Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vitaminske tablete Twinlab

mrjerry
04.09.2006, 11:54
Zanima me, ali se pri nas se dobijo Twinlabove vitaminske tablete? Po moznosti kje v Ljubljani.

Bolj konkretno, kaj od tega:
http://www.twinlab.com/vms-prodline.cfm?SubCategory_ID=MULT&Category_ID=VMS

To sem jedel nekaj let nazaj in so bili super. Potem se jih nekaj casa ni dobilo (sploh nobenih vitaminskih tablet, razen tistega sranja od unicapa in sem in tja kaj v lekarnah). Zdaj pa vidim, da je tega spet skoz vec...

P.S.: Prosim moderatorja, da popravi naslov teme v `Vitaminske tablete Twinlab'

Goody
04.09.2006, 12:03
umetni vitamini sploh niso dobri, drgač ... so boljši naravni :D

no sej ni važno :D ej a nimajo te tablete ponavad v fitnesih? mislim štacunah v fitnesih?

aja p.s. sem popravila naslov, tko za drugič recimo: drugače pa 5 minut imaš časa, da ga lahko tudi sam ;)

mrjerry
04.09.2006, 12:07
Aja? Nism vedu :)

U glavnem... Teh tablet si vcasih dobil malo morje. Potem pa je prisel menda nek zakon (tam okrog 2002), ki je mocno omejil prodajo. V fitnes stacunah si tako dobil samo se proteine in aminokisline, pa kreatine, zlo zlo zlo so omejili fat burnerje... U glavnem, tehle vitaminov ni bilo vec. Takrat sem celo po blazno nizki ceni kupil par kil napitka za na fitnes (neki u stilu isostarja, ampak dost bols). Zdej je pa vsega zmanjkalo (natancneje, pol kile mi je ostalo, pa je pretekel rok trajanja) in rabim nove vitamincke. Pa sprasujem, ce se je v teh letih scena spet na kaj bolje postavila. Jaz je ze tam od 2002 ne spremljam vec, kolikor se pa spomnim, tega na fitnesu, kamor sem hodil, nimajo.

Mogoce majo v Tivoliju, ali pa kaksna druga stacuna?

Goody
04.09.2006, 12:19
hmmm ne vem, sej pravim jst tega ne uporabljam, je pa cimer neki podobnega mel, pa se mi zdi, da je pomavad v fitnesu kupu ..drgač pa jst sem tole našla ...
Eksluzivni zastopnik za Twinlab v Sloveniji
Tel: 01/432-41-41, fax: 01/439-70-05 :shy:
http://www.medicaartis.si/

mrjerry
04.09.2006, 12:23
Hjah... Bo treba klicat... Nimajo kataloga gor (itak)

Teo
04.09.2006, 12:39
počaki, ti ju3 sporočim

mrjerry
04.09.2006, 14:09
10x :)

Teo
05.09.2006, 20:11
http://www.puritan.com/

ce poves zelo hitro loh se zate narocim.. drugace tukej kupuje robo precej kolegov rokometasev in baje je ok.

mrjerry
06.09.2006, 09:36
Potem pa vzemi se zame, ja. Se lahk tud po telefonu slisiva za detajle.

mihabaki
08.09.2006, 08:36
Vse kar je močnejše od Supradyn (to kupite v lekarnah) je v SLO prepovedano (zakon oz. pravilnik o prehranskih dopolnilih). Twinlabove tablete, ki si jih omenjal, se da kupit pri nas, ampak ne uradno - torej izpod pulta. Jih boš pa zaradi tega konkretno plačal. Če ti hoče nekdo za 60 tbl daily one vzet več kot 6k je to nateg...

drugače pa vse twinlabove vitamine lahko brez problema kupiš v lekarnah na hrvaškem. Če si športnik ali pa redno športno aktiven je tisto kar lahko legalno kupiš v SLO itak premalo močno !!!

mrjerry
08.09.2006, 08:44
Ja sej zato sprasujem.

Izpod pulta se mi ne ljubi kupovat. Potem res najbols, da jih enkrat usput kupim na Hrvaskem. Supradyni so sranje, pa ne zato, ker bi bile presvoh ampak zato, ker se ti vse naenkrat sprosti. Sigurno poscijes 90% tistega, kar pojes ker telo nima kaj poceti s takim susom vitaminov.

Hvala za info.

mihabaki
08.09.2006, 09:17
Ja sej zato sprasujem.

Izpod pulta se mi ne ljubi kupovat. Potem res najbols, da jih enkrat usput kupim na Hrvaskem. Supradyni so sranje, pa ne zato, ker bi bile presvoh ampak zato, ker se ti vse naenkrat sprosti. Sigurno poscijes 90% tistega, kar pojes ker telo nima kaj poceti s takim susom vitaminov.

tisto počasno sproščanje (sustained release) moraš tudi malo z rezervo vzet. Najbolje je, da jih vedno jamlješ po obroku pa se ti bodo počasneje absorbirali in izločali - torej če jemlješ samo enkrat na dan, potem naj bo to po prvem jutranjem obroku, če pa večkrat potem pa vzemi še po enem popoldanskem. Ne jej na prazen želodec.

mrjerry
08.09.2006, 09:21
Itak da ne. Ampak vseeno mam tok izkusenj s temi tabletami, da mi je sustained release bolj pri srcu... Itak vedno na poln zelodec :approve: