Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sprememba Kode Za Odrasle

fe0300
29.08.2006, 06:32
SiOL v navodilih sporoča: "Funkcija zaklepanja programov za odrasle s pomočjo štirimestne številčne kode mladoletnim osebam onemogoča gledanje tega programa. To kodo lahko po želji spremenite." Ali kdo ve, kako se to naredi?

Sacha
29.08.2006, 07:08
Kaj je to? http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d010.gif

Read the ****ing manual!

:angel:

Echani
29.08.2006, 07:23
Če mogoče še vedno ne veš. To je napisano v uni rumeni knjižici. Na ne vem točn keri strani, ampak zagotovo tam piše.

PS.Sacha lahko se lepše obnašaš mogoče niso vsi ki majo SIOL TV tko računalniško aktivni, vestni forumskega slenga ,...:nonono:

Sacha
29.08.2006, 09:28
Če mogoče še vedno ne veš. To je napisano v uni rumeni knjižici. Na ne vem točn keri strani, ampak zagotovo tam piše.

PS.Sacha lahko se lepše obnašaš mogoče niso vsi ki majo SIOL TV tko računalniško aktivni, vestni forumskega slenga ,...:nonono:

Sej sem mu jest isto povedala, sam z drugimi besedami :D:D:D:D;)

uporabnik2
29.08.2006, 13:51
Drugače so cela navodila kar na vmesniku. Glavni meni, pa tipka 6, poglavje 7. Zaklenjeni TV-programi pove kako zadeva deluje,prvi link v tekstu kaže na 6.5 kode, kjer je razložen postopek spremembe.

fe0300
29.08.2006, 17:23
Drugače so cela navodila kar na vmesniku. Glavni meni, pa tipka 6, poglavje 7. Zaklenjeni TV-programi pove kako zadeva deluje,prvi link v tekstu kaže na 6.5 kode, kjer je razložen postopek spremembe.
Hvala za odgovor. Namreč pri TRIO paketu nisem dobil nobene rumene knjižice.

tomazz
29.08.2006, 18:53
Navodila si lahko tudi prenesete z naslova http://storitve.siol.net/fileadmin/useruploads/SIOL_TV_navodila_oktober05.pdf

Ronaldinho10
01.06.2007, 14:41
zdravo... mene nekaj zanima glede spremembe te kode za gledanje programov za odrasle...
jaz sem jo enkrat že spremenil v novo in mi je lepo delalo.... potem pa naenkrat kar ni več delalo... ni prijela ne nova in ne stara koda.... zanima me, če se da to kodo kako resetirati (da bo spet kot je bila na začetku) al kakorkoli drugače pomagati, da bom spet lahko gledal tiste programe.
zahvaljujem se vam za odgovore in lep pozdrav!

storz
01.06.2007, 16:37
zdravo... mene nekaj zanima glede spremembe te kode za gledanje programov za odrasle...
jaz sem jo enkrat že spremenil v novo in mi je lepo delalo.... potem pa naenkrat kar ni več delalo... ni prijela ne nova in ne stara koda.... zanima me, če se da to kodo kako resetirati (da bo spet kot je bila na začetku) al kakorkoli drugače pomagati, da bom spet lahko gledal tiste programe.
zahvaljujem se vam za odgovore in lep pozdrav!

pokličeš na 0801000 in ti resetirajo. Pa reči za koda za zakljenjene programe in ne vztopno kodo.

lp,
storz