Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Emule in wifi povezava

tomlin
21.08.2006, 19:48
Imam dva računalnika povezana wireless na sagem 3344. Opazil sem, da če imam na enem računalniku vključen Emule dela vse OK, če pa vključim Emule še na drugem računalniku istočasno po nekaj trenutkih izgubim povezavo na obeh računalnikih, čeprav mi kaže da imam brezžično povezavo izvrstno, hitrost 54kb/s. Nastavitve imam vse avtomatične. Nikakor se ne morem povezati na internet, čeprav mu dam "popravi povezavo," ali "onemogoči-omogoči povezavo". Pomaga mu le izklop sagema in ponovni vklop, nato spet dela normalno. Ali mi kdo lahko razloži, kaj je to z Emule in izgubo povezave ?? Ali ima še kdo iste probleme ??

srus012
21.08.2006, 21:59
Zdravo!

Imam popolnoma enako konfiguracijo mreže kot ti. Imel sem pa problem med emule in VoIP telefonijo glej http://forumi.siol.net/showthread.php?t=17851

Pomagala je nadgradnja Sagema na zadnjo verzijo, ki jo je organiziral učinkoviti g. Storž. Morda bo pomagala tudi pri tebi.

LP

tomlin
30.08.2006, 13:24
Tudi nadgradnja ni pomagala, niti telekomov delavec poslan v centralo. Nesel sem ga na RAM2 kjer so ugotovili da je PCMCIA OK, modem bo pa potrebno zamenjati, ko pride nova pošiljka. Tako je to !?