Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Preizkus zvestobe

jono
06.09.2006, 16:29
Po slabih dveh letih bolj ali manj uspesne zveze sem se odlocil malo preveriti zvestobo svoje punce. Ker mi je vedno zatrjevala da mi bo vedno zvesta da se mi nikoli ne bo lagala da me ljubi da ji pomenim najvec na svetu bla bla bla... sem se odlocil narediti preizkus. Sposodil sem si sim kartico in ji napisal da se en tip in da mi je zelo vsec da bi jo rad povabil na pijaco bla bla bla... Ni trajalo dolgo ko sva si zacela redno dopisovati. Prva dva sms-a mi je celo pokazala vedar ko sem jo prosil da ne zelim da se dopisuje z drugimi mi je obljubila da se ne bo vec. Seveda pa so se najini pogovori nadaljevali. Po treh dneh pa sva se ze zmenila da bi se srecala. Seveda se je najprej pozanimala kdaj sam nimam casa. Sicer se ji verjetno res zdi kot bi spoznala sorodno duso saj jo precej dobro poznam in vem kaj ji je vsec. Vendar pa se mi vseeno zdi da je sla malo predalec.

Kaj bi vi storili v mojem primeru?

In pa zanima me kako bi odreagirale ce bi dobile tak ali podoben sms? (to vprasanje je namenjeno zenskemu delu foruma in to tistim ki ste vezane)

No pa da slismo :approve:

nattka
06.09.2006, 16:32
ker
po dveh letih si se odločil uničiti zvezo ...

TuNina
06.09.2006, 16:37
takoj jo pusti.. da se bo rešila tepca, ki PREIZKUŠA zvestobo.

lump muc
06.09.2006, 17:02
preizkus zvestobe naj opravi,če te ima res rada boš kmalu ugotovil.:approve:

snežko
06.09.2006, 17:25
:) jono - ti nis čist čist ha??? pust drogo na miru. ti škodi!

Kahla
06.09.2006, 17:27
Ne vem kaj nalagaš, lepo nam priznaj, da bi se je rad rešu. Res si dolgočasen. predvidevam, da pričakuješ, da bo, ko se ji boš razkril, še bolj nora nate.

Andreea
06.09.2006, 17:40
Poslji kakega macota na zmenek, pa naj jo nat..., ce bo ona za. Bos hitro videl, koliko te "ima rada".
:veryevil:
V cem je problem, se bojis resnice?
:nonono:
Samo dopisovanje ne pomeni nic. Konec koncev, dokler je stvar na prijateljski ravni, zakaj si pa ne bi smela dopisovati s kom? In it z njim na pivo?
:dontknow:

lady_lucifer
06.09.2006, 17:49
se pridruzujem vsem predhodnjim postom.
sick :dead:

jono
06.09.2006, 17:52
Ja pravjo ko macku na rep stopis zatuli!!!
Tko vam povem moje drage punce: Glede na vase poste sklepam da bi reagirale podobno kot ona!
Se ena stvar je: bols unicit zvezo po dveh letih ko izves kaksno punco imas kot pa po desetih letih ko mas ze dva otroka in ti to sama pove!

Drgac pa ja..neki pa drzi. Res je zgleda iskala enga druzga in zato bi blo vsake moje ure ki bi jo porabil zanjo skoda!!!

lady_lucifer
06.09.2006, 17:54
ti kr sklepaj in predvidevaj in si delaj utvare, da je to produktivno in nadvse uspesno :sleepy:

js1234
06.09.2006, 17:59
zagovarjam jono-ta!
ma prav!

Lilly the Bear
06.09.2006, 18:05
zagovarjam jono-ta!
ma prav!

Aja?

Pokaž mi vezanega tipa, k bi reku "NE" če bi ga povabila na kavo bejba, k naj bi ji bil ful všeč.

Mislm, to kar Jono dela je sick in si zasluži, da ga punca pusti in da ga nobena ne povoha več, dokler se ne spametuje.

In še neki: a mi lohk vi pametnjakoviči poveste, a vaše ženske se morajo totalno odreč svojmu socialnemu lajfu in občasnem pumpanju svojega ega zato, da zadostijo vašim kriterijem zvestobe????

Sam tole:

:uvi:

Andreea
06.09.2006, 18:07
:2thumbs:

Go, Lili

Kahla
06.09.2006, 18:14
Aja?

Pokaž mi vezanega tipa, k bi reku "NE" če bi ga povabila na kavo bejba, k naj bi ji bil ful všeč.

Mislm, to kar Jono dela je sick in si zasluži, da ga punca pusti in da ga nobena ne povoha več, dokler se ne spametuje.

In še neki: a mi lohk vi pametnjakoviči poveste, a vaše ženske se morajo totalno odreč svojmu socialnemu lajfu in občasnem pumpanju svojega ega zato, da zadostijo vašim kriterijem zvestobe????

Sam tole:

:2thumbs: :clapping:

Limml
06.09.2006, 18:24
Aja?

Sam tole:

No dejstvo je, da na tak način preverjat je res mal mim, se pa ne strinjam s tabo Lily, da se morjo ženske odrečt socialnemu življenju, ker se tud moški ne odrečemo socialnemu življenu, ampak zame pod soiclano življenje spada druženje s prijatelji, prijalteljicami....ne pa z osebkom nasprotnega spola, katerega sploh ne poznaš in veš, da si mu všđeč, ter da ima on/ona namen kaj več kot samo druženje, to pa zame ne spada pod socialni lajf. Kdor pa potrenuje na tak način pumpanje ega...pol je pa čista tema.

p.s. pa tud tipi obstajajo, ki znajo rečt ne drugim bejbam, če že imajo svojo princesko.....

korenje
06.09.2006, 18:31
Aja?

Sam tole:

ce mi punca nebi pustila, pol bi reku "NE". :approve:

mertseger
06.09.2006, 18:45
jojo v vsakem primeru boš izgubil:nonono:

amaze646
06.09.2006, 19:20
hahaha so te spluval.....:D ja zdej ce ji bos za to povedu se bota skregala ce ne koncala skor 100%. Ce ne bos povedu se bos pa zdej sam zrl do kraja in bos zivcn do nje in jo bos gledal z drugacnimi ocmi. Stvari ne bojo nikol vec enake, ker bos vedn mel tist predsodek, da ona bi te pa prevarala in da ti ni zvesta. Koker kol zdej pogledas je stvar zaa***ana. Partnerja ne mores nikoli in res nikoli v celoti poznati. Clovek je clovek in vsak clovek se v sebi spreminja cuti, razmislja. Mislim, da imeti partnerja, ki ga imas nastudiranega do najmanjse potankosti in ne zna nikoli presenetiti mora biti skrajno dolgocasno.

lady_lucifer
06.09.2006, 19:23
upam, da jo bo pustu. for her sake.

amaze646
06.09.2006, 19:25
razna testiranja, zasledovanja in podobne igrice so igre bednikov. Ce kdaj kaj sumis partnerja poglej v oci in ga resno in odkrito vprasaj ce ti je zvest in kaj cuti do tebe. Takrat se stvari ne dajo prikriti.

nattka
06.09.2006, 19:48
kaj se gre narod zadnje čase ...

eni mal za štos kao brskajo po mobitelu ... eni se grejo novodobne Zorrote ... eni sumijo preden pa če je kaj na tem ali ne ...
v zadovoljni zvezi greš narest štalo ... svojo lastno bejbo kuriš po sms-ih in pričakuješ da bo ravnodušna, da je ne bo niti malo mikalo in da ji ne bo godilo ...

od takih tipov mi je slabo ...

Smaug
06.09.2006, 20:02
Po slabih dveh...

Oziroma v nasprotnem primeru: mislim, da bi bil v tistem trenutku besa celo spustiti kaksen samar, dva. Ker da me nekdo, ki ga imam rad, na tako kretenski nacin razocara...Lazje bi prezivel, ce bi se onegavila z nekom in mi povedala.

spartan
06.09.2006, 20:08
Po slabih dveh letih bolj ali manj uspesne zveze sem se odlocil malo preveriti zvestobo svoje punce. Ker mi je vedno zatrjevala da mi bo vedno zvesta da se mi nikoli ne bo lagala da me ljubi da ji pomenim najvec na svetu bla bla bla... sem se odlocil narediti preizkus. Sposodil sem si sim kartico in ji napisal da se en tip in da mi je zelo vsec da bi jo rad povabil na pijaco bla bla bla... Ni trajalo dolgo ko sva si zacela redno dopisovati. Prva dva sms-a mi je celo pokazala vedar ko sem jo prosil da ne zelim da se dopisuje z drugimi mi je obljubila da se ne bo vec. Seveda pa so se najini pogovori nadaljevali. Po treh dneh pa sva se ze zmenila da bi se srecala. Seveda se je najprej pozanimala kdaj sam nimam casa. Sicer se ji verjetno res zdi kot bi spoznala sorodno duso saj jo precej dobro poznam in vem kaj ji je vsec. Vendar pa se mi vseeno zdi da je sla malo predalec.

In pa zanima me kako bi odreagirale ce bi dobile tak ali podoben sms? (to vprasanje je namenjeno zenskemu delu foruma in to tistim ki ste vezane)

ti si tudi šel predaleč.....mislim da kar zaslužita drug drugega

meadow sun
06.09.2006, 20:09
Jono,matr maš glupe fore!!! :nonono: Zakaj? :dontknow:Me pa prav zanima,kako bi ti nasedel na tako glupo finto,po moje bi padu v prvi sekundi?! Eh,"frajer"... :hammer:

spartan
06.09.2006, 20:10
Aja?

Sam tole:

nismo vsi manijaki, ki gremo z vsako ki mal z ritjo in joški pomiga

nattka
06.09.2006, 20:12
nismo vsi manijaki, ki gremo z vsako ki mal z ritjo in joški pomiga

ampak jono ni samo malo pomigal ...
in kava še ne pomeni nezvestobe ...

spartan
06.09.2006, 20:18
ampak jono ni samo malo pomigal ...
in kava še ne pomeni nezvestobe ...

hja...kdo pa ve, kaj sta si dopisovala:D :D

mam feeling da ni vsega povedal:veryevil:

nattka
06.09.2006, 20:20
hja...kdo pa ve, kaj sta si dopisovala:D :D

mam feeling da ni vsega povedal:veryevil:

seveda ni ... ker ni pomebno kaj je on naredil, ampak kako je ona reagirala ko ji je pihal na srčka ...

spartan
06.09.2006, 20:21
seveda ni ... ker ni pomebno kaj je on naredil, ampak kako je ona reagirala ko ji je pihal na srčka ...

hmmm.....kdo ve kje ima jonova ženska srček:veryevil:

spartan
06.09.2006, 20:23
sploh pa se mi zdi, če je na forumu, si tudi on s kakšno deklico dopisuje.....:think:

se pravi....če to on dela je okey, če pa ona pa je slabo...kake finte:clown: :D

nattka
06.09.2006, 20:35
sploh pa se mi zdi, če je na forumu, si tudi on s kakšno deklico dopisuje.....:think:

se pravi....če to on dela je okey, če pa ona pa je slabo...kake finte:clown: :D

vzel si mi iz ust ...
tukaj je toliko flirtanja po OSih in če bi za vsak vroč OS ki sem ga dobila zganjala paniko, je res bolje da začnem štrikat ...

Mogwai
06.09.2006, 20:40
Po slabih dveh letih ...

