Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ženske in ocenjevanje ženske lepote

Knez
30.08.2006, 22:51
He he, ful mi je smešno, ko debata nanese na kakšno znano Slovenko, pol pa jo ženske spljuvajo..pol pa se javi en tip pa reče nekaj v smislu: pa sej ja ni tako slaba..

Pol pa ženske forumašice v luft: kaaaaj, kako ti je lahko všeč, pa ja ne boš rekel, da je dobra...

LOOOOOOOOOL:rolling:

Ej punce, a se vam ne zdi, da smo tipi bolj merodajni za ocenjevanje žensk, kot ve..

nattka
30.08.2006, 23:03
Ej punce, a se vam ne zdi, da smo tipi bolj merodajni za ocenjevanje žensk, kot ve..

ne ...

TuNina
30.08.2006, 23:17
še bolj smešno je, da ženska ne sme pokritizirati druge ženske, brez da bi jo tipi napadli, da jo daje foušija.

maestro II.
31.08.2006, 00:52
še bolj smešno je, da ženska ne sme pokritizirati druge ženske, brez da bi jo tipi napadli, da jo daje foušija.

tudi ženske z zobnimi aparati so lahko sexy!

Nodika
31.08.2006, 06:28
He he, ful mi je smešno, ko debata nanese na kakšno znano Slovenko, pol pa jo ženske spljuvajo..pol pa se javi en tip pa reče nekaj v smislu: pa sej ja ni tako slaba..

Pol pa ženske forumašice v luft: kaaaaj, kako ti je lahko všeč, pa ja ne boš rekel, da je dobra...

Nikakor ne. :nonono:

Preveč površni ste. Večina jih za vsako pogleda, ki da nase štiklce pa mikico z mal večjim izrezom, ma blond lase in neki make up-a. Sploh ne znate pogledat pod fasado. Ženske pa točno vemo kje so cake. Kaj vse lohk dons ena ženska, ki zgleda mogoče čist povprečno, nardi da zgleda fu.kotastično! :approve:

Jst znam točno povedat (pa mislim, da nisem edina) kera ženska je res lepa in kera je to nardila umetno.

Aha. :approve:

Soleil
31.08.2006, 06:51
Jest pa zmerom, ko vidim kakšno hudo preveč naličeno punco, razmišljam, kakšna je ta bejba, ko se zjutraj pogleda v ogledalo brez mejkapa ...

mrjerry
31.08.2006, 07:32
Nisem punca, ampak se mi vseeno ne zdi.

Merodajen je vsak, ki ima kolikor toliko dober okus. Moski, zenska, whatever. Glede na to, da se vecini tipov zenska zdi dobra ze, ce je rahlo qrbis (pa ne prevec) namazana, pokaze dvomestno stevilo odstotkov koze, razpusti in mal nafrfuli lase ter se pusti slikat v kaksni perverzno fensi situaciji (recimo, kako ravnokar vsa okiten izstopa iz peugeota 307 na rdeco preprogo pred Cankarjem)... Tipi pac nismo prav nic bol/manjj merodajni od zensk.

mrjerry
31.08.2006, 07:33
Jest pa zmerom, ko vidim kakšno hudo preveč naličeno punco, razmišljam, kakšna je ta bejba, ko se zjutraj pogleda v ogledalo brez mejkapa ...

Logicna, ampak neobjektivna reakcija. Obenem najbrz ob kaksnemu, nezno naparfumanemu moskemu ne razmisljas o tem, koliko smrdi za njim, ko zapusti stranisce ;)

Soleil
31.08.2006, 07:47
Obenem najbrz ob kaksnemu, nezno naparfumanemu moskemu ne razmisljas o tem, koliko smrdi za njim, ko zapusti stranisce ;)

Ne! :approve:

sadie_007
31.08.2006, 07:49
jst pa glih zdele gledam, koko je luštna tale Eva v reklami na forumovi strani ... in zraven zgroženo ugotavljam (in se zraven kr mal lahko in plehko počutim), da mi je všeč večina mladih, zdravih in postavnih punc :clown:

no, pa fantov tud :blush:

Nodika
31.08.2006, 07:52
Nisem punca, ampak se mi vseeno ne zdi.

Merodajen je vsak, ki ima kolikor toliko dober okus. Moski, zenska, whatever. Glede na to, da se vecini tipov zenska zdi dobra ze, ce je rahlo qrbis (pa ne prevec) namazana, pokaze dvomestno stevilo odstotkov koze, razpusti in mal nafrfuli lase ter se pusti slikat v kaksni perverzno fensi situaciji (recimo, kako ravnokar vsa okiten izstopa iz peugeota 307 na rdeco preprogo pred Cankarjem)... Tipi pac nismo prav nic bol/manjj merodajni od zensk.

Zase govori.

Nodika
31.08.2006, 07:55
jst pa glih zdele gledam, koko je luštna tale Eva v reklami na forumovi strani ... in zraven zgroženo ugotavljam (in se zraven kr mal lahko in plehko počutim), da mi je všeč večina mladih, zdravih in postavnih punc :clown:

no, pa fantov tud :blush:

Skromnost je lepa čednost Sadie, pravjo. :dontknow:

Sam jst pa nisem čist nč skromna. :approve:

U462
31.08.2006, 07:55
če bi mi ocenjeval babe tako, kot se same med sabo bi jih bilo 99,99999999999 % junfarc do groba :D

sadie_007
31.08.2006, 08:03
Skromnost je lepa čednost Sadie, pravjo. :dontknow:

Sam jst pa nisem čist nč skromna. :approve:

pa sej ne govorim o skromnosti

neki druzga sem hotla povedat, sam se mi dozdeva, da itak ne bom znala prov ubesedit tistga, kar mislim :clown:

Nodika
31.08.2006, 08:05
pa sej ne govorim o skromnosti

neki druzga sem hotla povedat, sam se mi dozdeva, da itak ne bom znala prov ubesedit tistga, kar mislim :clown:

:D :D :D

Ti jaz povem.

ain
31.08.2006, 09:21

Preveč površni ste. Večina jih za vsako pogleda, ki da nase štiklce pa mikico z mal večjim izrezom, ma blond lase in neki make up-a. Sploh ne znate pogledat pod fasado. Ženske pa točno vemo kje so cake. Kaj vse lohk dons ena ženska, ki zgleda mogoče čist povprečno, nardi da zgleda fu.kotastično! :approve:

Jst znam točno povedat (pa mislim, da nisem edina) kera ženska je res lepa in kera je to nardila umetno.

sej niti ni tko pomembno če je lepa brez make-upa al šele z make-upom in z dobro obleko. pač more dat več nase da zgleda super truper... lepa je pa še vedno

mrjerry
31.08.2006, 09:48
[/COLOR]

Zase govori.

Vedno govorim zase, ampak vseeno hvala za lepo misel.

Sadie, eva je pa lustna, ja :blush:

Glede umetnosti zensk... Cist vseeno je, ali je lepa zato, ker se je taka rodila ali zato, ker ima kakrsnekoli namerne posege (operativne, kozmeticne, whatever). U skrajnosti se u bistvu niti pocesati ne bi smele in hoditi k frizerju. Sigurno pa veliko zenskam manjka tiste objektivnosti, ker pri vsaki zrihtani zenski zacnejo komentirat, da ob sedmih zjutraj najbrz ne zgleda tako dobro. Kot da sploh kje obstaja zenska, ki v dolocenih situacijah ne zgleda slabse od drugih. Tipi pa obicajno pogledamo, ali bi bila zanimiva za kam naslonit (v tem primeru nas niti ne zanima prevec, kaksna zgleda ob sedmih zjutraj, ker bomo takrat ze daalec), ali pa bi se je lotili po kaksni bolj dolgorocni metodi (v tem primeru pa lahko se vedno kadarkoli odstopim, ce stvari na razlicnih globinah pod fasado ne stimajo).

Njuška Trap
31.08.2006, 10:25
:approve:

mrjerry
31.08.2006, 10:31
Sej u bistvu smo vedno taki... Zelo pogosto naletim na folk (pa tud sam sem tak), ki ima takrat, ko nekdo nekaj hvali, vedno obcutek, da mora zabiti nazaj eno negativno lastnost. Zgleda, da je to nalezljivo...

