Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Eksperimentiranje z osebo istega spola

Sharkica
25.08.2006, 12:17
Ponovni poskus... vprašanja so razdeljena posebej za ženske in moške... da vas vidimo, junake...

Sharkica
25.08.2006, 12:20
A je to anketa, kje je pa vprašalnik? :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Sharkica, u 1st! :approve:

Ej ... ni problema ... prec kliknem in tud povem ... da ne bi ... me ne mika.

Nodika
25.08.2006, 12:22
Ej ... ni problema ... prec kliknem in tud povem ... da ne bi ... me ne mika.

Tut kakšne res čedne ne bi mal polizala? :O

Jst pa sm pa še bi. :shy: :P

mrjerry
25.08.2006, 12:22
Samo s tipom ne bi... Me ne zanimajo. Kvecjemu v okviru kaksnega threesome-a :shy:

Sharkica
25.08.2006, 12:23

Ne bi. Zakaj je to tok nenavadno. Me pač ne mika pa konc.
Zakaj pa nisi kliknila na anketo - da bo vsaj kak odgovor? :(

Nodika
25.08.2006, 12:23
Samo s tipom ne bi... Me ne zanimajo. Kvecjemu v okviru kaksnega threesome-a :shy:

A če bi bla pa dva bi blo pa kej drgač? :rolling: :rolling: :rolling:

Sharkica
25.08.2006, 12:24

... in v tem primeru bi se tudi s tipčkom mal podelal?

mrjerry
25.08.2006, 12:26
A če bi bla pa dva bi blo pa kej drgač? :rolling: :rolling: :rolling:

Kakor mi to domisljija dogaja (kaj dallj kot to nisem prisel), ja, bi blo.

sharkica, ne vem, kako bi blo. Pac go with the flow. Najbrz bi (kolikor se poznam) naredil dosti vec, kot si pa zdajle predstavljam, da bi. Ko meni bremze padejo, mi res padejo :angel:

Andreea
25.08.2006, 12:32
Js bi probala s punco, ce bi mi bila kdaj katera vsec. Zakaj pa ne. Samo do zdaj se nisem srecala nobene, ki bi mi bila privlacna (na tak nacin) :dontknow:

Nodika
25.08.2006, 12:35
Js bi probala s punco, ce bi mi bila kdaj katera vsec. Zakaj pa ne. Samo do zdaj se nisem srecala nobene, ki bi mi bila privlacna (na tak nacin) :dontknow:

Prou. Pol pa povej eno, s katero pa bi. :approve:

Andreea
25.08.2006, 12:43
Saj pravim, da se nisem srecala nobene take. Za zdaj ni nobene. Pa kaj naj eksperimentiram, ce me niti malo ne rajca?

Andreea
25.08.2006, 12:51
Pa ni mi nic zoprno. Imam prijateljice ki so lezbijke (izkljucno samo to). Nekatere privlaci izkljucno samo isti spol, nekatere nasprotni, nekatere oboje, nekatere zivali...
:dontknow:
Sem rekla, da bi, ce bi mi bila katera seksualno privlacna.

mrjerry
25.08.2006, 13:20
Kdo pa v tem primeru ne bi...

Isto kot `ne jem spinace, razen ce bi mi kdaj slucajno ful zapasala' ;)

U462
25.08.2006, 13:20
Na vsaki tekmi, kjer sta ekipi v fizičnem kontaktu je eksperimetiranja u ibr (še na treningu je že veselica) :2thumbs:

zakaj se pa lohk odgovarja sam na eno tezo :dontknow:

Andreea
25.08.2006, 13:27
Okej, ce govorima a priori - a priori nisem proti eksperimentiranju.

D' Andre
25.08.2006, 13:48
S kolegom že parkrat eno skupi pritisnila... sam ni blo nč med nama, mi niti na pamet ni prišlo... me je pa enkrat pošlatal bratov tip, ko sem se sklanjal v hladilnik, misleč da sem jaz... heh, blo je mal nenavadno...

D' Andre
25.08.2006, 13:50
pardon misleč da sem brat! :approve:

Marduk1
25.08.2006, 13:53
Z moškim ne bi nikol probu in tut nikol ne bom probu. To je nepredstavljivo :O
Kako te lahko kepa dlak privlači :nonono:
VSa čast ženskam :drop:

Andreea
25.08.2006, 14:09
Ja isto nazaj, kako te lahko privlaci Dolgonohta zenska (ki ima kepo dlak, mimogrede, na glavi) z eno kilo makeupa na frisu (vecina)? In sminko, da pusca sledi povsod?

Marduk1
25.08.2006, 14:19
Ja isto nazaj, kako te lahko privlaci Dolgonohta zenska (ki ima kepo dlak, mimogrede, na glavi) z eno kilo makeupa na frisu (vecina)? In sminko, da pusca sledi povsod?

Ok tok hudo pa ni. Vse v mejah normale. :)

snežko
25.08.2006, 14:23
:) no way hose

Andreea
25.08.2006, 14:23
Ja, eh... Mene osebno moski privlacijo, ker so (oz. vsaj tisti, ki so res) samostojni, mocni...
So mi tudi zenske bolj vsec (malo bolj) tiste, ki zgledajo malo bolj fantovsko...

Andreea
25.08.2006, 14:32
Sicer pa je ena izmed teorij, da so najbolj proti stiku z istim spolom tisti, ki imajo homoseksualna nagnjenja, pa se bojijo priznati samim sebi.
:veryevil:
Sicer, kaksna pa je teroeticno razlika med recimo trojckom MMZ in MZZ? Po moje je to isto. Kvecjemu, da je lazje eni zenski zadovoljit hkrati 2 moska, kot enemu moskemu dve zenski (predvidevam, ni pa nujno).

anarchy
25.08.2006, 15:54
Z moškim ne bi nikol probu in tut nikol ne bom probu. To je nepredstavljivo :O
Kako te lahko kepa dlak privlači :nonono:
VSa čast ženskam :drop:
Kaj zenske nimajo dlak, kaj pa ce bi biltip cel pobrit? HAHA

Marduk1
25.08.2006, 17:10
Kaj zenske nimajo dlak, kaj pa ce bi biltip cel pobrit? HAHA

Kocine mamo sicer vsi, ampak dlake pa mislim da ženskam niso všeč in se ženske brijejo.
Ja pa kaj če bi bil cel pobrit??

bejba020
25.08.2006, 23:33
ja sej eni tipi so tud depilirani Marduk, ti pa tud nč ne veš...jooovvvv
hmmm pred kratkim je bila tukaj skoraj ista oz. podobna tema in po dolgi debati tudi zaklenjena....???? zakaj zopet na novo?

korenje
26.08.2006, 00:39

we don't want to know :rolling:

roxa
26.08.2006, 07:42
Ponovni poskus... vprašanja so razdeljena posebej za ženske in moške... da vas vidimo, junake...
Ja sem....v prvo mi ni blo luštno.
Me ženske privlačijo....in vsake toliko si privoščim....
No zdaj odkar sem v "resni" zvezi nisem niti imela časa za te stavri pa tudi tipu verjetno ne bi pasal, da mu počnem to:blush:

brabrabranc
26.08.2006, 08:28
Sicer pa je ena izmed teorij, da so najbolj proti stiku z istim spolom tisti, ki imajo homoseksualna nagnjenja, pa se bojijo priznati samim sebi.
Sicer, kaksna pa je teroeticno razlika med recimo trojckom MMZ in MZZ? Po moje je to isto. Kvecjemu, da je lazje eni zenski zadovoljit hkrati 2 moska, kot enemu moskemu dve zenski (predvidevam, ni pa nujno).

MZZ ali MMZ? hja, odvisno od fizične pripravljenosti. Če je dec brez kondicije/strategije, ne bo tut ene zadovoljil, kaj šele dve:)

snežko
26.08.2006, 09:10
Me ženske privlačijo....in vsake toliko si privoščim....
No zdaj odkar sem v "resni" zvezi nisem niti imela časa za te stavri pa tudi tipu verjetno ne bi pasal, da mu počnem to:blush:

:) spet neki komprosmisi...če tij e všeč si privošči...poj boš pa nezadovoljna sama s sabo čez 5 let, ker si se preveč omejevala...

Trillian
26.08.2006, 10:29
Me nekak ne mika....edinole če že vrjetno kot threesome,:blush: vendar ne vem če bi lahko delila fanta...mislm da ne.:shy:

bejba020
26.08.2006, 11:24
ja če maš nekoga res rad ga sigurno ne boš delil...dvomim! zakaj ga sploh bi,,,,

U462
27.08.2006, 21:30
ja če maš nekoga res rad ga sigurno ne boš delil...dvomim! zakaj ga sploh bi,,,,
počaki še dvajset let, ko boš ločila med seksom in čustvi ;)

Nodika
28.08.2006, 07:40
počaki še dvajset let, ko boš ločila med seksom in čustvi ;)

Pol bo pa vse dobr. Tut stari pa premladi, debeli, moteni, tisti z zadahom..k itak ne boš nč čutla. :blush: :D

mrjerry
28.08.2006, 08:17
Me nekak ne mika....edinole če že vrjetno kot threesome,:blush: vendar ne vem če bi lahko delila fanta...mislm da ne.:shy:

Cim na to gledas kot na deljenje partnerja z nekom, si ze mimo.

Partnerja si ne mores deliti, ker u bistvu ni tvoja lastnina. Lahko pa trije enakovredno uzivate. Seveda, ce si to zelite oz. cutite potrebo po tem ;).

Tisti, ki na partnerja gledajo kot na kos torte, ki ga morebiti lahko nadalje razrezejo, sigurno nimajo pravega odnosa za kvalitetnega grupica.

Nodika
28.08.2006, 08:24
Cim na to gledas kot na deljenje partnerja z nekom, si ze mimo.

Partnerja si ne mores deliti, ker u bistvu ni tvoja lastnina. Lahko pa trije enakovredno uzivate. Seveda, ce si to zelite oz. cutite potrebo po tem ;).

Tisti, ki na partnerja gledajo kot na kos torte, ki ga morebiti lahko nadalje razrezejo, sigurno nimajo pravega odnosa za kvalitetnega grupica.

Tole si pa lepo napisal.

:2thumbs:

bejba020
28.08.2006, 11:08
jap res si lepo napisala!

anarchy
28.08.2006, 15:36
Kocine mamo sicer vsi, ampak dlake pa mislim da ženskam niso všeč in se ženske brijejo.
Ja pa kaj če bi bil cel pobrit??

Ja vprasanje, ali se one brijejo, ker niso njim vsec, ali zato, ker nam niso vsec. Kaj, ce se zenska ne bi brila, potem ti ne bi bila vec toliko vsec?

bejba020
28.08.2006, 16:08
ja njega pač moti poraščenost, iz tega sklepam, da če je tip pobrit mu je ok...hehe

Njuška Trap
28.08.2006, 16:28
Sem že, pa verjetno še kdaj bom... Zna biti hudo :P .

anarchy
29.08.2006, 20:25
ja njega pač moti poraščenost, iz tega sklepam, da če je tip pobrit mu je ok...hehe
Sej isto sem jaz sklepal, zato, ker je omenu, da ga maoti porascenost, oziroma ga privlaci neporascenost.

TuNina
29.08.2006, 20:52
Ne. In ne.

roxa
30.08.2006, 10:39
Oprosti, sam tole je zelo plitka izjava.

Deliti nekoga?
Kako kar ni tvoje se ne da deliti.

soncnica
30.08.2006, 10:48
izjava- nekoga deliti je zelo relativno...v kasnem smislu.recimo deliti nekoga, k ga mas rad z drugim glede posteljnih "aktivnosti" ne pride v postev, medtem ko kej druzga brez tezav...

roxa
30.08.2006, 10:54
izjava- nekoga deliti je zelo relativno...v kasnem smislu.recimo deliti nekoga, k ga mas rad z drugim glede posteljnih "aktivnosti" ne pride v postev, medtem ko kej druzga brez tezav...
Mislim, da deliti si nekoga posteljno ni nič slabega....
Človek je pač EGOISTIČNO bitje. In tudi jaz ne vem če bi bla za take stvari.
Ni mi pa panike tu.

mrjerry
30.08.2006, 11:06
Razmisljanje o tem lahko privede do zanimivih zakljuckov, kako dejansko pojmujemo spolni odnos.

roxa
30.08.2006, 11:08
Imaš prav ja.
Zelo se da poglobiti v zadevo.