Jono, ti si posestniško in bolestno ljubosumno teslo, ki bo uničilo življenje sebi in svoji okolici. :nonono: Butelj!!!:mad:

Škrlatka
06.09.2006, 20:51

:O :nonono: tebi bi blo potrebno pustit:mad:

Škrlatka
06.09.2006, 20:54
Ja pravjo ko macku na rep stopis zatuli!!!
Tko vam povem moje drage punce: Glede na vase poste sklepam da bi reagirale podobno kot ona!
Se ena stvar je: bols unicit zvezo po dveh letih ko izves kaksno punco imas kot pa po desetih letih ko mas ze dva otroka in ti to sama pove!

Drgac pa ja..neki pa drzi. Res je zgleda iskala enga druzga in zato bi blo vsake moje ure ki bi jo porabil zanjo skoda!!!
a en sms pomeni varanje?A ena kava pomeni varanje:mad: ti nis cist:nonono: nisi lepo naredil, kdo mislsi da si, da j preverjas pa do ja zavajas, rajsi sam sebe najprej poslihtaj pa bo

nickyta
06.09.2006, 20:55
Jest mislm da bi se mogu dobit z njo. Me zanima reakcija..

Jest definitivno ne odobravam tega.., sam je pa res da si sam kriv... kar si si skuhal..zdaj pojej.

nickyta
06.09.2006, 20:57
Se pa strinjam tudi s Škrlatno... (kaj je pisala sicer veš samo ti in ona..)

Škrlatka
06.09.2006, 20:57
ceprav ni edini ki je to naredil;) poznam podoben primer ki je preverjal mene, na drugačen način

lump muc
06.09.2006, 21:09
saj je treba preverjat,ker ženske ste večkrat nezveste kot moški:evil:

Škrlatka
06.09.2006, 21:15
saj je treba preverjat,ker ženske ste večkrat nezveste kot moški:evil:
ah daj ne seri

Morena
06.09.2006, 21:52
hmmm :=)
seveda se povsem strinjam, da je takšno "preverjanje zvestobe" skrajno noro in patetično, debilno in primitivno. ampak okej, probajmo odmislit bebavost problema. punca si kljub temu, da je rekla njemu, da si ne bo več dopisovala, na skrivaj dopisuje in se zaj hoče dobit kao s "tem človekom". zakaj mu skriva in laže? meni vsekakor to ne bi blo všeč.

galaxy
06.09.2006, 21:56
Jono...:D :D

Če jo zares ljubiš, vrži tisto sim kartico v najbližjo reko in se pokesaj.Nikoli ji tega ne priznaj, in razvajaj jo kakor najboljše znaš.;)

Drugo pa je, če te tisto početje rajca:evil:

Andreea
06.09.2006, 22:10
Jono...:D :D

Če jo zares ljubiš, vrži tisto sim kartico v najbližjo reko in se pokesaj.Nikoli ji tega ne priznaj, in razvajaj jo kakor najboljše znaš.;)

Drugo pa je, če te tisto početje rajca:evil:

Kaj si ti ena dusca, galaxy... :kisses:
:)
:)

Limml
07.09.2006, 04:57
seveda se povsem strinjam, da je takšno "preverjanje zvestobe" skrajno noro in patetično, debilno in primitivno. ampak okej, probajmo odmislit bebavost problema. punca si kljub temu, da je rekla njemu, da si ne bo več dopisovala, na skrivaj dopisuje in se zaj hoče dobit kao s "tem človekom". zakaj mu skriva in laže? meni vsekakor to ne bi blo všeč.

Se popolnoma strinjam :2thumbs:

ozayrus
07.09.2006, 09:25
nič se ne delam, samo prikrajšano se počutim :shy:

We can help you abaud that:approve: ;)

Drugač pa je tukaj vse odvisno od vsebine SMS sov. Ti jo poznaž že dve leti in si z lahkoto to znanje in poznavanje njenjega razmišlajna uporabu (toda če jo toliko časa poznaš, bi tut moral že razumet kakšn tip osebe je in kako smatra varanje). Nočem te grajat niti hvalit, kako odlično si izvedel preizkus. Če se bo dobila na kavi se bo dejansko dobila z osebnostjo, podobno tebi. Po drugi strani pa ti je res zakrivala in ti lagala. je to storila zarad tega, da bi si potešila ego in pri tem tebe ne prizadela (če je tak primer potem verjetno ji tut flirtat ne pustiš, kaj šele da bi koga lepo pogledala) če pe ja stvar v nečem drugem, recimo, da ji tvoji smsji pomeni več, da jo malce zakurijo ali kaj podbnega, potem je problem v vajini zvezi. Če vama ne uspe ustavrit "vročine" in pri tem mora tvoja partnerica to pozornost, občutek posebnosti "dobit" nekje drugje (pa čeprav od tebe) je nekaj narobe. In namesto da jo kuriš po telefonu, pod izmišljenim imenom, jo daj v real lifu. Takih in podbnih kombinacij je ogormno. Vse pa je odvisno kakšna je vsbina SMSjev.

Dokelr tega ne vemo, je brezsmiselno spraševat nas kaj naj nardiš. Tis si ji pisal, ti veš kaj pričakuje(ta)

U462
07.09.2006, 09:30
We can help you abaud that:approve: ;)
dej ne pretiravej, k zarad takih ksi ti je punca že zdej razočarana nad nasprotnim spolom in se rajš druž z istim :D

waly
07.09.2006, 09:45
a en sms pomeni varanje?A ena kava pomeni varanje:mad: ti nis cist:nonono: nisi lepo naredil, kdo mislsi da si, da j preverjas pa do ja zavajas, rajsi sam sebe najprej poslihtaj pa bo

Se strinjam, da en sms ne pomeni varanja. Zanima me pa kaj bi on naredil če bi mu ena vroča bejba napisala sms. A bi ga ignureru???

Sharkica
07.09.2006, 09:56
Se strinjam, da en sms ne pomeni varanja. Zanima me pa kaj bi on naredil če bi mu ena vroča bejba napisala sms. A bi ga ignureru???

Po moje je Jono bolj mislil varanje v smislu tega, da je prelomila obljubo, da si s tem tipom ne bo dopisovala.

Sicer pa se pridružujem tistim, ki pravijo, da je naredil napako, da se je tega podviga sploh lotil. NE-zaljubljenosti ti ni potrebno ugotavljati na tako pritlehne načine. Če si dovolj inteligenten, do tega spoznanja prideš tudi po normalni poti.

mrjerry
07.09.2006, 09:58
Jaz prav dolgo ne bi zdrzal z zensko, s katero bi imel obcutek, da jo moram stalno preverjati, ali se drzi dogovorov ali ne. V takem stanju je eden pac sick. Kdo tocno, je pa odvisno od konkretne situacije.

Sharkica
07.09.2006, 09:59
Jaz prav dolgo ne bi zdrzal z zensko, s katero bi imel obcutek, da jo moram stalno preverjati, ali se drzi dogovorov ali ne. V takem stanju je eden pac sick. Kdo tocno, je pa odvisno od konkretne situacije.

Definitely tisti, ki preverja. In my humble opinion :approve:

mrjerry
07.09.2006, 10:02
Odvisno, ali preverja upraviceno ali ne ;).
To je isto, kot igra laznivec. Ce te dobijo na lazi, placas. Ce pogledajo brez razloga, placa on.

Sharkica
07.09.2006, 10:05
To je isto, kot igra laznivec. Ce te dobijo na lazi, placas. Ce pogledajo brez razloga, placa on.

Kaj pa vem ... meni to vohljanje, sumničavost itd. nista pri srcu. Sem za odkrit pogovor. Ne vem, če bi se lahko šla tako igrico kot Jono, mi je pod častjo.

U462
07.09.2006, 10:05
predvsem pa je dobro v naprej vedeti, da lahko pride do strahotnega razočaranja

spartan
07.09.2006, 10:07

saj drug drugemu lažeta; ona je rekla, da si ne bo več dopisovala.....on pa si je šel celo drugo sim kartico nabavit, da jo preverja:D:D

ni kaj....ta odnos res temelji na zaupanju ....konc pa je že tak znan......če seveda oba ne verjameta v pravljice in hollywoodske happy ende.

Kako sploh lahko prideš tako daleč?

TuNina
07.09.2006, 10:09
tako, da si 15 let star?

U462
07.09.2006, 10:12
tako, da si 15 let star?
a šele pri 15-tih pride do tega :D
pol mam pa še foro al pa sm za svoja leta bl razvit :angel:

mrjerry
07.09.2006, 10:13
Kaj pa vem ... meni to vohljanje, sumničavost itd. nista pri srcu. Sem za odkrit pogovor. Ne vem, če bi se lahko šla tako igrico kot Jono, mi je pod častjo.

Vohljas, ce MISLIS, da mas razlog. Ce se izkaze, da se ne motis, nisi ti tisti, ki si sick. Ce se izkaze, da se motis, si sick, ker ocitno v glavi motas procese, ki niso realni. Simple as that.

Ce pa po EKSPLICITNEM dogovoru, do katerega je najbrz prislo zaradi predhodnih kiksov, ugotovis, da jih partner se vedno krsi - definitivno nisi ti tisti, ki je sick.

spartan
07.09.2006, 10:19
tako, da si 15 let star?

no.....čist verjamem, da se lahko zgodi.....mogoče jono vseeno ni tak tip človeka.

Če kaj vem, potem vem to, da te lahko ženska daleč spravi......če pa te spravi na takšno pot in se spremeniš to tolikšne mere.....potem je bolje, da premisliš in greš svojo pot.

Mislim, da je v enih ljudeh, tako moških kot ženskah enostavno "nekaj"....nekaj kar spravi ven iz tebe le najslabše.....

Sharkica
07.09.2006, 10:20
Pri vsem tem je pomoje ključno samo pomanjkanje samozavesti. Samo tip, ki ni prepričan vase (in ki je posledično tudi pretirano ljubosumen in posesiven), gre brskati po osebnih stvareh partnerke.

spartan
07.09.2006, 10:22
Pri vsem tem je pomoje ključno samo pomanjkanje samozavesti. Samo tip, ki ni prepričan vase (in ki je posledično tudi pretirano ljubosumen in posesiven), gre brskati po osebnih stvareh partnerke.

roko na srce, Šarkica; če je človeku kaj do partnerja, ga seveda zanima, kaj le-ta dela.

Gre se le za način.....zaupanje mora bit, drugač gre vse v maloro....opisan primer pa je že zalezovanje; popularno stalking:D:D

TuNina
07.09.2006, 10:22
no.....čist verjamem, da se lahko zgodi.....mogoče jono vseeno ni tak tip človeka.

Če kaj vem, potem vem to, da te lahko ženska daleč spravi......če pa te spravi na takšno pot in se spremeniš to tolikšne mere.....potem je bolje, da premisliš in greš svojo pot.

Mislim, da je v enih ljudeh, tako moških kot ženskah enostavno "nekaj"....nekaj kar spravi ven iz tebe le najslabše.....

dobro povedano :approve:

lila5
07.09.2006, 10:23

Zakaj pa si sploh šel preverjat zvestobo? Dvomim, da kar iz dolgčasa (če pa slučajno že, pa itak ni vredno besed). Verjetno je vajina zveza bolj manj uspešna kot bolj uspešna, da si se odločil za tak korak, ali sumiš, da te je na podoben način že izneverila, ali se zavedaš, da nekaj škriplje in eden drugega več ne zadovoljujeta.....ali pa se je tebi zgodilo tudi kaj podobnega, da si si dopisoval po netu ali telefonu s kako punco in sedaj hočeš preveriti, če bi to isto naredila tudi tvoja partnerica....

glede na to, da si se pa že odločil, da boš punco tako zahrbtno preveril, pa se vprašaj, ali ji tudi sedaj po dveh letih veze, kdaj tako lepo "pihaš na dušo" kot v smsih, ko jo "osvajaš"......mogoče pa pri tebi pogreša samo to.....

