Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Šport klub na siol tv

Strani : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

lepotec
01.09.2006, 20:30
Nekaj me zanima ali bo mogoče spremljati, tudi nov slovenski program, šport klub na siol tv?Ali kdo ,kaj ve o tem naj sporoči..HVALA.:) :)

anonim
02.09.2006, 11:21
Mene zanima ali se bo sploh kdaj posodobila programska shema na SiOL TV. Kdaj nameravajo uvesti epg,VoD ter še kaktere druge storiteve SiOL-a npr. HDTV, če jih sploh bodo. Še zmeraj je zanimiv ta članek, predvsem pa zadnji odstavek: SiOL (http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=53&article_id=15306040413261167&cid=112&pgn=6).

Kot kaže same obljube.

kitl
02.09.2006, 12:24
HDTV ti nažalost na ADSL tehnologiji ne bodo mogli ponuditi.

uporabnik2
02.09.2006, 12:43
HDTV ti nažalost na ADSL tehnologiji ne bodo mogli ponuditi.

zanimivo, pri kolegu sem gledal fuzbal junija v HD. rekel je da je na ADSL2+, pol mi je lagal najbrž? pa najbrž so junija v vse lokale, kjer so prenašali fuzbal v HD, napeljali optiko in vsemu folku lagali da je povezava ADSL2+?:dontknow:

kitl
02.09.2006, 13:13
Za prenos prave HD kvalitete potrebuješ pasovno širino 24 Mbit kar ADSL tehnologija ne omogoča. Kar se tiče, da si ti gledal pri kolegu HDTV fuzbal preko Siol TV je zopet lari fari tisto je bilo PDTV in ne HDTV. Kako je Siol prenašal HDTV na javnih prostorih mi ni znano ker si nisem šel nikoli ogledati samo, kar sem prebral po forumih od ljudi , ki so to videli so rekli , da je bilo tisto neke vrste skompresirana HD kvaliteta. Vglavnem preko ADSL2+ prava HDTV ne gre če pa že gre pa negre v sporedno z internetom, ker je preprosto premalo pasovne širine.

storz
02.09.2006, 13:26
Za prenos prave HD kvalitete potrebuješ pasovno širino 24 Mbit kar ADSL tehnologija ne omogoča. Kar se tiče, da si ti gledal pri kolegu HDTV fuzbal preko Siol TV je zopet lari fari tisto je bilo PDTV in ne HDTV. Kako je Siol prenašal HDTV na javnih prostorih mi ni znano ker si nisem šel nikoli ogledati samo, kar sem prebral po forumih od ljudi , ki so to videli so rekli , da je bilo tisto neke vrste skompresirana HD kvaliteta. Vglavnem preko ADSL2+ prava HDTV ne gre če pa že gre pa negre v sporedno z internetom, ker je preprosto premalo pasovne širine.

uporabili smo MPEG4 kodek in stream je bil okoli 13MB.

uporabnik2
02.09.2006, 17:53
uporabili smo MPEG4 kodek in stream je bil okoli 13MB.

po novem gre tudi na 9Mbps za isto kvaliteto, algoritme za kompresijo še razvijajo, obljubljajo 8Mbps (da ne bo pomote, govorimo o real-time enkodiranju, za multipass pre-kodiranje pa slika zgleda lepo že na 6-8Mbps, 720p ločljivost, MPEG4 AVC h.264). To bi pa skoraj že na navaden ADSL šlo :rolling:

bejba020
03.09.2006, 11:19
ja res t-2 se mi zdi da je gelda televizije kar dosti pred siol tv!

marhyo
08.09.2006, 20:08
A to je to?

http://sportklub.tv/

Tommy Kebab
09.09.2006, 14:14
Zgleda, da je.

modelko
13.09.2006, 16:53
je že kaj novega o tem? kje vse bo dosegljiv?

Citymamba
13.09.2006, 21:20
Zgleda, da ne.:evil:

modelko
25.09.2006, 17:08
baje da bo konec mesca začela delovat ta športna Tv, sm ne vem če bo na SIOL TVju?

eisenhower
05.10.2006, 18:32
celo naš kabelski distributer, ki je vreden pol p... mrzle vode nas je obvestil, da bomo od naslednjega mesca naprej imeli ta program...

Schime
05.10.2006, 20:11
http://www.sportklub.si/

Schime
05.10.2006, 20:15
HDTV - načrti za leto 2006

Marca letos je Siol novim in obstoječim naročnikom predstavil prenovljeno ponudbo paketov širokopasovnih storitev, ki vsebujejo višje prenosne hitrosti in temeljijo na tehnologiji ADSL2+. Načrti podjetja za leto 2006 poleg ponudbe novih paketov storitev na tehnologijah xDSL vključujejo tudi vpeljavo televizije visoke ločljivosti (HDTV) in videa na zahtevo (VoD).

Ni še konec leta.:D

gravedigger
09.10.2006, 10:37
V telemachu, že oddaja testno. Ni mi jasno ali je tako težko odgovoriti, ali ga bomo gledali tudi na siol tv ali ne, ker če ne se takoj odjavim.

prosim , če se potrudite za odgovor

hvala

valterpetra
09.10.2006, 18:25
Od 14.10 Na Vseh Kabelskih Omrežjih V Sloveniji !!!

lepotec
09.10.2006, 19:11
Od 14.10 Na Vseh Kabelskih Omrežjih V Sloveniji !!!
Ali potem tudi na siolu in na katerem kanalu hvala :P :P

SiolForumUporabnik
09.10.2006, 22:03
Ljubljanski kabel: Jesenske novosti

Športni program Športklub in slovenski podnapisi na programu Travel Channel so s skupnim nastopom zagotovili slovenski kabelski operaterji, povezani v Združenje kabelskih operaterjev Slovenije.

Program Športklub je na voljo ekskluzivno v kabelskih omrežjih, tako da ga uporabniki satelitskega sprejemnika in gledalci televiije PREKO INTERNETNEGA PROTOKOLA ne morejo sprejemati....

A bo dal SiOL na tole kakšen komentar? :nonono:

gravedigger
10.10.2006, 13:50
Očitno tega kanala ne bomo videli na SIOL TV, ker če bi bilo obratno bi se že kdo oglasil, tako pa tišina

:dontknow: :dontknow: :dontknow:

joze
10.10.2006, 17:53
Tole je pa hud minus za sioltv, če je resnica.

tavgusti
11.10.2006, 12:43
***em jim majko ke te dali odgovor al kaj????:mad:

Polux
11.10.2006, 13:04
luzrji.

joze
11.10.2006, 13:39
Res bi se spodobilo, da bi kdo s Siola podal kakšno informacijo.

Schime
12.10.2006, 20:19
Prvi vklop v kabelski sistem z angleško nogometno ligo v soboto ob 13.30, letni stroški ocenjeni na 1,5 milijona evrov

Športni program podjetja Aspn bo v soboto ob 13.30 s prenosom tekme angleške lige mogoče videti v okoli 150 tisoč slovenskih gospodinjstvih, in sicer v kabelskem sistemu skupine Telius in UPC Telemach. Stroški programa so ocenjeni na 1,5 milijona evrov na leto.

Program 24 ur na dan in vse dni v tednu bo v celoti bodisi komentiran bodisi podnaslovljen. Od športov bodo prenosi nogometnih, košarkarskih, rokometnih klubskih prvenstev, hokejske lige NHL, avtomobilizma, ekstremnih in drugih športov, tudi pokra.
Program bo živel od oglasov in športnih stav

"Ker bo program zastonj, naše podjetje bo od kabelskih operaterjev prejemalo le naročnino, računamo na oglasne prihodke in prihodke od prirediteljev stav," pravi direktor podjetja Branko Čakarmiš, ki o plačljivosti programa za končne naročnike še ne razmišlja. Čakarmiševa tretjinska družbenika sta še Mitja Kregar in Roman Lisac, urednik programa pa Tilen Trotovšek, nekdaj urednik Radia Šport.
OMD: Športni program je tržna niša

Vesna Mardonović iz največje slovenske medijske agencije OMD (zakupi okoli 18 odstotkov oglaševalskega trga) pravi, da bi športni program lahko živel od oglaševalskega denarja, če bo le program zanimiv. Na vprašanje, ali je ŠportKlub že uvrščen v medijski plan agencije, je Mardonovićeva dejala, da je večina oglaševalskega denarja razporejenega do konca leta. "Ima pa program do konca leta dovolj časa, da ga oglaševalske agencije prepoznajo kot zanimiv medij," je še povedala Mardonovićeva.

spitavc
12.10.2006, 21:10
Zelo žalostno, če SIOL ne bo uvrstil tega programa v svoj spored.
Upam, da se še kaj spreobrne in ga bomo vseeno videli. Interes bi moral biti obojestranski in prav zanimajo me razlogi zaradi katerih Sportkluba ne bomo mogli spremljati.

castor
13.10.2006, 10:00
peticija za sportklub? :)

matr, končno bo nhl v sloveniji :P

miso74
13.10.2006, 15:37
Hocemo Sport Klub Takoj!!!

gravedigger
13.10.2006, 15:52
Halo Storž je to tako težko odgovoriti, bo ali ne bo. :nonono:

lepotec
13.10.2006, 18:47
Jutri je dan D.odgovora pa nobenega bo ali ne bo.:approve:

tavgusti
13.10.2006, 20:24
ja po moje ga nemo vohali na siol tv ker te bi se že kje zasledila informacija do zdaj se je omenjal le ta telemach pa še en oparater tak da lahko samo sanjamo!!!!po mojem siol tv ma kar pač ma sem skoro sigurn da ne bo več spreminjal te programske sheme kar je to pač je žal!!!

mikimaus
13.10.2006, 21:06
Reklama je že gor začne jutri aja imam kabel!

kitl
13.10.2006, 21:18
mikimaus kva si car sam boš pa gledal anolgono sliko :D

eisenhower
14.10.2006, 08:16

analog gor analog dol, vsaj gledal bomo:approve::clown::rolling::rolling::rolling:

drgač pa mislim, iz vsega napisanega, da zaenkrat sami klubovci niso dostopl do siola. Pa glih sem mislil prestopit. Mal še bom počakal:veryevil:, Kopitar je le Kopitar:approve::rolling::rolling::rolling:

castor
14.10.2006, 09:17
Reklama je že gor začne jutri aja imam kabel!

kje pa najdeš to?

gravedigger
14.10.2006, 09:33
Nov športni kanal SPORTKLUB bo mogoče spremljati v kabelskih omrežjih naslednjih kabelskih operaterjev: UPC Telemach, skupina Telius (Ljubljanski kabel, Elektro Turnšek iz Celja, vsa omrežja, ki so povezana z KRS Rotovž in KRS Tabor iz Maribora), Studio Proteus iz Postojne, Teles Ilirska Bistrica, Sanmix Cerknica. Omenjenim kabelskim operaterjem se bodo v prihodnje priključili še nekateri ostali kabelski operaterji.

Program SPORTKLUB bo prenašal v živo najbolj zanimive tekme iz angleške, nemške, francoske in španske nogometne lige, košarko (evroliga, NLB liga), tekme slovenske rokometne lige, hokej (NHL), tenis (ATP Masters), golf (PGA) ter številne druge atraktivne športe. Program bo oddajal 24 ur na dan, s slovenskimi komentarji in podnapisi.

Začetek oddajanja športnega programa SPORTKLUB smo s skupnim nastopom zagotovili slovenski kabelski operaterji, povezani v ZKOS (Združenje kabelskih operaterjev Slovenije). Zaradi narave pridobljenih pravic sta premierni filmski program HBO in program SPORTKLUB na voljo samo v kabelskih omrežjih, tako da jih uporabniki satelitskega sprejemnika in gledalci televizije preko internetnega protokola ne morejo spremljati.

castor
14.10.2006, 09:39
ehm... a kranjski kabel pade zraven?

eisenhower
14.10.2006, 09:43
ehm... a kranjski kabel pade zraven?

izgleda da ne:pp2::pp2:

castor
14.10.2006, 09:46
:evil:

a ni kranjski kabel telemachov :dontknow: :blush:

eisenhower
14.10.2006, 10:36
:evil:

a ni kranjski kabel telemachov :dontknow: :blush:
:D:rolling::rolling:

poglej na položnico, nas je turnšek prek položnice obvestil, da uvršča šport klub na svoj program:approve:

čaki, grem preverit, če že dela!

kitl
14.10.2006, 10:43
A tale šport program al kaj bo to je državni kanal? Ker tako butaste odločitve kakršno imajo to lahko samo zraste v državni firmi, da se odločijo za manjši trg kot bi ga sicer lahko imeli Še dober da nimamo državnih trgovin in bi imele vrata odprte samo za tiste, ki stanujejo v blkih za ostale iz hiš pa bi bile zaprte:rolling:

eisenhower
14.10.2006, 10:54
ni ga še videt:(:D

gravedigger
14.10.2006, 11:05
Turnšek naj bi ga zalaufal , šele jutri na c64

eisenhower
14.10.2006, 11:13
Turnšek naj bi ga zalaufal , šele jutri na c64

na obvestilu piše K23:dontknow::D, dneva pa ni:nonono::nonono:

Santjago
14.10.2006, 11:18

Zelo zanimivo kako nekateri povzdigujejo SIOL tv in njeno kvaliteto. Sam uporabljam obe televiziji telemachovo, kakor tudi Siolovo, pa moram reci da me Siolova niti malo ni impresionirala. Prej bi rekel da je telemach kar se kvalitete in konstantnosti signala ticel, veliko pred Siolom.

tavgusti
14.10.2006, 11:24
sram jih naj bo:mad:

mikimaus
14.10.2006, 11:35

Šur, za kubik nemških, francoskih in podobnih programov ne rabim "digitalno kockaste" slike.:veryevil: :veryevil: :veryevil: :veryevil: :veryevil:

Za vse tiste ki pa objokujete da vaši ponudniki TV-signala ne ponujajo ŠportKluba sledeče; kot sam razumem

naj bi ta program bil zabasan s športom 24h in to kvalitetnim, to pa stane. Prepričan sem da se fantje ne bodo

branili nobenega tolarja-evra za utrditev finančne konstrukcije.

P.S: Razen seveda če posredi niso kake zamere, kar za naš prostor ne bi bilo nič presenetljivega.:dontknow:

joze
14.10.2006, 12:09
Če bo program res živel od reklam, potem bi moral biti interes, da doseže čim večje število gledalcev, ne pa da se zapira v kabelski sistem.

marhyo
14.10.2006, 12:11
Glede Turnška: jaz sem vprašal preko e-mail in dobil odgovor, da bodo vključili ta program na kanal C 24.

eisenhower
14.10.2006, 12:16
Glede Turnška: jaz sem vprašal preko e-mail in dobil odgovor, da bodo vključili ta program na kanal C 24.

kanale bomo že poiskal, sam kdaj je še vprašanje:D

marhyo
14.10.2006, 12:19
kanale bomo že poiskal, sam kdaj je še vprašanje:D

Pozdravljeni,

Program Šport Klub boste lahko spremljali od jutri naprej 14.10.06 od 15.00 ure dalje, na kanalu C 24.

LP

Naročniški oddelek Elektro Turnšek

eisenhower
14.10.2006, 12:27
Pozdravljeni,

Program Šport Klub boste lahko spremljali od jutri naprej 14.10.06 od 15.00 ure dalje, na kanalu C 24.

LP

Naročniški oddelek Elektro Turnšek

torej ob treh:2thumbs::2thumbs::2thumbs:

hvala mario:2thumbs:, pir maš v dobrem:approve:

miso74
14.10.2006, 16:26
Siol adijo.
Jaz vas zapuscam!!!

jugato
14.10.2006, 17:48
Ni na kanalu C24 ampak na C6
Kaj pa kakšen odgovor glede Siola in predvajanje športkanala????????????????????????????

miso74
14.10.2006, 18:03
jugato
Ker nimajo muda oni odgovorit ti jaz povem,da ne bo sport kluba na siol tv.Informacija proverjena!

lepotec
14.10.2006, 18:45
jugato
Ker nimajo muda oni odgovorit ti jaz povem,da ne bo sport kluba na siol tv.Informacija proverjena!
Od koga pa imaš to informacijo.:nonono:

drnovurb
14.10.2006, 18:52
Sej ni važn... Glavn da jo je proveril :veryevil:

miso74
14.10.2006, 19:30
lepotec
Poklical sem na siol,kjer so mi povedali,da ne bo sport kluba!

jugato
15.10.2006, 09:34
lepotec

Pa kakšno uradno pojasnilo ZAKAJ NE???? od SIOLA

bborst
15.10.2006, 09:45
Kakor sem jaz prebral iz časopisa je sportkanal tesno povezan z združenjem kabelskih operaterjev, ki ne bodo dovolil, da bi bil ta program tudi na IPTV ponudnikih.

markoajda
15.10.2006, 11:27
lepotec

Zakaj nisem presenečen! :(

marhyo
15.10.2006, 11:28
A kdo ve kje se da pogledat spored? Ni isti kot tisti srbski oz. poljski....

prekmurec
15.10.2006, 12:40
kaj pa program BN kdaj pa bojo dali tega med programi če ga sloh bodo?

joze
15.10.2006, 15:34
PO mojem bo stvar zelo težko preživela v krogu kabelskih operaterjev, je pa gotovo to poteza ki naj bi zvabila kakšnega uporabnika nazaj na kabel, čeprav sam gotovo ne bi razmišljal o tem, tudi če bi imel možnost. Tak program lahko živi zgolj kot širok nacionalni projekt po mojem. Zanimiv trgovec so tile kabeljski operaterji-mi bi kupovali njihove reklame, oni pa jih nočejo prodat.

lepotec
15.10.2006, 19:52
Kakor sem jaz prebral iz časopisa je sportkanal tesno povezan z združenjem kabelskih operaterjev, ki ne bodo dovolil, da bi bil ta program tudi na IPTV ponudnikih.
Pa imamo spet monopol.In to naj bo demokracija.Več ljudi kot bi videlo ta kanal ,več bi imeli ponudniki od tega.:dontknow:

eisenhower
16.10.2006, 06:46
Pa imamo spet monopol.In to naj bo demokracija.Več ljudi kot bi videlo ta kanal ,več bi imeli ponudniki od tega.:dontknow:

monopol česa:dontknow::dontknow:, omejevanje dostopa mogoče

čeprav zastopim ogorčenje vseh, ki imate siol tv, mislim, da tokrat res ni kriv siol. Pač so se tako odločl kablarji, saj bodo čez nekaj časa začel zadevo tržit, vendar morajo ustvarit neko komperativno prednost, da se bo več ljudi odločalo za kabel. Čez nekaj časa bodo morali zarat preživetja stvar ponuditi tudi internetovcem pa mogoč še na satelit dat.

clutch
16.10.2006, 07:02
Cist eno tehnicno vprasanje za vse, ki se vedno razglabljate o tem, ali bo ali ne... A to je kdo dejansko videl:
Zaradi narave pridobljenih pravic sta premierni filmski program HBO in program SPORTKLUB na voljo samo v kabelskih omrežjih, tako da jih uporabniki satelitskega sprejemnika in gledalci televizije preko internetnega protokola ne morejo spremljati.

?

drnovurb
16.10.2006, 07:11
Dej link... ;)

clutch
16.10.2006, 07:23
http://forumi.siol.net/showpost.php?p=1062888&postcount=37

domennorc
16.10.2006, 12:02
Pa sej nočmo velik sam naj se te repe zjasnejo pa naj povejo zakaj ga ni. Men je čist vseen kdo je kriv pa kdo koga ... v glavo. Bomo pa pač šli na kabelsko saj ta siol tv itaq ne deluje kot bi moral. Takle mamo.

modelko
16.10.2006, 17:38
zarad enga kanala pa ne mislim menjat ponudnika televizije! še zmeraj rajši ostanem na internet zadevi! Slej ko prej bodo mogli sprement politiko!

clutch
16.10.2006, 19:49
Cudno, da se kaksna APEK-u podobna firma ne utika v take zadeve (kar se tice ponudbe dolocenih kanalov samo za dolocene operaterje), ce so se ze v vse drugo vtaknili...

lepotec
16.10.2006, 20:01
zarad enga kanala pa ne mislim menjat ponudnika televizije! še zmeraj rajši ostanem na internet zadevi! Slej ko prej bodo mogli sprement politiko!
Mogoče ja mogoče ne .Dan se po jutru pozna.UPAM DA ČIM PREJ::P :P

domennorc
17.10.2006, 07:48

Pošten povedan me ta siol tv ni še z ničemer presenetu. V programski shemi majo 100+ kanalov, od tega 30 nekih nemških regionalnih (WDR, NDR, BR, HR ....), ki majo vsi enak spored. Če se pa ne morjo za en tak program zborit kot je sport klub pol pa tud ne vem. Končno se v Sloveniji neki premakne in ma en človk jajca narest en tak program pol ga pa ne moreš gledat če nimaš kabelske. Siol tv je rešitev za tiste, ki so prisiljeni v to da ga majo, ker tisti k majo kablesko, če so pametni tud ostanejo na njej, saj slika in zvok kot oglašuje siol sploh ne obstaja. Programska shema je pa tud katastrofa z izjemo discovery skupine, ki pa je itaq na voljo v digitalnih paketih večine kabelskih operaterjev.

Torej če ne bi bli ljudje prisiljeni v ta k*** siol, bi tale siol gladko propadu. In tale sport klub je glih iz teh razlogov lahko jeziček na tehtnici, ker pošten povedan na daljši rok boljša opcija investirat v kabelsko in ne imet problemov s sliko, zvokom številom tv sprejemnikov...

kitl
17.10.2006, 08:36
domennorc problem kabelske televizije je v tem, da imajo zelo majhno pokristost, kjer ima IPTv veliko prednost. Glede kvalitete zvoka in slike je sploh ne bi upal primerjati iz kabelsko TV, kjer kabelska kvaliteta močno nazaduje. Edini problem pri IPTv je zelo slabo omrežje nacionalnega opereterja, kar pri dostih uporabnikih povzroča kockanje slike zamrznitev itd. kar povzroča mnenje o ne kvaliteti. Samo IPTv deluje na stabilni liniji brez kock in ostalih problemov. Vglavnem po mojem mnenju bi bilo potrebno pred dejanskim trženjem IPTv-ja prej porihtati nacionalno infrastrukturo in ljudje ne bi imeli nobenih težav. Vglavnem še enkrat povem kabelska Tv je najpogosteje vidna in možna v strnjenih naseljih pa še to ponavvadi samo v blokovskih naseljih hiše pa kar izpustijo. Če ne bi bilo v Sloveniji IPTv-ja bi bilo še sedaj marsikatero gospodinjstvo primoranao gledati 3 kanale plus Satelitsko prenasičeno z nemškimi kanali.

domennorc
17.10.2006, 09:06
@ Kitl

Glej da ti povem konkretno moj primer.
26 let sem živel v Lj v Šiški in smo mel telemachovo kabelsko. Sej je blo tam tud balastnih programov ampak od recimo 50-ih v ponudbi jih je blo recimo 10 odvečnih (predvsem nemški in razni tv petelin in podobni). Zdaj živim nekih 3 km iz Celja v nasleju Trnovlje. Ker je kabelska speljana na drugi strani ceste, če jo želimo moramo prebit cesto (strošek cca. 450k sit). Zato smo se pač odločili za siol trio paket. Po obveznih 4 mesecih težav smo le nekak uspel usposobt siol tv do te mere da je skoraj gledljiv (vsak dan vsaj 5 20-30 sekundnih izpadov TV). V hiši kjer smo zdaj je potrebe po vsaj 4 tv-jih. Siol nam zagotavlja samo delovanje 1. Glede na to da zidamo novo hišo nekih 50m stran od zdajšnje lokacije in da je stroškov itaq ogromn bomo verjetno investiral tudi v kabelsko, ker s punco planirava veliko družino (vsaj 3 otroci od tega je en že tukaj) in 1 tv pač ne bo nikakor zadovoljil potreb. Siol tv ma 100+ kanalov od katerih jih je vsaj 60 če ne več balastnih, ki jih mogoče spremlja 1% naročnikov. Vsi te programi ali pa vsaj večina so dostopni zastonj preko raznih internetnih tv-jev. Zato siol tud skoraj sigurno nima nobenih stroškov s temi kanali in se potem tako veselo hvali s 100+ programi. Mislm da bi blo potrebno narest kvalitetno programsko shemo, mogoče tako z manj a boljšimi porgrami. Mislm da je sport klub zagotovo en tak kanal, ki bi moral biti obvezno v programski shemi in mislm da bolj kot 10 nemških lokalnih kanalov rabmo 10 slovesnkih lokalnih programov.

Skratka na kratko povedano SIOL TV ni v nobeni prednosti. Dejstvo je da izkoriščajo "dostopnost", ker gre signal prek telefonske žice, te pa naj bi bile bolj pokrite kot kabelski sistemi. Ampak mislm da se boš strinjal z mano, da tud ljudje ki živijo izven mest ne morejo imeti SIOL TV, ker ni dovolj central na lokacijah izven mest. Torej tud te prednosti ni! Kaj sploh še ostane SIOL-u???

kitl
17.10.2006, 09:16
Nisem hotel hvaliti vsebine IPTv-ja hotel sem samo povedati, da j v IPTv-ju prihodnost. Siol je žal omejen na ADSL tehnologiji iz večimi priključki TV sprejemnikov samo za to je kriv sam, ker predolgo vstraja na ADSL-u. Poglej tu imaš zdaj že VDSL, kjer priklop več televizij skoraj pri nobenemu uporabniku ni problem in tudi deluje bolj zanesljivo, da pa ne govorimo o optiki. Se pa strinjam s teboj da imajo kablaši res sicer okoli 50 programov pa tiste skoraj vse pametne brez dodatne šare, ki jo itak nikoli ne gledam.

domennorc
17.10.2006, 09:50
Glede optike pa tko. Sem se pozanimal ker ravno gradimo in bi pač lahko kr optiko not vrgl ampak je še vsaj 10 let ne bo na naš konc. Do takrat bo pa še 100 novih tehnologij!!!

valterpetra
17.10.2006, 18:07
Kdaj Bo Na Cetri Portorož?

Sp3cial
19.10.2006, 11:00
a je pol športklub na siol tv?

domennorc
19.10.2006, 13:44
Ja itaq, pa v treh jezikih je pa še glasbeno željo dobiš pa .... Dej ne se norca delat. Boli njih za ta šport klub važn da majo oni 50 nemških regionalnih programov pa radio siol. Mater jim ....

Šport klub bo na SIOL-u nikad pa ni tad!

modelko
30.10.2006, 11:31
Sport klub v letu 2007 tudi na SIOL TV!

joze
30.10.2006, 14:06
Kako veš?

drnovurb
30.10.2006, 22:49
Link prosim!

lepotec
31.10.2006, 16:08
Sport klub v letu 2007 tudi na SIOL TV!
In od kot ti ta informacija.:dontknow:

domennorc
03.11.2006, 09:35
KLOBASA!!!!! :ass:

igorrogi
02.12.2006, 19:22
je že kakšna nova informacija glede Sport Kluba na Siol Tv? Bodo kakšna pogajanja ali je to resnično samo na kablu?

kissli
04.12.2006, 06:44
Pa Šport klub bi bil tud fajn:čudo: lol

gasperu
09.01.2007, 14:51
Zanima me če bi se dalo uštimat kabelski program na Siol TV : Sport Klub

Če se da bo to res kul tv pa še to, ne bi škodvalo malo več športnih televizij!!!

hvala

domennorc
10.01.2007, 06:58
Zanima me če bi se dalo uštimat kabelski program na Siol TV : Sport Klub

Če se da bo to res kul tv pa še to, ne bi škodvalo malo več športnih televizij!!!

hvala

:LOL: :hihi:

Šport klub na SIOL = znanstvena fantastika

Veron
10.01.2007, 10:45
:LOL: :hihi:

Šport klub na SIOL = znanstvena fantastika
Ta kanal je samo na kablski oparaterjih. (ker imajo tako pogodbo kablski oparateri z tem ponudnikom). Zato tudi nobeden internetni podnudnik televizije ne more pridobiti tega kanala na svoj spisek.

domennorc
10.01.2007, 11:05
Sej zato pa prvm da je to SCI-FI.

Čakamo na boljše čase!

G||mour
24.01.2007, 21:20
Sm če pa tega ne uredijo so pa res luzerji no. Pa glih mislu sm naročit siol TV dons...

domennorc
25.01.2007, 07:01
Sm če pa tega ne uredijo so pa res luzerji no. Pa glih mislu sm naročit siol TV dons...

Sicer so luzerji v vsakem primeru, ampak za tale šport klub pa verjetn res niso krivi. Siol TV pač ne bo mel
šport kluba in bo s tem kr neki potencialnih naročnikov zgubu. Jaz osebno ne bom več dolg vztrajal. :nonono:

rabundija
02.02.2007, 16:52
jaz tudi ne...................

sicer pa bi bilo lepo da se oglasi tudi kdo od SIOLa in poda uradno izjavo, zakaj ne gre šport klub ?
po mojem vse gre če se hoče........in mislim da bo T2 v tem primeru spet prej zmagovalec....

janezpesec1
02.02.2007, 19:22
Jaz ne razumem kako vam ni jasno da za Sport klubom stoji zdruzenje kabelskih operaterjev Slovenije ? In to pomeni da bo na voljo samo na kabelski TV (vsaj zaenkrat).

kissli
02.02.2007, 22:32
z dovolj € se baje v današnjih časih da vse dobit:rolling:

boogyman
04.02.2007, 09:04
z dovolj € se baje v današnjih časih da vse dobit:rolling:

Mislim,da bo sam ponudnik zaradi visokih stroškov prenosov,slej,ko prej uvidel,da je vsak Jurček(4,17 EUR)dobrodošel in,bomo tudi uporabniki Siol tv-ja prišli na svoj račun!!
Je pa res,da bi odgvorni na Siolu lahko vsaj rekli **** vas gleda ne pa,da se za vsako stvar zavijejo v molk(pa ne MIŠO).Do takrat pa uživajmo v prenosih iz parlamenta:D

pinky
04.02.2007, 09:14
Zavijejo se v molj? Na tem forumu sem vsaj že kakih petkrat prebrala, pa še večkrat kje drugje, dd sport kluba ne morejo oddajat, ker ga pač lastnik noče prodat.

Očitno združenje kabelskih operaterjev računa, da bodo več zaslužili s tistimi, ki se bodo zaradi tega kanala odločili za kabelsko namesto ip tv kot bi s prodajo programa - tako da si najdi njihov forum in se njim pritožuj; ker siol pa tule res ne more nič!

domennorc
05.02.2007, 08:12
Pa sej ni sporn samo šport klub. Dejstvo je da siol pač ne poskrbi za svoje naročnike. Šport klub- u se ***.e za siol in računajo na (za zdaj) bolje pokriti kabelski sistem. V tem jaz ne vidm nič slabga, slabo pa je, da siol nič ne nardi za to, da bi njegovi uporabniki užival v njegovih storitvah. Velika večina se pritožuje nad slabo kvaliteto SIOL TV, telefoni ne delajo, zavajanje pri priključitvah (oni rečejo 2km tehnik, ki pride merit pa 6), slaba oprema (še posebej francoski modemi, KI NE DELAJO), slaba infrastruktura ( žice in centrale so katastrofa izven mestnih središč ).... Ko bo siol to porihtu, če sploh bo, bo tud za en šport klub ljudem vseen a bo v shemi al ne. In mislm da bo do takrat tud sam šport klub že pripravljen na sodelovanje. Mogoče nas pa čaka še ena taka zgodba kot je NET TV. :dontknow:

luggy
15.02.2007, 13:27
Hja no konkurenca, če ne more met šport kluba, pol proba ker nov kanal s podobno vsebino not stisnt....
Recimo NASN... in jah oni bodo gledal recimo kopitarja.... nba.... in tko naprej ..... zakaj, clovek se vprasa, zakaj siol ne naredi vec na podrocju novih recimo (sportnih kanalov)

Hja no takle mamo.

Schime
17.02.2007, 12:51
Če kdo to bere je tudi moje mnenje tako, da bi lahko dodali kakšen kanal (športne in druge) v programsko shemo.
S tem ne mislim lokalnih postaj in informativnih kanalov.
NASN ne bi bil slaba izbira za začetek.

modelko
17.02.2007, 13:19
Pomoje se vsak strinja da bi namesto 20 nemških lokalnih kanalov rajši videli en vredi športn kanal! ne pa da je pol 3/4 kanalov nemških povrh vsega je pa še komplet sinhronizirano!!! :(

bilko75
19.02.2007, 12:44
Se strinjam!!

domennorc
20.02.2007, 06:48
Zamenjam vse programe od 50 naprej za šport klub ali kaj podobnega!

modelko
21.02.2007, 08:27
Daj SIOL, omogoči SIOL TV uporabnikov vsaj eden konkurenčen športni program, kjer bomo lahko gledali v neposrednem prenosu tekme NHL,NBA, pa mogoče še kakšne nogometne lige!

sojus
22.02.2007, 09:42
Se strinjam z vsemi, premalo športa, ki se ga največ gleda-fuzbal, basket....ne pa da mi dan in noč predvajajo neke reklame:nonono:

Tomi219
23.02.2007, 13:30
Resnično SIOL TV potrebuje športni kanal. Glede na to, da Športklub preneša vedno več atraktivnih športov jih je posledično manj na ostalih kanalih. Zato smo tisti, ki nimamo kabelske (zakaj bi pa drugače bili na SIOL TV-ju) vsak dan v slabšem položaju.

markoajda
27.02.2007, 19:38
Vsi si želimo športnega kanala (nekaj takega kot so uvedli na T2) ampak je to utopično pričakovati od Siola.

genius7
27.02.2007, 21:34
Tdi jst si želim kak športni program.
Naj poberejo vn 50 kanalov... pa zberejo denar za en dober športni kanal.. al v čem je problem ????

kissli
28.02.2007, 14:31
saj maš 2 eurosporta in dsf pa še en o packarijo k se jo ne spomnem
pa bod vesel in smej se na ves glas ter hvali SIOL:censored:

domennorc
01.03.2007, 06:51
saj maš 2 eurosporta in dsf pa še en o packarijo k se jo ne spomnem
pa bod vesel in smej se na ves glas ter hvali SIOL:censored:

KMET!

Veron
01.03.2007, 07:45
Tdi jst si želim kak športni program.
Naj poberejo vn 50 kanalov... pa zberejo denar za en dober športni kanal.. al v čem je problem ????
Ni problem v denarju, problem je ker tisti kateri so ustvarili šport klub kanal, (kabelski oparaterji) ne želijo kanala ponujat internetnim podnudnikom

kissli
01.03.2007, 08:05
saj bi se lahko kaj svojega spomnili, denarja majo sigurno dost za kaj takega

kar se tiče pa KMETOVANJA mi pa že tvoj nick vse pove domenNORC

domennorc
01.03.2007, 11:30
saj bi se lahko kaj svojega spomnili, denarja majo sigurno dost za kaj takega

kar se tiče pa KMETOVANJA mi pa že tvoj nick vse pove domenNORC

Kriv. Pač takle mamo. Sicer te pa nisem hotu užalt. Dejstvo pa je da ma siol TV slabo programsko shemo pa bistveno premal kvalitetnih prgramov, tako športnih kot drugih. Pa še tisti k mamo ta stare aminote bom zvisel za vse novosti. YEAH SIOL RULZ :shake:

Ma*** vam :censored:

modelko
03.03.2007, 13:14
ko mi poteče pogodba vzamem tudi jaz kabelsko!

slovenec po duši
13.03.2007, 16:54
a slučajno kdo ve, če je možno šport klub gledat kje preko interneta, al če je kako drugače možno gledat današnjo tekmo jesenice-dunaj?

pa kdaj misli ta sport klub prit na siol tv?

sakic12
13.03.2007, 18:08
Zdi se mi da ne.

Bojank
13.03.2007, 19:46
Sicer malo bol pozno odgovarjam, ampak zadnjo tretjino še vseeno lahko pogledaš, če imaš satelitsko anteno in jo lahko obrneš na Amos, 4°W, 11,682GHz H 6666 7/8, ali pa na Astri na premiere avstrija!

tomason
18.03.2007, 20:40
zanima me ali bo program športklub vključen v programsko shemo:nonono:

janezpesec1
19.03.2007, 17:49
Verjetno ze vsaj 50-ic: NE

genius7
19.03.2007, 19:08
Ni problem v denarju, problem je ker tisti kateri so ustvarili šport klub kanal, (kabelski oparaterji) ne želijo kanala ponujat internetnim podnudnikom

Kaj pa kak angleški kanal.. ki ima podobno vsebino kot šprtclub ?
Vem da nebo slovenskih športorv, itaq niso niti zanimivi... ostalo pa je.

modelko
25.04.2007, 21:46
a je že kaj novega na temu?

telekom (siol)bi s tem naredu res zadetek v polno če bi omogočil sport klub. Zanimivo je da na kabelski od TElekoma je sport klub omogočen :)

Veron
26.04.2007, 07:35
preberi celo temo ;)
pa boš dobil odgovo

Sp3cial
26.04.2007, 11:35
potem ne bo nič z športklubom na siol tv???

Lasky
18.05.2007, 08:13
Ravnokar sem se spomnil da bi blo ful dobr če bi SIOL TV vključil v programsko shemo tudi ŠPORT KLUB!!!!!

Teslo
18.05.2007, 08:31
sport klub je kanal od združenja KABELSKIH operaterjev
lem gresta Siol in T2 precej v zelje zato nimajo niti najmanjšega interesa da bi dovolila
da jim konkurenca popestri ponudbo z njihovim ekskluzivnim kanalom
drugace je pa dodati kanal 1 dan dela in en mesec papirjev

Bojci
30.09.2007, 12:45
Zanima me če bo kdaj možen ogled kanala SPORT CLUB, ki ga ima večina kabelskih sisitemov? Ker imajo res vse športe, pa še slovenski program je:)

LP

primko
30.09.2007, 13:00
V programsko shemo SIOL-a naj bi ŠPORTKLUB prišel oktobra (datum še ni določen)!

mufc88
30.09.2007, 16:59
V programsko shemo SIOL-a naj bi ŠPORTKLUB prišel oktobra (datum še ni določen)!

Vir mogoče? :P

Če je to res, vsaka čast SIOL!!!!

primko
01.10.2007, 06:33
To sem zasledil na T2 forumu!

FireMan
01.10.2007, 13:23
Ne bom verjel dokler ne bom videl. Če pa bo res ŠPORTKLUB na SiolTV, pol bo pa res zakon.
LP

kwayzdey
06.10.2007, 17:10
A bo program športklub na siol tv? Full bi blo fajn:2thumbs:

Balonar
09.10.2007, 08:56
****a no a ne morte prebrat vsaj eno stran preden pisete bedarije ...

biga
13.10.2007, 14:01
Kakor mi je znano ste na SIOL-u naročili svojim telefonistom na brezplačni številki naj govorijo, da so pogajanja s Šport klubov v teku, ali lahko tudi nas, ki redno plačujemo vaše storitve kdaj kaj obvestite.

Lahko samo poveste kako daleč ste.

Hvala

diolen
13.10.2007, 15:41
Mogoče pa čakajo tole:
http://hr.satelitv.net/jumpto.asp?ref=news&cat=66&id=2689

Vito Corleone
13.10.2007, 18:53
Mogoče pa čakajo tole:
http://hr.satelitv.net/jumpto.asp?ref=news&cat=66&id=2689

sam mal... tukaj se omenjata 2 slovenska šport kluba... ali obstajata 2 kanala?

mufc88
13.10.2007, 21:20
In kaj ma SIOL Tv tuki zravn? Sej piše da bo to samo v paketu TOTAL TV!

Kako si lahko vsi zrihtajo ŠK, le Siol ne...:censored:

thor
13.10.2007, 21:52
totaltv bo kmalu imel šport klub,,ampak to nebo šport klub kot ga imajo kabelski operaterji. ampak delajo svojega.
v total tv pakatu sta že dva srpska sport kluba (spor klub+,sport klub 2) sport klub s S ne Š.
bo pa baje kmalu dodan slovenski komentator na sport klub + novi slovenski kanal šport klub (ne kabelski)
total tv,,ma skos bolšo ponudbo. sicer ne morem met siol tv ,,,bom še vsen počaku en mesec,,će nebo pa total.

ma glasbo
ful športa
švabe maš itag fta
......
tralala
:)

sole
18.10.2007, 09:28
je zdaj že kaj novega s Športklubom? čakam ali grem na SIol ali T-2

rock
18.10.2007, 12:18
Zarad tega kanala se ne splača odločat med ponudniki. No vsaj mene razne prekomosrske lige prav nič ne zanimajo.
Trenutno ima Siol precej zanimivejšo shemo od vseh ostalih ponudnikov.

Kanal bo pomoje prišel, če ne ta pa kak njegov polklon.

Joj kaj se je zgodilo? Hvalim SIol TV!? :dontknow::dontknow:
No kakorkoli, vidi se, da sedaj mislijo s TV resno. Dobri 2 leti pa je bila kot nekakšno slepo črevo.

lepotec
18.10.2007, 16:31
Zarad tega kanala se ne splača odločat med ponudniki. No vsaj mene razne prekomosrske lige prav nič ne zanimajo.

No kakorkoli, vidi se, da sedaj mislijo s TV resno. Dobri 2 leti pa je bila kot nekakšno slepo črevo.

Upam da imaš prav.Le tako naprej kritike bodo pa zmeraj in prav je tako,da ne zaspijo na lovorikah.;)

brivec
18.10.2007, 17:24

:2thumbs: RES JE.

sole
18.10.2007, 20:34
osebno me zanima samo Športklub, Ng, Discovery, POP TV in Tv 3. Za ostale mi je vseeno
Osebno spremljam nog. lige - Špa in Anglijo

prekmurec
19.10.2007, 08:19
Športklub so samo sanje.

Vito Corleone
19.10.2007, 10:57
ah dejte no, kaj pa rabmo sport klub sej mamo 180 nemških regionalnih kanalov... :D ko poteče pogodba s siolom sledi: od***...

shon
19.10.2007, 12:05
ah dejte no, kaj pa rabmo sport klub sej mamo 180 nemških regionalnih kanalov... :D ko poteče pogodba s siolom sledi: od***...

Mislim, da ne boš nevemkaj pridobil z televizijo, če greš k konkurenci, če bo športklub na t2 bo tud na siolu. Lahko pa pridobiš kje drugje...;)

Vito Corleone
19.10.2007, 13:47
kaj bi pridobil? pridobil bi NASN (nhl), OBN (nba), motors tv... seveda majo tudi tam dost nemških regionalnih kanalov, tak da to ne bi pogrešal... :D

mufc88
27.10.2007, 09:57
Kaj je zdaj s t.i. Sportklubom??? Bo prišel ali ne?

In kdaj bo HBO comedy postal redni program in ne testni?

HVALA :D

fazan
27.10.2007, 12:01
osebno me zanima samo Športklub, Ng, Discovery, POP TV in Tv 3. Za ostale mi je vseeno
Osebno spremljam nog. lige - Špa in Anglijo

Ceneje te pride da vzameš satelitsko usmeriš na eutelsat 16e plašaš canale total slovenske in gledaš tam je šport canal pa gledal boš vse kar ti paše siol pa naj raje doda kak kanal z primernimi risanki športa je tle gor dost na siolu.

primko
27.10.2007, 12:18
Saj je tudi na satelitu veliko programov, ki predvajajo risanke. Če komu šport ni všeč, naj ga ne gleda. Jaz risank ne gledam, nimam pa nič proti, če pride kakšen nov program za najmlajše.

brivec
27.10.2007, 16:37
Ceneje te pride da vzameš satelitsko usmeriš na eutelsat 16e plašaš canale total slovenske in gledaš tam je šport canal pa gledal boš vse kar ti paše siol pa naj raje doda kak kanal z primernimi risanki športa je tle gor dost na siolu.
:( HALO.Zdej mi pa povej kje na siol-u bi lahk jaz gledu tekme NHL pa NBA in RALLY...:nonono: Nikjer...brezveze pa tud risank je premal.

fazan
27.10.2007, 17:46
:( HALO.Zdej mi pa povej kje na siol-u bi lahk jaz gledu tekme NHL pa NBA in RALLY...:nonono: Nikjer...brezveze pa tud risank je premal.

Ne vem,če vse zanima to kar si napisal zato sem pa že izpostavil nekje naj dajo na sioltv plus vso shemo pa dodajo kanale na katere se da naročiti pa naj zaračunavajo s takšno shemo bodo zadovoljili tudi take ki bi gledali samo šport.Seveda kar je v naročnini naj ostane tako ostalo pa po naročilu kar bo treba pa spet plačat bo pa spet hallo

kinsley
27.10.2007, 22:34
Kolikor jaz vem bo šport klub ostal samo na kabelski tv....torej ga ne bo niti na siolu,niti na T-2-ju!.....

Schime
28.10.2007, 09:59
Športklub naj potem kar ostane na kabelski. Mislim, da bi (bo?) siol imel več sreče pri Sporklubu (Plus in Slovenija). Vprašanje je verjetno bolj kot ne samo cena, ker ne verjamem da imajo tudi ti kakšno ekskluzivo kje (glede na to da se v Hrvaški da dobiti povsod). Sam trenutno je mensezdi še v testiranju.

Tko da upam, da bo kaj iz tega.

primko
29.10.2007, 15:20
Športklub naj potem kar ostane na kabelski. Mislim, da bi (bo?) siol imel več sreče pri Sporklubu (Plus in Slovenija). Vprašanje je verjetno bolj kot ne samo cena, ker ne verjamem da imajo tudi ti kakšno ekskluzivo kje (glede na to da se v Hrvaški da dobiti povsod). Sam trenutno je mensezdi še v testiranju.

Tko da upam, da bo kaj iz tega.

Meni je prav vseeno ali je Š ali S. Lepo bi bilo, da bi sploh kaj bilo. In to čim prej.

rs1975
31.10.2007, 21:36
ja, res je. Na Hrvašem ponuja HT v sklopu maxtv-ja (ip tv) športklub. Po moje so izgovori v stilu "športklub je ekskluzivni program v sklopu kabelskih operaterjev" navadne buče.

dal
31.10.2007, 22:00
V včerajšnjem Žurnalu24 je bil članek o Sportklubu in Šport klubu:
Žurnal24 - 30.10.2007 (http://www.zurnal24.si/export/sites/z24/_data/printversion/2007-10-30.pdf)
(stran 14)

primko
01.11.2007, 07:34
O IPTV ne duha ne sluha. Mislim, da bi se številka 30.000 krepko povečala, če bi upoštevali tudi naše želje!

Vito Corleone
29.11.2007, 10:47
Tema umira :d vglavnem zanim me, ali se pogajate z ŠPORTKLUBOM ali z SPORTKLUBOM SLOVENIJA?
LP

fazan
29.11.2007, 20:34
Tema umira :d vglavnem zanim me, ali se pogajate z ŠPORTKLUBOM ali z SPORTKLUBOM SLOVENIJA?
LP

Pa to se ve da ga na siol tv ne bo pa prav je tako.

080 Urban
29.11.2007, 22:17
S tistim, ki ni na kabelski.

lp

dadem
30.11.2007, 09:28
A bo sploh kdaj Sportklub na Siol Tv?
Veliko ljudi se ne odloči za Siol TV ravno zaradi tega, ker ni Sportkluba!!

skye
30.11.2007, 17:19
***emti ste tecni z tem Sportklubom... :nonono::censored:

miro74
30.11.2007, 17:29
***emti ste tecni z tem Sportklubom... :nonono::censored:

Samo res

prekmurec
30.11.2007, 17:32
A bo sploh kdaj Sportklub na Siol Tv?
Veliko ljudi se ne odloči za Siol TV ravno zaradi tega, ker ni Sportkluba!!

bullshit

jegrcek
30.11.2007, 18:09
prekmurec se strinjam s tabo, men je še bolš tko, ker bi ga drugač fotr preveč gledal. Od vsega bi si sam pogledal samo kakšen NFL.

diolen
30.11.2007, 19:16
Športa kolko hočeš
http://www.myp2p.eu/index.php?part=home

prekmurec
01.12.2007, 08:14
in še tukaj
http://www.rojadirecta.com/
zdaj pa v jok za vaš šport klub
raje naj dajo gor kaj za otroke,športa je pa itak zadost,ker vsi pomembni dogotki so dosegljivi na drugih programi
da ne bo pomote tudi jaz sem športnik ampak kar je preveč je preveč,samo nekaj zahteva in grajate,pa vi niste normalni

brivec
02.12.2007, 03:35
in še tukaj
http://www.rojadirecta.com/
zdaj pa v jok za vaš šport klub
raje naj dajo gor kaj za otroke,športa je pa itak zadost,ker vsi pomembni dogotki so dosegljivi na drugih programi
da ne bo pomote tudi jaz sem športnik ampak kar je preveč je preveč,samo nekaj zahteva in grajate,pa vi niste normalni

malce se umiri...športa je čist premalo..NSN ,MOTORS TV....NBA in Rally je premalo v bistvu nič...pa slovenci so vse boljši v tem;):2thumbs:

biga
07.12.2007, 12:34
Glede na to da T2 naslednji teden začne s programom Šport klub, me zanima kdaj bo Siolu uspel ta podvig?

Schime
07.12.2007, 12:46
In to si zvedel od?

biga
07.12.2007, 13:52
In to si zvedel od?

Od T2, poklical sem in tako so povedali, ker se bom vzel še eno ip televizijo pa sem malo povprašal.

Tommy Kebab
07.12.2007, 16:28
Glede na to da T2 naslednji teden začne s programom Šport klub, me zanima kdaj bo Siolu uspel ta podvig?

Baje da ne.

jzorc
08.12.2007, 15:10

Ti si najbrž s češne padu:clown:
Na t-2 še nekaj časa Športkluba ne bo, niti na siolu ne

biga
08.12.2007, 20:16
Ti si najbrž s češne padu:clown:
Na t-2 še nekaj časa Športkluba ne bo, niti na siolu ne

To so mi rekli na T2 nisem si izmislil.

jzorc
08.12.2007, 22:22
To so mi rekli na T2 nisem si izmislil.

Verjamem da si ti tega nisi izmislil. Ampak na ta način si oni zagotavljajo naročnike. Kdor bo prvi imel Športklub bo dobil zelo velik +. Sam sem naročnik t-2 storitev (trio). Vendar v Šport klub še ne verjamem.

Veron
09.12.2007, 19:38
Športklub verjetno ne boš vidu ne na siol tv niti na t-2 tv, vidu pa ga boš pri kabelskih oparaterjih in telekom (siol) kabelski (http://www.telekom.si/zasebni_uporabniki/televizija/kabelska_tv/programska_shema/)

landam
11.12.2007, 14:58
pa si nabavi drugi TV

dimnikar
13.12.2007, 13:40
?kabelska ?

http://novice.siol.net/tv/Default.aspx

jzorc
13.12.2007, 16:29
?kabelska ?

http://novice.siol.net/tv/Default.aspx

Ja na kabelski od siola ja tut Športklub. Siol je tudi ponudnik v kabelskem sistemu. Če jaz vse prav razumem.
In vedeti je treba da sra v Sloveniji dva (2) Športkluba. Oz. Športklub in Sportklub.

Slovenski Šport klub....ki je v vseh kabelskih sistemih v Sloveniji http://sportklub.si/
In tuji Sportklub...baje je lastnik nek madžar.....http://www.sportklub.tv/ .....ki se ga lovi na TotalTV

Če sem se kaj zmotil popravite ali dodajte...tako jaz zadevo razumem

:angel:

dimnikar
13.12.2007, 17:40
Malo butastno napravljeno, saj neveš kam kaj smada, v kabelski programski shemi ni HBO oz. veliko teh programov, ki jih SIOL TV ima, pol pa pogledaš, kaj bi gledal danes na TV, pa daš šport in ti da možnost športklub.

biga
14.12.2007, 14:45
Kje pa je sportklub, vidim da je na programski shemi?

Tommy Kebab
14.12.2007, 18:30
Kje pa je sportklub, vidim da je na programski shemi?

Na TS kabelski.

biga
14.12.2007, 21:03
Na TS kabelski.

Pol gre samo za zavajanje, ker ta seznam dobiš tudi, ko pogledaš za siol tv, spet ena poceni nategavščina iz strani Siola.

Najbrž bodo navlekli nove naročnike.

Tommy Kebab
14.12.2007, 21:09
Pol gre samo za zavajanje, ker ta seznam dobiš tudi, ko pogledaš za siol tv, spet ena poceni nategavščina iz strani Siola.

Najbrž bodo navlekli nove naročnike.

Dejansko ni nateg, ker si naročnik Telekom Slovenije. Siol kot firma ne obstaja ampak je blagovna znamka.

biga
14.12.2007, 21:24
Dejansko ni nateg, ker si naročnik Telekom Slovenije. Siol kot firma ne obstaja ampak je blagovna znamka.

Normalno, verjamem da v bistvu ni nateg, samo zavajanje nekoga, ki se odloča za ponudnika ip televizije, taka zelo cheap fora monopolista.

Boone
14.12.2007, 22:28
Kaka cheap fora? Ce pogledas na programsko shemo od siolTVja, ni nikjer sportkluba.
Na tisti strani je TV spored, ne programska shema. Ce ti ne locis med sporedom in tv shemo, je to pac tvoj problem, ne problem siola, ne?

Sicer ste pa ze tko posileni s tem sportklubom, da to ni res.

biga
14.12.2007, 23:11
Kaka cheap fora? Ce pogledas na programsko shemo od siolTVja, ni nikjer sportkluba.
Na tisti strani je TV spored, ne programska shema. Ce ti ne locis med sporedom in tv shemo, je to pac tvoj problem, ne problem siola, ne?

Sicer ste pa ze tko posileni s tem sportklubom, da to ni res.

To ni res, imaš pod spored na siol tv, kar je zavajanje, drugače pa je sport klub sigurno najboljši slovenski program, ne razumem zakaj se sploh oglašaš, če ti ta program ni všeč.

Šport klub bo slej ko prej tudi v siolovi ponudbi.

mufc88
15.12.2007, 08:34
Pogajanja so uspešno zaključena, slovenski športni program pa bo novoletno darilo uporabnikom enega od IP TV ponudnikov.

Tole sem zasledil na t-2 forumu... itak je zmagovalec t-2, sploh ne dvomim...:nonono:

MCblue
15.12.2007, 09:20
Jaz pa nekoliko dvomim. Siol se je že prej dogovarjal za ta program, medtem ko so pri T2-ju mirovali, ker naj ne bi bilo veliko zanimanja za ta program (LOL?). Pa tudi glavni 'šefe' za IP-TV pri T2-ju je dejal, da je njihova programska shema čisto zadovoljiva. :nonono:

Imam T2, zato tudi upam, da se motim. :D

jzorc
15.12.2007, 09:54
prepričan sem da slovenskega športkluba ne bo imel ne Siol ne T-2, ker ima ta pogodko s kablaši. Lahko pa pričakujemo tisti "madžarski sportklub".

dimnikar
15.12.2007, 10:29
prepričan sem da slovenskega športkluba ne bo imel ne Siol ne T-2, ker ima ta pogodko s kablaši. Lahko pa pričakujemo tisti "madžarski sportklub".

če pogledamo spored je identičen našemu Športklubu( www.sportklub.si).
imaš sportklub in Športklub.

primko
15.12.2007, 11:43
Za slovenski SPORTKLUB sploh ne najdeš nikjer sporeda (zaenkrat)!

jzorc
15.12.2007, 13:17
Za slovenski SPORTKLUB sploh ne najdeš nikjer sporeda (zaenkrat)!

jap že več mesecev ga ni

Boone
15.12.2007, 14:37
To ni res, imaš pod spored na siol tv, kar je zavajanje, drugače pa je sport klub sigurno najboljši slovenski program, ne razumem zakaj se sploh oglašaš, če ti ta program ni všeč.

Šport klub bo slej ko prej tudi v siolovi ponudbi.

Ce kliknes na "Preverite TV spored" na www.siol.tv, prides na tole (http://novice.siol.net/tv/Default.aspx) stran, kjer je SPORED, ne PROGRAMSKA SHEMA in spet pridemo do tega, da siol ni kriv, ce ti ne locis med sporedom in programsko shemo.

Oglasam se pa zato, da ti povem, da se s tabo ne strinjam. Za enkrat mam se pravico do svojega mnenja. Po tvoje bi torej moral drzati gobec, ce se ne strinjam s tabo? Dej mal se zresen clovek :nonono:

kitl
15.12.2007, 14:38
Kaj pa je to?

http://www.sportklub.si/program.php

biga
15.12.2007, 15:42
Ce kliknes na "Preverite TV spored" na www.siol.tv (http://www.siol.tv), prides na tole (http://novice.siol.net/tv/Default.aspx) stran, kjer je SPORED, ne PROGRAMSKA SHEMA in spet pridemo do tega, da siol ni kriv, ce ti ne locis med sporedom in programsko shemo.

Oglasam se pa zato, da ti povem, da se s tabo ne strinjam. Za enkrat mam se pravico do svojega mnenja. Po tvoje bi torej moral drzati gobec, ce se ne strinjam s tabo? Dej mal se zresen clovek :nonono:

Ločim, pisalo je natančen tv spored Siol TV in dobiš pod šport program sportkluba, torej gre zavajanje, ker siol tv ni kabelska ampak ip televizija.

Boone
15.12.2007, 20:05
Če je to res, potem se strinjam s tabo.

biga
15.12.2007, 20:50
Če je to res, potem se strinjam s tabo.

Hvala, se opravičujem za malo žaljive tone, lahko pogledaš na Siol tv in natančen spored.

fazan
16.12.2007, 19:46
Ločim, pisalo je natančen tv spored Siol TV in dobiš pod šport program sportkluba, torej gre zavajanje, ker siol tv ni kabelska ampak ip televizija.

Ne vem ali sem slep ali pa ti sinhronizirano gledaš da vidiš šport kanal na siol tv.Je na vmesniku pod videoteka ampak tam so posnetki tekem.Ker v koliko bodo dodali šport kanal nas bo kar nekaj nasprotovalo kajti za otroke naj dajo kakšen kanal športnih kanalov je preveč na siol tv otroška sta pa samo dva samo eden pa jke uporaben za gledat za otroke.

biga
16.12.2007, 21:51
Ne vem ali sem slep ali pa ti sinhronizirano gledaš da vidiš šport kanal na siol tv.Je na vmesniku pod videoteka ampak tam so posnetki tekem.Ker v koliko bodo dodali šport kanal nas bo kar nekaj nasprotovalo kajti za otroke naj dajo kakšen kanal športnih kanalov je preveč na siol tv otroška sta pa samo dva samo eden pa jke uporaben za gledat za otroke.

Mal smešno izpadeš, da se pritožuješ nad športom, ki ima par programov, ne moti te pa 50 nemških programov, ki so en slabši od drugega, najbrž si samo en izmed tistih, ki ne mara športa in drugim posledično ne privošči užitkov ob spremljanju prenosov.

dimnikar
17.12.2007, 08:35

Naštej programe, ki prenašajo šport?

Drgač se pa strinjam, tudi za naše najmlajše bi bilo potrebno dati kak kanal.

biga
17.12.2007, 10:23
A lahko en od administratorjev odgovori kaj pomeni uvedba sportkluba na tv sporede ali je to zavajanje bodočih naročnikov ali se res kaj dogaja na temu.

080 Urban
17.12.2007, 12:07
Mislim, da je bilo že nekajkrat napisano, da je na sporedu Šport Klub zato, ker se predvaja tudi na naši kabelski televiziji.

Za primer si lahko pogledate http://www.rtvslo.si/ kjer imajo sporede tudi za A-Kanal in POP TV pa to še ne pomeni, da ga RTV dejansko predvaja....

lp

dimnikar
17.12.2007, 14:34
Mislim, da je bilo že nekajkrat napisano, da je na sporedu Šport Klub zato, ker se predvaja tudi na naši kabelski televiziji.

zakaj potem ne piše kabelski TV in TV SPORED, in ne kot zdaj siol TV, težko je nekaj dodati, bi saj dodali opombo, samo na kabelksi TV( kar bi vam vzelo par minut dela)

Za primer si lahko pogledate http://www.rtvslo.si/ kjer imajo sporede tudi za A-Kanal in POP TV pa to še ne pomeni, da ga RTV dejansko predvaja....

Kar ima rtvslo je čisto druga stvar(ne mešat hruške in jabke).
Siol TV je ponudnik programom in ni samostojna TV in nima pravice predvajat programom za katere nimate pogodbe. RTV je TV in je samo del vaše ponudbe, kakor tudi nekateri drugi programi.
Zato mislim, da tukaj nimaš prav, če pa se motim, se pa opravičujem.

biga
17.12.2007, 15:11

lp

Brez zamere ampak tukaj ste mimo usekali, na rtv Sloveniji piše samo tv sporedi, pri vas pa je zadeva drugačna.

Na spletni strani SIOL TV piše podroben spored programov na siol tv, ki je ip televizija, zato gre v tem primeru za več kot očitno zavajanje bodočih naročnikov.

Plehka fora, mislim, da vas konkurenca zlahka stoži na sodišču.

Boone
17.12.2007, 16:44
Urban, ti bom jst zdej razlozu, kaj mislm, da je problem (nisem pa 100% ker noben ne napise dost natancno)
Ce gres na tole stran: http://storitve.siol.net/SiOL-TV/programska-shema/vmesnik-siol-tv-plus/ da bi si kej prebral o siolTVju, imas v menuju na levi strani, tam ko je recimo Dostopnost, Programska shema, Video na zahtevo... imas tam tudi TV Sporedi, ki te preusmeri na tole (http://novice.siol.net/tv/) stran, kjer pa je tudi sportclub.

Ker se do sporeda pride preko siolTV strani, je logicno sklepat, da so vsi ti kanali na voljo na siolTVju.
Ce sem pa narobe povedal, naj pa kdo bol natancno pove, kje in kako.

pinky
17.12.2007, 16:56
iz te iste strani prideš dve vrstici nižje tudi na cenik - in tam je napisana tudi kabelska tv

sploh pa s sporedom nisi več v zavihku storitve, ampak teme

rock
17.12.2007, 18:45
UF sedaj pa že pike in vejice okoli obračate.
Na strani s sporedi (naslov TV sporedi) sploh ne piše, da so vsi objavljeni kanali dostopbi prek katerekoli storitve Telekoma.

miro74
17.12.2007, 19:09
Očitno po logiki nekaterih, tud časopisi, ki imajo TV spored ponujajo televizijske kanale.

biga
17.12.2007, 19:34
Greš na Siol tv, klikneš tv sporedi in imaš, nikjer ne piše, da je na strani http://novice.siol.net/tv/ spored za kabelsko, tukaj gre za očitno zavajanje, če se odločaš katero ip tv b, i te to z lahkoto zavede.

fazan
17.12.2007, 20:50
Naštej programe, ki prenašajo šport?

Drgač se pa strinjam, tudi za naše najmlajše bi bilo potrebno dati kak kanal.

Eurosport,eurosport2,avstrija1-večina smučarije,dsf,slo2,zdf ravno tako marsikaj uporabnega kar se tiče športa,htv2 in še menda en ali dva italijanska programa ka bi še radi imeli.Kar se pa tiče nemških programov pa ne vem ali so uporabni ali ne mi v glavnem gledamo vse razen športa.Šport gledamo samo skoke pa smučarijo občasno pa še kakšen rokomet če igra celje alipa reprezentanca drgač mamo pa drugo delo kot pa pred tv sedet.Otroc pa jočejo da ne morjo gledat risank samo na tiwiju gledajo ker ostale so pa nasilne in zato pravim da naj dodajo kakšen diznijew kanal namesto športa sicer pa siol že sam ve kaj znima uporabnike in kaj ne in naj sami odločajo.Stari uporabniki se nismo nikdar prtoževali toliko kot se sedaj pritožujete zaradi šport kanala.

dimnikar
18.12.2007, 07:09
Eurosport,eurosport2,avstrija1-večina smučarije,dsf,slo2,zdf ravno tako marsikaj uporabnega kar se tiče športa,htv2 in še menda en ali dva italijanska programa ka bi še radi imeli.Kar se pa tiče nemških programov pa ne vem ali so uporabni ali ne mi v glavnem gledamo vse razen športa.Šport gledamo samo skoke pa smučarijo občasno pa še kakšen rokomet če igra celje alipa reprezentanca drgač mamo pa drugo delo kot pa pred tv sedet.Otroc pa jočejo da ne morjo gledat risank samo na tiwiju gledajo ker ostale so pa nasilne in zato pravim da naj dodajo kakšen diznijew kanal namesto športa sicer pa siol že sam ve kaj znima uporabnike in kaj ne in naj sami odločajo.Stari uporabniki se nismo nikdar prtoževali toliko kot se sedaj pritožujete zaradi šport kanala.

tole kar si naštel skoraj nikoli ne gledam, razen kak htv2, če je kak dober nogomet..rad bi pogledal kakšno košarko pa je nemorem nikjer, kak hokej pa ga nemorem nikjer.

Za najmlajše sigurno disneyev program, meni druge ne preostane kot da "kupim" kakšno risanko...stare risanke...
zadnjič je bil blog o tem in te risanke so zakon.

biga
18.12.2007, 10:52

Fazan na vsaj 70 programih imaš najmanj eno risanko dnevno, če uporabim isti kriterij kot ga ti za šport.

Se pa strinjam, da ima konkurenca boljše programe za otroke, če bi ukinili vse nemške regionalne programe in jih nadomestili s kvalitetnimi otroškimi, športnimi in dokumentarnimi, bi bili vsi zadovoljni, tako pa imam občutek, da siol namerno noče zadovoljiti svojih naročnikov, ker je pač monopolist in jim je vseeno za naročnike, ki plačujemo 40 eur v upanju, da bo jutri boljši program.

Tommy Kebab
21.12.2007, 19:49
T-2 dobil sportklub+

kitl
21.12.2007, 20:17
Ja res je danes so nas lepo presenetili s sportklub+ se že fuzbal gleda :D

lepotec
21.12.2007, 21:26
T-2 dobil sportklub+

In to bo siol kar mirno sprejel.Opala:censored: tu pa nekaj smrdi.

bobi
21.12.2007, 21:46
Matr sta žleht :veryevil:

biga
22.12.2007, 10:48
T-2 dobil sportklub+

Jaz sem že odpovedal Siol, riti monopolistične,
uživajte v gledanju vseh nemških regionalnih programov, jaz bom užival v nogometnih prenosih na t2,

adijo Siol.

mufc88
22.12.2007, 10:58
Nič nepričakovamega... :nonono:

Mogoče bi pa RTS2 lohk notr dal? Odličen program, ki prenaša velike tekme v športu in je dostopen tudi prek spleta, tako da pravice za redvahanje v tujini ni ovira... ampak spet ZF..

primko
22.12.2007, 14:35
Pogajanja so trajala toliko časa, da...

Urban, a lahko ti kaj več poveš?

bobi
22.12.2007, 14:54
Mali popravek!
T-2 ima sedaj dva sport programa. Sportklub in pa sportklub+!

biga
22.12.2007, 18:30
Mali popravek!
T-2 ima sedaj dva sport programa. Sportklub in pa sportklub+!

Res so natrgal, danes sem bil tam, imajo naval kot da je konec sveta,
drugače se pa najbrž SIOL pogaja za preostale Nemške regionalne programe, ki jih še nimajo.

Urban vi ste nesposobni.

bobi
22.12.2007, 19:31
Ne moreš rečt da so nesposobni, se verjetno še pogajajo!
Sploh pa ne Urbanu, ki rad pomaga in vsekakor nima nič z vklopi novih programov.

Tommy Kebab
22.12.2007, 19:35
drugače se pa najbrž SIOL pogaja za preostale Nemške regionalne programe, ki jih še nimajo.

Baje jih dobite drug teden.

biga
22.12.2007, 20:12
Ne moreš rečt da so nesposobni, se verjetno še pogajajo!
Sploh pa ne Urbanu, ki rad pomaga in vsekakor nima nič z vklopi novih programov.

Nisem mislil njega osebno ampak komplet siol.

Ne razumem zakaj imajo kot monopolisti tako slabe programe na Siol tv, ne vem če še obstaja Nemški program, ki ga ne bi imeli, pa nikogar ne poznam in tudi nisem slišal, da bi gledal kakšnega od teh.

Fox, pa programi media set, otroški programi, športni, povsod je konkurenca prehitela monopoliste, pa še najdražja je siol tv.

rock
22.12.2007, 20:14
Baje jih dobite drug teden.
Super! Bo več uporabnega športa kot ga vsi ti sport+/- kloni od sebe dajo:d.

mufc88
23.12.2007, 09:55
Ja če Premiere zihtate v redu... drgač pa je ful premal teh regionalnih programov... programi ala PETELIN in te scene so še kako dobrodošli

3SiXTY
23.12.2007, 10:17
so wtf je pa tole?

http://beta.siol.net/tv-spored.aspx?chn=SPORTKLUB&flag=r4xx01bmvd2ifige316bg

Kako majo lohk na svojem sporedu programa, ki sploh ni podprt? V desnem spodnjem kotu piše Sportklub.

rock
23.12.2007, 10:20
Je šla zadeva v kabelsko? Ali celo na kakem IP že "čepi"?

Dnevnik Večer ne "podpira" nobenega kanala pa je imel dokler se Siol ni zmigal najbolše sporede na tej strani Karavank!

biga
23.12.2007, 10:49
Je šla zadeva v kabelsko? Ali celo na kakem IP že "čepi"?

Dnevnik Večer ne "podpira" nobenega kanala pa je imel dokler se Siol ni zmigal najbolše sporede na tej strani Karavank!

Dnevnik Večer tudi nima svoje IP televizije, pod katero je rubrika natančen spored naše IP televizije, ker ob izredni ponudbi recimo T2 jim drugega kot bolano zavajanje bodoči naročnikov niti ne ostane.

T2 je pometel z državnim monopolistom.

rock
23.12.2007, 10:53
Dnevnik Večer tudi nima svoje IP televizije, pod katero je rubrika natančen spored naše IP televizije, ker ob izredni ponudbi recimo T2 jim drugega kot bolano zavajanje bodoči naročnikov niti ne ostane.

T2 je pometel z državnim monopolistom.

T2 je ŽAL še hudičevo daleč. Ko bo pokril zadosti velik del populacije pa bomo lahko o "pometanju" česa govorili.

lepotec
23.12.2007, 11:16
Če ima t2 šport klub potem kabelska nima več monopola nad tem programom.Potem bi ga moral imeti tudi siol,če velja politika marketinga.Zato bi lahko gdo od siola odgovoru kdaj pride na tv.DEDEK MRAZ PRIDE KMALU.:rolling:

biga
23.12.2007, 11:25
Če ima t2 šport klub potem kabelska nima več monopola nad tem programom.Potem bi ga moral imeti tudi siol,če velja politika marketinga.Zato bi lahko gdo od siola odgovoru kdaj pride na tv.DEDEK MRAZ PRIDE KMALU.:rolling:

Briga Siol zate in za ostale naivne naročnike, rešitev je enostavna T2, vsaj jaz sem to naredil, dvomim, da bodo kaj poboljšal program, že poteza, ko so izključili ARD edini res dober Nemški program je dala vedeti, da na Siolu pojma nimajo kaj naročniki gledajo.
Tako je pri monopolistih, briga jih za naročnike.

pluton
23.12.2007, 11:25
T-2 ima sportklub in sportklub+ in NE Športklub. Športklub ostaja samo na kabelski.

jzorc
23.12.2007, 11:32
T-2 ima sportklub in sportklub+ in NE Športklub. Športklub ostaja samo na kabelski.

Ko bodo Športklubu po enem letu pretekle pravice do prenosov, bo vreden toliko kot Golica TV:clown:

biga
23.12.2007, 11:38
Ko bodo Športklubu po enem letu pretekle pravice do prenosov, bo vreden toliko kot Golica TV:clown:

Športklub je že v drugem letu, pazi da te na siolu na slišijo, bodo zamenjal HBO z Golica TV.

Schime
23.12.2007, 11:53
Če ni T-2 dobil kake ekskluzive na sportklub in sportklub+ potem bota oba dva kanala verjetno zelo kmalu tudi na SIOL TV, ker so že tko napisali, da se pogajajo.

biga za tebe pa upam, da ti tudi na t-2-ju ne bodo ukinili, kak kanal brez napovedi, kot so to že storili v preteklosti.

Aja pa še nekaj. Pred nekaj časa sem tko za foro pisal na HBO in jih povprašal kdaj bo kaj prišel HBO Digital. Odpisali so, da intenzivno delajo na tem in da upajo, da bo do konca leta. Glede na to da je svod že v ceniku bo to verjetno res kmalu.

3SiXTY
23.12.2007, 13:59
Sportklub in Sportklub+ ni = Športklub? Pa mi lahko nekdo odgovori zakaj ima SiOL to na SiOL TV Sporedu Športklub, čeprav le tega ne ponuja?

miro74
23.12.2007, 14:25
Sportklub in Sportklub+ ni = Športklub? Pa mi lahko nekdo odgovori zakaj ima SiOL to na SiOL TV Sporedu Športklub, čeprav le tega ne ponuja?

Kaj ne ločiš sporeda od programske sheme?

Tommy Kebab
23.12.2007, 14:26

To je bilo že večkrat povedano. SiOL kot firma ne obstaja več je samo še blagovna znamka od Telekom Slovenije. Na kabelski od Telekom Slovenije lahko spremljaš samo kanal ŠportKlub uradna spletna stran je www.sportklub.si (http://www.sportklub.si). Uradna spletna stran od sportklub in sportklub+ je www.sportklub.tv (http://www.sportklub.tv)

biga
23.12.2007, 15:18
To je bilo že večkrat povedano. SiOL kot firma ne obstaja več je samo še blagovna znamka od Telekom Slovenije. Na kabelski od Telekom Slovenije lahko spremljaš samo kanal ŠportKlub uradna spletna stran je www.sportklub.si (http://www.sportklub.si). Uradna spletna stran od sportklub in sportklub+ je www.sportklub.tv (http://www.sportklub.tv)

To sploh ni res kar si prilepil, prilepil si dva kanala z identičnim programom, torj je vseeno kaj je gor, T2 ima oba.

biga
23.12.2007, 15:28
Mal rajcanja

Danes pa je res izjemen dan na Šport Klubu, kaj takšnega smo si lahko le želeli. Ob 1.30 je bil prenos zelo dobre tekme med Miami Heati in Utah Jazzi, ki so jo dobili igralci Miamija s 104:102 z izjemnim košem Dwyana Wada ob sireni. Ob 12.00 je bila prav tako zelo zanimiva tekma med Zagrebom in Partizanom v ligi NLB, ki so jo dobili z 78:76 igralci Partizana, čeprav so zadnji koš na tekmi dali igralci Zagreba in je Partizan vodil že z 72:63, vendar se hrvaški igralci niso dali in prišli do zaostanka 72:74, sledila je torej tesna končnica.

To se je danes torej že lahko videlo. Toda glavni program še prihaja. Ob 15.00 bo znameniti milanski derbi med Milanom in Interjem, ki ima največjo veljavo v italijanskem nogometu v tem trenutku, ker gre za dvoboj med evropskimi (in svetovnimi) klubskimi prvaki proti italijanskim. Ob 17.00 bo tekma angleške Premier lige med Blackburnom in Chelseajem, zagotovo si lahko obetamo zanimivo tekmo s kar nekaj lepimi potezami. Potem pa sledi ob 19.00 veliki El Classico, dvoboj med Barcelono in Real Madridom, ki je za mnoge največji nogometni derbi na svetu. Dvoboj bo seveda na Nou Campu. Toda ni še konec s poslasticami. Ob 22.00 bo zagotovo zelo dober obračun med New England Patriotsi in Miami Dolphinsi. Sicer gre za dvoboj med najboljšim moštvom lige (ki je letos še neporaženo in ima 14 zmag, vedno igrajo praktično atomski ameriški nogomet z izjemnimi podajami Toma Bradyja, tudi preko skoraj celega igrišča), vendar so Miami Dolphinsi nazadnje dosegli svojo prvo zmago v sezoni doma proti Baltimorju, obenem je ta ekipa zaenkrat še edina v zgodovini, ki še ni bila poražena v rednem delu sezone (to lahko uspe New Englandu letos, če zmagajo na teh zadnjih dveh tekmah proti Miamiju in NY Giantsom), zato bodo izjemno motivirani proti Patsom. Za pričakovati je veliko akcije z zelo lepo igro za oko, zato bi to znala biti vsekakor poslastica, četudi bi Patsi pometli z Miamijem, bo zagotovo veliko število zelo lepih potez najboljšega moštva letos, ki je do tekme s Coltsi (lanskimi prvaki) dosegalo neverjetnih 41 točk na tekmo. Jasno, vmes ne gre pozabiti še zelo dobre oddaje ATP Tenis, ki se sedaj ob koncu leta spominja vseh dogodkov letošnje zelo zanimive teniške sezone. Veliko užitka ob gledanju danes.

Tommy Kebab
23.12.2007, 15:55
To sploh ni res kar si prilepil, prilepil si dva kanala z identičnim programom, torj je vseeno kaj je gor, T2 ima oba.

Uradna spletna stran od kanala, ki ga ima Telekom Slovenije kabelski je www.sportklub.si (http://www.sportklub.si) in kanal se imenuje ŠportKlub tega kanala T-2 nima. Uradna spletna stran kanala, ki ga ima T-2 je www.sportklub.tv (http://www.sportklub.tv) kanal se imenuje SportKlub. To sta popolnoma 2 različna kanala.

biga
23.12.2007, 15:59
Uradna spletna stran od kanala, ki ga ima Telekom Slovenije kabelski je www.sportklub.si (http://www.sportklub.si) in kanal se imenuje ŠportKlub tega kanala T-2 nima. Uradna spletna stran kanala, ki ga ima T-2 je www.sportklub.tv (http://www.sportklub.tv) kanal se imenuje SportKlub. To sta popolnoma 2 različna kanala.

Vem, sam prenosi so enaki.

diolen
23.12.2007, 16:06
Vem, sam prenosi so enaki.

tole pa ne bo držalo

iaasm
23.12.2007, 16:30
Trenuntno je na Sportklubu posnetek NHL tekme Boston:St.Louis, na Sportklub+ je posnetek tekme portugalskega prvenstva Sporting:Ferreira, na Športklubu pa prenos tekme angleške lige Blackburn:Chelsea.

Torej trije čisto različni programi.

Vito Corleone
24.12.2007, 15:26
a ima kdo mogoče kaj izkušenj s predčasno prekinitvijoij pogodbe? Zanima me kuk bi mogu kej plačat še za cca 12 mesecev, ker mam tega siola dovolj... LP