Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kam peljat parnterja "razvajat"

hunter80
04.09.2006, 13:19
A ma kdo kaksno zanimivo idejo kam peljat partnerja razvajat. Recimo kot darilo za rojstni dan al obletnico.... ni važno.
Kam na večerjo, masažo, gledališče, .... Aja pa napište v katerem kraju.
Jaz vam dam predlog, recimo Atlantis (v savni je zlo romantično, pa masaža...):2thumbs:

nattka
04.09.2006, 13:31
atomske toplice ...
savna, masaža in ostalo ja ...:P ... samo okolica je bistveno bolj romantična kot lj ...

temp64
04.09.2006, 13:34
atomske toplice ...
savna, masaža in ostalo ja ...:P ...
.........čokolada:P

dvojčica
04.09.2006, 13:36
Nebesa v Kobaridu. Idealen kraj za razvajanje, malo ljudi, ambient pa itak svetski:)

http://www.nebesa.si/

U462
04.09.2006, 13:39
:rolling: :rolling: :rolling:
tisti hip, ko eden razmišlja, da je treba nekam iti, da se še razvaja drug drugega se v skledi meda že vidi dno

nattka
04.09.2006, 13:41
:rolling: :rolling: :rolling:
tisti hip, ko eden razmišlja, da je treba nekam iti, da se še razvaja drug drugega se v skledi meda že vidi dno

tisti hip ko pomisli, da me ni treba več razvajati, bo imelo dno še kaj drugega ...;)

Soleil
04.09.2006, 13:48
Nebesa v Kobaridu. Idealen kraj za razvajanje, malo ljudi, ambient pa itak svetski:)

Sanjsko ... vendar za mladino na žalost predrago :(

nattka
04.09.2006, 13:50

verjemi da si tudi ta stari ne privoščijo ravno ...;)

dvojčica
04.09.2006, 13:54

Drago je ja. Je pa v to ceno vključena hrana, ki si jo sam postrežeš iz polnega hladilnika in wellnes center:)

Soleil
04.09.2006, 14:01
Drago je ja. Je pa v to ceno vključena hrana, ki si jo sam postrežeš iz polnega hladilnika in wellnes center:)

Sam še zmeraj je veliko cca. 300k/os./teden

dvojčica
04.09.2006, 14:04
Sam še zmeraj je veliko cca. 300k/os./teden

jp...:(

U462
04.09.2006, 14:05
verjemi da si tudi ta stari ne privoščijo ravno ...;)
rajš napiš, tko kje res: da ni tolk vredn, dab si tolk zaslužu :rolling:

Mowgli
04.09.2006, 14:34
sej dost če gre sam eden :veryevil:

A bi ti mene razvajal? :clown: Grem lahko sam...

Sicer pa Balnea - Dolenjske Toplice. Mislim, da se imenuje zadeva Zevsova kopel ali nekaj podobnega. Lani je bilo 20 k za par ur kopanja (so od pomladi do jeseni nabili ceno za čez 20%), savnanja in potem še eno urico intimnega bazenčka ob svečkah...

mrjerry
04.09.2006, 14:41
Zevsovo kopel mors rezervirat za vsaj en teden naprej (u bistvu skor kerokoli storitev Balnea, razen bazena ali saven).

Poznam par krajev, kjer se vsak zmehca, ampak sem zal egoist in jih ne delim z drugimi :veryevil:

Mesečnica
04.09.2006, 15:37

Dvojčica, a ti to poznaš? Si bila tam?

Midva sva to od najinih prič dobila za poročno darilo (dva dneva) :P

Sva sicer gledala njihovo spletno stran ... slike so krasne ... naju pa zanima, kako je tam ... kaj vse ti nudijo :dontknow:

Sva razmišljala, da bi šla oktobra ali pa spomladi ... menda morava vsaj kakšna dva tedna prej rezervirati.

Mowgli
04.09.2006, 16:00
Zevsovo kopel mors rezervirat za vsaj en teden naprej (u bistvu skor kerokoli storitev Balnea, razen bazena ali saven).

Poznam par krajev, kjer se vsak zmehca, ampak sem zal egoist in jih ne delim z drugimi :veryevil:
Ne bi vedel, koliko je gužve. Pa dolenjsko znam le toliko, da nekako uspem naročiti darilni bon za prijatelje. In potem so mi le ti neizmerno hvaležni, ampak tja me pa noben ne pošlje. :blush:

Te bomo morali zasledovati? Priznaj!!!

ain
04.09.2006, 16:25

super je.... čista romantika
kaj pa sesrska restavracija hiša franko, baje pripravljajo tud košare za piknik... zna bit zanimivo:P

mrjerry
04.09.2006, 16:47
Ne bi vedel, koliko je gužve. Pa dolenjsko znam le toliko, da nekako uspem naročiti darilni bon za prijatelje. In potem so mi le ti neizmerno hvaležni, ampak tja me pa noben ne pošlje. :blush:

Te bomo morali zasledovati? Priznaj!!!
Tezka bo... Pogosto se sam ne vem, kje sem, se manj pa, zakaj sem prav tam :blush:

sara80
04.09.2006, 18:40
Mene moj bolj malo razvaja. Vsake toliko časa me pelje v kino.

korenje
04.09.2006, 20:41
A ma kdo kaksno zanimivo idejo kam peljat partnerja razvajat. Recimo kot darilo za rojstni dan al obletnico.... ni važno.
Jaz vam dam predlog, recimo Atlantis (v savni je zlo romantično, pa masaža...):2thumbs:

v pojstlo :P

al pa v toplice :D...

SecondToTheRight
04.09.2006, 21:52
Na Bora Boro :drums:

Andreea
04.09.2006, 21:58
Jst bi bila zelo zadovoljna, ce bi me peljel s sotorom nekam v juzne kraje ob eno veliko slano luzo...
:)
Kam bos partnerja peljal, je odvisno tudi od tega, kako on/ona dojema romantiko.

Andreea
04.09.2006, 22:18
Em, mislim, da bom morala it se prej kaj pojest.
:D
Ne vem, po moje ce ti je z nekom fajn, ga lahko peljes ze z dekco pod milo nebo (zdaj, ko se je ta teden malo ogrelo), pa se bosta na pikniku imela zelo fajn. Ni mus da ga odvleces v hotel s 5imi zvezdicami.
Ceprav, tisti komentar od twarlocka tam zgoraj... :nonono:
:D

dvojčica
05.09.2006, 08:11
Dvojčica, a ti to poznaš? Si bila tam?

Midva sva to od najinih prič dobila za poročno darilo (dva dneva) :P

Sva sicer gledala njihovo spletno stran ... slike so krasne ... naju pa zanima, kako je tam ... kaj vse ti nudijo :dontknow:

Sva razmišljala, da bi šla oktobra ali pa spomladi ... menda morava vsaj kakšna dva tedna prej rezervirati.

Nisem bila, ampak zgleda fantastično. Vem pa, da imaš v ceni vključeno prehrano(polno založen hladilnik, iz katerega si sam postrežeš kar ti paše) in wellnes center.:)

Jeseni zna bit krasno;)

amaze646
05.09.2006, 23:43
çena je pa LOL za tele nebese.....:S mislim da se za tak dnar da kej velik bolsega pa nepozabnega nastudirat....

roxa
06.09.2006, 08:19
Ne maram razvajanja in ne maram neke "osladne" romantike.
Men je to tko brezveze.

Sva bla pa enkrat na začetku zveze v Alp hotelu v Bovcu, pa sva se imela fino fajn...velik trekinga, rafting...itd...pa tudi najino motoristično potovanje v Turčijo je bilo noro.

Drugač me pa ne razvaja, čeprav zna vse naredit in za vse poskrbet in, če imam želje mi jih uresniči...
Nikoli ne pozabi niti enega praznika....mislim, da je to dovolj.

Drugač pa vidim, da so ti dali dosti nasvetov no jaz ti polagam na "dušo" savno v hribovski kočici na Kraljevem hribu....NE BO VAMA ŽAL.;)
Midva sva že bla.:2thumbs:

arancia
06.09.2006, 08:29
Jaz pa predlagam terme Snovik...verjemite raj v malem, samo ko se ne znajo tržit...

http://www.terme-snovik.si/

mrjerry
06.09.2006, 09:42
Snovik je lustkan, ja. Blizu ljubljane je, ugodne cene in, ce ujames kaksno lepo popoldne, lep razgled z bazena na kamniske.

U462
06.09.2006, 10:57
same cenene variante predlogov :(

ajd, če že pol usaj 1K€/osebo/dan :2thumbs:
drgač je pa lohk kavica u najbližjem "podn bistroju" pa zavedanje, da lohk usak hip skočva dam med rjuhe :P

Wella
06.09.2006, 11:48
Tko nekako se govori. Kavica doma je se boljs varianta. :2thumbs:

spartan
06.09.2006, 14:29

hja...nekaj izven rutine;)

Black
06.09.2006, 14:29
za romantiko se mi ne zdi da je potrebn posebi plac pa nek luksuz pa ne vem kaj..važn da znaš narest še tako đunglo romantično..malenkosti so tiste ki so pomembne..ne pa ne vem kaj
greš nekam bl na samo...kjer ni ne vem kaj ljudi ali še bolje ..kjer ni nobenga...in z malo domišljije in iznajdljivosti je lahko raj...
pa tud ne vidm recimo zakaj bi loh reku 300k/os/tedn raj...prej to bankrot...

Nodika
07.09.2006, 07:25

FRANKOVA HIŠA! :approve: :P

nattka
07.09.2006, 07:51
hja...nekaj izven rutine;)

ona zgoraj ...;)

U462
07.09.2006, 08:01
ona zgoraj ...;)
pisda, pa sej to bil bil pa že ornk razvrat :rolling:

sadie_007
08.09.2006, 10:23
men je bil nepozaben vikend v kulinarični Hiši Franko http://www.hisafranko.com/

enkrat bi šla pa tud Nebesa pogledat :)

ain
08.09.2006, 14:29
gotov more bit fantastično...
enkrat si bo potrebno omislit, sam išče primernega kandidata;)

Sharkica
08.09.2006, 14:43
Jest mojga najraje peljem v Little Vagina Town ... prav, da se tam odlično počuti :)