Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Masaža

arancia
30.08.2006, 10:19
No da vidim kolko kaj skrbite za sproščanje vašega telesa...in kaj mislite o tabuju moški maser --> moška stranka,
ze bilo dosti primerov ko so odpovedali tretman ker je bil maser moški...hehe ker vsi sanjajo o bujnih blond Švedinajh ... :clown:

mrjerry
30.08.2006, 10:29
Kar se mene tice, ne hodim, ker se mi zdi brez veze. Sproscen sem ze itak. Pustim se tamali, ker sama ve, kaj je fajn in takrat se sigurno sprostis se tristokrat bolj.

Ce pa bi ze sel, bi sel skor rajs k maserju. Cisto iz price-performance razlogov. Moski so pac praviloma vecji in mocnejsi, za posteno masazo mors bit pa fizicno ze kar pri sebi.

U bistvu sem bil enkrat ze skor na tem da grem, pa so nekaj zasrali z urnikom (moral bi cakat eno uro), pa tud ko sem videl tisto pisko od maserke (meter petinpetdeset in 50 kil s postlo) se mi je zdelo, da tole ne bo moral bit ne vem kaj.

U glavnem, zdi se mi skoda casa in denarja. Vecina folka danes itak hodi samo zato, ker je moderno in ne zato, ker bi dejansko kdo rabil masazo. Ko pa je stvar moderna, se samo povecuje stevilo sarlatanov, tisti, ki res obvladajo, pa na ta racun se mal navijejo cene in smo tam, kjer nocmo bit.

arancia
30.08.2006, 10:38
Dam ti 80% prav, res je najboljsa masaža od ljubljene osebe, kar se pa tice moči, je pri masaži vsa moč v rokah, tako da mogoče bi te ona (1,55 m 39kg --> masažna pojstla ima v povprečju 11 kg ;) ) dodobra pretipala, mrjerry odtrgaj malo casa in ti jaz dam 80% popust ker si imel tolko prav ... pa dobis masažo..

mrjerry
30.08.2006, 10:41
sounds tempting...

arancia
30.08.2006, 10:44
Hja, vsec mi je bil tvoj odgovor...ajde dam obema 80% popusta tud tvoji dragi...mater sem dobrosrčen hahah... moram nehat s temi popusti, da nebo nekdo se 100% strinjal z mano --> pa hotel popust ;)

Niny
30.08.2006, 10:51
Niti nisem fan masaž. Do sedaj me je znal sam edn dobr pregnest. :approve Mam rada, da se tip ne boji bolj trdno prjet.

arancia
30.08.2006, 10:54
Da malo branim masažo, z maserjem je treba komunicirat, ker vsak človek ma drugačen občutek na bolečino ali pritisk...:)

mrjerry
30.08.2006, 10:58
Hja, vsec mi je bil tvoj odgovor...ajde dam obema 80% popusta tud tvoji dragi...mater sem dobrosrčen hahah... moram nehat s temi popusti, da nebo nekdo se 100% strinjal z mano --> pa hotel popust ;)

No, pa mi javi na OS podatke (kje te lahko dobim in po moznosti se ceno), pa se ti mogoce kej oglasiva :)

Pa sorry, ampak morm vseen vprasat, da bom za zihr... To, da nisi bujna blond svedinja, si mislim... Da nisi slucajno bujen blond sved... (za tamalo sprasujem, ne zase) :blush: :shy:

arancia
30.08.2006, 11:03
Hahahahhah ne uvažajo oni bujnih blond švedov ;)

solsikke
30.08.2006, 11:07
Mnenje? Zelo priporočljivo, sploh če gre v zdravstvene namene. Jaz se spravljam že kar nekaj časa, da bi naredila kakšno bolj intenzivno kuro (recimo min enkrat na teden), da se znebim vseh teh trdovratnih vozličkov, ampak mi še ni uspelo. Predvsem zato, ker bi potrebovala nekoga, ki je v bližini, ne pa da se moram še posebej voziti v kak oddaljen salon in izgubljam čas. :nonono:

arancia
30.08.2006, 11:13
Mnenje? Zelo priporočljivo, sploh če gre v zdravstvene namene. Jaz se spravljam že kar nekaj časa, da bi naredila kakšno bolj intenzivno kuro (recimo min enkrat na teden), da se znebim vseh teh trdovratnih vozličkov, ampak mi še ni uspelo. Predvsem zato, ker bi potrebovala nekoga, ki je v bližini, ne pa da se moram še posebej voziti v kak oddaljen salon in izgubljam čas. :nonono:
Skod pa si ce smem vprasat?

solsikke
30.08.2006, 11:20
Celje in Ljubljana. :)

solsikke
30.08.2006, 11:24
Sem si kar mislila. Sicer pa odvisno kakšne masaže obvladaš :)

arancia
30.08.2006, 11:28
Klasična, Refleksna masaža stopal dlani, Shiatsu, Športna, Ayurvedska

mrjerry
30.08.2006, 11:47
Pa shiatsu dejansko obvladas? Ker mene u bistvu tale najbolj zanima... Ampak menda ni enostavna za izvajanje.

arancia
30.08.2006, 11:56
Ne ni, za to masažo moraš pa bit res dec pa pol :) mislim ce stranka sodeljuje je cool :)) obvladam klasične prijeme in une malo bolj zahtevne, kake kaskaderske pa ne uporabljam, ker nimam izkušenj, mislim cakam na seminar, da jih izpoplnim...

popka
30.08.2006, 11:59
hehe, si boš pa ornk reklamo kle naredu.:)

drugač pa sama še nikol nism bla na masaži, pojma nimam kake so razlike različnih masaži in me zelo mika, da bi šla enkrat probat, čist iz firbca.

da bi mene moški masiru, je pa kvečjem plus:angel:

arancia
30.08.2006, 12:04
Hahaha vsaka reklama je dobrodošla, pa komu bi ti raj šla maserju ki bi ga malopoznala, al kr enmeu X tam k piše masaža :))

Nikka06
30.08.2006, 12:05
Men je pa fanj ce me kdo zmasira. Ponavad me doma ta boljs polovica, priznam pa da tu pa tam pase ce me zmasirajo profesionalci. Sprosca res.

arancia
30.08.2006, 12:10
Popka pridi probat :D

popka
30.08.2006, 12:13
Hahaha vsaka reklama je dobrodošla, pa komu bi ti raj šla maserju ki bi ga malopoznala, al kr enmeu X tam k piše masaža :))

definitivno k nekomu, ki bi ga poznala. sam tebe pač ne poznam, ni res?:shy: al maš namen forumaš odvisnik postat in nas vse spoznat, pol pa redne stranke začet nabirat:angel:

popka
30.08.2006, 12:14
Popka pridi probat :D

mogoče pa res

arancia
30.08.2006, 12:17
Hahahahah mogočer pa res :)) pol bi mel masaža SiOL party hahaahh

definitivno k nekomu, ki bi ga poznala. sam tebe pač ne poznam, ni res?:shy: al maš namen forumaš odvisnik postat in nas vse spoznat, pol pa redne stranke začet nabirat:angel:

popka
30.08.2006, 12:20
Hahahahah mogočer pa res :)) pol bi mel masaža SiOL party hahaahh

ne bi blo švoh, sam ti bi bil mal zmatran nakonc:clown:

ta-mala
30.08.2006, 12:21
Mene pa zanima če obstajajo kakšni tečaji masaže za nas ki nimamo pojma kako bi se tega lotili. Pa nočm bit zdj neka profesionalka, sam tko mal u izi da bi znala svojga dragega zmasirat.

arancia
30.08.2006, 12:23
Obstajajo 30 urni tecaji, kr dosti tehnike lahko osvojiš..

popka
30.08.2006, 12:27
Obstajajo 30 urni tecaji, kr dosti tehnike lahko osvojiš..

kake so pa kej cene tazga tečaja?

arancia
30.08.2006, 12:32
Cisto odvisno kje pa kako, samo te tecaji naj bi bili osnovni, pri nas jih kr ze uveljavljajo kot nevem kaj neko šolo, jest osebno se nebi pustil masirat ( mislim v salonu) nekomu ki je opravil samo ta tecaj...

mrjerry
30.08.2006, 12:34
Zelo kvaliteten tecaj sportn masaze se lahko vpise pri nekem profesorju na DIFu (se mi zdi... nisem 100% za tale podatek), ampak je precej zahteven in zelo drag. Tisti, ki ga opravijo, pa so praviloma vrhunski maserji, sposobni tudi za tretmaje profesionalnih sportnikov...

arancia
30.08.2006, 12:37
Tako je :D ko smo brihtni postali heheh drag je, zahteven pa za kakor kerga za 1,55 cm in 39 kg res ni primeren, si predstavljas da taka dklina zagrabi nogo Primoža Brezca al pa Nesteroviča...ne bom reku do kej bo imela glavo :)

popka
30.08.2006, 12:39
za tole športno masažo človk verjetno rabi precej moči v rokah, ane?

k mene je kr mal začel tole mikat, sam mam zlo šibke rokce:( ....če pa obstaja masaža z nogami, kle pa neb blo težav:angel:

arancia
30.08.2006, 12:45
za tole športno masažo človk verjetno rabi precej moči v rokah, ane?

k mene je kr mal začel tole mikat, sam mam zlo šibke rokce:( ....če pa obstaja masaža z nogami, kle pa neb blo težav:angel:
Obstaja :)

arancia
30.08.2006, 12:48
Evo taki mali tečaj http://www.sousport.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=0208
15 ur ciste osnove, tako da veste kako masirat ko pride dragi zmatran domov ;)

popka
30.08.2006, 12:54
no, tole je že neki zame:)

sm zdele neki malga o shiatsu prebrala pa bi blo to tut kr fajn zame:veryevil: :clown:

lady_lucifer
31.08.2006, 07:41
mene tud moj masira :approve:

arancia
31.08.2006, 09:09
Hehe sej je prav da te :)

Smaug
31.08.2006, 09:51
Hm, zveni zanimivo. Jaz v bistvu ze dve leti iscem novega maserja (no, "iscem" :)), tako da bi se lahko kdaj zmenili za kaksen poizkus karme. Sem pa tudi sam mnenja, da maser mora biti moska omara. Mogoce je to samo predsodek, ki je zrastel v moji glavi, ampak tako mnenje imam. Sploh glede na to, da mene lahko polomi tudi pritlikava 32-kilasica :D

Poba, povej cene, pa da vidimo, ce bi se dalo kaj zmeniti. Btw, ker del Ljubljane, ce ni skrivnost?

mrjerry
31.08.2006, 10:00
Aaa, kul.

No... Jaz grem v izvidnico, pa ti sporocim rezultate, okej?

popka
31.08.2006, 11:13
popka, pejva :)

s tem sm misnla, da bi jest to izvajala (k se da tut z nogami :angel: ):shy:

arancia
31.08.2006, 11:26
Ker ima probleme z eustahijevo tubo.

Hahhaha samo to bo bolj tezko masaza pomagala ;) pa ne pol hodit na velike višinske razlike :P

del LJ: vec delov :) 4 hoteli po Lj, potem malo privat...

RH-
31.08.2006, 12:10
jerry, a si mislu za tecaj sportne masaze iz DIFa Dervisevica oz. Hadzica?

mrjerry
31.08.2006, 12:21
Ne vem, kako se tip pise...

gia
31.08.2006, 12:39
Sploh glede na to, da mene lahko polomi tudi pritlikava 32-kilasica :D

:shy:

drugač pa zame osebno spol niti ni važen, ker me ni tok skup, da bi rabla enga blazno močnga dečka. no, ne bi pa mela proti :angel:

Njuška Trap
31.08.2006, 15:21
A ni fora pri masaži tudi, da ne delajo samo roke, ampak da znaš težo telesa na roke prenest?

arancia
03.09.2006, 10:29
Jaaaa to bi nekako zgledalo pol kot tvoj avatar :) hehe

nattka
04.09.2006, 08:55
No da vidim kolko kaj skrbite za sproščanje vašega telesa...in kaj mislite o tabuju moški maser --> moška stranka,
ze bilo dosti primerov ko so odpovedali tretman ker je bil maser moški...hehe ker vsi sanjajo o bujnih blond Švedinajh ... :clown:

dobra frendica je maserka ... takole enkrat tedensko ( če znese) se pocartava ... vsaj 2-3 na mesec, če ni časa drugače ...
meni paše ... pa mi ni pomembno ali je dobro za kaj ali ne ...
včasih si dam dobro pregnesti v telo anticelulitno kremo :shy: ;), včasih pa me ornk namatra (z nekimi težko izgovorljivimi masažami) ...

v glavnem vedno uživam ... ko mi ne bo več do tega bom nehala ...
se mi pa zdi, da se na celem telesu to pozna ... zunaj in znotraj ...

aha tabu ... če bi bil maser tudi njen mož, ne bi imela nič proti ... saj imam tudi ginekologa moškega ...
pa ni važno kako zgleda, važno da obvlada, da ni več škode kot koristi ...
je pa poznanstvo prednost, ker prihranim kar zajeten kupček denarja ...

lady_lucifer
04.09.2006, 08:58
a je masaza lahk tud skodljiva?:dontknow: mislm tko, na enem zdravem telesu...

J.J.
04.09.2006, 09:44
če ni pravilno izvedena, in če delajo šarlatani, je lahko tut škodljiva...

vem da ko sem še trenirala, smo dobil v klub enga kvazi maserja... in si je ena prjatlca na treningu pretegnila stegensko mišico, prejšnji maser k smo ga mel ji je to poštimal v dveh dneh, ta šarlatan, jo je tko masiral da se ji je še bolj unela in je mogla prow po zdravniško pomoč.. in je dohtar reku,da ji je v bistvu še bolj razbolel mišico,kot je bla...

arancia
04.09.2006, 09:56
Na zdravem telesu klasična masaže naj nebi škodovala, ceprav pa laho nestrokovno izvajanje drugih zahtevnejših masaž skoduje...dober primer je dala J.J. ----> Šarlatani so ponavadi maserji z opravljenim 30urnim tečajem za 80.000 ali manj...in potem šarlatajo okoli po športnih klubih,ker jih drugje nočejo vzet...

arancia
04.09.2006, 09:57
dobra frendica je maserka ... takole enkrat tedensko ( če znese) se pocartava ... vsaj 2-3 na mesec, če ni časa drugače ...
meni paše ... pa mi ni pomembno ali je dobro za kaj ali ne ...
včasih si dam dobro pregnesti v telo anticelulitno kremo :shy: ;), včasih pa me ornk namatra (z nekimi težko izgovorljivimi masažami) ...

v glavnem vedno uživam ... ko mi ne bo več do tega bom nehala ...
se mi pa zdi, da se na celem telesu to pozna ... zunaj in znotraj ...

aha tabu ... če bi bil maser tudi njen mož, ne bi imela nič proti ... saj imam tudi ginekologa moškega ...
pa ni važno kako zgleda, važno da obvlada, da ni več škode kot koristi ...
je pa poznanstvo prednost, ker prihranim kar zajeten kupček denarja ...

Am tabu je ponavadi ..... Moški : Moški heheh :approve:

snežko
23.01.2007, 14:32
:) kolikokrat se jih privoščite??? pa ne velja partnerjeva, razen če je glih slučajno profi maser!

ervin34
23.01.2007, 19:56
nikoli:rolling:

snežko
24.01.2007, 19:40
:) pa je fajn veš - pejt probat...sploh po kidaju snega ti tako lepo sprost mišice...

soncnica
25.01.2007, 08:00
js grem drug teden na svojo prvo masazo...dobila bon za masažo, 50 minut z eteričnimi olji...:D

snežko
25.01.2007, 13:34
:) poj boš pa mela večji nasmeh kot tvoj avatar...

La-di-da
25.01.2007, 19:49
Mat mi je prpravljena plačat masažo za celo telo, sam mene vse žgečka in enostavno ne morem. Že če mi kdo zaležan vrat zmasira me več kot dve minuti ne more, ker se začnem zvijat.:rolling: :rolling:

sadie_007
26.01.2007, 08:50
jst pa ne maram, da me gnetejo :shy:

snežko
28.01.2007, 18:25
:) boš povedala drug teden,

la di da masaža ne zgečka.

solsikke
28.01.2007, 18:50
Čimvečkrat :D
Prejšnji teden bila na aromamasaži, prej pa še piling. Ou jes! :D
Ta vikend pa spet. Vsaj eni dve. :shy:

Lencka
28.01.2007, 20:18
Jaz sem jih imela pred leti zaradi zdravstvenih tezav (hrbtenica - skoraj se nisem vec mogla premikat). Na prvi sem jokala (bolelo je kot prasica), nekje na tetji je zacelo bit bolje, po koncani terapiji (7-8 aromamasaz, se ne spomnim vec tocno, koliko) pa sploh nisem hotela odit, ker je bilo tako super. In pomagalo je, res. Ah, bi ponovila... pa se mi zdijo masaze pregresno drage.

summer
28.01.2007, 20:24
jaz hodim enkrat mesečno na tajsko masažo z zelišči in olji....masira me moški(že dve leti isti) in sem zelo zadovoljna....

Katrin
28.01.2007, 20:35
Kam pa hodiš? Jaz zaenkrat še iščem idealnega maserja...

summer
28.01.2007, 20:37
Kam pa hodiš? Jaz zaenkrat še iščem idealnega maserja...
v terme v Zrečah.......http://www.terme-zrece.si/cgi-bin/cms.cgi?doc=11238&sid=
fenomenalna zadeva..trenutno dela tukaj 10 tajcev, zame najboljša oblika masaže, kar sem jih izkusila...:approve:

Morena
28.01.2007, 22:45
Meni je pa včeraj fant stopala zmasiral (in še kaj). Odločno in precizno.

maestro II.
29.01.2007, 15:30
Ti je fejst pasal?

Abronsius
30.01.2007, 18:36
Ja men zlo paše, oziroma bolje rečeno mi je pasalo takole z najdražjo, čist za sprostitev, če ne druzga sva se fajn prežgečkala in presmejala :). No da bi se pa šel masirat kot stranka in za to plačal pa mi ni nikoli prišlo na misel, niti ne čutim takšne potrebe. Nimam pa nikakršnih tabujev glede tega, kdo bi me masiral... kot so že omenili, za eno ornk masažo, bi morda celo raje izbral enga ornk deca. :2thumbs:

silence
30.01.2007, 18:45
Ja men zlo paše, oziroma bolje rečeno mi je pasalo takole z najdražjo, čist za sprostitev, če ne druzga sva se fajn prežgečkala in presmejala :). No da bi se pa šel masirat kot stranka in za to plačal pa mi ni nikoli prišlo na misel, niti ne čutim takšne potrebe. Nimam pa nikakršnih tabujev glede tega, kdo bi me masiral... kot so že omenili, za eno ornk masažo, bi morda celo raje izbral enga ornk deca. :2thumbs:
Ti si skor ze cisti gorenc ejga.:shy:

Masaze: mam ze en mesec karto za zastonj masazo na domu.:D Enkrat 2010 mi jo pa mogoc uspe unovcit.:clown: Kukerkol, masaza zmeri pase!:approve:

Abronsius
31.01.2007, 05:38
Ti si skor ze cisti gorenc ejga.:shy:
Anede ! :D :kisses: Ja no šparam za posebno priložnost… »summer cottage« nekje na Finskem ob jezeru, najprej ena fajn savna pa pol en skok v mrzlo jezero pa nazaj v savno… pol pa ena masaža na koncu :P. Tole upam, da men tud uspe enkrat 2010 unovčit. :approve: :shy: .

silence
31.01.2007, 07:49
Anede ! :D :kisses: Ja no šparam za posebno priložnost… »summer cottage« nekje na Finskem ob jezeru, najprej ena fajn savna pa pol en skok v mrzlo jezero pa nazaj v savno… pol pa ena masaža na koncu :P. Tole upam, da men tud uspe enkrat 2010 unovčit. :approve: :shy: .
2010? Kwa je to blizu:P A vzameva summer s sabo, da naju po tadrugi savni oba zmasira a?:shy:

snežko
08.02.2007, 16:24
jaz hodim enkrat mesečno na tajsko masažo z zelišči in olji....masira me moški(že dve leti isti) in sem zelo zadovoljna....

:) a je to mar tabu?? mislim, da je moških maserjev kar precej in da tudi masirajo moške - predvsem špotna masaža, kjer je za trenirane mišice potrebna moč in krhke blond švedjine iz mokrih sanj bi tukaj bolj božale kot masirale. razen če si mislila 100 kilsko inge from sweden.

verjamem, da je za nekoga ki gre prvič na masažo to lahko problem ( predsodek pač ), ampak po nekaj masažah ko uvidiš da to nima nobene veze s spolnostjo po moje tudi ta predsodek zgine. RAzen če maš kjut maserko pa zato ke hodiš vedno. ampak potem itak veš kakšen ima razpored dela, da se lahko takrat prijaviš... he he

Lencka
08.02.2007, 18:22
RAzen če maš kjut maserko pa zato ke hodiš vedno. ampak potem itak veš kakšen ima razpored dela, da se lahko takrat prijaviš... he he
Veš kaj, če pa tako dolgo hodiš zaradi nje na masažo pa moraš še vedno plačevat, namesto da bi se za privat variante z dopolnilnim programom zmenil, potem pa... :nonono: ;)

summer
09.02.2007, 08:08
:) a je to mar tabu?? mislim, da je moških maserjev kar precej in da tudi masirajo moške - predvsem špotna masaža, kjer je za trenirane mišice potrebna moč in krhke blond švedjine iz mokrih sanj bi tukaj bolj božale kot masirale. razen če si mislila 100 kilsko inge from sweden.

verjamem, da je za nekoga ki gre prvič na masažo to lahko problem ( predsodek pač ), ampak po nekaj masažah ko uvidiš da to nima nobene veze s spolnostjo po moje tudi ta predsodek zgine. RAzen če maš kjut maserko pa zato ke hodiš vedno. ampak potem itak veš kakšen ima razpored dela, da se lahko takrat prijaviš... he he
NE VEM...:) prejšnji posti so bili navezani na to temo....meni to ni tabu...oziroma jz raje vidim,da me moški:D pa ne bit zaj vsi pokvarjeni...ne vem zakaj ampak boljše se počutim...:approve:
drgač pa so tajke tud..in so zelo močne...v rokah..vsaj tako prjatli pravijo..tk da ni nekakšne razlike:dontknow: vsi so suhi in majhni:D :approve:

snežko
10.02.2007, 19:29
Veš kaj, če pa tako dolgo hodiš zaradi nje na masažo pa moraš še vedno plačevat, namesto da bi se za privat variante z dopolnilnim programom zmenil, potem pa... :nonono: ;)

:) hmmm ne bi vedel z glave...sem samo predvideval...sam nisem tolikokrat na masaži, da bi vedel. včasih res zastonj, a vedno brez dodatnega programa...

soncnica
13.02.2007, 09:13
ekola, bla na tajski masazici z etericnimi olji...:)vse delcke telesa sm mela naoljene, skratka...super:2thumbs:
vsekakor bom se sla..

spina
28.02.2007, 11:56
Masaža je že super, jaz hodim na masažo hrbta in nog 1x na teden včasih pa na 2 tedna pa se boljše počutim, je pa blizu mojega doma.Priporočam vsaj 1x na mesec vsem.

Matiz
22.06.2007, 09:23
Zdravo!

Zanima me, če pozna kdo kakšen masažni studio v ljubljani, kateri je vreden obiska?

Rabim pa kot presenečenje za punco in bi ji rad podaril bon za masažo, da pa ne bo kr neki, bi rabu nekaj dokaj kvalitetnega.

Hvala za pomoč. :)

Cifra
22.06.2007, 11:38
:) kolikokrat se jih privoščite??? pa ne velja partnerjeva, razen če je glih slučajno profi maser!

Moj je izšolan maser in masira na nekem športnem klubu. Jaz pa sem bila v dveh letih deležna masaže tolikokrat, da bi lahko na prste ene roke preštela :d

Pa ne zato, ker se mu ne bi dalo, ampak ker mene vse tko prekleto žgečka :d

cliena
24.06.2007, 19:18
:rolling: masažeeee..to je pa neki najbl lepga pa prekleto fajn je. paše...da sm pol čist mehka ;) masaža&čokolada...moje razvade ;) mmm. ni lepšga

Katrin
24.06.2007, 21:53
Zdravo!

Zanima me, če pozna kdo kakšen masažni studio v ljubljani, kateri je vreden obiska?

Rabim pa kot presenečenje za punco in bi ji rad podaril bon za masažo, da pa ne bo kr neki, bi rabu nekaj dokaj kvalitetnega.

Hvala za pomoč. :)

Boljše bo, da iščeš dobrega maserja ali maserko, ker se v vsakem salonu najdejo dobri in slabi.

Moji top trije:
- Dejan v Sokol Vič - športna, bolj močna masaža
- Miha v Sunnyju - terapevtska, močnejša masaža
- Petra (al pa Simona :) ne spomnim se točno njenega imena, ampak baje samo ena dela to) v Sunnyju - solni piling, nato masaža, močnejša

dvojčica
26.06.2007, 13:42
ekola, bla na tajski masazici z etericnimi olji...:)vse delcke telesa sm mela naoljene, skratka...super:2thumbs:
vsekakor bom se sla..

No, jest sem bla tud zadnjič na tajski z eteričnimi olji, 80 min...ne vem, zakaj sem tok časa čakala, preden sem šla:d V glavnem zlo fajn:)

cliena
26.06.2007, 18:17
No, jest sem bla tud zadnjič na tajski z eteričnimi olji, 80 min...ne vem, zakaj sem tok časa čakala, preden sem šla:d V glavnem zlo fajn:)

tut js sm bla prejšnji teden..:) bilo je super in še bom šla

dvojčica
28.06.2007, 11:22
Dobila bon za aromatsko masažo telesa in stopal:p :p

summer
29.06.2007, 10:10
MENE PA TAK ŽGEČKA to :d

dvojčica
29.06.2007, 10:12
MENE PA TAK ŽGEČKA to :d

Men je pa tak fajn:d

A tud če te malo bolj na močno te žgečka?:)

summer
29.06.2007, 10:32
ja-....če avtomatsko odmikam ogo i se režim ko 5 let stara punčka...sem probala , tukaj na tajski masaži..in na koncu sva se oba smejala in bila v solzah...:d

Knez
29.06.2007, 17:21
Mi je vseeno, ali me moški ali ženska.Sem bil že tako pri maserju, kot pri maserki.

Mislim, da imajo s tem bolj problem ženske, ene majo namreč predssodke pred moškimi maserji.

jullia
01.07.2007, 19:16
Jaz sem jih imela pred leti zaradi zdravstvenih tezav (hrbtenica - skoraj se nisem vec mogla premikat). Na prvi sem jokala (bolelo je kot prasica), nekje na tetji je zacelo bit bolje, po koncani terapiji (7-8 aromamasaz, se ne spomnim vec tocno, koliko) pa sploh nisem hotela odit, ker je bilo tako super. In pomagalo je, res. Ah, bi ponovila... pa se mi zdijo masaze pregresno drage.
lahko izvem za naslov tega maserja? :)

Njuška Trap
01.07.2007, 20:26
Imam novega cimra, ki je skoraj profi, masažo stopal sem že preizkusila - mnjam!

Iluzija-
01.08.2007, 15:47
Tudi refleksna masaža stopal je fajn zadeva, sama imam rada tudi druge vrste. Zaenkrat grem vsake toliko k maserki v Domžale, ki kombinirano izvaja klasično tajsko masažo, super zna spedenati bolečine ...

Sicer pa se je druga kolegica pravkar priučila tradicionalne kitajske masaže in mi je ful všeč, sploh ker imam ženska močan prijem in RES spravi bolečino ven. Pa še ful se potrudi, da te res ne boli več. Zakon :2thumbs:

Za odpravljanje bolečin v vratu in hrbtu se mi zdi masaža krasna zadeva. Zaenkrat sem se učila samo klasične, razmišljam pa tudi, da bi znanje izpilila še v drugih tehnikah :approve:

spartan
04.08.2007, 22:07

dobro, da si me spomnila....čaka me tajska varianta masaže (celotnega telesa)....bon se mi pa vlači po predalu že od rojstnega dneva. Nameravam pa izvesti še ta teden.....in to s Tajko:approve:

monster
23.11.2007, 16:30
Danes po obisku masažnega centra slepih in slabovidnih Žarek (www.zarek.biz) ne morem drugega, kot da vam priporočim "roke, ki vidijo" ;) ...odlično. Za darilo decembra ... :p

solsikke
23.11.2007, 17:34
Si že pomislu na božično darilo za sister? :shy:

monster
23.11.2007, 18:15
ne praznujem božiča :d

solsikke
23.11.2007, 18:18
pol pa darilo za ajlavsister dan :D

monster
23.11.2007, 18:19
to može :approve:

Irina
23.11.2007, 18:45
Danes po obisku masažnega centra slepih in slabovidnih Žarek (www.zarek.biz) ne morem drugega, kot da vam priporočim "roke, ki vidijo" ;) ...odlično. Za darilo decembra ... :p

Lepo, da si "odkril" in priporočil terapevtski kotiček Žarek. Priporočilo ženskemu delu foruma. Tedenski obisk centra, v izmenični kombinaciji klasična ročna masaža z limfno drenažo in prihodnjo pomlad bi bil celulit samo še spomin na neke pretekle čase.

monster
23.11.2007, 18:55
60 minut klasične ročne ... :approve:

Irina
23.11.2007, 19:04
No, zdaj se boš pa še bahal in nam vzbujal skomine.

freya
29.11.2007, 21:39
60 minut klasične ročne ... :approve:
:approve::approve::frend:

apancur
22.01.2009, 05:10
Ja, res je tam fajn ... Zanima pa me, ali resnično tam delajo tudi slepi. Dvakrat sem bila tam in obojekrat sta maserki videli tudi z očmi, ne le z rokami ... Tudi receptorka. Hm ...
Ja, tudi jaz prisegam na 60 minut klasične, mmm.

doody
26.01.2009, 17:24
Masaža je zakon.Naj bo klasična ali katrerakoli.Vsaka telesu prija,seveda če je izvedena strokovno.
Kar se tiče domače masaže,je pa poglavje zase.:veryevil::veryevil: