Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Warcraft 3:Frozen Throne,Regin of chaos

Pepko
31.08.2006, 16:22
Tuki mav pokramljejte o Warcraftu 3 pa če ma kdo igro pa na netu account nj pove name od accounta.:approve: moj je:jodlajodla:2thumbs:

Xtmprszntwlfd
01.09.2006, 00:34
Ishnu dal-dieb. Imam igri, vendar ju ne igram na internetu. RTS igre mi pač ne gredo predobro od rok, čeprav je ena mojih najljubših zvrsti.
Najprej sem si ju ..."pridobil" le, da imam zaključeno kolekcijo Warcraft iger in knjig; zdaj sta pa dve izmed treh iger, ki jih imam na računalniku (Tretja je World of Warcraft) ki jih še aktivno igram.

Elune adore.

mrjerry
04.09.2006, 10:16
Igral sem 2 dni in vrgel z diska. Vzrok: lesen uporabniski vmesnik, totalno zabite enote, nepregleden in bolj kot ne grd.

XxSystemxX
04.09.2006, 17:09
Igral sem 2 dni in vrgel z diska. Vzrok: lesen uporabniski vmesnik, totalno zabite enote, nepregleden in bolj kot ne grd.Ne glede na tvoje besede, je igra še vedno ena najbolj uravnoteženih RTSov sploh. Povej mi eno enoto ki je imba... Ne moreš. Tudi online scena je zelo dobra, tako da je igra precej v redu.

mrjerry
04.09.2006, 17:17
Nima smisla komentirat. Ce se enote zataknejo na vsakem foglu (da o ladjah sploh ne bi), je lahko igra uravnotezena u vaservago, pa jo je se zmeraj bedno igrat.

XxSystemxX
04.09.2006, 17:21
Nima smisla komentirat. Ce se enote zataknejo na vsakem foglu (da o ladjah sploh ne bi), je lahko igra uravnotezena u vaservago, pa jo je se zmeraj bedno igrat.
:rolling:
Ena beseda: Patch.

mrjerry
04.09.2006, 17:23
Nisi me cist preprical, glede na to, da vedno patcham karkoli, preden zacnem igrat.
Sicer je glupavost enot eden najvecjih problemov vseh warcraftov. Pa seveda to, da se mors ukvarjat z vsako enoto posebej. Namesto strateskega gameplaya se vse skupaj prelevi v vprasanja sposobnosti ultrahitrega in natancnega klikanja po ekranu. To je pa ze domena streljacin.

T|c T4c
16.10.2006, 15:53
Vse igre,ki jih je izdal Blizzard so več kot carske. In Warcraft 3 je dobra igra. In ti povem zakaj: Enote so uravnotezene, raznolikost strani tako, da je za vsako stran potreben nov slog igranja, ODLICNA zgodba, ce igras campaign nacin in VELIKO tekmovanj ulasti na profesionalnem nivoju ITN. Tko da se jst glede tega da warcraft fusa ne strinjam