvalitete.

Torej igralski kader ne bo nikoli briljanten, preprosto ni baze in najbrž tudi ne stroke. Važna je klima v ekipi

in samozavest, da se lahko dostojno borijo.

mikimaus
07.09.2006, 09:20
Edini resni slovenski potencial na včerajšnji tekmi so bili Birsa, Jokić, Ilič.

Se strinjam, vendar spet bi okrcal Oblaka, nedopustno je da ti mladci kvačkajo z žogo v obrambi in se gredo

driblerje. Sicer je bilo prepočasno potovanje žoge največji minus na včerajšni tekmi. Izvedli so, vsaj kolikor

se sam spominjam le en "dupli pas" Ačimovič-Birsa-Ačimovič. Ilič in Jokić sta vse preveč samostojno

prodirala po bokih pomoje pregloboko in tako na lahek način izgubljala žogo (pač nista brazilca), sta pa v

obrambi zadovoljila. Birsa je tudi enkrat nevarno, na naših 20m zgubil žogo. Oblak bi moral fantom jasno

povedat da brez pas igre ne gre. Včasih so "dupli pasi" padali kot po tekočem traku, če se spomnite Novaka

pa Čeha, tudi Rudi je stisnu kako. Jasno so fantje bili dalj časa skupaj in so to redno trenirali. Sej Katanec ni

skrival, da zaradi omejene kvalitete ne moremo veliko, zato je dal pa povdarek na agresiji, in nekaj uigranim

akcijam ter prekinitvam.

Menim, da nihče ne zahteva uvrstitve, kar na evro 08 samo igra bi bila pa lahko veliko bolj gledljiva.

Nenazadnje je isti kader v Celju premagal Italijane, kasnejše svetovne prvake čeprav resnici na ljubo je igra

že takrat močno padala. No imeli smo vsaj še prekinitve, zdaj še tega nimamo več.:nonono:

mikimaus
07.09.2006, 09:26
Ko sm gledal prvi polčas, sem bil dejansko zadovoljen z igro naših. V tako kratkem času, ki so ga imel na voljo, so dobro spremnili igro. Čeprav mi postava ni bila preveč všeč. Obramba ok sam premal v igrana. Zvezna vrsta, enkat je levi del delal ok, drugič desno, toda kot celota ni blestel. Konica preprosto premal žog. Ko so pršli do kazenskega prostora so se zgubli, sploh niso strelal samo rinli so naprej in se zapletal. Pa a sm samo jaz tko vidu al so nenadoma postali navdušenci podaje na prvo. Ob koncu polčasa neupravičeno razveljavlen gol in možna enajstmetrovka.
Drug polčas katastrofa. Skoraj vse itsto, ke da selektro nebi opazu napak. Zamenat igalce v zadnjih 15 minutah, ko resno zgubljaš -ne gre. Ko smo začel zgubljat, se je igra samo poslabšala, discipline ni blo več.

Če smo zgubl z 3 0, pa so imeli naši nasprtniki poškodovanega najbolšega strelca ever, in vratarja ter še nekaj ostalih zelo dobrih. Kolk bi zgubli, če bi bli vsi gor.

Oblak je katastrofa, treba je motivirat igralce. Na koncu bodo tako zdepresirani, da bo treba jih k smiljan moriju pelat da jih bo sprav nazaj gor.

Ne vem jaz nism vidu nekih podaj na prvo če pa so že bili poizkusi so se pa končali prej kot bi lahko to

okarakterizirali kot podajo na prvo. Glede na to da je bil njihov najboljši poškodovan, Božinov, prvi strelec

je pa odigral tretjo tekmo v nekaj dneh je napoved Cityja, da bodo pa naši doma kar zmagali vse prej kot

smela.:nonono:

mikimaus
07.09.2006, 09:28
Točno tako, v vsak dvoboj bi moral it na 3 točke. Pa tut če bi šlo za brazilijo

Tako so naši igrali takrat uno prijateljsko proti Francozom v Parizu:D ti še niti a niso rekli pa je blo že 2:0 za

naše. No potem ***lo 3:2 za frečkote, sam so pa naši pokazali, da lih z levo nogo jih pa ne bodo.:approve:

Citymamba
07.09.2006, 12:55
Ma pusti novinarje, smešno je da ima že sam Oblak varovance za amaterje to je nazorno pokazal z

uvrstitvijo Semlerja (važno da je "Nemc"). Ne zna jih nalest ali pa nafilat, kakor pač hočeš s samozavestjo.

Nikoli ne bomo imeli zares vrhunske reprezentance po imenih, kot denimo v košarki, vendar pa sta Katanec

in Tiselj pokazala pot kako se lahko v ekipnih športih uspe. Selektor, trener mora psihološko dvignit ekipo in jo

prepričat, da lahko premikajo gore. Po drugi strani pa kaj nam pomaga kvaliteta v košarki če fantje tega ne

znajo izrazit na terenu. Sam si v tem fohu zato nisem tisti, ki bi ti solil pamet ampak okarakterizirati selektorja

kot žrtev:nono: drugačna stvar je z igralci. To imamo kar imamo to je že Katanc rekel, fantje rabijo ob sebi

človeka, ki jih bo v slačilnici dvigoval ne pa nekoga, ki sam jamra glede kvalitete.

Torej igralski kader ne bo nikoli briljanten, preprosto ni baze in najbrž tudi ne stroke. Važna je klima v ekipi

in samozavest, da se lahko dostojno borijo.
Res je, da mora selekotr igralcem nabildati ego. Vendar to kljub vsemu ne zadostuje. Katančeva reprezentanca je bila tudi sicer kvalitetnejša od sedanje. O tod tudi njihovi odlični rezultati. Tele pa lahko hipnotiziraš pa ne bodo nič bolje igrali. V tem je pravzaprav njihova pomanjkljivost. Preprosto niso dovolj dobri. :dontknow:

mikimaus
07.09.2006, 14:37
Res je, da mora selekotr igralcem nabildati ego. Vendar to kljub vsemu ne zadostuje. Katančeva reprezentanca je bila tudi sicer kvalitetnejša od sedanje. O tod tudi njihovi odlični rezultati. Tele pa lahko hipnotiziraš pa ne bodo nič bolje igrali. V tem je pravzaprav njihova pomanjkljivost. Preprosto niso dovolj dobri. :dontknow:

Katančeva četa si je sama usvarla reputacijo edini, ki tega ni potreboval je Zahovič on je bil alfa in omega

v Portu tako ali tako, ne pozabi da Rudonja kaj več kot za šprint po boku ni bil, za Kariča pa človek tudi ne bi

dal roko v ogenj da bo končal tekmo brez rdečega, ali pa vsaj enega izpada. Pavlin je če me spomin ne vara

igral v nemški drugi ligi, precej jih pa v svojih klubih ni igralo. Potem so se fantje uvrstili na evro kar je bil po

moje vrhunec. Precej se jih je dobro prodalo, vendar tam niso dokazali svoje vrednosti. Zaho je dobival

vedno manj priložnosti v Valenciji Pavlin pri Portu, kasneje po SP pa denimo Ačimovič v Angliji.

Se pravi nekih individualnih kvalitet, kaj boljših kot ti nogometaši sedaj niso imeli in menim da je nevarno

in najslabše možno okarakterizirati te fante kot slabe oziroma slabše kot staro gardo.

Je pa Stojčkov lepo povedal "čas bo pokazal, kakšni so njihovi dometi" stara garda na začetku tudi ni imela

nekih dobrih izgledov, vendar si jih je priborila. Ne pozabimo, da je Srečko gostoval v studiju RTV-ja nekaj

časa po svoji upokojitvi in je takrat sam dejal da Slovenije ne vidi na velikem tekmovanju še lep čas.

Ironija pa taka, potem pa on pripelje žogobrce na dve veliki tekmovanji.:approve:

roxa
07.09.2006, 14:38
slovenija:D :D :D

markec_
07.09.2006, 20:27
"Črni OBLAKi so se zgrnili nad reprezentanco in ZAVRLi slovenski nogomet."

mikimaus
07.09.2006, 20:36

Ta je dobra:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

markec_
07.09.2006, 20:57
mikimaus dobra in nazalost resnicna

roxa
08.09.2006, 08:38
In to traja leta in leta in leta....:D :clown:

ozayrus
08.09.2006, 18:30
In to traja leta in leta in leta....:D :clown:

na žalost:nonono: :(

BMX
14.09.2006, 17:15
Nastja Čeh zapušča dunajsko Austrio. Link (http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=2&novica=3303) Končno! Zdaj pa v klub, kjer bo igral!

Nincha II.
14.09.2006, 17:32
Nastja Čeh zapušča dunajsko Austrio. Link (http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=2&novica=3303) Končno! Zdaj pa v klub, kjer bo igral!

Pa po moznosti ne v 2. avstrijsko ligo, ampak kaj njegovi kvaliteti primerno (seveda najprej pod pogojem, da neha bit muhast ko aprilsko vreme) .... :shy:

Aj aj, Nastja ... Skoda, da nisi pri Bruggeju ostal ...

BMX
14.09.2006, 17:34
Samo ko enkrat dobiš status zdraharja (kar on sicer ni)........... Naj gre nazaj v Belgijo, čeprav ga v istem klubu ne bodo marali..........

castor
14.09.2006, 20:01
zakaj pa ni takrat ostal v Bruggeju?

sej je nekaj tekem fajn odigral.

Nincha II.
14.09.2006, 20:18
zakaj pa ni takrat ostal v Bruggeju?

sej je nekaj tekem fajn odigral.