Ampak, kljub vsemu je malo takih, ki se strinjajo z obiskom svojega partnerja v postelji koga drugega.

Malo izrojeno je človeško razmišljanje-po mojem.:shy:

Nikka06
30.08.2006, 12:01
Mene nic ne motijo drugacne izkusnje, sem pa mal konzervativna in sama ne mislim nic kaj takega pocet.

Pupikaa
30.08.2006, 12:17
tega pa nikoli ne bi, čeprav rada eksperimentiram... haloooo

popka
30.08.2006, 12:26
jest sm pa presenečena nad številom moških, ki so že, glede na to, da naj bi bil to precejšn tabu pr ns. :dontknow:

drugač pa sama kej resnga še nism eksperimentirala z žensko, me pa mika kak mff.

soncnica
30.08.2006, 12:59
U462- ne, nism razmisljala kaj so poceli mornarji, ker mam druge stvari, pomembnejse za razmisljat, pa tut- seks-clovek&zivali mi ni stvar, ki bi o njej razmisljala- dalec od tega.
Roxa- ne obsojam nikogar, k razmislja drugace kot js, sam js svojga partnerja nebi delila al pa "posodila" drugemu za ...karkoli v zvezi s seksom...

bejba020
30.08.2006, 14:33
ma sej geyevstvo sploh ni več takšna tabu tema samo 5 let nazaj se je pol manj o tem govorilo, sedaj pa že skoraj vsak dan o tem kej prebereš.,..vidiš, itd
....sončnica se strinjam s tabo !

U462
30.08.2006, 14:38
ma sej geyevstvo sploh ni več takšna tabu tema samo 5 let nazaj se je pol manj o tem govorilo, sedaj pa že skoraj vsak dan o tem kej prebereš.,..vidiš, itd
....sončnica se strinjam s tabo !
a si 5 let nazaj ti sploh vedla, da so ljudje različnih spolov :D

joj joj, pa kaj vas v šoli zadnjih 30 let ničesar več ne učijo :nonono:
že v antični grčiji med špartanci je bila homoseksualna ne samo družbeno sprejemljiva pač pa tudi vzpodbujana. :2thumbs:

bejba020
30.08.2006, 16:01
ja sej vem kakšna je bila zgodovina, hotla sem rečt da se v zadnjem času o tem veliko več govori itd... :)

maestro II.
30.08.2006, 21:14
Hm, vsak tretji forumaš je že sexal z moškim... Tole je pa kr mal presentljivo, kva pravš roxi?

denđi
31.08.2006, 06:33
hja, probat je treba! da veš kako je!

Sharkica
31.08.2006, 06:49
Hm, vsak tretji forumaš je že sexal z moškim... Tole je pa kr mal presentljivo, kva pravš roxi?

Sej ni nujno, da je seksal. Eksperimentiranje ni enako (samo) seks. Sej veš, kaj je rekel Clin)ton na sodišču o dogodkih v ov(r)alni dvorani:"I did not, I repeat, I did not have sex with that woman..."...

maestro II.
31.08.2006, 11:20
Je bil kr pojava tale experminator...

Samo mene pa še vseeno zanima kako zgleda ta eksperiment dveh moških. Mu ga vtagne v usta in reče: "ups eksperiment"? :)

Sharkica
31.08.2006, 11:28
Je bil kr pojava tale experminator...

Samo mene pa še vseeno zanima kako zgleda ta eksperiment dveh moških. Mu ga vtagne v usta in reče: "ups eksperiment"? :)

Haha, nimam pojma, nisem bila (še) nikoli priča dvema tipoma, ki eksperimentirata (bi pa, recimo, takoj mal asistirala unima dvema iz Brokeback Mountain :D :P ). Ampak najbrž se ti to loh mimgrede zgodi ... pri kaki MMF varianti, recimo? Mal podrezaš, mal pošnofaš, pa si sredi eksperimenta... poskusni zajček, praktično...

bejba020
31.08.2006, 14:10
ma po moje ne rečeta experiment,,,,pač že nanese da probata, in če jima paše še nadaljujeta večkrat :)

soncnica
31.08.2006, 14:14
ce ze tok o eksperimentu...kako pa ves, ce je "ratu"?:approve:

korenje
31.08.2006, 14:31
Sej ni nujno, da je seksal. Eksperimentiranje ni enako (samo) seks. Sej veš, kaj je rekel Clin)ton na sodišču o dogodkih v ov(r)alni dvorani:"I did not, I repeat, I did not have sex with that woman..."...

a razbijanje zob tut steje? :)

Njuška Trap
31.08.2006, 14:36
Razbijanje zob? :O

Sharkica
31.08.2006, 14:40
Korenje je očitno, ko gre za MM kombinacijo, za S/M ...

korenje
31.08.2006, 14:43
MM, S/M? kva je to?

Sharkica
31.08.2006, 14:45
MM, S/M? kva je to?

:O
MM = 2 tipa (M=male)
S/M = sado/mazo (razbijanje zob paše v to kategorijo)

Pa ne zdej prašat, kaj je to sado/mazo.... :)

korenje
31.08.2006, 14:47
uno ta drugo vem kva to pomen :D
sm ne vem zakva bi drugi uzival v tem, da so jim zobje razbiti? no jz uzivam, ce kaki opici kej razbijem... v glavnem

tko da gre za MM :D

Njuška Trap
31.08.2006, 14:57
Pa kje si ti razbijanje zob našel? :think: :confused:

korenje
31.08.2006, 14:58
Pa kje si ti razbijanje zob našel? :think: :confused:

na podrocju eksperimentiranja z istimi osebami? :dontknow:

Andreea
31.08.2006, 15:00
Ja, Korencek omejuje MM dejavnosti na razbijanje zob... :D :D
Korencek, a mas ti sploh kakega (moskega) prijatelja, s kateim gresta kdaj na pivo? ;)

korenje
31.08.2006, 15:01
Ja, Korencek omejuje MM dejavnosti na razbijanje zob... :D :D
Korencek, a mas ti sploh kakega (moskega) prijatelja, s kateim gresta kdaj na pivo? ;)

ne, ka pijemo cvicek. :shy:

Njuška Trap
31.08.2006, 15:03
na podrocju eksperimentiranja z istimi osebami? :dontknow:
Aaaaa, now I get it... Sem napačno povezala Clintonov oralni eksperiment (brez penetracije, se razume :D ) in razbijanje zob... :nonono:

korenje
31.08.2006, 15:03
njuska, ni sam neki spolnega povezano z eksperimentiranjem.

Njuška Trap
31.08.2006, 15:04
ne, ka pijemo cvicek. :shy:
Pa se nič ne bojiš, da bi kdo pomislil, da vidva slučajno ... kaj ne eksperimentirata? :veryevil:

korenje
31.08.2006, 15:05
Pa se nič ne bojiš, da bi kdo pomislil, da vidva slučajno ... kaj ne eksperimentirata? :veryevil:

s pitjem cvicka? :nonono:

Njuška Trap
31.08.2006, 15:06
njuska, ni sam neki spolnega povezano z eksperimentiranjem.
Joj, oprosti, ampak ... Eksperimentiranje z osebo istega spola na način, kot si ga ti dojel, oz. izpostavil, po mojem spada med Šport, ne pa v Ljubezen in spolnost...

korenje
31.08.2006, 15:07
Joj, oprosti, ampak ... Eksperimentiranje z osebo istega spola na način, kot si ga ti dojel, oz. izpostavil, po mojem spada med Šport, ne pa v Ljubezen in spolnost...

nism jz kriv, da se je sharkica zmotila in dala temo sm :D

Njuška Trap
31.08.2006, 15:07
s pitjem cvicka? :nonono:
Ne, ne, tu človek v skrajnem primeru pomisli na alkoholizem, ne pa na eksperimetiranje z osebo istega spola (na področju spolnosti, k'ne). ;)

korenje
31.08.2006, 15:08
s temi posti sva mejckn "out of sync" :D

Njuška Trap
31.08.2006, 15:08
nism jz kriv, da se je sharkica zmotila in dala temo sm :D
Mogoče bi jo pa ti lahko tam odprl, da se mladi fantje malo pobahajo? ;)

korenje
31.08.2006, 15:10
nah skoda cajta.... grem si rajs zdej kupt cocacolo v leclerka :D

Njuška Trap
31.08.2006, 15:12
nah skoda cajta.... grem si rajs zdej kupt cocacolo v leclerka :D
Samo, da se potem ne boš pritoževal nad visečim trebuhom... :veryevil:

Andreea
31.08.2006, 15:14
Js bi jo pa mela - da bom vedela, s kom se mi ni treba vec pogovarjat!

Njuška Trap
31.08.2006, 15:47
Koga bi imela? A to temo v Športu?

Pismo, meni je iz minute v minuto manj jasno...

Andreea
31.08.2006, 15:54
:veryfunny:
Ne,... da vem kdo se ga rad pogosto prevec nazge in bo ze v predizboru za potencialnega ljubico/ljubimca izpadel. Da se mi bo treba manj trudit.
Nic ni (meni) vecji gravz kot nazgana zenska/moski, ki se slini po tebi. Brrr. Sploh - pri zenski bi me menda minila se volja, da bi mogoce pa vseeno probala FF. :blush:

korenje
31.08.2006, 15:56
Samo, da se potem ne boš pritoževal nad visečim trebuhom... :veryevil:

4. mam predzadnji izpit pa rabm energijo za ucenje :D

korenje
31.08.2006, 15:58
btw, sm ze omenu, da sm jz redkokdaj pjan? :D
men se alkohol prehitr izloca, ker ful svicam na sploh... :D

Njuška Trap
31.08.2006, 16:00
:veryfunny:
Ne,... da vem kdo se ga rad pogosto prevec nazge in bo ze v predizboru za potencialnega ljubico/ljubimca izpadel. Da se mi bo treba manj trudit.
Nic ni (meni) vecji gravz kot nazgana zenska/moski, ki se slini po tebi. Brrr. Sploh - pri zenski bi me menda minila se volja, da bi mogoce pa vseeno probala FF. :blush:
Torej ... kaj bi ti imela?

Andreea
31.08.2006, 16:03
Joj...
Temo, zaradi mene ni mus da je v sportu, samo da se pove, kdo se ga rad naliva.
:rolling: :rolling: :rolling:
Pa ne se prevec naprezat, mi misli rade prehirevajo, potem se pa drugi:
:think:
:D

korenje
31.08.2006, 16:05
andreea, se ga ti kdaj napijes?

Njuška Trap
31.08.2006, 16:09
Joj...
Temo, zaradi mene ni mus da je v sportu, samo da se pove, kdo se ga rad naliva.
:rolling: :rolling: :rolling:
Pa ne se prevec naprezat, mi misli rade prehirevajo, potem se pa drugi:
Ne, ne, ne - tema Ekperimentiranje z osebo istega spola v Športu bi služila temu, da bi se mladiči bahali s tem, kdo je komu razbil zobe, zlomil ličnico, prebil arkado, zabil nosni hrustanec v možgane itd. Vem, ogabno, ampak don't blame it on me - jaz sem bolj za eksperimentiranje v spolnosti (tako z osebami istega kot nasprotnega spola), korenček pa je mnenja, da bi v tole temo lahko vnesel še izkušnje MM s kakšnega - njemu bolj poznanega - področja... :angel: :D

Andreea
31.08.2006, 16:12
Skoda, pa sem si ze pripravljala beleznico...ne cakej, saj si jo tudi v tem primeru lahko.

