Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Popačen zvok ali neizenačena glasnost

moglasi
05.09.2006, 16:58
Nekateri kanali so tišji, nekateri glasnejši, pri nekaterih kanalih je zvok popačen (A AKANAL)

miro74
05.09.2006, 19:05
Hja za ta zvok je siol neuslišen.

moglasi
05.09.2006, 21:57
Zvok je še vedno katastrofalno SLAB! Nekateri programi preglasni, nekateri pretihi.. a kljub temu imajo POPAČEN zvok. To je SRAMOTA! Zvok je na navadnem kablu mnogo čistejši in boljši!
Sedaj me pa zanima: KDO na SIOLU je odgovoren za tehnično kakovost SLIKE in ZVOKA...
Ali sploh je kdo od zaposlenih zadolžen za to?

Programi ki imajo tako popačen zvok so neuporabni
Podpisal sem pogodbo, in menim da se SIOL te pogodbe ne drži.

Upam da bo kdo od SIOLA ukrepal...

Balonar
06.09.2006, 09:01
zastonj se vsajas .. jaz sem to pocel leto nazaj .. nič ni zaleglo .. dandanes je se vse isto .. dobesedno noben ne j.e.b.e takšnih reklamacij .. NOBEN

moglasi
06.09.2006, 09:06
Zvok je še vedno zelo popačen. Hvala bogu da sem zadržal osnovni paket od Telemacha, in tako lahko primerjam...
Na Telemachu zvok ni najboljši.. a je še vedno bistveno bolj čist in jasenkot na SIOL TV.
Pravkar gledam AKANAL, kjer je zvok POPOLNOMA POPAČEN,
a očitno na SIOLU tega nihče ne sliši. Mogoče pa ni nikogar tam, ki bi to znal naštimati.:(

drnovurb
06.09.2006, 09:08
zastonj se vsajas .. jaz sem to pocel leto nazaj .. nič ni zaleglo .. dandanes je se vse isto .. dobesedno noben ne j.e.b.e takšnih reklamacij .. NOBEN

Reklamacija? Forum?

Balonar
06.09.2006, 09:10
forum ja .. lahko grem iskat v arhiv foruma ...

moglasi
06.09.2006, 09:12
Včeraj sem poslal sporočilo tudi gospodu klemenr ob 23:08.

Balonar
06.09.2006, 09:16
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=15456
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=11019
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=8518

drugo se mi pa ne da iskati .. sicer ne vem zakaj moram to sedaj po pol leta dokazovati, da je nakeja bilo narobe .. in je večina še vedno ..

nočem biti pameten ali ciničen ali sarkastičen .. whatever .. v petek mi priklapljajo T2 z dvemi Tvji .. tako, da se ne sekiram več velik glede siola .. od leta .. umm 2001

drnovurb
06.09.2006, 11:23
Ne, sej vem da si velikokrat pisal te zadeve po forumu... Hotel sem samo povedati, da reklamacijo moraš vložiti pisno. Velikokrat se po tem tud mal bl zavzamejo za problem, če dobijo pisno pritožbo, kot pa teženje preko foruma...

Anyway...velik sreče pr T2-ju :D

Balonar
07.09.2006, 09:05
no evo .. še sedaj nobenega odziva na vse te teme .. pa sem prepirčan, da ga je prebral in Storž in KlemenR ...

pisnih reklamacij ne podajam .. ker glede na izkušnje drugih ne zaležejo .. če pa forum ni kompetenten pa naj nanj ne odgovarjajo zaposleni na Siolu ;)

drnovurb
07.09.2006, 09:11
Mogoče ma pa storz že tok dela, da bi blo bolš če bi kar pisno jim poslal... :D Klemna pa itak ni na forum več

Balonar
07.09.2006, 09:18
mah .. itak nima smisla več .. Kleme je pa še zadnjič nekaj postal po forumu .. :D

storz
07.09.2006, 10:00
dejte mi raje na PM poslat, če je kaj resnega, ker včasih ne uspem prebrat vseh tem, oz preberem samo zadnjo stran vmes ste pa napisal še par strani

miro74
03.10.2006, 19:07
A zdej ko je izpadel zvok na NET-TV pa ste lahko ponovno izenačili glasnost z ostalimi programi. A za ORF1 pa ni mogoče?

vezalke
03.10.2006, 19:30
Tudi mene mot, da je med nekaterimi kanali glasovna razlika enormna! Na določenemu kanalu se praktično 0 ne sliši zato je pod nujno treba glasnost precej pojačati, potem pa prešaltam na drug kanal, kjer je glasnost že po defaultu za pol glasnejša od povprečja, me pa skor infarkt! Res ne vem v čem je tak problem te zadeve uštimat! Če le ni tako enostavno bi bilo vsaj lepo, da se zadeva razloži čemu tako!