Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Se vam je kdaj zgodilo

Nodika
23.08.2006, 07:49
..da bi (z ljubega miru) kar tako malo preverili partnerjevo zvestobo.

Ko takole gledam okoli sebe, si včasih mislim, ja madona mogoče je pa le fajn občasno (preventiva) bit malo skeptičen. Nič slabega ne mislim, samo tako, imam kar nekaj primerov okoli sebe, ko so bili ljudje čist preveč sigurni, da se pa njim to ne bo nikoli zgodilo.

Pol pa bum. :O "lubica jaz ne bi bil več s tabo..."

Mene so npr zadnjič zasrbeli prsti, kar tako, da bi malo pokukala v njegov telefon. :shy: :blush:

Konec koncev nismo ves čas skupaj, ane.

Ne me zdej zbombardirat, jaz pač tko čutim.

Marduk1
23.08.2006, 07:56
Sej po moje vsake tolk časa lahko pogledaš al pa vsaj pomisliš da te partner vara, ampak če je pa to pretirano, pa po moje postane tko ka u kakem ameriškem filmu.
Mislim da bi morali preveriti partnerjevo zvestobo na bolj odkrit način, da se pogovorita al pa kej podobnega.

roxa
23.08.2006, 08:04

Ko takole gledam okoli sebe, si včasih mislim, ja madona mogoče je pa le fajn občasno (preventiva) bit malo skeptičen. Nič slabega ne mislim, samo tako, imam kar nekaj primerov okoli sebe, ko so bili ljudje čist preveč sigurni, da se pa njim to ne bo nikoli zgodilo.

Mene so npr zadnjič zasrbeli prsti, kar tako, da bi malo pokukala v njegov telefon. :shy: :blush:

Lepo je to, da poveš po pravici. Vendar se vprašaj, kaj je povod tvojega preverjanja? verjetno strah?
Preverjati človeka pomeni, da mu ne zaupaš, oziroma, da ne zaupaš, sebi.
Ne morem reči, da nisem nikoli naredila kakega "prevarjanja", vendar zdaj to ne počnem več in sem trdno odločena, da je njegova volja, da gre, če hoče....Tu se ne da nič storiti.

Osebno pa ne maram, da mene kdo preverja. Se mi zdi, da ne počnem nič takega-razen kakšnega flirta:dontknow: :shy: ;)

RunningMan
23.08.2006, 08:21
Tist moment ko mi gre v telefon brskat, bo ogenj v strehi; to je zame izdaja zaupanja in nezmožnost partnerja, da postavi direkt vprašanje in se raje zateče k nekim moralnim "sej bom sam mal pogledala, neki se čuden obnaša, malo me je strah" in podobno....

ARGHH, kar zvije me ko si predstavljam da mi gre nekdo SMSe brat in cifre gledat..:nonono: :nonono: :nonono:

Niny
23.08.2006, 08:27
Se ob direktnem vprašanju vedno dobi direkten odgovor (resničen)? :)

spartan
23.08.2006, 08:29

lej Nodika....nekaj kar fantaziramo, mislimo, razmišljamo, izrečemo in naredimo je po moje (potrebno) ločiti. Tukaj so še občutki, da so stvari še bolj kompleksne.

V bistvu; ali si lahko popolnoma pripravljen na vse, kar te lahko doleti? Če kaj vem, potem ziher vem, da te življenje lahko v trenutku preseneti.

Je pa tudi nekaj drugega; partnerja ne moreš presojati po sebi (in tega ne razumeti kot sodbo, ampak kot stališče).........še eno vprašanjce; a si mogoče začela od forumašov prejemali OS-je in vroča sporočilca:shy:

spartan
23.08.2006, 08:30

mislim, da v vsakem primeru zveš...če ne prej, pa pozneje;)

Nodika
23.08.2006, 08:33
lej Nodika....nekaj kar fantaziramo, mislimo, razmišljamo, izrečemo in naredimo je po moje (potrebno) ločiti. Tukaj so še občutki, da so stvari še bolj kompleksne.

V bistvu; ali si lahko popolnoma pripravljen na vse, kar te lahko doleti? Če kaj vem, potem ziher vem, da te življenje lahko v trenutku preseneti.

Je pa tudi nekaj drugega; partnerja ne moreš presojati po sebi (in tega ne razumeti kot sodbo, ampak kot stališče).........še eno vprašanjce; a si mogoče začela od forumašov prejemali OS-je in vroča sporočilca:shy:

A zato, ker dobivam vroče sms-je pomeni, da avtomatično svojega sodim po sebi al kaj? :dontknow:

U462
23.08.2006, 08:38
Pa si sama pri sebi sposobna doživeti kakšen šok ... npr, da se s kakšno tvojo frendico prav prijazno pogovarja, kako naj te preseneti :dontknow:

..

Raje spokaj od njega / ali pa njega postavi pred vrata :mad: ... računaj s tem, da boš z lastnim občutkom krivde ves čas živela ti :veryevil:

roxa
23.08.2006, 08:39
A zato, ker dobivam vroče sms-je pomeni, da avtomatično svojega sodim po sebi al kaj? :dontknow:
recimo:clown:

U462
23.08.2006, 08:41
odgovor je običajno toliko trapast, kot vprašanje ;)
Predvsem pa ne sprašuj, če nisi prepričan, da lahko preživiš tudi, če gre valjar preko tebe :2thumbs:

nattka
23.08.2006, 08:46
če zvem da mi brska po telefonu bo ogenj v strehi ...

in tisti trenutek nabavim drug telefon z njemu neznano številko ... naj ga pobere od muke in radovednosti ...

Niny
23.08.2006, 09:16
odgovor je običajno toliko trapast, kot vprašanje ;)
Predvsem pa ne sprašuj, če nisi prepričan, da lahko preživiš tudi, če gre valjar preko tebe :2thumbs:

Fair enough. :2thumbs:
Sicer se pa takšnih taktik (brskanja in vohunjenja) nikoli nisem poslužila. Nikoli še nisem dvomila v bivše, da me varajo (mora bit pa najbrž res za***an občutek). Tisti, ki pa me je prevaral, mi je pa sam priznal nekaj dni po dogodku in sva se nato razšla.

mrjerry
23.08.2006, 09:21
Nikoli. Ce ne bi zelela biti z mano, je itak bols, da nehava. It may hurt for a while, ampak rajsi to, kot pa da sem se X casa z zensko, ki glumi, da me ma rada in da ves cas, ko sva skupaj, razmislja samo o tem, kako bo po koncu stekla k nekomu drugemu in se zivalsko dala dol.

brabrabranc
23.08.2006, 09:35
Tist moment ko mi gre v telefon brskat, bo ogenj v strehi; to je zame izdaja zaupanja in nezmožnost partnerja, da postavi direkt vprašanje in se raje zateče k nekim moralnim "sej bom sam mal pogledala, neki se čuden obnaša, malo me je strah" in podobno....

ARGHH, kar zvije me ko si predstavljam da mi gre nekdo SMSe brat in cifre gledat..:nonono: :nonono: :nonono:

tut jst sem bil mišljenja, da zgolj primitivc gre svojmu partnerju gledat v telefon. Nekega dne sem posumil in dejansko pogledal vanj. Me je skor kap. Pogledal sem upravičeno.
Nezmožnost partnerja, da postavi direkt vprašanje? Še takrat, ko sem imel trdne dokaze, da sem prevaran, je zanikala. Torej bi blo direkt vprašanje nesmiselno in brezpredmetno...
Še vedno mislm, da se o tej debati lahko pogovarjajo ljudje, ki imajo s tem izkušnje, vse ostalo je zgolj hipotetično...Ker ko si enkrat v taki poziciji, se ti normalen vedenjski vzorec spremeni.

mrjerry
23.08.2006, 09:40
Meni se je pred kratkim sanjalo, da kar lepega dne prisla do mene in rekla, da pac ne bova vec skup in da gre zdej k svojmu fantu (tocn tko je rekla).

Zbudil sem se iz nule, mel ene 200 pulza... U glavnem... Sigurno bi tezko prenesel, ce bi se to zgodilo. Ampak vem, da bi prenesel.