korenje
31.08.2006, 16:14
Ne, ne, ne - tema Ekperimentiranje z osebo istega spola v Športu bi služila temu, da bi se mladiči bahali s tem, kdo je komu razbil zobe, zlomil ličnico, prebil arkado, zabil nosni hrustanec v možgane itd. Vem, ogabno, ampak don't blame it on me - jaz sem bolj za eksperimentiranje v spolnosti (tako z osebami istega kot nasprotnega spola), korenček pa je mnenja, da bi v tole temo lahko vnesel še izkušnje MM s kakšnega - njemu bolj poznanega - področja... :angel: :D

a zenske dojemate razbijanje zob, licnic, nosov, celjusti... kot nek sport? :nonono:

Njuška Trap
31.08.2006, 16:39
a zenske dojemate razbijanje zob, licnic, nosov, celjusti... kot nek sport? :nonono:
Joj, samo ne mi zdaj jokat - ti si začel z nečim tako ogabnim, kot je razbijanje zob, če si mislil, da je bilo duhovito, zdaj kot duhovite poskusi vzeti še traparije, ki so nastale v odgovor tvoji. Trapariji namreč.
Pa pojdi že enkrat po tisto kokakolo, da se nam glave en malček ohladijo, a? ;) :kisses:

korenje
31.08.2006, 16:45
Joj, samo ne mi zdaj jokat - ti si začel z nečim tako ogabnim, kot je razbijanje zob, če si mislil, da je bilo duhovito, zdaj kot duhovite poskusi vzeti še traparije, ki so nastale v odgovor tvoji. Trapariji namreč.
Pa pojdi že enkrat po tisto kokakolo, da se nam glave en malček ohladijo, a? ;) :kisses:

sm ze bil v trgovini in sm cocacolo ze skor spil :approve:

Njuška Trap
31.08.2006, 16:48
sm ze bil v trgovini in sm cocacolo ze skor spil :approve:
Kdaj greš pa tečt? :shy:

korenje
31.08.2006, 16:50
Kdaj greš pa tečt? :shy:

do 4.9. ne grem tect, ker se moram ucit :D

fancy
31.08.2006, 16:55
do 4.9. ne grem tect, ker se moram ucit :D

A se učiš spemanje na forumu :veryevil:

bejba020
31.08.2006, 18:01
ma na kakšno temo ste pa sedaj prešaltali ...jooov!

Knez
01.09.2006, 10:33
Nebi, ni šans.

sJavorshek
01.09.2006, 11:57
Kako nekateri (predvidevam starejši) trdijo, da pod nobenim pogojem nebi.
Če samo pogledamo mal woodstock, tm se je natepaval vse, kar je melo lukno, pa tut če je bil to drevo. :dontknow: :veryevil: :veryevil:

Eksperimentiranje, ker ni blo določeno kot tako, se lahko smatra že samo zalizvanje z osebo z istim spolom. :D :D :D

Sam sem že ekspirementiru, nč tazga. :dontknow:
Tut vsem, k se jim to zdi abnormalno, itd, naj vam samo povem, da bi vsi sedaj normalni in pobožni, v monogamističnih razmerjih z osebo nasprotnega spola, v nekaterih obdobjih izpadl za čudne in mal nenormalne. :veryevil:

denđi
01.09.2006, 12:53
jaz sm tud že experimentiral ne mislim sex, ampak zalizav pa že, pač ..čist ok :)

madmitch
01.09.2006, 17:30
Sex je lahko dober ali slab, kakšna druga razmejitev ali omejitev ne pride v poštev.
In ja, smo že vse možne kombinacije v dvoje in troje. Vse so toliko dobre, kot udeleženci. večino tega se je dogajalo med mano, mojo in tretjim/tretjo.
Tistega na začetku o deljenju partnerja tudi jaz nerazumem. A ga boš na pol dal. Če si (še) ne zaupata toliko, da se eden boji za zvestobo drugega (to je ponavadi to - delil(a) ga pa že ne bom), potem raje ne, da ne bo komu potem ali medtem sitno.

In lepo vas prosim, ločite že med sexom in ljubeznijo. Nimata nič skupnega.

PS: korenje, lepo da imaš svojo najnovejšo fotko gor. Vsaj vemo pri čem smo in kako odgovarjat. Da ne bomo grdo govorili pred otrokom.

Andreea
01.09.2006, 17:32
Govori zase (in se hordo drugih, okej, okej,...). Zame to ne velja.
:dontknow:

bejba020
01.09.2006, 17:40
andreea...vsak ima pač svoje mnenje!

korenje
01.09.2006, 17:42
lol :D
oj andreea :P

Andreea
01.09.2006, 17:47
Daj Korencek... ce bos tako molel jezik iz ust se ti bo enkrat na Rozniku zapletel v vezalke.

madmitch
01.09.2006, 17:52
Andreea, vsekakor in prav je tako. Samo ne mi potem morale zganjat (ne leti nate, bolj generalno). Najbolj se zabavam, ko poslušam takšne gromke zagovornike morale in strpnosti, obenem pa si predskavljam njihove kleti, kjer mrgoli razvrata. Kinky ;)

In, kot je že nekdo napisal, najhujši nasprotniki istospolnega sexa so po navadi latentni homoseksualci.

Andreea
01.09.2006, 17:58
Jaja.. to sem bila pa js. :approve:
Saj me ne moti, ce kdo to pocne (samo da ni ne hodim jaz z njim). Mislim - ce se oba strinjata - zakaj pa ne. (Ampak razumet pa vseeno ne morem. ;) )

Sicer pa - a med dobrim, boljsim in najboljsim seksom ni razlike? Samo dober in slab?
:nonono:
Prevec dolgocasno.

P. S.: tale ne zame govorit je letel na locevanje med sexom in ljubeznijo. Vem da eni to lahko prakticirajo - samo jaz pa ne.

madmitch
01.09.2006, 18:07
Sicer pa - a med dobrim, boljsim in najboljsim seksom ni razlike? Samo dober in slab?

Prevec dolgocasno.

Je zanič sex in je lestvica dobrega sexa, ki celotna spada v rubriko "dober sex".

Po tej lestvici potem moški dajemo čine svojemu najboljšemu prijatelju. Moj je bil že vse, od vodnika do admirala in maršala (enkrat je bil celo diktator). :evil:

korenje
01.09.2006, 18:41
pedrski sex ne bo nikol tolk dobr kot hetero :D

Andreea
01.09.2006, 18:43
Kako pa ves? A si ze probal, da lahko primerjas? ;)

korenje
01.09.2006, 18:46
Kako pa ves? A si ze probal, da lahko primerjas? ;)

predvidevam. kva pa lahko dva moska delata? sm v supak mu ga lahko tlac, pa nosnico. v tem primeru bo sam en uzivu al pa se to ne.

Andreea
01.09.2006, 18:51
Joj, kako si brez domislije... :rolling:
Konec koncev ima zenska samo eno luknjo vec od moskega.
Imata koncno se vedno vec moznosti kot dve zenske (ce odstejemo pripomocke). ;)

korenje
01.09.2006, 18:56
ja al pa 2 zenski.. mism kr neki... le kaj lahko pocneta skp razn lizanje.

bejba020
01.09.2006, 18:58
ja 2 moška lahko u bistvu počneta malo več,kot 2 ženski a ne :) lol

Andreea
01.09.2006, 18:59
To bi moral vprasat kakega tipa. Baje je FFM zelo pogosta fantazija. Ali pa FF in da tip samo gleda. Po mojih izkusnjah (zafrkantske narave) postanejo tipi cisto blesavi, ce jim samo omenim, da bi prisla s kaksno svojo prijateljico na obisk in bi on gledal.

korenje
01.09.2006, 19:02
andreea, a dobr kuhas? :D

neki sm ful lacn pa mi mamica nc ne zna narest :( :D

fancy
01.09.2006, 19:06
andreea, a dobr kuhas? :D

neki sm ful lacn pa mi mamica nc ne zna narest :( :D

Sta te malo z***čkali a :veryevil:

korenje
01.09.2006, 19:07
lacn sm :D
pa bi rad se kej druzga jedu kot cokolesnik :D

bejba020
01.09.2006, 19:11
jz bi ti dala eno dudo :)

Andreea
01.09.2006, 19:13
Dej Korencek, vrzi makarone gor. Aja. Pa voda mora zavret preden jih das noter.

korenje
01.09.2006, 19:13
ma makarone tut ze skos jem :(