Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pirsing spolovil

Nodika
25.08.2006, 11:25
Jaz imam pa eno vprašanje.

Mi lahko prosim kdo pove zakaj si ljudje luknajo lulčke, lulice, bradavice...

Kje je keč. Na kakšen način te to potem, ko ti to uspejo nardit (aua) in ko se zadevica uboga (bog ne daj, da je kako drugače) zaceli, sploh rajca. A te model vleče za ringce v bradavicah med seksom in drgne po g točki z uhančkom, če ga ima na lulčku... Mal mi pojasnite to. :dontknow:

Al je tle posredi mazo? Še najbolj bi bla pa vesela, če bi to lahko zvedla s prve roke. Je kje kakšen preluknjan?

Lohk je pa sam fajn k te na plaži ljudje čudn gledajo pa si nekaj posebnega? :D

:shy: Ne morem verjet kakšne flancam.

mrjerry
25.08.2006, 11:28
Provociras, ane.

Za tipe ne vem. Za zenske vem, da pirsing na klitorisu (natancneje, pirsing koze, ki prekriva klitoris, t.i. hood pirsing) stimulira ze med hojo po cesti.

U462
25.08.2006, 11:28
miška, dej to temo pod Lepoto in stil :veryevil:

Nodika
25.08.2006, 11:31
Provociras, ane.

Za tipe ne vem. Za zenske vem, da pirsing na klitorisu (natancneje, pirsing koze, ki prekriva klitoris, t.i. hood pirsing) stimulira ze med hojo po cesti.

Mrjerry, res nimam čist kristalne slike glede tega. :D

Če te pa to stimulira pol pa jaz več nič ne vem. :nonono:

Nodika
25.08.2006, 11:32
miška, dej to temo pod Lepoto in stil :veryevil:

Tebe bom dala pod Lepoto in stil, če ne boš tiho! :mad: :veryevil:

Sharkica
25.08.2006, 11:33

Kje je keč. Na kakšen način te to potem, ko ti to uspejo nardit (aua) in ko se zadevica uboga (bog ne daj, da je kako drugače) zaceli, sploh rajca. A te model vleče za ringce v bradavicah med seksom in drgne po g točki z uhančkom, če ga ima na lulčku... Mal mi pojasnite to. :dontknow:

Al je tle posredi mazo? Še najbolj bi bla pa vesela, če bi to lahko zvedla s prve roke. Je kje kakšen preluknjan?

Pa kok si ti stara???

mrjerry
25.08.2006, 11:37
Mrjerry, res nimam čist kristalne slike glede tega. :D

Če te pa to stimulira pol pa jaz več nič ne vem. :nonono:

Zensko stimulira, ker je v neposredni blizini klitorisa. Simlpe as that. Najbrz sama ves (bols od mene) da klitoris cuti tudi posredne drazljaje... Ce mas tam lepo bruseno bunkico, ki se med hojo mal premika, si lahko predstavlas, da neki je ;). Pirsinga na moskem si pa ne znam razlozit... Najbrz bolj stvar estetike, kot kaj drugega (podobno kot npr. uhan v sramni ustnici, ki nima vecje stimulativne funkcije).

Meni so vsec vertikalni pirsingi kozice, ki prekriva klitoris :blush:

Nodika
25.08.2006, 11:38
Pa kok si ti stara???

Ajde, ugan. :D ;)

Nodika
25.08.2006, 11:40
Zensko stimulira, ker je v neposredni blizini klitorisa. Simlpe as that. Najbrz sama ves (bols od mene) da klitoris cuti tudi posredne drazljaje... Ce mas tam lepo bruseno bunkico, ki se med hojo mal premika, si lahko predstavlas, da neki je ;). Pirsinga na moskem si pa ne znam razlozit... Najbrz bolj stvar estetike, kot kaj drugega (podobno kot npr. uhan v sramni ustnici, ki nima vecje stimulativne funkcije).

Meni so vsec vertikalni pirsingi kozice, ki prekriva klitoris :blush:

Ko o tem razmišljam vidim samo velik BOLEČINE.

:dead:

Po moje moraš bi res mal zasekan.

D' Andre
25.08.2006, 11:42
Cerka 12, več ne...
Pač, ljudje to počnejo, verjetno ne iz želje, da bi mučili same sebe... Verjetno iz istih razlogov, zaradi katerih si kuraste blondinke vsako jutro z lopato nanašajo kupe ličila...

mrjerry
25.08.2006, 11:45
Agree

naredis, kar ti pase. Pirsingi praviloma ne bolijo tok zlo, ce ga jasno das delat nekomu, ki se na to spozna. Vecji problem znajo bit vnetja, ki so se posebej problematicna na spolnih organih. Ce ne bi bilo tega strahu, sem ziher, da bi mela tamala ze eno lustkano palcko med nogami :P

Nodika
25.08.2006, 11:49
Cerka 12, več ne...
Pač, ljudje to počnejo, verjetno ne iz želje, da bi mučili same sebe... Verjetno iz istih razlogov, zaradi katerih si kuraste blondinke vsako jutro z lopato nanašajo kupe ličila...

wtf :confused:

(a bo, si ok?)

Kaj si hotu rečt? :dontknow:

Sharkica
25.08.2006, 11:51
wtf :confused:

(a bo, si ok?)

Kaj si hotu rečt? :dontknow:

Đizs, Nodi ... vsaj delaj se, da kej razumeš, no ... :rolling: :D

Nodika
25.08.2006, 12:02
Đizs, Nodi ... vsaj delaj se, da kej razumeš, no ... :rolling: :D

Tko kot ti ne. :nonono: :D :D

Nodika
25.08.2006, 12:03
Mrjerry, ni mi všeč ta naslov. :D

U462
25.08.2006, 12:09
Tebe bom dala pod Lepoto in stil, če ne boš tiho! :mad: :veryevil:
pri teb bi jst tko elegantn zgledou med tvojimi bedrčki :P

Kahla
25.08.2006, 12:14
Cerka 12, več ne...

:nonono: :nonono: :nonono:

Andreea
25.08.2006, 12:34
Cerka 12, več ne...

:rofl:

Nodika
25.08.2006, 12:36
Cerka 12, več ne...

:nonono: :nonono: :nonono:

Men tut ni blo nč jasn!:rolling:

Andreea
25.08.2006, 12:38
Jaz se ne bi, ni sans, pa je lahko to kolikor hoce sexi. Mam sicer 3 luknje v usesu (eno sem si naredila sama), ampak je to vec kot dovolj.
Cez tisto zacetno bolecino bi ze brez velikega problema sla, me pa zanima, kaj se zgodi, ce se ti zadeva zagnoji in zapaca? A gres h dohtarju in ti rece: ni panike, sej bomo pa malo odrezali?!
:O

Nodika
25.08.2006, 12:41
Jaz se ne bi, ni sans, pa je lahko to kolikor hoce sexi. Mam sicer 3 luknje v usesu (eno sem si naredila sama), ampak je to vec kot dovolj.
Cez tisto zacetno bolecino bi ze brez velikega problema sla, me pa zanima, kaj se zgodi, ce se ti zadeva zagnoji in zapaca? A gres h dohtarju in ti rece: ni panike, sej bomo pa malo odrezali?!
:O

:rolling:

mrjerry
25.08.2006, 12:42
Glih tko najbrz ni... Se pa splaca nad tem zamislit.

Ampak res je stvar estetike. Meni so pirsingi uses ogabni. Izjema so luknje za uhane (klasika), pa se te samo ene in se pri teh sem zlo zbircen, kar se uhanov tice.

Sharkica
25.08.2006, 12:43
Glih tko najbrz ni... Se pa splaca nad tem zamislit.

Ampak res je stvar estetike. Meni so pirsingi uses ogabni. Izjema so luknje za uhane (klasika), pa se te samo ene in se pri teh sem zlo zbircen, kar se uhanov tice.

A to kadar jih zase kupuješ?

D' Andre
25.08.2006, 12:53
Butasto vprašanje zahteva ****** odgovor, hehe... Pirsing je stvar okusa... Men je kul, čeprav sam nimam nbenga... Mam pa občutek, da lahko še bolj draži določene cone med seksom... Zato je tok popirsanega folka... Da bi bila pa to kaka deviacija, to pa ne... Če pa že je, je deviacija potem tudi kila ometa na ksihtu, to je vse, kar sem hotel reči... :)

Marduk1
25.08.2006, 13:56
Pirsing na spolovila je še dokaj normalen.
Kaj pa tetovaže na spolovilih??

snežko
25.08.2006, 14:23
:) no way hose

ozayrus
25.08.2006, 14:26
V teoriji mogoče, v praksi...

Andreea
25.08.2006, 14:27
au... pa ja, sanjaj. V blizino moje tamale ne pride nic takega, hvala lepa.
:nonono:

Marduk1
25.08.2006, 14:43
Ja pa tut taki se najdejo. Nekateri si dajejo na penis tetovirat razne zmaje pa metulje za ženske pa mislm da tut neki takega.

Andreea
25.08.2006, 14:45
Ojoj... Jaz bi raje imela tam blizu kakega drugega "zmaja".
:D

Marduk1
25.08.2006, 14:49
Ojoj... Jaz bi raje imela tam blizu kakega drugega "zmaja".

Hehe. :rolling:

roxa
26.08.2006, 07:53
:veryfunny: Jaz imam pa eno vprašanje.

:D Nodika....
kmal pa te bom na kafe povabla:D ....

(imaš smisel za mumor ne?)

FOLK ne se bat-po mojem ni vrstnica mojga brata:dontknow: [/QUOTE]

Kar se tiče tvojga vprašanja. Ljudje se "luknjajo" že celo zgodovino..včasih je to imelo večji smisel, kot ga ima zdaj...zdaj je to bolj "moderno" imaste pa prav, ko pravte, da ženski pircing spodaj draži.
Moja sestrična ima v nosu, popku, jeziku, bradavički (mislim, da leva-pravi, da jo tam itak bolj rajca)...pa spodaj ima tudi:shy: in za to pravi, da ji je najljubša os vseh luknjic umetno narejenih:D

meadow sun
26.08.2006, 08:39
Men pa to ni všeč,ko vidim koga ,ki ima pirsing skoz obrv,me kr aaaaaaaa boli! :nonono:
Sicer pa,vsak po svoje,saj je svoboda! Rada bi pa vidla te preluknjance ko bodo stari kakih 70,80 let,ko bodo imeli pirsinge čist drugje kot so zdaj(precej globje in nižje)! :rolling: :rolling:

U462
27.08.2006, 21:34

po moje, k tip vid, dab ga mogu u tebe utakn si ga da rajš z nakovalom okranclat :rolling:

Nodika
28.08.2006, 07:26
po moje, k tip vid, dab ga mogu u tebe utakn si ga da rajš z nakovalom okranclat :rolling:

A ti to nasplošn govoriš al si mel točno določeno osebo v mislih?

(dej probi narobe odgovort, če si upaš!:mad: )

Nodika
28.08.2006, 07:27
:veryfunny:

:D Nodika....
kmal pa te bom na kafe povabla:D ....

(imaš smisel za mumor ne?)

FOLK ne se bat-po mojem ni vrstnica mojga brata:dontknow:

Kar se tiče tvojga vprašanja. Ljudje se "luknjajo" že celo zgodovino..včasih je to imelo večji smisel, kot ga ima zdaj...zdaj je to bolj "moderno" imaste pa prav, ko pravte, da ženski pircing spodaj draži.
Moja sestrična ima v nosu, popku, jeziku, bradavički (mislim, da leva-pravi, da jo tam itak bolj rajca)...pa spodaj ima tudi:shy: in za to pravi, da ji je najljubša os vseh luknjic umetno narejenih:D[/QUOTE]

BRATA MAŠ! :O :shy: :blush:

Joj, kr vroče mi je ratal. :approve:

;)

Danza
29.08.2006, 23:12
Men pa to ni všeč,ko vidim koga ,ki ima pirsing skoz obrv,me kr aaaaaaaa boli! :nonono:
Sicer pa,vsak po svoje,saj je svoboda! Rada bi pa vidla te preluknjance ko bodo stari kakih 70,80 let,ko bodo imeli pirsinge čist drugje kot so zdaj(precej globje in nižje)! :rolling: :rolling:

:rolling: Drgac si vecina ljudi piercing odstrani, ko so enkart ze starejsi. Mislm a si naprimer ze kdaj vidla ksno starejso zensko s piercingom v popku?

Aja pa Andreea ce se zadeva res hudo zagnoji in zapaca se da piercing pac vn in se rano lepo scisti in to in dobis pol kremice k pozdravjo to nic ne rezejo. Tko je kt ce bi se ti naprimer ksna rana zagnojila.

korenje
29.08.2006, 23:35

splovila si pirsajo uni ka jih razkazujejo. cene nima smisla. tko da ce si ti koga vidla ka ma uhan tm spodi, je ta tip sigurn kaksn prostitutek al pa kej podobnega...

korenje
29.08.2006, 23:37
Cerka 12, več ne...

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :rolling:

mrjerry
30.08.2006, 07:04
splovila si pirsajo uni ka jih razkazujejo. cene nima smisla. tko da ce si ti koga vidla ka ma uhan tm spodi, je ta tip sigurn kaksn prostitutek al pa kej podobnega...

Jerajt

Nodika
30.08.2006, 07:14
Jerajt

Jerajt ja. :nonono:

Jst mam pa aspirine zdele v torbici. Does that make me a doctor?

:nonono:

mrjerry
30.08.2006, 07:17
No, it just makes you someone with lots of headaches :clown: :kisses:

Nodika
30.08.2006, 07:20
No, it just makes you someone with lots of headaches :clown: :kisses:

Še en k ne šteka aspirina v ženski torbici.

:D :D

Jp, tudi puncam se dogaja. :(

mrjerry
30.08.2006, 07:20
Ti bom pustil veselje :)

RunningMan
30.08.2006, 07:24
Važno, da imaš aspirin v torbici in ne med nogami. :rolling:

Nodika
30.08.2006, 07:27
Ti bom pustil veselje :)

Eh...pa tako veselje.

Poln kufr mam fantaziranja in razmišljanja kaj je na drugi strani in poskusov sprejemanja tistega kar je tukaj in kar imam.
Mah...nima veze..:zoga:

Ker dan ej. :nonono:

mrjerry
30.08.2006, 07:28
A sta z dragim na napacno stran postelje vstala? :shy:

Nodika
30.08.2006, 07:31
A sta z dragim na napacno stran postelje vstala? :shy:

Kok ti mene veš.

Se dons sploh nisva vidla. Sami sva s Travmo.
Čakam sonce. Sej bo. :kisses:

dolarx
31.08.2006, 15:18
mama jst v niplu smileija :) mau je bolel sam zdj je kull......najbols pa je to ce mas s punco hud odnos se lohk zlo dobr igras s pirsom

Andreea
31.08.2006, 15:20
Ma od kje se pobirajo...
:rofl:

meadow sun
31.08.2006, 22:41
:rolling: Drgac si vecina ljudi piercing odstrani, ko so enkart ze starejsi. Mislm a si naprimer ze kdaj vidla ksno starejso zensko s piercingom v popku?

Aja pa Andreea ce se zadeva res hudo zagnoji in zapaca se da piercing pac vn in se rano lepo scisti in to in dobis pol kremice k pozdravjo to nic ne rezejo. Tko je kt ce bi se ti naprimer ksna rana zagnojila.
Ne nism še vidla,najbrž zato k se tud popka več ne vidi!? :rolling:

mz_mato
01.09.2006, 12:57
Na tej spletni stran (http://www.avto-net.org/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=5)i imate pod sekcijo smesni in ostali filmi /eroticni filmi /pearcing
prikazan kratek film o pearcingu na spolovilu

Snif
01.09.2006, 19:51
Najboljši pirsing je skozi jezik potem pa jezik z verigo privežeš za nogo. Seka! :veryevil:

Andreea
01.09.2006, 19:53
Ali pa pirs - korzet.
Mislim...

mc1moto
08.09.2006, 18:00
Sam tale film je prov cuden KLIKNI (http://www.avto-net.org/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=5) jest ne bi nikol mogu prebost mojga malga junaka

SPAM
17.10.2006, 00:30
ok, prvo kt prvo je to tko, stvar vrjetn zna bit zelo boleča glede na to d je sama koža tle bl al pa najbl občutljiva, drugo je higiena, k se lahka kej kmal zagnoji al pa okuž, potlej se rabš zavedat da zna bit stvar boleča če se km zatakne med seksom itn. to vrjetn stane prbližn tolk kt ostali piercingi, sam če se že odločaš kej tazaga it edlat je najbolš it h dohtarju da ti prebode k je še najbl zihr, k v kakršnem koli studiu hitr lahka fašeš hudo infekcijo al pa spolno bolezn

bejba020
17.10.2006, 10:15
ja po moje je tud boleče, sam pač enim to paše a ne :)

*DeeDee*
17.10.2006, 14:03
jao sam to je res ful boleče...js neb tega nikol mela...mislim bi mela čudn filing:Dkao d mam neka kovinskega med nogami al pa pod mordcom:Psam bi me pa kap da bi ker tak k bi hotla.....z njim to meu:djs se neb zbrt mogla...hahaha

clea
17.10.2006, 18:11
Pa a zdravniki tud to počnejo?

SPAM
17.10.2006, 23:17
Pa a zdravniki tud to počnejo?
pozanimat bi se mogla, najbolš pr svojmu osebnmu zdravniku,je najbl zihr v bistvu če se že odločaš za pirs, da ti dohtar to nardi kt pa da greš nekam k to počnejo pa je pol stvar vprašljiva kolk je vse to razkužen ipd. en moj znanc je recimo si šu delat k enmu priznanmu tipsonu tatoo, pol je pa tm fasal hepatitis C... tk da jst nebi zaupal nobenmu od teh pa nej bodo še nevem kolk profiji

mrjerry
18.10.2006, 08:00
Jaz sem si sel k enmu priznanmu tipsonu delat tattoo in nisem fasal nicesar :approve:

roxa
18.10.2006, 08:59
pirsat spolovilo....men je to tko bedno....
mam luknjico v nosu ion še ta mi gre včasih na živce...

nattka
18.10.2006, 09:53
Provociras, ane.

sem žličko od kofeta dala vmes da vidim če maš prav ... motiš se ...;) :D

tvoja izjava spominja na legendarne nebuloze gospodične Jackson, ki pa verjetno za dober honorar reče marsikaj ...

mrjerry
18.10.2006, 09:55
Pri tebi bi bil popoln cudez, ce je spodaj sploh se kaj zivega :sleepy:

nattka
18.10.2006, 09:57
Pri tebi bi bil popoln cudez, ce je spodaj sploh se kaj zivega :sleepy:

:D :D :D

poleg tečnobe premoreš še nekaj humorja ... kar ni slab znak ... za nekoga ki bo čez čas samo tečen ...

mrjerry
18.10.2006, 09:58
Hvala za namig. Dokler so leta na moji strani, bom to tudi maksimalno izkoristil.

nattka
18.10.2006, 10:10
Hvala za namig. Dokler so leta na moji strani, bom to tudi maksimalno izkoristil.

znani rek pravi ... vsak izkoristi to kar ima ...
ti imaš leta ...

meadow sun
18.10.2006, 13:39
Vi2 :rolling:

meadow sun
18.10.2006, 13:41
Kaj pa ostali pirsingi? Recimo tale:http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/20061018_3082410.php
Avč...

clea
18.10.2006, 13:59
Kaj pa ostali pirsingi? Recimo tale:http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/20061018_3082410.php
Avč...
ok ko sem tole prebrala, me je pa res minil.

clea
18.10.2006, 18:30
Evo kaj sem odkrila. A se kdo upa????

SPAM
19.10.2006, 11:26
Evo kaj sem odkrila. A se kdo upa????

no thanks :D sm sniper pa rabm met dobre oči

Aldebaran
20.10.2006, 08:44
http://www.ringsofdesire.com/femalegenital.html
rings of desire...

http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Albert_piercing
temu se reče strokovno : Prince Albert piercing...

drgač pa stric gugl ima več kot preveč informacij...

še nekaj informacij o stranskih učinkih piercingov:
http://www.medicinenet.com/script/main/art.asp?articlekey=52117
http://www.healthypages.net/newspage.asp?newsid=4924

Jelengar
20.10.2006, 11:14
Butasto vprašanje zahteva ****** odgovor, hehe... Pirsing je stvar okusa... Men je kul, čeprav sam nimam nbenga... Mam pa občutek, da lahko še bolj draži določene cone med seksom... Zato je tok popirsanega folka... Da bi bila pa to kaka deviacija, to pa ne... Če pa že je, je deviacija potem tudi kila ometa na ksihtu, to je vse, kar sem hotel reči... :)
Meni se vprasanje ni zdelo butasto. :dontknow: So pa bili taki nekateri odgovori. Ampak ne tvoj, da ne bo nesporazuma. :)