Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Microsoft Flight Simulaor X

Mafiozo
23.08.2006, 15:37
Odprl sem temo, da malo vidim kaj ostali pravite na to igro. Jaz sem probal demo pa se mi zdi odlična igra, v primerjavi s predhodniki.

Lp

vajenc
10.10.2006, 21:16
Jz priznam nisem še probal, čakam pa na crackano full verzijo. Flight simulator predtazaden se mi zdi pa tut odličen, samo ta zadnji pa ima sem vidu kar veliko novih igrač za letenje.

pa še to: pred dvema dnevoma so uradno ustanovili klub virtualnih pilotov slovenije. Se povežeš na njihove serverje in v resnici letiš,(virtualno seveda), kjer pravi kontrolorji bedijo nad tabo in pravi piloti iz slovenije letijo po luftu, ker je eden izmed sponzorjev tudi naša adria, seveda pa tudi microsoft k jim je dal FS X. pa še to se mi zdi da imajo članarino, ker v bistvu to ni tok namenjeno za ˝igranje˝če me zastopiš

Octapus
23.11.2006, 13:10
Ta igra je zelo dobra, sme igral prejšnji del, je pa tudi zelo težka, moraš obvladat stvar.

WarlordAlexander
23.11.2006, 16:45
Ja men bi bla dobra, če mi neb tolk štekal :) Drgač je pa res zlo dobra simulacija letenja kakšnega 747 ali Airbusa 321 in še raznih drugih katerih jih imaš v igrci. Sam morš pa bit res že kr profesionalc, da vzletiš in pristaneš s Boeingom ali Airbusom. Jest k sm ga igrov sploh nism na začetku vedu kje je avtopilot, pa še vedno ga ne znam naštimat da bi letel proti recimo iz New Yorka proti Chichagu, d raj ne rečem kej o mojmo pristajanju :)

mrjerry
24.11.2006, 10:58
Se vedno je lazje od Falcona 4, kjer te v ekstremnih situacijah lahko zadan stinger, se preden sploh dobro vzletis...

Sem pac bolj pristas vojaskih letalcin, ampak zal ze dolgo ni bilo casa za kak resnejsi polet ali celo vojno.

egon.mythbuster
07.12.2006, 08:58
haha jaz sem narejo že vse misije zaj sm pa na poti okol sveta z bobardier lirjet crj700

egon.mythbuster
07.12.2006, 08:59
to je najbolša simulacija kdajkoli samo problem je njena sistemska požrešnost