Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Oba naša Janeza

VZORNIK
31.08.2006, 09:12
Zanima me vaše mnenje o obe naših Janezih (oba sta na žalost predsednika). Kdo bi lahko bil večji klovn? Saj cezar tako ali tako noben ni, posebno še JJ ne, glede na izjave v Demokraciji.

Goody
31.08.2006, 09:18
V SLO nista samo dva Janeza, tudi ne v politiki, tko da definiraj bolj nazorno o čem želiš debatirat :evil:

Janša: "Cesar je nag" (http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=1206083109293067&cid=100&pgn=1)

lila5
31.08.2006, 09:27
Običajno nas samo dva razveseljujeta z odprtimi pismi in medsebojnim obtoževanjem kateri ima večje cesarske pristojnosti........;)

Knez
31.08.2006, 09:29
Predsednik vlade se obnaša tako, kot se za predsednika vlade spodobi.

Predsednik države pa je klovn.

extremo
31.08.2006, 09:32
Nisem ravno vroči privrženec J.J. -a, vendar je v primerjavi z Janezom D. "pravi car"!

VZORNIK
31.08.2006, 09:48

Kakor mi je znano ni v zakunu nikjer napisano kako se morata obnašati predsednka. Druga stvar so pristojnosti in podobno.

Kajtimar
31.08.2006, 09:55

Problem je v tem, da si nihče ne upa postaviti vprašanja ali je še sposoben opravljati funkcijo predsednika države. Očitno se vsi zavedajo, da bi takšno javno postavljeno vprašanje lahko imelo neslutene posledice... :approve:

Lep dan vsem skupaj... :)

človek
31.08.2006, 10:07
Oba sta klovna!

Zaradi obeh mi polzijo solze po licu.
Pri primeru Drnovška, mi tečejo zaradi smeha, ki me prevzema ob njegovih "premikih"-dejanjih.
Veliki Janša pa je kriv za bridke solze razočaranja!

A za klovni pridejo solze (J. Mario Simel)
:veryevil:

Kajtimar
31.08.2006, 10:09
Oba sta klovna!

Zaradi obeh mi polzijo solze po licu.
Pri primeru Drnovška, mi tečejo zaradi smeha, ki me prevzema ob njegovih "premikih"-dejanjih.
Veliki Janša pa je kriv za bridke solze razočaranja!

A za klovni pridejo solze (J. Mario Simel):veryevil:
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

FerdoX
31.08.2006, 10:19
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Sej to je zanimivo. Tipi, ki poveličujejo prejšne vladanje LDS-a kjer je dolgo vodilno vlogo igral Drnovšek ga enkrat ne marajo, enkrat je klovn, enkrat je pameten drugič neumen.....

Pač zmedena bitja.

bobi
31.08.2006, 10:22
Kakor mi je znano ni v zakunu nikjer napisano kako se morata obnašati predsednka. Druga stvar so pristojnosti in podobno.
Če je predsednik bolan, naj bi ga pregledali zdravniki in presodili o zdravljenju in o njegovi opravilni sposobnosti in ne da se sam zdravi, ali pa pravi da je zdrav :clown:

FerdoX
31.08.2006, 10:24

Sej sprašuješ TI o njihovem klovnovstvu ne o pristojnostih. Slednje zahteva malo večji IQ.

človek
31.08.2006, 10:28
Sej to je zanimivo. Tipi, ki poveličujejo prejšne vladanje LDS-a kjer je dolgo vodilno vlogo igral Drnovšek ga enkrat ne marajo, enkrat je klovn, enkrat je pameten drugič neumen.....

Pač zmedena bitja.

Nismo slepi kakor vi!!

Enkrat neredi kaj dobrega, drugič zaserje, tretjič klamfa neumnosti in včasih modrosti. Je pač človek!

Ti in tebi podobni, pa ves čas slepo sledite vsem, kar naredijo "vaša božanska bitja": :nonono:
Vam se je potrebno tudi smejati!

lila5
31.08.2006, 10:32

Pač zmedena bitja.

Zakaj pa? Saj ni Jezus, da bi ga tisočetletja poveličevali......kot vsak človek ima dobre in slabe strani....

sJavorshek
31.08.2006, 10:39
Drnovšek je včasih vleku pametne poteze (Bil je človk, k je neki pomenu) ampak se vid, kaj naredi vegetarijanstvo iz človeka. Štiblo z IQjem blondinke. :veryevil: :veryevil: :veryevil:
V njem ne vidm več človeka, k bi se lahko postavu v javnosti, jest sem neki, kaj šele, da bi opravlu kako pomembno funkcijo. :dontknow:

V nasprotju pa je Janša, odkar je zasedu funkcijo postal drug človk, čez njega nimam pripombe, clo odvadu se je skakat iz grmovja na vsazga, k je prkoraku mim.

VZORNIK
31.08.2006, 10:44
Problem je v tem, da si nihče ne upa postaviti vprašanja ali je še sposoben opravljati funkcijo predsednika države. Očitno se vsi zavedajo, da bi takšno javno postavljeno vprašanje lahko imelo neslutene posledice... :approve:

Se ti nezdi, da bodo volilci, ki so ga tudi postavili za predsednika odločali ali je primeren za predsenika ali ne.
Mi kot volilci smo "najvišja" ištanca oblasti. Po drugi strani pa bi se lahko vprašali tudi o primernosti drugeg Janeza glede na še nerazčiščeno njegovo vlogo pri prodaji orožja pred leti.

VZORNIK
31.08.2006, 10:45
Drnovšek je včasih vleku pametne poteze (Bil je človk, k je neki pomenu) ampak se vid, kaj naredi vegetarijanstvo iz človeka. Štiblo z IQjem blondinke. :veryevil: :veryevil: :veryevil:
V njem ne vidm več človeka, k bi se lahko postavu v javnosti, jest sem neki, kaj šele, da bi opravlu kako pomembno funkcijo. :dontknow:

V nasprotju pa je Janša, odkar je zasedu funkcijo postal drug človk, čez njega nimam pripombe, clo odvadu se je skakat iz grmovja na vsazga, k je prkoraku mim.

Seveda, sedaj ne skače več on iza vsakega grmovja, temveč njegovi vojščaki.

nexus
31.08.2006, 11:13

Ja imaš popolnoma prav! JJ je postal popolnoma drug človek odkar je zasedel funkcijo! Zdej se mu ni treba več skrivat v grmovju ampak to počne odkrito! Ja iz male ***e je ratu zelu za***an človek ni kaj! Pri njemu se dobro vidi se kaj naredi oblast iz človeka!
Drnijeva zvezda pač na žalost ali na srečo desničarjev in njihovih podrepnikov zahaja in trenutno dela vse, da bi zaustavil ta zaton. Včasih mu rata, včasih ne - človeško! Kar za božjega poslanca ne mormo govorit!

Citymamba
31.08.2006, 11:16
Običajno nas samo dva razveseljujeta z odprtimi pismi in medsebojnim obtoževanjem kateri ima večje cesarske pristojnosti........;)Nisem prepričan. Tu so še JANEZ Stanovnik pa JNEZ Zemljarič, ki deluje iz ozadja pa JANEZ Kocjančič itd. :evil:

lila5
31.08.2006, 11:36
Nisem prepričan. Tu so še JANEZ Stanovnik pa JNEZ Zemljarič, ki deluje iz ozadja pa JANEZ Kocjančič itd. :evil:

Eden je bil omenjen že v uvodnem postu in le ti igraš nejevernega Tomaža glede drugega Janeza.....;)

Salmantino
31.08.2006, 11:54

Pač zmedena bitja.
Zgleda ne sledijo kultu osebnosti temveč ocenjujejo dejanja. Nekaj, kar bi volilci v osnovi morali početi.

zverina
31.08.2006, 12:18

:2thumbs:

džejdžej je car, pravzaprav malce žaljivo do njega, ker ga primerjamo z afriškim pajacom.

Kajtimar
31.08.2006, 12:31
Nismo slepi kakor vi!!

Enkrat neredi kaj dobrega, drugič zaserje, tretjič klamfa neumnosti in včasih modrosti. Je pač človek!

Ti in tebi podobni, pa ves čas slepo sledite vsem, kar naredijo "vaša božanska bitja": :nonono:
Vam se je potrebno tudi smejati!

Zblojeni Ferdek pač sodi po sebi, zato pa mu sedaj ni jasno, kako to, da nasprotniki nimajo svoje "boga", ki bi mu tako slepo zaupali in še bolj slepo sledili... :evil:

ElQurc
31.08.2006, 12:34
Se ti nezdi, da bodo volilci, ki so ga tudi postavili za predsednika odločali ali je primeren za predsenika ali ne.
Mi kot volilci smo "najvišja" ištanca oblasti. Po drugi strani pa bi se lahko vprašali tudi o primernosti drugeg Janeza glede na še nerazčiščeno njegovo vlogo pri prodaji orožja pred leti.vedno hvaležna teme o orožju za vsako preteklo, sedanjo in bodočo vlado :veryevil:

tudi v povezavi z regratovimi lučkami, aneda :D

FerdoX
31.08.2006, 13:11
Zgleda ne sledijo kultu osebnosti temveč ocenjujejo dejanja. Nekaj, kar bi volilci v osnovi morali početi.

Bi ti še verjel ampak Drnovšek je bil obvarovan vsake kritike ko je še vladal. Takrat je bil praktično nedotakljiv za kritike in nikjer in nikdar ga volilci niso "kaznovali". Ker volilci ocenjujejo na volitvah tam pa mu je šlo vedno relativno gladko.

Tisti, ki ga niso volili - torej njegovi pravi kritiki, so vse pravilno napovedali - da bo zapustil premiejski stolček in bo šel med predsednike... pa ga spet niso kaznovali. Ampak takrat so bili njegovi kritiki "rušilci" in "zgagarji".

Tisti pa ki ven meše klasične floskule in bedarije v stilu "politika je qurba", "vsi so isti".. in podobni, ter potem volili seveda Drnija niso kritiki ampak samo njegovi privrženci, ki jih je sram.

FerdoX
31.08.2006, 13:13
Zakaj pa? Saj ni Jezus, da bi ga tisočetletja poveličevali......kot vsak človek ima dobre in slabe strani....

Seveda, ko ni več uporaben je pa deležen kritik. Ko je bil pa na oblasti je bil pa Jezus. Takšna kritika je smešna. :clown:

FerdoX
31.08.2006, 13:50
Jaz se spomnim kritik tudi na forumu, kjer se je javno spraševalo o zdravstvenem stanju Janeza Drnovška in njegovi sposobnosti opravljanja funkcij. Takrat se ga je branilo kot neko ubogo revše, ki ima svojo zasebnost. Torej če ni sposoben, je to kar njegova osebna stvar.

Prav zaradi takšnih neumnosti se še vedno plazi na najvišjih položajih in dela pisdarije.

lila5
31.08.2006, 19:30
Seveda, ko ni več uporaben je pa deležen kritik. Ko je bil pa na oblasti je bil pa Jezus. Takšna kritika je smešna. :clown:

Če bi ga pa jaz recimo zdaj branila, pa bi ti bila smešna, ker ga branim.....:dontknow:

nekateri pač imate sposobnost jasnovidnosti in pravilnega predvidevanja zato znate tudi pravilno voliti.....večina ljudi teh sposobnosti nima, zato ocenjuje ljudi po njihovih dejanjih......in ko je Drnovšek bil premier in je nato kandidiral za predsednika so pač ljudje verjeli vanj....tako kot so leta 2004 verjeli v drugega Janeza.....nekateri pač niste verjeli ampak ste znali voliti pravilno, ker vi veste pravilno napovedati, da se bo pa oni drugi Janez J. obnašal čez 10 let pravilno, pošteno, bo zdrav, vlekel bo le razumne poteze.....

Mogwai
31.08.2006, 20:29
Drnovšek je TZAR! :2thumbs: Boli njega za protokol in podobno navlako... - meni sicer tudi nekatere njegove poteze niso povšeči, vendar je ni države na svetu, ki bi imela hipuz'lna za precednika. Sej hočmo prepoznavnost, a ne? :2thumbs: :angel: :blush:

ElQurc
01.09.2006, 10:54

Predsednik države pa je klovn. majhen popravek in dokaz:

Predsednik države pa je bolan klovn :P

http://www3.shrani.si/files/dirtisku892326.jpg

Državna proslava julij 2006 :blush:

nexus
01.09.2006, 12:05
majhen popravek in dokaz:

Predsednik države pa je bolan klovn :P

Državna proslava julij 2006 :blush:

No takole to delajo desničarji! Bravo kurček, bravo! Po tvojem komentarju sodeč si ti en velk klovn, ki je dal glas mojstru vseh klovnov!
Se pravi da bi lahko rekli, da je od boga poslani JJ častihlepen in oblastiželjni klovn katerega ne ustavi nobena ovira pri dosegi svojega cilja! Katastrofa! :nonono: Za njim v vrst pa so takšni kot si ti! Žalost, žalost! :nonono:

evajet
01.09.2006, 12:14
Na zgornji sliki vidim dva "desničarja" (dr Cukjati in Lisjak ) ki na rokah nosita omedlelega predsednika Drnovška
Res je tako delajo desničarji, pohvalno ni kaj !

U462
01.09.2006, 12:16
Zanima me vaše mnenje o obe naših Janezih (oba sta na žalost predsednika). Kdo bi lahko bil večji klovn? Saj cezar tako ali tako noben ni, posebno še JJ ne, glede na izjave v Demokraciji.
Klovni so vsaj simpatični in zabavni :rolling:
tedva pa tudi to nista

ENARB
01.09.2006, 12:42
Po mojem prepričanju oba dajeta od sebe tisto, kar premoreta. Govoriti, kaj je prav in kaj narobe, kdo je klovn in kdo ne je relativna stvar. Kar se je dogajalo pred 50 leti in kar se bo čez 50 let je tukaj in sedaj smešno. Vseeno mi je vedenje J.D. ljubše od J.J.

človek
01.09.2006, 12:45
:2thumbs: Po mojem prepričanju oba dajeta od sebe tisto, kar premoreta. Govoriti, kaj je prav in kaj narobe, kdo je klovn in kdo ne je relativna stvar. Kar se je dogajalo pred 50 leti in kar se bo čez 50 let je tukaj in sedaj smešno. Vseeno mi je vedenje J.D. ljubše od J.J.

:2thumbs: ;)

evajet
01.09.2006, 13:14
Po mojem prepričanju oba dajeta od sebe tisto, kar premoreta. Govoriti, kaj je prav in kaj narobe, kdo je klovn in kdo ne je relativna stvar. Kar se je dogajalo pred 50 leti in kar se bo čez 50 let je tukaj in sedaj smešno. Vseeno mi je vedenje J.D. ljubše od J.J.

To je vsakomur, ki vsaj malo pozna delovanje države jasno !

Predsednik RS, glede na svoje US pristojnosti vleče samo take poteze ki so ljudem ljubše. Vlada pa mora povleči tudi take poteze ki VSEM niso najbolj simpatične in priljubljene.

Aja ,sej res Kučan je imel zele učke, Drni pa je izvedel duhovni obrat , to se zdi vsem ljubše, knede !:2thumbs:

ElQurc
01.09.2006, 14:23
No takole to delajo desničarji! Bravo kurček, bravo! Po tvojem komentarju sodeč si ti en velk klovn, ki je dal glas mojstru vseh klovnov!
Se pravi da bi lahko rekli, da je od boga poslani JJ častihlepen in oblastiželjni klovn katerega ne ustavi nobena ovira pri dosegi svojega cilja! Katastrofa! :nonono: Za njim v vrst pa so takšni kot si ti! Žalost, žalost! :nonono:
hitro skuhaj turško, poglej v zoc, po potrebi še ciganko na pomoč, pokrižaj LOTO listek, plačaj (saj nisi gorenc :D ) in morda boš kaj zadel :2thumbs:
tisto tvoje ugibanje je zgrešeno v celoti :veryevil:

Medved Pu
01.09.2006, 14:29
Na zgornji sliki vidim dva "desničarja" (dr Cukjati in Lisjak ) ki na rokah nosita omedlelega predsednika Drnovška
Res je tako delajo desničarji, pohvalno ni kaj !V bistvu...tam blizu je bil en kontejner za smeti...,

ENARB
04.09.2006, 13:14
To je vsakomur, ki vsaj malo pozna delovanje države jasno !

Predsednik RS, glede na svoje US pristojnosti vleče samo take poteze ki so ljudem ljubše. Vlada pa mora povleči tudi take poteze ki VSEM niso najbolj simpatične in priljubljene.

Aja ,sej res Kučan je imel zele učke, Drni pa je izvedel duhovni obrat , to se zdi vsem ljubše, knede !:2thumbs:
Bistvo ni "poteza", pač pa pristop posameznika, kako se loti kakšne stvari in na kakšen način..........................
Vsaj pri meni. Pri isti vsebini in dvema različnima pristopoma, bo moja reakcija na samo dogajanje različna. Včasih je človek pripravljen kakšno stvar potrpeti in požreti, če se mu spoštljivo pristopi in se mu ne sporoča birokratsko svoje ukaze ali povelja.

Mad Gandhi
04.09.2006, 13:18
Res je tako delajo desničarji, pohvalno ni kaj !

Tiso v uniformi ni Lisjak, ampak predsednikov pribočnik brig. Tunja.:approve:

CRNO BELI
04.09.2006, 14:12
Drnovšek je končno začel z glavo razmišiljat, za Janšo še ni dokazov o tem.

FerdoX
04.09.2006, 14:42

A za Drnovška obstajajo dokazi ali pa jih on ne potrebuje ker je božji sin?

zverina
04.09.2006, 17:13

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: izjava leta.:rolling: Črno-beli a si ta post mogoče napisal v alkoholiziranem stanju?;)

lila5
04.09.2006, 17:19
Imata pa nekaj skupnega.....obadva sta brez babe.......

cornholio
04.09.2006, 17:26
...s to razliko da eden še špeglu ne zaupa več, drugi je pa to že prerasel ;)

VZORNIK
04.09.2006, 19:40
Imata pa nekaj skupnega.....obadva sta brez babe.......

Potem sta pa mogoče lih za skup.

VZORNIK
04.09.2006, 21:15

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Medved Pu
04.09.2006, 23:57
Drnovšek je končno začel z glavo razmišiljat.
Gre za naravni fenomen...
Prej je bil otročji, na stara leta pa je postal pameten.
Ponudi mu svojo finančno podporo, jaz zanj ne dam nit štoflca od pirovske.. Baje misli, da denar raste na palmah in na kamnih na obali jezera Titicaca..http://www.GratisSmilies.de/smilies/brutale/brutale_103.gif (http://www.GratisSmilies.de)

mytilus
05.09.2006, 00:21
Gre za naravni fenomen...
Prej je bil otročji, na stara leta pa je postal pameten.
Ponudi mu svojo finančno podporo, jaz zanj ne dam nit štoflca od pirovske.. Baje misli, da denar raste na palmah in na kamnih na obali jezera Titicaca..http://www.GratisSmilies.de/smilies/brutale/brutale_103.gif (http://www.GratisSmilies.de)

Uf!! sem že pomislu da misli na palme in obalo v Kopru:clown: :clown: