Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Študentski ADSL

kronos
29.08.2006, 20:08
Upam, da mi lahko odgovori eden od Siolovih uslužbencev na forumu (ali ap kdo drug ki ve :2thumbs: )
Konec septembra mi poteče Študentski ADSL paket (pogodba je bila sklenjena leta 2003).

Zanima me na kateri paket me bo SIOL vrgel po koncu septembra?
Upam, da ne bo kakšne avtomatske spet 2letne obveze ali česa podobnega?

Hvala za odgovor! :approve:

MrBoombastic
29.08.2006, 20:16
Potrdila o šolanju več nimaš?

kronos
29.08.2006, 20:17
Potrdila o šolanju več nimaš?

Žal ne več.

MrBoombastic
29.08.2006, 20:22
Na starem paketu boš verjetno pristal. Cene žal ne vem. Nekaj čez 8000 se mi zdi.

T-a-d-e-j
29.08.2006, 20:40
Mam podoben problem. A lahko pošljem sestrino potrdilo in se upošteva? Ali moram najprej spremeniti naročnino naj sestro?

drnovurb
29.08.2006, 22:35
Stari naročniki je lahko od sestre, brata potrdilo... DUO Študent naročniki....nujno njihovo.

LP

p.s.: to je storz že najmanj 5x napisu :P

WarlordAlexander
01.09.2006, 12:37
ja jest isto nimam več študentskega statusa pa sm poslov E-mail na SIOL pa mi je poslov nazaj takole:
V kolikor nimate več statusa, se paket avtomatsko spremeni v paket za
fizične osebe...torej po ceni 8.060 SIT mesečno. Predlagam vam enega izmed
novih paketov (SOLO), po ceni 6.230 SIT mesečno. Pa ne vem v čem je fora da je za fizične osebe 8060 SIT, Solo paket pa 6230 SIT? Mislim da sam zato da podpišeš novo pogodbo za 2-5 let pogodbo, d če hočš it kam drugam recimo k T-2 ali Amisu k imata cenej :( plačat preden greš drugam :(

Veron
01.09.2006, 21:24
Razlika v cenah je pač zato, ker je različna ponudba... to so novi paketi, nova shema. Enostavno preideš na solo paket (če imaš samo internet) pa maš za 6200 sit/mesečno.

Pa še pomembno je omenit, da DUO študentski paketi so možno le za polnoletne dijake oz. študente!

Jakec
02.09.2006, 14:25
novi paketi, to ti je vse isti qurac, 1M net je 1M net pa da ga ***esh.....
glavno je da te obirajo še kakšno leto, dve....mamico jim lopovsko

WarlordAlexander
02.09.2006, 16:35
novi paketi, to ti je vse isti qurac, 1M net je 1M net pa da ga ***esh.....
glavno je da te obirajo še kakšno leto, dve....mamico jim lopovsko

Ja maš pa čist prov, to so sam barabe d te oberejo za še dve leti

Veron
04.09.2006, 06:10
ni čist tko, ampak pustimo podrobnosti, ker itq noben nebi poslušu :)

WarlordAlexander
04.09.2006, 10:45
ni čist tko, ampak pustimo podrobnosti, ker itq noben nebi poslušu :)

Zakaj pa tolk hvališ Siol, a si sploh kdaj šel gledat kolk je cena interneta pri AMISU in T-2???
Je zelo cenej!!!!
Siol :censored:

Erikfrik
24.10.2006, 23:47
Mene pa zanima koliko je hitrost prenosa pri študentskem paketu?

wishmaster
25.10.2006, 08:24
Erikfrik, izbiraš lahko med istimi hitrostmi ki jih ima paket za fizične osebe, le da imaš nižjo ceno.

Ko je že glih govora o študentskem paketu, bi jaz vprašal naslednje. Skoz sem imel do sedaj študentski paket. Na fakulteto sem se vpisal šele 10. oktobra, potrdila dobil 12 al 13. Seveda mi je siol spremenil paket za fizične osebe. Sam sem prejšni teden 1x poslal potrdilo o vpisu in tist obrazec ki smo ga dobili po pošti. Do sedaj še ni ne duha in sluha o študentskem paketu.

clutch
25.10.2006, 17:47
Ja kok poloznic si pa ze dobil za oktober? =))

In spet smo pri cenah.. Stara, milijonkrat prezvecena tema... Hu kers, ce so vam storitve predrage. Mislim da nisem prvi, ki vam pravi, da se podvizajte h drugemu operaterju... Mater, obnasate se kot da bi vas kdo silu nekje ostat... Konec koncev ste sami krivi, da izberete predragega operaterja... Kot da bo to vsakokratno jamranje pripomoglo k znizanju cen??

