Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nadgradnja Trio paketa za drugi TV

Dravlje
27.08.2006, 17:20
22.08.2006 sem preko moj siol-a oddal zahtevek za nadgradnjo trio paketa za drugi TV (za uporabo preko računalnika), ker pač imam to možnost - preveril preko Moj Siol-a. Zanima me kako bom izvedel kdaj bo nadgradnja izvršena, saj sem na 0801000 izvedel, da o tem ne obveščajo uporabnikov.

drnovurb
27.08.2006, 18:04
Mislim da dobiš na mail... nisem pa siguren.

storz
28.08.2006, 06:45
22.08.2006 sem preko moj siol-a oddal zahtevek za nadgradnjo trio paketa za drugi TV (za uporabo preko računalnika), ker pač imam to možnost - preveril preko Moj Siol-a. Zanima me kako bom izvedel kdaj bo nadgradnja izvršena, saj sem na 0801000 izvedel, da o tem ne obveščajo uporabnikov.

pomoje bo ta teden enkrat. Nalog je že v montaži. spomni me proti koncu tedna da preverim.

lp,
storz

Rusmira
28.08.2006, 07:41
Tudi jaz sem 22.08.2006 oddal naročilo za dodatno TV. A je že za mene tudi nalog v montaži? Zanima pa me, ker nevem če sta pri meni sploh možna dva TV, ker sem cca. 2 KM od centrale.

Hvala.

storz
28.08.2006, 07:53
Tudi jaz sem 22.08.2006 oddal naročilo za dodatno TV. A je že za mene tudi nalog v montaži? Zanima pa me, ker nevem če sta pri meni sploh možna dva TV, ker sem cca. 2 KM od centrale.

Hvala.

ne je še pri prodajnikih na TK

Rusmira
28.08.2006, 08:01
Ja kaj pa to pomeni? Še vedno nevem, ali sta dva TV na mojem priključku sploh možna.
Sem že večkrat klical na 0801000 da bi preveril, pa so vedno vsi operaterji zasedeni

storz
28.08.2006, 08:03
Ja kaj pa to pomeni? Še vedno nevem, ali sta dva TV na mojem priključku sploh možna.
Sem že večkrat klical na 0801000 da bi preveril, pa so vedno vsi operaterji zasedeni

naročilo je bilo sprejeto, kar pomeni, da glede na oddaljenost je možno. Bodo pa vas zdej prestavili in bomo videli ali gre.

lp,
storz

Rusmira
28.08.2006, 08:07
Hvala lepa. Samo to sem hotel vedet.
Bom pa sedaj kaki teden počakal, preden se oglasim, če nebom dobil nobenega obvestila ali dela ali ne.

vezalke
29.08.2006, 19:02
Mene pa zanima zakaj cakam na preklop iz single na trio ze več kot 2 meseca in pol?Namreč dal sem zahtevek preko spletnih strani,da mi preklopijo ma trio, klical sem na 0801000 kjer mi je bilo receno,da zadeva traja 3-4 tedne,da se uredi. Minilo je dobra dva meseca in pol pa še vedno nic!!! Od centrale sem oddaljen 170m, tako da v tem ni problem! A lahko prosim kdo izmed vas, ki dela pri siolu zadevo malo pohitri?Namrec prekinil sem narocnino na kabelsko, zdej sem pa ze vec kot mesec in pol brez, tako da tole je skrajno amatersko in prosim,ce se tole uredi v najkrajsem moznem casu!

joze
30.08.2006, 10:42
Sam sem naročil za drugi tv oddal v ponedeljek zvečer, v torek zjutraj pa je bila hitrost že nadgrajena. Pohvalno.
Naročil sem tudi drugega aminota, pa me zanima kako ga bom dobil in kdaj. Mogoče bi lahko na koncu te aplikacije za naročanje bilo obvestilo o nadaljnih postopkih. Npr: Naročeno opremo vam bomo poslali po pošti ali pa opremo lahko prevzamete ..... Zdaj samo naročiš in potem niti ne veš pri čem si.

Dravlje
31.08.2006, 17:17
pomoje bo ta teden enkrat. Nalog je že v montaži. spomni me proti koncu tedna da preverim.

lp,
storz

Storž, lahko prosim pogledaš, če je možna uporaba drugega TV-ja oziroma če je gradnja narejena zanima pa me še kako se sedaj obračunava paket TRIO po novem ali je popust na 9.900,00 SIT (pri meni 7% popusta) ali na 9.200,00 SIT, glede na to da sem star naročnik.

storz
01.09.2006, 07:39
Storž, lahko prosim pogledaš, če je možna uporaba drugega TV-ja oziroma če je gradnja narejena zanima pa me še kako se sedaj obračunava paket TRIO po novem ali je popust na 9.900,00 SIT (pri meni 7% popusta) ali na 9.200,00 SIT, glede na to da sem star naročnik.

ja, je zaključeno, modem je sinhroniziran za dva tvja.

Če imaš trio je cena taka kot je zdej po novem za TRIO in popust na to ceno.

lp,
storz

skye
02.09.2006, 09:49
Ali popust steje samo na paket ali tudi na nadgradnjo hitrosti? :) Se pravi, imam trio + 4mbit.. spada skupni znesek tega pod popust ali samo pri trio?

storz
02.09.2006, 10:08
popusti se štejejo samo za naročnine.

Ladislav
02.09.2006, 10:18
Ker sem nov bi prosil za razlago:

omogočanje 2 TV - namreč pri hitrosti 9200 dela samo en tv, če vklopimo še drugega gre vse skupaj ....

Na servisu so rekli da imamo zahtevo za povečanje hitrosti predano naprej že 28.08. Potem ti še zaupajo da bo čez približno 3 dni urejeno, če ne naj pokličem nazaj na tehnično pomoč da bodo uredili.

Čez 3 dni še vedno nič -pokličem na tehnično pomoč, kjer me seznanijo, da moram na reklamacije poklicat in vložit zahtevo za povečanje hitrosti..........

Zaenkrat bi bilo tole vse

Hvala za odgovore

storz
02.09.2006, 10:39
Ker sem nov bi prosil za razlago:

omogočanje 2 TV - namreč pri hitrosti 9200 dela samo en tv, če vklopimo še drugega gre vse skupaj ....

Na servisu so rekli da imamo zahtevo za povečanje hitrosti predano naprej že 28.08. Potem ti še zaupajo da bo čez približno 3 dni urejeno, če ne naj pokličem nazaj na tehnično pomoč da bodo uredili.

Čez 3 dni še vedno nič -pokličem na tehnično pomoč, kjer me seznanijo, da moram na reklamacije poklicat in vložit zahtevo za povečanje hitrosti..........

Zaenkrat bi bilo tole vse

Hvala za odgovore

ni nujno da je rešeno to tako hiter. je odvisno kje si in ali te je potrebno prestavit na drugi modul na centrali. Javi mi kakšne podatke na PM.