Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Do kje pustimo, predno rečemo....pokaj, nočem te več.

Nodika
31.08.2006, 11:14
Upam, da vam bom znala dopovedat kaj me zanima. :blush:

Ko mi je pa reku pr.asica, sem mu pa spakirala kufre...

Da me je pa pred prijatelji ponižal tega pa nisem več prenesla...

Ko sem zagledala tisti sms je šlo pa čez...

Ko je pa že ta desetič ta mesec kot krava nažlonkan prišel domov sem ga pa kr ven zaklenila..

Ko me je udaril, mi je pa prikipelo...

Kje je vaša meja?

OD ČESA JE ODVISNO KAKO DALEČ PUSTIŠ V RAZMERJU?

:dontknow:

pinky
31.08.2006, 11:16
do meje, ko se bolje počutim sama kot z njim

Andreea
31.08.2006, 11:32
Najhujsa stvar, pri kateri bi se zacela penit, bi bila (prva!) klofuta.
Drugace pa ponizevanje - enkrat, dvakrat bi mogoce se spregledala, ampak tega pa ne prenasam. Pa da bi ga vsakih 5 min.sral z drugo. Za vec kot adijo se ne ukvajam vec z njim.

Njuška Trap
31.08.2006, 11:49
1. ko me je nehal zanimati
2. ko sem dojela, da sva "zrasla vsak v svojo smer"
3. ko je mrtvo pijan obležal na betonu pred lokalom

Nodika
31.08.2006, 11:51
1. ko me je nehal zanimati
2. ko sem dojela, da sva "zrasla vsak v svojo smer"
3. ko je mrtvo pijan obležal na betonu pred lokalom

Ti tale pijača nas pa spremlja na vsakem koraku.:)

Njuška Trap
31.08.2006, 11:59
Ti tale pijača nas pa spremlja na vsakem koraku.:)
Saj ne, da bi zahtevala popolno abstinenco, saj tudi sama kdaj pa kdaj spijem kakšnega preveč, ampak ostajam mnenja, da imam neko mero, čez katero ne grem; tisto je bil pa res prizor, ki me je vrgel na rit. :dontknow:

Sharkica
31.08.2006, 12:05
do meje, ko se bolje počutim sama kot z njim

Če odštejem to posplošeno ugotovitev, ki je mimogrede zelo dobra in pove skoraj vse, bi bili pri meni tile dogodki:
- poniževanje
- pretirano pijančevanje, ponočevanje
- varanje
- pretepanje ali drugačno zlorabljanje mene ali otroka (enkrat je dovolj)
- brezdelje oz. če bi bil tip brez službe in se ne bi potrudil najti drugo ter finančno visel na meni, nič pomagal itd.

Me pa zanima ... to alinejo sem izpustila ... če bi svojega, recimo, dolgoletnega partnerja, s katerim imate družino, zapustili samo zaradi slabega seksa? (obv predpostavki, da ste taki moralisti, da skok čez plot za vas ne pride v poštev)?

Soleil
31.08.2006, 12:08
Če odštejem to posplošeno ugotovitev, ki je mimogrede zelo dobra in pove skoraj vse, bi bili pri meni tile dogodki:
- poniževanje
- varanje
- brezdelje oz. če bi bil tip brez službe in se ne bi potrudil najti drugo ter finančno visel na meni, nič pomagal itd.

Me pa zanima ... to alinejo sem izpustila ... če bi svojega, recimo, dolgoletnega partnerja, s katerim imate družino, zapustili samo zaradi slabega seksa? (obv predpostavki, da ste taki moralisti, da skok čez plot za vas ne pride v poštev)?

Samo zaradi slabega seksa ne, ker partnerstvo ne more temeljiti zgolj na seksu. So še druge stvari zaradi katerih sta dva skupaj. Sploh pa moramo še definirati, kaj je to slab seks.

Sharkica
31.08.2006, 12:10
Samo zaradi slabega seksa ne, ker partnerstvo ne more temeljiti zgolj na seksu. So še druge stvari zaradi katerih sta dva skupaj. Sploh pa moramo še definirati, kaj je to slab seks.

A odpremo novo temo? :D

Njuška Trap
31.08.2006, 12:14
Ali ni tako, da se v dobrem odnosu da vse pogovoriti, dogovoriti, izraziti mnenja, želje in hotenja? In to še preden partner postane dolgoleten?

Kahla
31.08.2006, 12:14
Odvisno kaj naredi in na kakšen način. Včasih je samo prasica dovolj, včasih čakaš na klofuto, včasih trpiš dlje. Je pa res, da jaz zelo hitro postavim kufre pred vrata.

popka
31.08.2006, 12:16
od česa je odvisno?

od človeka samega. kaj tolerira, kakšne moralne vrednote ima, koliko samospoštovanja ima...

jest osebno nikakor ne bi tolerirala fizičnega ali psihičnega nasilja. vse ostalo je pa odvisno od tega kak odnos mam jest sicer s partnerjem (če bi jest mojga mrtvo pijanga najdla nekje na betonu, ga ne bi pustila. če bi me prevaral, tudi po vsej verjetnosti ne. pa mi nič od tega ne bi blo niti najmanj všeč).

Sharkica
31.08.2006, 12:16
Ali ni tako, da se v dobrem odnosu da vse pogovoriti, dogovoriti, izraziti mnenja, želje in hotenja? In to še preden partner postane dolgoleten?

Ja, nej bi bilo ... sam kakšni tipi/ženske tudi polnoletni nikoli ne postanejo ... v prenesenem pomenu, seveda...

mrjerry
31.08.2006, 12:18
Tisti trenutek, ko izgubi potrebo po tem, da napreduje kot clovek, ali ko zacne celo nazadovati, zacnem pospravljati.

Pa nima veze... naj bo to njen izgled, fizicna pripravljenost, kulturna osvescenost, spolnost, izkusnje z ljudmi, whatever... Jaz se hocem vse zivljenje uciti - ce se ona noce, mi postane dolgocasna.

Njuška Trap
31.08.2006, 12:20
Tisti trenutek, ko izgubi potrebo po tem, da napreduje kot clovek, ali ko zacne celo nazadovati, zacnem pospravljati.

Pa nima veze... naj bo to njen izgled, fizicna pripravljenost, kulturna osvescenost, spolnost, izkusnje z ljudmi, whatever... Jaz se hocem vse zivljenje uciti - ce se ona noce, mi postane dolgocasna.
:approve:

Njuška Trap
31.08.2006, 12:22
Ja, nej bi bilo ... sam kakšni tipi/ženske tudi polnoletni nikoli ne postanejo ... v prenesenem pomenu, seveda...
Ja, in to se vendarle pokaže že precej prej... Zase vem, da mladoletnega fanta partnerja pač ne bi imela. V dobesednem IN prenesenem pomenu. :)

Luka2k
31.08.2006, 12:23
prvič ko me noče prebičat... :shy:

gia
31.08.2006, 12:34
- poniževanje
- varanje

se strinjam.
glede slabga seksa pa bi rekla, da če ostalo v odnosu štima, sploh komunikacija, je po moje težko met nek zelo slab seks.

dvojčica
31.08.2006, 12:35

Ko je pa že ta desetič ta mesec kot krava nažlonkan prišel domov sem ga pa kr ven zaklenila..

Kje je vaša meja?

Zagotovo vem, da bi me samo enkrat udaril...

Pa kakšnega poniževanja in nespoštovanja tud ne bi dolgo prenašala:)

pinky
31.08.2006, 12:40
Verejtno ne bi šele po dolgih letih ugotovila, da je seks slab, ampak bi se to zgodilo že velik prej!

če pa vzamem, da bi se mu recimo kaj zgodilo in zato ne bi več šlo - ne, ne bi

Luka2k
31.08.2006, 12:45
glede slabga seksa pa bi rekla, da če ostalo v odnosu štima, sploh komunikacija, je po moje težko met nek zelo slab seks.ali ipak... :shy: KT so heba.... :(

Nodika
31.08.2006, 12:58
A vam jst povem od česa je pri meni to odvisno? ;)

gia
31.08.2006, 13:08
ali ipak... :shy: KT so heba.... :(
žal vem :(

Lilly the Bear
31.08.2006, 13:19
Če bi mi rekel "prasica" mu še adijo ne bi rekla. In nikol več me ne bi ne videl in ne slišal.

mrjerry
31.08.2006, 13:31
Prasica v kateremkoli konteksu (torej, samo da prileti beseda iz ust)?

Lilly the Bear
31.08.2006, 13:34
Prasica v kateremkoli konteksu (torej, samo da prileti beseda iz ust)?

Ummm....:blush: Blo je mišljeno v jezi al pa z namenom ponižat :D

V kakih drugih okoliščinah se itak drgač pogovarjamo :angel: Je pa res da do zdaj sem v dotičnih okoliščinah doživela samo ljubkovalno obliko :blush: (prasička)

mrjerry
31.08.2006, 13:37
Meni je ta ljubkovalna sicer smesna, ampak brzkone je kontekst tisti, ki steje :D

Enkrat sem na enem forumu prebral (dobesedno citiram) `...Brianna Banks sure sucks like a total whore'

Meni se je zdel ful dober stavek, niti ne tok zaradi whore, kot pa zaradi total... In sem enkrat v mal predelani obliki tak stavek postregel tamali in se je skor nebo utrgalo... :blush:

Morena
31.08.2006, 22:18
Meni je ta ljubkovalna sicer smesna, ampak brzkone je kontekst tisti, ki steje :D

Enkrat sem na enem forumu prebral (dobesedno citiram) `...Brianna Banks sure sucks like a total whore'

Meni se je zdel ful dober stavek, niti ne tok zaradi whore, kot pa zaradi total... In sem enkrat v mal predelani obliki tak stavek postregel tamali in se je skor nebo utrgalo... :blush:
Haha, jaz sem sicer fen dirty talk-a, ampak da bi mi med bj-em rekel, da fafam kot totalna kurva, ne vem, kak fajn se mi bi zdelo... ker se bi začela spraševat, od kod znanje za primerjavo :D

U462
01.09.2006, 05:50
Evo, banda zadovoljen sem z vašo razpravo :2thumbs:
Kar veliko zrelosti ste natipkali/e :)
saj bi vam napisal: sončki moji, saj iz vas pa še kaj bo, pa me ne boste resno jemali :approve:

U462
01.09.2006, 05:52
Haha, jaz sem sicer fen dirty talk-a, ampak da bi mi med bj-em rekel, da fafam kot totalna kurva,

Mensezdi še zmer bl človešk, kt pa dat rečem globinski sesalec :dontknow:

ne vem, kak fajn se mi bi zdelo... ker se bi začela spraševat, od kod znanje za primerjavo :D

Tudi profesionalke imajo enkrat na leto rojsni dan in ga žurajo samo za sebe ;)

U462
01.09.2006, 09:11

In pol je ves "užanjen" nadaljeval turnejo od šanka do šanka :rolling:

a zakaj se ga rajš nabuta k žvina ob gledanju jošk & riti kelnarc se pa nobena ne upa vprašat :D

La-di-da
01.09.2006, 23:22
Da prekineš dolgoletno zvezo zaradi slabega seksa, se mi zdi pa bosa, no. Pa sej se seks da ocenit že po drugi seansi. Če se pa partnerju kr naeknrat ne da več seskat z mano, pol se mu z mano ne da počet še marsikej drugega. Tak da bi v tem primeru mela kar nekaj razlogov za kapljo čez rob.

Drgač mi je pa kaplja čez rob mačistično obnašanje v stilu ˝Žena naj bo doma, čaka naj na moža˝.
Enkrat si je en drznu komentirat mojo frizuro. Rekel mi je:˝Zadnič se je je BLONTNA zanimala za mojo številko˝ in med tem gledal moj čop. Jaz sem takrat mela dolge rjave lase. Ja ko da sm tak blesava, da si bom šla lase barvat zato da bo tip zadovoljn. Dej no dej klamfe srat.

D' Andre
02.09.2006, 09:47
Ko začutim, da manipulira z mano - z lažmi in igricami - v vezah to zame ne obstaja. Pokažem vrata in čao, Mici.

stLARA
02.09.2006, 11:03
Sama sem enkrat predolgo čakala. Že po tednu dni sem vedela, da to ni to. A zavleklo se je do skoraj dveh (!) let. To so bili moji najbolj izgubljeni meseci v življenju. Zdaj obžalujem, da nisem naredila konec že po prvem prepiru. Ali pa vsaj po prvem znamenju, da nimava prav nič skupnega. Ali pa takoj po prvi večji laži, ki sem jo odkrila. Ali pa takrat, ko sem se zaradi njega skregala s cimrami. Ali pa vsaj takrat, ko mi je rekel, da mu posodim denar, čeprav mi je bil še vedno dolžn od prej.

Torej, včasih sem bila preveč popustljiva. Lahko rečem, da nisem imela pravega karakterja, očitno se tudi cenila nisem dovolj. K sreči je tega obdobja konec, zdaj bi v podobni situaciji verjetno ravnala drugače.

korenje
02.09.2006, 16:15
mene je fotr skos trpincil, pa je mat skos govorila da se bo locila... no se zdej se ni locila od tistga pijanca.

drgac pa jz zensko pustim ce:
- mi laze
- me zlorablja

nejc
02.09.2006, 19:08
Ko začutim, da manipulira z mano - z lažmi in igricami - v vezah to zame ne obstaja. Pokažem vrata in čao, Mici.
:2thumbs:

Laži pa igric ne prenašam, pa nej bo to v ljubezenskem ali prijateljskem razmerju.

roxa
04.09.2006, 08:40

Kje je vaša meja?

men se zdi, da imava podobno mero potrpežljivosti;)

sam pri meni se to ful časa nabira...

mrjerry
04.09.2006, 10:27
Haha, jaz sem sicer fen dirty talk-a, ampak da bi mi med bj-em rekel, da fafam kot totalna kurva, ne vem, kak fajn se mi bi zdelo... ker se bi začela spraševat, od kod znanje za primerjavo :D

Point taken :clown: :D

ta-mala
05.09.2006, 14:09
1. pretepanje mene ali kogarkoli drugega (nasilja res ne prenašam!)
2. varanje
3. če mi ne pusti druženja s prijatelji
4. če ugotovim da nisva več za skupaj, da sva si različna, se ga naveličam in ostali"navadni" razlogi

spartan
06.09.2006, 14:28

Kje je vaša meja?

....ko šteknem, da mi gre samemu dosti dosti bolje

roxa
11.09.2006, 10:03
Zagotovo vem, da bi me samo enkrat udaril...

Pa kakšnega poniževanja in nespoštovanja tud ne bi dolgo prenašala:)
To reče vsaka...spakira pa samo 2% žensk...

roxa
11.09.2006, 10:04
lepo, lepo...imasta z mojim očitno podoben besedni zaklad:D

roxa
11.09.2006, 10:05
To mene tudi razkuri....:evil:

mrjerry
11.09.2006, 10:09
lepo, lepo...imasta z mojim očitno podoben besedni zaklad:D

Zdaj ne vec :angel: :D

roxa
11.09.2006, 10:10
Zdaj ne vec :angel: :D
mi je vseeno

Nodika
11.09.2006, 10:11

My point. :nonono:

roxa
11.09.2006, 10:13
My point. :nonono:
....najbolj mi gredo pa na živce take, ki ful pametujejo, kaj bi one, ko pa se jim to zgodi je pa druga pesem....
vedno pravim, da mora vsak stvari doživet na svoji koži šele nato lahko pametuje....
veliko stvari je v ozadju in še vedno je ljubezen slepa....

mdg
11.09.2006, 13:26

Mogoče mu pa pali adrenalin..."bo gricnla od jeze al ne ?":blush: :D

nattka
11.09.2006, 13:28

poznam kup takih ki so se vrnile ...

madmitch
11.09.2006, 22:16
OK, večina vas je napisala, da ko vas žali, ko se napije, ko vas udari?????????

A pol je OK, če ni več nič, samo da vas pri meru pusti, da as ne žali ali tepe?
Da se nimata o čem pogovarjat, po sistemu "Bog ne daj, da bi crknu televizor"??? To ni važno??? Da se ne poljubita vsaj trikrat na dan, da se ne stisneta zvečer v postelji?
Mater, na kaj vse ste pripravljeni eni pristajat, potem pa o ljubezni trobite. Drek pa taka ljubezen. Pa kaj, če mata stanovanje skupaj, pa če mata otroke (jim bo bolje, če bosta šla narazen)...

V kot in na dolg pogovor sami s sabo. Pa ne s prijatelji/cami. Sami s seboj, potem pa flašo viskija, partnerja na kavč in da sedite, dokler se ne boste vsega zmenili.

Ko se ne bova mogla več do jutra sama pogovarjat o marsičem, ko mi ne bo dovolj, da samo je, takrat verjetno ne bo več imelo smisla in bo eden spokal.

In ne, nisva skupaj 3 tedne, mesece, leta. Skupaj sva 17 let, skupaj nisva bila natanko 8 tednov v vsem tem času.

roxa
12.09.2006, 08:32
poznam kup takih ki so se vrnile ...
Jaz tudi....to so zelo težke stavri za razpravljat in ljudje nočejo in ne znajo o teh stvareh govorit...jaz poskušam vsakogar razumet in ga ne obsojat.

Vem pa nekaj, kar zagotovo drži.
LJUBEZEN JE SLEPA.

roxa
12.09.2006, 08:33
OK, večina vas je napisala, da ko vas žali, ko se napije, ko vas udari?????????

A pol je OK, če ni več nič, samo da vas pri meru pusti, da as ne žali ali tepe?
Da se nimata o čem pogovarjat, po sistemu "Bog ne daj, da bi crknu televizor"??? To ni važno??? Da se ne poljubita vsaj trikrat na dan, da se ne stisneta zvečer v postelji?
Mater, na kaj vse ste pripravljeni eni pristajat, potem pa o ljubezni trobite. Drek pa taka ljubezen. Pa kaj, če mata stanovanje skupaj, pa če mata otroke (jim bo bolje, če bosta šla narazen)...

V kot in na dolg pogovor sami s sabo. Pa ne s prijatelji/cami. Sami s seboj, potem pa flašo viskija, partnerja na kavč in da sedite, dokler se ne boste vsega zmenili.

Ko se ne bova mogla več do jutra sama pogovarjat o marsičem, ko mi ne bo dovolj, da samo je, takrat verjetno ne bo več imelo smisla in bo eden spokal.

In ne, nisva skupaj 3 tedne, mesece, leta. Skupaj sva 17 let, skupaj nisva bila natanko 8 tednov v vsem tem času.
Imaš izkušnje s tem?
Si kdaj probala to....?

madmitch
12.09.2006, 08:44
Izkušnje s čem in kaj če sem probal?

roxa
12.09.2006, 08:49
Izkušnje s čem in kaj če sem probal?
To o čemer pišeš?

madmitch
12.09.2006, 09:00
Če misliš na dolge pogovore, na stiskanje in vsakodnevno poljubljane. Če misliš na to, da parnerke ne jemlem kot samoumevno, da v zvezo tudi vlagam, ne samo zahtevam in da sva še vedno zaljubljena, kljub dolgem stažu in nekaj hudih nesreč. Ja, te izkušnje imam.

nattka
12.09.2006, 09:10
v svoji preprostosti bi najraje vprašala kaj so to hude nesreče ...

ker če je tisto kar mislim, potem mi ne gre v kup z zaljubljenostjo in vlaganjem v zvezo ...
če pa se motim, pa sprejmem protiargumente ...

roxa
12.09.2006, 09:11

ker če je tisto kar mislim, potem mi ne gre v kup z zaljubljenostjo in vlaganjem v zvezo ...
in kaj misliš?
nič mi ni jasno zdele....:shy: :blush:

nattka
12.09.2006, 09:12
ne bom vnaprej nič rekla, ker nisem prepričana ...
čakam avtorja ...

roxa
12.09.2006, 09:13
Če misliš na dolge pogovore, na stiskanje in vsakodnevno poljubljane. Če misliš na to, da parnerke ne jemlem kot samoumevno, da v zvezo tudi vlagam, ne samo zahtevam in da sva še vedno zaljubljena, kljub dolgem stažu in nekaj hudih nesreč. Ja, te izkušnje imam.
Prve zadeve poznamo vsi....koliko ljudi pa misliš upa priznati da ima težave ali pa jih je kdaj imelo....bojijo se povedati, ker te takoj čaka kamen v glavo, češ kako si nor, da to prenašaš....
mislim..ljudje nimajo nikakršne kulture:nonono:

nattka
12.09.2006, 09:17
v dolgotrajnih zvezah vedno so težave ... ampak ni uspešno tisto partnerstvo, ki je brez težav ampak tisto, ki jih zna rešiti ...

je pa razlika, če je žaljivka izrečena v afektu, prepiru ali pa je en partner karakterno tak da žali in ponižuje ...

in ni enostavno kar spakirati in oditi ... zato ljudje odpuščajo drug drugemu tudi skoke čez plot ...
je pa res, da nekdo odpusti enkrat, nekdo nikoli, eni pa v nedogled ...

mrjerry
12.09.2006, 09:20
v dolgotrajnih zvezah vedno so težave ... ampak ni uspešno tisto partnerstvo, ki je brez težav ampak tisto, ki jih zna rešiti ...

:approve: :approve: :approve: :approve: :approve:

roxa
12.09.2006, 09:20

je pa razlika, če je žaljivka izrečena v afektu, prepiru ali pa je en partner karakterno tak da žali in ponižuje ...

in ni enostavno kar spakirati in oditi ... zato ljudje odpuščajo drug drugemu tudi skoke čez plot ...
je pa res, da nekdo odpusti enkrat, nekdo nikoli, eni pa v nedogled ...
kako prav imaš...zato pa pravim, da imamo vsi težave...eni pač priznamo eni pa ne bodo, ker so otročji in mislijo, da je prepir, klofuta...ali pa kaj drugega ponižanje pred drugimi...
MENI SE TO ZDI EDINO PONIŽANJE PRED SEBOJ...OZIROMA V SEBI...

Ko pride do nasilja žanska začne razmišljati drugače....to sem videla na lastne oči, če ima otroke pa še posebej....vsakdo hoče mamico in očita-to se starš zaveda....veliko ljudi ostane skupaj zaradi otrok...
nisem pristaš tega..nimam jih pa pravice obsojati....vsakdo ima svoje razloge...in to je treba spoštovati...

madmitch
12.09.2006, 10:19

In kaj ti misliš, da so te nesreče?

Ko pride do nasilja žanska začne razmišljati drugače....
Ne, ženske vse prevečkrat tako razmišljate. Če je tip tečen in slabe volje, najprej vprašate, če ste ve kaj krive. In ko vam ves nataknjen reče da ne, ste takoj prepričane, da ni res in da ste ve kaj naredile , ali pa on vam nekaj, samo ne veste še kaj.

NI RES, SAMO TEČEN JE, KER MU JE NEKDO V SLUŽBI NAJEDAL VES DAN. Tukaj ni drobnega tiska, ni branja med vrsticami. mi smo ena sama sveta preproščina, WYSIWYG

nishu
12.09.2006, 23:39
madmitch, saj ravno v tem je point velike večine miss-komunikacije med spoloma - moški jemljejo stvari direkt, ženske pa vrtajo, ker nekaj pa že mora biti, nekaj več...te razlike v mišljenju obeh spolov dokazano obstajajo (pa ne me zdaj spraševat za naslove člankov)...no, hočem reči, da svete preproščine za (večino) žensk ni - potem so pa kregi, ker štartata iz dveh povsem razliščnih stališč...

Mislim, da je tudi coping s stresom dober dokaz povedanega: ženske tuhtajo in tuhtajo same ali s prijateljico, moški pa grejo nabijat na koš, dokler jim ne teče od kocin - dajo ven in se ne pogrezajo, ne kopljejo...

Trillian
14.09.2006, 11:59
hm...lahko samo predvidevam, kdaj bi mi poču film (še):D ne živiva skupaj)

O.k...poleg pretiranega pijančevanja, pa tepeža(takrat ko ni treba:shy: ), pa varanja pa ne vem še česa...
mene bi pomoje najbolj ziritiral to, če bi začela živet mimo en drugega, da bi bila bolj cimra kot pa partnerja, ne vem...bom povedala čez par let kaj si mislim o tem...:D

Matjaz26
14.09.2006, 12:43
Tore, uglavnem mi je pocu film sam pr eni in to sicer po dolgem cajtu izkoriscanja moje dobre volje. Uglavnem se je slo zarad mojega studentskega prevoznega sredstva. Zmesana baba je hotla da uzamem studentski kredit za boljsi avto, ker se ona ni hotela v njem peljat (?!??).
(sovrazim zenske ki se lepijo na pleh...)

veska
15.09.2006, 19:35
dobro vprašanje..hm...nimam slabih izkušenj...razen tega da sva se odtujila...nevem kje je meja...čakam jo...

madmitch
15.09.2006, 22:39
dobro vprašanje..hm...nimam slabih izkušenj...razen tega da sva se odtujila...nevem kje je meja...čakam jo...
Kaj pa čakaš? A da bi sama kaj naredila, pa ni variante? Če misliš da je konec, ne čakaj, pokaj, če pa misliš, da je še kje aj pa kaj naredi, da bo to nekaj ven zlezlo. Biti z nekom je predvsem dajanje, ne jemanje!!!

roxa
16.09.2006, 07:26
Biti z nekom je predvsem dajanje, ne jemanje!!!
Z obeh strani kajne?
Običajno je pa da samo en daje, drug pa črpa....