Nodika
23.08.2006, 09:43
Meni se je pred kratkim sanjalo, da kar lepega dne prisla do mene in rekla, da pac ne bova vec skup in da gre zdej k svojmu fantu (tocn tko je rekla).

Zbudil sem se iz nule, mel ene 200 pulza... U glavnem... Sigurno bi tezko prenesel, ce bi se to zgodilo. Ampak vem, da bi prenesel.

Prit mal k men no.... :approve: :P

roxa
23.08.2006, 09:44
:nonono: ...men se je tud že to sanjal....pa sem ga hitro stisnila k sebi:blush:

Andreea
23.08.2006, 10:59
Sej po moje vsake tolk časa lahko pogledaš al pa vsaj pomisliš da te partner vara, ampak če je pa to pretirano, pa po moje postane tko ka u kakem ameriškem filmu.
Mislim da bi morali preveriti partnerjevo zvestobo na bolj odkrit način, da se pogovorita al pa kej podobnega.

In tvoj dragi bo rekel, seveda, ljubica, vsak dan n_t_gnem se tri poleg tebe. Saj nimas nic proti?:rolling:
Saj je normalen, ce te kdaj malo popade ljubosumje, sploh ce se zadnje case malo drugace obnasa. Ce ti je vseeno kaj partner dela, po moje to ni tisto pravo. Meni se je zgodilo, da sem sla preverjat...in sem ga dobila. :(
Je pa res da lahko pretirano ljubosumje unici zvezo tako kot skok cez plot.

dvojčica
23.08.2006, 11:03

Nikoli ga nisem preverjala...in na misel mi ne pride, da bi brskala po njegovem telefonu. In tud meni ne bi blo všeč, če bi on to počel:)

brabrabranc
23.08.2006, 11:16
Nikoli ga nisem preverjala...in na misel mi ne pride, da bi brskala po njegovem telefonu. In tud meni ne bi blo všeč, če bi on to počel:)

ah, ne klobasaj.....če bi bla 99%, da te vara, mu ne bi pokukala v telefon?

dvojčica
23.08.2006, 11:22

Ne vem, ker nisem v taki situaciji. Do zdaj me ni nikoli zamikalo, da bi mu. ;)

brabrabranc
23.08.2006, 11:36
Ne vem, ker nisem v taki situaciji. Do zdaj me ni nikoli zamikalo, da bi mu. ;)

očitno mu zaupaš, kar je prav.
Prej sem pa govoril hipotetično: če bi bla 99% sigurna, da te vara, bi pogledala v telefon.

dvojčica
23.08.2006, 11:47
očitno mu zaupaš, kar je prav.
Prej sem pa govoril hipotetično: če bi bla 99% sigurna, da te vara, bi pogledala v telefon.

Tud hipotetično težko odgovorim. Zdajle ti z lahkoto odgovorim da ne bi...če bi bla pa res na tem, pa ne dam roke v ogenj:)
Nisem kaj dosti ljubosumna in sumničava...zaenkrat nisem imela vzroka, da bi bila:)

D' Andre
23.08.2006, 11:50
Pretirano ljubosumje je pomanjkanje samozavesti... Svojim bejbam nkol nisem špegal v telefon, stikal po žepih al oprezal za njimi, al pa spraševal neumna vprašanja njene kolegice. Zame je to, kar je rekla, držalo kot pribito. Če pa se je kasneje izkazalo za laž, se je pa itak sama zagovarjala. Sploh pa: če karkoli sumite, je vse razen pogovora otročje stikanje, in to pomeni, da v vezi manjka komunikacije, za kar ste delno sami krivi. In če se vam partner zlaže v ksiht ter znakov laži ne prepoznate, pač partnerja ne poznate dovolj.

Soleil
23.08.2006, 13:06
Če kdo ve kakšen učinkovit, diskreten in varen način preverjanja zvestobe, je pa car ...

V telefon sem tudi jaz že pokukala, prebrala SMS-je (vem, da sem packa ... ampak firbec je bil hujši od vesti). Nisem iskala nobenih dokazov o nezvestobi, le zanimalo me je kaj si piše in s kom.

mrjerry
23.08.2006, 13:15
To je se hujs :veryevil:

Soleil
23.08.2006, 13:16
Ma, saj vem ... sem pa samo enkrat :angel:

brabrabranc
23.08.2006, 13:37
Če kdo ve kakšen učinkovit, diskreten in varen način preverjanja zvestobe, je pa car ...

heh, je....GPS...

mrjerry
23.08.2006, 13:44
detektivske sluzbe, if you really must know...

U462
23.08.2006, 22:02
predno pokukas v njegov mobi, ocisti svojega :2thumbs:

Nodika
24.08.2006, 07:32
predno pokukas v njegov mobi, ocisti svojega :2thumbs:

Je tko nedolžno, da se tut brisat ne splača. :shy:

Kahla
24.08.2006, 08:42
Se mi je, ja. Jaz občasno mal preverjam take stvari - čist tko, ne iz ljubosumja, ampak radi reda.

U462
24.08.2006, 09:57
Se mi je, ja. Jaz občasno mal preverjam take stvari - čist tko, ne iz ljubosumja, ampak radi reda.
a to zarad ajfranja al yebozovnosti :D

snežko
24.08.2006, 11:01

:) če bi bila 99% zihr da vara, ne bi imela šanse da pogledaš v telefon, ker bi ga imel skoz pri sebi in ga ne bi puščal da leži naokoli...

snežko
24.08.2006, 11:05

:) če te to mika draga moja, bo šla vajina veza samo še navzdol.....

ta-mala
24.08.2006, 11:21
Js mam pa mal drugačno izkušnjo.
Ko je na morju moj dragi skos dobival ena sporočila sm ga sam tko uprašala za foro če ga ta druga lubica že pogreša. Sj je vedu da se hecam, ampak počas sva pršla do tega, da nimava kej skrivat, in sva kr oba skupi brala mesiče, pa klice pa use take stvari v telefonu, zraven sva se pa smejala. Tko da js lahko komurkoli dam svoj mobitel pa naj gleda notr kar hoče. Nimam nič za skrivat. Če bi pa mela, bi ga pa sigurno skrivala. Aja pa še en nasvet za vse ki mate kakšne sumljive mesiče v telefonih: Obstaja tudi možnost briši! Isto velja za vse klice...

U462
24.08.2006, 11:29
...: Obstaja tudi možnost briši! Isto velja za vse klice...
a lohk kšno slikco peščenih potičk tuki objaviš :angel:

Kahla
24.08.2006, 11:54
a to zarad ajfranja al yebozovnosti :D
Prevod za besedo ajfranja..pls.

U462
24.08.2006, 11:57
Prevod za besedo ajfranja..pls.
a tadrugo pa zastopiš :veryevil:
ajfrati ... biti ljubosumen ;)

Nodika
24.08.2006, 12:01
Ko je na morju moj dragi skos dobival ena sporočila sm ga sam tko uprašala za foro če ga ta druga lubica že pogreša. Sj je vedu da se hecam, ampak počas sva pršla do tega, da nimava kej skrivat, in sva kr oba skupi brala mesiče, pa klice pa use take stvari v telefonu, zraven sva se pa smejala. Tko da js lahko komurkoli dam svoj mobitel pa naj gleda notr kar hoče. Nimam nič za skrivat. Če bi pa mela, bi ga pa sigurno skrivala. Aja pa še en nasvet za vse ki mate kakšne sumljive mesiče v telefonih: Obstaja tudi možnost briši! Isto velja za vse klice...

:eek:

mrjerry
24.08.2006, 12:03
Tale se mi zdi pa mal krepka...

Mene recimo NE zanima, kaj si moja dopisuje s svojimi frendicami in se mi tudi ne bi zdelo smesno brat, da dons katera izmed njih (recimo) ne more na pjaco, ker ma menstro in jo vse boli. Po drugi strani bi najbrz tud ta frendica znorela, ce bi slisala, da njene mesidze bere folk, ki mu niso namenjeni (beri: jaz).

nattka
24.08.2006, 12:12
nikoli nisem razumela ljudi, ki odpirali in brali sestrin dnevnik, sinova pisma, možev sms in kar je še takega ...
pa zaradi mene lahko tam ne piše čisto nič, to sodi med zasebnost prejemnika ...

če bi bila pa 99% prepričana da me vara, kot je nekdo omenil, bi ga posadila predse in ga direktno vprašala ... bi ga že pri 50% ampak ni zdaj to point ...

U462
24.08.2006, 12:18
če bi bila pa 99% prepričana da me vara, kot je nekdo omenil, bi ga posadila predse in ga direktno vprašala ... bi ga že pri 50% ampak ni zdaj to point ...
čist tko :dontknow: ... zakaj hudiča babe svojim descem ne privoščite še kakšnega mesa druge živalce :dontknow:

kt da je človek obsojen v Hagu, zato, kse z eno spetlja :mad:

Nodika
24.08.2006, 12:24
čist tko :dontknow: ... zakaj hudiča babe svojim descem ne privoščite še kakšnega mesa druge živalce :dontknow:

A tvoja ti ga privošči?

U462
24.08.2006, 12:26
A tvoja ti ga privošči?
a ti bi mi ga ;)
kaj pa tvoj ... se lahko še kje drugje popase :veryevil:

Nodika
24.08.2006, 12:39
a ti bi mi ga ;)
kaj pa tvoj ... se lahko še kje drugje popase :veryevil:

Kaj se izmikaš.

Povej zdej?

Pa še postelje ti ane, predno gre od doma in v hladilnik da šampanjec.
Pa prosi te, da mal potegnita, če bo pozna, da bi bla rada mal zraven ANE?

Alkako je z vami? Itak u nulo sproščen vzdušje...

:rolling:

nattka
24.08.2006, 12:40

saj ima lahko drugo meso ... samo naj tja odnese še svoje gate in želodec ...

Nodika
24.08.2006, 12:43
saj ima lahko drugo meso ... samo naj tja odnese še svoje gate in želodec ...

:cin:

Kahla
24.08.2006, 12:58
a tadrugo pa zastopiš :veryevil:
ajfrati ... biti ljubosumen ;)
Ja, tadrugo pa zastopim. Ne eno ne drugo. ;)

brabrabranc
24.08.2006, 13:16
nikoli nisem razumela ljudi, ki odpirali in brali sestrin dnevnik, sinova pisma, možev sms in kar je še takega ...
pa zaradi mene lahko tam ne piše čisto nič, to sodi med zasebnost prejemnika ...

četudi si 99% prepričana, da te vara, ti verjetno ne bi priznal.

Jelengar
24.08.2006, 13:20
Nikakor ne. :rolling: Mnogi celo zanikajo karkoli, ce jih slucajno celo v postelji zalotis med varanjem. :veryevil: Nekateri so res primerki..... :rolling:

nattka
24.08.2006, 13:21
četudi si 99% prepričana, da te vara, ti verjetno ne bi priznal.

večina jih ne prizna ...

ampak v prvem postu prvi stavek glasi takole: se vem je kdaj zgodilo,

in v takem primeru niti slučajno ne odobravam stikanja ... da me nekdo kar tako malo preverja ...

brabrabranc
24.08.2006, 13:43
večina jih ne prizna ...

in v takem primeru niti slučajno ne odobravam stikanja ... da me nekdo kar tako malo preverja ...

se strinjam. Tudi jaz bi ne preverjal, če ne bi obstajal sum.

Jelengar
24.08.2006, 14:02
Prav zanimivo, kako smo alergicni na preverjanje in kako samoumevno in moralno se nam zdi varanje. :nonono: Sicer pa obstajajo razne oblike varanja. Imam izkusnjo, ko se je ena pretvarjala, da je nekaj, kar ni bila (nobenega spolnega varanja). Laz na laz, konstrukt na konstrukt, ki so pocasi sami pricurljali na dan. Tudi ob soocenju crnega na belem je neomajno vztrajala pri lazeh in znanstveni fantastiki. Prav bedno je bilo, ko te nekdo v oci gleda in hladnokrvno 1000% na uro laze. Od takrat sem mnenja, da kaka "stih proba" kdaj pa kdaj ne more skodit. Ce partner igra "fair play" potem itak nimas kaj najti. Jaz se ne bojim preverjanja. In zakaj ne? Zato, ker sem odprta knjiga. :dontknow: Jaz mojo partnerko velikokrat prosim, da kaj pobrska po mojem racunalniku, vcasih pa da mi pove kake stevilke z mojih mobilcev, ali karkoli drugega. Pac zivim zivljenje kakrsnega se v nobenem trenutku ne bom sramoval pred partnerko. Z brskanjem po e-mailih, mobilcih in podobno, ne bo zvedela nic novega o meni. :dontknow:

Najbolj mi gredo pa na jetra kreteni, ki jih zalotis pri varanju, potem pa se oni spravijo nate, ces na kaksen podel nacin vohunis za njimi. :nonono: Po njigovi logiki je vohunjenje podlo, varanje pa je humanitarno delo pri UNESCO. :nonono: :( :( :(

U462
24.08.2006, 15:11
Kaj se izmikaš.

ni izmikanje :rolling: .... ampak po moje je to vprašanje, ki se ne postavlja med dvema ;)

Povej zdej?

če bi imela *****, bi te en tolk brigal :veryevil:

Pa še postelje ti ane, predno gre od doma in v hladilnik da šampanjec.

jest mam rajš viski ampak, če bi blo pa od tebe, bi pa tud to požru :P

Pa prosi te, da mal potegnita, če bo pozna, da bi bla rada mal zraven ANE?

sej učiš se pa še kr hitr ;)

Alkako je z vami? Itak u nulo sproščen vzdušje...

:rolling:
lohk se zmenva :P

U462
24.08.2006, 15:14
večina jih ne prizna ...

zato so pa STAZI, UDBA in še ene par takšnih fitr crknil :rolling:

le kako MOSADEKU uspeva preživeti ... mora, da so dobri :rolling:

Niny
24.08.2006, 18:27
Nikakor ne. :rolling: Mnogi celo zanikajo karkoli, ce jih slucajno celo v postelji zalotis med varanjem. :veryevil: Nekateri so res primerki..... :rolling:

Draga, ni tko kokr zgleda! :rolling:

brabrabranc
25.08.2006, 11:20
Draga, ni tko kokr zgleda! :rolling:

lol!

*DeeDee*
17.10.2006, 14:10
nodika tut mene je enkrt zanimalo kaj je kj na njegoumu telefonu;-)k nikol ni meu cajta za mene...pa ni blo nč:Doz je meu smse zaklenjene...:Pzdj itk nisma vec skup

clea
17.10.2006, 18:39
Ja in tisti, ki vara bo lepo odkrito povrdal kaj počne. Ne vem no.

clea
17.10.2006, 18:41
Tale post sem mislila.

DjCanon
17.10.2006, 21:32
mislim da zvezstoba ni ravno za slovence najboljša vrlina....neglede na to pa kar se tega tiče, tisti ki vara se nemore pogovarjat z partnerjem...zakaj ne? ker dejansko če bi se o tem pogovarjali nebi varali, ker iz pogovora ali bi se šlo narazn ali pa bi se ta problem rešilo.
tko da pogovor pri zvestobi je pomemben...sam ne rešuje problema varanja...vsaj za 1x še ne
in testirat na odkrit način to se neda....menim da ni možno ker na žalost je malo folka odkritega...pa bi vse po pravici povedalo...na žalost nismo v idealnem svetu z idealnimi ljudmi :D tako je pač to ;)

meadow sun
18.10.2006, 13:52
Moje mnenje je,da če enkrat začneš razmišljat o teh stvareh,je že nekaj narobe oz.ti že nekaj ne da miru.Po moje gre potem počasi vse v franže.Če je v medsebojnem odnosu vse lepo in prav je brez veze iskat iglo v kopici sena,ki je mogoče sploh ni. Tko da,imejte se radi! :)