Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : stanovanjski odvetnik

zambo
25.08.2006, 21:32
Pozdravljeni imam eno uprasanje in sicer iscem najbosega odvetnika za stanovanjske zadeve in s tem mislim najbolsega !! Najlepsa hvala za vase odgovore ali morebitne naslove . Dosti imam teh obcin ker pocnejo prav kar se jim zjubi in sem pripravljen dat vse svoje prihranke da jih tozim !!!!!!!!!:veryevil:

Vsemogočni
26.08.2006, 20:07
Bodi zelo previden. Tukaj zadaj čepi močan lobi, če ne že kar mafija. Da boš ob denar sploh ni problema, lahko še ob kaj več.

Vprašanje pa je, kaj boš lahko dosegel. Na sodišču pač igrajo na karto: če ugodimo enemu, bo nastalo na tisoče tožb. Da so pa firme, ki se gredo upravnike zaščitene kot slovenski medved in še bolj, je pa vsakemu jasno. Pri odvetniku je pa tud tko, lahko poveš zakaj tožiš, ker potem nimaš več besed. Sodniki in odvetniki peljejo svojo pot, hebe se jim za tebe. Kar pomeni - od tožitelja izmozgati čimveč denarja.

Na ta sistem je že marsikdo z upravičeno tožbo, potegnil takratko.

sno
26.08.2006, 22:25
Priporočam ti odvetnico DOLNIČAR -jevo, ker je ekspert na tem področju. Dela za družbo: REAL BIRO...Mreža nepremičnin d.o.o.

Reference: mene je z otroci vred (s pomočjo kolegice sodnice) vrgla na cesto in dosegla pri vseh naših odvetnikih molčanje...

Vsemogočni
27.08.2006, 14:40
A pa je dobra tud v obratnem smislu?????

sno
28.08.2006, 22:12
Brez skrbi, že veliko jih je spravla v reušno...zato te naj ne skrbi, da neb tud države, saj je njihova in dela za denar, brez predsodkov, ker ji je mož pr ločitvi načel moralo!!!

Smarty
29.08.2006, 06:50
:D:D:D:D

sno :D:(

sno
29.08.2006, 10:15
če je pa res :ups: men je že vse pobrala, sam otroke mi ni mogla uničt.