Primer:
ta in ta gostilna je res odlicna in slastna... super smo se imeli.... - jaaaa, ampak je pa draga in natakarji so tako osladni
avto je super, lep, potegne ko satan, udoben.... - jaaa, ampak poraba pa kasko pa tko naprej...
kupil(a) sem si lepo in ful poceni obleko - sigurno ti bo razpadla po treh pranjih

se je tega... Pa kar zen master mors bit, da se temu izognes. Jaz mam to zal v hardveru, ker se je del familije tako obnasal :(

lila5
31.08.2006, 10:41
Vedno govorim zase, ampak vseeno hvala za lepo misel.

Sadie, eva je pa lustna, ja :blush:

Glede umetnosti zensk... Cist vseeno je, ali je lepa zato, ker se je taka rodila ali zato, ker ima kakrsnekoli namerne posege (operativne, kozmeticne, whatever). U skrajnosti se u bistvu niti pocesati ne bi smele in hoditi k frizerju. Sigurno pa veliko zenskam manjka tiste objektivnosti, ker pri vsaki zrihtani zenski zacnejo komentirat, da ob sedmih zjutraj najbrz ne zgleda tako dobro. Kot da sploh kje obstaja zenska, ki v dolocenih situacijah ne zgleda slabse od drugih. Tipi pa obicajno pogledamo, ali bi bila zanimiva za kam naslonit (v tem primeru nas niti ne zanima prevec, kaksna zgleda ob sedmih zjutraj, ker bomo takrat ze daalec), ali pa bi se je lotili po kaksni bolj dolgorocni metodi (v tem primeru pa lahko se vedno kadarkoli odstopim, ce stvari na razlicnih globinah pod fasado ne stimajo).

Dvomim, da gre za pomanjkanje objektivnosti.....objektivno me že ocenimo, da ena punca ali ženska zgleda zelo dobro, boljše od nas.....vendar zaradi neke faušije, ki je med nami ženskami vedno prisotna, bomo začele na njej iskati negativne stvari, ker če jih imam jaz, jih ima gotov tudi ona:veryevil: .....in bomo takoj glasno začele komentirati te negativne stvari, pa čeprav same sebi na tiho priznamo, da je dobra in da smo ji fauš......

Sharkica
31.08.2006, 10:58
Jest, če vidim dobro žensko, to zmeri tud priznam in povem. Ne vem, zakaj ne bi. Seveda pa se oglasim tud potem, če taista ženska odpre usta in se izkaže, da ma IQ sorazmeren velikosti nožnega palca.

Tipičen primer je recimo Osenarca ... baba zgleda dobr, ampak žal, ko odpre usta, mora vse minit tud normalnega moškega.

lila5
31.08.2006, 11:08
Jest, če vidim dobro žensko, to zmeri tud priznam in povem. Ne vem, zakaj ne bi. Seveda pa se oglasim tud potem, če taista ženska odpre usta in se izkaže, da ma IQ sorazmeren velikosti nožnega palca.

Tipičen primer je recimo Osenarca ... baba zgleda dobr, ampak žal, ko odpre usta, mora vse minit tud normalnega moškega.

Evo, o tem sem govorila.....zelo težko javno priznamo, da je neka ženska dobra.....in ko ne najdemo na njej sledi celulita in visečih prsi se pa spravimo na njen IQ....:D in negativne lastnosti naše "nasprotnice" bomo tako močno in glasno poudarjale, da se tisto medlo priznanje, da zgleda dobr povsem izgubi.....

Njuška Trap
31.08.2006, 11:11

http://www.mladina.si/tednik/200631/clanek/nar-profil--jure_aleksic/

Ne vem, po branju tega članka je meni precej prikupna... :)

mrjerry
31.08.2006, 11:13
Odvisno mogoce tud od tega, kako zenska slisi tak kompliment... Dons je moja (potihem) znorela, ko sem se na prehodu za pesce res ocitno obrnil za eno... Zenska je bila sicer cisto povprecna in dalec od mojega okusa, cist slucajno je pa mela obute tocno take cevlje, kakrsne sem hotel moji nabavit pred ene dvema mesecema... In sem se obrnil okrog, da bi videl, kako se obnesejo na ulici... Moja jasno ni vedela, za kaj se gre in je videla zgolj svojega fanta, kako vec kot ocitno zija za drugo zensko... V tem primeru pac narobe interpretira situacijo, posledicno znori in vsak komentar bi bil pristranski.

Ce pa se govori o zenskah, s katerimi nek povprecen in konkreten moski nima nobenega opravka - ajde, naj bo spet Nina , samo zdi se mu pac okej (based na tistih osmih fotkah in obcasnem pojavljanju na tv), je pa kaksne take negativne pripombe mal tezje razumeti.

mrjerry
31.08.2006, 11:16

Samo zato, ker je Jure Aleksic car.
Ga osebno poznam in ma tip v sebi hudo karizmo. Zihr se marsikatera pred njim obnasa cist drugace kot pa pred kksno kozo ali kozlom z E+, katerih ne mors drugega kot provocirat.

Soleil
31.08.2006, 11:19

Meni je tudi prikupna. Je taka sproščena in nezategnjena. Za njen IQ ne vem(o), mi je pa tudi vseeno, ker punce niso prikupne zaradi svojega IQ-ja, ampak zaradi značaja.

Andreea
31.08.2006, 11:24
Pa...nekaj je odvisno menda tudi od okusa posameznika. Nina O. mi je lusna, vendar ne za dol past. Mi je pa blazno lepa zenska recimo Norah Jones. Brez jaaa, samo... :D
Baje so po nekih raziskavah zenskam vsec bolj dolge in suhe noge (ce se tokrat omejim samo na to podrocje), moskim pa v povprecju bolj polne in skladne.

Njuška Trap
31.08.2006, 11:26
Samo zato, ker je Jure Aleksic car.
Ga osebno poznam in ma tip v sebi hudo karizmo. Zihr se marsikatera pred njim obnasa cist drugace kot pa pred kksno kozo ali kozlom z E+, katerih ne mors drugega kot provocirat.
Ne vem, če je zgolj Aleksič tisti, ki je sprožil izjave v stilu:
"Ej, vsaj za tistih par dni sem se počutila, kot da nekaj pomenim. Ker, roko na srce, biti zvezda dvema milijonoma ljudi res ni tako zelo težko."

Tudi vprašanje, zakaj misli, da je zaradi joškarjenja sekira tako totalno padla v med ravno njej, je ne zmede: "Ker tako totalno stojim za tem. Vsakič, ko me vprašajo. Pri teh drugih puncah morda spraševalci odzadaj vsake toliko začutijo kak dvom. Jaz pa vedno rečem: JA, pokazala sem svojo rit in svoje joške - in JA, to je dobra rit in to so dobri joški, in JA, to se mi je super obrnilo!"

V zadnjem času smo o njej največ slišali v zvezi z vročimi in na prvi ošvrk nekoliko dekadentnimi fotografijami, ki sta jih s kolegico Meto Logar prejšnjo pomlad posneli v lasvegaški hotelski sobi, ko sta tam bivali med svetovnim izborom za Miss Hawaiian Tropic. Logarjeva zdaj zaradi slik, med katerimi najdemo tudi topless Nino po prihodu iz kopalnice, toži tipa, ki jih je potem z več kot enoletno zamudo prodal Direktu, Nina pa ne toži nikogar, ker nima niti časa niti volje, in se spet samo zareži: "Ej, sem samo človek, ki kdaj skadi kak čik, ko je živčen - ki je kdaj pa kdaj skadil tudi kak džojnt, ki ga še vedno skadi in ki si ga zna konec koncev tudi sam zrolat, če je treba! Česa več pa ne rabim in nikoli nisem. Mislim, to je vse skupaj tako smešno. Govorili so, da se na slikah drogirava, potem pa - če jih dobro pogledaš - tam gori ni praktično ničesar. Da so na fotki nevemkakšne droge - potem je pa to samo uboga šminka! Hvala bogu, da sem tak človek, da se lahko pri tem samo nasmehnem in rečem: Jejte, jejte, še bom narezala!"