Men se zdi, da zato, ker se je tut tam neki zacel prepirat s trenerjem, ce se prav spomnem. :dontknow:

PS: za Brugge je igral res dobro in je bil opazen

BMX
14.09.2006, 20:29
Ja, trener je bil Norvežan in ga je malo šikaniral navkljub zelo dobrim igram v LP in tudi sicer.......

ozayrus
15.09.2006, 10:19
to tut men ni blo jasno zakaj je Brugge zapustu. Upam, da res najde sebi primern klub in igra, kot zna

BMX
06.10.2006, 17:25
Znana začetna postava proti Luksemburgu. Borut Mavrič - Branko Ilič - Matej Mavrič (končno spet v postavi!) - Boštjan Cesar - Bojan Jokič - Robert Koren - Milenko Ačimovič - Nastja Čeh (končno2) - Valter Birsa-Klemen Lavrič-Milivoje Novakovič.

ozayrus
07.10.2006, 14:56
Obramba je mal čudna za moje pojme. Bo šel pa Oblak kar v napad (končno). Samo je mel spet ene blesave (anti motivacijske ) izjave že

stLARA
07.10.2006, 15:08
Izjave v smislu češ, da meni, da nas Luksenburg ne bo podcenjeval? :D

ozayrus
07.10.2006, 15:10
Izjave v smislu češ, da meni, da nas Luksenburg ne bo podcenjeval? :D

da so neizkušeni naši fatje, da so prelmadi, da bodo ratal jezni,... Danasptnik igra odličen bunker

Jape
07.10.2006, 16:47
No pa poglejmo, kaj bo dons dobrga. Luksembrurg je 193. reprezentanca sveta in bil bi skrajn cajt de naši ene nažogajo. Smo že pozabl, koko zgleda zmagat:2thumbs:

Verbal
07.10.2006, 19:00
Izidi že končanih tekem:

Wales - Slovaška: 1-5
Ferski otoki - Litva: 0-1 (v zadnji minuti)
Škotska - Francija: 1-0 (!!!)
Anglija - Makedonija: 0-0; bravo, Srečko!
Češka - San Marino: 7-0; 6 manj, kot Nemci
Rusija - Izrael: 1-1; slabo nekam Hiddink vodi svoje varovance
Armenija - Finska: 0-0
Kazahstan - Poljska: 0-1, kaj sploh počnejo srednjeazijske države v UEFA-i?

V naši grupi vodijo Romuni ob polcajtu proti Belorusiji 2-1.

temp64
07.10.2006, 19:06
:D:D:D:D:...........za varnost je maximalno poskrbljeno....trije varnostniki pridejo na enega navijača

ervin34
07.10.2006, 19:10
Upam da bodo zmagali. :dontknow:

stLARA
07.10.2006, 19:32
Kaj je Oblak mislil z izjavo, da "imajo smolo, ker reprezentaca igra v Celju?" :O

Wiper
07.10.2006, 19:49
Hoče se opravičt že za vnaprej...!?

Djmo naši :2thumbs:

ervin34
07.10.2006, 20:15
30 minuta - slovenija : luksemburg 1: 0

ervin34
07.10.2006, 20:28
44 minuta slovenija : luksemburg 2 : 0

Verbal
07.10.2006, 22:16
Drugi polcajt pa uspavanka, s tako igro dobijo v Minsko mimogrede še večjo porcijo, kot so jo v Sofiji.

Upam le, da se glede napovedi motim.

šmorn
07.10.2006, 22:35
ja drug polcajt je biu res porazen... kr neki so si podajal v obrambi pa sploh niso vedel kaj bi z žogo :nonono: se bojim d do srede ne bojo mogl kej velik spremenit... vseen upam na zmago naših :approve:

castor
08.10.2006, 00:38
Katanec pa s točko iz Anglije.

bravo, tip je car!

galaxy
08.10.2006, 09:07
Ha, nema više "plavih"....Srbija zdaj nastopa v bordo majčkah in modrih hlačkah.;)

No k smo glih pr opremi, ....od kje včeraj Ačimoviču tist avstrijski kapetanski trak:dontknow: :nonono:

Citymamba
08.10.2006, 09:26
Katanec pa s točko iz Anglije.

bravo, tip je car!Srečko je car. Iz slabše reprezentance kot je naša je naredil vzpenjajoče moštvo. To samo dokazuje, da slovenska pravljica le ni bila naključje in da dobro obvlada svoj poklic. Vsekakor pa je dal kajlo onim, ki žele zamnejati Oblaka in se iti nogometne stručkote. Nihče (Zahovič, Pavlin itd.) mu še do kolen ne sežejo. In ti naj bi reševcali naš fusbal:clown: . Ma beda.

ervin34
08.10.2006, 09:34
Saj je dokazal tudi v Sloveniji. :2thumbs:

ozayrus
08.10.2006, 11:29
Kot prvo: BRAVO KATANC

Kot drugo, mi bomo v sredo zgubl najman 2 - 0 razn če se čudeš zgodi. Oblak spet neki eksperimentira. Končn se je mal v napad podal. Srednjo vrsto pa čist zanemaru. Mavrič je moral igro rint naprej, kr neki. Tega Oblaka vedno manj razumem.

BMX
08.10.2006, 12:03
Drugi polcajt pa uspavanka, s tako igro dobijo v Minsko mimogrede še večjo porcijo, kot so jo v Sofiji.
Poraz v Minsku bo Oblaku pokazal da tisti padec v igri v Sofiji ni bil naklučje kot to trdi on.

modelko
08.10.2006, 14:37
Jao ej, kako lahko oblak po tekmi komentira tako zadeve, da gre igra na bolje? zakaj si meče pesek v oči! ker igra včeraj ni bla na nivoju! sploh smo igrali proti 6. kategorizirani državi! ne vem no, pa ne vem kaj forsira z določenimi igralci, ki so izven forme ali pa sploh niso 100% pripravljeni za vse napore na tekmi!

Oblak, niti zmaga v Belorusiji te ne bo rešila! Dokler boš imel tak način vodenja, ne boš imel veliko privržencev!

snežko
08.10.2006, 15:43
:) sam še eden naj omeni, da rabimo nov stadion... stareta je pa luna nosila včeraj...je bil čist našpičen in razkurjen, ker je moral komentirat včerajšnjo tekmo. čisti negativec..

ozayrus
08.10.2006, 16:39
:) sam še eden naj omeni, da rabimo nov stadion... stareta je pa luna nosila včeraj...je bil čist našpičen in razkurjen, ker je moral komentirat včerajšnjo tekmo. čisti negativec..

Sm mislu, da sm samo jest to opazu.

snežko
08.10.2006, 17:19
:) se je na 100 km videlo, da mu je čisto odveč...

Nincha II.
08.10.2006, 19:06
:) se je na 100 km videlo, da mu je čisto odveč...

Slovenija vs. Luksemburg ...

Obe mostvi v "top formi", sami polni dogodivscin zvezdniki in oh in sploh zanimiva tekma ...
Jst ga cist razumem, reveza. Pa mi niti tekme ni blo treba gledat, kaj sele komentirat :evil:

"Bojim" se srede, ceprov si po eni strani zelim, da bi nas nabasali k pr norcih, da bi se na NZS kej spremenilo...

zverina
08.10.2006, 22:24
pismo na bruhanje mi gre.

g. Katanec dosega fenomenalne rezultate z makedonsko izbrano vrsto sred Anglije.....kako dolgo še bomo gledali to trenersko in igralsko agonijo(klovn Oblak, igralci, kot čreda ovac ) v Sloveniji.:(

Knez
09.10.2006, 09:11
Malo mi je smešno, kako zdaj novinarji ugotavljajo, da "tekma proti Luksemburgu ni dala pravih odgovorov".

Kakšne odgovore pa naj da tekma proti reprezentanci iz najnižjega kakovostnega razreda?Pa tudi če bi naši zmagali 16:0, to še ne bi pomenilo nič glede tega, ali so sposobni presenetiti Belorusijo..

Gledalci se tud malo preseravajo.Zdaj tudi z zmago več niso zadovoljni..

castor
09.10.2006, 09:58
Srečko je car. Iz slabše reprezentance kot je naša je naredil vzpenjajoče moštvo. To samo dokazuje, da slovenska pravljica le ni bila naključje in da dobro obvlada svoj poklic. Vsekakor pa je dal kajlo onim, ki žele zamnejati Oblaka in se iti nogometne stručkote. Nihče (Zahovič, Pavlin itd.) mu še do kolen ne sežejo. In ti naj bi reševcali naš fusbal:clown: . Ma beda.

Točno tako.

mrjerry
09.10.2006, 10:09
Slovenija vs. Luksemburg ...

Obe mostvi v "top formi", sami polni dogodivscin zvezdniki in oh in sploh zanimiva tekma ...
Jst ga cist razumem, reveza. Pa mi niti tekme ni blo treba gledat, kaj sele komentirat :evil:

"Bojim" se srede, ceprov si po eni strani zelim, da bi nas nabasali k pr norcih, da bi se na NZS kej spremenilo...

Nabasali nas bodo ko pri norcih in pri NZS se ne bo spremenilo nic.

Kdaj je tretji krog lige prvakov? Ta ali naslednji teden?

Verbal
09.10.2006, 10:12
Malo delal statistiko......danes minevata 2 leti, odkar so naši v Celju premagali kasnejše svetovne prvake. To je bila četrta tekma Oblaka kot selektorja.
Od takrat Italija vse do konca SP-a ni več izgubila tekme in postala tako svetovni prvak, naši so pa v naslednjih 18 tekmah vse do vključno sobotne dosegli le še 4 zmage (Moldavija in Luksemburg v kvalifikacijskih tekmah, Ciper in Trinidad & Tobago na prijateljskih), doživeli 9 porazov in imajo gol razliko 13-27.
Še huje, na petih zaporednih prijateljskih tekmah niso dosegli niti enega zadetka....

castor
09.10.2006, 10:16
Nabasali nas bodo ko pri norcih in pri NZS se ne bo spremenilo nic.

Kdaj je tretji krog lige prvakov? Ta ali naslednji teden?

Ta teden!

mrjerry
09.10.2006, 10:19
zakon :P

Em... Kje pa vi gledate ligo prvakov? :shy: Mislim, na kateri televiziji?

Verbal
09.10.2006, 10:25
Kako ta teden, če so v sredo še kvalifikacije za EP?

castor
09.10.2006, 10:35
Kako ta teden, če so v sredo še kvalifikacije za EP?

u pyzda sej res!? :blush:

še bomo čakali...:(

@jerry: ligo prvakov gledamo na htv2.

mrjerry
09.10.2006, 11:07
Ja, naslednji teden je... Hvala castor... Dobesedno zgrozil sem se, ko sem videl, da ima naslednje 3 leta zakupljene pravice Prva TV.

Samo upam, da ne bodo zaklepali kanalov :censored:

castor
09.10.2006, 11:29
mislim, da bo kmalu prišlo do zaklepa:evil: . Prejšno sredo je imela tv3 le 1% gledanosti :O :O :D :D , ker naj bi bili skoraj vsi slovenski gledalci na htvju. :approve:

mrjerry
09.10.2006, 12:04
Kaj pa vem... A so sploh kaj oglasevali, da bodo zdaj oni prenasali? Recimo, jaz TVja ne gledam (sploh pa ne prve TV), reklame iz nabiralnika mecem direktno v kos, sem in tja morda prelistam kaksen casopis in u bistvu so mi najvecji vir reklamnega materiala jumbo plakati. Skratka, nikjer nisem zasledil nikakrsnega oglasa.

In sem lepo mirno cakal, kdaj the hell se bo zacela liga prvakov. Potem grem pa gledat na net in vidim, da sta ze dva kroga predtekmovanja mimo :mad:

castor
09.10.2006, 12:30
:D :D :D

mene rešujejo forumi.

torej si dva kola prespal :O :nonono: :D

Hja, taka je trenutna realnost slo televizije. Ampak sej je odbojkarski pokal na sporedu. ;)

Nincha II.
09.10.2006, 17:13
Malo mi je smešno, kako zdaj novinarji ugotavljajo, da "tekma proti Luksemburgu ni dala pravih odgovorov".

Kakšne odgovore pa naj da tekma proti reprezentanci iz najnižjega kakovostnega razreda?Pa tudi če bi naši zmagali 16:0, to še ne bi pomenilo nič glede tega, ali so sposobni presenetiti Belorusijo..

Gledalci se tud malo preseravajo.Zdaj tudi z zmago več niso zadovoljni..

Ja, jaz ne vem, kaksne odgovore so sploh pricakovali od te tekme :dontknow:
Kaj naj bi pokazala?
Sploh ne vem, kdo je tle zdej neumen - Oblak, cela NZS, ekipa, ki ni v formi al pa gledalci, ki to gledajo? :dontknow:

Da so nasi profici zmozni samo 2:0 premagat amaterje iz Luksemburga?
No, ta odgovor so dobil, kaj vec pa ze ne.
Kaj bo v sredo? Jaz napovedujem 3:1 za BLR.

Aja ... Pa ne, da se jaz preseravam nad zmago, ampak verjetno se strinjas, da bi blo treba tako ekipo kot je Luksemburg ene 5:0 namahat, ce hocmo kej dosezt. Se steje tut gol razlika na koncu, tko da sparanja ne razumem - da jih ne bo na koncu ravno gol razlika tepla ...
(you wish, Nina :blush: )

Wiper
09.10.2006, 17:30
Aja ... Pa ne, da se jaz preseravam nad zmago, ampak verjetno se strinjas, da bi blo treba tako ekipo kot je Luksemburg ene 5:0 namahat, ce hocmo kej dosezt. Se steje tut gol razlika na koncu, tko da sparanja ne razumem - da jih ne bo na koncu ravno gol razlika tepla ...

Se čist, strinjam s tabo. Luksemburg je povprečna ekipa, ki bi jo mogl naši, če bi igrali tko k so sposobni premagat več kot pa le zdvema goloma razlike. Ampak, v tem trenutku pač nismo toliko sposobni! :nonono:

Duh
09.10.2006, 18:21
Nimam pojma kako bo na naslednji tekmi...ta je pa bla katasrofa, vsaj glede igre...

gola sta bla, ostalo pa katastrofa...kak jaz vidim ta naš fuzbal:

prižgem kanal, gori polno statičnih pikic, ene svetle druge temne...vedno se premika samo ena pikica (žoga) pa mogoče še tista, ki je najbližje tej žogi...ostalo pa vse stoji ali počasi šeta...

ko sem gledal posnetke ostalih tekem na eurosportu, se je ob istem trenutku pomikalo vsaj 6 pikic hkrati, če ne več in to na polni šprint...po celem terenu...če je bla žoga na spodnjem delu ekrana, se se tud tiste pikice. ki so bile na sredini ali vrhu ekrane, pomikale levo ali desno...in to v živalskem borbenem šprintu...pač odvisno kam je gibala žoga...pri nas pa vse tako pri miru...žoga se še premika, ostalo pa bolj ne kot ja...

katastrofa...hrvati so vzelo andoro za strelske vaje in jim nasuli 7 golov...mi se pa šparamo?...pa to ni samo oblakova krivda...

upam, da smo samo skrivali karte in da bodo naši "profesionalci" laufali na naslenjih tekmah, tud tisti na drugi strani terena :p

SuperPig
09.10.2006, 18:48
dokler bo selektor Oblak, ne pričakujte, da bodo naši igrali napadalni nogomet. ..če proti eni reprezentanci, kot je luksemburg ne znamo odigrati eno napadadalno akcijo, kako jo bomo potem šele proti Belorusiji(da o Romuniji in Nizozemski ne govorim). Dokler bo selektor Oblak, bomo gledali na vsaki tekmi totalen bunker, brezglavo tekanje in nabijanje žoge v tri krasne. Žalostno je samo to, da tega ne opazi noben pri NZS. Zato pa sem za zamenjavo celotne NZS. Ampak to ne pomeni, da sem za to, da pridejo na vodilne položaje Pavlin in ostali iz naše "zlate" generacije.

Nincha II.
09.10.2006, 18:56
dokler bo selektor Oblak, ne pričakujte, da bodo naši igrali napadalni nogomet. ..če proti eni reprezentanci, kot je luksemburg ne znamo odigrati eno napadadalno akcijo, kako jo bomo potem šele proti Belorusiji(da o Romuniji in Nizozemski ne govorim). Dokler bo selektor Oblak, bomo gledali na vsaki tekmi totalen bunker, brezglavo tekanje in nabijanje žoge v tri krasne. Žalostno je samo to, da tega ne opazi noben pri NZS. Zato pa sem za zamenjavo celotne NZS. Ampak to ne pomeni, da sem za to, da pridejo na vodilne položaje Pavlin in ostali iz naše "zlate" generacije.

Ja kdo pa nej potem pride na NZS, ce ne ex-zlata generacija?
Jst ne poznam nobenih drugih imen, kasnih politikov si pa tut ne zelim imet na zvezi. :dontknow:

SuperPig
09.10.2006, 19:04
Kje pa piše, da bodo oni lahko kaj spremenili? A ima kdo kakšne izkušnje s tem? Na čelo NZS mora priti človek, ki bo predstavil program, kako izboljšati delo NZS in reprezentanc, ne pa človek, ki samo pljuva po sedanji NZS in joka, kako noben ne dobi delo na NZS(govorim o Pavlinu)

ozayrus
09.10.2006, 19:05
Jst ne poznam nobenih drugih imen, kasnih politikov si pa tut ne zelim imet na zvezi. :dontknow:
We are ****ed the either way.

V sredo bomo zgubl ene 3- 0. Oblak in NZS pa bo ostala nespremenjena

Duh
09.10.2006, 19:11
... brezglavo tekanje....

Ki si te ti vidu kako tekanje, tud brezglavega ni blo, eheh...po terenu se j v glavnem premikala samo žoga, če izvzameš sodnike ;)

drugače pa jaz pavlina nočem videt prej, preden se ne dokaže drugje...je član "zlate generacije", ki ga je to obdobje najbolj pokvarlo...drugače pa ni naredil NIČ...prav dobro je pokasiral, kar je igral za reprezentanco...Zaho mu je zrihtal dobro plačano sedenje v portu in to je bilo to...

tisti njegovi argumenti "kazala rekla", pa da ulica hoče in kaj se govori na ulici pa mi grejo že krepko na *****...ga je katanec lepo opisal v svojem intervjuju...

mogoče je spsoben, ampak mi je vseeno, naj se najprej dokaže drugje...

a je že naredu trenersko licenco?...kot menedžer pa se tud pojavlja na črno, brez karkšnekoli licence...

smrad jedan, da je lahko človek tako pokvarjen!

Nincha II.
09.10.2006, 19:12
Kje pa piše, da bodo oni lahko kaj spremenili? A ima kdo kakšne izkušnje s tem? Na čelo NZS mora priti človek, ki bo predstavil program, kako izboljšati delo NZS in reprezentanc, ne pa človek, ki samo pljuva po sedanji NZS in joka, kako noben ne dobi delo na NZS(govorim o Pavlinu)

Sej nisem nikjer rekla, da jaz poznam tako ime... :dontknow:

Ti govoris tako, kot da bi ze v mislih imel kandidate, pa mi povej imena tko, kateri so po tvojem mnenju tisti, ki lahko resijo naso nogometno potapljajoco se barko? Kdo je to?

PS: ne mi nastevat tistih, ki NISO primerni, dej tiste ki po tvoje SO...

SuperPig
09.10.2006, 19:25
Sej nisem nikjer rekla, da jaz poznam tako ime... :dontknow:

Ti govoris tako, kot da bi ze v mislih imel kandidate, pa mi povej imena tko, kateri so po tvojem mnenju tisti, ki lahko resijo naso nogometno potapljajoco se barko? Kdo je to?

PS: ne mi nastevat tistih, ki NISO primerni, dej tiste ki po tvoje SO...
Nimam jaz v mislim nobenega kandidata, amapk absolutno pa nisem zato, da bi vodilne položaje v NZS dobili fantje iz "zlate" generacije, samo zato, ker so bili člani le te. Zaradi mene je lahko tudi kdo izmed njih, samo šele potem, ko bodo povedali, kaj bi oni sploh spremenili. Za enkrat nisem slišal še nič pametnega od njih.

SuperPig
09.10.2006, 19:29
Ki si te ti vidu kako tekanje, tud brezglavega ni blo, eheh...po terenu se j v glavnem premikala samo žoga, če izvzameš sodnike ;)

drugače pa jaz pavlina nočem videt prej, preden se ne dokaže drugje...je član "zlate generacije", ki ga je to obdobje najbolj pokvarlo...drugače pa ni naredil NIČ...prav dobro je pokasiral, kar je igral za reprezentanco...Zaho mu je zrihtal dobro plačano sedenje v portu in to je bilo to...

tisti njegovi argumenti "kazala rekla", pa da ulica hoče in kaj se govori na ulici pa mi grejo že krepko na *****...ga je katanec lepo opisal v svojem intervjuju...

mogoče je spsoben, ampak mi je vseeno, naj se najprej dokaže drugje...

a je že naredu trenersko licenco?...kot menedžer pa se tud pojavlja na črno, brez karkšnekoli licence...

smrad jedan, da je lahko človek tako pokvarjen!
s tekom sem mislil na igralce tipa Komac, ki ne zna nič drugega kot laufat gor pa dol po terenu.
Kar se pa Pavlina tiče se pa strinjam s tabo

BMX
10.10.2006, 17:17
Sicer se že malo ponavljam, pa vseeno: Milaniča za selektorja in Zahoviča za predsednika NZS.

Nincha II.
10.10.2006, 17:20
Sicer se že malo ponavljam, pa vseeno: Milaniča za selektorja in Zahoviča za predsednika NZS.

Ce me spomin ne vara, sta to tudi clana ex-zlate genracije ... ;)

Pujsi je pa vztrajal na tem, da nobenega od te generacije noce videt v NZS, pa sem ga vprasala, koga si potem zeli videt, pa mi ni se postregel z nobenim imenom.

Jaz osebno, ce je situacija ze taka kot je, rajs vidim na celu NZS Zahovica, kot pa enga Kanglerja ... :dontknow:

BMX
10.10.2006, 17:24
Ce me spomin ne vara, sta to tudi clana ex-zlate genracije ...

Pujsi je pa vztrajal na tem, da nobenega od te generacije noce videt v NZS, pa sem ga vprasala, koga si potem zeli videt, pa mi ni se postregel z nobenim imenom.

Jaz osebno, ce je situacija ze taka kot je, rajs vidim na celu NZS Zahovica, kot pa enga Kanglerja ... :dontknow:
1. Ja, seveda, saj sem samo predlagal najprimernejša dva "zlata"......
2. Kandidat, ki ga predlagajo za predsednika NZS ti "rušitelji" je znan in ni noben politik, ampak protikandidat Rudija Zavrla že na zadnjih volitvah za ta položaj - Ivan Simič, ki je mimogrede direktor Davčne uprave..... Kanglar pa si samo nabija predvolilne točke, to pa je tudi vse........

castor
10.10.2006, 17:32
Tudi sam sem za Milaniča. Se mi zdi, da je dovolj distanciran od vsega in bo delal le tisto kar se od njega pričakuje. Vsi drugi so neprimerni, vsaj kar se zlate generacije tiče.

Vseeno bi pa za selektorja predlagal kakšnega tujca. Zaradi nevtralnosti.

Nincha II.
10.10.2006, 17:32
Kandidat, ki ga predlagajo za predsednika NZS ti "rušitelji" je znan in ni noben politik, ampak protikandidat Rudija Zavrla že na zadnjih volitvah za ta položaj - Ivan Simič, ki je mimogrede direktor Davčne uprave..... Kanglar pa si samo nabija predvolilne točke, to pa je tudi vse........

Zakaj pa Simica?
A se ta kej spozna na nogomet al je samo tako bolj ljubitelj... :dontknow:
Takih ne rabmo, rabmo take, ki bojo koncno zacel delat imidz slovenskemu nogometu, ker talente mamo, infrastrukturo pa obupno, pa polhno parazitov na NZS, ki ze celo desetletje vlecejo denar in ne nardijo popolnoma nic dobrega, razen zase :mad:

BMX
10.10.2006, 17:39
Tudi sam sem za Milaniča. Se mi zdi, da je dovolj distanciran od vsega in bo delal le tisto kar se od njega pričakuje. Vsi drugi so neprimerni, vsaj kar se zlate generacije tiče.

Vseeno bi pa za selektorja predlagal kakšnega tujca. Zaradi nevtralnosti.
Milanič je bil pravi kapetan. In tudi v času spora med Zahovičem in Katancem se ni postavil na nikogaršnjo stvar. Res je pravi profi. In to bodo zatrdili vsi ki so imeli v nogometu karkoli opraviti z njim, bodisi kot trenerji, soigralci..........

BMX
10.10.2006, 17:43
Zakaj pa Simica?
A se ta kej spozna na nogomet al je samo tako bolj ljubitelj... :dontknow:
Takih ne rabmo, rabmo take, ki bojo koncno zacel delat imidz slovenskemu nogometu, ker talente mamo, infrastrukturo pa obupno, pa polhno parazitov na NZS, ki ze celo desetletje vlecejo denar in ne nardijo popolnoma nic dobrega, razen zase :mad:
Simič je (bil?) predsednik največje medočinske nogometne zveze (MNZ) pri nas - Ljubljane. In v tej funkciji je tudi nastopil kot protikandidat Zavrlu, ampak ni zbral dovolj glasov. Intervju z njim na temo nogometa (sicer izpred enega meseca) je na voljo tule (http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10361010609151323280).

Nincha II.
10.10.2006, 17:48
Simič je (bil?) predsednik največje medočinske nogometne zveze (MNZ) pri nas - Ljubljane. In v tej funkciji je tudi nastopil kot protikandidat Zavrlu, ampak ni zbral dovolj glasov. Intervju z njim na temo nogometa (sicer izpred enega meseca) je na voljo tule (http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10361010609151323280).

Priznam, da se na nogometne birokrate ne spoznam prevec, ker me vedno zanima le nogomet:blush:
Ko me pa zacnejo se tezave na zvezi zanimat, potem vem, da je kriza in so potrebne spremembe :evil:

OK, kolkr sem prebrala intervju, tale Simic ni tko napacen - no, vsaj prvi vtis je naredil dober.
Sam ziher se bo zdej nasel kdo, ki mi bo dal kontro, zakaj Simic NI dober :D

BMX
10.10.2006, 17:49
Priznam, da se na nogometne birokrate ne spoznam prevec, ker me vedno zanima le nogomet:blush:
Ko me pa zacnejo se tezave na zvezi zanimat, potem vem, da je kriza in so potrebne spremembe :evil:

OK, kolkr sem prebrala intervju, tale Simic ni tko napacen - no, vsaj prvi vtis je naredil dober.
Sam ziher se bo zdej nasel kdo, ki mi bo dal kontro, zakaj Simic NI dober :D
Ma ja. Takoj ko se je začel pojavljati kot najresnejši naslednjik Zavrla so ga začeli po nekaterih (pa ne športnih časopisih) pljuvati..............

SuperPig
10.10.2006, 20:44
Ce me spomin ne vara, sta to tudi clana ex-zlate genracije ... ;)

joj ninča:nonono: ..kje sem jaz vstrajal, da nočem od zlate generacije nobenega videti v NZS? Napisal sem, da nisem zato, da dobijo vodilne položaje samo zato, ker so bili člani zlate reprezentance. Na čelo NZS mora priti nekdo, ki je sposoben naš nogomet dvigniti na višjo raven. Zaradi mene je to lahko tudi Zahovič, Pavlin,itd. ampak samo, če bo v danem trenutku ta človek res sposoben dvigniti naš nogomet. Zaenkrat še od nikogar od zlate generacije nisem slišal, kaj bi spremenili, če bi prišli na čelo NZS. Spremembe nujno potrebujemo, ampak samo s kritiziranjem sedanje NZS, mene ne bodo prepričali, da bodo oni boljši.
kapiš:kisses:;)

SuperPig
10.10.2006, 20:50
Milaniča...zaradi mene lahko, ampak spet bomo v situaciji, ko ne bomo vedeli, kaj je on kot trener sposoben..zaenkrat se kot trener ni ne vem kako izkazal..po prvem porazu bodo vsi govorili, da naj še mal počakamo, da v tako kratkem roku ne more spremeniti igre in tako bosta spet minili dve leti in naš nogomet bo še bolj v kuurcu..jaz osebno sem za trenerja, ki je že dokazan, ki ima avtoriteto in "modern" način nogometnega razmišljenja.
Zahovič...A mi zaupaš, s čim te je prepričal, da je on najprimernejši kandidat?

castor
10.10.2006, 21:16
joj ninča:nonono: ..kje sem jaz vstrajal, da nočem od zlate generacije nobenega videti v NZS? Napisal sem, da nisem zato, da dobijo vodilne položaje samo zato, ker so bili člani zlate reprezentance. Na čelo NZS mora priti nekdo, ki je sposoben naš nogomet dvigniti na višjo raven. Zaradi mene je to lahko tudi Zahovič, Pavlin,itd. ampak samo, če bo v danem trenutku ta človek res sposoben dvigniti naš nogomet. Zaenkrat še od nikogar od zlate generacije nisem slišal, kaj bi spremenili, če bi prišli na čelo NZS. Spremembe nujno potrebujemo, ampak samo s kritiziranjem sedanje NZS, mene ne bodo prepričali, da bodo oni boljši.
kapiš:kisses:;)

Upam, da bi šel Milanič po Katančevih stopinjah. ;)

BMX
10.10.2006, 22:31
Milaniča...zaradi mene lahko, ampak spet bomo v situaciji, ko ne bomo vedeli, kaj je on kot trener sposoben..zaenkrat se kot trener ni ne vem kako izkazal..po prvem porazu bodo vsi govorili, da naj še mal počakamo, da v tako kratkem roku ne more spremeniti igre in tako bosta spet minili dve leti in naš nogomet bo še bolj v kuurcu..jaz osebno sem za trenerja, ki je že dokazan, ki ima avtoriteto in "modern" način nogometnega razmišljenja.
Zahovič...A mi zaupaš, s čim te je prepričal, da je on najprimernejši kandidat?
1. Milanič ima več trenerskih izkušenj kot jih je imel Katanec ko so ga postavili na mesto selektorja
2. Zahovič? Isti argument kot pri postavitvi npr. Savičevića na mesto funkcionarja ali Stojkovića na čelu Crvene Zvezde......................

BMX
10.10.2006, 22:34
Pa čisto tako, BTW.......... Jutri tekma z Belorusi. Dan D za Oblaka.

mrjerry
11.10.2006, 09:18
Danes 18:50, prenos tekme Hrvaska Anglija na Eurosportu :P

castor
11.10.2006, 09:46
Končno bom s celim srcem navijal za Angleže. :D :D :D

mrjerry
11.10.2006, 10:04
ane :D :D :D

castor
11.10.2006, 10:19
God save the queen...

BMX
11.10.2006, 13:20
Angleže lahko premaga samo njihov selektor s postavo, ki jo bo prakticiral........

Knez
11.10.2006, 14:22
Belorusija-Slovenija je ob 18:00 na TV3.

snežko
11.10.2006, 15:42
:) na bwin sta kvoti za zmago slovenije ali belorusije enaki 2,6.... easy money...

BMX
11.10.2006, 17:27
Hitro izenačenje naših.........

dija
11.10.2006, 17:34
hvala bogu, jaz pa ne morem gledati, ker na tv3 nimamo slike, le glas :(

BMX
11.10.2006, 17:36
hvala bogu, jaz pa ne morem gledati, ker na tv3 nimamo slike, le glas :(
Za tole lahko rečem le :censored: :censored: Sicer pa preklopi na val 202........

BMX
11.10.2006, 17:43
Ne glede na razplet tekme moram pohvaliti Oblaka za dobro postavo. Žlogar is back!

BMX
11.10.2006, 17:46
2-1 Lavrič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

snežko
11.10.2006, 18:08
:) na, sedaj pa ga ne bo zamenjal... rabimo več prekinitev...in trdno obrambo...

BMX
11.10.2006, 18:18
Fak of. :censored: :censored: 3-2 za Beloruse.

MERLIN
11.10.2006, 18:18
jojjjjjjjjjjjjjj

snežko
11.10.2006, 18:22
:) belorusi so med polčasom dal 2 prestavi višje mi pa še vedno igramo počasi. prepočasi. pa še zmatrani bomo postali tako da ne verjamem več v preobrat.

že to da smo dal 2 gola je čist preveč za naše standarde.

temp64
11.10.2006, 18:36
no, končno............:dead: :dead: :dead:

šmorn
11.10.2006, 18:49
spet slaba igra v 2. polčasu :nonono:

Jerronymo
11.10.2006, 18:50
pismo, nemorš verjet, kako počas se igra , pa vse neki po sredini , nevem a ne znajo mal po bokih potegnt, ****a Oblak , nikakav si , odletu boš, upam , da čim prej.

Jerronymo
11.10.2006, 18:52
špilamo bunker , tk ko da bi vodli, svaka čast, nevem pustimo jih zlahkoto do 16. pol se pa vsi naši v gol postajijo, uni se pa špilajo z nami.

Jerronymo
11.10.2006, 18:52
Oblak Adijo

BMX
11.10.2006, 18:54
:censored: :censored:

Jerronymo
11.10.2006, 18:54
S tako igro se lahko kar poslovimo od EP

BMX
11.10.2006, 18:56
Za EP v balinanju imamo še možnosti........:censored: :censored:

prekmurec
11.10.2006, 18:57
sramota
prekmurje zahteva odstop Oblaka

dija
11.10.2006, 18:58
krizaaaaaa, slika je prišla na tv3, a mi je žal da je sploh prišla, to igra?
eh to je... ni vredno komentarja
naši dobijo žogo, 3 belorusi okrog in konec izgubijo žogo, belorudi, pa takoj v napad, in strel, in že malo da ne gol
krizaaaaaaaaaaaaaaaa:nonono:

dija
11.10.2006, 18:59
sramota
se strinjam, prekmurje zahteva da se na nzs-ju "glave režejo"

SuperPig
11.10.2006, 19:02
Oblak gre v belurusijo igrati bunker, domov potujemo pa s štirimi goli v mreži:rolling: :nonono:

SuperPig
11.10.2006, 19:03
se strinjam, prekmurje zahteva da se na nzs-ju "glave režejo"
cela SLO to zahteva:evil:

šmorn
11.10.2006, 19:04
sramota
ne samo perkmurje...

Duh
11.10.2006, 19:04
Oblak naj gre, ker jim drugega ne preostane..svojega dela očitno ni oddelal zadovoljivo...edino šok novega trenerja bi pomagal, z vidika uvrstitve na EP ;) , za optimiste,...za pesimiste, ki v uvrstitev ne verjamejo najbolje, pa je tak al tak spet priporočljivo nastavit novega trenerja, ki bo začel postavljat ekipo za naslednje kvalifikacije...

lažje je menjat trenerja, kot celo ekipo...

drugače pa me ****i še nekaj drugega...tolko statike, kot je v tej ekipi ni bilo že dolgo...pa zato ni kriv samo Oblak...igralci so baje profesionalci?..leni mi ti profesionalci...a so mislili, da bodo zmagovali samo s tem, če se bo samo žoga premikala po igrišču?...laufat morajo, laufat...in to vsi..ne samo tisti pri katerem je žoga...oblak jim ziher ni prepovedal laufanja...

***at ga, rabijo novega trenerja, ki jim bo znal "sitisnit" petarde v tazadnjo, da bodo letali gor in dol po igrišču...

Profesionalci, khm, khm :rolling:

BMX
11.10.2006, 19:06
Oblak gre v belurusijo igrati bunker, domov potujemo pa s štirimi goli v mreži:rolling: :nonono:
Postavitev Lavrič-Novakovič-Birsa-Ačimovič ne kaže ravno na to.

šmorn
11.10.2006, 19:09
mogoče imena ne... sam sei Novakovič itak ni dubu nč žoge... Žogo so itak skos podajal nzaj v obrambo tut ob rezultatu 3:2

prekmurec
11.10.2006, 19:13
ma boljše da nebi tekme gledal
***** pa tela oblak,naj gre v ****o mater kak me je razpijzdo

BMX
11.10.2006, 19:16
Daj Rooney, naravnaj si nogo........

Duh
11.10.2006, 19:21
Hrvati..vodijo...čisto zasluženo...upam, da bodo zmagali...naši profesionalci se pa lahko samo učijo kako se laufa

BMX
11.10.2006, 19:26
Brazilec........... Zasluženo? No, ja.......:clown: :clown:

prekmurec
11.10.2006, 19:29
Hrvati..vodijo...čisto zasluženo...upam, da bodo zmagali...naši profesionalci se pa lahko samo učijo kako se laufa

pravilno

BMX
11.10.2006, 19:31
Angleži in golmani........... Po Shiltnu tema.

MERLIN
11.10.2006, 19:35
:) al pa seaman

italija:gruzija: 1:1 zaenkrat
malta:madžarska: 2:1 (madžari so skor tok v **** u kot mi)

Duh
11.10.2006, 19:55
2 nula za sosede...lepa tekma

BMX
11.10.2006, 19:57
Mc Claren bi moral biti naslednji za odstrel. Takoj za - Oblakom.:censored: :censored:

Duh
11.10.2006, 19:57
Brazilec........... Zasluženo? No, ja.......:clown: :clown:

popolnoma zasluženo...ne vem, če te moti to, da je zadel edurado al po to da je robinson falil...

ampak statistika je na strani sosdeov...kar me je pa najbolj navdušlo je pa to, da so laufali in pustili srce na terenu

VrtniPolž
11.10.2006, 19:59
Prvi za odstrel je Donadoni, drugi Van Basten, tretji Mc Claren, četrti Oblak

BMX
11.10.2006, 20:01
popolnoma zasluženo...ne vem, če te moti to, da je zadel edurado al po to da je robinson falil...

ampak statistika je na strani sosdeov...kar me je pa najbolj navdušlo je pa to, da so laufali in pustili srce na terenu
Ne, sploh me ne moti da je zadel Brazilec........... Drugi polčas so igrali dobro. Angleži pa? Čudim se kako trenerju uspe iz takšne ekipe iztržiti tako malo..........

snežko
11.10.2006, 20:15
:) lepo so hrvatje tekli in igrali, brez strahu in zato tudi rezultat pride. Pozitivno me je presenetil rooney. tekel je kot že dolgo ne. angleži so v krizi kljub slavnim imenom! 2 gol za watts na eurosportu...

ma še albanci nas bodo nabili ob taki igri. prav lepo igrajo proti nizozemcem.

SuperPig
11.10.2006, 23:05
Pozitivno me je presenetil rooney. tekel je kot že dolgo ne.
Ti pa nisi velikrat gledal Rooneya anede?

WarlordAlexander
12.10.2006, 01:10
Mi rabimo takega trenerja, d bodo igralci spet tekli na Šmarno goro, da bodo vsaj kej kondicije dobil. Najbolj mi gre pa tud na živce zakaj Oblak čaka, čeprav smo izgublal 3:2 za menjavo??? Pol pa zamenja Komca za Ačimoviča, obrambnega sredino za skoraj napadalca, pa sej to ni normaln, pa še neki sm opazu da Oblak ne naredi 3 menjave, zakaj že??? To je naredu tud v Bulgariji, izgubljamo 1:0 on veselo sedi na klopi in kritizira igralce ki igrajo namesto da bi takoj dal enega igralca notr, sam ne on je mislu da bo dal gol z enim napadalcem v Bulgariji, že tko imajo slabo kondicijo on pa zamenja 2 igralca, kje je še 3 menjava??? Mislm da zato ker sam pravi da naši igralci niso kakovostni!!!! Če ga pa sedaj ne bodo odpustil smo pa lahko sam še 6 v skupini, še Albanija nas bo premagala. Ne vem kje on vidi da nima dovolj kakovostnih igralcev, saj jih sam izbira, slovenski igralci niso čisto zanič. Pol pa še tiste k izbere pa postav na napačno pozicijo, kot recimo Birsa na krilu, pol se mu pa čudn zdi da ne naredi nič!!!! In recimo Ačimovič kot je reku Pavlin na TVSLO da se sploh ne zasluži bit v reprezentanci, saj igra kot en maneken, kr misle neki vse sam naredit. Vem kako je igrat, če en misle igrat kot maneken in misle naredit vse!!! In seveda Oblak vzame Semlerja ki igra pri Bayern Munchen wow je pa dobr sam problem je da igra v amaterski ekipi, to je v 3 nemški ligi!!! In še to ne igra velik tekem!!!!

castor
12.10.2006, 06:33
Evo, po pričakovanjih. Oz. pričakoval sem še manjši upor naši žogobrcarjev. :blush:

Tako ne sme iti več naprej, kvalifikacije so izgubljene že preden so se sploh ornk začele. Oblak, poberi se.

Ej, ampak kaj pa rtv ustvarja!?!? :O Najprej prenos na tv3, potem pa nam rtv postreže še s posnetkom tega pogreba. PA saj niso normalni, res ne. :nonono:

cikular
12.10.2006, 07:21
http://www.youtube.com/watch?v=NUf8mX4AXy8

:angel:

seal team
12.10.2006, 07:34
Slovenskem nogometu manjka trener ki je odločen zmagati ,tip kot je Katanec,winner tip hrvati ga imajo nemci so ga imeli,italijani so ga imeli.Ne pa da prideš na tekmo z ciljem neodločeno igrat ali pa po porazu govoriti da ni kvalitetnih nogometašev da smo premajhni in podobno sranje-Katanec ko je prevzel je imel isto situacijo vsi igralci so postali šele potem slavni in dobri razen Zahoviča,trdim da imamo boljše igralce zdaj kot jih je imel Katanec.Treba je znati igralce motivirati-naspidirat,če Trener ne verjame v zmago kako bodo potem igralci????Oblak se pozna na nogomet žal je ena šleva dober za pomočnika, ne zna motivirat Igralce-potreben je mladi koleričen Trener ki grize in za sabo potegne igralce.:approve:

mrjerry
12.10.2006, 08:45
Anglija je pa vceraj prav nemarno popusila.

Slovenci pa po planu. Se tega se manjka, da bi igrali na Euru. Ce nasih ni, so novinarji vsaj objektivni in zves se kaj o drugih reprezentancah. Sicer pa poslusas samo to, kaj so jedli za zajtrk, komu se ni dvignil, kdo ima probleme s prebavo in da je hotelir faca. :sleepy:

Knez
12.10.2006, 09:20
Naj se Oblak goni nekam.Zdaj on obtožuje našega golmana, d ani bil razpoložen.Če en bi bil Mavrič razpoložen, bi bilo 8:2.

Oblak, nimaš pojma, zato prosim prepusti mesto komu sposobnejšemu.

castor
12.10.2006, 09:24
Ampak človek dejansko nima pojma! :nonono: :dontknow:

Ekipa mislim, da ni tako slaba. Toliko mladih talentov že dolgo nismo imeli zbranih skupaj :dontknow:

herrZ
12.10.2006, 09:33
IŠče se nov selektor slovenske reprezentance!!! Končno je popustil...

http://ednevnik.si/uploads/h/HerrC/10445.jpg

G Maister
12.10.2006, 11:08
Čim prej Oblaka u rit brcnt, pa Zahoviča za trenerja, ker ima zmagovalno miselnost in ni tak posranec kot Oblak!

zverina
12.10.2006, 11:24
zakaj še držijo tega osla na trenerskem mestu?

castor
12.10.2006, 11:26
sej bo zihr odstopil. samo še čakam na novico.

WarlordAlexander
12.10.2006, 14:23
ja sem vidu na teletekstu ko je reku da noče odstopit, mislm da ta ni normalen, NZS bi mogl vedt da Oblak pobera denar, na tekmi pa ne naredi ničesar!!! Zdej že hoče s liberom špilat pa ta ni normalen, ta taktika je bila dobra pred 10 leti ko so jo igrali Bayern Munchen ko je bil libero Lothar Mathaus. Oblak je pozabu da se zdej igra dosti hitrejši nogomet kot včasih. OBLAK NORC!!!!!

maajde
12.10.2006, 14:28
Zelo rad bi videl na trenerskem mestu Zahoviča, pa da se tudi on osramoti in potem bomo vsi govorili, kdo je kriv da je Katanec odšel. Srečko zakon.

Oja
12.10.2006, 14:31
Jp, zdaj je pa že menda vsem jasno, da je po Velikem sporu odšel napačni. Dejmo, Srečko, dejmo, Makedonija! :2thumbs:

castor
12.10.2006, 15:51
Jp, zdaj je pa že menda vsem jasno, da je po Velikem sporu odšel napačni. Dejmo, Srečko, dejmo, Makedonija! :2thumbs:

Bravo oja.

SuperPig
12.10.2006, 17:13
Postavitev Lavrič-Novakovič-Birsa-Ačimovič ne kaže ravno na to.
In kaj si ti hotel s tem povedati? A si ti mogoče gledal tekmo? Če bi jo gledal bi lahko videl, da je bila taktika Oblaka branjenje našega gola. A ti mogoče trdiš, da je bila Oblakova postavitev napadalna:rolling: ? No če trdiš to, ti lahko brez problemov rečem, da o nogometu nimaš pojma.

BMX
12.10.2006, 18:27
In kaj si ti hotel s tem povedati? A si ti mogoče gledal tekmo? Če bi jo gledal bi lahko videl, da je bila taktika Oblaka branjenje našega gola. A ti mogoče trdiš, da je bila Oblakova postavitev napadalna:rolling: ? No če trdiš to, ti lahko brez problemov rečem, da o nogometu nimaš pojma.
Ja, ja........... V prvem polčasu je zadeva funkcionirala, v drugem pa so se vlačili po igrišču.

BMX
12.10.2006, 18:28
sej bo zihr odstopil. samo še čakam na novico.
Noben vojskovodja se ne preda (http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=30572)

castor
12.10.2006, 18:39
Noben vojskovodja se ne preda (http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=30572)

mah...

zgleda, da res samo še puč obglavi Braneta.

hej ampak zdj je pa novak dobr, ane :mad:

BMX
12.10.2006, 18:42
Položaj zgleda brezupen. Pa že po samo treh tekmah. Z Oblakom kot selektorjem se bo agonija samo še nadaljevala.

brane
12.10.2006, 19:05
Ne samo z Oblakom kot selektorjem ampak tudi s kompletnim vodstvom NZS z Zavrlom na čelu.

Nincha II.
12.10.2006, 19:35
Nemcija nabila Slovake :approve:

Hotla sem si dobit posnetek slovenske tekme, ker sem mislla, da je bla dobra, velik golov je blo...
Sam pomoje ni dobr za moje zivce, glede na to, kaj tuki berem in da je blo proti LUX samo 2:0 ...
Jaz sem napovedala 3:1, no sej tok dalec pa niti nisem bla ... zalostno :dead:

Oja
12.10.2006, 20:04

Tud Hitler se ni. Pa poglej, kakšna je bila Nemčija leta 1945. :veryevil:

modelko
13.10.2006, 07:06
Ironija je pa ta da Oblak venomer prepričuje ljudi da imao neizkušeno ekipo - zakaj torej odbija možnost prijateljske tekme za novemberski termin? naj ga koklja nekam brcne! :(

Oblak razmišlja o liberu:
"Zaključka še nisem naredil. Ekipo bom v nadaljevanju še pomladil. Računam na 25 igralcev. Slabi izidi so posledica pomanjkanja izkušenj, zato bi morali odigrati čim več tekem. Očitno nam sistem s štirmi v zadnji vrsti ne ustreza, zato razmišljam o liberu. Tudi z vratarjem nisem zadovoljen. Priložnost bo dobil nekdo mlajši," je še dejal Oblak.

Zakaj se torej otepajo tekme v novembru? kakšna logika je tu? :(

naj se zamenja tudi garnitura na NZSju in ne samo Oblak pa lahko upamo na boljše čase!

ozayrus
13.10.2006, 09:13
Ironija je pa ta da Oblak venomer prepričuje ljudi da imao neizkušeno ekipo - zakaj torej odbija možnost prijateljske tekme za novemberski termin? naj ga koklja nekam brcne! :(

"Zaključka še nisem naredil. Ekipo bom v nadaljevanju še pomladil. Računam na 25 igralcev. Slabi izidi so posledica pomanjkanja izkušenj, zato bi morali odigrati čim več tekem. Očitno nam sistem s štirmi v zadnji vrsti ne ustreza, zato razmišljam o liberu. Tudi z vratarjem nisem zadovoljen. Priložnost bo dobil nekdo mlajši," je še dejal Oblak.

naj se zamenja tudi garnitura na NZSju in ne samo Oblak pa lahko upamo na boljše čase!

pa ta ni normalen, napej govori o neizkušenosti ekipe, potem pa misli 25 novih (jasno da so tut ti neizkušeni in še bolj ) prpelat.

RIP slovenski nogomet

castor
13.10.2006, 09:57
RIP slovenski nogomet

na žalost se moram strinjati... :(

mrjerry
13.10.2006, 10:25

Zanimivo, na eni strani neizkusena ekipa, potem pa kar libero. Ki mora single handedly v bistvu precitat vse mozne finte nasprotnikovega napada. Jerajt :D

zverina
13.10.2006, 11:30
pa ta ni normalen, napej govori o neizkušenosti ekipe, potem pa misli 25 novih (jasno da so tut ti neizkušeni in še bolj ) prpelat.

RIP slovenski nogomet

sem se odločil., da grem na naslednjo reprezentančno tekmo in tega debila pretepem pred vsemi.:evil:

castor
13.10.2006, 11:42
sem se odločil., da grem na naslednjo reprezentančno tekmo in tega debila pretepem pred vsemi.:evil:

:D :D :clown: :D :D

ampak kakšne ima tip izgovore... alibi na alibi, odgovornosti pa nobene. :evil:

zverina
13.10.2006, 11:47
ne bi rad izpadel prostaški, ampak resnično, ko vidim to Oblakovo vizažo na TV-ju dobim prebavne motnje.

BMX
13.10.2006, 11:48
ne bi rad izpadel prostaški, ampak resnično, ko vidim to Oblakovo vizažo na TV-ju dobim prebavne motnje.
Večina "gledalcev" bo na naslednji tekmi s tem namenom.........

castor
13.10.2006, 11:49
:D

res sem verjel, da bo odstopil :nonono: Ampak vojvoda se ne preda (al kako že) :D

BMX
13.10.2006, 11:51
Do zadnjega diha. In še naprej!

zverina
13.10.2006, 11:52
pa dobro, pa povejte vzroke zakaj ne odstopi. Saj finančno je preskrbljen. V čem je point? Res ne razumem.

BMX
13.10.2006, 11:54
Če bo res zamenjal še Mavriča v golu "z nekom mlajšim", potem bo šlo pa res vse v *****.

castor
13.10.2006, 12:00
Če bo res zamenjal še Mavriča v golu "z nekom mlajšim", potem bo šlo pa res vse v *****.

no to pa sploh... čemu se je spravil na mavriča? po eni slabši tekmi? :nonono:
Kaj pa tisto, kar je mrga rastoročno reševal? :evil:

in kdo naj bi ga menjal? nenezič iz primorja?

BMX
13.10.2006, 12:02
in kdo naj bi ga menjal? nenezič iz primorja?
Kakšen izmed bratrancev Handanovič........ Predvidevam.

SuperPig
13.10.2006, 16:16
enkrat ga bo treba..tip je star in roko na srce brani precej slabše, kot je leto, dve nazaj.

BMX
13.10.2006, 18:29
enkrat ga bo treba..tip je star in roko na srce brani precej slabše, kot je leto, dve nazaj.
Ena izmed glavnih črnih pik z moje strani za Katanca je ta, da ni vpoklical v reprezentanco Mavriča in Srebrniča............. Mavrič je bil tudi v tistem času veliko boljši kot npr. Dabanovič ali tretji vratar na EP Nemec.............

Duh
13.10.2006, 18:55
...Ena izmed glavnih črnih pik z moje strani za Katanca je ta, da ni vpoklical v reprezentanco Mavriča in Srebrniča...

No, katanec je pri meni kompletno nogometno logiko obrnil na glavo :angel:

Ko je Zavrl obelodanil Katanca, kot novega selektorja, sem se samo prijel za glavo in si rekel: "ta ne zna pravilno povedat niti enega stavka, kaj šele štet do 5"...

Potem izbira nekaterih igralcev...Dabanovič sploh ni bil cvetka, četud bi si zaslužil ta naziv...Kaj pa Rudonja? res da je bil hiter,,,ampak on je bil tud ofenzivni igralec...kolko golov je dal?..

Kaj pa Jagoda? A se ga spomnite :rolling: ...

Pa tud za Pavlina so obstajale menjave...

Vsi "normalnI" selektorji, večino teh igralcev ne bi držali tako dolgo na spisku..vsi smo se zgražali...Pri Katancu so pa bili v prvem moštvu :) ...in na koncu je vsak od teh "čudakov" primomogel k uspehom in dal kak gol na "najpomembnejši" tekmi...

Kak je to Katancu ratalo, nimam pojma...ampak mu je...in ala mu vera...:2thumbs:

BMX
13.10.2006, 19:01
No, katanec je pri meni kompletno nogometno logiko obrnil na glavo :angel:

Ko je Zavrl obelodanil Katanca, kot novega selektorja, sem se samo prijel za glavo in si rekel: "ta ne zna pravilno povedat niti enega stavka, kaj šele štet do 5"...

Potem izbira nekaterih igralcev...Dabanovič sploh ni bil cvetka, četud bi si zaslužil ta naziv...Kaj pa Rudonja? res da je bil hiter,,,ampak on je bil tud ofenzivni igralec...kolko golov je dal?..

Kaj pa Jagoda? A se ga spomnite :rolling: ...

Pa tud za Pavlina so obstajale menjave...

Vsi "normalnI" selektorji, večino teh igralcev ne bi držali tako dolgo na spisku..vsi smo se zgražali...Pri Katancu so pa bili v prvem moštvu :) ...in na koncu je vsak od teh "čudakov" primomogel k uspehom in dal kak gol na "najpomembnejši" tekmi...

Kak je to Katancu ratalo, nimam pojma...ampak mu je...in ala mu vera...:2thumbs:
1. Dabanovič je lesen. Katanec ga je forsiral, ker naj bi bil "trend" visokih golmanov. Je veliko slabši od Simeunoviča in Mavriča, ki sta z naskokom najboljša vratarja po osamosvojitvi.....
2. Rudonja je še lani, potem ko se je aktiviral iz upokojitve, haral po slovenskih igriščih. Skupaj še z enim odpisanim - Karičem, ki ima fantastičen predložek.......... Rudonja (in tudi Karič) je izjemno koristen igralec za katerega bi Oblak zdaj ubijal.......
3. Jagoda je s svojimi goli povsem upravičil vsako minuto, ki jo je odigral. Večna slava mu ne uide!
4. kdo pa bi po tvojem mnenju moral igrati namesto Pavlina in je bil spregledan/premalo izkoriščen?

WarlordAlexander
13.10.2006, 23:40
Gremo stavkat pred NZS :) Mogoče bo pa uspel, sam problem je k jest ne vem kje je NZS :)
Sam je pa res Katanec je razred zase, poglejte kaj dela s Makedonijo, bila je slabša kot Slovenija na lestvici, evo pa poglejte to lestvico zdej, kje smo mi kje pa Makedonija.
http://www.fifa.com/en/mens/statistics/index/0,2548,27275-Sep-2006,00.html

ozayrus
14.10.2006, 10:11
Večina "gledalcev" bo na naslednji tekmi s tem namenom.........

:rolling:

modelko
21.10.2006, 08:02
Pa zakaj nebi 1x poizkusili s priznanim trenerjem oz. selektorjem?

http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=2&novica=4244

Naj malce bolj globoko sežejo v žep, ne pa da en Oblak sedi na mesto selektorja, ki nima nikakšrnih trenerskih uspehov v svoji trenerski karieri!

G Maister
21.10.2006, 09:22
Slovenski nogomet lahko reši samo še takojšen odstop Oblaka!

BMX
21.10.2006, 09:46
Pa zakaj nebi 1x poizkusili s priznanim trenerjem oz. selektorjem?

http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=2&novica=4244

Naj malce bolj globoko sežejo v žep, ne pa da en Oblak sedi na mesto selektorja, ki nima nikakšrnih trenerskih uspehov v svoji trenerski karieri!
Katanec je bil tudi priznani trener, z ogromno uspehi v svoji dolgi in bogati trenerski karieri preden je bil imenovan na funkcijo selektorja.......

snežko
22.10.2006, 17:22
Slovenski nogomet lahko reši samo še takojšen odstop Oblaka!

:) slovenejo lahko reši samo še da jaz začnem fuzbal igrat....al pa da mladinci zrastejo čez 5 let...

čudežni
15.11.2006, 15:32
Danes ob 17. 00 ( če še kdo ne ve ) naj bi na drugem programu ( TV SLO 2 ) prenašali :O :O :O tekmo med Makedonijo in Rusijo.
Jaz nisem mogel verjeti, ko sem videl tole novico par dni nazaj.Morebiti pa je res že kriza, da sedaj gledamo druge tekme fuzbala za kvalifikacije.Morebiti so pa naše predstave tako zanič.
Heh, očitno je Katanec samo eden.
Ne vem, kako bo končala ta takma, saj Rusijo po novem vodi zelo neugoden Hiddinks ( če se ne motim ).
No, kakorkoli že, upam, da Makedonija bo tukaj iztržila vsaj točko ( Pandev baje ne igra - zdi se mi kartoni:( ).

P.s. : Res je, da je tale objava malce pozno, ampak bolje pozno kot nikoli. :veryevil:

grofica
15.11.2006, 15:33
Danes ob 17. 00 ( če še kdo ne ve ) naj bi na drugem programu ( TV SLO 2 ) prenašali :O :O :O tekmo med Makedonijo in Rusijo.
Jaz nisem mogel verjeti, ko sem videl tole novico par dni nazaj.Morebiti pa je res že kriza, da sedaj gledamo druge tekme fuzbala za kvalifikacije.Morebiti so pa naše predstave tako zanič.
Heh, očitno je Katanec samo eden.
Ne vem, kako bo končala ta takma, saj Rusijo po novem vodi zelo neugoden Hiddinks ( če se ne motim ).
No, kakorkoli že, upam, da Makedonija bo tukaj iztržila vsaj točko ( Pandev baje ne igra - zdi se mi kartoni:( ).

P.s. : Res je, da je tale objava malce pozno, ampak bolje pozno kot nikoli. :veryevil:

JA...:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: KOMI ŽE ČAKAM...:2thumbs:

NISM GLEDALA TELETEKSTA...KERE TEKME SO ŠE? PA PRJATLSKE? KAKŠNA ZANIMIVA???

Verbal
15.11.2006, 15:36
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010611130845290

grofica
15.11.2006, 15:38
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031010611130845290

TNX...:kisses: A PO TV JE KEJ? NA DSF? HTV2? MOGOČE??

čudežni
15.11.2006, 15:38
Izrael : Hrvaška zna biti zanimiva ( kvalifikacije).

Prijateljske so pa veliko pestrejše :

Samo zate Grofica :veryevil: : Nizozemska : Anglija
Sloni igrajo proti Švedom, Češka : Danska, Srbija : Norveška, Švica : Brazilija, Italija : Turčija

grofica
15.11.2006, 15:39
Izrael : Hrvaška zna biti zanimiva ( kvalifikacije).

Prijateljske so pa veliko pestrejše :

Samo zate Grofica :veryevil: : Nizozemska : Anglija
Sloni igrajo proti Švedom, Češka : Danska, Srbija : Norveška, Švica : Brazilija, Italija : Turčija

PISDA...IN KJE NEJ GLEDAM ANGLIJO:( :( :(

:kisses:

čudežni
15.11.2006, 15:42
Pisda, pojma nimam. :dontknow: :D :D

Upam, da bo Eurosport kaj prenašal. Drugače pa, sem prepričan, da se da kaj preko satelitai zbrskati, čeprav se bojim, da to velja predvsem za plačljive kanale.

MERLIN
15.11.2006, 15:51
PISDA...IN KJE NEJ GLEDAM ANGLIJO:( :( :(

:kisses:

ppstream

BMX
15.11.2006, 17:30
Danes ob 17. 00 ( če še kdo ne ve ) naj bi na drugem programu ( TV SLO 2 ) prenašali
Nekaj denarja jim je ostalo od neprenašanja lige prvakov......... Čakam še na (že napovedane in tudi odpovedane) tekme najmočnejših lig.

BMX
15.11.2006, 18:27
Makedonci izgubil...............

čudežni
15.11.2006, 20:29
Makedonci izgubil...............

Ufff, pa tejle Makedoniji ne bi pomagal niti največji izmed največjih trenerjev.:(
Ni kvalitete, ni nekih posameznikov, ki bi kaj naredili. Izmed celotne ekipe sem videl 3,4 uporabne igralce, vsi ostali - žalost od žalosti. Upam, da so imeli slab dan, čeprav sem jih prvič gledal v živo.Slab fuzbal.
Škoda za Katanca, ker ne more iz fičota napraviti Bmw-ja.
Hrvati so ipak najačji :veryevil: :rolling: :nonono: in so premegali nepopustljive Žide.
Lepa tekma za oko med Holandci in Angleži.

grofa
16.11.2006, 07:29
ppstream

TOLE VERJETN POMEN TV3:rolling: :rolling:
HVALA, SM GLEDALA...:kisses:

zverina
16.11.2006, 09:49
ti je bla všeč tekma?;)

grofa
16.11.2006, 11:43
ti je bla všeč tekma?;)

SAM RUNI:blush: :kisses:

SuperPig
16.11.2006, 11:48
runi je včeraj streljal na gol, kot da bi prvič v življenju žogo vidu

MERLIN
16.11.2006, 16:08
TOLE VERJETN POMEN TV3:rolling: :rolling:
HVALA, SM GLEDALA...:kisses:

ne mislil sem ppstream kitajski kanali prenašajo vse tekme prek tega

http://www.myp2p.eu/Saturday.htm

nism pa vedel da je blo na tv3, dokler nism prižgal:

p.s.

zakaj maš nov nick?
si spet bannana?;)

grofa
16.11.2006, 16:51
runi je včeraj streljal na gol, kot da bi prvič v življenju žogo vidu

JAH, KLINC, GOL JE PA LE DAU...S PODPLATOM, SE MI ZDI:rolling: :rolling: :rolling: TISTA GLAUCA JE BLA PA RES SMEŠNA NO...:rolling: :rolling: :rolling:

SAM MU PROU NČ NE ZAMERM..KJE BIU SPET DRGJE, NA SREDINI, ZADI, TOK PRIDN....

grofa
16.11.2006, 16:52
ne mislil sem ppstream kitajski kanali prenašajo vse tekme prek tega

http://www.myp2p.eu/Saturday.htm

nism pa vedel da je blo na tv3, dokler nism prižgal:

p.s.

zakaj maš nov nick?
si spet bannana?;)

AJA, SM PA MISNLA, DA ME SPET ZAFRKAVAŠ....MENE JE PA KOLEGA KLICU NEKI ČEZ OSM, ČE GLEDAM...NISM MELA POJMA...

BANANA JA..IN ZAMISL...SPLOH NE VEM, ZAKWA:( :(

:veryevil: :kisses:

Nincha II.
16.11.2006, 19:06
Ciper : Nemcija, vceraj ... 1:1 :mad:

Verbal
16.11.2006, 19:07
Mater, Švabi se pa vedno ven zvlečejo...

Nincha II.
16.11.2006, 19:11
Mater, Švabi se pa vedno ven zvlečejo...

Vedno, je reku :blush:

Tko slabo je vceri Elf igral, kokr so igral pred SP :dontknow:
Upam, da je to samo zaradi zacasnega padca forme nosilcev igre in zaradi par pomembnih odsotnih igralcev...
Do marca, ko igrajo prosti Ceski, je zdej vmes dolga pavza, upam, da se poberejo. :P

SuperPig
17.11.2006, 05:44
kdo pa je zdaj sploh selektor elfa?

hatatitla
17.11.2006, 07:41
Bivši pomočnik od Klinsmana.

Nincha II.
17.11.2006, 09:46
kdo pa je zdaj sploh selektor elfa?

Joachim Löw, pomocnik je sedaj Hansi Flick.

Verbal
17.11.2006, 09:51
Sem mislil, da ti navijaš za Ciper in si razočarana, da niso Švabov premagali, saj so imeli prednost domačega terena, pa še Švabi so igrali zanič, si sama priznala.
Itak pa ni važno, obe, Nemčija in Češka, bosta šli na Euro iz te skupine, bo pa zanimivo pogledati, kdo od njiju bo slavil.

Nincha II.
17.11.2006, 10:01
Sem mislil, da ti navijaš za Ciper in si razočarana, da niso Švabov premagali, saj so imeli prednost domačega terena, pa še Švabi so igrali zanič, si sama priznala.
Itak pa ni važno, obe, Nemčija in Češka, bosta šli na Euro iz te skupine, bo pa zanimivo pogledati, kdo od njiju bo slavil.

Neeee, mah kaki Ciper ... :D
Jst sm pomoje najvecja navijacica Nemcije v fuzbalu in ljubiteljica 1. in 2. Bundeslige na tem forumu :kisses:

Nemci so igrali obupno. Pol pa se recejo, da ni blo poskodovanega Podolskega (wau, k sploh NI v formi tko al tako), pa da je Ballack ze cist utrujen (vseen je dal gol), pa zadnja vrsta je cist spremenjena, pa Schweini ne more igrat dobr, ce nima Poldija s sabo pa tko naprej ... Aaaa. Sami izgovori, igra pa groteskna. Se vedno solidni Frings se je nekam zgubil :dontknow:

Vse, kar lahko kot navijacica Elfa recem je, hvalabogu da je zdej do marca pavza, pol pa .. Cehi :approve:

Verbal
17.11.2006, 10:03
http://onsport.t-online.de/c/96/34/10/9634104.html

Ballack pa postal najjači nemški vezist med strelci vseh časov.
Naj mu go, če že na SP med domačimi gledalci ni dal gola.