Fonda
07.09.2006, 10:23
Ne postavljaj vprašanja, če ne veš, kaj boš počel z odgovorom :nonono:

gia
07.09.2006, 10:35

evo, tole tko lepo povzame tut moje mnenje. prvič preverit ne greš kar tako iz ljubega miru, in drugič mu je ona potem dejansko lagala.
je pa seveda res, da vsebine sms-jev ne vemo in da ena pijača ne spada glih pod varanje.
ampak če bi npr. meni en tak pisal, bi mu pač povedala, da sem zasedena in se nimam namena odsedit (:D), pol pa zarad mene tut če greva na pijačo.

U462
07.09.2006, 10:45
me zanima, če taki tipčki in tipinje pogledajo na kazalec za količino bencina v avtu in gredo tankat predno je prazno :dontknow:
pa če je v omari in hladilniku zadosti hrane in pijače za vsaj naslednji dan :dontknow:
pa če bi mi morda kakšen € prav prišel za globin pasto kupit :dontknow:
pa če je morda njej/njemu čevlje za zloščiti :dontknow:

tko iz tahitre varjante

mrjerry
07.09.2006, 10:46
good point

Wella
07.09.2006, 11:04
Ne razumem kaj se nekateri tok zgrazajo nad tem preverjanjem, men se zdi cist qul. Ce pac nisi preprican gres preverit.

U462
07.09.2006, 11:14
Ne razumem kaj se nekateri tok zgrazajo nad tem preverjanjem, men se zdi cist qul. Ce pac nisi preprican gres preverit.
a da boš ti lahko rodila zdrave, krepke otroke se tudi da prevert :veryevil: --- kolk manj dripcev bi bilo potem na svetu :rolling:
pa saj ljudje nismo mobiteli, kjer vsake toliko prevetiš, če je zadosti štroma v bateriji, pa če ti je kakšen dripec poslal sms: ljubim te, ki je bil namenjen tvoji najbolši frendici :veryevil:

nattka
07.09.2006, 11:21
včasih smo šli v službo pa se je vedelo, da lahko pokličeš drago/ dragega samo za nujne zadeve na služben telefon ...
pa je bil mir ... vsak je delal v skladu s svojo vestjo ...

tele mobiji so prinesli kot vidim še nemir, posesivnost, igračkanje s čustvi partnerja, brskanje po osebnih stvareh in preverjanje ... ja to je ta pravo ...
ne vem kako tastari živimo že toliko let brez preverjanja in sumničenj, pa imamo dolgotrajne zveze, ubitačne službe, desetletja prilik in kofetkanj ...

ko mi bo brskal po mobiju ali se delal norca iz mene bom zaropotala ...
če sumi, se bova pomenila kot se za dva odrasla spodobi ... če pa ne sumi in se samo igrajčka z mano je pa tepec ... in s takim nimam kaj početi ...

U462
07.09.2006, 11:30
ne vem kako tastari živimo že toliko let brez preverjanja in sumničenj, pa imamo dolgotrajne zveze, ubitačne službe, desetletja prilik in kofetkanj ...

to bando od mularije smo gor spravlal, pa nismo mel cajta srat ga :veryevil:

nattka
07.09.2006, 11:36

eni ne zdržijo dolgo z nobeno žensko ...
pa ni stvar v ženskah, ampak v njihovi nedoraslosti, posesivnosti, otročjosti ...
in če se spomnim jonotovih tem, ki jih je odpiral prej, na žalost pomislim, da je on tisti, ki ima težave ...

U462
07.09.2006, 11:39

to itak ve usak otrok in jo po 9 mesecih zapusti :2thumbs:

Matjaz26
07.09.2006, 11:41
Hmm, v bistvu je večinoma odvisno od zenske, ker nekatere res ne znajo vezo vzdrzevat, ampak se namenoma res kregajo.

lila5
07.09.2006, 12:08
Hmm, v bistvu je večinoma odvisno od zenske, ker nekatere res ne znajo vezo vzdrzevat, ampak se namenoma res kregajo.

Za kreganje sta potrebna dva......:approve:

roxa
07.09.2006, 13:06

Čak mal...:veryfunny: :sad: :veryfunny: :cool:
Kaj takega:D

Kaj bi storil ti?
Ne morem se nehat smejat:D :D :D (faca si res:approve: )

Kako bi jaz odreagirala?
Šla bi ven s tipom, da vidim kdo in kaj je.
Ko bi pa vidla, da je moj bi me pa to hudo nakurlo in njega tudi (ker ga poznam) in bi se šla zgodbice, kot (sej poznaš ne?) ZADNJI TANGO V PARIZU

roxa
07.09.2006, 13:08
tukaj je toliko flirtanja po OSih in če bi za vsak vroč OS ki sem ga dobila zganjala paniko, je res bolje da začnem štrikat ...
No dej!
Pa še mene nauči, moram pesu pulover naštrikat:D

U462
07.09.2006, 13:12
No dej!
Pa še mene nauči, moram pesu pulover naštrikat:D
a naredimo šolo Domačih obrti :2thumbs:
jst znam štrikat pa gublene delat, pa vezt ;)

U462
07.09.2006, 13:13
Ko bi pa vidla, da je moj bi me pa to hudo nakurlo in njega trudi (ker ga poznam) in bi se šla zgodbice, kot (sej poznaš ne?) ZADNJI TANGO V PARIZU
a mojih zgodbic pa nis brala :mad:

roxa
07.09.2006, 13:14
a mojih zgodbic pa nis brala :mad:
Ne rabim nič brat...tipa nakurim že s tem, da mu rečem, da sem nedolžna:blush: :P

U462
07.09.2006, 13:18
Ne rabim nič brat...tipa nakurim že s tem, da mu rečem, da sem nedolžna:blush: :P
a ti padaš pod delikvente, kso jim otroc ušeč :O

roxa
07.09.2006, 13:20
a ti padaš pod delikvente, kso jim otroc ušeč :O
Nisi razumel poante:dontknow:

lady_lucifer
07.09.2006, 13:22
pa ni stvar v ženskah, ampak v njihovi nedoraslosti, posesivnosti, otročjosti ...
in če se spomnim jonotovih tem, ki jih je odpiral prej, na žalost pomislim, da je on tisti, ki ima težave ...

o ja, se cist strinjam...!

U462
07.09.2006, 13:36
Nisi razumel poante:dontknow:
nedolžne so ke do 13- leta :2thumbs:
tipi, kse za takimi podijo so pedofili :mad:
čes pa 25-tem še junfarca, je pa itak bolš se te izognt, k zna bit katasrofaln :veryevil:

roxa
07.09.2006, 13:43
nedolžne so ke do 13- leta :2thumbs:
tipi, kse za takimi podijo so pedofili :mad:
čes pa 25-tem še junfarca, je pa itak bolš se te izognt, k zna bit katasrofaln :veryevil:
Ok, če me že siliš.
Nisem ne eno ne drugo in moj ni pedofil.
Ga pa rajca misel, da sem nedolžna in da bi lahko bil on prvi...in pol se greš lahko tui raznorazne igrice...ta, ki sem jo navedla je bolj banalna je pa kul:D

U462
07.09.2006, 13:48
Ok, če me že siliš.
Ga pa rajca misel, da sem nedolžna in da bi lahko bil on prvi...in pol se greš lahko tui raznorazne igrice...ta, ki sem jo navedla je bolj banalna je pa kul:D
sem j je zdel, da se boš kmal hvalila kolk bogat spoln živlene da maš :D

mrjerry
07.09.2006, 14:45
Ok, če me že siliš.
Z mano si se nedolzna :clown:

roxa
07.09.2006, 14:50
Z mano si se nedolzna :clown:
dej nehi rajcat:P :blush:

mrjerry
07.09.2006, 15:04
Po drugi stran sem jaz totalno neizkusen... Se posebej s tabo.

anarchy
07.09.2006, 15:47
takoj jo pusti.. da se bo rešila tepca, ki PREIZKUŠA zvestobo.

Ja ma res, tudi meni niso vsec taksne finte. Ce ima zveza za razpasti bo itak razpadla, sam ji ne smes prepovedati, stike z drugimi, moras ji zaupati, preverjati njeo zvestobo, pa je vdor v njeno zasebnost, pussti ji malo zasebnosti, saj ne boli, doker se ne ve, vazno, da je z tabo, ceprav morda se z kom ima kaksno aventurco.

Lilly the Bear
07.09.2006, 16:40
Jaz prav dolgo ne bi zdrzal z zensko, s katero bi imel obcutek, da jo moram stalno preverjati, ali se drzi dogovorov ali ne.

Jaz sploh ne preverjam, ali se drži dogovorov ali ne. Takoj ko bi spontano prišlo marsikaj ven, bi zadevo prekinla. Men se ne da špilat policista v vezi.

mrjerry
07.09.2006, 16:44
Itak da ne.
Je pa res zelo veliko odvisno od tega, kako si ze iz starta izberes partnerja. Glede na to, da eni dejansko zakopcijo vsako, ki ga lepo pogleda in se je drzijo kot pijanec plota, se sploh ne cudim, ce zenska uzge svojo direktivo. In najbrz obratno tudi ni kaj dosti drugace. Bolanga folka mas kolikor hoces.

Lilly the Bear
07.09.2006, 16:51
, se pa ne strinjam s tabo Lily, da se morjo ženske odrečt socialnemu življenju, ker se tud moški ne odrečemo socialnemu življenu, ampak zame pod soiclano življenje spada druženje s prijatelji, prijalteljicami....ne pa z osebkom nasprotnega spola, katerega sploh ne poznaš in veš, da si mu všeč, ter da ima on/ona namen kaj več kot samo druženje, to pa zame ne spada pod socialni lajf. Kdor pa potrenuje na tak način pumpanje ega...pol je pa čista tema.

p.s. pa tud tipi obstajajo, ki znajo rečt ne drugim bejbam, če že imajo svojo princesko.....
Aha, iz tegale lahko potegnem naslednje:

Če si ženska in imaš moškega partnerja, se tvoja družba avtomatsko zoži na stare prijatelje in na ženski del populacije kar se tiče ljudi, ki jih še ne poznaš.
Se pravi, da ko baba faše svojga dedca, jo je treba zapret u eno pisarno-kurnik kjer bo delala z drugimi poparčkanimi babami in kjer bojo lahko kokodakale cele dneve o kuhanju, otrocih pa kozmetki in kjer se ne bojo sk*urbale.

A je tko?

To svojo logiko kr zadržte zase in za dovolj neumne babe, k bojo v to privolile. Ženska se ma vso pravico družit s tistimi ljudmi, ki so ji všeč, ki jo zanimajo in ki jih želi spoznat.

Ženska ma vso pravico it na kavo s komerkoli, ki jo povabi.

Vsaka ženska ima svoj ego, ki ga je zdravo vsake toliko časa napumpat. Če tega občasnega in v zdravi meri doziranega pumpanja ni, ženska rata zamorjena, sitna, nezadovoljna s sabo in življenjem in je še dodatno breme za moškega. In dedec se potem čez 10 let zateče v gostilno in benti nad svojo babnco kok je grozna, si je pa za to čist sam kriv.

In meni se zdi zdravo, da si vsake tolk časa in moški in ženska v partnerstvu privoščita testiranje svoje cene na trgu. Partnerstvo ni samoumevno in ga je treba vzdrževat. In za to, da bom jaz z nekom v partnerstvu, mi mora dat NEPRIMERLJIVO in BISTVENO več, kot so zahteve po popolni iskrenosti in zvestobi.

Lilly the Bear
07.09.2006, 16:52
Bolanga folka mas kolikor hoces.

No shit Sherlock :clown:

mrjerry
07.09.2006, 16:57
:blush:

Une taposebno bolane bi lahko sli se kej pogledat :P :P
Kaj pravs?

Kar si napisala Limmlu, prvi del. Cisto prav. Cakanje, da bos naredil isto, kot dela partner, je zahrbtno, hlapcevsko in bedno. S tem das partnerju vso pobudo in njegove lapsuse uporabljas kot izgovore za lastne lapsuse. Ven hodim sama zato, ker tudi on hodi ven sam. Pa se sploh ne vprasas, ali tebi hoditi ven pase ali ne. In tudi, ce je tvoj partner naredil nekaj narobe (morda celo nezavedno), potem ti ZAVEDNO naredis isto stvar. Taksen odnos ne more funkcionirat pa ce se ubijes. Edino, kar funckionira je, da partnerju pustis, da je taksen, kakrsen je. Tisti moment, ko ti njegova bit ne ustreza, ga zapustis. Brezveze je cakat in upat, da ti bo uspelo spreobrnit totalnega kuurbirja. Ko pa ga bo v enem letu skenslalo 30 zensk na isto foro in ko bo cela ljubljana z okolico vedela, kaksna je, se bo pa mogoce skuliral. Ce se pa ne bo, te pa itak boli kita, ker si ze zdavnaj z nekom, ki ti je kompatibilnejsi.

In drugi del... Ce zenski ne pustis, da si redno pumpa ego, so posledice katastrofalne :blush:

sJavorshek
07.09.2006, 17:32
Za***ala sta oba, on, ker je začel, ona pa, ker je nadaljevala. :dontknow:

Edina zabava bo, če se igra nadaljuje. :veryevil: :D
Ti jo kur po smsih, izkorišči pa v pojstli. Pa zaboga si kup kako literaturo, al pa še bol, zavij v kak sex shop, da boš lahko mal začinu vse skupi. :approve:

Varanje gor, varanje dol. :dontknow:
Taka sikerancija, kdo pa prav, da moreš bit cel life z enmu. :nonono:
Sam bi v svojmu razmerju dovolu one night stande na obeh straneh. Te nekdo nakur, izkorist. :approve:
:veryevil:

tejka
08.09.2006, 06:47
Tak način preverjanja zvestobe se mi zdi primitiven in ....... ne vem kaj naj še rečem.:veryangry:

roxa
08.09.2006, 08:50
Po drugi stran sem jaz totalno neizkusen... Se posebej s tabo.
:P vidiš-to pa še bolj rajca:P

mrjerry
08.09.2006, 08:52
Point je u tem, da nisem tega rekel zato, da bi rajcal ampak zato, ker res tko mislim :shy:

roxa
08.09.2006, 08:52

Une taposebno bolane bi lahko sli se kej pogledat :P :P
Kaj pravs?

Kar si napisala Limmlu, prvi del. Cisto prav. Cakanje, da bos naredil isto, kot dela partner, je zahrbtno, hlapcevsko in bedno. S tem das partnerju vso pobudo in njegove lapsuse uporabljas kot izgovore za lastne lapsuse. Ven hodim sama zato, ker tudi on hodi ven sam. Pa se sploh ne vprasas, ali tebi hoditi ven pase ali ne. In tudi, ce je tvoj partner naredil nekaj narobe (morda celo nezavedno), potem ti ZAVEDNO naredis isto stvar. Taksen odnos ne more funkcionirat pa ce se ubijes. Edino, kar funckionira je, da partnerju pustis, da je taksen, kakrsen je. Tisti moment, ko ti njegova bit ne ustreza, ga zapustis. Brezveze je cakat in upat, da ti bo uspelo spreobrnit totalnega kuurbirja. Ko pa ga bo v enem letu skenslalo 30 zensk na isto foro in ko bo cela ljubljana z okolico vedela, kaksna je, se bo pa mogoce skuliral. Ce se pa ne bo, te pa itak boli kita, ker si ze zdavnaj z nekom, ki ti je kompatibilnejsi.

In drugi del... Ce zenski ne pustis, da si redno pumpa ego, so posledice katastrofalne :blush:

:clapping: :yes:

Bravo-točno tako!
Vzeli si mi s tipkovnice!

roxa
08.09.2006, 08:53
Point je u tem, da nisem tega rekel zato, da bi rajcal ampak zato, ker res tko mislim :shy:
Mene pa take stvari rajcajo in kaj naj zdej:dontknow:

tejka
08.09.2006, 16:23
:dontknow: men se zdi da to počnejo tisti, ki sami niso zvesti, :frend:

jono
09.09.2006, 00:03
Uf.. Glede na to kok prahu je dvignila tale tema vidm da vas je precej ki bi nardil podobno kot moja punca. Drgac nebi blo tok nestrinjanja z mano. Res pa je tut da je blo precej odobravanja po OS-ih niso pa upal na forumu ker bi jih prevec skritizirali tko da vidm da nisem edini ki tko misle (eden je pripisal: ce bi me mela rada bi ji lahko pisal Brad Pitt pa bi ga zavrnila in mislim da ma cist prav!

No zdej pa da probam cimvec odgovorit:
Najprej sharkica: Mislim da se osebne stvari partnerke (posebno te ki sem jih napisal v prvem postu) preklet mocno ticejo tut mene!!! Se posebej ce njej tok pomenijo da mi zaradi tega laze u faco! Moje mnenje je da v dobri zvezi ne sme biti prav veliko skrivnosti (po tvoje osebnih stvari) Navsezadnje sta bolj kot ne oba v istem zosu in je treba cimbols pregurat iz meseca v mesec skozi vse zivlenje.
Najbolj zanimiv odgovor se mi je zdel od lile5. Dobro razmislanje morm rect! :2thumbs: Ampak na zalost ni to cist tko!
Za vse tiste ki ste mislili da ji bom oz. sem ji povedal da sem bil to sam ste se zmotil! Ni mi jasno zakaj bi to naredu. :dontknow: Mislim kaj bi s tem lahko sploh dosegel? :dontknow:

Stvar je v tem: ko sva zacela zvezo sva se zmenila dve stvari. Prva je bla da si ne lazeva druga pa da sva si zvesta. Oz.ce kdo spozna boljsega partnerja da si takoj poveva in zakljuciva najino skupno zgodbo(te stvari so bile njena ideja). No in nekaj mesecev nazaj se je name zacela limat ena ful ful ful lustna punca. Ce bi bil sam bi takoj podlegel njenim carom.
Ceprav se je vztrajno trudila da bi me dobila sem jo redno zavracal in na koncu ko se kar ni nehala sem to pocel ze na kar dost nesramen nacin.
Vse lepo in prav dokler nismo sedeli s frendi na plazi in so zaceli s tem: kaj mi je blo da je nisem pa o tem da nobeden od njih ni videl punce ki bi zgledala bols od nje in da nikoli ne bom dobil boljse...Vse tko naprej dokler ni eden reku "a ti pa mislis da bi ona ostala zvesta ce bi se en hud tip limal nanjo"

No vse te stvari so mi dale misliti in odlocil sem se da preverim. Navsezadnje so meli kar dobre argumente. To sem naredu bolj da jim dokazem da mam jest bolj prav kot oni in da enkrat za vselej dokazem da mi je punca cist zvesta.
Kmal sem prisel na idejo da bi to lahko sprobal na tak nacin kot sem tut naredu in treba si je blo sposodit samo se telefon in stvar je bla koncana.
Nattka da ne bo pomote: tega nisem naredu zaradi tega da bi koncal dvoletno vezo kot si napisala ampak enostavno zaradi tega da sem zvedel pri cem sem.
Nevem zakaj bi se sam mogu trudit biti zvest in nikoli lagat ce pa ona ne pocne tega. Verjetno ves da se zaradi ene same majhne lazi lahko precejkrat resis hudih tezav. (na mesto da bi priznal da sem zaspal bi se lahko enostavno zlagal da ni vzgal avto, ko sem pozabil v trgovini kupit stvar ki mi jo je narocila bi se lahko enostavno zlagal da je niso imeli...) No niti zaradi takih in podobnih stvari nisem lagal.Upam da zdej ves o cem govorim.

A mislte da men pa ni gate trgal ko se je tista punca men okol vrata obesala? Se kako bi jo z veseljem ....! Ampak sem si reku da NE ker tak karakter pa sem da ce neki oblubim to tudi nardim.

No in zdej razmerje gre naprej kot da nebi blo nic. Vse po starem. Edina stvar ki se je spremenila je da zdej vem pri cem sem in da naslednic tut pomotoma ne zavrnem take lepoticke kot je bla ona.

In se nekaj v razmislek: nesteto tem ki so bile odprte na temo varanje,zvestoba... V vseh sem opazil eno stvar. Vecina tistih kateri ste me najbolj skritizirali je bilo vedno najbolj proti varanju in za vecino teh so tisti ki varajo najvecje svinje, prasci, norci, debili....

To je bil enostaven preizkus. Vecina tistih ki je blo proti temu bi na tem preprostem preizkusu padlo!!! Tko da zdej se mal poglejte pa boste vidl kaj ste oz.kaksni ste.

In ja za vse tiste ki dvomte--sam bi tak preizkus prestal (vsaj preden sem vedel kaksno punco imam)!
A lahko isto trdite zase? To je namenjeno tistim kateri pravite da sem bolan, ******, bumbar, psiho...

Grey
09.09.2006, 00:14
Tak način preverjanja zvestobe se mi zdi primitiven in ....... ne vem kaj naj še rečem.:veryangry:
Tak način preverjanja zvestobe je zanesljiv način. Ampak, ne vem, kje je našel povod za to preverjanje. Ima občutek, da mu ni zvesta? Je nesiguren vase? Itd. Skratka, takoj, ko nekdo začne dvomiti, se zvezi piše konec. Preprosto to ni več tisto, ker vedno obstajajo dvomi in paranoja.
Če njegovemu SMS avatarju ni nikoli omenila, da je zasedena in je brez problema pristala na to srečanje oz. je povedala, da je zasedena in mu jo je uspelo prepričati, da se dobita...potem je njena zvestoba na trhlih nogah pa naj si bo ta način podel ali ne. Mislim...osebno se ne bi dobil s punco, kateri sem všeč, če bi slučajno bil takrat zaseden.
1. s tem osebi kateri si všeč, daješ neke vrste signale, da mogoče pa bi kaj bilo
2. partnerja delaš po nepotrebnem ljubosumnega

jono
09.09.2006, 01:19

Pa Sharkica kaj tebi ni jasno?:dontknow: Kako nisem preprican sam vase? Pac sem jo sumil in ocitno z razlogom. Zakaj sem jest zdej tist ta grd?
Pa kaksne osebne stvari partnerke??? Ce se partnerka dopisuje in meni z drugimi da bi se dobila to niso njene osebne stvari!!! Valda se to tice naju obeh!
Madona no... Ok bi te cist razumu ce bi bil zalublen v prjatlco in bi to pocel. Ampak cak mal ona je navsezadnje moja punca!

Ti si prov mal cudna! Zgleda da se gonis okol kot mlad macek in zdej si tko jezna ker ves da bi te tvoj isto dobil ce bi sel narest kej tazga! In po tvoje mam jest pomankanje samozavesti (kera logika)

Se zmer bi mi lahko v vsakem trenutku rekla da ni zadovoljna z mano in da naj se poberem. Potem bi lahko pocela kar bi jo bila volja. Dokler sva pa skup se pa tega ne pocne. Vsaj tko mislim da pri vecini folku je!

No ja pri tebi ocitno ne! Me prov zanima kaj bi ti nardila svojmu tipu da bi ti lagal da je na faksu (al kjerkoli ze) dobila bi ga pa v kaficu z eno hudo picko. Me zanima ce bi bla kr tih ja!

Verjetno je pri tebi tko da ce bi te tip zalotil z drugim da bi ga najprej nazjala kaj se vtika v tvojo zasebnost poj bi pa se njega naredila krivega za vse to! A mam prov?

snickers
09.09.2006, 03:21
no da se jaz pokomentiram tole zadevo.....
sedaj ne vem kolk sta stara, mislim d nisi nikjer omenil? ker če sta nekje do 20 let, ne moreš pričakovat d ti bo ona ali pa ti njej zvesta. Ker v teh letih nekako nihče ni prepričan to je pa tista oseba s katero želim preživeti the rest of my life!..si pač ss trenutnim, če ti pa kakšna boljša roba pride nasproti (takšna da se zanima) jo preveriš če se resno zanima, potem pa skenslas partnerja. običajno je tako...in sem prepričan d je tako v vajinemu primeru.
Ta tvoja fora preizkušanja.....SI ČIST PROU NAREDU, če sta recimo nad 20 (oz. okoli, odvisno kolk sta zrela oba...)...edino kar bi moral še narediti je, saj priznal ji še nisi d ji ti pošiljaš sms??...okej ker 1. ima pravico iti na pijačo s brad pitom če želi, to ji MORAŠ pustiti!..ampak šele na pijači (al kamorkoli gresta) vidiš ali je ona imela v mislih lepijačo ali kaj več!
Mogoče ji je bilo všeč ko se je s stabo dopisovala, ker jo pač že poznaš, veš kaj ji je všeč in ima filling d je našla sorodno dušo, pa bi bilo škoda d jo pusti mimo....

moj nasvet, pa čeprav bo tukaj zgražanje s strani nekaterih, kot si že sam rekel (tistih ki bi tak preizkus padli) je:
Dogovori se za pijačo (ker če ti je lagala d se ni dopisuje, še ni res zločin, je res nopotrebno probleme si delalt po nepotrebnem), če maš kakšnega prijatla k naj bi bil "luštn" , playboy, šmex itd....(jaz mam čas:rolling: )aja pa dda mu zaupaš!..pol jaz odpadem:veryevil: ....se dogovori d se dobi z njo in naj (na kavici osvaja) jo povabi k sebi in ji namigne kaj je imel v mislih...če bo ZA,..pol je odpisana, če pa ga zavrne je Jackpot! pol si pa res ***** k si sploh pomislil d bi kaj takega naredila!:angel:

Sam sem mel podobno zadevo, no ne ravno podobno, ker tole je že res nekako extrem!..se je dopisovala preko maila, pa ji je ***** takšna in drugačna sporočila pisal (sem po naključju prišel v njen email...), ko sem jo vprašal seveda nič, pa ji povem je bila huda ampak je priznala,...sm se malo pozanimal (sherlocka spilal)..ugotovil d ji je emaile pošiljal moj kolega?!!!..V glavnem ko sem ga poklical in mu povedal d ga bom tko obdelal (tukaj mislim premikastil ,ne sexalno al kaj podobnega...)da ga tud zobarca več ne bo spoznala...se je opravičeval, pa nabijal d je za***ancija....se me izogiba in ne govorive več že...dolgo, baraba!..Sicer pa nisem nasilne sorte tip, ampak k som videl d je to friend, me je pa tko :censored:
je blo pa zabavno ko sem ji povedal s kom se dopisuje..:rolling:
okej sedaj sem že zavil s teme, problem je ker boš težko našel nekoga, ki bi bil pripravljen izpeljet celotno zadevo..
če je že tako sure d te ne bi niiiikoli prevarala, prove it!
kot sem že rekel je pa škoda časa itd. če sta mlada in ve sosednji maček da se ne nameravata poročiti itd...
če gre na pijačo al pa sms ali dva, to ni zločin, ker socialni lajf pa tud ne bo skenslal zarad tebe, saj tud Jeniffer Aniston ni!!;)
Sam pa ne bi tkole preverjal svoje, ker sedaj jo pa že dost poznam, pa se ne bi spoščal v to,..čeprav se je pa verjetno že vsak izmed nas (ki so v zvezah), vprašal, če bi imel/a priložnost ali bi me prevaral/a?....

snickers
09.09.2006, 03:28
aja če še tole dodam, ker mogoče bi znalo bit koristno!
če bi meni kakšna ženska pisala in se "zanimala zame" bi sveda šel na pijačo z njo...(nekoga novega spoznaš, mogoče je pa sorodna duša, itd. ), to je pa res najmanj kar lahko naredim;)
ne bi pa svoje prevaral z njo! oz. da prestrukturiram svoj odgovor, sem 99% da je ne bi....vedno je tist 1%....
ampak tak sem pač jaz, nikoli nisem 100%, sem včeraj imel kosilo?Ja, mislim d ja...;)

lady_lucifer
09.09.2006, 06:46
Za vse tiste ki ste mislili da ji bom oz. sem ji povedal da sem bil to sam ste se zmotil! Ni mi jasno zakaj bi to naredu. :dontknow: Mislim kaj bi s tem lahko sploh dosegel?

matr si ******. od punce brezpogojno pricakujes, da ti ne bo lagala, u bistvu ji pa lazes tud ti :dead: pejt nazaj k mamici no.

korenje
09.09.2006, 07:04
snickers, a ti si un profesor, ka je studentko upecu? :D

nattka
09.09.2006, 07:11
jono ... ti si en čist navaden nedorasel otrok ...

če bi jaz vsakič v svoji 25 letni zvezi, ko mi je ob nekom "gate trgal" preverjala in provocirala svojega moža, zato da bi našla povod oz izgovor da lahko skočim v tujo posteljo, bi najmanj enkrat vsako leto lahko to naredila ...

kdor se odloči, da bo zvest, to naredi zaradi SEBE ... svojega lastnega dostojanstva in svojih pravil ...
ne glede na to, kako se obnaša partner ...
torej moja zvestoba ni pogojena s tvojo zvestobo ... ampak z mojo osebno odločitvijo ...

če ti je gate trgal ob eni x ... potem bi moral ti pošteno pristopiti k punci in ji dati svobodo ... če ti že zdi tako prav ... ne pa da jo napeljuješ na nezvestobo, ker imaš občutek da nekaj zamujaš in ker se frendu na plaži zdi, da bi ona enako naredila ...
če pa si razmislil da je dobra zveza vredna več kot nekajkratni f** , potem bi bilo bolje, da si naredil stvari, ki jo utrdile, ne pa da si jo šel uničevat ...

brabrabranc
09.09.2006, 09:26
Pa Sharkica kaj tebi ni jasno?:dontknow: Kako nisem preprican sam vase? Pac sem jo sumil in ocitno z razlogom. Zakaj sem jest zdej tist ta grd?
Pa kaksne osebne stvari partnerke??? Ce se partnerka dopisuje in meni z drugimi da bi se dobila to niso njene osebne stvari!!! Valda se to tice naju obeh!
Madona no... Ok bi te cist razumu ce bi bil zalublen v prjatlco in bi to pocel. Ampak cak mal ona je navsezadnje moja punca!

Ti si prov mal cudna! Zgleda da se gonis okol kot mlad macek in zdej si tko jezna ker ves da bi te tvoj isto dobil ce bi sel narest kej tazga! In po tvoje mam jest pomankanje samozavesti (kera logika)

Se zmer bi mi lahko v vsakem trenutku rekla da ni zadovoljna z mano in da naj se poberem. Potem bi lahko pocela kar bi jo bila volja. Dokler sva pa skup se pa tega ne pocne. Vsaj tko mislim da pri vecini folku je!

No ja pri tebi ocitno ne! Me prov zanima kaj bi ti nardila svojmu tipu da bi ti lagal da je na faksu (al kjerkoli ze) dobila bi ga pa v kaficu z eno hudo picko. Me zanima ce bi bla kr tih ja!

Verjetno je pri tebi tko da ce bi te tip zalotil z drugim da bi ga najprej nazjala kaj se vtika v tvojo zasebnost poj bi pa se njega naredila krivega za vse to! A mam prov?

edina stvar s katero se ne strinjam, da si jo preverjal brez razloga. Za svoj hobi. Če bi imel utemeljen sum, da te vara, preverjaj. Ne preverjaj pa, če nimaš kej drucga za počet!
jst sm jo tut preveru, takrat, ko sem MOČNO sumil, da se nekej dogaja. Nisem ubral SMSev, ampak GPS in to brez njene vednosti in jo lovil na laži nekajkrat na teden.

jono
09.09.2006, 10:47
matr si ******. od punce brezpogojno pricakujes, da ti ne bo lagala, u bistvu ji pa lazes tud ti :dead: pejt nazaj k mamici no.

Niti z enim stavkom se ji nisem zlagal!

Uporabljas pa zlo zrele metode komuniciranja ce se ne strinjas z nekom. :nonono:

jono
09.09.2006, 10:54
jono ... ti si en čist navaden nedorasel otrok ...

če bi jaz vsakič v svoji 25 letni zvezi, ko mi je ob nekom "gate trgal" preverjala in provocirala svojega moža, zato da bi našla povod oz izgovor da lahko skočim v tujo posteljo, bi najmanj enkrat vsako leto lahko to naredila ...

kdor se odloči, da bo zvest, to naredi zaradi SEBE ... svojega lastnega dostojanstva in svojih pravil ...
ne glede na to, kako se obnaša partner ...
torej moja zvestoba ni pogojena s tvojo zvestobo ... ampak z mojo osebno odločitvijo ...

če ti je gate trgal ob eni x ... potem bi moral ti pošteno pristopiti k punci in ji dati svobodo ... če ti že zdi tako prav ... ne pa da jo napeljuješ na nezvestobo, ker imaš občutek da nekaj zamujaš in ker se frendu na plaži zdi, da bi ona enako naredila ...
če pa si razmislil da je dobra zveza vredna več kot nekajkratni f** , potem bi bilo bolje, da si naredil stvari, ki jo utrdile, ne pa da si jo šel uničevat ...

No jest pa nisem ti! Sam sem zvest in to tut zahtevam od punce! Ce ji kej ni vsec se zmer lahko gre! Prov noben je ne sili da je z mano! Ce zahtevam eno stvar ij je ne mara ali pa noce izpolnit lahko komot pobere sila in kopita ter gre kamor ji je volja! Sem preprican da je velik punc ki bi ble z veseljem z mano prav zaradi prepricanja ki ga mam glede teh stvari! Ena stvar je ce sta dva skupaj zaradi seksa druga stvar pa je ce nacrtujeta druzino in skupno zivlenje!

Mocno pa dvomim da bi kar gledala svojga moza kako se daje dol s sodelavkami, frendicami... zmer kadar bi mu obrnila hrbet!

Tvoja filozofija je da je bols ce ne ves kot pa da te boli. Jest mam pa rajs resnico. To je edina razlika med nama. Da pa neces izvedet kaj pocne tvoj moz je pa zato ker potihem tut ti dvomis v njegovo zvestobo samo da nimas poguma da bi glede tega kaj nardila!

jono
09.09.2006, 10:56
edina stvar s katero se ne strinjam, da si jo preverjal brez razloga. Za svoj hobi. Če bi imel utemeljen sum, da te vara, preverjaj. Ne preverjaj pa, če nimaš kej drucga za počet!
jst sm jo tut preveru, takrat, ko sem MOČNO sumil, da se nekej dogaja. Nisem ubral SMSev, ampak GPS in to brez njene vednosti in jo lovil na laži nekajkrat na teden.

Ja ocitno kot se je izkazalo je nisem preverjal brez razloga!

Andreea
09.09.2006, 11:05
No in zdej razmerje gre naprej kot da nebi blo nic. Vse po starem. Edina stvar ki se je spremenila je da zdej vem pri cem sem in da naslednic tut pomotoma ne zavrnem take lepoticke kot je bla ona.

In se nekaj v razmislek: nesteto tem ki so bile odprte na temo varanje,zvestoba... V vseh sem opazil eno stvar. Vecina tistih kateri ste me najbolj skritizirali je bilo vedno najbolj proti varanju in za vecino teh so tisti ki varajo najvecje svinje, prasci, norci, debili....

To je bil enostaven preizkus. Vecina tistih ki je blo proti temu bi na tem preprostem preizkusu padlo!!! Tko da zdej se mal poglejte pa boste vidl kaj ste oz.kaksni ste.
.

No, oprosti, ampak po mojem mnenju si ti ravno ena taka smet. A se nista amenila, da ce ti kaj ne pase, se bosta pustila. Zakaj je pol ne pustis, porkamasina?! A si tko prekleto obupan, ali kaj? Njeno ravnanje ni NIKAKRSNO opravicilo za to, da bos pa ti zdaj lahko nategnil vsako, ki pride mimo.

Mislim, da je tvoje ravnanje bedno, pa nisem proti varanju. Ce se par zmeni da bosta imela odprto zvezo (kar je v bistvu dopuscanje varanja z obeh strani), zakaj pa ne. Beden je tvoj ODNOS.

In se en P.S.: Sama nisem svojih fantov prevarala niti enkrat. Niti takrat, ko sem za enega vedela, da je naskocil vsako boljso, ki je prisla mimo. Pa sem imela 20 let, ko "ni bilo za pricakovat, da bom zvesta".

RAVNANJE PARTNERJA/PARTNERKE NI OPRAVICILO, JONO, DA BOS TUDI SAM PRASEC. CE TI KAJ NI VSEC JO PUSTI, NE PA DA BOSTA V NEDOGLED MUCILA DRUG DRUGEGA. IN SE STRINJAM Z NATTKO: ODLOCITEV, DA BOS NEKOMU ZVEST, PADE VEDNO ZARADI SEBE, ZARADI SVOJEGA DOSTOJANSTVA IN LASTNE VESTI.

Pa poglej se sam, kaksen si, in kaksen odnos imas. :nonono:

schkrga
09.09.2006, 11:23
glede na to, da noben od nas ne pozna vsebine teh vročih SMS-jev, je neumestno dajati kakršnakoli objektivna mnenja o tem...vprašanje je sploh, če lahko to sploh tretiraš kot varanje, ali pa si mogoče dobil še kake druge, bolj neposredne dokaze o nezvestobi...
samo še to: imela sem sodelavko, ki je odkrito "flirtala" z vsemi osebki moškega spola, ki so se nahajali v njeni bližini, govorice so seveda postale že tako hude, da so se celo našle priče, ki so jo videle sexati z direktorjem na wc-ju, in to v času, ko je meni jokala ravno zaradi teh zanjo neutemeljenih obtožb...rekla je, da s tem probava svoj ženski čar, vendar pa nikoli ne bi prevarala svojega moža...

korenje
09.09.2006, 11:24
najvecja napaka v razmerju je to, da si ne zaupata.

Andreea
09.09.2006, 11:26
glede na to, da noben od nas ne pozna vsebine teh vročih SMS-jev, je neumestno dajati kakršnakoli objektivna mnenja o tem...vprašanje je sploh, če lahko to sploh tretiraš kot varanje, ali pa si mogoče dobil še kake druge, bolj neposredne dokaze o nezvestobi...
samo še to: imela sem sodelavko, ki je odkrito "flirtala" z vsemi osebki moškega spola, ki so se nahajali v njeni bližini, govorice so seveda postale že tako hude, da so se celo našle priče, ki so jo videle sexati z direktorjem na wc-ju, in to v času, ko je meni jokala ravno zaradi teh zanjo neutemeljenih obtožb...rekla je, da s tem probava svoj ženski čar, vendar pa nikoli ne bi prevarala svojega moža...

Res je. Vendar se vedno mslim, da tudi ce bi zadeva sla do konca, se pravi, a bi ga punca fizicno prevarala, se vedno to ni opravicilo, da se on po novem gre "skakalca v visino, ko ji je bil prej tako brezpogojno zvest": :nonono:

schkrga
09.09.2006, 11:30
Res je. Vendar se vedno mslim, da tudi ce bi zadeva sla do konca, se pravi, a bi ga punca fizicno prevarala, se vedno to ni opravicilo, da se on po novem gre "skakalca v visino, ko ji je bil prej tako brezpogojno zvest": :nonono:kakor sem jaz razumela vso zadevo, ji je on še zmeri zvest, še prav hvali se s tem, da bi lahko, pa ne...:dontknow:

jono
09.09.2006, 11:31
No, oprosti, ampak po mojem mnenju si ti ravno ena taka smet. A se nista amenila, da ce ti kaj ne pase, se bosta pustila. Zakaj je pol ne pustis, porkamasina?! A si tko prekleto obupan, ali kaj? Njeno ravnanje ni NIKAKRSNO opravicilo za to, da bos pa ti zdaj lahko nategnil vsako, ki pride mimo.

Mislim, da je tvoje ravnanje bedno, pa nisem proti varanju. Ce se par zmeni da bosta imela odprto zvezo (kar je v bistvu dopuscanje varanja z obeh strani), zakaj pa ne. Beden je tvoj ODNOS.

In se en P.S.: Sama nisem svojih fantov prevarala niti enkrat. Niti takrat, ko sem za enega vedela, da je naskocil vsako boljso, ki je prisla mimo. Pa sem imela 20 let, ko "ni bilo za pricakovat, da bom zvesta".

RAVNANJE PARTNERJA/PARTNERKE NI OPRAVICILO, JONO, DA BOS TUDI SAM PRASEC. CE TI KAJ NI VSEC JO PUSTI, NE PA DA BOSTA V NEDOGLED MUCILA DRUG DRUGEGA. IN SE STRINJAM Z NATTKO: ODLOCITEV, DA BOS NEKOMU ZVEST, PADE VEDNO ZARADI SEBE, ZARADI SVOJEGA DOSTOJANSTVA IN LASTNE VESTI.

Pa poglej se sam, kaksen si, in kaksen odnos imas. :nonono:

Ne sej ne gre za to! Ce zdej pogledam jest nimam nobenih problemov kar se tice odprte zveze. Edina stvar ki me moti je ta da je na zacetku sama izrecno zahtevala resnico in zvestobo. Jest sem se strinjal in drzal obljubo ona pa ocitno ne! To je tista edina stvar ki me moti! Iz moje strani se ni razmerje v nobeni stvari popolnoma nic spremenilo. Spremenilo se je edino moje mislenje in poglet na te stvari v najini zvezi.

korenje
09.09.2006, 11:34
jono, te moti, ce tvoja punca hodi s svojimi kolegi ven? a ne sme imet svoje druzbe in prjtalov?

Andreea
09.09.2006, 11:46
Ne sej ne gre za to! Ce zdej pogledam jest nimam nobenih problemov kar se tice odprte zveze. Edina stvar ki me moti je ta da je na zacetku sama izrecno zahtevala resnico in zvestobo. Jest sem se strinjal in drzal obljubo ona pa ocitno ne! To je tista edina stvar ki me moti! Iz moje strani se ni razmerje v nobeni stvari popolnoma nic spremenilo. Spremenilo se je edino moje mislenje in poglet na te stvari v najini zvezi.

Torej, kaj je potem sploh problem? :veryevil: Take it or leave it. Ostani z njo in dopuscaj njeno ravnanje brez cmeravkanja, ali pa jo pusti, ce tega ne mores prenasat. Simple as that. :approve:

Ne, Korencek, punca lahko gre ven s svojimi prijatelji in prijateljicami, samo z osebki nasprotnega spola ne. :veryevil: Verjetno ima potem prijatelje srednjega spola. :dontknow:

korenje
09.09.2006, 11:49
Torej, kaj je potem sploh problem? :veryevil: Take it or leave it. Ostani z njo in dopuscaj njeno ravnanje brez cmeravkanja, ali pa jo pusti, ce tega ne mores prenasat. Simple as that. :approve:

Ne, Korencek, punca lahko gre ven s svojimi prijatelji in prijateljicami, samo z osebki nasprotnega spola ne. :veryevil: Verjetno ima potem prijatelje srednjega spola. :dontknow:

prjatli srednjega spola so pa nune :clown:

gia
09.09.2006, 11:54
Za vse tiste ki ste mislili da ji bom oz. sem ji povedal da sem bil to sam ste se zmotil! Ni mi jasno zakaj bi to naredu. :dontknow: Mislim kaj bi s tem lahko sploh dosegel? :dontknow: ]
ona laže teb, ti njej...iii, how romantic! mislm, vse kar ti nardiš, nardip ker tut ona tko nardi? fak, al pa če bi razmišlu s svojo glavo in nehu počenjat stvari zato, ker jih drugi?

Vse lepo in prav dokler nismo sedeli s frendi na plazi in so zaceli s tem: kaj mi je blo da je nisem pa o tem da nobeden od njih ni videl punce ki bi zgledala bols od nje in da nikoli ne bom dobil boljse...Vse tko naprej dokler ni eden reku "a ti pa mislis da bi ona ostala zvesta ce bi se en hud tip limal nanjo
lol, se vid, da se družiš s sebi podobnimi. a če ti bi rekl, da skoč v ljubljanico, da vidiš kaj se zgodi, bi to tut naredu?

No vse te stvari so mi dale misliti in odlocil sem se da preverim. Navsezadnje so meli kar dobre argumente. To sem naredu bolj da jim dokazem da mam jest bolj prav kot oni in da enkrat za vselej dokazem da mi je punca cist zvesta.
Kmal sem prisel na idejo da bi to lahko sprobal na tak nacin kot sem tut naredu in treba si je blo sposodit samo se telefon in stvar je bla koncana.
halo? kje že so ti dal argumente? nikjer! vprašal so te "kaj če". matr, če bi ljudje za vsak "kaj če" začel delat take stvari, kam bi pa pršli?

Nevem zakaj bi se sam mogu trudit biti zvest in nikoli lagat ce pa ona ne pocne tega.
zato, ker si (nej bi bil) ti pač ti? če bi ona v ljubljanco skočila, bi ti tut?