Je pa res, da ne vem, kaj je govorila ob drugih priložnosti pred kamero in mikrofonom.

mrjerry
31.08.2006, 12:57
Sej to je to. Jure je prima fant, ob njem se ni problem sprostit in ze takoj ves, da zna brat med vrsticami. Poleg tega napise tisto, kar vidi in ne tisto, kar hoce videt. Za razliko od rumenega tiska. In s tega vidika je Nina fejst punca. Poleg tega je ziher `ful dobr' rekla dosti veckrat, kot je to Jure navedel. Prednost clanka je tud ta, da ne slisis njenega smeha ;) :clown:

cactus
31.08.2006, 13:59

osat pa prau: ne bo držal. Moški imamo povsem drugačna merila kot ženske.

Šalternativa so urejene, samozavestne ženske, ki lahko šarmirajo tudi s svojim nepopolnim izgledom ...
Pa še eno bedarijo delate damice: ve se ne rihtate za moške, rihtate se za ženske.
Pa ne, da bi bile lepe, pač pa da bi bile boljše od drugih, bog vas nima rad!

gia
31.08.2006, 18:25
kar se mene tiče ima ogromno moških al pa dečkov za moj okus tako nizka merila, da te nekam prime. mogoče celo "nizka" ni prav izraz, bi se boljše slišal poceni. vsako z mal dekolteja al pa hudimi joški bi po***al.
po drugi strani je pa tut tle zanka: večina žensk verjetno ne gleda druge v smislu "po***ala bi jo".

mah, kokrkol že, sem jst glede tega precej zbirčna. da rečem, da mi je ena res lepa, se mi je zgodil mogoče parkrat v življenju. bi pa tle opozorila še na neki, in sicer da lepa ni niti slučajno simpatična (oz. lahko je tut, ampak ena je lahko simpatična, pa mi ni lepa).

p.s.: problem šimfanja slovenskih zvezdnic je pa bol ta, da so koke po obnašanju in jim to zbije ogromno. aja, pa nina je vizualno čist kul.

ain
31.08.2006, 18:27
osat pa prau: ne bo držal. Moški imamo povsem drugačna merila kot ženske.

Šalternativa so urejene, samozavestne ženske, ki lahko šarmirajo tudi s svojim nepopolnim izgledom ...
Pa še eno bedarijo delate damice: ve se ne rihtate za moške, rihtate se za ženske.
Pa ne, da bi bile lepe, pač pa da bi bile boljše od drugih, bog vas nima rad!
kako zgleda se rihtat za moškega po tvojem? tko da maš nonstop mini krilo pa dekolte? zdej bodo vsi rekli da NE sam... za tako bejbo se povprečen tip garant obrne.. pa čeprav sam z namenom jo dol dat in ničemer resnejšim...

ain
31.08.2006, 18:28
gia midve si bereva misli...

lila5
31.08.2006, 18:57
kako zgleda se rihtat za moškega po tvojem? tko da maš nonstop mini krilo pa dekolte? zdej bodo vsi rekli da NE sam... za tako bejbo se povprečen tip garant obrne.. pa čeprav sam z namenom jo dol dat in ničemer resnejšim...

Verjetno je mislil to povedati bolj v tem smislu, da ženske tekmujemo med seboj za naklonjenost moškega......če smo recimo v večji družbi, kjer je več žensk in malo moških bomo tiste, katerim bodo moški naklonili manj pozornosti (pa naj je to samo pozornost za "povalat" zaradi minike ali dekolteja) takoj obdelale tisto "srečnico", ki je deležna pozornosti z vsemi negativnimi lastnostmi in jo okarakterizirale za lovačo, ku*rbo.....

A ste vse ženske tu res tako moralne, čistih mislih in nikoli niste premerile in ocenjevale druge ženske s tem namenom, da bi našle kako pomanjkljivost na njej....? Jaz to namreč počnem večkrat in moram reči, da opazim tako ocenjevanje tudi na sebi s strani predstavnic svojega spola....pa to ocenjevanje ni vedno v negativnem smislu...izgleda, da nam je lažje, če najdemo kako pomanjkljivost tudi na drugi ženski, ker roko na srce, nobena od nas ni popolna......;)

pk
31.08.2006, 19:04
samica samici voljkulja:cvek:

gia
31.08.2006, 19:10
gia midve si bereva misli...
hehe, 2 zbičnice na kup :angel:

lady_lucifer
31.08.2006, 19:15
totalno mim je to, da vsaka, ki komentira drugo zensko, to pocne iz fousije. grow up people....:nonono:

fancy
31.08.2006, 19:28
Predlagam, da samo moški ocenjujemo ženske :) tako bodo vse realno ocenjene :approve:

lila5
31.08.2006, 19:40
totalno mim je to, da vsaka, ki komentira drugo zensko, to pocne iz fousije. grow up people....:nonono:

Saj ni bilo rečeno, da vsaka in vedno....navezovalo se je na drugi tekst, kjer je bilo govora o pomanjkanju objektivnosti.......;)

lady_lucifer
31.08.2006, 19:45
Saj ni bilo rečeno, da vsaka in vedno....navezovalo se je na drugi tekst, kjer je bilo govora o pomanjkanju objektivnosti.......;)

ja okej, sej te stekam;) samo res mi gre na zivce, ker se ima to fousijo kr za en univezalen vzrok vseh takih in podobnih zadev:nonono:

lila5
31.08.2006, 19:58
ja okej, sej te stekam;) samo res mi gre na zivce, ker se ima to fousijo kr za en univezalen vzrok vseh takih in podobnih zadev:nonono:

Če je pa izgleda zelo težko enostavno povedati, da je recimo Nina Osenar lepa.....brez tega, da bi se dodalo, da ust ne sme odpreti, da je glupa......Kolikokrat pa izjavimo neki ženski res iskren kompliment brez kakih negativnih komentarjev (ki so bodisi izrečeni ali pa samo v naši glavi)?

In, govorim na splošno in ne velja to zdaj za vsako žensko posebej.....smo ženske med seboj veliko bolj tekmovalne kot so moški med seboj......

anarchos
07.09.2006, 12:31
Beauty is in the eye of the beholder.

Nina Osenar pa ni privlačna zarad njene zunanje lepote, ampak njen karakter in samozavest je tist kar vn tolče, je pač zelo karizmatična.

To je vse kar mam za rečt.

meadow sun
09.09.2006, 13:24
Fovšija? :O Nebi rekla,prej realen pogled,brez slinjenja in vzdihovanja nad dekolteji! Se mi pa zdi,da vas je tipov,več ali manj,samo na gofljicah veliko! Pa brez zamere! :)
:pil:

Iluzija-
09.09.2006, 14:38

ne niste :approve:

moški, ženska - sploh ni važno. Sama osebno rada pogledam kakšno žensko - če dobro izgleda, jo občudujem, če je trapasto naličena ali čudno oblečena, malce zavijem z očmi.

Svoje mnenje imamo lahko tudi ženske, Knez ... ;)

*pupika*
11.09.2006, 09:49
Js mislim, da nikakor niste bolj mirodajni za ocenjevanje žensk! Spol tu sploh nima veze! Sej pravim, js nikol nekej ne pljuvam po kateri ženski, ker morem rečt, da se držim tega pravila, da je vsak po sebi simpatičen! Da grd ni nihče, ampak obstajajo samo malo manj simpatični ljudje (tako ženske kot moški)... Vedno rada pogledam za kako žensko ki je skockana in poštimana... mam pa pravico povedat, če me kdaj na kateri kaj moti....

mrjerry
11.09.2006, 10:36
Po vceraj videnem sodec je ocenjevanje lepote uposte lastnost naroda, s katero se nimamo za pohvalit :approve:

roxa
12.09.2006, 09:23

odvisno, če ocenjujejo takšne ki imajo težave same s seboj bo negativno.....jaz vem da znam oceniti vsaj približno in se krutim besedam izogibam:shy:

Njuška Trap
13.09.2006, 10:09
odvisno, če ocenjujejo takšne ki imajo težave same s seboj bo negativno.....jaz vem da znam oceniti vsaj približno in se krutim besedam izogibam:shy:
Japajade, smo brali tvoje poste, ki so bili hm, niti slučajno kruti, ja... :rolling: :rolling: :rolling:
Si pa zabavna, ja... ;)

roxa
16.09.2006, 08:08
Japajade, smo brali tvoje poste, ki so bili hm, niti slučajno kruti, ja... :rolling: :rolling: :rolling:
Si pa zabavna, ja... ;)
beri malo bolj....

spartan
16.09.2006, 16:31
Si pa zabavna, ja... ;)

Njuška.....če se spomniš moje teme z naslovom...ena drugačna........ na Lj & Spolnosti; se spomnim, da nisi bila ravno mila (čeprav je bilo hipotetično) :D:D

lady_lucifer
16.09.2006, 16:33

tocno tako, take najraj obrekujejo...in na koncu po moznosti se recejo, da same nimajo nobenih problemov....kao :sleepy:

Njuška Trap
16.09.2006, 18:24
Njuška.....če se spomniš moje teme z naslovom...ena drugačna........ na Lj & Spolnosti; se spomnim, da nisi bila ravno mila (čeprav je bilo hipotetično) :D:D
:angel: :angel: :angel:

roxa
19.09.2006, 09:38
tocno tako, take najraj obrekujejo...in na koncu po moznosti se recejo, da same nimajo nobenih problemov....kao :sleepy:
Po eni strani smo vsi takšni stvar je samo v zavedanju....tega se zavedaš ali pa ne:shy:

Njuška Trap
20.09.2006, 14:34
Po eni strani smo vsi takšni stvar je samo v zavedanju....tega se zavedaš ali pa ne:shy:
Jaz imam pa rada, če se ljudje zavedajo, da ni najbolj prijetno, če te obremenjujejo s svojimi problemi, še posebej, če so le-ti banalni...
Primer: s prijateljico sediva in klepetava ob pivu, pride en tip, vpraša, če lahko prisede, začne s klasičnimi vprašanji, od kod sva, kaj počneva, če študirava, blablabla, nato pa se debata preseli na njegov pogled na ženske; alias ženskam je lažje, mi takoj dobimo za ***at, pa tudi, če so ene še tako grde, tipi morajo bit pa ne-vem-kakšni, on zato hodi na ****e, mi glumimo, manipuliramo, če nam zapaše kdo drug, tipa takoj skenslamo in se ne oziramo na to, da ga bomo prizadele... Blah. Pa koji ***** sva mu midve, kanti za smeti?
Ne vem, človek mora imeti občutek za to, komu, kdaj in kakšne probleme bo razlagal ljudem...

In ne, to ne pomeni, da mora po drugi strani igrati nadčloveka, ki vse zmore sam, brez kakršne koli tuje pomoči, da svojo situacijo predstavlja, kot da on nima nobenih težav, nato pa veselo tolče po vseh, ki priznajo, da jim v življenju ne gre ravno najbolj gladko....

Če gre pa za človeka, ki vestno poudarja tuje probleme, čeprav ima sam iste (pa jih ne prizna, ja), gre pa za čisto preprost obrambni mehanizem.

roxa
20.09.2006, 15:44
jaz takemu človeku takoj rečem naj se odstrani-sem imela veliko takšnih zdrah....:nonono:
kok je folk čudn...:dontknow: kaj čmo...

kar pa praviš o nadčloveku-moram povedat da odkar sem imela veliko sranja v življenju ni bilo nikogar in zdaj tudi nočem da je kdo-vedno vse sama storim...in se zavedam da to ni prav...

Njuška Trap
20.09.2006, 15:55
jaz takemu človeku takoj rečem naj se odstrani-sem imela veliko takšnih zdrah....:nonono:
kok je folk čudn...:dontknow: kaj čmo...
Ko sva dojeli, da si ne da popolnoma nič razložiti oz. dopovedati, sva to tudi storili, ja. :approve: Pa sva mu potrdili teorijo, da žensk prav nič ne briga, kako je moškim... :rolling:

kar pa praviš o nadčloveku-moram povedat da odkar sem imela veliko sranja v življenju ni bilo nikogar in zdaj tudi nočem da je kdo-vedno vse sama storim...in se zavedam da to ni prav...
Jaz najprej hočem vse sama, ko pride do točke, ko mi RES ne znese več, pa malo povprašam... In se je do sedaj še vse razrešilo...