G3nius
25.10.2006, 19:26
clutch ni tako enostavno za vse. Danes sem namreč dobil javljeno od Amisa po 1 mesecu od poslane izpolnjene pogodbe, da priklop ni mogoč zaradi tehničnih razlogov s strani Telekoma. Medtem ko Siol šiba tu brez problema in to že več kot 2 leti.

Veron
25.10.2006, 23:01
Zakaj pa tolk hvališ Siol, a si sploh kdaj šel gledat kolk je cena interneta pri AMISU in T-2???
Je zelo cenej!!!!
Siol :censored:
Ne hvalim SiOL, le svoje osebno mnjenje sem podal. Pač na siolu imam dobre izkušnje (stabilno) nampram eni konkurenčni firmi (ne bom omenjal kateri).

kitl
26.10.2006, 09:18
Veron če ciljaš na T-2 ti lahko z veseljem povem, da ni nič manj stabilen od Siol-a. Pa predno širiš dezinformacije se prepričaj in preveri zadevo in šele potem obsojaj.

clutch
26.10.2006, 16:14
Vsak cigan bo svojga osla hvalil... Tak da brezveze ugotavljat kater ponudnik je boljsi (itak se ve da siol :D )

@G3nius: Se pravi ti ostane samo siol... In kaj ti potemtakem pomaga, da se sekiras okoli drage ponudbe? Se vedno imas na izbiro: drag siol ali nic ;)

Najbolj mi gre na ku***, ko se nekateri bunijo glede pogojev, ki so vcasih bili za priklop ADSL-ja... Zdej pa tega vec ni treba... Ja.. Sej je bla ziva natega.. Takrat je bil to pac davek na noviteto...
Uprasite kok so placevali uporabniki NMT-ja za narocnino vcasih.. Pa so imeli prvi mobitele...

Dejja VU.. Kot da bi nekoc o tem ze pisal.. eh... =)

smukec
26.10.2006, 16:22
Mene pa zanima koliko je kazen če si na starem študentskemu paketu in si vezan še za nekaj mesecev,rad pa bi prišel na enega izmed novih paketov,sprašujem v imenu soseda ker so mu na 0801000 dali odgovor da bo moral plačati okoli 60000 sam pa mislim da to ni pravi podatek,seveda ga je vse minilo

storz
26.10.2006, 16:24
Mene pa zanima koliko je kazen če si na starem študentskemu paketu in si vezan še za nekaj mesecev,rad pa bi prišel na enega izmed novih paketov,sprašujem v imenu soseda ker so mu na 0801000 dali odgovor da bo moral plačati okoli 60000 sam pa mislim da to ni pravi podatek,seveda ga je vse minilo

1250 * [mesecev do koca vezave]

T-a-d-e-j
26.10.2006, 19:58
clutch ni tako enostavno za vse. Danes sem namreč dobil javljeno od Amisa po 1 mesecu od poslane izpolnjene pogodbe, da priklop ni mogoč zaradi tehničnih razlogov s strani Telekoma. Medtem ko Siol šiba tu brez problema in to že več kot 2 leti.

To je nateg, če ti dela Siol more delat tudi Amis. Amis ti naj posreduje odgovor Telekoma in potem vse skupaj pošlji na Apek.

Veron
26.10.2006, 20:54
Veron če ciljaš na T-2 ti lahko z veseljem povem, da ni nič manj stabilen od Siol-a. Pa predno širiš dezinformacije se prepričaj in preveri zadevo in šele potem obsojaj.
Ne ne ciljam na t-2 (za njih vem, da so ok). govorim o ADSL ponudbi (torej VDSL ni uštet), zaradi oddaljenosti od centrale.

T-a-d-e-j
27.10.2006, 20:30
Vsaj meni denimo Amis dela identično kot prej Siol oz. ne čutim nobene razlike. Razen tega da je
2400 cenejši (za en megabit), obenem pa je prve 4 mesece zastonj.