Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pa sej niso nalašč....

cactus
05.09.2006, 13:27
"Ob polnoči se je iztekel rok za prijavo na razpis sklada za pluralizacijo medijev. Dnevnik in Večer želita z državno podporo razvijati časopisne vsebine, družba Delo pa je prijavila tednik Mag in prilogo Nakup.

Ah ne! Pa glih zdej, ko je postal neodvisen....... k naš Nimda.

cactus
05.09.2006, 14:04
O Nimdina preproščina

sej MAG se je vedno prostituiral. Tristo na uro, pa še zmeraj nič.
Ampak po stari navadi in dolžnosti - k.u.r.b.e vedno plačajo uporabniki.....

mungo
05.09.2006, 15:28
Mladina je že pred kakšnim mesecem napovedala, da se na ta razpis ne bo prijavila. :2thumbs: :cool:

metamorf
05.09.2006, 15:32
O Nimdina preproščina

sej MAG se je vedno prostituiral. Tristo na uro, pa še zmeraj nič.
Ampak po stari navadi in dolžnosti - k.u.r.b.e vedno plačajo uporabniki.....

Partijski mediji so pa dobili oglase od državnih podjetij.

Mad Gandhi
05.09.2006, 15:40
Tole bi jaz zbombardiral z F-16 Fighting Falconi od NATA. Mamuimnabiyem skupnoskledarsko srpokladivarsko. Če se ne morejo financirati iz svoje osnovne dejavnosti, naj se gredo prostituirat. Ni mi jasno, zakaj se moramo mi prostituirat, da jim lahko plačamo une, prav po pederastično navite, davke!:mad: :evil:

A imaš enako mnenje tudi, ko Cerkev trdi, da bi jo morala država financirat? Če se Cerkev ne more financirat iz svoje osnovne dejavnosti, naj se gredo prostituirat?

Mamuimnabiyem skupnoskledarsko srpokladivarsko:veryevil:

Mad Gandhi
05.09.2006, 18:44
Jaz nimam nič proti Cerkvi - ona je vedno tako delala. Ne razumem pa njenih (strumnih :rolling:) nasprotnikov, ki jo na vse kriplje kritizirajo, hkrati pa zganjajo isto kot ona. Ne ne, nekaj mi smrdi po komunizmu v deželi Butalski.:evil:
Aha, cerkev se torej lahko pase na državnih jaslih, pa to ni nič narobe, ker je vedno tako delala:rolling: Svaka čast, povsem si me povozil s svojimi argumenti.:clown:

cornholio
05.09.2006, 18:49
...ne žalt Nimde, trenutno piše sofver za celjsko škofijo - izpostava grasuple. sej veš, krki pred vrati pa sova v rajfnki... ;)

cactus
05.09.2006, 18:52
...ne žalt Nimde, trenutno piše sofver za celjsko škofijo - izpostava grasuple. sej veš, krki pred vrati pa sova v rajfnki...

shishkabob! Jest sem se pa sprasvou, zakaj je tako podpiral tistih 0.5% dohodnine.
Pob bi rad mou delo placano! Ce ne cerku, naj pa Ablast Grasuplska Tavelka.

emillio
05.09.2006, 19:02
Partijski mediji so pa dobili oglase od državnih podjetij.

Saj MAG je čisti partijski medij. SDS partije.:rolling:

metamorf
05.09.2006, 19:08
A ti si tut prej živel od "prispevkov" državnih f21 podjetij?;) Revček...:D

cactus
05.09.2006, 19:13
Pa nalepko je nosil na čelu "Klutz was here!"

Ma ne nalepke, bele rokavice so vazn...... pa knjigce - taksne in drugacne.
Pol pa gnar kr naprej prteka, kenede Nimda. Al se pa kaksn fajn kseft dobi. Cist mimgrede.

emillio
05.09.2006, 19:41

Ne, žvel sem od dnarja, ki je pritekal od prodaje orožja, takrat f21 še ni blo.

emillio
05.09.2006, 19:51
Nimdić ne sery, ker si bil v istem dreku

Mad Gandhi
05.09.2006, 20:04
Ugibam, da bo proračunski denar razdeljen samim pomembnim in neodvisnim medijem: Mag, Demokracija, Družina, Radio Ognjišče, Naša zaveza...

Kako je že rekel Nimda? Če se ne morejo financirati iz osnovne dejavnosti, pa naj se gredo prostituirat. :veryevil:

metamorf
05.09.2006, 20:06

Ne, žvel sem od dnarja, ki je pritekal od prodaje orožja, takrat f21 še ni blo.

Huh, potem te je pa fejst po žepu udarla "vojna napoved" Bin Ladnu, kenede?;)