A mislte da men pa ni gate trgal ko se je tista punca men okol vrata obesala? Se kako bi jo z veseljem ....! Ampak sem si reku da NE ker tak karakter pa sem da ce neki oblubim to tudi nardim.
če ti je tok gate trgal, bi pa mogoče mogu it z njo (ne prevarat, ampak pač končat zvezo)

omg, pa dej posluš se, no!

em, tole pa rahlo nima smisla. kaj nej bi ti dokazu? tisti, k so proti varanju, so proti varanju (preverjanje nima 3 ****e veze s tem). nej ti pojasnim, da te ona dejansko NI prevarala in tut ne veš, če bi te. ampak je pa res, da če ji ne zaupaš, je tak bolš, da gresta narazen pa tut če na osnovi takega preverjanja.

p.s.: sej je lepo, da se pač zmeniš, da se ne vara in da če se zaljubiš v druzga/drugo, pač poveš in se konča. samo če pa potem ne zaupaš, da se partner tega drži, pa rahlo ni poante met tako zvezo, ka li?

Andreea
09.09.2006, 11:54
Ali pa nunci, Korencek. :veryevil:

korenje
09.09.2006, 11:58
gia, a bl ga ne mores sku*cat? :D

jono
09.09.2006, 11:58
jono, te moti, ce tvoja punca hodi s svojimi kolegi ven? a ne sme imet svoje druzbe in prjtalov?

Seveda ma lahko!!! Ampak zelim da mi pove. A je to prevec kar zahtevam. Sploh pa ona isto vse te stvari zahteva da ji povem in do zdej nisem mel razloga da bi ji karkol skrival.

Andreea
09.09.2006, 12:00
Obvezno vsakic na raport preden gre na sprehod in ko pride s sprehoda. Pa v knjizico izhodov se je treba vpisovat. :veryevil:

korenje
09.09.2006, 12:02
Seveda ma lahko!!! Ampak zelim da mi pove. A je to prevec kar zahtevam. Sploh pa ona isto vse te stvari zahteva da ji povem in do zdej nisem mel razloga da bi ji karkol skrival.

ja, prevec je kar zahtevas.

brabrabranc
09.09.2006, 12:04
Ja ocitno kot se je izkazalo je nisem preverjal brez razloga!

e, e..tle se motiš...Tvoja ženska ni naredila nič narobe do momenta, ko je odpisala na SMS.

Andreea
09.09.2006, 12:05
e, e..tle se motiš...Tvoja ženska ni naredila nič narobe do momenta, ko je odpisala na SMS.

In to na jono-tov sms. :approve:

korenje
09.09.2006, 12:07

a po tem je bilo pa ze vse narobe? :D

brabrabranc
09.09.2006, 12:08
Citat:

tle si kapitalno brcnil v temo in si za***al vse, kar si zagovarjal. Torej te izkušnja ni naučila nič novega?
Klišejsko, ampak drži kot pribito: kar ne želiš sebi, ne stori drugemu.

brabrabranc
09.09.2006, 12:10
a po tem je bilo pa ze vse narobe? :D

poanta, kar sem hotu prej povedat je to, da on ni imel razloga preverjat žensko, da je to naredu kar tako, za hobi.

korenje
09.09.2006, 12:11
ce se bo tako nadaljevalo, bo zacel dajat se smeti pod drobnogled :D ;)

Andreea
09.09.2006, 12:19
Ce jih ze ne. :veryevil:

lady_lucifer
09.09.2006, 12:24
Niti z enim stavkom se ji nisem zlagal!

Uporabljas pa zlo zrele metode komuniciranja ce se ne strinjas z nekom. :nonono:

zavajas jo, ne poves vsega po pravic, se igras ene zahrbtne igrce in pricakujes, da bo ona do tebe koreknta. bulšit, jono.

sicer pa mam sam en nasvet zate: pejt k mamici. tam je fino, ona te bo mela brezpogojno rada.

lady_lucifer
09.09.2006, 12:25
aja, pa se en nasvet. glede na to, da pises cele kolobocije, lahko zacnes mal vejice uporabljat, da se vsaj priblizno da brat.

Andreea
09.09.2006, 12:28
zavajas jo, ne poves vsega po pravic, se igras ene zahrbtne igrce in pricakujes, da bo ona do tebe koreknta. bulšit, jono.

sicer pa mam sam en nasvet zate: pejt k mamici. tam je fino, ona te bo mela brezpogojno rada.

:yes: :approve:

fancy
09.09.2006, 13:07
Nisem bral cele teme (se mi ne da :blush: ) ampak.................zakaj bi zvestobo sploh preiskušal :dontknow:
V zvestobo verjameš ali pa ne :dontknow: se pravi si zvest ali pa nisi :dontknow:

nattka
09.09.2006, 13:22

moj nasvet ...

pojdi stran čimdlje ... čimprej ... tale zveza te duši, kmalu ne boš mogel spati, razjedalo te bo že dejstvo da sploh ima mobitel ...
vsakič ko bo s kolegico skočila na drink boš v skušnjavi da ji pošiljaš sms-e ali celo zalezuješ ...
uničila te bo ... pojdi ... teči ... ne oziraj se ... teči do prve brezvezne bejbe, kajti tista, ki se obeša po tebi je točno tako kot ti ... praznoglava, nedorasla, otročja ...
pa takoj preveri da je blond in brez mobija ... slini se po njej, dokler ne pride druga, še boljša ...
če ne veš točno, vprašaj za nasvet frende ... očitno oni znajo živeti tvoje življenje ...

svoji punci pa daj svobodo, naj si najde nekoga, ki zna ceniti resno zvezo brez preverjanja zvestobe ...

pa čez nekaj tednov se spet oglasi s kako bedno temo ali vprašanjem ...
moram reči, da mi s svojimi umobolnimi mojstrovinami polepšaš takele bedne sobote, ko zaradi poškodbe ne morem iz hiše ...
moj zaprašen lajf pa niti slučajno ni tako napeta meksikanska nadaljevanka kot tvoj ...:2thumbs:

por favor ...

meadow sun
09.09.2006, 13:38
Jono,dej,pejd raj na Velko planino krave past,tam boš lahko edini bik!
Pa nehaj že s takimi,k se ti je po moje od tega že čist zmešal!
Če bi bila jaz slučajno tvoja punca(pa hvala bogu nisem),bi te že zdavnaj šuhirala,tko da še zase nebi vedel!
:fight: +:blackeye: bi bilo vse,kar bi dobil od mene!!!!

korenje
09.09.2006, 13:40
fajtrka :D

meadow sun
09.09.2006, 13:45
fajtrka :D
Sploh ne,samo me pa jezijo taki tipi! (zate :kisses: )

Še nekaj JONO,tvoj avatar pove vse!:clown:

korenje
09.09.2006, 13:46
:blush: :blush: :blush:

meadow sun
09.09.2006, 13:48
Vidiš JONO,kako mi2 s korenčkom grešiva! :D

korenje
09.09.2006, 13:49
jz ne gresim :P

zate pa ne vem :D ;)

meadow sun
09.09.2006, 14:24
Jaz tudi ne! :)
Samo, prosto po Jonu,je že tole nedopustna nezvestoba! :lala:

nishu
10.09.2006, 00:00
Jono, jaz pa ne vem, zakaj so se takol spravili nate...ok, res je, če bi mene šel moj dragi takole preverjat, bi bila huda huda ura...ampak...s svojega stališča lahko rečem tole...če tvoja draga takole odgovarja na tele sms-e kar enemu tipu (kao), potem verjetno išče še nekaj več, ker misli (glede na vajino zvezo) to nekaj več obstaja...če bi bila moja, bi jo pustila - za dobro obeh. Ker nekaj pa zasigurno sigurno vem - tista, ki svojega partnerja res ljubi in je odločena, da bi mu ostala zvesta, že na prvi sms ne bi nikoli odpisala...nasprotno je znak ne tako trdne odločenosti za obsotječega partnerja...In za tem stojim!

js1234
10.09.2006, 08:00
Jono, jaz pa ne vem, zakaj so se takol spravili nate...ok, res je, če bi mene šel moj dragi takole preverjat, bi bila huda huda ura...ampak...s svojega stališča lahko rečem tole...če tvoja draga takole odgovarja na tele sms-e kar enemu tipu (kao), potem verjetno išče še nekaj več, ker misli (glede na vajino zvezo) to nekaj več obstaja...če bi bila moja, bi jo pustila - za dobro obeh. Ker nekaj pa zasigurno sigurno vem - tista, ki svojega partnerja res ljubi in je odločena, da bi mu ostala zvesta, že na prvi sms ne bi nikoli odpisala...nasprotno je znak ne tako trdne odločenosti za obsotječega partnerja...In za tem stojim!

se podpišem!

Njuška Trap
10.09.2006, 10:13
Daj, daj, kolikokrat se punci zgodi, da je "všeč" nekomu, ki se zdi "kot sorodna duša"? Punca je na podlagi dobro premišljenih SMS-ov podlegla občutku, da jo nekdo resnično pozna oz. da si dopisuje z nekom, ki jo totalno razume ... in to samo zaradi podle manipulacije.

Sorry, Jono, ampak igranje z njenimi čustvi je ena navadna svinjarija.

galaxy
10.09.2006, 10:17
Daj, daj, kolikokrat se punci zgodi, da je "všeč" nekomu, ki se zdi "kot sorodna duša"? Punca je na podlagi dobro premišljenih SMS-ov podlegla občutku, da jo nekdo resnično pozna oz. da si dopisuje z nekom, ki jo totalno razume ... in to samo zaradi podle manipulacije.

:approve:
Vsaka ženska/oseba je osvojljiva, če igraš na taprave note...tudi mati tereza bi bila.

Jelengar
10.09.2006, 10:21

A ni nic posumila, od kod kar naenkrat SMS od neznanega tipa? Meni se namrec ne dogaja, da bi dobival SMS-e od neznancev. :dontknow:

Mowgli
12.09.2006, 14:56
Ah, kaj vse eni počnejo... Toliko pacientov, zdravstvo pa v k...

Lilly the Bear
12.09.2006, 18:45
Ah, kaj vse eni počnejo... Toliko pacientov, zdravstvo pa v k...

Men se zdi da ti pacienti pol v zdravstvu delajo, zato je tko kt je :veryevil:

Mowgli
13.09.2006, 10:48
Lilly, tvoje lisice niso znak ljubosumnega partnerja, ne? :clown:

veska
15.09.2006, 19:38
ti imaš po moje mal preveč časa...reagirala je čist človeško...bila je prevarana, ker jo ti predobr poznaš in toč veš na katere tipke pritiskat!!!
Si totalno nesamozaveten dec in totalno nesiguren vase, drgač se nebi šel teh igrc...to se špila mularija v osnovni šoli...

madmitch
15.09.2006, 22:36
Sorry, sam tip, ki mora tako "preverjati" zvestobo svoje, je pussy. ***iga, če si kaj desca, si edini pravi za tvojo in ne rabiš nobenega preverjanja. Če si samo pomislil na kaj takega, kaj šele naredil, naredi edino, kar ti pritiče, bodi pussy do konca, stisni rep ned noge, da bo ženska lahko prišla do enega bolj samozavestnega tipa.

Mam občutek, da si tudi v službi taka ****i**, bogi tvoji sodelavci, ker so v stalni nevarnosti pred tvojim "preverjanjem", ki ga potem serviraš šefu.

Rabiš resno dozo batin, ni kaj.

roxa
16.09.2006, 07:28
Sorry, sam tip, ki mora tako "preverjati" zvestobo svoje, je pussy. ***iga, če si kaj desca, si edini pravi za tvojo in ne rabiš nobenega preverjanja. Če si samo pomislil na kaj takega, kaj šele naredil, naredi edino, kar ti pritiče, bodi pussy do konca, stisni rep ned noge, da bo ženska lahko prišla do enega bolj samozavestnega tipa.

Mam občutek, da si tudi v službi taka ****i**, bogi tvoji sodelavci, ker so v stalni nevarnosti pred tvojim "preverjanjem", ki ga potem serviraš šefu.

Rabiš resno dozo batin, ni kaj.
:D :D :D

meadow sun
16.09.2006, 19:13
Kje pa je JONO? Ga ne zanima več njegova tema? Čudno......:dontknow:

lady_lucifer
17.09.2006, 09:37
pr mamici se stiska.

Trillian
17.09.2006, 17:57
omg...kater debil od človeka. da mu sploh pade kej tazga na pamet...:nonono: :nonono:

mdg
18.09.2006, 06:37
Meni je pa to kul igrica. :D

Zdaj še samo organiziraš ples v maskah,
jo na tej čagi v enem temnem kotu nategneš,
pol pa pričakaš doma.
"Kako si se kaj imela danes, draga?"
...slaba vest jo daje. Vsaj malo. In ti da.
Rukneš jo še enkrat. Ko ga imaš notri,
ji lepo poveš, da si jo danes enkrat že...
in jo pustiš malo predno ti pride.

Anyway...sick, prijatelju.
Če igraš, igraj igro do konca. :D

Sharkica
18.09.2006, 06:41
Meni je pa to kul igrica. :D

Zdaj še samo organiziraš ples v maskah,
jo na tej čagi v enem temnem kotu nategneš,
pol pa pričakaš doma.
"Kako si se kaj imela danes, draga?"
...slaba vest jo daje. Vsaj malo. In ti da.
Rukneš jo še enkrat. Ko ga imaš notri,
ji lepo poveš, da si jo danes enkrat že...
in jo pustiš malo predno ti pride.

Anyway...sick, prijatelju.
Če igraš, igraj igro do konca. :D

A smo spet Eyes Wide Shut gledali? :D ;)

mdg
18.09.2006, 11:47
To je upgrade ideja na ta film :P :D

Sharkica
18.09.2006, 11:53
To je upgrade ideja na ta film :P :D

pravzaprav je to lahko neke vrste plot, ne? :approve:

mdg
18.09.2006, 12:30
Mhm.

kapara
18.09.2006, 16:35
No dejstvo je, da na tak način preverjat je res mal mim, se pa ne strinjam s tabo Lily, da se morjo ženske odrečt socialnemu življenju, ker se tud moški ne odrečemo socialnemu življenu, ampak zame pod soiclano življenje spada druženje s prijatelji, prijalteljicami....ne pa z osebkom nasprotnega spola, katerega sploh ne poznaš in veš, da si mu všđeč, ter da ima on/ona namen kaj več kot samo druženje, to pa zame ne spada pod socialni lajf. Kdor pa potrenuje na tak način pumpanje ega...pol je pa čista tema.

:2thumbs:

kapara
18.09.2006, 16:50
Preverjenje drug drugega se mi zdi nepošteno, če sta partnerja že dalj časa in nobeden od njiju nima vzroka za kaj takšnega. Kaj si delal do do sedaj, da še nisi ugotovil, če te resnično ljubi in ti je zvesta.
Po mojem tudi ti nisi njej čisto popolnoma zvest in to te razžira.

U462
18.09.2006, 19:44
Po slabih dveh letih bolj ali manj uspesne zveze sem se odlocil malo preveriti zvestobo svoje punce. ...

sta se ze vredna drug drugega :2thumbs:

Jelengar
18.09.2006, 20:23
Pravzaprav, to sploh ni bil preizkus zvestobe. Bila je nastavljena past v katero se je kura lahkomiselno ujela. :nonono: Na podobne nacine policaji nastavljajo pasti preprodajalcem drog ali pa tistim, ki sprejemajo ali dajejo podkupnine. Taka dva naj kar ostaneta skupaj - za kazen ! :veryevil:

roxa
19.09.2006, 09:55
Pravzaprav, to sploh ni bil preizkus zvestobe. Bila je nastavljena past v katero se je kura lahkomiselno ujela. :nonono: Na podobne nacine policaji nastavljajo pasti preprodajalcem drog ali pa tistim, ki sprejemajo ali dajejo podkupnine. Taka dva naj kar ostaneta skupaj - za kazen ! :veryevil:
tale post je kot bi brala Sartrejevo dramo ZA ZAPRTIMI VRATI:approve:

mišljeni
19.09.2006, 10:24
Ne glede na naravo tvojega dejanja, bi lahko rekel, kar poznam ženske, da te bo poslala v tri p.m., pa če bo samo to bo malo.......tako da ...........pojej do konca.

jono
19.09.2006, 21:47
Kje pa je JONO? Ga ne zanima več njegova tema? Čudno......:dontknow:

He he... Se zanima se! Sam itak sem svojo zgodbico ze povedal in zdej me zanima vas odziv! Morm pa rect da mi je takle odziv na to temo kar vsec. Pri nekaterih postih sem se skor do solz nasmejal nekateri pa so bli kr zanimivi.
Cudno se mi zdi pa to da si vecina populacije na tem forumu raje zatiska oci pred nezvestobo partnerja kot pa da bi videli pri cem so. Ampak ej... vsak ma svoje mnenje!

Jelengar
19.09.2006, 22:30
Jono, ti se ocitno sploh ne zavedas kaj si storil. :nonono: Poleg tega pa tudi ne znas brati nasih komentarjev. Daj preberi post #169 in se malo poGuglaj tisto Sartrovo dramo, ki jo omenja Roxa. Ampak to je zate verjetno ze prevec.

mišljeni
20.09.2006, 07:34
Mogoče iz drugega vidika. Partnerstvo je namenjeno "trajanju" - stalnosti ter varnosti med dvema. Ta varnost in zaupanje ki ga vsi iščemo izvira iz vsakega posameznika posebej. V kolikor "stojiš" trdno na svojih nogah; se zavedaš svojih ravnanj, si sposoben poskrbeti zase, finančno ter dejansko, ter si samokritičen in zahteven do sebe, si lahko kot partner vsaj želiš biti enakovreden ter lahko takšno držo tudi zahtevaš. Tukaj ima veliko vlogo samozavest ter na veliko opevana samopodoba. Če nisi "odvisen" od partnerja (in prosim ne govorim o financah ter čustvih), si celovit in odločen v svojih dejanjih, te ne bi moglo skrbeti za dejanje svojega partnerja, ker mu lahko odkrito pogledaš v oči, saj imaš sam pri sebi razčiščeno. situacija spoštovani pa je tudi takšna, v kolikor gledamo odnos kot pogodbo, bo partner dvajsetkrat premislil o "skokih" čez plot, v kolikor bo očitno da bo izgubil s tem močnega in ustreznega partnerja. Če poskrbiš najprej zase, lahko nato vplivaš tudi na druge, jim pomagaš....

roxa
20.09.2006, 08:08
He he... Se zanima se! Sam itak sem svojo zgodbico ze povedal in zdej me zanima vas odziv! Morm pa rect da mi je takle odziv na to temo kar vsec. Pri nekaterih postih sem se skor do solz nasmejal nekateri pa so bli kr zanimivi.
Cudno se mi zdi pa to da si vecina populacije na tem forumu raje zatiska oci pred nezvestobo partnerja kot pa da bi videli pri cem so. Ampak ej... vsak ma svoje mnenje!
Očitno iščeš naše odobravanje, kar je nesmiselno-ti če ne bi imel občutka krivde nebi te teme odprl...:shy: :blush:

mrjerry
20.09.2006, 08:14

Upostevaj se dejstvo, da se vecini populacije na forumu ne zdi smiselno preverjati partnerja, ker za to preprosto nimajo razlogov.

Najbrz bos za svoje otroke najel 24/7 privat detektiva, ker, ce smo cisto posteni, komu pa lahko RESNICNO zaupas? No, kar se mene tice, se rad druzim in se posebej parim z ljudmi, katerih beseda kaj velja.

mdg
20.09.2006, 08:17
Če bi po zdravi kmečki logiki butnil s prve:

"Gliha vkup štriha."

Sta se že dva našla, ki očitno znata tudi na tak
način skupaj sobivat.

Ni kaj obsojat, res ne !
Vsak od nas ima kako tako za večino ostalih ljudi
čudno, nesprejemljivo, neumno itd lastnost.
In če njima znese...neka. :approve:

Nodika
20.09.2006, 08:21
Upostevaj se dejstvo, da se vecini populacije na forumu ne zdi smiselno preverjati partnerja, ker za to preprosto nimajo razlogov.

Najbrz bos za svoje otroke najel 24/7 privat detektiva, ker, ce smo cisto posteni, komu pa lahko RESNICNO zaupas? No, kar se mene tice, se rad druzim in se posebej parim z ljudmi, katerih beseda kaj velja.

In tisti, katerih beseda kaj velja, imajo še posebej radi take, ki pravijo, da bi se radi z njimi parili?!?

:D :D Tole si lepo napisal. ;)

mrjerry
20.09.2006, 08:22
Mas prav, but I like to keep it simple and stupid :blush:

mdg :approve:
Samo za razciscenje pojmov. Dvomim, da jonota kdo dejansko obsoja, je pa vprasal za mnenje in vecina ga je pac podala v negativni obliki. Najbrz zato, ker ima taksnega.

nattka
20.09.2006, 08:23
Mas prav, but I like to keep it simple and stupid :blush:

da te tudi blodinke razumejo ...

roxa
20.09.2006, 08:46
:D :D :D :D

madmitch
20.09.2006, 08:46

Ma ti si en butl, sorry, ne morem drugega napisat.
Kaj maš za preverjat. Temu se reče: "Ne sodi človeka po sebi."

nattka
20.09.2006, 08:59
stavek ... da si VEČINA populacije zatiska oči je meni nerazumljiv ...

pa ne v slovničnem smislu ...

Nodika
20.09.2006, 09:00

Si blond?:P

Sharkica
20.09.2006, 09:00
stavek ... da si VEČINA populacije zatiska oči je meni nerazumljiv ...

pa ne v slovničnem smislu ...

Mogoče pa Jono na Catiju dela ... ma dostop do poglobljenih analiz...

nattka
20.09.2006, 09:01
:rolling: :rolling:

dobr da sploh kje dela ... da ne zalezuje svoje drage 24/7 ...

Sharkica
20.09.2006, 09:03
:rolling: :rolling:

dobr da sploh kje dela ... da ne zalezuje svoje drage 24/7 ...

FBI? Pripravnik?

Njuška Trap
20.09.2006, 12:18
FBI? Pripravnik?
:rolling: :rolling: :rolling:

Njuška Trap
20.09.2006, 12:20
Če bi ob natrpanem urniku uspelo imeti še eno žensko, je kvečjemu car... :drop: :D :D

Sploh pa pozabljaš, da te tvoja "vara" ... eee ... s tabo? :veryfunny:

Sacha
20.09.2006, 12:21
jono tvoja verjetn ve kolk si pokvarjen pa te jezi :veryevil: