Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Težave na servisni strani

mckeky
01.09.2006, 14:13
1. Že od prvega dne imam težave z servisno stranjo siola http://servis.siol.net

Najprej si nisem mogel odpreti dodatnih dostopov za poštne predali, ki jih siol nudi 4.
Zmeraj mi je pisalo, da "takšni podatki" že v uporabi, čeprav niso bili. No, po eno tedenskih poskusih mi je uspelo.

Še vedno pa imam težave. Že pred kar lepim časom sem odstranil psedovnim, ki ga nočem imeti, pa je se kar na seznamu.
Ko sem pisal na info@siol.net, so rekli, da njim kaze da ga ni oz. da nimam aktiviranega nobenega psedovnima. Meni pa kar kaze da je!

http://www3.shrani.si/files/psedovni893201.jpg

Prav tako sem ze kar lep čas nazaj odstranil (prekinil) en poštni predal, ki ga nočem, ker sem nastavil končnico @siol.com , katera pa mi ne deluje v outlook express (.net mi brez težav) in noče iti z seznama, da bi lahko naredil nov poštni predal!

http://www3.shrani.si/files/pota893224.jpg
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Imam pa tudi težave z zaščito spam, ki jo siol nudi brezplačno za osnovni poštni predal.
Težava je, da mi ne deluje:) ...Ne deluje mi ne glede na to, ali nastavim na "predmet sporočila označi z oznako spam" ali "sporočilo premakni v mapo spam" ....Kljub temu dobim emaile, za katere je očitno da so spam!

http://www3.shrani.si/files/spam1893287.jpg

Niti ne najdem "mape spam" na siolovi strani za emaile (razen, ce sem jo res spregledal :blush:) ....

http://www3.shrani.si/files/spam2893308.jpg

-----------------------------------------------------------------
Storz.....ali bi lahko malo preverili zadevo, prosim......
ker ko pisem na info@siol.net in podrobno razlozim kako sem naredil, dobim npr taksen odg. : "Zelo tezko bi preverili, ce ste ravnali pravilno"

hvala

storz
02.09.2006, 09:00
vidim, da imaš nek osnovni predal in dva dodatna. 3tji dodatni je bil prekinjen. Psevdonim si izbrisal 3.8. Zgoraj ti piše da lahko spreminjaš 1x mesečno, bil je pa aktiven do 3.8.

Glede spam-a je pa tako, da se mapa SPAM naredi, ko pride prvi spam.

Če želiš, da se kaj naredi mi pošlji na PM ali pa dopis an siol.

mckeky
02.09.2006, 09:20
vidim, da imaš nek osnovni predal in dva dodatna. 3tji dodatni je bil prekinjen. Psevdonim si izbrisal 3.8. Zgoraj ti piše da lahko spreminjaš 1x mesečno, bil je pa aktiven do 3.8.

Glede spam-a je pa tako, da se mapa SPAM naredi, ko pride prvi spam.

Če želiš, da se kaj naredi mi pošlji na PM ali pa dopis an siol.

Bil je prekinjen...Ne pa tudi odstranjen, kot bi js rad. Da lahko nardim novega.

drnovurb
02.09.2006, 13:26
Bil je prekinjen...Ne pa tudi odstranjen, kot bi js rad. Da lahko nardim novega.

Še enkrat preberi storzovo sporočilo preden se osmešiš...

/hint: 1x mesečno?

MrBoombastic
02.09.2006, 17:45
Spremenba psevdonima se ne da narediti preko servisnih strani ampak preko dopisa.

Tommy Kebab
02.09.2006, 20:21
Spremenba psevdonima se ne da narediti preko servisnih strani ampak preko dopisa.

Da se vse urejati 1 mesečno.

drnovurb
03.09.2006, 00:00

Buče

mckeky
03.09.2006, 13:44
Še enkrat preberi storzovo sporočilo preden se osmešiš...

/hint: 1x mesečno?

Okey.... ce se do 8. ta mesec ne zbrise.... Te pa obvestim, da si ti smesen. Ker na info@siol.net so mi odpisali, da bi moral imeti moznost narediti novi e-predal takoj za tem, ko prejsnega odstranim

Marpa
20.09.2006, 20:42
Imam zelo podobne težave. Paket DUO, imel sem 3 poštna naslova od 10 možnih.

Zdaj mi je ostal samo osnovni naslov in alias, ki sem ga brisal pa noče zginit.

Ne morem dodajati novih.

tema

drnovurb
21.09.2006, 06:44
Kdaj pa si ga zbrisal? Ker je možna samo ena sprememba mesečno (pri spremembi maila, aliasa itd.)

mckeky
21.09.2006, 23:44
mah... sej ga je zbrisal zdej.. sam je trajal skor 2 meseca namest 1...

mckeky
21.09.2006, 23:45
p.s. Zascita pred nezazeleno SPAM posto pa se zmeraj ne deluje

storz
22.09.2006, 06:40
p.s. Zascita pred nezazeleno SPAM posto pa se zmeraj ne deluje

vklopleno imaš že od 21.8. in vidim da si nekaj spreminjal za antispam 1.9.

Zdaj imaš za osnovni poštni predal nastavljeno, da ti premakne v SPAM folder na strežniku

lp,
storz

clutch
22.09.2006, 07:09
Prav tako sem ze kar lep čas nazaj odstranil (prekinil) en poštni predal, ki ga nočem, ker sem nastavil končnico @siol.com , katera pa mi ne deluje v outlook express (.net mi brez težav) in noče iti z seznama, da bi lahko naredil nov poštni predal!
Kaj? Kako? Zakaj? Kje? Kdo?

mckeky
22.09.2006, 07:40
vklopleno imaš že od 21.8. in vidim da si nekaj spreminjal za antispam 1.9.

Zdaj imaš za osnovni poštni predal nastavljeno, da ti premakne v SPAM folder na strežniku

lp,
storz

ja..prvo sem imel nasavljeno, da mi le oznaci posto kot spam, takrat pa sem pol nastavil, da mi je premakne v spam folder... ne deluje pa ne eno in ne drugo..

mckeky
22.09.2006, 07:42
Kaj? Kako? Zakaj? Kje? Kdo?

1. Hvala... se je ze odstranil s seznama....
2. Ne vem zakaj pac @.com ni delovalo, @.net pa je .... :dontknow:

Metek
22.09.2006, 08:47
eee.. com je psevdonim, net pa poštni predal.
Če ne veš, v čem je razlika, si preberi FAQ, ne pa tule pisat, da ti ne dela Outlook.

namig:
psevdonim so kot druga vrata v tvojo hišo, ne pa nova hiša.

Zato ti psevdonim v outlooku koristi le kot odhodni naslov, da izbereš prek katerega naslova boš poslal pošto.
Dobiš pa posto naslovljeno na oba nasvloa na osnovni naslov, torej na net.

bartmatej
22.09.2006, 10:12
@siol.com so tud osnovni poštni predali in ne sam aliasi(vem iz prve roke).

LP Matej

mckeky
23.09.2006, 18:06
eee.. com je psevdonim, net pa poštni predal.
Če ne veš, v čem je razlika, si preberi FAQ, ne pa tule pisat, da ti ne dela Outlook.

namig:
psevdonim so kot druga vrata v tvojo hišo, ne pa nova hiša.

Zato ti psevdonim v outlooku koristi le kot odhodni naslov, da izbereš prek katerega naslova boš poslal pošto.
Dobiš pa posto naslovljeno na oba nasvloa na osnovni naslov, torej na net.

Hvala...ampak...vem kaj je psedovnim... Ti pa ne tule pisat, ce ne wes, da je lahko .com nastavljeno tudi kot samostojni postni predal.